ادبیاتفرهنگ و هنر

یک بند در مورد صدای زنگ آخر نگارش هفتم

انشا درباره صدای زنگ اخر به صورت خلاصه و کوتاه به همراه مقدمه و نتیجه گیری

یک بند درباره صدای زنگ آخر مدرسه نگارش پایه هفتم : شنیدن صدای زنگ آخر مدرسه یکی از دلنشین ترین صداهایی است که انسان در طول زندگی‌اش می شنوند. برای مشاهده متن هایی در این رابطه در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: انشا درباره عینک نگارش هفتم

یک بند در مورد صدای زنگ آخر نگارش هفتم

یک بند کوتاه درباره صدای زنگ آخر صفحه ۷۳ نگارش هفتم

زنگ آخر مدرسه خیلی خنده دار است زیرا چهره همه بچه ها خسته است و همه آن ها برای شنیدن صدای زنگ لحظه شماری می کنند تا هر چه زودتر به خانه بروند و استراحت کنند. من با اینکه در ساعات پایانی مدرسه کمی خسته می شوم اما باز هم دوست ندارم اینقدر زود به خانه بروم و دوست دارم در حیاط مدرسه با دوستانم صحبت کنیم و در مورد چیزهای خوب حرف بزنیم.

صدای زنگ آخر مدرسه چه احساسی دارد

احساس شنیدن صدای زنگ اخر مدرسه خیلی دلنشین است و اگر از پدر و مادرهایمان نیز در مورد آن سوال بپرسم آن ها نیز یاد خاطرات شیرین گذشته شان می افتند. زمانی که زنگ آخر به صدا در می آید به یکباره مدرسه خالی می شود و هیچ وسیله ای دیگر روی میز ها نیست و انگار همه دانش آموزان برای جنگ آماده شده بودند. به هر صورت شنیدن این صدا حس خوبی به آدم می دهد و چقدر خوبه که برای کسب علم و دانش نیز همچین حسی داشته باشیم.

انشا درمورد صدای زنگ آجر با مقدمه و نتیجه گیری

مقدمه: شنیدن صدای زنگ آخر مدرسه یکی از لذت بخش ترین چیزهای دوران تحصیلی است، مخصوصاً وقتی که معلم سوالی می پرسد و نوبت من می شود و درست همان لحظه زنگ مدرسه به صدا در می آید و نجاتم می دهد. به نظر من همه دانش آموزان زنگ آخر را دوست دارند، زیرا این زنگ پایان یک روز طولانی را نوید می دهد و می توانیم به خانه برویم و پدر و مادرمان را ببینیم.

بدنه: مهم نیست که کلاس چندم باشیم شنیدن صدای زنگ آخر یعنی فرا رسیدن زمان شادی و دیدار با خانواده، یعنی خلاص شدن از فرمول ها و مفاهیم سخت درسی. فکر می کنم که این احساسات فقط برای من نیست و اکثر بچه ها همین حس را داشته باشند زیرا بلافاصله بعد از زدن زنگ آخر هیاهویی از شادی در راهروهای مدرسه به گوش می رسد. البته روزهایی هم هست که از شنیدن زنگ پایانی خوشحال نمی شوم و معمولاً زمانی این اتفاق می افتد که آن روز و ساعات آخر کلاس را به خوبی سپری کرده‌ام و یا کلاسی داریم که معلم آن را خیلی دوست دارم.

نتیجه گیری: باید بپذیرفت که صدای زنگ آخر هیچ وقت به دلخواه ما دانش آموزان و یا برای خوشی و ناراحتی ما نواخته نمی شود بلکه همیشه ساعت مشخصی دارد و ما باید تا آن لحظه صبر کنیم، پس بهتر است زمانی که در مدرسه هستیم را به خوبی سپری کنیم و زیاد منتظر شنیدن صدای زنگ آخر نباشیم زیرا در این صورت زمان برای ما سخت می گذرد.

توصیف و تجربه شنیدن صدای زنگ اخر مدرسه

امروز یک روز طولانی و طاقت‌فرسا را ​​در مدرسه گذرانده بودیم و در هر زنگ یک امتحان داشتیم و از خدا می خواستیم که هر چه زودتر زنگ آخر به صدا درآید تا نفس راحتی بکشیم و به خانه برویم. من به شخصه دوستان و مدرسه‌ام را خیلی دوست دارم و خستگی امروزم ربطی به نفرت از مدرسه و این جور چیزها ندارد.

روزهایی که امتحان داریم دقایق کندتر از قبل می گذرند و گوش دادن به صحبت های معلم کمی سخت تر می شود. کاش می توانستم هیجانی را که بعد از زنگ آخر آن روز در کلاس وجود داشت به شما بگویم، اما نمی‌توانم چون این انشا را در کلاس نوشتم و بعد از خوردن زنگ از خوش حالی ادامه مطلب را برای نوشتن فراموش کردم.

همچنین بخوانید: انشا در مورد روزی که دوست دارم تکرار شود

☑️ به پایان مقاله یک بند در مورد صدای زنگ آخر بنویسید از نگارش کلاس هفتم رسیدیم، اگر پیشنهاد یا سوالی در این رابطه داشتید حتما آن را در بخش نظرات برای ما بنویسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.