سرگرمیفیلم و بازی

دانلود فیلم من از سپیده صبح بیزارم 🌇 [ I Hate the Dawn ]

دانلود فیلم سینمایی من از سپیده ی صبح بیزارم ۱۳۹۱ + لینک مستقیم و کیفیت عالی

فیلم سینمایی من از سپیده صبح بیزارم : نام فیلمی درام – اجتماعی به نویسندگی ، تهیه کنندگی و کارگردانی علی کریم می باشد که در سال 1391 تولید شده است. این فیلم برای شرکت در بخش نوعی نگاه سی و یکمین جشنواره فیلم فجر انتخاب شد که به دستور شورای نظارت سابق به نام من عاشق سپیده صبحم تغییر نام داد. ولی با نام اصلی خود من از سپیده صبح بیزارم در نمایش‌های خارج از ایران حضور داشت. برای دانلود این فیلم زیبا با « ماگرتا » همراه باشید.

دانلود فیلم من از سپیده صبح بیزارم کامل به انتخاب شما بر اساس کیفیت (پیشنهادی)


پوستر فیلم من از سپیده صبح بیزارم
پوستر فیلم من از سپیده صبح بیزارم

نقد کوتاه و خلاصه فیلم من از سپیده صبح بیزارم

امیر پسر جوانی که دستیار کارگردان است، بعد از بی خوابی شبانه برای رفتن به صحنه فیلمبرداری با بابک سپهری کارگردان مستقل سینما که درباره تنهایی پسر و دختری سندرم دان فیلم می سازد همراه می شود. در طول مسیر تا لوکیشن فیلمبرداری کارگردان دلیل بی حالی و پریشانی دستیارش را می پرسد و دستیار از طرحی برای ساختن فیلمی صحبت می کند که تا صبح خواب را از او ربوده است.

فیلم سینمایی من از سپیده صبح بیزارم (I Hate the Dawn) فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی علی کریم محصول سال ۱۳۹۱ است. در اوایل سال ۱۳۹۳ این فیلم با نام اصلی خود من از سپیده صبح بی‌زارم در کنار باقی فیلم‌هایی که فرصت نمایش عمومی بدست نیاورده‌اند با طراحی اکران هنر و تجربه داده شد. علی کریم در نمایش عمومی این فیلم را به عباس کیارستمی تقدیم کرد. این فیلم نامزد جایزه خلاقیت و استعداد درخشان در جشن منتقدین سینمایی ایران شد.

خلاصه فیلم من از سپیده صبح بیزارم
خلاصه فیلم من از سپیده صبح بیزارم

بازیگران فیلم من از سپیده صبح بیزارم

بابک کریمی , امیر عزیزی , حسین اسکندری , محمد احمدی , مسعود ظریف , مسعود سلیمانی , علیرضا علویان

سایر عوامل:

نوسنده: علی کریم/ مدیر فیلمبرداری: مرتضی هدایی/ تدوین: بهزاد مصلح/ مدیر صدابرداری: بهزاد مصلح/ مشاور تهیه کننده: مجید مطلبی/ مجری طرح: صبا کامکار

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + سه =