سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه آذر ۱۴۰۱ ❤️ طالع بینی اتفاقات این ماه حافظ اصلی

فال ماهانه آذر 1401 و فال ماه نوامبر میلادی 2022 - فال ماهیانه برج 9 و ماه نهم

فال ماهانه آذر 1401 : طالع بینی روشی برای شناخت آینده است اما نباید به هیچ وجه به آن باور داشت بنابراین اگر در ادامه در فال خود چیزهایی را خواندید که برایتان خوشایند نبود به هیچ وجه ناراحت نشوید و فقط به چشم سرگرمی به آن ها نگاه کنید. بدین منظور در ادامه با بخش فال ماگرتا همراه من باشید.

مطلب پیشنهادی: فال هفتگی تمام روزهای هفته

فال ماهانه آذر ۱۴۰۱ متولدین فروردین

در فال ماهانه آذر ۱۴۰۱ شما آمده است که بر سر قرارهایتان زودتر از موعد حاضر شوید، اگر احساس می کنید از شغلتان خسته شده‌اید به شغل دیگری فکر کنید و اگر لازم است کلاس ها و دوره های جدید را بگذرانید. باید بتوانید از پس تصمیماتی که می گیرید بر بیایید.

مشتاق دیدار کسی هستید که در زندگی تان بسیار تاثیرگذار بوده و هنوز برایتان عزیز است. اگر آن شخص با شما تماس گرفت مطمئن باشید که این اشتیاق دو طرفه بوده است. به فکر مسافرت باشید تا آب و هوایی عوض کنید شاید وقت آن رسیده است که با آنچه که شما را می ترساند رو به رو شوید.

اگر بیمه ندارید در فکر داشتن بیمه نامه ای برای خود و اموالتان باشید. اگر چه شما بسیار هوشیار و مختار هستید اما باز هم به خاطر دل مهربانتان از شما سوء استفاده می‌کنند. شخصی در اطراف شما است که بدون مطالعه پیشنهادات بزرگی می‌دهد، آن شخص را از خودتان دور کنید وگرنه وارد بازی خطرناکی خواهید شد.

❤️ فال عشق آذر ماه شما : رقیبی عشقی شما از صحنه محو می شود و کسی که دوستش دارید به زودی به شما یک پیشنهاد عالی می دهد و شما را خوشحال می کند.

فال حافظ فروردین ماهی

تصمیم شما باعث سربلندی تان و نیز مایه‌ی افتخار برای همگان خواهد شد. اتفاقی می افتد که حتی تصورش هم مایه‌ی تعجب است و برای شما فرصتی بسیار عالی به شمار می آید. شک نکن که اگر این روزها اگر به حرف دوستانت گوش کنی پشیمان می شوی. آنچه از زندگی که باید قسمتت باشد حتما به تو خواهد رسید.

سطح انرژی کلی شما۷۰ درصد
ستاره شما۸۰ درجه جنوبی
بهترین روز۳۰ و ۱۳
بدترین روز۹ و ۱۱ و ۲۸

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

طبق فال ماهانه آذر ۱۴۰۱ شما برای دادن یک پیشنهاد مراقب باشید پایتان را از اندازه گلیمتان درازتر نکنید اما کاری که می دانید باید انجام دهید را به تاخیر نیندازید. وقت خود را برای توضیح دادن به دیگران تلف نکنید زیرا مسیری که در آن هستید مسیر درستی است و تنها کاری که باید انجام دهید تمرکز است.

مشکلات کوچک زیادی در اطراف شما وجود دارد که برای آسیب رساندن به شما بسیار کوچک هستند، پس نگران نباشید و سعی کنید آنها را یکی یکی حل کنید. اگر می توانید به سفر بروید برای خودتان خرید کنید و برای خانه تان گل و گیاه بخرید. اگر این روزها حالتان گرفته است بهتر است کمی با خودتان خلوت کنید.

شخصی به شما معرفی خواهد شد که در صورت یکی بودن خواسته های تان این آشنایی می تواند مسیر زندگی‌تان را تغییر دهد. برای اینکه در دل دیگران جایی پیدا کنید سعی کنید آن ها را مورد تحسین قرار دهید و نکات مثبت شان را ببینید. در حال حاضر بهتر است از انجام کارهایی که برایتان ناخوشایند و غیر جذابند پرهیز کنید.

❤️ فال عشق آذر ماه شما : فردا از رقیبان سبقت خواهی گرفت؛ بنابراین امکان موفقیت تو در این رابطه زیادتر می‌شود.

فال حافظ اردیبهشت ماهی

مصلحت در این است که یار عشق خود را بروز ندهد و همه چیز را با شور دل تحمل کند تا تو هم در مراحل عشق به پای او برسی. ناامیدی باعث پریشانی تان شده است. این گوی و این میدان همت طلب کنید تا خداوند نیز شما را یاری فرماید. اگر برای رسیدن به معشوق عاشق نباشی و با جمال ظاهر وصال طلبی جز دردسر عایدت نخواهد شد.

سطح انرژی کلی شما۷۵ درصد
ستاره شما۲۰ درجه شرقی
بهترین روز۸ و ۲۷
بدترین روز۱۸ و ۳۰

فال ماهانه متولدین خرداد

در فال ماهانه آذر ۱۴۰۱ شما تاکید شده است که اگر برای تک تک قدم هایی که می خواهید بردارید برنامه ریزی کنید سرعت پیشرفتتان دوبرابر خواهد شد. تغییر مکان برایتان پیش می آید. ضرر به وجود آمده به زودی جبران می شود، به ظاهرتان بیشتر توجه کنید. این اواخر کمی بی‌خیال به نظر می رسید.

برای امضای قراردادی در این ماه از یک فرد متخصص کمک بگرید و در رانندگی بیشتر احتیاط کنید. در مورد مسئله ای کاری کنترل اوضاع برایتان سخت می شود. دست و پای خود را گم نکنید و مسئله را چند بار به دقت مرور کنید تا بهترین گزینه و راه حل را پیدا کنید.

در این ماه یک تغییر کوچک در سبک زندگی خود ایجاد کنید، به عنوان مثال، صبح که از خواب بیدار می شوید، روز را با موسیقی مورد علاقه خود شروع کنید. این روزها به جای خیالبافی سعی کنید برنامه و هدف داشته باشید و بی جهت نگران گذشته و شکست عشقی که داشتید نباشید زیرا خاطره آن حادثه شما را غمگین می کند.

❤️ فال عشق آذر ماه شما : طرف مقابلتان خودش را کمی سرد نشان می دهد و طوری رفتار می کند که انگار از شما فاصله گرفته است، اما در واقعیت اینطور نیست.

فال حافظ خرداد ماهی

صبر داشته باش هر چند که دلت خون می شود راز خود را به کسی نگو خداوند داد تو را از ستمگران می گیرد. خداوند شما را بسیار دوست دارد و می خواهد که او را زیاد عبادت کنید. دوستانتان شما را مسخره می کنند ولی اعتنا نکنید و کار خودتان را انجام دهید. شما سرمشق دیگران هستید. کاری کنید که دیگران از شما عبرت بگیرند.

سطح انرژی کلی شما۷۰ درصد
ستاره شما۶۷ درصد جنوبی
بهترین روز۴ و ۱۷ و ۲۸
بدترین روز۱۳ و ۲۵

طالع بینی ماهانه آذر 1401 متولدین تیر

در فال ماهانه آذر ۱۴۰۱ شما گفته شده است که اگر می خواهید به ثروت هنگفتی دست پیدا کنید باید در زندگی خود فردی مثبت باشید و از عقل و هوش خود به خوبی استفاده کنید. همانطور که گفته شد شما در مسیر درستی هستید فقط کافیست کمی هوشمندانه تر کار کنید.

به زودی به آرامشی که به دنبالش هستید خواهید رسید، نگران نباشید، فقط این آرامش را به دیگران نشان دهید زیرا می توانند آن را خراب کنند. تحت هیچ شرایطی نسبت به والدین خود سختگیر نباشید و آن ها را اذیت نکنید زیرا در آینده خواهید دید که هر کدام از آنها بسیاری از مشکلات شما را حل می کنند.

فراموش نکنید که خرید وسایل شخصی جدید برای روحیه تان خوب است. همچنین در این ماه زمانی که فرصت کردید برای انجام یک کار خیر پیش قدم شوید. هر چه زودتر غرور خود را کنار بگذارید و از دیگران کمک بخواهید زیرا برای موفقیت در کار خود به فردی نیاز دارید که در کنار شما باشد و به شما کمک کند تا همه چیز را به خوبی انجام دهید.

❤️ فال عشق آذر ماه شما : این ماه می تواند برای شما روزی باشد که تغییرات عاطفی ای که سال های گذشته برایتان رخ داده دوباره یاد آوری شود.

فال حافظ تیر ماهی

حاضر برای رسیدن به مرادت هر چه داری بدهی ولی فکر می کنی کسی به حرفت گوش نمی دهد و همه از تو دوری می کنند. اگر بخواهی به زور چیزی را بدست بیاوری زود هم از دست می دهی. پس با خدا و توکل به او کن. محبت و عشق تو همه را حیران می کند و نامت را بر سر زبان ها می اندازد.

سطح انرژی کلی شما۹۰ درصد
ستاره شما۶۰ درجه جنوبی
بهترین روز۲۳ و ۱۱
بدترین روز۹ و ۳۰

فال و پیش بینی این ماه مرداد ماهی ها

در فال ماهانه آذر ۱۴۰۱ شما آمده است که شخصیت قدرتمندی دارید اما اگر گاهی وقت ها نیاز بود می توانید از یک دوست قدیمی که خیلی هم سخاوت مند است درخواست کمک کنید، مطمئن باشید هیچ مشکلی پیش نمی آید و شما باز هم هم نزد دیگران همان انسان قدرتمند باقی می مانید.

در آذر ماه اگر با فردی قرار ملاقات داشتید بهتر است افکار منفی را از خود دور کنید و با اعتماد به نفس حرف‌هایتان را به آن شخص بزنید. در نهایت درمورد چیزی که امکان از دست دادنش هست خطر نکنید. شخصی دائم سعی می‌کند خود را به شما نزدیک کند اما شما زیاد مایل به انجام این کار نیستید پس مودبانه جایگاهش را به او متذکر شوید.

در این ماه با رعایت رژیم غذایی مناسب و فعالیت بدنی مستمر سلامتی خود را دریابید. خبر ناخوشایندی به گوش تان خواهد رسید که تاثیری بر زندگی شما ندارد. شما مدام در حال تحقق علایق خودتان هستید و اطرافیانتان را فراموش کرده اید، بهتر است کمی بیشتر کسانی که برایتان عزیز هستند را در نظر بگیرید.

❤️ فال عشق آذر ماه شما : رفتاری می شود که انتظارش را نداری، باید تصمیم جدی برای زندگی بگیری.

فال حافظ مرداد ماهی

در انتظار خبری هستید که به زودی به شما خواهد رسید و به شکرانه ی این خبر عبادت خدا را به جای آورید. برای اینکه از این بار غم رهایی پیدا کنی و از سرگردانی نجات یابی فکر نکن. زمانی بخت با تو یار است که فرش زیر پایت حصیر باشد ولی دلت خوش و راحت و آرام باشد. تو کوشش خودت را بکن، خداوند حیله ی آنها را خنثی می کند.

سطح انرژی کلی شما۷۵ درصد
ستاره شما۶۵ درجه شمالی
بهترین روز۱ و ۷ و ۹
بدترین روز۱۰ و ۱۶ و ۲۵

طالع بینی ماهانه متولدین شهریور

طبق آنچه که در فال ماهانه آذر ۱۴۰۱ شما است در روابط عاطفی شما مرزهایی وجود دارد، اما شما یکدیگر را دوست دارید و به یکدیگر اهمیت می دهید. از اینکه گاهی در روابط عاطفی خود شکست می خورید ناراحت نباشید زیرا در این ماه یک پیشنهاد عاطفی جدید و عالی دریافت خواهید کرد.

مشکلات کوچک زیادی در اطراف شما وجود دارد که برای آسیب رساندن به شما بسیار کوچک هستند، پس نگران نباشید و سعی کنید آنها را یکی یکی حل کنید. برای مدتی عشق زندگی تان را به حال خود رها کنید تا اگر خواست تنها باشد. شما با دوستان خود در مورد یک سری موضوعات اختلاف نظر دارید و اصلا به حرف آنها گوش نمی دهید.

شما محدودیت های زیادی برای خود قائل هستید، از این رو در بسیاری از مواقع از انجام کارها سر باز می زنید اما کمی جسارت برایتان لازم است. برای خرید چیزی گران قیمت بهتر است دوباره فکر کنید یا شخصی مشورت کنید. در این ماه سرمایه گذاری های کوچک را فراموش نکنید زیرا که شما در این زمینه انسان موفقی هستید.

❤️ فال عشق آذر ماه شما : عشقتان شما را خیلی دوست دارد ولی بخاطر مسائل کوچک دارید وقت خود را تلف می کنید. این روزها شما باید در کنار هم در حال ساختن خاطرات شیرین باشید.

فال حافظ شهریور ماهی

برای اینکه از این بار غم رهایی پیدا کنی و از سرگردانی نجات یابی فکر نکن. با خدایت به راز و نیاز بپرداز تا دلت دوباره شاد شود. شانس به شما رو می کند ولی آن را پس می زنید. در هر حال هر چه تقدیر الهی باشد همان است. از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می کنی. زیاد شکایت نکن.

فال ویژه شما : فال احساس طرف مقابل یونانی

سطح انرژی کلی شما۷۶ درصد
ستاره شما۹۸ درجه جنوبی
بهترین روز۱۷ و ۲۸
بدترین روز۶ و ۱۱

طالع بینی ماهانه آذر ۱۴۰۱ متولدین مهر

گاهی رفتارتان خوب است و گاهی با لجبازی خوبی ها و پل های پشت سرتان را خراب می کنید سعی کنید روی خودتان بیشتر کار کنید و این رفتار خود را کنترل کنید. شخصی از نظر حرفه ای یا احساسی به شما قول داده است که در حال حاضر در موقعیتی نیستید که به آن عمل کنید. حس ششم بالا و قوی دارید و این یک مزیت بزرگ برای شما خواهد بود.

در فال ماهانه آذر ۱۴۰۱ شما گفته شده است که قبل از زدن یک حرف مهم از بزرگترتان اجازه کسب کنید زیرا با این کار می توانید از یک بحث خانوادگی جلوگیری کنید. در آذر ماه شرایط انجام پروژه بزرگی که از مدت ها پیش به دنبال آن بودید فراهم می شود. یک خبر جالب شما را بسیار غافلگیر خواهد کرد و پس از شنیدن آن به خودتان افتخار می کنید.

در این ماه کمی روی مدیریت مالی خود تمرکز کنید زیرا با ولخرجی چیزی عایدتان نمی شود و فقط یک محبوبیت زودگذر به دست خواهید آورد. شما نسبت به وفاداری یکی از دوستانتان دچار شک و تردید شده اید و باید او را آزمایش کنید تا میزان صداقت یا عدم صداقت او آشکار شود، سعی کنید این کار را با وسواس زیادی انجام دهید تا دوستتان ناراحت نشود.

❤️ فال عشق آذر ماه شما : بین شما و معشوق تان احساس دلتنگی یا بی قراری وجود دارد اما شخص مقابل بهت شک داره یا ممکنه بخاطر یک شک قدیمی کمی دلخور باشد.

فال حافظ مهر ماهی

به سفری پر خیر و برکت می روید. دل از خدا جدا نکن و امیدوار باش که در آینده ای نزدیک به مراد خود خواهی رسید. دردتان را به دیگران هم بگویید شاید به شما کمک کنند. دلتان نمی شکند و خدا نیز کمکتان می کند. اگر دهن بین باشی شمع دلت خاموش شده و قلبت تیره می گردد.

سطح انرژی کلی شما۵۰ درصد
ستاره شما۶۸ درجه شمالی
بهترین روز۱۳ و ۲
بدترین روز۵ و ۱۸ و ۲۹

فال ماهانه متولدین آبان

طبق آنچه که در فال ماهانه آذر ۱۴۰۱ شما آمده است افرادی در اطراف شما هستند که به شما حسادت می کنند و منتظر هستند که شما را زمین بزنند. در واقع افرادی هستند که به شما نگاه می کنند و فقط منتظر یک اشتباه هستند تا شما را نابود کنند و از آن سود ببرند، پس مراقب کار و امور مالی خود باشید.

اگر پرونده های حقوقی یا دادگاهی داشته باشید، پاسخ منفی می گیرید یا زمان می برد تا حل شود. این روزها هم می گذرد از یک مشاجره دوری کنید و برای خودتان کمی وقت بگذارید. در مورد مسائل عاطفی و عاشقانه اجازه ندهید دیگران برایتان تصمیم بگیرند.

به هیچ وجه در کاری که تخصص و آگاهی ندارید وارد نشوید و اظهارنظر هم نکنید چون به ضررتان تمام می شود همانطور که از قدمی گفته اند سری را که درد نمی کند بیهوده دستمال نبندید. سعی کنید گاهی اوقات کتاب بخوانید. سعی کنید در این ماه از پوسته همیشگی تان خارج شوید و کاری متفاوت انجام دهید تا احوالتان بهتر شود.

❤️ فال عشق آذر ماه شما : همان کسی که فکرش را می کنید تصمیم دارد به شما پیشنهاد عاطفی بدهد اما فعلا کمی شک و تردید دارد یا به خودش اعتماد ندارد.

فال حافظ آبان ماهی

فکر می کنید با زور می توانید همه چیز را به دست آورید ولی اینطور نیست. هر کس خواست به تو بلایی برساند خود دچار بلا شد. هر لحظه مقامت و زندگی‌ات بهتر از لحظه ی پیش می شود. از خدا بخواه تا سلامتی به تو بدهد و تو هم عبادت خدا را به جا آوری. اگر مشکلی دارید فقط رو به سوی خدا کنید که او حلال مشکلات است.

سطح انرژی کلی شما۷۳ درصد
ستاره شما۳۴ درجه شرقی
بهترین روز۳ و ۵ و ۹
بدترین روز۲۶ و ۲۷ و ۳۰

فال ماهانه متولدین آذر

اگر کسی در زمینه خاصی به شما قول داد، سعی کنید روی آن حساب نکنید، زیرا هیچ الزامی برای عمل به وعده وجود ندارد. درگیری ذهنی شما زیاد است، اما با کمک یکی از دوستان یا اعضای خانواده، احساس امنیت و آرامش خواهید داشت. در واقع به زودی خواهر یا برادرتان در زمینه های مختلف به شما کمک می کنند.

در فال ماهانه آذر ۱۴۰۱ شما آمده است که بهتر است بیشتر به دنبال ورزش کردن و بالا بردن آمادگی جسمانی خود باشید زیرا با این کار هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی احساس خوبی پیدا می کنید. بالاخره تصمیم تازه‌ای برای آینده گرفته‌اید که البته با موانع و مشکلاتی روبرو خواهید شد اما باید با اراده مصمم گام بردارید و مطمئن باشید موفقیت از آن شماست.

همچنین فراموش نکنید که از این شاخه به آن شاخه پریدن فقط وقت و انرژی تان را تلف می کند. اگر می خواهید وامی بگیرید این وام خیلی زودتر از اون چیزی که فکرش را می کنید به دست شما می رسد. در این ماه کسی شما را ناراحت می کند، که می تواند فرد احساسی شما باشد.

❤️ فال عشق آذر ماه شما : طرف مقابلتان دل شکستگی خیلی زیادی از شما دارد و سعی می کند با سکوت کردن از شما فاصله بگیرید.

فال حافظ آذر ماهی

فکری به حال خودت بکن تا از این غم رهایی پیدا کنی. اگر بخواهی به زور چیزی را بدست بیاوری زود هم از دست می دهی. با سرنوشت خودتان نجنگید آنچه سرنوشت برایتان رقم زده همان اتفاق می افتد. مرحبا بر شما که جز حلقه ی عشق به خداوند دیگری به گوش نیانداخته اید. در حسرت چیزی هستید می خواهید دوباره همه را به دور هم جمع کنید.

سطح انرژی کلی شما۸۷ درصد
ستاره شما۶۵ درجه شمالی
بهترین روز۲۵ و ۲۹
بدترین روز۱۳ و ۱۸ و ۱۹

فال ماهیانه متولدین دی

طبق فال ماهانه آذر ۱۴۰۱ شما، پول قابل توجهی به زودی وارد زندگی شما می شود و گره های مالی شما را باز می کند. اگر مجرد هستید به زودی فردی وارد زندگی شما می شود که تاثیر زیادی در زندگی شما خواهد داشت و راه روشنی پیش روی شما باز خواهد شد.

ممکن است با زنی آشنا شوید که شما را ناراحت کند اما به زودی کسی را که دوستش دارید خواهید دید. در هفته های آینده ممکن است نوساناتی را در امور تجاری یا مالی خود تجربه کنید که منجر به پیشرفت می شود. خود را غرق در گذشته نکنید، با پستی و بلندی های زندگی بسازید و ناامید شوید.

از آنجایی که شما از رقابت لذت می برید الان زمان مناسبی است که وارد میدان شوید، شک نکنید که برنده شما هستید. آذر ماه سطح توقعات خود را از خودتان کمی بالاتر ببرید تا به اهداف بزرگی که در سر دارید دست پیدا کنید. در این ماه شخصی با خرید یک هدیه هر چند کوچک خوشحالتان می کند.

❤️ فال عشق آذر ماه شما : هشدارهای اطرافیان را درمورد رابطتان جدی بگیرید، به نظر شما با شخص اشتباهی در رابطه هستید و ممکن آسیب های زیادی ببینید.

فال حافظ دی ماهی

رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی. آرزوهای زیادی داری این قدر خود را کوچک نشمار. خدا از نیات قلبی تو آگاه است و باز هم یاری‌ات می کند.

سطح انرژی کلی شما۱۰۰ درصد
ستاره شما۱۰۰ درجه شرقی
بهترین روز۵ و ۱۵ و ۲۵
بدترین روز۱۰ و ۳۰

فال ماهانه بهمن ماهی ها

در فال ماهانه آذر ۱۴۰۱ شما تاکید شده است که حواستان باشد که به هیچ وجه مسئولیت کاری را که نمی توانید انجام دهید به گردن نگیرید. در هفته دوم آذر ماه خیلی حواستان به اطرافیانتان باشد. پس از مدت‌ها انتظار بالاخره قرعه ای به نام شما می‌افتد و مشکل اخیر مالی‌تان رفع و رجوع می شود.

در هنگام تهیه مایحتاج به قدر کفایت خرید کنید. تصمیمی که مدتهاست برای گرفتنش دچار شک و تردید هستید بالاخره خواهید گرفت و اوضاع بهتر از آنچه که فکر می کنید پیش خواهد رفت. لازم است در برنامه های تان تغییراتی بدهید، از تغییر نترسید زیرا به نفع شماست.

در رابطه با مسائل عاطفی یادتان باشد هر عملی عکس العملی دارد. در ماه جاری در مورد مسئله کاری یا تحصیلی تا دیر نشده است به اموراتتان سر و سامان و نظم بدهید وگرنه در موقعیت سختی قرار خواهید گرفت. از توضیحات اضافه به شخصی خودداری کنید.

❤️ فال عشق آذر ماه شما : معشوق تان با چیزی که از او انتظار داشتید فاصله زیادی دارد پس سعی کنید آرام و بی صدا از زندگی او خارج شوید.

فال حافظ بهمن ماهی

بهتر است در مورد کاری که می خواهید انجام دهید مشورت کنید وگرنه به شما آفت می رسد. از چیزی نترس زیرا کسی که راه درست می رود ترس به دل راه نمی دهد. در همه حال خداوند به شما کمک می کند و شما بر همه ی دشمنانتان غلبه می کنید. خبر رسیدن به مقصود و ناکامی دشمن در راه است.

سطح انرژی کلی شما۵۰ درصد
ستاره شما۳۰ درجه جنوبی
بهترین روز۱۳ و ۱۸
بدترین روز۱۰ و ۲۰ و ۷

فال ماهانه متولدین اسفند

طبق فال ماهانه آذر ۱۴۰۱ شما این ماه زمان مناسبی برای شماست تا در کارهای گروهی فعال تر باشید و ایده ها و نظریات خود را در جمع دوستان مطرح کنید. شخصی بدون قصد بد حرفی زده که شما را رنجانده است بهتر است در رفتارتان با او تجدید نظر کنید.

قدر روزهای زندگی و سلامتی تان را بدانید و گذشته را مرور نکنید و زمان حال را زندگی کنید زیرا ته این دنیا هیچی نیست. زخم زبان شخصی به دلتان چنگ میزند بگذرید و خودتان را بیش از این آزار ندهید. برای انجام کاری که در سرد با چند نفر مشورت کنید. با گفتن حرفی امید به دل شخصی می‌اندازید و این خیلی خوب است.

به نظر می رسد این ماه در خانه کمی عصبی هستید و مشکلات بیرون را به خانه منتقل می کنید، کمی خونسرد و آرام باشید وگرنه پشیمان می شوید.اتفاقی که قرار بود خوشحالتان کند حالا برای تان تبدیل به مشکلی شده که نمی دانید با آن چطور رفتار کنید. وسایل جدیدی برای محل کار یا منزل تان بخرید.

❤️ فال عشق آذر ماه شما : شخص مقابلتان به شما دروغی گفته است که دیگر به هیچ روشی نمی تواند آن را از شما پنهان کند، اگر این موضوع شما را اذیت می کند حتما در مورد رابطه‌تان تجدید نظر کنید.

فال حافظ اسفند ماهی

با یک عذرخواهی همه چیز درست می شود و انشاالله از بند غم رهایی خواهی یافت. خداوند از تو حرکت می خواهد و خود برکت عطا می فرماید. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

سطح انرژی کلی شما۸۹ درصد
ستاره شما۶۷ درصد غربی
بهترین روز۳۰ و ۱۵
بدترین روز۲ و ۲۷ و ۳

همچنین بخوانید: فال سالانه امسال

❓ فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سروکار داشته‌ایم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ نظرات خود را در مورد فال ماهانه آذر ۱۴۰۱ با ما به اشتراک بگذارید. همچنین اگر دوست داشتید این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

79 دیدگاه

 1. رها گفت:

  مرسی از زحماتتون 🙏خداروشکر نه من از رو میرم نه این فالها 😂بیشتر از ۱۰ساله بهم امید میده منم همچنان منتظر تحقق وعده ها🤣

  1. بهناز گفت:

   سلام بر حضرت ایوب نبی

 2. بز گفت:

  خوب بود ولی شوگا نبودش
  گیش دیرین ما شالله

 3. امید گفت:

  سلام من یه دی ماهیم خیلی تاثیر گذار بود و هرچی گفت درست بود

  1. ناشناس گفت:

   من هم موافقم

   1. فرانک گفت:

    واقعا منو امید وار کرد😂✌️

 4. ناشناس گفت:

  منم ی خردادی ام و واقعا عاشقم و گفته بو ک ادم خوبی نیس و واقعا ادم خوبی نیس و نمیدونم چرا دوسش دارم

  1. تنها گفت:

   با تو موافق هستم من هم مانند تو هستم

  2. ۱ گفت:

   با تو موافق هستم من هم مانند تو هستم

 5. T گفت:

  عالی بود من یه آبانیم و همه مشخصاتی که دارم رو گفت واینکه خستگی ذهنی که داشتم هم کمتر شد

 6. 🕊️ گفت:

  ببینیمو تعریف کنیم 😊

  1. دلتنگ (: گفت:

   من ک ب عشقم رسیدم فردا هم قراره بیان خواستگاری
   انگاری ک واقعی هست 😍😍

 7. . گفت:

  یعنی هر چی بگم عااااالی باز هم کمه! یه چیزهایی توش بود که درست درست بود! راستی همین به موقع گذاشتنش هم عااااالی!

  1. اسماعیل دویستی فریدن گفت:

   فال تنها چیزی که توش نیست چیزهای منفیه، و وقتی درمورد۴چیز
   عشق،کار،مسیر،هدف حالادرهرموردی توی این۴اصل توضیح داده بشه حقیقته نیازبفال نیست.هیچکس پیشگو نیست فکرت راروی اینهامتمرکزنکن اگر….پیش امدبهت سخت نگذره

   1. . گفت:

    نخیرم، بعضی وقتا درست درمیاد.

 8. مینا ایدی گفت:

  عالی بود

  1. دلتنگ گفت:

   چرا عجب 😂؟
   خیلی واقعی بود یا خیلی غیر واقعی

  2. فرانک گفت:

   منم مهر ماهی ام و واقعا چیز هایی که گفت حقیقت داشت

 9. ماگرتا دوست گفت:

  دم همتون گرم تمام چیزهایی که درموردآبان گفتید درست بود من یک آبانی هستم وتمام چیز هایی که نوشه بود درموردم درست دراومد

  1. Poya.xm.master گفت:

   من فروردین هستم و واقعیت داشتش ببینیم بهترین روز هاش هم درست در میاد

 10. ماگرتا دوست گفت:

  خیلی درست میگید من آبانی هستم وتمام چیزهایی که گفتید درست ازآب درآمد
  ممنون ازسازنده ایت برنامه
  دم همتون گرم

 11. یه کسی گفت:

  آقا عالیییییییییی بود آقای پوران متشکرم از شما و تمام همکارانتون سایتتون رو همیشه دنبال میکنم
  متشکرم خیلی زیادددددد

 12. سمانه گفت:

  سلام به همه برامن هم ۷۰درصد صحت داشت

 13. ناشناس گفت:

  کاملا الکی من ماگرتا را خیلی دوست دارم ولی فقط درس هایش را.
  متشکرم

 14. سولماز گفت:

  وای عاالی بود..اصلا فکرش رو هم نمی کردم اینقدر دقیق تونسته باشه اونچه درونم میگذره رو بگه! حسابی ذوقزده شدم!

 15. مقداد گفت:

  خیلی خوب بود ولی نکات بیشتری در مورد ماه ها بنویسید ممنون میشم

   1. بهناز گفت:

    سلام بر حضرت ایوب نبی

  1. اسماعیل دویستی فریدن گفت:

   سلام فال فقط خوبیه
   چنداصل مثل عشق
   کار
   مسیر زندگی
   هدف
   معلومه برای هرکسی اگه۳تاش درست درنیادحتما۲تاش صادق
   بیخیال

 16. محمدمهدی گفت:

  عاااااااااااالی بید😘😘😘

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *