سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه بهمن ۹۸ ،❤️ فال و طالع بینی این ماه حافظ اصلی ⭐

فال ماهانه بهمن 1398 یا فال ماه دسامبر ، فال ماهانه بهمن و فال این ماه

فال ماهانه بهمن ۹۸ برای متولدین ماه های سال ، امروز در بخش فال ماهانه ماگرتا فال این ماه را برای شما آماده کرده ایم که در ادامه به آن می پردازیم.

فال ماهانه بهمن ۹۸ متولدین فروردین

فال ماهانه دی ۹۸ فروردین ماه
فال متولد فروردین

در فال ماهانه بهمن ۹۸ شما آمده است که در فکر شروع دوباره ای برای جبران مافات هستید. در این ماه شرایطی پیش روی شماست که باید هر چه زودتر نسبت به آن اظهار نظر کنید،‌ تردید و دودلی موجب به تعویق افتادن کارتان خواهد شد و این اصلاً به نفع شما نیست.

میزبان دوست عزیزی خواهید بود که میتوانید با او درد دل کنید و با طرح مشکلات پیش رویتان از او کمک فکری بخواهید ، متأسفانه مدتی است نسبت به گذر عمر بی توجه شده اید ، باید به این نکته توجه داشته باشید که امکان از گشت زمان نیست و باید از این اوقات حداکثر استفاده را ببرید

شاید از لحاظ مالی کمی دستت خالی باشد،مناسبت های ویژه ای مثل تولد،جشن فارغ التحصیلی،عروسی،اعیاد و تعطیلات ویژه ای در پیش است.یادت باشد که هدیه هایی برای خویشاوندان و بستگان بفرستی.

در آغاز این ماه ، انرژی مثبت را احساس خواهید کرد. طالع بینی نشان می دهد که سرسختی و پافشاری، شما را در رسیدن به اهداف کاری تان به جلو پیش می برد. با اینکه می توانید یک رهبر یا سازمان دهنده بسیار خوبی باشید، باید مراقب باشید که خیلی “سرمست” موفقیت خود نشوید و به ریاست بازی کشیده نگردید.

این ماه نوید یک استراحت و بهبودی را بعد از یک زمان پر چالش و خسته کننده می دهد. زمانی که نیاز دارید ذهن خود را از درگیری ها به دور کنید. بعد از بحران و خستگی زمانی را صرف استراحت خود بگذار.

در ماه گذشته زیاد میل به مصرف گرایی داشته ای،از این به بعد کمی باید جلوی خودت را بگیری و کمتر خرج کنی.تلاش کن به تعادل برسی.اگر نکات منفی را از خودت دور کنی زندگی بهتری خواهی داشت.

بیشتر افراد خانواده و اطرافیان مدیون صبر و نبوغ و هنر و فداکاری شما هستند. اعتقاد دارید نباید وقت فرزندتان بیهوده تلف شود. سعی می کنید در طول مدت زندگی چیزی بیاموزند تا به جهان بینی کامل برسند. برنامه ریزی دقیقی برای تمام ساعات خواهید داشت.

اگر در حال حاضر در یک ارتباط رمانتیک هستید، باید قدری زمان کنار بگذارید و با هم تنها باشید تا دوباره با هم هماهنگ شوید.خانم های باردار احتمالا در این ماه زایمان خواهند داشت و جراحی می شوند که قدم این نوزاد بر ایشان بسیار مبارک است و این فرزند برای شما خوش قدم است و روی مسیر مالی شما تاثیر خوب و قابل توجه ای دارد.

فال حافظ شما برای این ماه :‌ اگر به پند و اندرزهای خردمندانه دیگران گوش کنید کامیاب خواهید شد و راه را از چاه تشخیص می دهید. اتفاقاتی می‌افتد که تو را دوباره تو را امیدوار و خوش‌بین خواهد کرد. تو دوستدار زندگی هستی اما نباید خود را به رویاهای دور و دراز سرگرم سازی. زندگی را از هم اکنون باید شروع کرد و غم فرداها را نخورد.

بهترین روزهای شما در ماه : 1، 17، 22

بدترین روز های شما در ماه : 11، 24

فال این ماه متولدین اردیبهشت

فال ماهانه دی ۹۸ اردیبهشت ماه
فال متولد اردیبهشت

در فال ماهانه بهمن ۹۸ شما آمده است که با مشکلاتی در زندگی تان رو به رو خواهید شد که بزودی این مشکلات از شما برطرف می شود بهتر است نگرانی ها را به دل خود راه ندهید و صبورانه کارهایتان را انجام دهید. ریسک پذیر باشید و کاری را انجام دهید تا لحظه حال را معنی ببخشد. این بهترین فرصتی است که می‌توانید خود را از شرایط کنونی خلاص کنید.

در این ماه مورد آزمایش قرار می گیرید که انشاالله سربلند از آن بیرون بیایید .یک دلجویی به دوستی بدهکار هستید که بهتر است آنرا فراموش نکنید .تا هفت وعده دیگر در مسیر بخت و اقبالتان گشایش خواهید داشت، خصوصا اگر بالای سی سال و مجرد هستید.

شما تنوع را دوست دارید و عملا شروع یک پروژه جدید یا تغییر مکان به یک محل تازه شما را خوشحال می کند.فکر سازنده,فعال و خلاق شما ایده های بسیاری برای داستان نویسی,سرودن آواز,اختراعات و غیره پیدا می کند که می تواند برای شما پولساز باشد.

مشکلی برایتان پیش آمده است که هنوز جای امیدواری است پس ناامید نباشید و به خداوند توکل کنید ؛ خبر خوشی دریافت میکنید که موجب خوشحالی شما و اعضای خانواده میشود ؛یک سری کارهای عقب افتاده فکرتان را مشغول کرده است که با رسیدگی و انجام آنها از استرس و نگرانی شما کاسته میشود ؛ در این ماه یک دوست قدیمی به شما کمک خواهد کرد که شرایط و موقعیت بهتری از لحاظ کاری کسب کنید.

در این ماه ،با استرس و عصبانیت برخورد نکن،زیرا نگرش های مثبت خود را از دست می دهی و احساسات منفی بر تو غلبه خواهند کرد.پیش داوری ها را کنار بگذار.کارهای اداری پیش آمده،که احتیاج به زمان دارند،..قدر ساعات خوشی را که با آنها می گذرانی،بدان.

قرار است اتفاق جدیدی در زندگیتان رخ بدهد .بنابراین ذهن تان را سخت درگیر کرده است و نگرانی بیش از حدی دارید .اما اگر کمی دقت کنید و از تجربیات دیگران نیز استفاده کنید خواهید دید که چه راحت می توانید از پس آن برآیید .

یک ماه طبیعی در پیش دارید و بهتر است در این ماه از دادن تعهدات شفاهی خودداری کنید. یک پیشنهاد ازدواج خواهید داشت که از یک رابطه پرشور و انرژی خاص می گردد که سراسر عشق است. شریک زندگی تان بسیار پایبند و متعهد به رابطه است.

فال حافظ شما برای این ماه :‌ نگاه کن بین راه راست و کار دنیا چه فاصله ای افتاده است ، و مردم چگونه ریا کار شده اند و دیگر به هم اطمینان ندارند، دوران همبستگی به سر آمده و اکثر زیبایی ها دامی برای فریب آدمی است ، پس حواست را جمع کن .

بهترین روزهای شما در ماه: 10، 24، 30

بدترین روز های شما در ماه : 11، 24

فال ماهانه متولدین خرداد

فال ماهانه دی ۹۸ خرداد ماه
فال متولد خرداد

در فال ماهانه بهمن شما آمده است که اگر وظایف تان را به درستی انجام دهید، همه چیز خودش سر جای مناسب قرار خواهد گرفت.بهتر است هر قدمی که برمی دارید همه جوانب آن را بررسی کنید و ببینید آیا نتیجه ای که می خواهد را می دهد آنگاه سپس قدم بعدی را بردارید. حتی اگر ناامید شدید تسلیم نشوید. به کار خود ادامه دهید.

از مشکلات زندگی هراسی به دل خود راه ندهید به زودی به لطف خداوند شما می توانید به تمام مشکلات خود غلبه کنید و به موفقیت و خوشبختی دست پیدا کنید. زندگی زناشویی بطور طبیعی طی خواهد شد و باید از خودخواهی با در برخورد شریک زندگی تان جلوگیری کنید و با درک بهتر با او مدارا کنید.

موجودى بسیار اجتماعى و فوق العاده جذابید.زمانى که خودتان میل داشته باشید بسادگى با مردم طرح دوستى مى ریزید,ولى درست به همان سرعت توجه شما نسبت به آنها کاهش مى یابد و آنها را بخاطر دوستان جدید کنار مى گذارید.

از سوی دوستان اشتباهی رخ خواهد داد که موجب آزار و رنجش تان میشود اما بهتر است بر آنان خرده نگیرید چون همیشه گذشت و گشاده رویی تأثیری بیشتر و بهتری دارد.

اگر به خدای بزرگ ایمان داشته باشی،دلیلی برای هراس از ناشناخته ها نخواهی داشت.می توانی با اطمینان و مسرت به آینده بنگری،زیرا اراده خداوند در زندگی ات جاری است. در این ماه شرایطی پیش روی شماست که باید هر چه زودتر نسبت به آن اظهار نظر کنید ،‌تردید و دودلی موجب به تعویق افتادن کارتان خواهد شد و این اصلاً به نفع شما نیست.

زن متولد خرداد مانند توفان و رگبارهای بهاری می ماند، گاهی پر رعد و برق، گاهی پر شور و خروش و گاه مطبوع و عطر آمیز و آرام است. در حالات او ثبات و دوام و استمرار وجود ندارد. گاهی ممکن است ناخواسته حرف هایی بزنید که باعث شود دیگران تصور کنند شما قصد دارید حقایق را پنهان کنید پس بهتر است بر روی زبان بدن و نحوه بیان حرف هایتان بیشتر کار کنید.

آنقدر به بعد معنوی و احساسی زندگی ارزش قائلید که از رفاه و آسایش دنیوی و ظواهر تمدن و پیشرفت اقتصادی در زندگی غافل شده اید. درست است که صداقت، وفاداری و نوعدوستی لازمه زندگی است ولی شرط کافی نیست. سعی کنید در کنار صفات عالی انسانی به رفاه و آسایش و آینده زندگیتان نیز اهمیت دهید.

فال حافظ شما برای این ماه :‌ به شما خیلی بدی کردند اما شما دندان به جگر گرفتید و به کسی چیزی نگفتید بهتر است همچنان رازدار بمانید و به کسی چیزی نگویید ، در ضمن سعی کنید از نصیحت بزرگان حداکثر استفاده را بکنید تا نتیجه های بهتری بگیرید . بسیار مهربان هستید و از محبت به دیگران دریغ نمی کنید، این خوب است اما ساده لوح نباشید و بدانید هر کسی ارزش دلسوزی را ندارد. با آینده نگری و هوشیاری و امید به خداوند متعال می توانید از مشکلات و سختی ها عبور کرده و شکست را به پیروزی تبدیل کنید.

بهترین روزهای شما در ماه : 15، 24، 29

بدترین روز های شما در ماه : 11، 24

فال این ماه متولدین تیر

فال ماهانه دی ۹۸ تیر ماه
فال متولد تیر

در فال ماهانه بهمن شما تیرماهی عزیز آمده است که در اواسط ماه اطلاعاتی به دستتان می رسد که مدتهاست در انتظار آن هستید.داشتن یک نگرش مثبت به زندگی خود در این ماه برای شما منافع زیادی هم در زندگی شخص و هم در زندگی شغلی به همراه خواهد آورد.

زنان و مردانی که متولد تیر ماه هستند در این ماه احساس پریشان حالی و پشیمانی در شما دیده می‌شود که بهتر است با برنامه ریزی دقیق و منظم پیش بروید تا زندگیتان را به خوبی و خوشی بسازید و خود را از مشکل نجات دهید.

ممکن است شما احساس رقیبی را داشته باشید که از جنگ جان سالم بدر برده است اما دوست ندارید که اشتباهی کنید که شما را از مسیر و هدف خود دور کند پس حتما راهی پیدا کنید که در کشمکش و درگیری فائق آیید تا بتوانید که در بازی برنده و سربلند باشید.

در این ماه واقعا باید سعی خودتان را بسازید زیرا اکراه شما از بودن با مردم به سادگی می تواند تبدیل به یک ترس غیر منطقی بشود که باعث احساس بیچارگی و بی دفاعی خواهد شد. تخیلات را کنار بگذارید و با واقعیات رو‌به‌رو شوید. سعی کنید کارهایی را که به شکست منتهی شده را بررسی کنید و علل شکست آنها را بیابید. نیات بزرگ و مقاصد پرارزشی را در مد نظر دارید که انشاء الله به یکی یکی آن ها جامه عمل خواهید پوشانید.

در اواسط این ماه عشق در هوای اطرافتان است. پنجره ای از فرصت با کسی که زمانی از هواپیما پیاده شده اید و او را دیده اید برای شما باز است. در عشق و ازدواج، دمدمی بودن و اضطراب شرایط را بهتر نمی کند. نمی توانید بر وفاداری آنها حساب کنید چون آنها علاقه مند و گاهی مهربان با کسی می شوند که دلسوز و شفیق آنهاست. با تردید نمی‌توانید پاسخ تپش قلبی را بدهید که فقط برای شما می‌زند، آیا قلب شما هم برای او مصمم می‌تپد.

در یکی از سه شنبه های این ماه شما به این نتیجه می رسید که تلاش های شما بیهده بود است. صبور باشید. مطمئنا برای رسیدن به نتیجه دلخواهتان زمان لازم است.

فال حافظ شما برای این ماه :‌ خیلی سختی کشیده ای و ناملایمات زیادی دیده ای ، ولی نا امید نشو و بدان که زندگی برای هر کس به گونه ای سخت است. سعی کن از کسانی که به تو بدی کرده اند دوری کنی و بدان که شادی در پیش داری. دوستان خوبی دارید، با آن ها یکرنگ و صادق باشید. به زودی فراق و هجران پایان یافته و به مراد دل خواهید رسید. گناه حسودان را بخشیده و عذر آن ها را قبول کنید.

بهترین روزهای شما در ماه : 6، 10، 16

بدترین روز های شما در ماه : 11، 24

فال ماهانه بهمن متولدین مرداد

فال ماهانه دی ۹۸ مرداد ماه
فال متولد مرداد

در فال ماهانه بهمن ۹۸ شما آمده است که که به یک مکان زیارتی سفر می کنید. زندگی شما در این ماه بیشتر از خورشید انرژی خواهد گرفت چرا که خورشید تابان واردخانه شخصیت شما شده است و باعث میشود که احساسات قلبی‌تان را بیان کنید.

متولدین زن این ماه طالع بلندی دارند. اینان ذاتاً خوش بیان، خوش طبع، بلند بالا و اغلب لاغر می‎باشند. اینان در اوایل زندگی با مشکلات و رنج مواجه می‎گردند، اما هر چه جلوتر می‎روند، به آرامش و آسایش دست می‎یابند.

اگر مرد هستید و در مرداد ماه به دنیا آمده اید و به دنبال فال ماهانه مرداد 98 هستید باید بدانید که اگر در این ماه یکی از دوستان تان شادی شما را به هم بزند ممکن است کمی ماجرا درست شود، اما یادتان باشد که هیچ کس قصد ندارد زندگی شما را خراب کند.

در ماه پیش رو, روزهای پر کاری در پیش خواهید داشت.بهتر است در این روزها مواظب سلامتی خود باشید و به برنامه غذایی خود بیشتر از گذشته اهمیت بدهید. زیرا مریضی می تواند برنامه ی کاری شما را به هم بزند.

تصمیم گرفته بودی مهارت دوست یابی ات را بیشتر کنی،یادت باشد تداوم صمیمیت از شروع آن مهم تر است.اغلب اوقات به راحتی با دیگران صمیمی می شوی،ولی خیلی زود دلسرد می گردی و نمی توانی صمیمیت سابق را حفظ کنی.

موفقیت تو به خاطر قاطعیت می باشد و از فرصت های طلایی که برایت پیش می آید نهایت استفاده کن. آدم دقیقی هستی و عقلت را همیشه بر هوای نفست ترجیح داده ای. در مورد حاجتی که داری عمیقا تحقیق کن.

این ماه مخلوطی از همه چیز باهم است. در فعالیتهای اجتماعی مشارکت می کنید اما با لحنی تند و خشن با موانعی در زندگی شخصی و شغلی روبرو شوید.

از بحث کردن با همسرتان خودداری کنید و صبر پیشه کنید. فردی دست و دلباز هستید که دوست دارید به دیگران کمک کنید. هرچه بیشتر به نیازمندان یاری برسانید کار خودتان نیز رونق بیشتری می گیرد و موقعیت تان بهتر می شود.درباره یک مسئله یا در یک مشاجره تنش و اضطرابی زودگذر خواهید داشت.

فال حافظ شما برای این ماه :‌ عاشق هستی و دلت پاک است. صبر و تحمل داشته باش که اوضاع رو به راه است. دلت را قوی کن و به خدا توکل کن شادی به تو نزدیک است. برای خودت اهمیت بیشتری قائل شو و خود را تا این حد کوچک و ناتوان فرض مکن. از حوادث زندگی نترس که زندگی به هر حال دارای فراز و نشیب است و بدان که دنیا ارزش این همه غم را ندارد.

بهترین روز های شما در ماه : 10، 20، 26

بدترین روز های شما در ماه : 11، 24

فال این ماه متولدین شهریور

فال ماهانه دی ۹۸ شهریور ماه
فال متولد شهریور

در فال ماهانه بهمن ۹۸ شما آمده است که نظم در این ماه کلید مشکلات شما می باشد. رخ دادن اتفاق های بد حکمتی دارد و مطمئن باشید خداوند هیچ کاری را بدون دلیل انجام نمیدهد فقط به او ایمان داشته باشید تا ببینید که چقدر سربلند و پیروز خواهید شد. انقدر برای آینده نگرانی نداشته باشید و سعی کنید که به خودتان مسلط باشید.

زندگی ات را بالا و پایین کن و ببین در کجاها نقطه ها ضعف داری.زندگی را ساده تر از قبل بگیرید و استراحت را فراموش نکنید. همانگونه که برای خواسته های خود تلاش می کنید، خواسته های اطرافیان تان را هم از یاد نبرید.

در آغاز ماه تمایل به ارتباط برقرار کردن دارید، و از قضا این دقیقاً همان کاریست که باید انجام دهید.روی صفحه های‌ مجازیتان پست بگذارید، چرا که این زمان نیاز دارید هر چه در قلبتان می گذرد را افشا کنید.در محیط کار، حسن مسئولیت‌پذیری شما باعث می‌‌شود که از طرف مدیران، مسئولیت‌های دیگری به شما داده شود، آنها را رد نکنید.

خصوصیات شخصی که در شما غلبه دارد شدت و قوت است.فکر شما سریع و بیقرار است.دایما در جستجوی اسرار مرگ و زندگی هستید. خودتان را از این فکر و خیال ها دور کنید.

با کامل شدن قرص ماه در ۸ م ماه باعث انرژی در شما خواهد شد که می توانید. روابط با یک نفر به سرعت بهبود پیدا میکند شاید شما هر دو یک چیز میخواستی اما به شکلی متفاوت بیان کرده و راهی متفاوت برای رسیدن به آن را انتخاب کرده بودید.

در روز های پایانی ماه با کسی برخورد خواهید کرد که به نظر می‌رسد احساسات شما را تحت تاثیر خواهد داد و شما می‌توانید دستتان را پر نگاه دارید. شاید کششی که در رابطه شخصی وجود دارد به یک نقطه نظر مشترک منجر شود یا اینکه با یکی از همکاران‌تان درگیر می‌شوید.

در یک کار خیریه شرکت خواهید کرد. زمان گذاشتن برای امور خیریه به شما احساس خوبی منتقل می کند و به شما انرژی مثبت مضاعفی منتقل می کند.

در روزهای ۱۷م و ۱۸م ماه اتفاقات خوبی برای شما می افتد که از دریافت آنچه که حق شما است خرسند خواهید شد. تمرکز در روزهای ۲۴م و ۲۵م ماه دشوار خواهد شد؛ حتی بر روی ساده ترین مسائل. بد نیست که ساده ترین امور را هم در این روزها یادداشت کنید؛

بزرگترین درس را زمانی یاد می گیرید که اوضاع زندگی آشفته باشد، دوستانتان را در شرایط سخت زندگی می توانید بشناسید، در تصمیم‌گیری های مهم زندگیتان ‌بینید چه کسی به شما دست یاری داده است، این درس را دائم تکرار نکنید او را هم از دست می دهید.

قولی به کسی داده اید که حالا علاقه ای به انجامش ندارید روی حرفی که زده اید بایستید و کار را تمام کنید تا بد قول نشوید.

فال حافظ شما برای این ماه :‌ مال اندوز و مردم آزار مباش و به فکر زندگی و لذت های آن باش ، آنقدر تلاش کن که سعادتمند و راحت زندگی کنی ، مال زیاد به درد نمی خورد و گنج قارون هم به مرور زمان بر باد رفته و نابود می شود. بودن در کنار دوستان و عزیزانتان در هنگام خوشی و خوشحالی کار چندان سختی نیست و آنچه اهمیت دارد این است که در روزگار سختی و مشکلات نیز در کنار آنها باشید. پس هر چند این کار مشکل به نظر می رسد، سعی کنید در هر شرایطی حمایت خود را از آنها نشان دهید.

بهترین روز های شما در ماه :1، 18، 26

بدترین روز های شما در ماه : 11، 24

فال ماهانه بهمن ۹۸ متولدین مهر

فال ماهانه دی ۹۸ مهر ماه
فال متولد مهر

در فال ماهانه بهمن ۹۸ شما آمده است که در پانزدهم این ماه با دوست های جدیدی رابطه برقرار می کنید.. از نظر مالی در این نیمه به موفقیت چندانی نمی رسد، پس در خرج کردن کمی دقت کنید. از لحاظ محیط کاری نگرانی هائی دارید که قسمتی از این نگرانی ها به نحوه کار کردن شما مربوط می شود.

مدتی است به جای حل مشکلات تان به خیال پردازی روی آورده اید و این مسأله نه تنها مشکل شما را حل نخواهد کرد بلکه رنجیده خاطر تان می کند ، شما پتانسیل حل مشکلاتتان را دارید پس شجاعانه برای حل آن تلاش کنید و بدانی که موفق خواهید شد . با دوستی قدیمی دوباره برخورد خواهی کرد که دیدن او تحولاتی در تو به وجود می‌‌آورد. در مورد مسائل کاری می‌‌توانی با او مشورت کنی و از کمک‌های او استفاده کنی.

گره های مالی شما ریشه در تصمیمات اشتباه گذشته ی شما دارد و در حال حاضر تنها کاری که از شما ساخته است این که فعلا به صورت مقطعی آن را حل کنید.

شغل خود را عوض خواهید و این تعویض از هر جهت به سود و بنفع شماست. از دنیا مردم دنیا روی برنگردانید. اگر می خواهید دیگران شما را دوست داشته باشند شما هم آن ها را دوست بدارید. به خودتان و توانایی هایتان اعتماد داشته باشید و مطمئن باشید با قدرت مدیریت و جذابیت ذاتی اتان می توانید دیگران را تحت تاثیر قرار دهید و به خواسته هایتان برسید.

با شکست عاطفی که چندی قبل داشته اید، نسبت به همه ی بدبین هستید. گاهی به شدت دچار افسردگی می شوید و سعی می کنید ان را از خود دور کنید اما خاطرات گذشته مقابل ذهن تان رژه می‌روند.

تلفنی از یکی از دوستان قدیمی به شما می شود که خنده را بر لبانتان می نشاند. سعی کنید که رابطه تان را با او حفظ کنید. در روز ۲۲ ماه خورشید وارد علامت شما و ماه تازه در ۲۳ م ماه و در ۳۰ م ماه ونوس پیوند با نشان شما خواهند داشت که این باعث یک تغییر کامل خواهد بود.

ممکن است وسیله ی نقلیه ی شما در ماه پیش رو خراب شود یا درگیر یک حادثه شوید که خسارت مالی برای شما در پی خواهد داشت.

فال حافظ شما برای این ماه :‌ روزگار خوشی پیش رو داری پس غم به دلت راه نده. دوستان خود را بشناس و قدر آنها را بدان و ا همنشینی با آنها لذت ببر ، از افراد ناجنس و بد ذات نیز دوری کن که جز غم چیزی برایت ندارند. شما خودتان به اندازه ی کافی کار و گرفتاری های مختلف دارید که باید به آنها رسیدگی کنید، دیگر چرا با به دوش کشیدن مسئولیت کارها و رفتارهای دیگران اوضاع را برای خودتان از این که هست سخت تر کنید و فشار زیادی را تحمل کنید ؟

بهترین روز های شما در ماه :3، 14، 28

بدترین روز های شما در ماه : 11، 24

فال ماهانه بهمن ۹۸ متولدین آبان

فال ماهانه دی ۹۸ آبان ماه
فال متولد آبان

در فال ماهانه بهمن ۹۸ شما آمده است که در این ماه باید خیلی زیاد کنترل امور مالی‌ات را داشته باشی.پول هایتان را پس انداز کنید و دست از ولخرجی بردارید، این پول ها می توانند درآینده موقعیت های خوبی را برای شما ایجاد کنند.پیشنهاد می‌کنیم برای حل مشکلات راه‌های دیگری را هم امتحان کنید.

در این ماه کاری را که به آینده‌تان مربوط است شروع خواهید کرد و مطمئن باشید که می‌توانید آن را با موفقیت به اتمام برسانید. برای انجام کاری ناچار می‌شوید روش خود را تغییر دهید یا مسیر تازه‌ای را انتخاب کنید. در همه احوال، از یاد خداوند غافل نشوید که یاد خدا آرامش‌بخش است.

کمی بیشتر بـه خودتان استراحت دهید و اطرافیانتان را فراموش نکنید آن ها بـه کمک شـما احتیاج دارند و در پایان باید بدانید بهترین روز برای شـما 4 بهمن و بدترین روز 16 بهمن اسـت.

از نتایج کارتان پشیمان نشوید چرا کـه تمام تلاششان را گذاشته اید. خبر های خوبی در اواسط ماه بـه دستتان میرسد و بهترین روز برای شـما در ماه بهمن روز بیست و دوم خواهد بود کـه زندگی را بـه کامتان شیرین میکند و ممکن اسـت در رابطه با مسائل مالی باشد.

ین روزها حواستان را جمع کنید چون روی خط شانس هستید. پس مواظب فرصت‌ها باشید تا آنها را از دست ندهید. سختگیری‌ها و لجاجت یکی از نزدیکان حسابی شما را کلافه خواهد کرد. سعی کنید در چنین مواردی شما کوتاه بیایید و از نشان دادن عکس‌العمل‌های تند خودداری کنید تا طرف مقابل نسبت به کار خود پشیمان شود.

اگر تا کنون برای این کـه شادی و خوشحالی بـه زندگی‌تان سرازیر شود محتاج دیگران بودید باید از ماه آبان امسال مستقل تر عمل کنید بهتر اسـت از جنبه مثبت بـه ان نگاه کنید و بـه خودتان سخت نگیرید، چرا کـه فرصت مناسبی اسـت تا بتوانید بـه زندگی عاطفی خود سروسامان دهید..

اگر به فکر به دست آوردن گوی سبقت از دیگران هستید، تا به طرح‌ها و فکرهای خلاقانه برسید و آنها را عملی کنید، عجولانه عمل نکنید بلکه درست فکر کنید، مثل همیشه در خانواده محبوب هستید و آنها به شما چشم امید دارند.

فال حافظ شما برای این ماه :‌ به کسی علاقه ای داری که بر اثر حادثه ای از تو دور شده است و تو ناراحت شده ای و نمی دانی دردت را با که در میان بگذاری. جرات به خرج بده شاید گره از کارت گشاده شود.

بهترین روز های شما در ماه : 8، 12، 24

بدترین روز های شما در ماه : 11، 24

فال ماهانه بهمن ۹۸ متولدین آذر

فال ماهانه دی ۹۸ آذر ماه
فال روزانه متولد آذر

در فال ماهانه بهمن ۹۸ شما آمده است که ورود ماه به هفتمین خانه شما یعنی خانه شراکت شما باعث تغییر توجه از شما به سوی کسانی است که با شما کار می‌کنند یا همبازی شما هستند. کسانی که پیشنهادهای کاری به شما داده اند قصد دارند شکست ها و عدم موفقیت های شما را ببینند.

مدتی است که از نحوه رفتار و گفتار نزدیکانتان که مطابق میل شما قدم بر نمی دارند آزرده خاطر شده اید باید به این نکته توجه داشته باشید که شما هرگز قادر نیستید نحوه برخورد و رفتار آنان را مطابق میل خود تغییر دهید اما می توانید به شیوه های مناسب رفتارهای سازگارانه را پروش دهید. همیشه رفتارهای خوب را تحسین و تشویق و پاداش دهید و انتقادهای سازنده و مثبت برای رفتارهای بد داشته باشید.

در این ماه بنظر میرسد شما دنبال خواسته ای باشید که اطرافیان شما و عرف جامعه آن را نمی پسندند! مانند معشوقی جوانتر یا مسن تر از خودتان، لباسی یا مقامی که در خور شما نیست و خلاصه هر چیزی که عرف جامعه آن را از شما نمی پذیرد.

در این ماه با شخص مورد نظر ملاقات و گفتگوی امیدوارکننده ای خواهید کرد.بخشی از نگرانی و دلشوره شما برطرف میشود. به زودی خرج نسبتا بزرگی به گردن شما می افتد. به خود بقبولانید که هیچ دری برای شما بسته نخواهد ماند و بالاخره بر اثر پافشاری و پشتکار باز خواهد شد. نامه یا سند و یا خبری خوش در راه دارید. آن مشکل مالی که نگرانتان کرده است خیلی زود حل و فصل خواهد شد.

در این ماه هدف ارزشمندی را دنبال می کنید و برنامه بسیار خوبی را در نظر دارید اما سخن اصلی بر سر این است که اخیرا کمی سستی یا تردید در اندیشه تان راه یافته است.

به زودی زندگی تان رنگ و بویی تازه می گیرد و شما احساس می کنید که این هدیه و زندگی نو را فقط خداوند می توانسته برای تان فراهم کند . روزهای بسیار شادی پیش رو دارید با خبرهای بسیار سرنوشت ساز و درهایی که پشت سرهم به روی شما باز می شوند . بذرهای کوچک آرزو به زودی مبدل به درختان بزرگ و تنومند می شوند . کاری به شما محول می شود که بازتاب آن غیرقابل تصور است . خودتان را برای رویارویی با لحظات بی نظیر زندگی آماده کنید .

شاید این طور احساس کنید که یک نفر قصد دارد شما را مورد حمله قرار دهد. این که فراموش نکنید چه کسی هستید در این شرایط از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر دیدید یک نفر سعی دارد با انرژی منفی خود شما را تحت تأثیر قرار دهد زیاد تعجب نکنید و در اولین قدم خودتان را از این موقعیت دور کنید.

برخی اوقات بیش از حد خودتان را درگیر گذشته می کنید و مدام حسرت گذشته و روزهای از دست رفته را می خورید اما بهتر است افسوس و غم را از خود دور کنید و سعی کنید به آینده با دید مثبت تری نگاه کنید.

فال حافظ شما برای این ماه :‌ سعی کن با رفتار صحیح غم روزگار را از دلت بیرون کنی ، شاد باش و خود را با کار مشغول کن همچنین صبر تحمل خود را زیاد کن تا به سرعت ناراحت و دلگیر نشوی. قلب تو مملو از محبت و دوستی است و به درگاه خداوند عزت داری. حق شناسی و پایداری ات در دوستی زبانزد همگان است.

