ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا درباره قطره بارانی هستید که از ابری چکیده اید نگارش هشتم

گام به گام درس 7 صفحه 81 نگارش هشتم و متن انشا درباره قطره بارانی هستید که ابر چکیده است

انشا درباره قطره بارانی هستید که از ابری چکیده اید صفحه 81 نگارش هشتم ؛ برای مشاهده این متن به همراه مقدمه و بدنه و نتیجه گیری در ادامه با بخش انشا ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: انشا خاطره ای در مورد بازی در یک روز بارانی

انشا درباره قطره بارانی هستید که از ابری چکیده اید نگارش هشتم

انشا درباره قطره بارانی هستید که از ابری چکیده اید به روش جانشین سازی

مقدمه: هنگامی که از ابری چکیدم، به دنبال نشانه ای نویدبخش بودم، وقتی به زیر پاهایم نگاه کردم، حس عجیبی تمام وجودم را فرا گرفت و با خود گفتم به راستی اگر شما قطره بارانی بودید که از ابری چکیده چه می کردید؟

بدنه: من اگر این قطره بودم قطعا به رودخانه پر آبی ملحق می شدم تا بتوانم به جاهای مختلف و زیادی سفر کنم. همچنین با این کار می توانستم مجددا تبدیل به باران شوم و یا با تبدیل شدن به یخ کمی استراحت کنم. به نظر من پیوستن به یک رودخانه پر آب می تواند زندگی من را خیلی جذاب تر کند.

همین طور که با رودخانه در حال حرکت بودم یک چیزی خیلی مرا اذیت می کرد و دائما به فکر مادرم ابر بودم و همش با خودم می گفتم نکند دیگر هیچوقت او را نبینم؟ وقتی از تن او جدا شدم پریشان بود و حتما او هم حالا دلتنگ من است. در همین حین رودخانه با من صحبت کرد و گفت:

«قطره باران عزیز، تو هنوز خیلی جوان و بی تجربه هستی. دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. به زودی از من جدا می شوی و سرانجام در دل زمین فرو می روی. گل ها و گیاهان را سبز و تازه می کنید. تو همه چیز را پاکیزه و خوشبو می کنی و همه آفریده ها خدا را به خاطر حضورت شکر می کنند. بعد که وقتش رسید دوباره بخار می شوی و به آغوش مادرت برمی گردی».

نتیجه گیری: هر نقطه از جهان، چه در بهشت ​​و چه در زمین، زیبایی خاص خود را دارد. دنیا پر از زیبایی ها و برکات خداوند است و چیزی که مهم است کمک به یکدیگر و استفاده صحیح از این نعمت های خداوند می باشد.

همچنین بخوانید:
انشا درباره باران پاییزی
و
انشا در مورد باران با مقدمه بدنه و نتیجه گیری

☑️ به پایان انشا درباره قطره بارانی هستید که از ابری چکیده اید رسیدیم، اگر دیدگاهی داشتید حتما آن را از بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *