سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه اسفند ۹۹ ،❤️ فال و طالع بینی این ماه حافظ اصلی

فال ماهانه اسفند 99 یا فال ماه ژانویه میلادی 2021 ، فال ماهیانه اسفند امسال و فال این ماه

در این نوشته از بخش فال ماگرتا، فال ماهانه اسفند ۹۹ ، طالع بینی اسفند ماه امسال ، طالع ماه اسفند 99 ، فال ماه اسفند سال جدید و فال ماهانه اسفند 1399، فال این ماه و طالع این ماه من و فال ماهیانه اسفند 2020 را برای متولدین همه ماه آماده کرده ایم در ادامه همراه ما باشید.

فال ماهانه اسفند ۹۹ متولدین فروردین

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ فروردین ماه
فال متولد فروردین

در فال ماهانه اسفند ۹۹ شما آمده است که حتماً وقتی را برای گذراندن با دوست خود اختصاص دهید و آنها را به هیچ وجه قربانی کارهایتان نکنید. چه رابطه شما جدید و چه قدیمی باشد ، باید وقت کافی را برای آن اختصاص دهید.

در این ماه فرصتی برای ورزش و تحرک پیدا خواهید کرد تا انرژی بیشتری پیدا کنید، سلامتی خود را از طریق ورزش حفظ کنید. شما از یک عضو خانواده مزایایی دریافت خواهید کرد.
چند روز ابتدایی این ماه ممکن است پیشرفت های خوبی در وضعیت مالی شما به همراه داشته باشد.ممکن است مزایایی از بازار سهام دریافت کنید. برای عشق و روابط ، ممکن است در روابط خود با چند فراز و نشیب روبرو شوید. در صورت بروز مشکل در چشم چپ خود با یک متخصص مشورت کنید. سطح فشار خون را مرتباً بررسی کنید.

ممکن است وسیله ی نقلیه ی شما در ماه پیش رو خراب شود یا درگیر یک حادثه شوید که خسارت مالی برای شما در پی خواهد داشت. احتمالا در ماه پیش رو عشق سابق خود را ملاقات خواهید کرد اما مواظب باشید این ملاقات احساسات خفته ی شما را بیدار نکند.

گاهی اوقات توجه بیش از حد به شریک عشقیتان می تواند ایجاد دافعه کند و رابطه اتان از حالت معمول خارج شود پس بهتر است در رابطه ی عاطفیتان تعادل را رعایت کنید.

بعضی اوقات صدای آرام است که در پایان روز می گوید فردا دوباره امتحان خواهم کرد. فال این ماه شما می گوید که مدتی است که شما از کسی پول گرفتید و شرایط پرداخت بدهی را پیدا نکردید ، در روز 6 ام اسفند سایه خوشبختی روی شما می افتد و پول به دست شما می رسد. با این پول بدهی های خود را پاک کنید.

اگر فرزند دارید یک خبر خوب در طالع تان دیده می شود زیرا بنظر میرسد کـه بالاخره یک دو راهی و مشکل خانوادگی کـه در گذشته حل نشده باقیمانده اسـت را رفع خواهید کرد.فال حافظ فروردینی ها:

زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد همه چیز را از تو پنهان خواهد کرد. دنیا سرابی بیش نیست حتی سبزه و گل و دشت چند صباحی می مانند. تکیه بر این عالم فانی نکن. مقاوم باشید اگر هنری دارید آن را نشان بدهید که به نفع شماست و هوشیاری بهترین روش برای پیروزیتان می باشد.

سطح انرژي کلی شما: 76 درصد
ستاره شما 146 درجه جنوبی
بهترین روز: 10، 20، 29
بدترین روز: 6 ، 23

فال این ماه متولدین اردیبهشت

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ اردیبهشت ماه
فال متولد اردیبهشت

در فال ماهانه اسفند ۹۹ شما آمده است که شما یک فکر روشن در ذهن خود دارید ، اما این فکر را با کسی در میان نگذاشته اید و از شکست ایده های خود می ترسید. این ماه زمان خوبی است تا ایده خود را به دیگران منتقل کنید.

خاطرات خوب به ذهن شما گره خورده است و احساس می کنید که فرزند درونی شما زنده است ، این روح را با در آغوش بگیرید و یک روز پر از شادی و خوشبختی از ماه را با برگرداندن خاطرات خوب به زندگی تجربه کنید.

در فال ماهانه اسفند 99 شما آمده است که استرس بیش از حد فشار زیادی به بدن شما وارد کرده است ، اما این روزهای آخر است و از این پس باید نتایج اقدامات خود را مشاهده کنید. بهترین کاری که اکنون می توانید انجام دهید این است که تسلیم شوید و استراحت کنید.


اگر قصد دارید در مورد یک موضوع خاص مطالعه کنید ، این ماه زمان بسیار خوبی برای انجام این کار خواهد بود ، زیرا ذهن شما بسیار قوی و آماده است و هر آنچه را که می خوانید به خوبی به یاد خواهید آورد.

در مورد شخصی حواستان باشد گذشته را درست و منصفانه مرور کنید، همیشه حق را به خودتان ندهید. بهتر است به همه چیز با دید مثبت بنگرید و سختی های گذشته را فراموش کنید. آینده مال شماست. خبر خوبی می شنوید.

شما آدم خوش روزی هستید، زندگی‌تان می تواند شاد و همراه با آسایش باشد مگر اینکه خودتان این قاعده را بر هم بزنید. به زودی مبلغی به دستتان می رسد. شخصی دائم به فکر شماست. کاری نکنید که عمرتان را به حسرت هدر بدهید و پشیمان فرصتی که داشتید باشید گوشی تلفن را شما بردارید!

فال حافظ اردیبهشتی :

تو هنوز در سنین پایین و در دوران جوانی هستی ولی به یاری خدا به موفقیتهای بسیاری رسیده ای و هزاران رقیب سر راهت قرار گرفته اند که تو بر آنها پیروز شده ای. بدان که خداوند در همه جا حاضر و ناظر بر کارهای ماست. تو را با دنیای فانی کاری نیست پس به باقیات برس و سینه ات را با یاد خدا پر کن تا به وصال یار برسی.

سطح انرژي کلی شما: 76 درصد
ستاره شما 57 درجه شمالی
بهترین روز: 1، 22، 27

فال ماهانه متولدین خرداد

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ خرداد ماه
فال متولد خرداد

در فال ماهانه اسفند ۹۹ شما آمده است که اخیراً مشکلات عاطفی زیادی را تجربه می کنید و به نظر می رسد در اواخر این ماه شخصی که دوستش دارید از شما دور شده و احساس تنهایی می کنید. این وضعیت می تواند شما را غمگین و افسرده کند ، اما نباید وقت خود را با این احساسات بی فایده تلف کنید.

بهترین کار این است که تا زمانی که این خبر از طرف شخص دیگر نیاید، سرگرم با چیزهای دیگر باشید تا بتوانید هنگام آمدن او خوشحال شوید. از اعتماد به نفس و انرژی خود استفاده کنید. در ماه اسفند 99 شما باید پول زیادی را برای بهبود مهارت های خود یا یکی از اعضای خانواده هزینه کنید.

در این ماه با جنبه ای جدید از عشق یا محبت همسرتان آشنا می شوید. انرژی جسمی شما در این ماه در سطح بالایی است و جاه طلبی های شما حتی بیشتر از گذشته است. شما در حال فکر کردن به انجام کارهایی هستید که سطح استاندارد اقتصادی و اجتماعی زندگی شما را بهبود می بخشد.

شما زمان زیادی را برای جمع آوری اطلاعات و انجام کارهای دیگری که برای رسیدن به آن اهداف باید انجام دهید ، می گذرانید. در اواخر ماه شما باید تصمیم مهمی بگیرید ، اما این امکان وجود دارد که در این تصمیم قلب شما بر ذهن شما غلبه کند و شما یک تصمیم عاطفی را تا آنجا که ممکن است اتخاذ کنید ، آن تصمیم را برای آینده کنار بگذارید و اجازه ندهید که احساسات در راه واقعیت ها قرار گیرند.

در این ماه موسیقی برای تغییر روحیه و حالتان بسیار خوب است. گذشته شخصی برای شما آشکار می شود، محرم بمانید و حرمت را نگه دارید. در همیشه بر روی یک پاشنه نمی چرخد. برای رسیدن به نیتی که در ذهن دارید فعلا باید دست نگه دارید.

طبیعت در راه رسیدن به حقیقت می تواند یاری‌تان کند گاهی در طبیعت قدم بزنید و وقت خود را با گیاهان بگذرانید. به جای نگرانی خلاق باشید و به راه‌های نرفته فکر کنید
به زودی گام های بلندی برا تغییری مثبت برمی دارید. خودتان را دست کم نگیرید وگرنه حریف طوفانی که در راه است نمی شوید. از هر جا و هر کس که می توانید چیز جدیدی یاد بگیرید.

فال حافظ خردادی:

آماده باش تا با تلاش و فداکاری صداقت خود را به او اثبات کنی و اگر نمی خواهی ترک این عشق را بکنی، در راه خود ثابت قدم باش. تفاقی در زندگیت روی داده که تو را به شدت غمگین و ناراحت ساخته. از بخت و طالع خود گله مندی. اتفاقی است که افتاده و حسرت آن را خوردن بی فایده است.

سطح انرژي کلی شما: 94 درصد
ستاره شما 122 درجه جنوبی
بهترین روز: 5، 12، 17
بدترین روز: 10، 23

فال این ماه متولدین تیر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ تیر ماه
فال متولد تیر

در فال ماهانه اسفند 99 شما آمده است که شما نظر خود را علنی بیان نمی کنید و این وضعیت باعث شده است که اطرافیان شما را دست کم بگیرند. ماه خوبی در زمینه سرمایه گذاری کسب درآمد خواهید داشت و بیشتر توصیه می شود در بازار املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید.

طبیعت می تواند انرژی مثبت فوق العاده ای به شما بدهد. شخصی به تازگی وارد زندگی شما شده است ، شاید شما هم اکنون نتوانید خیلی با او ارتباط برقرار کنید ، اما بعداً او به یکی از نزدیکان زندگی شما تبدیل می شود.

به جای تمرکز روی چیزهای منفی که در پیشرفت شما اختلال ایجاد می کنند، افق خود را گسترده تر کنید و آینده مورد نظرتان را در ذهن خود تجسم کنید و خود را محدود به این نگرش منفی نکنید.

در فال این ماه شما آمده است که این ماه زمان خوبی برای رهایی از لجاجت و حسادت است و به دیگران ثابت کنید که با تمام وجود از پیشرفت و موفقیت آنها لذت می برید.

افراد اطراف شما بسیار علاقه دارند که در کنار شما باشند و حضور شما با آنها زمینه را برای شادی و خوشحالی اطرافیان فراهم می کند. از این موقعیت حداکثر استفاده را ببرید و روز هایی از این ماه را با اطرافیان خود بگذرانید.

فال این ماه شما می گوید که مواظب اهداف خود باشید و تا زمان تحقق آنها به کسی نگویید ، زیرا افراد سودجو زیادی در اطراف شما هستند. شما یک فرد مهربان و دلسوز می باشید اما از استفاده بیش از حد از این ویژگی خود خودداری کنید و ابتدا روی خود تمرکز کنید.

در این ماه اگر می خواهید زمان تلف شده را به حداقل برسانید ، توصیه می کنیم هرچه سریعتر از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید. شما انسانی خونگرم و دستگیر هستید و تمام دوستان و آشنایان از شما بعنوان الگویی در رفتار و کردار نام می‌برند پس سعی کنید این خصلت زیبا را همان‌ گونه در خود حفظ کنید و به دیگران نیز انرژی مثبت بدهید.

دلخور و خشمگین ماندن شما فقط مشکلات را بیشتر میکند ؛ حتی اگر احساسات منفی خودرا بیان کرده و اجازه دهید که این احساس در شما باقی بماند بعداً وادار خواهید شد که این نفرت و آزردگی را در خود از بین ببرید.

فال حافظ تیر ماهی ها:

از خداوند طلب یاری کن و نیز هر کسی ار راه رسید نمی تواند رفیق شفیقی برایت باشد. قدر لحظات عمر خود را بدان و آن ها را به راحتی از دست نده. از جفای روزگار شکایت می کنید کارهایتان آن طور که می خواهید پیش نمی رود. از یکنواختی خسته شده اید . می ترسید که آینده را نتوانید بسازید.

سطح انرژي کلی شما: 46 درصد
ستاره شما 80 درجه جنوبی
بهترین روز: 3 ، 15 ، 29
بدترین روز: 8، 27

فال ماهانه اسفند ۹۹ متولدین مرداد

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ مرداد ماه
فال متولد مرداد

در فال ماهانه اسفند ۹۹ شما آمده است که روحیه منفی بودن را کنار بگذارید و از دستاوردهای خود در زندگی چشم پوشی نکنید. از روز اول ماه اسفند به نفع شما می باشد که نظارتی کامل بر فعالیت های مالی و تجاری خود داشته باشید.

شما یک فرصت عالی برای معشوق خود دارید و یک روز پر از لحظه های عاشقانه را با عشق خود گذراندید . بالاخره در این ماه می توانید احساساتی شوید و تصمیمات غیر منطقی بگیرید. همسر شما به مراقبت و توجه شما احتیاج دارد شما در ماه اسفند 99 فرصت های خوبی برای تجارت دارید و در قراردادهای معاملاتی و مالی ضرر نخواهید کرد.

بر اساس فال این ماه اگر بخواهید در رابطه زناشویی خود همین مسیر را ادامه دهید هیچ فهم متقابل بین شما و همسرتان وجود نخواهد داشت که همین امر باعث دعوا بین شما شده و روابط تان را تیره تر از گذشته می کند.از روز اول ماه اسفند زمان خوبی است تا همسرتان را دوست داشته باشید و یا عاشق زندگی باشید و در کنار هم کار کنید تا به تفاهم بیشتری برسید.

بخاطر کمک هایی که بی منت انجام می دهید دعای نیکوکاران پشت سر شما می باشد و این تاثیر این دعاها را در اواخر این ماه خوبی مشاهده خواهید کرد. شما به کسی وام داده اید در روز 17 ام ماه پول بازگردانده می شود.

بگذارید از ترس و مقدمه برود و با زندگی کنار بیایید. دریابید که اعضای خانواده درباره تغییرات مهمی که قرار است ایجاد کنید چه فکر می کنند. شما روحیه ای مسئولیت پذیر دارید و برای سلامتی و رفاه اعضای خانواده خود آتش و آب می اندازید ، این روحیه را حفظ کنید و اطمینان حاصل کنید که نگرانی های شما از نگاه خانواده شما پنهان نشده است.

شما یک پیشنهاد شغلی دریافت می کنید. ممکن است در ابتدا وسوسه انگیز باشد ، اما بهتر است جنبه های دیگری را علاوه بر مالی در نظر بگیرید و سپس تصمیم بگیرید. شما مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتید ، حالا بهتر است فقط به تفریح فکر کنید. تعطیلات خود را برنامه ریزی کنید زیرا یک سفر خوب می تواند تفاوت بزرگی در زندگی شما ایجاد کند.

درهای جدید برای رسیدن به اهداف کاملاً متفاوت برای شما باز خواهد شد که در صورت استفاده صحیح از آنها ، می تواند پیشرفت چشمگیری را به همراه داشته باشد.

