ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد چرا به مدرسه می رویم ☄️ با مقدمه و بدنه و نتیجه گیری

انشاء دانش آموزی و ساده روان در مورد چرا به مدرسه می رویم با مقدمه و نتیجه گیری و توصیفات زیبا

انشا در مورد چرا به مدرسه می رویم: شاید با ور نکنید اما بهشت روی زمین مدرسه است که بهترین و زیباترین فضا را دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در بخش انشا ماگرتا با ما همراه شوید.

انشا پیشنهادی : انشا در مورد چگونه از خودم مراقبت کنم

انشا در مورد چرا به مدرسه می رویم

انشا در مورد چرا به مدرسه می رویم

مقدمه: پایگاه دانایی و زندگی جدید و مکانی مقدس که در آنجا جز عشق و مهر و دوستی به چشم نمی آید. بچه که بودم دوست داشتم هر چه زودتر راهی مدرسه شوم و آنجا را با جان و دل دوست می داشتم. کودکی های من با خاطرات مدرسه زنده می شود و جان می گیرد.

بدنه: اولین هدف از مدرسه رفتن توانایی آموختن، خواندن و نوشتن است که در مراحل اولیه رخ می دهد. کودک در مدرسه راه و رسم درست زندگی کردن را آموخته و می تواند فرد موفقی در جامعه باشد. انسان در مدرسه قدم به قدم زندگی کردن نظم ، انضباط، اخلاق ، رفتار،  منش، شخصیت و در مجموع خوب زیستن را یاد می‌گیرد.

اگر مدرسه نتواند رسالتش را به خوبی انجام دهد و کودک یا دانش آموز را جذب کند نباید روی آن مکان اسم مدرسه گذاشت. هر فردی به یک هدفی پا به مدرسه می گذارد اما در نهایت می بینیم که اولین هدف مدرسه یعنی سواد آموزی برای همه محقق شده است.

مدرسه خاستگاه علم دانش، دانایی، مهرورزی، نوع دوستی،  محبت و ایثار است  کودک د در مدرسه می آموزد که چگونه به خواسته دیگران هم احترام بگذارد و یا از بسیاری از خواسته هایش بگذرد تا بتواند به یک تعادل شخصیتی برسد. از طرفی در مدرسه زندگی اجتماعی درست را می آموزد و یاد می گیرد که چگونه در جمع دوستان موفق باشد.

مدرسه خانه دوم و تکیه گاه هر فرد است که می‌تواند مشکلاتش را در آنجا بیان کند و از راهنمایی های معلمان برای ساختن زندگی بهره ببرد. این مکان جذاب و در عین حال مقدس اگر مربیان دلسوزی نداشته باشد برای کودکان و دانش آموزان جهنم خواهد شد.

نتیجه گیری: هدف از رفته به مدرسه آموختن علم و دانش و در مجموع انسان شدن است. اگر مسئولین مدرسه بتوانند کودک را به سمت و سوی مدرسه جذب کنند به راحتی فرد مسیرش را پیدا کرده و می تواند به مدارج عالی برسد.

انشا در مورد هدف از رفتن به مدرسه چیست

مقدمه: مدرسه خانه دوم هر فرد است که مدت زیادی از عمر خودش را در آن مکان سپری می کند،  اگر فرد در آن مکان احساس خوبی داشته باشد، تا همیشه علاقه مند شده و دنیایش تغییر خواهد کرد. مدرسه شاید بهترین و جذابترین مکان روی زمین باشد که همه مردم دوستش دارند.

بدنه: مدرسه جای زندگی کردن است هرکس پا در آنجا بگذارد حتما روزهای طلایی در انتظارش خواهند بود.مدرسه را می توان گرمترین و با احساس ترین مکان دانست که تمام دوستی ها در آنجا شکل می گیرد. پس بهتر است مربیان مدرسه کمی به خودشان بیایند و بدانند که هر برخورد و رفتاری در وجود دانش آموز اثر گذاشته و او را متحول می سازد من و او و بقیه پا به مدرسه می گذاریم که دیدگاه و نگاهمان به دنیا تغییر کند و بتوانیم خدا را بهتر بشناسیم.

مدرسه کانون مهر، دانایی ، خداشناسی و انسان دوستی است که ما از کودکی رهسپار آنجا می شویم و پس از این که راه خود را یافتیم مسیر تغییر می کند.ما به مدرسه می رویم تا احترام گذاشتن را حس کنیم و از لحظه لحظه آن درس بیاموزیم.

به مدرسه می رویم تا درس عشق و مهرورزی را با تمام وجود مزه کنیم و خدا را خوب و دقیق بشناسیم. مدرسه خورشید را به من هدیه کرد . من در مدرسه بود که راه درست زندکی کردن را آموختم و با کمک راهنمایی معلمان خدا را در کنار خودم و دیگران حس کردم.

در مدرسه بود که دانستم کتاب زندگی من کدام است و من باید چگونه آن را بخوانم و درس زندگی بیاموزم. من و امثال من به مدرسه رفتیم تا بتوانیم راه آینده خود را پیدا کنیم. بتوانیم مشکلات روز جامعه را بیابیم و برای رفعش کاری کنیم. مدرسه دنیای پر از نوری است که شعاع تابشش تا همیشه باقی می ماند.

کهکشان پر ستاره ای که تا ابد ستاره هایش سو سو زنان به ما چشمک می زنند. به مدرسه می رویم تا انسانیت را برای خود و دیگران ترجمه کنیم. زندگی را خوب و دقیق زندگی کنیم و برای همه لحظات آن برنامه ریزی کنیم. به مدرسه می رویم تا یاد بگیریم حق ما کدام است و حق دیگران چیست.

نتیجه گیری: مدرسه را به دیدگاه یک مکان مقدس نگاه کنید تا بتوانید بهترین درس ها و آموزه ها از آنجا با خود به همراه ببرید.

انشاء های پیشنهادی :
انشا در مورد زحمت های مادر
و
انشا در مورد ذرت
و
انشا در مورد زندگی احساسی

☑️ به پایان انشا درباره چرا به مدرسه می رویم رسیدیم. برای درج دیدگاه می توانید از بخش نظرات در انتهای همین مطلب استفاده نمایید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =