ادبیاتفرهنگ و هنر

یک بند در مورد ناخن با رعایت ساختمان بند نگارش هفتم

متن زیبا در مورد ناخن دست و پا و نحوه نظافت آن ها برای نگارش کلاس هفتم

یک بند در مورد ناخن با رعایت ساختمان بند بنویسید؛ برای مشاهده جواب انشای صفحه 63 نگارش فارسی هفتم در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: یک بند در مورد کفش با رعایت ساختمان بند

یک بند در مورد ناخن با رعایت ساختمان بند نگارش هفتم

یک بند در مورد ناخن صفحه 63 کتاب نگارش پایه هفتم

مقدمه: ناخن ها یکی از اجزای گرانبهای بدن انسان هستند که اغلب نادیده گرفته می شوند. گاهی اوقات ناخن ها حتی می توانند علائم بیماری را در بدن انسان نشان دهند. شاید در طول زندگی کمتر به ناخن‌هایمان فکر کنیم اما بدون آن ها نمی توانیم زندگی کنیم.

بدنه: ناخن‌ها از ویتامین‌ها و کلسیم بدن تغذیه می‌شوند و علاوه بر زیبایی دست‌ها از انگشتان ما محافظت می‌کنند تا بتوانیم اجسام سنگین را راحت تر بلند کنیم. ما باید همیشه مراقب ناخن‌هایمان و نظافتشان باشیم زیرا انگشتان و ناخن ها اعضایی هستند که مستقیماً به دهان متصل هستند و هنگام غذا خوردن همه میکروب های روی دست و زیر ناخن با غذا وارد بدن ما می شود. بسیاری از بیماری ها از طریق ناخن وارد بدن می شوند، بنابراین باید هر هفته نظافت لازم انجام شود و ناخن ها گرفته شود و دست ها قبل از غذا خوب شسته شوند.

نتیجه گیری: اگرچه ناخن ها دست را زیباتر می کنند، اما باید به خاطر داشت که ناخن های بلند محل تجمع میکروب های مختلف است و به راحتی می تواند بیماری های مختلف را به انسان منتقل کند.

همچنین بخوانید: انشا در مورد درد دندان با مقدمه بدنه نتیجه

🔰 به پایان توضیحات «یک بند در مورد ناخن با رعایت ساختمان بند» از درس 5 صفحه 63 نگارش هفتم رسیدیم، اگر سوال درسی دیگری داشتید حتما آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو کنید. همچنین اگر دیدگاهی دارید حتما آن را از بخش نظرات برای ما بنویسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.