شما دنیا را به صورت مملو از مشکلات منفی و آزاردهنده مشاهده می کنید ، این روحیه را تغییر دهید و عینک بدبینی را بردارید. متاسفانه شما کمی حسود هستید اما فراموش نکنید که با حسادت جایی در قلب دیگران ندارید.

فال حافظ مردادی:

کرم و بخشش خدا شامل حالتان می شود. آبروی کشانی که می خواستند شما را گناهکار جلوه دهند می رود و همه چیز روشن می شود. در زندگی غم و شادی های فراوان هست و هیچ گنجی بدون رنج حاصل نخواهد شد. مالت را بیخود به کسی نبخش. کمی خوددار باش به دست آوردن هر چند آسان است.

سطح انرژي کلی شما: 95 درصد
ستاره شما 105 درجه جنوبی
بهترین روز: 8، 16، 26
بدترین روز: 9، 19

فال این ماه متولدین شهریور

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ شهریور ماه
فال متولد شهریور

در فال ماهانه اسفند ۹۹ شما آمده است که به پس انداز کردن پول هایتان ادامه دهید و از آن ها برای موفقیت استفاده کنید. در اواسط ماه یکی از دوستانتان که به او علاقه زیادی دارید دچار مشکل شده و به کمک شما احتیاج دارد. تمام تلاش خود را برای این دوست انجام دهید و به او ثابت کنید که هرگز در اوقات دشوار او را تنها نخواهید گذاشت.

خجالت را کنار بگذارید و ابراز عشق و محبت کنید. همسر یا معشوق شما از مشکلی رنج می برد و به کمک شما احتیاج دارد. قلب خود را به روی هر کسی یا کسی باز نکنید. ‍‍ شما به فکر افزایش درآمد خود هستید و دارید بیشتر از توانی که دارید انرژی مصرف می کنید، اجازه ندهید کار بیش از حد شما را از مراقبت از اعضای خانواده و سلامت خود منحرف کند.

به یاد داشته باشید که دخالت های غیر ضروری در امور همسرتان یا زندگی عاشقانه چیزی بیش تر از دلخوری به وجود نمی آورد. همسرتان در روز 16 ام اسفند برنامه خاصی را آماده کرده است تا به شما ثابت کند که همیشه به شما فکر می کند. ‍‍اگر مجرد هستید و هنوز عاشق نشده اید این ماه زندگی شما تغییر خواهد کرد و عشق پایدار و پرشور را تجربه خواهید کرد.

در فال ماهانه اسفند 99 شما آمده است که برای برطرف کردن نگرانی های احتمالی خود با اعضای خانواده مشورت کنید. قدرت عشق در زندگی را دست کم نگیرید و تا حد ممکن اطرافیان را دوست داشته باشید. در زندگی روزمره احتمال تنهایی وجود دارد.

در اواسط ماه بین تاریخ 15 اسفند تا 25 اسفند 99 یک تماس تلفنی دریافت می کنید که انتظار نداشتید. اگر از شما درخواستی شد ، قبل از هر پاسخی در مورد آن فکر کنید تا پشیمان نشوید.

در اسفند ماه ممکن است تصمیم بگیرید که با شخص دیگری کاری جدید را انجام دهید. صحبت در مورد برنامه های شما مدت زمان زیادی طول خواهد کشید ، اما این امر تأثیر مثبتی در نتیجه کار شما خواهد داشت که ارزش زمان صرف شده را دارد. اکنون زمان مناسب برای تصمیم گیری در هر زمینه ای است ، زیرا ذهن شما بسیار متمرکز و دقیق تر از گذشته است.

اسفند ماه می تواند نقطه عطف زندگی شما باشد پس نگذارید نگرانی و اضطراب شما آن را خراب کند. در ذهن اطرافیان شما جا افتاده است که شما یک فرد حسود هستید و پیشرفت دیگران را نمی توانید بینید ، این روحیه باعث شده است که اطرافیان از شما دور شوند و هیچ کس علاقه ای به نشستن و ایستادن با شما ندارد.

شما فردی شتابزده هستید ، اما این روحیه فقط شما را به سمت بی دقتی و هذیان سوق می دهد. از همیشه احساس انرژی بیشتری می کنید ، از این روحیه برای کمک به دیگران استفاده کنید.

فال حافظ شهریور ماهی ها:

شما به هر طریقی به دنبال برآورده کردن نیازهای عاطفی خود هستید.اگر مجرد هستید، به زودی شخص دلخواهتان را پیدا خواهید کرد و در کنار او به آرامش خواهید رسید.

سطح انرژي کلی شما:  40 درصد
ستاره شما 112 درجه جنوبی
بهترین روز: 4 ، 26 ، 29
بدترین روز: 21 ، 9

فال ماهانه اسفند ۹۹ متولدین مهر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ مهر ماه
فال متولد مهر

در فال ماهانه اسفند ۹۹ شما مهر ماهی عزیز آمده است که به زودی زود توسط یک فرد آشنا یک خبر مسرت بخش به شما می رسد و شما را خوشحال می کند. از این خبر سودی عاید شما می شود و شما را از نگرانی خلاص می کند.

پول هایتان را به نحوی پس انداز کنید تا بتوانید تا آخر ماه دوام بیاورید و پول داشته باشید. باید به سلامتی و تعادل بدنتان توجه داشته باشید. با خوردن سبزیجات نیازهای تغذیه ای تان را برطرف کنید.

فال این ماه شما می گوید که شخصی به شما پیشنهاد سرمایه گذاری می دهد ، آنها را جدی بگیرید و درآمد خود را افزایش دهید. اما ممکن است شما با یک مشکل اعصاب خورد کن رو به رو شوید اما ناراحت نشوید و از عقل غنی خود برای حل این مشکل کمک بگیرید.

یکی از دوستان شما که به یکدیگر خیلی علاقه دارید ، مدتی است که با شما بد رفتار کرده است و رفتار او با شما مانند گذشته نیست ، از این رفتار او توهین برداشت نکنید و مطمئن باشید که مشکلات زندگی باعث شده است تا این دوست رابطه کمتری با شما داشته باشد.

ممکن است بخواهید تغییراتی در ساختار اصلی روابط فعلی خود ایجاد کنید ، اما به نظر نمی رسد کاری انجام شود که به دنبال آن باشید. تسلیم نشو؛ هر شکست فقط تمرینی برای یک پیروزی بزرگ است. ماری آن رادماچر ، نویسنده می گوید: “شجاعت همیشه غرش نمی کند.”

سعی کنید از این به بعد مقداری پول پس انداز کنید تا دیگر مجبور نشوید از کسی وام بگیرید. اگر به حساب بانکی خود نگاه کنید ، خواهید دید که مانده حساب شما کمتر از حد انتظار است. احتمالاً زیاد نگران نخواهید شد ، اما کمی ناراحتی اجتناب ناپذیر است.

به خاطر همین ناامید نشوید ، آرام باشید و هزینه های خود را برنامه ریزی کنید. هزینه های اضافی خود را برای مدتی از بین ببرید و فقط برای نیازهای ضروری هزینه کنید. خیلی زود نتیجه خواهید گرفت و از کاری که انجام داده اید کاملاً راضی خواهید بود.

احتمال اختلاف بین اعضای خانواده وجود دارد ، در این اختلاف مشارکت نکنید و مطمئن باشید که خانواده راهی خوب برای برقراری صلح و آرامش پیدا خواهد کرد. شما باید کارهای زیادی انجام دهید.

در روز 28 ام اسفند ماه 99 یکی از اطرافیان از شما می خواهد که پول مورد نیاز خود را به آنها وام دهید ، اما مطمئن باشید در ازای آن پول بازپرداخت مطمئن می گیرید ، زیرا بسیار محتمل است که آن شخص پول شما را پس ندهد.

فال حافظ مهر ماهی ها:

زندگی خودت را بسارز و روزگار را تجربه کن. وقتی که حس کردی نور خدا دلت را روشن کرده آن وقت حق رهبری داری. دوستانتان شما را مسخره می کنند ولی اعتنا نکنید و کار خودتان را انجام دهید. مالی را از دست داده اید که بدون تدبیر و تفکر به دست نخواهید آورد. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده و حالت نیکو می گردد.

سطح انرژی کلی شما: 90 درصد
ستاره شما 132 درجه جنوبی
بهترین روز: 13 ، 6 ، 7
بدترین روز: 20 ، 23

فال ماهانه اسفند ۹۹ متولدین آبان

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ آبان ماه
فال متولد آبان

در فال ماهانه اسفند ۹۹ شما آمده است که اگر از استرس هایی که در محل کار با آن روبرو هستید عصبانی هستید ، باید بدانید که اوضاع به خوبی پیش می رود. اما این وقایع هیجان خاص خود را دارند و به زودی به پایان نمی رسد. حالا چه چیزی مهمتر است؟

لذت بردن از زندگی مهمترین چیز در حال حاضر است و استرس هایی که با آن روبرو می شوید کم اهمیت نیست. مکانی آرام پیدا کنید که بتوانید نگرش خود را تغییر داده و آن را بهتر کنید.

زمان آن رسیده است که برنامه روزانه خود را بهبود ببخشید. داشتن برنامه ریزی در کارهای روزانه به شما این فرصت را می دهد که وقتی خالی برای خودتان داشته باشید. هر چه با دیگران روراست تر باشی،بهتر است.

مراقب وسایلت باش تا از روی حواس پرتی آنها را جا نگذاری.قبل از رفتن برای دید و بازدید عید حتما تلفن بزن و ساعت را دقیق مشخص کن. خواهان زیادی دارید کسانی هستند که محتاج شما می باشند آنها را از خودتان دور نکنید. شما هم از کشی دور افتاده اید و تنها امیدتان وصال یار می باشد و تنها چیزی که زندگیتان را دوباره تضمین می کند همین است.

نامه ای به دست تو خواهد رسید که عین مراد است. خداوند یار توست. از خدا جدا نشو تا همیشه نتیجه ی کار بر وفق مرادت باشد. این روزها به خاطر پشیمانی یا یک نوع شکست نباید خود را سرزنش کنید و توانایی‌های خود را دست کم بگیرید.

سعی کنید اعتماد به نفس خود را حفظ کنید .ممکن است که افرادی در کار شما اختلال ایجاد کنند که باید جلوی آنها را بگیرید. آنچه در طی چند ماه گذشته، به دلیل مشغله کاری، کنار گذاشته بودید را جبران کنید.

به عنوان مثال کمبود خواب یا دیدار دوستان تان فراموش نکنید اوضاع به این شکل باقی نمی ماند ، شما می توانید مطمئن باشید که نتایج تلاش های خود را خیلی زود خواهید دید. اتفاق خوبی رخ می دهد.

ممکن است بتوانید در خانه خود تغییراتی ایجاد کنید که به نفع زندگی عشق شما باشد. ممکن است بخواهید مبلغ قابل توجهی هزینه کنید. توجه داشته باشید که این زمان مناسبی برای خرید کالاهای گران قیمت نیست اگرچه ممکن است مشکلاتی برای حل شدن وجودداشته باشد ، اما نباید خود را سرزنش کنید. سعی کنید بیشتر استراحت کنید

فال حافظ آبانی:

از خدا بخواهید اول سلامتی را به شما عطا کند و بعد از رموز خداوند همه چیز برایتان روشن می شود و از این طوفان بلا به سلامتی رهایی پیدا می کنی. عاشقی صادق هستی و عشق و محبتت هر روز افزون تر می شود و به هیچ قیمت هم حاضر نیستی دست از عشق بکشی گرچه با مشکلات فراوانی روبرو شده ای.

سطح انرژي کلی شما:  63 درصد
ستاره شما 75 درجه جنوبی
بهترین روز: 6 ، 15 ، 22
بدترین روز: 30 ، 5

فال ماهانه متولدین آذر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ آذر ماه
فال متولد آذر

در فال ماهانه اسفند ۹۹ شما آمده است که یک فرد قابل اعتماد وارد زندگی شما می شود که با آنها بسیار راحت می توانید زندگی کنید. از آنچه در اطراف شما گفته می شود آگاه باشید. همه افراد خیرخواه نیستند و بعضی اوقات فقط منافع شخصی خود را دنبال می کنند.

دوری از ورزش و نگرانی از اضافه وزن نیز مشکل دیگری است که از مدت‌ها پیش شما را آزار می دهد، با خودتان قراری بگذارید و حداقل نیم ساعت پیاده روی کنید. سلامتتان از همه چیز مهمتر است.

شما همیشه خودتان را به عنوان فردی توانا و باهوش قبول داشته اید، اما موفقیت های اخیری که در زمینه ی حرفه ای و اقتصادی داشته اید باعث شده اند به وجود استعدادها و توانایی هایی در خودتان پی ببرید که تا کنون از آنها بی خبر بوده اید.

ناراحت خواهید شد زیرا کار مهم را به موقع انجام ندادید. عجله نکن! ممکن است اضطراب داشته باشید و نتوانید تمرکز کنید. شما باید با عشق به زندگی استراحت کنید و زمان بیشتری را سپری کنید.

اگر در زندگی قناعت پیشه باشید و به آنچه دارید قناعت کنید و حرص و طمع را از خود دور نمایید، هرگز محتاج کمتر از خودتان نمی شوید و دست نیاز به سوی کسی دراز نخواهید کرد و همیشه شاد خواهید بود.

فال این ماه شما می گوید که به زودی فردی شما را تحت فشار قرار می دهد اما خودتان را به آنچه دیگران در مورد شما فکر می کنند، محدود نکنید. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که با احترام با آنها بر خورد کنید اما راه خودتان را پیش بگیرید.

نیازتان را جز خدا به احدی نگفته اید. رازتان را هم به کسی نگویید که هدف نزدیک و مرادتان در راه است. در هر کاری از هدایت بزرگان استفاده می کنید تا از نادانی رهایی یابید. غصه هایتان برطرف می شود اما به شرط آنکه دست از شکایت و ناله کردن های الکی بردارید.

فال حافظ آذر ماهی:

مواظب رفتارتان باشید گاهی زیاده روی می کنید، با بیشتر به خدا روی آورید زیرا همه ی ما میهمانان ناخوانده ای هستیم که باید به آخرت برگردیم، هم نشینانتان هم از خدا دور شده اند از آنها دوری گزینید از خدا بخواهید اول سلامتی را به شما عطا کند.

سطح انرژی کلی شما: 60 درصد
ستاره شما 108 درجه شمالی
بهترین روز: 14 ، 25 ، 30
بدترین روز: 9 ، 12

فال ماهیانه دی

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ دی ماه
فال متولد دی

در فال ماهانه اسفند ۹۹ شما آمده است که یک زوج به همراه فرزندشان به دیدن شما خواهند آمد. یکی از این دو به احتمال زیاد به صورت حرفه ای و تجاری به شما مربوط می شود. این رابطه در هر سطح منجر به گفتگوهای بسیار جالبی بین شما خواهد شد که می تواند منجر به برنامه های امیدوارکننده برای یک فعالیت حرفه ای مشترک در آینده شود.

مراقب باشید که وقت شما صرف امور بیهوده و پوچ نشود.حتماً برای زمان خود ارزش قائل باشید. مهربانی زیاد را کنار بگذارید و افرادی را در زندگی خود نگه دارید که برای شما ارزش بیشتری قائل هستند. حتماً نسبت به کار خود تعهد داشته باشید.

توانایی شما برای رها کردن احساسات پیچیده و صحبت در مورد خودتان هدیه ای واقعی است. اما این توانایی بعضی اوقات می تواند به ضرر شما باشد. زمان کافی برای پیگیری همه مسیرهای عاطفی وجود ندارد. شخصی منتظر شماست که بسیار نگران است ، اما شما از او بی خبر هستید.

سعی کنید در اسرع وقت او را ملاقات کنید و او را آرام کنید تا پشیمان نشوید. از طرف او به شما نیکی و برکت خواهد رسید. دنیای پیرامون شما اخیرا به طرز دراماتیکی تغییر کرده است. در این ماه فرصت دارید که مقداری آرام باشید، دست نگه دارید و دوباره مسائل را ارزیابی کنید.

مسائل اقتصادی، ارتباطات و تعهدات نزدیک و عزت نفس شما برجسته می‌شوند. در این ماه به واسطه انرژی طبیعت، اوضاع مالی و روابط صمیمی‌ دستخوش تحولات خاصی می‌شوند. همچنین فرصت اصلاح و پاکسازی مسیر برای دستیابی به فراوانی و شکوفایی بیشتر و تحقق رویاهایتان خواهید داشت.

در خرید و فروش سود خوبی نصیبت می شود.داشتن پول می تواند برای یک نفر به معنای آزادی و برای دیگری به معنای امنیت،قدرت و توانمندی باشد.

در فال ماهانه اسفند ۹۹ شما آمده است که شما دوره ای بی نظیر را با دوستانی خوب پشت سر گذاشته اید که در آن نه تنها پیشرفت و موفقیت را تجربه کرده اید و وضع مالی خود را بهبود بخشیده اید، بلکه به شناختی بهتر از خود نیز دست پیدا کرده اید.

قربانی ترس های قدیمی خود نشوید و توانایی هایتان را دست کم نگیرید. ایده ای برای سرمایه گذاری به ذهن شما خطور کرده است. این یک ایده خام است ، به پردازش بیشتری نیاز دارد.

در صورت آگاهی ، می توانید از آن برای بهبود وضعیت خود استفاده کنید. شما از تکرار کلمات تکراری در روابط عاطفی خود خسته شده اید.

فال حافظ متولدین دی:

با یک اتفاق کوچک خیلی زود از پا در می افتی و فکر می کنی دیگر کارت تمام است. همه ی کارهایت نیمه تمام باقی مانده است. شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلا صلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

سطح انرژي کلی شما: 88 درصد
ستاره شما 86 درجه جنوبی
بهترین روز: 8 ، 17 ، 25
بدترین روز: 13 ، 30

فال ماهانه بهمن ماهی ها

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ بهمن ماه
فال متولد بهمن

در فال ماهانه اسفند ۹۹ شما آمده است که رفتار شما با دیگران صادقانه می باشد و این امر باعث شده است که بسیاری از دوستان نیز این کار را انجام دهند. یک آشنا کمک می خواهد ، اما مهمتر از همه او می خواهد به شما نزدیک شود. خیلی زود به او اعتماد نکنید.

در فال این ماه شما آمده است که خوشبختانه ، شما بسیار قوی تر از گذشته هستید و اعتماد به نفس و تمرکز شما زیاد است ، و می توانید سعی کنید تا زمانی که نتیجه بگیرید بدون اینکه احساس خستگی یا ناامیدی کنید به مسیرتان ادامه دهید.

شما احساس می کنید که وقت خود را برای انجام کاری تمام نکرده اید ، و این باعث می شود که خطرات غیر ضروری را به وجود آورید. این ترسها احتمالاً بیهوده است و بهتر است مراقب باشید که قدم نادرست برداشته و از مسیر درست منحرف شوید

شما چیزهای زیادی برای ارائه به دنیا و عشق بسیار زیادی دارید ، اما ابتدا باید یاد بگیرید که خود را دوست داشته باشید. شما به احتمال زیاد تغییراتی اساسی در روابط خود ایجاد خواهید کرد ، به ویژه موارد مرتبط با مسائل عاطفی و پول. این ماه زمان خوبی برای پرداخت بدهی و مالیات هایتان می باشد.

در فال ماهانه اسفند ۹۹ شما آمده است که اگر صاحب بچه هستید، این ماه خیلی مواظب آنها باشید. زیرا ممکن است با دوستی ناباب دوست شوند که آینده آن ها را به خطر بیندازد. جلوگیری از همین مسائل کوچک در آینده می تواند بسیار کمک کننده باشد.

بسیار عالی می باشد که شما از همیشه مصمم ترهستید که در رسیدن به اهداف خود قدمی بردارید. اگر رفتار غیرمسئولانه شخصی را بیش از حد تحمل کرده اید سعی کنید در اسرع وقت با پیدا کردن بهانه ای رابطه خود را با آن شخص قطع کنید. جلوگیری از آسیب در هر زمانی مفید است تا آنجایی که می شود سعی کنید فرصت دیگری به او ندهید.

در حال فکر کردن در مورد آینده هستید و برای اهداف دیگری که دارید برنامه ریزی می کنید. اکنون زمان بسیار خوبی خواهد بود تا تصمیم بگیرید که می خواهید در سال جدید چه کاری انجام دهید.

امروزه شرکت در فعالیت های مختلف اجتماعی می تواند برای شما بسیار مفید باشد و فرصتی برای دیدار با افراد جدید و تأثیرگذار به شما می دهد ، بنابراین تا حد امکان در جامعه بمانید و از ماندن در خانه خودداری کنید.

افرادی قول و قرار هایی داده اند، دلتان را به حرف هایشان خوش نکنید. موقعیت خود و خانواده تان را در نظر بگیرید و همین جور بدون فکر به دیگران برچسبی نزنید، اعتبار خود را پیش دیگران زیر سوال می برید.

فال حافظ متولدین بهمن:

لطف خدا شامل حالتان شده و نامه ای با ارزش شما می دهند که بسیار خوشحال می شوید توشه ای هم برای آخرت خودتان اندوخته کنید. حاضر هستید همه ی مشقات را به جان بخرید به شرط اینکه به دولت و بخت خودتان برسید. به قول معروف تا کار نکنید مزدی هم دریافت نمی کنید پس تلاش کنید تا زمانی که جان در بدن دارید.

سطح انرژي کلی شما: 90 درصد
ستاره شما 72 درجه شمالی
بهترین روز: 8، 18، 24
بدترین روز: 9، 27

فال ماهانه اسفند متولدین اسفند

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ اسفند ماه
فال متولد اسفند

در فال ماهانه اسفند 99 شما آمده است که دنیای اطراف شما اخیراً به طرز چشمگیری تغییر کرده است. در این ماه فرصتی برای استراحت ، دست نگه داشتن و ارزیابی مجدد برخی چیزها دارید.

مسائل اقتصادی ، روابط و تعهدات نزدیک و اعتماد به نفس شما برجسته می شود. در این ماه وضعیت مالی و روابط صمیمی شما دستخوش تحولات ویژه ای می شوند. همچنین می توانید مسیر دستیابی به فراوانی و شکوفایی بیشتر و تحقق رویاهای خود را بهبود بخشید.

اسفند ماه فرصتی برای شماست تا با کسی که اصلاً انتظار آن را نداشته اید ، رابطه خوبی برقرار کنید. روز تولد یک دوست عزیز را با او همکار می باشید را فراموش می کنید.
یک دوست یک لطف کوچک را برای شما انجام می دهد ، شکرگزار و سپاسگزار باشید ، به یاد داشته باشید که مهربانی یک وظیفه نیست بلکه سپاسگذاری یک وظیفه است.

سعی کنید از نصیحت بزرگان حداکثر استفاده را بکنید تا نتیجه های بهتری بگیرید . اتفاقی برایتان رخ میدهد که فکر میکرده اید یک آرزوی محال است. اما این اتفاق خوشایند شادی و نشاط را مهمان قلبتان خواهد کرد.

در مورد هدفی که در ذهن دارید بهتر است برای رسیدن به نتیجه مطلوب از بازی سرسختی و وحدت دست بکشید. آنچه از گذشته باقی می ماند ، حافظه است و نباید پشیمان شد. برای نشان دادن راه آینده ، از خاطرات خوب به عنوان چراغ استفاده کنید ، در غیر این صورت مجبور خواهید بود دوباره قدم بزنید.

در ده روز آخر اسفند 99 ممکن است تصمیم بگیرید که با شخص دیگری کاری انجام دهید. صحبت در مورد برنامه های شما مدت زمان زیادی طول خواهد کشید ، اما این امر تأثیر مثبتی در نتیجه کار شما خواهد داشت که ارزش زمان صرف شده را دارد.

این ماه زمان مناسبی برای تصمیم گیری در هر زمینه ای است ، زیرا ذهن شما بسیار متمرکز و دقیق تر از گذشته است. طبق فال این ماه بالاخره و شاید بعد از مدت زمان بسیار طولانی ، به یکی از اهداف بلند مدت خود خواهید رسید و این باعث می شود شما بسیار پر انرژی ، شاد و پر از شور و شوق شوید.

در این ماه عادت شب زنده داری خود را ترک کنید و سعی کنید خیلی دیر نخوابید و قبل از رفتن به رختخواب فکر نکنید. ذهن شما مانند یک قطار پر سرعت حرکت می کند و اگر آن را کنترل نکنید ، بی خوابی به شما ضربه می زند و دیگر نمی توانید به راحتی بخوابید.

فال حافظ اسفندی ها:

برای کاری که انجام می دهید دلیل و مدرک دارید. حق کسی را هم پایمال نمی کنید. یکرنگ باشید تا مانعی سر راهتان سبز نشود. با علی بگو و برای حفظ حاجت خویش و آینده ای روشن کینه ها را کنار بگذار و حسودان و رقیبان را عفو کن. هیچ خطری در زندگی شما را تهدید نمی کند بهتر است نگرانی به دل خود راه ندهید.

سطح انرژي کلی شما: 85 درصد
ستاره شما 26 درجه شمالی
بهترین روز: 9 ، 18 ، 26
بدترین روز: 6 ، 16

❓ فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سروکار داشته ایم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ نظرات خود را در مورد فال ماهانه اسفند ۹۹ با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.