ادبیاتفرهنگ و هنر

یک بند در مورد کفش با رعایت ساختمان بند صفحه ۶۳ نگارش هفتم

متن کامل در مورد کفش با مقدمه، بدنه و نتیجه گیری

گام به گام صفحه ۶۳ نگارش فارسی هفتم : یک بند در مورد کفش با رعایت ساختمان بند بنویسید، برای مشاهده پاسخ در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: یک بند در مورد ناخن با رعایت ساختمان بند

یک بند در مورد کفش با رعایت ساختمان بند صفحه ۶۳ نگارش هفتم

یک بند در مورد کفش با رعایت ساختمان بند

مقدمه: آیا قلب دوم انسان را می شناسید؟ پاها قلب دوم انسان هستند و نیاز به مراقبت دارند و نبود آنها بر کل زندگی ما تأثیر می گذارد. پس باید همه کفش های خوب و راحت بپوشیم تا قبلمان سالم بماند.

بند: همه ما وقتی راه رفتن را یاد می گیریم دوستی خود را با کفش شروع می کنیم. شاید خاطره اولین کفشی که پوشیدیم بهترین خاطره زندگی ما باشد. البته کفش ها هم با هم فرق دارند، همه ما می دانیم که برخی از کفش ها مانند یک سرباز جنگجو هستند، هر مانعی بر سر راهشان باشد را از بین می برند، ولی امان از نوع تنبل آن ها که تن به سختی نداده و در مواقع حساس با پاره شدن و بیرون آوردن شست مان آبرویمان را می برند!

مهمتر از جنس و ظاهر کفش سایز آن است، برخی از کفش ها مانند رفتار برخی افراد برای پای هر فردی مناسب نیست و هرکسی باید کفش مناسب پای خود را انتخاب کند، از قدیم گفته اند که آدم نباید پا تو کفش دیگران کند، چون هم پای انسان درد می گیرد وهم این کار که تداعی گر دخالت است، کاری نکوهش شده است.

نتیجه: گاهی بهتر است حواسمان به کفشهایمان باشد این دوست خودش را فدا می کند تا به انتهای راه برسیم اما انصاف نیست بعد از عبور از جاده آنها را فراموش کنیم و سراغ کفش های نو برویم. بیایید دوستی را از کفش یاد بگیریم.

همچنین بخوانید:
انشا درباره عینک با روش طبقه بندی کردن
و
یک بند در مورد صدای زنگ آخر نگارش هفتم

☑️ به پایان یک بند در مورد کفش با رعایت ساختمان رسیدیم، اگر دیدگاهی در این زمینه داشتید حتما آن را از بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + یک =