سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه فروردین ۱۴۰۲ ❤️ طالع بینی اتفاقات این ماه حافظ اصلی

فال ماهانه فروردین 1402 و فال ماه فوریه میلادی 2023 - فال ماهیانه برج 1 و ماه اول سال

فال ماهانه فروردین 1402 : طالع بینی روشی برای شناخت آینده است اما نباید به هیچ وجه به آن باور داشت بنابراین اگر در ادامه در فال خود چیزهایی را خواندید که برایتان خوشایند نبود به هیچ وجه ناراحت نشوید و فقط به چشم سرگرمی به آن ها نگاه کنید. بدین منظور در ادامه با بخش فال ماگرتا همراه من باشید.

مطلب پیشنهادی: فال هفتگی تمام روزهای هفته

فال ماهانه فروردین ۱۴۰۲ متولدین فروردین

در فال ماهانه فروردین ۱۴۰۲ شما آمده است که هر کسی را بهر کاری ساخته اند پس از اینکه نمی توانید در برخی کارها موفق شوید ناراحت نباشید. توقعات خود را از دیگران کم کنید و همه را دوست داشته باشید. انسان بی ریا همیشه موفق و آسوده خاطر خواهد بود، به ویژه وقتی به دیگران کمک می کنید. برای انجام کاری تازه آرام و قرار ندارید. از مجادله با شخصی پرهیز کنید، او هم به اندازه شما فکر می کند حق دارد. با او کنار بیایید.

به زودی شما با فردی با تجربه صحبت می کنید پس تا آنجایی که می توانید از او کمک بگیرید. بزودی حکمی اداری، نامه یا سندی به دست تان می رسد که سودی برایتان خواهد داشت و باعث باز شدن گرهی از مشکلات تان می شود. اگر از نظر روحی خسته هستید سعی کنید این روزها بیشتر دل اطرافیانتان را به دست آورید تا به شما کمک کنند.

همیشه انتظار نداشته باشید که دیگران ضعف های شما را نادیده بگیرند، بهترین کار این است که سعی کنید نقاط ضعف خود را برطرف کنید. در مورد مسائل عاطفی، در این ماه فرصتی برای نزدیک شدن به فرد مورد علاقه خود خواهید داشت. این فرصت را از دست ندهید زیرا این روزها نیاز به حمایت معنوی شدیدی دارید.

❤️ فال عشق فروردین ماه شما : به محض ایجاد یک رابطه جدید، روابط و دوستان قدیمی خود را فراموش نکنید زیرا این رفتار باعث از دست دادن دوستان می شود. همچنین بهتر است در روابط اعتدال را رعایت کنید.

فال حافظ فروردین ماهی

با هر کس طرح دوستی نریز که هر چه صدمه دیده ای از دوست بد بوده است. در عشق شکست خورده ای. اما همه چیز دوباره رو به راه می شود. عمرت به بطالت می گذرد. عقل و دانش خودت را اضافه کن تا این چند صباح را بتوانی با آرامش زندگی کنی. فکر می کنی کسی قدر تو را نمی داند و کارهایت خریداری ندارد اما ناراحت نباش، سرنوشت تو تغییر پیدا می کند.

سطح انرژی کلی شما80 درصد
ستاره شما100 درجه شمالی
بهترین روز10 و 15 و 28
بدترین روز28 و 20

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

در فال ماهانه فروردین ۱۴۰۲ شما آمده است که سعی کنید تا جایی که می شود این ماه پروژه جدیدی را شروع نکنید. برای هیچ کس تعیین تکلیف نکنید، تا برایتان تعیین تکلیف نکنند. وقتی صحبت از مسائل عاطفی به میان می آید، هرگز برای شروع دوباره دیر نیست. با یک دوست صحبت کنید و برای مشکل کاری خود از او کمک بخواهید زیرا او راه یا شخصی را می شناسد که به شما در حل مشکلتان کمک می کند.

در جمعی به خودتان مسلط باشید و رفتارهای بچگانه نشان ندهید. نگران سلامتی شخصی هستید، بلا دور است. شما رابطه خوبی با حیوانات خانگی دارید برای نگهداری از یک حیوان خانگی اقدام کنید. شما فردی فعال و با گذشت هستید اما از نظر عاطفی کمتر به دیگران توجه می کنید. پشتکار شما در انجام هر کاری واقعا قابل قدردانی است.

در پایان ماه، خبرهای خوبی به شما می رسد و می توانید نفس راحتی بکشید. به انجام یک کار هنری مشغول شوید، هر چیز که روحتان را آرام کند. حرفی می شنوید که بهتر است در باره آن بیشتر فکر کنید. در روزهای پایانی ماه کمی عصبانی خواهید شد و از بی ادبی کسی شکایت خواهید کرد.

❤️ فال عشق فروردین ماه شما : پیامی از کسی دریافت خواهید کرد که هرگز به او فکر نکرده اید. شما آنقدر درگیر مشکلات خود هستید که متوجه اطراف خود نمی شوید و گاهی اوقات افرادی را که دوستتان دارند نمی بینید. به آینده امیدوار باشید.

فال حافظ اردیبهشت ماهی

با خاطرات خودتان زندگی می کنید. دلتان گوهر اسرار زیبا و خوش است. رقیبان شما پیش رویتان قد علم کرده اند کاری نکنید که بعد های باعث پشیمانی شود. لطف و محبت کسی دائم شامل حالت می شود. به آرزویت می رسی. اوضاع به این صورتی که هست نمی ماند. فردای روشنی هم در پیش است. مراقب دنیای پر از نیرنگ و فریب اطرافت باش و از کنار آنها بگذر.

سطح انرژی کلی شما65 درصد
ستاره شما85 درجه شمالی
بهترین روز10 و 20 و 25
بدترین روز18 و 30

فال ماهانه متولدین خرداد

در فال ماهانه فروردین ۱۴۰۲ شما آمده است که عشق و محبت را در قلب خانواده خود بیابید زیرا این مورد را نمی شود از دوستان و اطرافیان دریافت کرد. به حرف طرف مقابل تان گوش کنید و با هم تصمیم بگیرید. اگر مجرد هستید، فروردین ماه امکان دارد وارد یک رابطه عاشقانه بشوید. در زمینه کاری، آموزش بیشتر و یادگیری فنی باعث رضایت شما می شود، اما نباید انتظار معجزه داشته باشید.

از خودتان و دیگران توقع غیر واقعی نداشته باشید. در کمال بی میلی و دو دلی دست به یک معامله می زنید اما بر خلاف انتظارتان نتیجه اش خوب است. نگران وضعیت مالی خود نباشید. به زودی گره کار شما باز می شود و یک نفر به شما کمک می کند. به زودی شاهد تغییراتی در زندگی خود خواهید بود. شما روابط عمومی بالایی دارید اما به هیچ وجه از آن در راه موفقیت استفاده نمی کنید.

این روزها با عجله و بدون تحقیق کافی تصمیمی می گیرید و کاری را انجام می دهید، اما متاسفانه بعد از اینکه به هدف نمی رسید پشیمان می شوید. شما یک تغییر یا جابجایی دارید که می تواند تغییر در خانه، محل کار یا حتی در دکوراسیون خانه باشد، این تغییر می تواند از نظر روحی کمک زیادی به شما کند. به شخصی که مثل آب خوردن دروغ می گوید فرصت عرض اندام ندهید. بی رودربایستی جلو او بایستید و نظرتان را بی پرده بگویید.

❤️ فال عشق فروردین ماه شما : تمام کردن یک رابطه آسان است اما به سختی می توان دوباره آن را احیا کرد. پس به یاد داشته باشید که حفظ روابط مهمتر از هر چیز دیگری است و اینقدر به شریک زندگیتان سخت نگیرید.

فال حافظ خرداد ماهی

تقصیر خود توست که همه چیز را از دست داده ای. تو لایق داشتن همه چیز بوده ای ولی الان حسرت همه ی آنها را می کشی. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود. این را فراموش نکن که رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند.

سطح انرژی کلی شما75 درصد
ستاره شما100 درجه شمالی
بهترین روز4 و 17 و 28
بدترین روز13 و 25

طالع بینی ماهانه فروردین 1402 متولدین تیر

در فال ماهانه فروردین ۱۴۰۲ شما آمده است که در این ماه سعی کنید روی اعتماد به نفس خود بیشتر کار کنید و خودتان و نظرتان را جدی تر بگیرید. در برخی مواقع لازم نیست که حتما خود را با شرایط مختلف وفق دهید و دوستانتان را دوست داشته باشید. در مورد مشکل احساسی تازه بوجود آمده، شما قدرت کافی برای کنترل اوضاع را دارید، کافیست به او هم حق بدهید.

پیوند عاطفی خود را تقویت کنید و بگذارید عشق هر لحظه شما را پر کند. شما عمیقاً به زندگی خوب اهمیت می دهید و شعار شما این است که من باید هر لحظه از زندگی لذت ببرم. در اواسط ماه به سبب بزرگی روح و دست و دلبازی‌تان مورد تحسین و توجه دیگران قرار خواهید گرفت. این ماه شنیدن یک خبر بسیار هیجان زده تان می کند، مراقب باشید تند نروید و خودتان را کنترل کنید شما می توانید بعدا دیگران را باخبر کنید.

گاهی اوقات به فکر می روی و غصه گذشته را می خوری اما به گذشته نگاه نکن زیرا بیهوده برای آینده عقب می افتی. برای گفتن حرفی عجله نکنید، چیزی خواهید شنید که نظر شما را تغییر خواهد داد. دستی که برای درخواست کمک به سمتتان دراز شده را پس نزنید، تا جایی که می توانید کمک کنید. در فروردین ماه امکان دارد فردی خوش باطن و مهربان به زندگی تان وارد شود.

❤️ فال عشق فروردین ماه شما : این ماه زمان مناسبی برای ابراز احساسات به عشقتان است پس بدون هیچ خجالتی به او بگویید که چقدر دوستش دارید.

فال حافظ تیر ماهی

درد دل تو و فریادها و آه های جگر سوزت درمان ندارد. هر چند که تقوی پیشه کرده ای و دل و دین را یکجا پای وصل گذاشته ای. غمی در دل دارید که بسیار سنگین است فقط از خدا بخواهید تا ستم هایی که به شما روا شده فراموش گردد و دلتان دوباره مالامال از مهر و دوستی شود. از سرگردانی خسته شده ای. آرزوهای زیادی داری این قدر خود را کوچک نشمار.

سطح انرژی کلی شما75 درصد
ستاره شما28 درجه شمالی
بهترین روز23 و 11 و 30
بدترین روز7 و 15 و 25

فال و پیش بینی این ماه مرداد ماهی ها

در فال ماهانه فروردین ۱۴۰۲ شما آمده است که برای به پایان رسیدن کار ملکی‌تان باید مدتی دیگر صبر کنید. از آنجایی که سال ۱۴۰۲ تازه شروع شده است، بهتر است در این ماه بیشتر به دنبال علایقتان بروید و از فرصت‌هایتان استفاده کنید. شما زندگی آرامی دارید اما در اعماق وجودتان از هیچ چیز راضی نیستید، آرزوهای کوچک و بزرگ زیادی داشتید که هنوز به آنها نرسیده اید زیرا بیهوده وقت خود را تلف کرده اید، به جای وقت تلف کردن تحقیق و مشورت کنید.

در مورد مسئله ای بهتر است عجول نباشید و کار را با صبر و شکیبایی پیش ببرید. مسافری در راه دارید و این ماه ملاقات مهمی با او خواهید داشت. از شخصی طلبی دارید اگر می توانید کمی دیگر صبر کنید و به او فرصت بدهید، مطمئن باشید که از این کارتان پشیمان نمی شوید و خداوند نگاه ویژه ای به شما خواهد کرد. پیشنهاد سفری که دریافت کرده‌اید را رد کنید زیرا کارهای مهم و وقت‌گیر بیشتری برای انجام دادن دارید.

در زمینه کاری به زودی جلسه ای برگزار می شود که فواید زیادی برای شما به همراه خواهد داشت. این روزها به شخصی فکر می کنید که با فکر کردن به او دلتان پر از شور و شوق می شود، قدر این لحظه های زندگی تان را بدانید. مراقب باشید از روی خستگی و ناآگاهی اطلاعاتی که نباید را به دیگران ندهید، در غیر این صورت صدمات جبران ناپذیری به بار خواهید آورد.

❤️ فال عشق فروردین ماه شما : این روزها با عشق زندگیتان به مشکل برخورده اید و فراموش کرده اید که می توان مشکلات و سوء تفاهم ها را با ارتباط دوستانه حل کرد. کمی از بیرون به خودتان بنگیرد را تا بتوانید مشکلتان را راحت تر حل کنید.

فال حافظ مرداد ماهی

به عاقبت کاری که می کنی بیندیش. عده ای می خواهند از شما سوء استفاده کنند. تو هنوز تجربه کافی نداری برای همین ممکن است راه خطا بروی و ظاهربین هستی و همه چیز را بر مبنای ظاهر آن می سنجی. در راه خدا بخشش کن. پریشانی را از خود دور نما تا برای رسیدن به مقصود قویتر و استوارتر باشی.

سطح انرژی کلی شما90 درصد
ستاره شما70 درجه شمالی
بهترین روز44 و 17 و 19
بدترین روز10 و 16 و 25

طالع بینی ماهانه متولدین شهریور

در فال ماهانه فروردین ۱۴۰۲ شما آمده است که شما برای حل مشکلات خانوادگی‌تان تلاش زیادی می کنید، اما برخلاف نیت خوبی که دارید مشکل ساز می شوید و عزیزانتان را آزار می دهید، از هوش و مهارت خود کمک بگیرید و گره از مشکلات خانوادگی باز کنید. به تصمیم خود پایبند باشید و مدام نظر خود را تغییر ندهید. در مورد مسائل مالی بهتر است در این ماه مراقب هزینه های خود باشید.

می خواهید به یکی از دوستانتان کمک کنید تا از بحران بیرون بیاید اما با استفاده از کلمات تلخ او را آزرده خاطر می کنی بهتر است قبل از حرف زدن کمی فکر کنی. این روزها از ریسک کردن در هر کاری بهتر است بپرهیزید. دوستی قدیمی با خبری خوش به سراغتان خواهد آمد. برای جواب دادن به جمعی در مورد تصمیمی که گرفته اید خودتان را آماده کنید.

در این ماه به کودک درون خود توجه بیشتری داشته باشید، هر روز چند دقیقه را به خود اختصاص دهید و به هیچ چیز جز خود، آرامش و خواسته‌هایتان فکر نکنید.شما شخصیت قوی و جذابی دارید و سعی دارید دشمنی شخصی را به دوستی تبدیل کنید، این کار شما قابل تحسین است. تغییری در محیط کار محاسبات شما را به هم ریخته است، نترسید، اگر درست و به موقع عمل کنید، همه چیز به نفع شما تمام می شود.

از فکر کردن به تغییرات جدید در زندگی خود بپرهیزید و انرژی خود را صرف پیشرفت با این تغییرات جدید کنید. هدیه ای دریافت خواهید کرد که ارزش معنوی زیادی برای شما دارد. همکار یا هم گروهی‌هایتان را تشویق کنید، آنها بیشترین سعی خود را خواهند کرد تا نظرتان را جلب کنند. شما آنقدر توانا هستید که اگر بخواهید، از سنگ جواهر می سازید.

❤️ فال عشق فروردین ماه شما : در این ماه بالاخره با فردی که مدت ها به او فکر می کردید وقت خواهید گذراند و خاطره ای عاشقانه خواهید ساخت. سعی کنید از این لحظات نهایت لذت را ببرید.

فال حافظ شهریور ماهی

وظیفه ای به عهده تان گذاشته اند که فکر می کردید از پس آن برنمی آیید اما با ایمان راسخ و دوری از گناه به خوبی از انجام آن برآمدید. توبه را برای زمان پیری نگذار در جوانی پاک بودن هنر است. هیچ کس بی عیب نیست و خرده نگیر. رای کاری که انجام می دهید دلیل و مدرک دارید. حق کسی را هم پایمال نمی کنید.

فال ویژه شما : فال احساس طرف مقابل یونانی

سطح انرژی کلی شما68 درصد
ستاره شما93 درجه شمالی
بهترین روز11 و 19 و 27
بدترین روز13 و 30

طالع بینی ماهانه فروردین ۱۴۰۲ متولدین مهر

در فال ماهانه فروردین ۱۴۰۲ شما آمده است که این روزها کمی دلتنگ و غمگین هستید، اما باید با خوب و بد زندگی روبرو شوید و از آن لذت ببرید. انجام ندادن کاری شما را بیشتر از انجام آن ناامید می کند، یک بار برای همیشه آن را تجربه کنید و خود را آرام کنید. تنهایی‌تان را با هیچ کس و هیچ چیز پر نکنید. اگر کسی را دوست دارید، فقط به او فکر نکنید، بلکه نگرش و رفتار خود این عشق را به نشان دهید.

تصمیمات منطقی شما را در موقعیت خوب و ایمن نگه می دارد. برای خرید یا فروش عجله نکنید. بهتر است تا جایی که می توانید پس انداز کنید زیرا به زودی به پس انداز خود نیاز خواهید داشت. شما به خودتان قول داده بودید که اوقات فراغت خود را صرف کارهای مورد علاقه‌تان کنید اما این وعده عملی نمی شود و چیزهای غیرمنتظره ای سر راهتان قرار می گیرد.

در این ماه ممکن است برخی وقت ها تند و بی پرده حرف بزنید و به رغم این که حرف‌های منطقی و درستی می‌زنید، اما لحن کلام تندی که دارید زمینه دلخوری اطرافیان را فراهم کرده است. سعی کنید عیب دیگران را به گونه ای دیگر نشان دهید و اجازه ندهید برخی اختلاف نظرها به دلخوری تبدیل شود.

❤️ فال عشق فروردین ماه شما : این روزها فاصله زیادی بین شما و معشوقتان افتاده است اما به زودی خبرهای امیدوار کننده ای از سوی یکی از عزیزان به گوش شما می رسد.

فال حافظ مهر ماهی

هر چه داری از دسترنج خودت می باشد. گاهی فک می کنی بسیار خسته و ناتوان شده ای اما وقتی که می بینی خدا با توست همه چیز را فراموش می کنی هر چه که سرنوشت برایت رقم زده همان می شود. اسرار خویش را حفظ کن و هیچ نشانه‌ایی از این اسرار به کسی نگو. تو هنوز تجربه کافی نداری برای همین ممکن است راه خطا بروی.

سطح انرژی کلی شما75 درصد
ستاره شما100 درجه جنوبی
بهترین روز10 و 13 و 18
بدترین روز5 و 18

فال ماهانه متولدین آبان

در فال ماهانه فروردین ۱۴۰۲ شما آمده است که رفتار و لجبازی یکی از عزیزان شما را آزار می دهد، سعی کنید در چنین موقعیت هایی شما کوتاه بیاید. دور دوستان ناباب خط بکشید و به انتخاب دوست پر انرژی و با فضیلت اهمیت بیشتری بدهید. برنامه های مهم خود برای کار و پیشرفت را با کسی در میان نگذارید. در پایان ماه نامه ای دریافت خواهید کرد که شما را بسیار خوشحال خواهد کرد. خودت را از خدا جدا نکن تا نتیجه کار همیشه با خواسته‌هایت مطابقت داشته باشد.

اگر بخواهید مسیر فعلی را در زندگی زناشویی خود ادامه دهید، شما و همسرتان همدیگر را به هیچ وجه درک نخواهید کرد و همین موضوع باعث درگیری بین شما می شود و رابطه شما بیش از پیش تیره تر می شود. این ماه با توجه به این که سال تازه شروع شده است زمان خوبی است که کدورت ها را کنار بگذارید و یکبار دیگر برای بهتر شدن زندگی‌تان تلاش کنید.

یکی از نزدیکان شما به خاطر یک مشکل مالی یا حقوقی بسیار ناراحت و عصبانی است، سعی کنید او را آرام کنید. برای پاسخ دادن به درخواستی بهتر است اینقدر وقت تلف نکنید و هر چه زودتر تکلیف را روشن کنید، زیرا شرایط فرقی نخواهد کرد. در پایان ماه هدیه ای دریافت خواهید کرد که شما را بسیار خوشحال می کند و انرژی مضاعفی می گیرید.

❤️ فال عشق فروردین ماه شما : سال های زیادی است که تنها هستید اما نگران نباشید به زودی کسی را پیدا خواهید کرد که شما را درک کند و با آن فرد می توانید تخیل خود را آرام کنید و به آرامش برسید.

فال حافظ آبان ماهی

حسن و صفات ظاهری و باطنی شما بسیار است. منتظر جواب نامه ای هستید. امیدوار باشید. جوابش خواهد رسید. انسان آینده نگر و عاقلی هستید. همیشه می گوئید باید دید در آینده چه پیش می آید و نتیجه ی کار چه می شود. ظلمی به تو شده که به خاطرش غصه می خوری، ولی خداوند جواب ظالمان را می دهد. خودت صلاح کار را بهتر می دانی اگر از نتیجه اش باخبری پس یاعلی بگو که عده ای نیز به تو کمک می کنند.

سطح انرژی کلی شما50 درصد
ستاره شما75 درجه شمالی
بهترین روز3 و 5 و 9
بدترین روز13 و 20 و 29

فال ماهانه متولدین آذر

در فال ماهانه فروردین ۱۴۰۲ شما آمده است که پیامی از کسی دریافت می کنید که هرگز فکرش را نمی کردید. شما آنقدر درگیر مشکلات خود هستید که اطرافیانتان را نمی بینید و گاهی اوقات کسانی را که دوستتان دارند نمی بینید. از دست دادن یکی از بستگان نزدیک ممکن است غم و اندوه زیادی برای شما ایجاد کند، اما شما به زودی این غم را فراموش خواهید کرد. ممکن است در این ماه یکی از وسایل با ارزش خود را گم کنید.

گاهی احساس می کنید مثل قبل قوی و سالم نیستید و همیشه احساس ضعف و خستگی می کنید، دلیل این وضعیت عدم تحرک و ورزش نکردن است. یک خطر بزرگ از کنار شما می گذرد، همیشه سعی کنید صدقه بدهید. اگر وقت آزاد دارید، حتما در کلاس هایی شرکت کنید که مهارت های فردی شما را بهبود می بخشد، زیرا در آینده خیلی به پیشرفت شما کمک می کند.

در زمینه عاطفی، فردی را انتخاب کنید که لایق عشق و محبت شما باشد و با شما بازی نکند. هرگز به دنبال عشق خیابانی نباشید و فرد با اصل نسبی را انتخاب کنید. خانواده شما به شما نیاز دارند و شما باید به آنها کمک کنید زیرا در شرایط بدی هستند، خودخواهی خود را کنار بگذارید و در شرایط سخت آنها را رها نکنید. در این ماه از تنبلی و کاهلی به شدت دوری کنید.

❤️ فال عشق فروردین ماه شما : این ماه فرصت بسیار خوبی برای ابراز عشق به معشوقتان است. در واقع شما عاشق کسی شده اید که فکر می کنید آن شخص به شما علاقه ای ندارد اما اشتباه می کنید پس هر چه زودتر به او ابراز علاقه کنید.

فال حافظ آذر ماهی

قدر چیزی را که داشته ای ندانستی. حالا که از دست داده ای افسوس می خوری چرا خوب رفتار نکردی و او رنجیده خاطر از پیش تو رفت. کرم و بخشش خدا شامل حالتان می شود. آبروی کشانی که می خواستند شما را گناهکار جلوه دهند می رود و همه چیز روشن می شود. تلاش کن، هر چند که سال ها طول بکشد. ولی عاقبت به مراد خودت می رسی.

سطح انرژی کلی شما48 درصد
ستاره شما172 درجه جنوبی
بهترین روز13 و 19 و 23
بدترین روز25 و 29

فال ماهیانه متولدین دی

در فال ماهانه فروردین ۱۴۰۲ شما آمده است که در مسیر موفقیت قرار دارید و برنامه‌هایی که قبلا برای آنها زحمت کشیده‌اید، در این ماه نتایج مطلوبی خواهد داشت. احتمال بروز مشکلات در زمینه کار و تحصیل وجود دارد، اما شما با استفاده از تلاش و پشتکارتان می‌توانید به سرعت این مشکلات را حل کنید. این ماه فرصتی دارید که از نظر روحی و جسمی بهبود پیدا کنید. با خواندن کتاب‌های روانشناسی، روحیه‌ی خود را بهتر کنید.

شما باید در این ماه در کارهای خود تمرکز کنید و از هیجانات منفی دوری کنید. سعی کنید برای ارتقای شخصیت خود، با افراد مثبت و الهام‌بخش همراه شوید و از تجربیات آنها بهره‌مند شوید. این ماه فرصت خوبی برای تلافی بدهی‌ها و قرض‌های معوق است. با برنامه‌ریزی دقیق و هوشمندانه، می‌توانید به سرعت این مشکلات را حل کنید و از بار قرض‌های خود راحت شوید.

رقبای شما در محیط کار کم نیستند پس بهتر است خود را آگاه کنید و علوم و فنون جدید مرتبط با کار خود را بیاموزید. در اواسط ماه برای مهمانی برنامه ریزی می کنید و در دعوت از فردی تردید دارید، بهتر است در این مورد خوب فکر کنید، زیرا ممکن است در آینده از این تصمیم پشیمان شوید. در کل ماه خوبی در پیش دارید و اوضاع روحی‌تان بسیار خوب و عالی می شود.

❤️ فال عشق فروردین ماه شما : چاره ای غیر از سکوت ندارید. راهتان را گم کرده اید. بسیار بی تاب هستید. صبر کنید تا موقعیت خوبی فراهم شود سپس از معشوقتان بخاطر اشتباهاتی کرده اید معذرت خواهی کنید.

فال حافظ دی ماهی

دنیا و تمام آنچه که در آن است نمی ارزد که بخواهی به خاطرش اشک بریزی و غصه بخوری. اگر به حرف دوستانت گوش کنی پشیمان می شوی. در راه خدا قدم نمی گذاری ولی انتظار بهشت داری. نامت نیکوست به عاقبت کاری که می کنی فکر کن. شاد باش که به مقام و پول یکجا دست پیدا می کنی. از پند دیگران ناراحت نشو. عمرت هم طولانی است. در حق کسی بدی نکن چون نتیجه اش دامنت را می گیرد.

سطح انرژی کلی شما90 درصد
ستاره شما 68 درجه جنوبی
بهترین روز5 و 15 و 25
بدترین روز10 و 18 و 28

فال ماهانه بهمن ماهی ها

در فال ماهانه فروردین ۱۴۰۲ شما آمده است که این ماه برای شما فرصت‌های متعددی برای پیشرفت شغلی و تحصیلی به ارمغان می‌آورد. با استفاده از تلاش و پشتکارتان، می‌توانید در مسیر رسیدن به اهدافتان پیشرفت کنید. در این ماه، احتمال وقوع مشکلات در رابطه‌های شخصی و عاطفی وجود دارد، اما با استفاده از توانایی‌های ارتباطی خود، می‌توانید این مشکلات را حل کنید و رابطه‌ی خود را بهبود بخشید.

اواخر ماه فرصت خوبی برای بهبود وضعیت مالی‌تان دارید، با مدیریت هوشمندانه‌ی درآمد و هزینه‌های خود، می‌توانید به سرعت به وضعیت مالی بهتری دست یابید. با توجه به شرایط پیچیده‌ی اجتماعی، در این ماه باید به موضوعات اجتماعی بیشتر توجه کنید و سعی کنید با انجام کارهایی کوچک، به بهبود شرایط اطراف خود کمک کنید.

شما باید در این ماه به بهبود شخصیت خود و رشد روحی و اجتماعی‌تان توجه کنید. با خواندن کتاب‌های روانشناسی و شرکت در کارگاه‌ها و دوره‌های روانشناسی، می‌توانید به شخصیت قوی‌تری دست یابید و روابط بهتری برقرار کنید. تجارت برای شما خوب است، اما بهتر است با فردی که در این زمینه تجربه دارد صحبت کنید. این روزها سعی کنید به دنبال شادی در اتفاقات کوچک اطرافتان باشید.

❤️ فال عشق فروردین ماه شما : در این ماه فرصت ملاقات با فردی جدید را خواهید داشت. این فرد بسیار مناسب شما می باشد پس سعی کنید همدیگر را به خوبی بشناسید.

فال حافظ بهمن ماهی

به عبادت بپرداز و کمی فکر کن تا دلت قوی شود. جوانی‌ات را به نحو احسن بگذران خوش باش نه آن که در پی اش غم باشد. هرگز ایمانت را پای پول نفروش زیرا بار گناهانت زیاد می شود. برای حل مشکلات خودتان هیچ تدبیری نمی کنید. دست به دعا برنداشته اید ولی کاری انجام نمی دهید. سعی کنید حرف های خود را بر اساس فرض و شک نزنید که بر علیه خودتان استفاده می کنند.

سطح انرژی کلی شما70 درصد
ستاره شما65 درجه جنوبی
بهترین روز2 و 9 و 30
بدترین روز8 و 19 و 26

فال ماهانه متولدین اسفند

در فال ماهانه فروردین ۱۴۰۲ شما آمده است که در این ماه شما باید به تلاش بیشتری برای دستیابی به اهداف خود اقدام کنید. با اعتماد به نفس و تمرکز بر روی هدفتان، می‌توانید به موفقیت دست یابید. این ماه می‌تواند با مشکلات و نارضایتی‌های مرتبط با کار و شغل همراه باشد. اما با تلاش و تمرکز بر روی راه حل‌های مختلف، می‌توانید این مشکلات را حل کنید و به بهترین نحو از فرصت‌های شغلی استفاده کنید.

در این ماه باید به سلامتی و بهداشت خود توجه کنید. با انجام فعالیت‌های بدنی، مثل ورزش، و خوردن غذاهای سالم، می‌توانید به سلامتی بدنی و روحی خود کمک کنید. در این ماه می‌توانید به گسترش دایره‌ی آشنایی‌های خود ادامه دهید. با شرکت در رویدادها و جمع‌های مختلف، می‌توانید با افراد جدید آشنا شوید و به افزایش شبکه‌ی ارتباطی خود کمک کنید.

اگر می خواهید ثروت زیادی به دست آورید، باید در زندگی خود فردی مثبت اندیش باشید و از ذهن خود به خوبی استفاده کنید. شما در مسیر درستی هستید، فقط باید کمی هوشمندانه کار کنید. همچنین نسبت به والدین خود سخت گیری نکنید و تحت هیچ شرایطی آنها را آزار ندهید. رازی در دل شما نهفته است که بسیار وسوسه می شوید که آن را با کسی در میان بگذارید، بهتر است عواقب آن را با خودتان بررسی کنید و سفره دلتان را باز نکنید.

❤️ فال عشق فروردین ماه شما : فکرتان را به چیزهای دیگری هم معطوف کنید و دائما به این فکر نباشید که از همسرتان ایراد بگیرید زیرا با این کارها روال عادی زندگی از دستتان خارج شده است.

فال حافظ اسفند ماهی

خیلی غمگین هستی. فکر می کنی همه تو را فراموش کرده اند و دیگر وفا وجود ندارد. تدبیری برای غم خود کن. این شب های هجران پایان پذیر است. ولی می ترسید دست روزگار او را از شما دور کند اما خداوند دوباره به همه چیز سر و سامان می بخشد. اراده ای بسیار قوی و راسخ داری که هر چه بخواهی به دست می آوری. پس یا علی بگو تا دنیا را تسخیر کنی.

سطح انرژی کلی شما70 درصد
ستاره شما80 درجه شمالی
بهترین روز2 و 15 و 23
بدترین روز14 و 30 و 10

همچنین بخوانید: فال سالانه امسال

❓ فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سروکار داشته‌ایم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ نظرات خود را در مورد فال ماهانه فروردین ۱۴۰۲ با ما به اشتراک بگذارید. همچنین اگر دوست داشتید این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

88 دیدگاه

 1. محمد گفت:

  مرسی واقعا کمکم کرد
  درضمن دی ماهیم😉

 2. ناشناس گفت:

  چرا انقدر با دی ماهی ها لج دارید هر ماه یه سری چیز تکراری میزارید

  1. فاطمه دهقانی گفت:

   خیلی عالی بود بابت مرداد ها

 3. L.alezadeh گفت:

  منم ی خرداد ماهی هستم و از چیزی که برام در اومده راضیم اما امسال وقتی مادربزرگم برام فال گرفت نتیجه اش بهتر و منطقی تر بود ولی ی بخشی از متن شما دقیقا با من هم خونی داشت😊

 4. بنفشه گفت:

  خیلی خوب بود من که با حرف هاش اروم شدم

 5. رها گفت:

  مرسی از زحماتتون 🙏خداروشکر نه من از رو میرم نه این فالها 😂بیشتر از ۱۰ساله بهم امید میده منم همچنان منتظر تحقق وعده ها🤣

  1. بهناز گفت:

   سلام بر حضرت ایوب نبی

 6. بز گفت:

  خوب بود ولی شوگا نبودش
  گیش دیرین ما شالله

 7. امید گفت:

  سلام من یه دی ماهیم خیلی تاثیر گذار بود و هرچی گفت درست بود

  1. ناشناس گفت:

   من هم موافقم

   1. فرانک گفت:

    واقعا منو امید وار کرد😂✌️

   2. Yalda گفت:

    مرسی برای این فال هاتون خیالم راحت شد yalda بهمن ماه

 8. ناشناس گفت:

  منم ی خردادی ام و واقعا عاشقم و گفته بو ک ادم خوبی نیس و واقعا ادم خوبی نیس و نمیدونم چرا دوسش دارم

  1. تنها گفت:

   با تو موافق هستم من هم مانند تو هستم

  2. ۱ گفت:

   با تو موافق هستم من هم مانند تو هستم

 9. T گفت:

  عالی بود من یه آبانیم و همه مشخصاتی که دارم رو گفت واینکه خستگی ذهنی که داشتم هم کمتر شد

  1. ناشناس گفت:

   عالی من اسفندیم

 10. 🕊️ گفت:

  ببینیمو تعریف کنیم 😊

  1. دلتنگ (: گفت:

   من ک ب عشقم رسیدم فردا هم قراره بیان خواستگاری
   انگاری ک واقعی هست 😍😍

   1. Nafas گفت:

    خوشبحالت😄🖤منم دعا کن

 11. . گفت:

  یعنی هر چی بگم عااااالی باز هم کمه! یه چیزهایی توش بود که درست درست بود! راستی همین به موقع گذاشتنش هم عااااالی!

  1. اسماعیل دویستی فریدن گفت:

   فال تنها چیزی که توش نیست چیزهای منفیه، و وقتی درمورد۴چیز
   عشق،کار،مسیر،هدف حالادرهرموردی توی این۴اصل توضیح داده بشه حقیقته نیازبفال نیست.هیچکس پیشگو نیست فکرت راروی اینهامتمرکزنکن اگر….پیش امدبهت سخت نگذره

   1. . گفت:

    نخیرم، بعضی وقتا درست درمیاد.

 12. مینا ایدی گفت:

  عالی بود

  1. دلتنگ گفت:

   چرا عجب 😂؟
   خیلی واقعی بود یا خیلی غیر واقعی

  2. فرانک گفت:

   منم مهر ماهی ام و واقعا چیز هایی که گفت حقیقت داشت

  3. فقط برو پشت سرت رو هم نگاه نکن گفت:

   خیلی نامردی
   زود عاشق میشی زودم فارغ

 13. ماگرتا دوست گفت:

  دم همتون گرم تمام چیزهایی که درموردآبان گفتید درست بود من یک آبانی هستم وتمام چیز هایی که نوشه بود درموردم درست دراومد

  1. Poya.xm.master گفت:

   من فروردین هستم و واقعیت داشتش ببینیم بهترین روز هاش هم درست در میاد

 14. ماگرتا دوست گفت:

  خیلی درست میگید من آبانی هستم وتمام چیزهایی که گفتید درست ازآب درآمد
  ممنون ازسازنده ایت برنامه
  دم همتون گرم

 15. یه کسی گفت:

  آقا عالیییییییییی بود آقای پوران متشکرم از شما و تمام همکارانتون سایتتون رو همیشه دنبال میکنم
  متشکرم خیلی زیادددددد

 16. سمانه گفت:

  سلام به همه برامن هم ۷۰درصد صحت داشت

 17. ناشناس گفت:

  کاملا الکی من ماگرتا را خیلی دوست دارم ولی فقط درس هایش را.
  متشکرم

 18. سولماز گفت:

  وای عاالی بود..اصلا فکرش رو هم نمی کردم اینقدر دقیق تونسته باشه اونچه درونم میگذره رو بگه! حسابی ذوقزده شدم!

 19. مقداد گفت:

  خیلی خوب بود ولی نکات بیشتری در مورد ماه ها بنویسید ممنون میشم

   1. بهناز گفت:

    سلام بر حضرت ایوب نبی

  1. اسماعیل دویستی فریدن گفت:

   سلام فال فقط خوبیه
   چنداصل مثل عشق
   کار
   مسیر زندگی
   هدف
   معلومه برای هرکسی اگه۳تاش درست درنیادحتما۲تاش صادق
   بیخیال

 20. محمدمهدی گفت:

  عاااااااااااالی بید😘😘😘

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *