سینما ، تئاتر ، تلویزیونفرهنگ و هنر
موضوعات داغ

دانلود قسمت نهم سریال احضار + داستان قسمت ۹

قسمت ۹ سریال احضار منتشر شد + دانلود سریال احضار قسمت نهم

قسمت نهم سریال احضار بعد از چند ماه تاخیر در چهارشنبه ۹ مرداد ۹۸ منتشر شد.

احضار  اولین سریال ایرانی در گونه ترسناک است و به خاطر برخی نماهای بی‌پرده، تماشای آن برای افراد زیر پانزده سال و بیماران قلبی، ممنوع اعلام شده است.

احضار اولین سریال در ژانر وحشت با موضوع اجنه، ارواح و روابط بین این موجودات است و در خلاصه داستان قسمت اول آمده است : هفت سال از مرگ گیسو میگذرد امیر (شوهر سابق گیسو) با صمیمی ترین دوست گیسو (پروا) درپی خیانتی آشکار در زمان حیات گیسو زندگی عاشقانه ایی ساخته اند . اما اتفاقاتی عجیب در موقعیت هایی ترسناک که همگی گویای حضور گیسو است همه چیز را دگرگون میکند…

قسمت ۹ سریال احضار
قسمت ۹ سریال احضار

دانلود قسمت نهم سریال احضار

(برای دانلود روی لینک های زیر کلیک کنید یا لمس نمایید)
.

  • سریال احضار قسمت نهم با کیفیت 4k | 4K | 1.88GB
  • قسمت نهم سریال احضار با کیفیت 1080 | 1080p | 679MB
  • قسمت 9 سریال احضار با کیفیت 720 | 720p | 493MB
  • سریال احضار قسمت نهم ۹ با کیفیت 480 | 480p | 313MB
قسمت نهم احضار
قسمت نهم احضار

داستان سریال احضار

هفت سال از مرگ گیسو میگذرد امیر (شوهر سابق گیسو) با صمیمی ترین دوست گیسو (پروا) در پی خیانتی آشکار درزمان حیات گیسو زندگی عاشقانه ایی ساخته اند. اما اتفاقاتی عجیب در موقعیتهایی ترسناک که همگی گویای حضور گیسو است همه چیز را دگرگون میکند…

احضار یک سریال ایرانی در ژانر ترسناک به تهیه کنندگی و کارگردانی رامین عباسی زاده است که به صورت هفتگی در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود.

احضار اولین سریال ترسناک ایران است.این سریال از ۱۹ دی ماه ۱۳۹۷، چهارشنبه ها در شبکه‌ نمایش‌ خانگی از طریق موسسه گلرنگ رسانه و سامانه ویدئوی درخواستی فیلیمو پخش میشود.

احضار که ادعا می‌کند نخستین سریالی است که در ایران در ژانر وحشت ساخته شده است، داستانی با موضوع اجنه، ارواح و روابط بین این موجودات را روایت می‌کند.

البته همان‌گونه که چندی پیش هم نوشتیم خلاصه داستانی که از طرف روابط عمومی سریال منتشر شده است، اشاره‌ای به این مضامین نکرده و تنها اشاره‌ای مبهم به واژه ترس کرده است:

«اغلب ترس‌ها با شناخت از بین می‌روند اما ترس‌هایی که تا مرگ ناشناخته می‌مانند، هرگز رهایمان نمی‌کنند.» با این ‌حال چه حرف‌های روابط عمومی را مد نظر قرار دهیم و چه ادعاهای تبلیغاتی احضار را، تفاوتی در این مسأله ایجاد نمی‌شود که این سریال باید در وهله اول بتواند تماشاگرش را بترساند و تا زمانی که این اتفاق نیفتاده، صحبت از اولین و آخرین سریال ترسناک یا غیر ترسناک بی‌معنا به ‌نظر می‌رسد.

مدت زمان هر قسمت حدودا ۵۰ دقیقه است.این سریال همچنین منطبق با آموزه های همذات‌ پندارانه شرقی از مواجهه با ارواح و اجنه است.تهیه و تولید این سریال نزدیک به سه سال زمان برده است.

پیرو این موضوع سرپرست شبکه نمایش خانگی از محرومیت تهیه کننده در تولید در هر فیلم دیگری در صورت عدم پخش قسمت های باقیمانده، در این رسانه خبر داده است.

به نقل از روزنامه وطن امروز مورخ ۲۳ خرداد ۹۸، راش های قسمت های ۹ تا ۱۱ (قسمت آخر) توسط تهیه‌کننده در اختیار پخش کننده قرار نگرفته و به همین دلیل در حالت ناتمام قرار گرفته بود.

خلاصه قسمت نهم سریال احضار
خلاصه قسمت 9 سریال احضار

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *