سرگرمیفال

فال روزانه امروز چهارشنبه ۱۷ مهر ماه ۹۸ + فال عطسه روز

فال روزانه امروز به همراه فال عطسه روز چهارشنبه

فال روزانه چهارشنبه ۱۷ مهر : برای مشاهده فال و طالع بینی روزانه خود به همراه فال عطسه روز که برای متولدین هر ماه جداگانه آماده شده است در ادامه با بخش سرگرمی ماگرتا همراه باشید.

فال روزانه چهارشنبه ۱۷ مهر

فال روزانه
فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین ماهفال روزانه متولد فروردین
فال روزانه متولد فروردین

فال روزانه چهارشنبه ۱۷ مهر :

به هدف خود نزدیک و نزدیک تر می شوید ممکن است کسی به شما در این مسیر کمک کند دست آن را پس نزنید. امروز کسی از نزدیکانتان شما را عصبی می کند قبل از این که واکنشی نشان دهید محل را ترک کنید. اگر مدتی است که به دیدن پدر و مادر خود نرفته اید امروز بهترین موقع است.

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روزانه متولد اردیبهشت
فال روزانه متولد اردیبهشت

بی گدار به آب نزنید قبل از گرفتن تصمیم مهمی که امروز باید بگیرید حتما به طور گسترده تحقیق و پرس و جو کنید می توانید برای کمک با آنها که به شما روحیه و انرژی می دهند در تماس باشید. در رابط با همسر خود سعی کنید انعطاف‌پذیرتر باشید.

فال روزانه متولدین خرداد ماهفال روزانه متولد خرداد
فال روزانه متولد خرداد

تنبلی کافیست ! استارت کاری که مدت هاست در ذهنتان به آن فکر می کنید را بزنید ، خدا در تمام مراحل همراه شما خواهد بود لازم نیست بترسید. یقین داشته باش که در کارت موفق هستی و مشکلی نمی تواند تو را نا امید کند.

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روزانه متولد تیر
فال روزانه متولد تیر

با صمیمی ترین فرد زندگیت به مشکل میخوری اما همه ی پل های پشت سرتو خراب نکن هر چند که طرف مقابل مقصر باشد درسته که احساسات ناخوشایندی را تجربه می کنی اما همه این ها گذرا می باشد. این‌ که بخواهید امروز زندگی خیلی عادی و آرام و ساکتی داشته باشید شاید چندان شدنی نباشد.

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روزانه متولد مرداد
فال روزانه متولد مرداد

خانواده در زندگی شما دخالت های زیادی می کنند که سبب مشکلاتی شده است وقت آن است که تغییراتی را ایجاد کنید. به مشکلات مالی زیادی بر خورد کرده اید سعی کنید یک راه هوشمندانه برای برطرف کردن آن پیدا کنید و سمت قرض کردن پول از دوستانتان نروید.فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روزانه متولد شهریور
فال روزانه متولد شهریور

عقل سالم در بدن سالم ، امروز باید تصمیمات مهمی را اتخاذ کنید با کمی ورزش به بدنتان آرامش و انرژی هدیه دهید. شما آدم مهربان و دوست داشتنی هستید و به دیگران تا جایی که در توانتان باشد کمک می کنید، اما باید مواظب باشید که در این راه زیاده روی نکنید.

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روزانه متولد مهر
فال روزانه متولد مهر

فال روزانه چهارشنبه ۱۷ مهر :

در حساس ترین وهله زندگی خود هستید جایی که حسودان سعی در جلوگیری از موفقیت شما دارند ، آرامش خود را حفظ کنید و به خدا توکل کنید. بیشتر به همسر خود اهمیت بدهید مدتی است که روابط بینتان سرد شده است.

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روزانه متولد آبان

امروز دائما در حال شکر خدا باشید ، خبرهای خوبی می شنوید که مدت هاست در انتظار آن هستید. ممکن است کمی مغرور شوید اما سریعا با آن مبارزه کنید زیرا باعث می شود که با همه به مخالفت بپردازید و روی تفکرات اشتباه خود پافشاری کنید.

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روزانه متولد آذر
فال روزانه متولد آذر

امروز یک مراسم خواستگاری در پیش دارید که شما را گیج می کند با حفظ خونسردی و آرامش کامل به طور صحیح فکر های خود را کرده و اقدام به جواب دادن کنید منطق می تواند به شما کمک زیادی کند. حس می‌ کنید که شما محدود شده اید اما لزومی ندارد این محدودیت‌ های جسمی را به محدودیت‌ های فکری خود منتقل کنید.

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روزانه متولد دی
فال روزانه متولد دی

غذاهای مضر را کنار بگذارید و بیشتر به فکر سلامتی خود باشید. تمرکز خودتان را از دسته داده اید سعی کنید با تمرین و تکرار دوباره آن را به دست بیاورید. هرگاه از صمیم قلب با صداقت حرف بزنید موفق خواهید بود.

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روزانه متولد بهمن
فال روزانه متولد بهمن

بیرون بروید و کارهایی را که دوست دارید انجام دهید انجام دهید. از حریفان و رقیبان نترس خداوند با شماست. از حمایت بیهوده از کسانی که دوستشان دارید بردارید. به خاطر آینده ای فرضی، حال خود را از دست نده.

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روزانه متولد اسفند
فال روزانه متولد اسفند

امروز وقت نشان دادن توانایی هایی است که مدت هاست دارید روی آن کار می کنید. اعتماد به نفس خود را بالا برده و مطمئن باشید که امور آن طور که شما دوست دارید پیش خواهد رفت. از دوستانتان بخواهید که در این مسیر همراه شما باشند.

فال عطسه روز چهارشنبه ۱۴ مهر

فال روزانهساعت
خواب تو را می بیند۶-۷
درموردت کنجکاوی میکند۷-۸
مغرورنباش۸-۹
اتفاقی برایت می افتد۹-۱۰
هرگز فراموشت نمیکند۱۰-۱۱
به تو فکر میکند۱۱-۱۲
هوشیار باش۱۲٫۱۳
به تو احترام میگذارد۱۳-۱۴
به حرف مردم اعتماد دارد۱۴-۱۵
از تو خوشش می آید۱۵-۱۶
درست فکر کن۱۶-۱۷
یک خبر جدید۱۷-۱۸
دوست عزیزت می آید۱۸-۱۹
در تکاپویی۱۹-۲۰
بعدازظهر خوشی داری۲۰-۲۱
صحبت درباره توست۲۱-۲۲
منتظر کسی هستی۲۲-۲۳
ازدواج۲۳-۲۴

فال روزانه چهارشنبه ۱۷ مهر شما چطور بود ؟

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.