سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه مهر ۱۴۰۲ ❤️ طالع بینی اتفاقات این ماه حافظ اصلی

فال ماهانه مهر 1402 و فال ماه آگوست میلادی 2023 - فال ماهیانه برج 7 و ماه هفتم سال

فال ماهانه مهر ۱۴۰۲ : طالع بینی روشی برای شناخت آینده است اما نباید به هیچ وجه به آن باور داشت بنابراین اگر در ادامه در فال خود چیزهایی را خواندید که برایتان خوشایند نبود به هیچ وجه ناراحت نشوید و فقط به چشم سرگرمی به آن ها نگاه کنید. بدین منظور در ادامه با بخش فال ماگرتا همراه من باشید.

مطلب پیشنهادی: فال هفتگی تمام روزهای هفته

فال ماهانه مهر ۱۴۰۲ متولدین فروردین

حضور یک کودک تازه متولد شده به خانواده‌تان، روحیه‌تان را به کلی تغییر می دهد. از استواری در یک مسیر تکراری خودداری کنید و سعی کنید در زندگیتان تغییراتی ایجاد کنید. احساس کلافگی این روزها، باعث شده که زندگیتان یکنواخت شده باشد. اگرچه روزهای سختی را تجربه می‌کنید، اما بهتر است از کمک دیگران استفاده کنید؛ خودباوری تنها به شما کمکی نخواهد کرد.

سعی کنید در این ماه با اطرافیانتان مهربان‌تر باشید؛ هیچ کس به شما بدهکار نیست. از قضاوت‌های سطحی بر اساس ظاهر افراد خودداری کنید؛ زیرا اینکه یک فرد لبخندی بر لب دارد، نشانه‌ای بر شادی و خوشبختی او نیست. مسئولیت حرف‌های خود را به عهده بگیرید و هیچوقت دروغ نگویید. در غیر اینصورت مردم به ظاهر حرف های شما را تایید می کنند اما پشت سرتان حرف های دیگری می زنند.

❤️ فال عشق مهر ماه شما : چراغ رابطه شما در حال خاموش شدن می باشد و اگر به فریاد او نرسید، به زودی به یک خاطره تلخ تبدیل می شود. برای حفظ روابط، باید برای آن ارزش قائل شوید و برای آن وقت بگذارید.

فال حافظ فروردین ماهی

به هر کسی زود اطمینان می کنید. قسم خورده بودید دیگر کارهای ناشایست انجام ندهید ولی عهد خود را شکسته و بسیار پشیمانید. رو به خدا آورید که شما را هدایت می کند و در زیر سایه ی اوست که به نیت و مقصود خودتان می رسید. صبر داشته باشید.

سطح انرژی کلی شما80 درصد
ستاره شما100 درجه شمالی
بهترین روز10 و 15 و 28
بدترین روز28 و 20

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

به خودتان عشق بورزید تا بتوانید به دیگران عشق بدهید. در برابر دیگران، همان کاری را انجام دهید که دوست دارید با خود شما بکنند. وقتی خبری می‌شنوید که شما را خوشحال می‌کند، مراقب باشید، زیرا تصمیمی که بعداً می‌گیرید بسیار اهمیت دارد. در این ماه، عجله نکنید و پول خود را نگه دارید. یک میهمان غیرمنتظره خواهید داشت و باید برای او هدیه‌ای بخرید.

این روزها احساس می‌کنید که فاصله‌ای بین شما و شخصی که دوستش دارید ایجاد شده است و به همین دلیل ناراحت هستید. دلیل اتفاقات ناخواسته‌ای که در این مدت رخ داده، به زودی مشخص خواهد شد. با تمام فشاری که بر شماست، بهتر است در این روزها تصمیمات مهم و حیاتی نگیرید. کمی وقت به خودتان بدهید و با ذهنی آرام تصمیم گیری کنید.

❤️ فال عشق مهر ماه شما : این همه هیاهو برای چیست؟ باید صبور باشید و بگذارید زمان شکاف ها و مشکلات بین شما را حل کند. در رابطه شما درگیری های زیادی وجود داشته اما آخرش برای هر دوی شما خوش خواهد بود.

فال حافظ اردیبهشت ماهی

باز هم راه برگشت برایت باز است و خداوند توبه ی تو را می پذیرد. سرت را به درگاه حق پائین انداز و تقصیر کارهایت را به گردن روزگار نیانداز از خدا کمک بگیر، راهی را پیش گرفته ای که بسیار تاریک و پرخطر است. توقع خود را کم کن چه کاری کرده ای که حالا توقع بهشت داری.

سطح انرژی کلی شما65 درصد
ستاره شما85 درجه شمالی
بهترین روز10 و 20 و 25
بدترین روز18 و 30

فال ماهانه متولدین خرداد

شما قدرت خوبی در تشخیص کارها دارید، اما ممکن است در این روزها به دلیل حواس پرتی و مشغله‌های زیاد، راهی را انتخاب کنید که به بیراهه منتهی می‌شود. لطفاً کمی دقت کنید، در غیر اینصورت ممکن است مجبور شوید با احتیاط از پرتگاه‌ها و دره‌هایی که در راهتان وجود دارد، عبور کنید. روزهای خوشی در راه است و کافیست با برنامه‌ریزی به جلو بروید و از مشکلات نترسید.

ارزش سلامتی خود را بیشتر بدانید و از هر چیز بیهوده‌ای را وارد بدن خود نکنید. شما از اینکه دیگران را نقد کنید و رفتار و تصمیمات آنها را تجزیه و تحلیل کنید، لذت می‌برید. اما باید بدانید که این کار باعث می‌شود شما جاذبه مثبت خود را در نظر دیگران از دست بدهید. گاهی بهتر است خود را در موقعیت دیگران قرار داده و ببینید که چگونه تصمیم گیری می کنید.

❤️ فال عشق مهر ماه شما : انسان شکاکی هستید و نمی توانید به طور کامل به کسی اعتماد کنید. اما این را بدانید که شک و تردید آفت رابطه است و به کسی که دوستش دارید خیلی آسیب می رساند.

فال حافظ خرداد ماهی

حاضرید برای رسیدن به نیات خود هر کاری بکنید. رسیدن به حاجات برای شما محال است ولی توکل به خدا کنید هیچ کار سختی نبوده که آسان نشود. از دوستانتان کمک بگیرید. دردتان را به دیگران هم بگوئید شاید به شما کمک کنند. دلتان نمی شکند و خدا نیز کمکتان می کند.

سطح انرژی کلی شما75 درصد
ستاره شما100 درجه شمالی
بهترین روز4 و 17 و 28
بدترین روز13 و 25

طالع بینی ماهانه مهر 1402 متولدین تیر

به مردم با نگاهی مثبت نگاه کنید و از دنیایی که برای خودتان ساخته‌اید خارج شده و واقعیت‌های اطراف را ببینید. افرادی در اطراف شما هستند که در رخ‌دادن اتفاقاتی که اتفاق می‌افتد سهمی دارند. شاید از آنچه اتفاق افتاده ناراحت باشید، اما بهتر است بیش از این جنگ نکنید زیرا در نهایت همه چیز به نفع شما خواهد بود، حتی اگر در حال حاضر این منفعت را نبینید.

برای رسیدن به هدف و نیتی که دارید، با عقلانیت تصمیم‌هایی بگیرید و تلاش کنید تا درهای موفقیت برایتان باز شوند. ممکن است مجبور شوید احساساتتان را کنترل کنید. مسئله را سخت‌تر از واقعیت نکنید تا بتوانید با موفقیت آن را حل کنید. سعی کنید با دوستانتان با انصاف رفتار کنید و حرفی نزنید که بعدها پشیمان شوید. زیرا در آینده خیلی به دوستانتان نیاز دارید.

❤️ فال عشق مهر ماه شما : مشکلات زیادی در رابطه شما و شریک عشقی‌تان وجود دارد و با مخالفت اطرافیان مواجه خواهید شد. بهتر است به فکر چاره باشی یا اینکه رابطه خود را با این شخص قطع کنی.

فال حافظ تیر ماهی

کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا می کی. حرفی را زده ای که عده‌ای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، چون در زمان پیری و تنهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان هم دیر نیست.

سطح انرژی کلی شما75 درصد
ستاره شما28 درجه شمالی
بهترین روز23 و 11 و 30
بدترین روز7 و 15 و 25

فال و پیش بینی این ماه مرداد ماهی ها

در حال حاضر، از لحاظ روحی و احساسی در شرایطی قرار دارید که ممکن است توانایی گرفتن تصمیم درست را نداشته باشید. وقایع ناگواری که در گذشته رخ داده است، تأثیر منفی بر شما گذاشته و متأسفانه شما هنوز نتوانسته‌اید آن اتفاقات را فراموش کنید. همچنان در بحث‌ها احساساتی می‌شوید و کنترل خود را از دست می‌دهید. در هر جایی که بحثی پیش می‌آید، بهتر است آن مکان را ترک کنید.

بهتر است راه خود را در مبارزه و بحث پیدا کنید، زیرا اگر این کار را نکنید، احساس ناامیدی به مسائل زندگی‌تان اضافه می‌شود. به صحبت‌هایی که می‌شنوید یا خواسته‌هایی که دیگران از شما دارند، به طور سریع پاسخ مثبت ندهید. کمی تأمل کنید، حتی اگر دیگران به تعهدات خود پایبند نباشند، شما باید وظایف خود را به درستی انجام دهید. خودتان را برای هیچ شخصی جز خانواده کوچک نسازید.

❤️ فال عشق مهر ماه شما : عشق و دوستی دوباره انگیزه جدیدی به شما می دهد. پس از یک دوره سردی و رکود، این رونق و گرمی جدید بسیار مورد استقبال شما قرار خواهد گرفت. چراغ عشق باید همیشه روشن باشد تا به سعادت برسیم.

فال حافظ مرداد ماهی

هر کس با خدا بود و از راه او بیرون نرفت، غمی به دل او راه پیدا نمی کند و هر لحظه‌ی عمر خود را وقف او می نماید. فرصت را غنیمت بدان راه برگشت نداری. آفرین بر تو که عقلت به تو دستور می دهد نه دلت. خواندن نماز و داشتن ایمان راه را برایت هموار می سازد.

سطح انرژی کلی شما90 درصد
ستاره شما70 درجه شمالی
بهترین روز44 و 17 و 19
بدترین روز10 و 16 و 25

طالع بینی ماهانه متولدین شهریور

بایستی افکار قدیمی خود را رها کرده و با جرئت ریسک های بزرگی انجام دهید. لذت زندگی در لحظاتی است که به خوشی و رضایت رسیده و به زودی شما نیز این لحظات را تجربه خواهید کرد. در مورد دعوتی که از شما شده، تردید نکنید و زود پاسخ دهید. قلبتان می‌خواهد در این مراسم شرکت کنید و با کسانی دیدار کنید که حال شما را خوب می کنند.

در مورد خرید یا فروش ماشین یا خانه دچار تردید نشوید، تصمیم بگیرید و همین ماه اقدام کنید. یک امضا و توافق می‌توانند به سود شما باشند. در حال حاضر، بهتر است به تماس تلفنی که به شما شده است، پاسخ ندهید. راهی بیابید تا بیشتر فرصتی برای تفکر و تأمل داشته باشید. برای روحیه خود، بهتر است هر چه سریعتر به کارها و فعالیت‌های جدیدی بپردازید.

❤️ فال عشق مهر ماه شما : عشق یک طرفه مضر خواهد بود. این عشق می تواند برای مدت طولانی بدون تغییر ادامه یابد. سعی کنید از رابطه های یک طرفه فاصله بگیرید زیرا مهربانی و عشق باید در هر دو طرف تفاوت ایجاد کند.

فال حافظ شهریور ماهی

راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه‌ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده‌ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

فال ویژه شما : فال احساس طرف مقابل یونانی

سطح انرژی کلی شما68 درصد
ستاره شما93 درجه شمالی
بهترین روز11 و 19 و 27
بدترین روز13 و 30

طالع بینی ماهانه مهر ۱۴۰۲ متولدین مهر

در زمینه کاری به هیچ وجه حق و حقوق دیگران را نادیده نگیرید و پول بی برکت را به سفره خانه‌تان نبرید. از شکست نترسید. اگر در مسیری که انتخاب کرده‌اید شکست خوردید، بدون هیچ تردیدی راه دومی که در ذهنتان دارید را امتحان کنید. اگر هوشیار باشید، می‌توانید از این شکست به نفع خودتان استفاده کنید. کافیست تکه‌های پازل زندگی‌تان را درست بچینید.

در این ماه، به شما خبری داده خواهد شد، بهتر است صبور باشید و عجله نکنید. مراقب زبانتان باشید، به شما یک گوهر ارزشمند داده شده است، سعی کنید آن را حفظ کنید. احتمال دارد که محل اقامتتان تغییر کند. اگر دلتان می‌خواهد شغلتان را تغییر دهید، بهتر است ابتدا شغل جدیدی را پیدا کنید. برای پاکسازی بدنتان، آب فراوان بنوشید و ورزش را فراموش نکنید.

❤️ فال عشق مهر ماه شما : شما باید به کسی که دوستش دارید برسید، اما کسی مانع می شود. باید کمی صبر کنید تا افراد حسود از شما دور شوند. سپس به آرزوی دیرینه خود خواهید رسید.

فال حافظ مهر ماهی

تو مورد اعتماد دیگرانی. اگر در کار خود غل و غش داشته باشی هم خودت را ازبین می بری هم دیگران را پس از تجربه‌ی خودت استفاده کن و دست دیگران را هم بگیر. حیف از توست که با حیله و ریا بخواهی زندگی کنی. ذات تو مثل یک سجاده پاک و بی ریاست. مراقب شیطان باش.

سطح انرژی کلی شما75 درصد
ستاره شما100 درجه جنوبی
بهترین روز10 و 13 و 18
بدترین روز5 و 18

فال ماهانه متولدین آبان

در این ماه برای حفظ سلامتی خود، بهتر است به تغذیه‌تان بیشتر توجه کنید. تا جایی که می توانید جلو خرج های اضافی را بگیرید و پول های خود را پس انداز کنید زیرا به زودی به آن ها احتیاج خواهید داشت. امروز با دوستان خود وقت بگذارید، تا در آینده که به کمک آن‌ها احتیاج دارید، بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

در مورد یک مسئله که در همه جوانب آن آگاهی کامل ندارید، در جمع نظری ندهید، زیرا قطعاً پشیمان خواهید شد. ارزشهایتان را بشناسید، حتی اگر به نظرتان کوچک و بی ارزش باشند، کافی است یکی از آن‌ها را از دست بدهید تا متوجه شوید چه گوهری گرانبها را از دست داده‌اید. در این ماه تا جایی که می شود درمان وقوع واقعه را قبل از وقوع آن بررسی کنید.

❤️ فال عشق مهر ماه شما : مشکلاتی در زندگی عاطفی شما وجود دارد که نمی توان آنها را نادیده گرفت. اگر با عقل و منطق با این مشکلات برخورد کنید و از احساسات دور شوید، می توانید یک رابطه پر از آرامش داشته باشید.

فال حافظ آبان ماهی

یک دیدر غیر منتظره دارید که بسیار خوشحالتان می کند و پیام خوشی به شما می دهد. به سفری می روید که جز معنویت چیزی سوغات ندارد. همه روزی به دنیای باقی می روند پس این چند صباح عمر را خوبی کنید و چیزی را که برای خودتان نمی پسندید برای دیگران هم مپسندید. به کسی ترحم نکنید بلکه مخلصانه کار انجام دهید.

سطح انرژی کلی شما50 درصد
ستاره شما75 درجه شمالی
بهترین روز3 و 5 و 9
بدترین روز13 و 20 و 29

فال ماهانه متولدین آذر

در رابطه عاطفی‌تان مشکلاتی به وجود آمده که حق با شماست اما سعی کنید با گفتار و رفتارتان فردی که بسیار دوستش دارید را ناراحت نکنید. زیرا با این اشتباه، تنها کار خود را سخت‌تر می‌کنید و در نهایت خودتان بدهکار می‌شوید. دنیای شما به تنگنا افتاده است، بنابراین خودتان را از بحث‌های بیهوده و فرسایشی دور نگه دارید.

این روزها شما نیاز به استراحت دارید پ به تئاتر، کنسرت یا سینما بروید تا روحتان آرام بگیرد. یک اتفاق خوشایند در حال رخ دادن است که در حال حاضر از آن آگاهی ندارید، اما به تدریج نتایج آن را خواهید دید. بهتر است با یک دوست قدیمی تماس بگیرید و از وضعیتش سؤال کنید. از خانه بیرون بروید و کمی با مردم معاشرت کنید.

❤️ فال عشق مهر ماه شما : زندگی فرصت های خوبی به شما می دهد که این بار نمی توانید از دست بدهید. فردی که فرصت ها و شرایط عاطفی زندگی خود را از دست می دهد فقط در زندگی پشیمان می شود.

فال حافظ آذر ماهی

امیدتان به دیگران برای کمک بی جهت بوده و تنها مانده اید هر چند که همه قول یاری و کمک به شما داده بودند. گول حرف و ظواهر فریبنده‌ی آنها را خوردید اما الان هم دیر نیست اگر کمی همت کنید به تنهایی هم می توانید کارهایتان را به انجام برسانید.

سطح انرژی کلی شما48 درصد
ستاره شما172 درجه جنوبی
بهترین روز13 و 19 و 23
بدترین روز25 و 29

فال ماهیانه متولدین دی

گاهی اوقات کمی خودخواه هستید و برای دیگران هیچ ارزشی قائل نمی شوید، با ادامه این روند در آینده دچار مشکلات بزرگی می شوید. اگر در یک سازمان دولتی کار می‌کنید، باید صبر و حوصله بیشتری به خرج دهید. اگر حق یا حقوقی به دیگری بدهکار هستید، آن را پرداخت کنید. افرادی که در اطرافتان هستند، می‌خواهند بدانند در چه وضعیتی هستید و نگران حال و احوال شما هستند. شما به استراحت و حضور در محیط‌هایی که با دوستانتان هستید، نیاز دارید.

در مورد یک موضوع عاطفی اگرچه به نظرتان غیرممکن می‌رسد، اما هنوز راه بازگشت برایتان وجود دارد و می‌توانید خطاهای خود را جبران کنید. انسان قابل خطا است و با شرط جبران کردن خطاهایش، باید بخشیده شود. تقصیر کارهایتان را به عهده روزگار و دیگران نیندازید. از کمک یک فرد دیگر استفاده کنید، زیرا راهی که شما در حال پیشرفت در آن هستید، بسیار تاریک و پرخطر است.

❤️ فال عشق مهر ماه شما : پیشنهادهای عاطفی جدیدی به شما داده می شود که هر کدام را باید جداگانه بررسی کنید. اگر به آینده فکر کنید، می توانید تصمیمات بهتر و مطمئن تری بگیرید. به آدمی دل ببندید که از هر نظر مناسب شما می باشد و زیاد احساسی تصمیم نگیرید.

فال حافظ دی ماهی

او تو را خیلی دوست دارد و تا زمان مرگ فراموشت نخواهد کرد ولی خود را در مقابلش کوچک نکن. تو هم به او فکر می کنی. مصلحت در این است که یار عشق خود را بروز ندهد و همه چیز را با شوز دل تحمل کند تا تو هم در مراحل عشق به پای او برسی.

سطح انرژی کلی شما90 درصد
ستاره شما 68 درجه جنوبی
بهترین روز5 و 15 و 25
بدترین روز10 و 18 و 28

فال ماهانه بهمن ماهی ها

از تخیل خود بیشتر استفاده کنید. درباره مسائل عاطفی، افکار عجیب و غریبی به ذهنتان خطور می‌کند. احتمالاً قصد سفری دور را دارید. به زودی راهی برای موفقیت در کارتان باز می‌شود و کلیدی به دستتان سپرده می‌شود. بهتر است هوشیار باشید و به کسی اجازه ندهید با بازی زبان حواستان را پرت کند.

یکی از دوستان‌تان چهره اصلی خود را به شما نشان می‌دهد. اگر از او ناراحت هستید و حضورش برایتان ناراحت‌کننده است، بهتر است از او فاصله بگیرید؛ لزومی ندارد به خودتان فشار وارد کنید. به گل و گیاهان در خانه‌تان بیشتر توجه کنید؛ انرژی آنها می‌تواند وضعیت روحی شما را بهبود بخشد. در زمینه مالی به چیزی که مال شما نیست چشم نداشته باشید و جلوی وسوسه های خود را بگیرید.

❤️ فال عشق مهر ماه شما : شما باید افراد زیادی را از زندگی عاطفی خود حذف کنید. این جمله را همیشه به یاد داشته باش که اگر انسان در زندگی فراموشی نداشت تا به حال صد بار دیوانه شده بود. باید مشکلات حل نشده و دردهای مزمن را فراموش کنید و به فکر آینده باشید.

فال حافظ بهمن ماهی

در کمین فرصت مناسبی هستید تا کار را یکسره کنید. حرف حق را بپذیرید و برای رسیدن به هدف از ریا دوری کنید. دوستانتان نیز شما را برای رسیدن به هدف یاری می کنند. از نصیحت بزرگان استفاده کنید. عیب دیگران را بپوشانید تا مردم نیز از عیب هایتان صرف نظر کنند.

سطح انرژی کلی شما70 درصد
ستاره شما65 درجه جنوبی
بهترین روز2 و 9 و 30
بدترین روز8 و 19 و 26

فال ماهانه متولدین اسفند

در این روزها با احساس افسردگی دست و پنجه نرم می‌کنید. گاهی لازم است از دیگران فاصله بگیرید. نگران نباشید، با دوری از دوستانتان هیچ اتفاق نامطلوبی برایتان رخ نمی‌دهد. در صحبت با کسی که دلشوره‌ای به دلتان انتقال می‌دهد، بهتر است بدترین سناریو را در نظر بگیرید تا نگرانیتان کاهش یابد.

این روزها، اعتماد به نفس شما به شدت کاهش یافته است؛ دلیل آن صحبت‌های یکی از دوستان و رویدادهای ناگواری است که در چند هفته گذشته برایتان رخ داده است. بهتر است تا دیر نشده، به خودتان تکانی دهید و از این وضعیت خارج شوید. شما ترجیح می‌دهید به ندای قلبتان گوش کنید تا با استفاده از منطق عمل کنید. اگر انتخابتان این است، در انتظار عواقب آن باشید.

❤️ فال عشق مهر ماه شما : شما از تعهد اجتناب می کنید زیرا فکر می کنید که شما را درگیر می کند یا به این دلیل که می ترسید درگیر شوید. اما باید بپذیرید که این بخشی از زندگی است که می تواند شیرین باشد.

فال حافظ اسفند ماهی

یاد یار لحظه ای از تو جدا نمی شود به خاطر جفایی که دیده ای مدام غصه می خوری پیمان را با تو شکسته اند و بار غم روی دلت سنگینی می کند. برای اینکه از این بار غم رهایی پیدا کنی و از سرگردانی نجات یابی فکر نکن. با خدایت به رازو نیاز بپرداز تا دلت دوباره شاد شود.

سطح انرژی کلی شما70 درصد
ستاره شما80 درجه شمالی
بهترین روز2 و 15 و 23
بدترین روز14 و 30 و 10

همچنین بخوانید: فال سالانه امسال

❓ فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سروکار داشته‌ایم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ نظرات خود را در مورد فال ماهانه مهر ۱۴۰۲ با ما به اشتراک بگذارید. همچنین اگر دوست داشتید این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

95 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سیزده =