فرهنگ و هنر

سوتی های پایتخت ۶ ، جدید ترین گاف های جالب در همه قسمت ها

بررسی همه سوتی ها جدید و گاف های جالب و خنده دار سریال پایتخت 6 به همراه فیلم و عکس صحنه ها

سوتی های پایتخت ۶ تمام قسمت ها :‌ سریال پایتخت که این روزها محبوب هر خانه ای شده است و جز سریال های پربیننده تلویزیون می باشد، دارای سکانس های لو رفته و سوتی های جالبی می باشد که در ادامه در بخش فرهنگ و هنر ماگرتا به بررسی آن ها می پردازیم.

سوتی های پایتخت ۶

قبل از شروع به بررسی این گاف ها، یک ایراد ساختاری که به این برنامه وارد می باشد این است که در فصل دوم این سریال در ماجرای خروس سیاه رحمت و بهبود دیالوگ زیر را شاهد بودیم :

[su_quote]

فهیمه در جواب به نقی می گوید که خروس سیاه رحمت را بنداز تو کوچه وگرنه من هم باید مثل زن رحمت در کوچه دنبال شوهر باشم.

[/su_quote]

و در فصل پنجم در دیالوگی دیگر فهیمه به هما می گوید که :

[su_quote]

کسی خواستگار من است که جوان است و تا حالا زن نگرفته.

[/su_quote]

همچنین این نکته فراموش نشود که جملیه در فصل اول زن داداش هما سعادت بود اما در این قسمت زن داداش نقی می باشد!

شخصیت بهروز زمان پایتخت ۵ که دو سال پیش بود کلا چهار سالش بود اکنون چه شده است که این قدر بزرگ شده است

💡 سوالی که پیش می آید این است که تکلیف همسر رحمت چه شده است؟ و چرا رحمت مجرد معرفی شده است؟

در قسمت اول فیلم پایتخت شیش وقتی ارسطو که بخاطر برگشت خوردن چکش به زندان افتاده بود، آزاد می شود، زمانی که می خواهد از زندان بیرون بیاید مامور زندان مهر آزادی را کف دست او می زند اما وقتی که از زندان بیرون می آید و دست های خود را بالا میبرد خبری از مهر نیست.

سوتی جدید سریال پایتخت 6

یک سوتی ریز دیگر را می توان در سکانسی دید که وقتی همگی سر سفره مشغول غذا خوردن بودند، نقی معمولی با دست راست لیوان دوغ را گرفت اما خوردن دوغ را با دست چپ نشان می دهند.

آخرین سوتی های پایتخت

در قسمتی دیگر از سریال پایتخت وقتی که نقی معمولی از مکه برمی گردد، وقتی که مهمان ها برای دیدن او آمده بودند آب قطع شده بود و فهیمه برای پخت غذا آب می خواست اما در سکانسی فهیمه صورت خود را با بازکردن شیر آب شست!

پایتخت شیش سوتی

فیلم و تصویر آخرین سوتی های پایتخت شیش

همچنین در سکانسی از سریال، ما شاهد خالی بودن ماهی تابه هستیم اما در سکانس بعدی می بینیم که ماهی تابه پر است.


و اما قسمت دروازه بانی بهتاش فریبا که سوتی های زیادی داشت، زمان پخش بازی بهتاش در زمین فوتبال، تصویربردار سریال هم در کادر قرار داشت. با همه این اوصاف این بخش از نظر ساختار فوتبالی مشکلات و گاف های زیادی دارد. سوالی که پیش می آید این است که چگونه در میانه فصل و زمان برگزاری مسابقات لیگ یک تیم از ایران برای برگزاری اردوی تدارکاتی و بازی دوستانه با تیم های ترکیه ای وارد ترکیه می شود ؟


سوتی دیگر سریال پایتخت این است که هنگامی که تیم نساجی پس از اردوی ترکیه به ایران برمی گردد بلافاصله از فرودگاه بدون هیچ تمرین و استراحتی راهی استادیوم آزادی می شود تا با پرسپولیس در لیگ برتر بازی کند.

در زمان بازی نیز وقتی که شماره پیراهن بهتاش را در بازی با پرسپولیس میدیدیم ابتدا شماره او 55 بود؛ اما در صحنه‌ای دیگر از بازی شماره او 88 بود.

و یک سوتی ریز دیگر که اگر کمی دقت کرده باشید، این است که وقتی که هما سعادت و فهیمه در خانه در حال تماشای بازی بهتاش در مقابل پرسپولیس بودند. لب هما که مشخص بود بزرگ است (به خاطر همان کار فهیمه) اما عجیب آن است که وقتی که آن ها به فرودگاه رسیدند دیگر خبری از آن نبود و انگار لب هما خود به خود خوب شده بود.

💡 شما چه نظری در مورد سوتی های پایتخت ۶ دارید؟ از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.