ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا صحنه ورود یک موش به خانه پایه هشتم + متن طنز

انشا صفحه 42 کتاب نگارش پایه هشتم، انشاء درباره لحظه ورود یک موش به منزل

انشا صحنه ورود یک موش به خانه صفحه 42 نگارش هشتم ؛ برای مشاهده متن طنز در مورد لحظه ورود یک موش به خانه در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: انشا درباره درد دل یک موش آزمایشگاهی

انشا صحنه ورود یک موش به خانه پایه هشتم

انشا صحنه ورود یک موش به خانه صفحه 42 نگارش هشتم

مقدمه: ساعت ۵ بعد از ظهر بود و من مثل همیشه روی تختم خوابیده بودم که ناگهان صدای جیغ مادرم را شنیدم، درست همان موقع تلفن خانه نیز زنگ خورد و من دیگه کلا از خواب بیدار شدم. دیدم کسی تلفن خانه را بر نمی دارد و خیلی ترسیدم و سریعا از اتاق بیرون آمدم و با یک صحنه خنده دار مواجهه شدم، همه خانواده با آن بزرگی در حال فرار از دست یک موجود خیلی کوچک بودند و هیچکس جرئت نمی کرد سمت تلفن برود زیرا موش هم در آنجا بود.

بدنه: در همان لحظه، نخستین چیزی که به نظرم رسید این بود که با طی آشپزخانه موش را از خانه بیرون کنم اما وقتی رفتم تو آشپزخانه یه موش وحشت زده دیگه از زیر کابینت بیرون آمد و من آنقدر جیغ زدم که تا دو ساعت گوش های پدرم سوت می زد. چشمتان روز بد نبینه که ما حواسمان پرت شد و این دو تا موش را گم کردیم.

اما بالاخره پدر موش ها را پیدا کرد. هر دوی آن ها با ظاهری مظلوم گوشه آشپزخانه پنهان شده بودند و انگار متوجه بلایی که پدرم می خواهد سرشان بیاورد شده بودند. در همین لحظه پدرم ماموریت را شروع کرد و با مگس کشی که کاملا ناکارآمد به نظر می رسید، توانست ظرف مدت چند ثانیه موش ها را از پا در بیاورد. پدرم با ضربات محکمی به سر و بدن موش ها می زد و آن ها را از راهی که آمده بودند فراری داد.

نتیجه گیری: موش ها یکی از جوندگانی هستند که دیدن آنها در خانه خوب نیست زیرا به سرعت تعداد آن ها بیشتر می شود و بیماری های قابل انتقال به انسان را منتقل می کنند. انسان به راحتی می تواند به بیماری های مختلف از مدفوع جوندگان مبتلا شود و همیشه باید از این جوندگان دوری کند.

همچنین بخوانید: انشا درباره آنچه در مسیر خانه تا مدرسه می بینید

✳️ به پایان فعالیت صفحه 42 نگارش هشتم که درباره انشایی در مورد صحنه ورود یک موش به خانه بود رسیدیم، برای مشاهده پاسخ سایر صفحات کافیست آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو کنید. همچنین از قسمت دیدگاه نیز می توانید با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.