ادبیاتفرهنگ و هنر

یک بند در مورد تیم والیبال کلاس ما نگارش هفتم

بندی در مورد تیم والیبال کلاس خودتان بنویسید از صفحه 73 نگارش فارسی پایه هفتم

یک بند در مورد تیم والیبال کلاس ما نگارش هفتم ؛ برای مشاهده جواب فعالیت نگارشی صفحه 73 درس 6 نگارش هفتم در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: یک بند در مورد صدای زنگ آخر نگارش هفتم

یک بند در مورد تیم والیبال کلاس ما نگارش هفتم

یک بند در مورد تیم والیبال کلاس ما صفحه 73 نگارش هفتم

مقدمه: ورزش برای سلامتی بدن مفید است، از این رو پیامبر اسلام و ائمه عطار نیز به ما توصیه کردند که اغلب ورزش کنیم. همچنین به نظر من ورزش های گروهی بیشتر از ورزش های انفرادی سرگرم کننده هستند و بیشتر محو آن می شویم، به همین خاطر من عاشق والیبال هستم.

بدنه: تیم والیبال کلاس ما جزو بهترین تیم های مدرسه می باشد زیرا ما هر روزه سعی می کنیم با مشورت گرفتن از دیگران ضعف های خود را به نقطه قوت تبدیل کنیم. همچنین ما هر روز سخت تمرین می کنیم تا مهارت های خود را بهبود بخشیم و در زمان مناسب از آن ها استفاده کنیم.

با اینکه افراد مختلفی با قد و هیکل های متفاوت در تیم والیبال کلاس ما وجود دارند اما اتحاد حرف اول را در آن جا می زند و همه‌ی هم تیمی ها به هم احترام می گذارند. تیم ما بسیار فداکارانه بازی می کند و این ویژگی تیم والیبال ما است که ما را در بین سایر تیم های مدرسه نمونه می کند. امیدوارم تیم والیبال کلاس ما مثل سال های گذشته در مسابقات بین مدرسه ای امسال رتبه خوبی کسب کند.

نتیجه گیری: والیبال به ما آموزش می دهد که اتحاد، دوستی و تلاش می تواند به موفقیت های بیشتر منجر شود. والیبال ورزشی است که در آن یاد می گیریم چگونه مثل یک برادر مراقب اطرافیانمان باشیم و از آن ها محافظت کنیم.

همچنین بخوانید:
یک بند در مورد کفش با رعایت ساختمان بند
و
یک بند در مورد ناخن با رعایت ساختمان بند

✳️ به پایان فعالیت درس 6 صفحه 73 نگارش هفتم که درباره یک بند درباره تیم والیبال کلاس ما بود رسیدیم، برای مشاهده پاسخ سایر صفحات کافیست آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو کنید. همچنین از قسمت دیدگاه نیز می توانید با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.