ادبیاتفرهنگ و هنر

توصیف حس و حال بوی خاک پس از بارش باران نگارش هشتم

انشا در مورد بوی خاک پس از بارش باران از صفحه 62 نگارش فارسی هشتم

انشا توصیف حس و حال بوی خاک پس از بارش باران صفحه 62 نگارش هشتم ؛ برای مشاهده متن درباره بوی عطر خاک باران خورده در ادامه با بخش انشا ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: توصیف حس و حال طعم بستنی یخی نگارش هشتم

توصیف حس و حال بوی خاک پس از بارش باران نگارش هشتم

توصیف بوی خاک پس از بارش باران با مقدمه و نتیجه

برای پاسخ به فعالیت نگارشی درس 5 صفحه 62 کتاب نگارش هشتم می توانید از متن زیر استفاده کنید.

مقدمه: باران یکی از نعمت هایی است که نشان می دهد پروردگار مهربان هرگز دست محبت خود را از بندگانش کوتاه نمی کند و دائما مراقب آنهاست. همیشه پس از باران یک بوی خوبی در هوا می پیچد که مثل بوی مادر دوست داشتنی است و هرگز از ذهنمان خارج نمی شود و من عاشق این بود هستم.

بدنه: وقتی باران می بارد همه خوشحال می شوند و من خوشحال تر، چون وقتی بوی خاک زمین در هوای ملایم باران پخش می شود چنان احساس آرامشی می کنم که انگار دنیا مال من است. در این گونه مواقع همیشه نفس عمیق می کشم و زندگی را با تمام وجودم حس می کنم به گونه ای که انگار تا قبل از باران مرده بودم و حالا زنده شده‌ام.

منتظر بودم و امیدوار بودم که باران هر چه زودتر قطع شود و بعد از باران بوی خاک خیس شده را حس کنم زیرا این بهترین قسمت داستان بود. خوب، کم کم دیگر وقتی صدای گنجشک ها و کبوترها می آید یعنی باران قطع شده و زمین را از خواب بیدار شده است. امیدوارم این بار رنگین کمان زیبایی در آسمان تشکیل شود تا از دیدن یکی دیگر از نعمت های خداوند ذوق زده شویم.

نتیجه گیری: هر آنچه در جهان هست آفریده خداوند متعال است و اوست که می تواند انسان را از خاک و گل بیافریند و در آن روح و جان بگذارد پس همیشه باید شکر گذار نعمت های او باشیم.

همچنین بخوانید:
انشا در مورد هوای بارانی
و
انشا درباره قطره بارانی هستید که از ابری چکیده اید

به پایان انشا درباره توصیف حس و حال بوی خاک پس از بارش باران نگارش هشتم رسیدیم، اگر شما نیز نظری در مورد این موضوع دارید حتما آن را از بخش دیدگاه با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *