ادبیاتفرهنگ و هنر

توصیف حس و حال طعم لبوی داغ در یک روز برفی نگارش هشتم

متن انشاء درباره موضوع «حس و حال طعم لبوی داغ در یک روز برفی» نگارش فارسی هشتم

جواب توصیف حس و حال طعم لبوی داغ در یک روز برفی از فعالیت نگارشی درس 5 صفحه 62 با مقدمه و نتیجه را می توانید در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا مطالعه فرمایید.

مطلب پیشنهادی: توصیف حس و حال طعم بستنی یخی نگارش هشتم

توصیف حس و حال طعم لبوی داغ در یک روز برفی نگارش هشتم

انشا طعم لبوی داغ در یک روز برفی صفحه 62 نگارش هشتم

مقدمه : لحظات ساده و کم اهمیتی در زندگی وجود دارند که با تمام ساده بودنشان می توانند برای لحظاتی حال دل ما را خوب کرده و وجود ما را سرشار از حس ناب زندگی بکنند. مثل زمانی که زمستان فرا می رسد و با دوستانمان به پیش لبو فروش کنار خیابان می رویم و گرما و طعم دوست داشتنی لبو باعث می شود سرما را از یاد ببریم.

بدنه : بچه که بودم اصلا لبو دوست نداشتم و فکر می کردم خیلی زشت است و نمی شود آن را خورد. لبو بافت شل و طعم شیرینی دارد و برای من که عاشق طعم ترش هستم غیر قابل تحمل بود. اما امسال ماجرا کمی فرق می کرد و مجبور بودم برای رفع گرسنگی بعد از بازی با دوستانم سریعا یه چیزی بخورم چون خیلی گرسنه بودم.

ما از صبح زود در حال بازی کردن بودیم و درست در ساعتی که همه مغازه ها بسته بودند گرسنه مان شد. خلاصه کلی گشتیم تا بالاخره دیدیم از دور سر یک کوچه چیزی در حال بخار کردن است. اول فکر کردیم شخصی آنجا باقالی پخته می فروشد و من خوشحال شدم اما هر چه نزدیک تر شدیم تصوراتم بیشتر خراب شد زیرا متوجه شدم که آن شخص لبو فروش است و من هم اصلا از لبو خوشم نمی آید.

تصور کنید گرسنه، خسته و سردتان است و تنها چیزی که می توانید بخورید لبو است. خلاصه چاره ای نبود تحمل گرسنگی سخت تر از طعم بود. لبو را در یک کاسه پلاستیکی گذاشتم و به سختی شروع به خوردن کردم. اولین لقمه ای که خوردم خیلی عجیب بود، در یک لحظه تمام افکارم در مورد لبو تغییر کرد. باورم نمی شد اینقدر خوشمزه باشد و تا الان از خوردنش غافل بودم …

نتیجه گیری : انسان همیشه باید طوری زندگی کند که با فکر کردن به گذشته لبخندی شیرین به گوشه‌ی لبش بیاید زیرا زندگی خیلی کوتاه است و اصلا ارزش غصه خوردن و ناراحتی را ندارد. پس هیچگاه نباید از لحظه های کوچک زندگی گذشت زیرا شاید آن لحظه به خاطره ای خوش از زندگی ما تبدیل شود.

همچنین بخوانید: توصیف حس و حال بوی خاک پس از بارش باران نگارش هشتم

☑️ به پایان توضیحات توصیف حس و حال طعم لبوی داغ در یک روز برفی نگارش هشتم رسیدیم، اگر شما نیز نظری در مورد این موضوع دارید حتما آن را از بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.