بهترین روز های شما در ماه : 8، 16، 26

بدترین روز های شما در ماه : 11، 24

فال ماهانه بهمن ۹۸ متولدین دی

فال ماهانه دی ۹۸ دی ماه
فال متولد دی

در فال ماهانه بهمن ۹۸ شما آمده است که مراقب باشید که در نیمه اول ماه بیش از حد برای دیگران وقت نگذارید و به خودتان بیش از پیش اهمیت دهید.. در این ماه با هیچ مشکل جدی مواجه نمی شوید. پس تا می توانید خوش بگذرانید. توانایی‌های‌ خود را بشناسید و از آنها استفاده کنید.

دختر یا پسر زاده اردیبهشت در بهمن ماه ۹۸ اتفاقات جدیدی در زندگیتان خواهد افتاد و شما به پیروزی و موفقیت خواهید رسید شخصی از راه دور به دیدارتان می آید که باعث شادی و خوشحالی شما میشود.

برخی اوقات بیش از حد خودتان را درگیر گذشته می کنید و مدام حسرت گذشته و روزهای از دست رفته را می خورید اما بهتر است افسوس و غم را از خود دور کنید و سعی کنید به آینده با دید مثبت تری نگاه کنید.

در این ماه، برنامه های متنوع و خاصی را خواهید داشت که می تواند در مسیر موفقیتتان مؤثر باشد، البته برخی برنامه هایی که ممکن است برایتان شرایط بدی را به وجود آورد و با درگیری لفطی همراه شود، اما باید مثل همیشه کنترل خود را از دست ندهید و عاقلانه برخورد کنید.

نباید بگذاری که دیگران با دخالت های شان روابط تو و دوستدارت را از بین ببرند. آنها معتقدند که از روی دلسوزی می خواهند به تو کمک کنند ولی چنین نیست. اگر با طرف مقابلت مشکلی هم داری به کسی مراجعه کن که صلاحیت آن را داشته باشد. تو دارای قدرتی هستی که به راحتی می توانی با شرایط جدید، خود را سازگار کنی پس از این قدرت در جهت مثبت استفاده کن.

این ماه نسب به ماه قبل شرایط نسبتاً بهتر است و همان شرایط کاری و زندگی را خواهید داشت اما آرامش بیشتری دارید به شرط آنکه زیاد خود را دچار مشکل نکنید و به خود فشار نیارید. اواسط ماه، برنامه متنوعی دارید و شادتر خواهید بود.هم اکنون زمانی است که می توانید آرزوهای متعالی برای روح خود پدید آورید.

فال حافظ شما برای این ماه :‌ شما سعادتمند و موفق بودید که سعادت و ثروت را از دست داده اید و هرگز آن روزهای خوش از یادتان نمی رود و افسوس می خورید ولی بدانید که غم و غصه کاری را درست نمی کند ، باید تلاش کنید تا آنچه را از دست داده اید دوباره به دست آورید. اگر مشکلی دارید برطرف خواهد شد، فعالیت خود را افزایش دهید و آگاهی خود را افزایش دهید تا موفق شوید.

بهترین روز های شما در ماه : 8، 18، 24

بدترین روز های شما در ماه : 11، 24

فال ماهانه بهمن ۹۸ متولدین بهمن

فال ماهانه دی ۹۸ بهمن ماه
فال متولد بهمن

در فال ماهانه بهمن ۹۸ شما آمده است در مسائل عاطفیتان دچار سوء تفاهماتی می شوید که اشتباه از شما می باشد.شاید این ماه زیاد نتوانید خونسردی خود را حفظ کنید، چرا که فکر می کنید به آخر خط رسیده اید پس مراقب باشید که اجازه ندهید ترس و یا خشم‌تان کنترل رفتار و فکر شما را در دست خود بگیرند.

وضعیتی ویژه، آمادگی شما را برای کار مداوم، مطالبه می کند. هم اکنون زمانی است که تمام تلاش ها و انرژی های خود را صرف انجام کاری می کنید که نسبت به آن احساس مسئولیت و اشتیاق دارید.

به احتمال زیاد شما وقت زیادی را با محبوب خود می گذرانید. هر دوی شما قادر خواهید بود در یک سطح فکری به هم وصل شوید. در صورت بروز هرگونه اختلاف نظر ، به شما توصیه می شود با مسالمت آمیز با این موضوع برخورد کنید.

این نکته را در زندگی فراموش نکنید که همه کارها با خداوند اکبر است بنابراین بقول شاعر : خدا کشتی آنجا که خواهد برد اگر ناخدا جامه برتن درد. اگر قرار است که شما به مقصودی که دارید برسید به امید خداوند حتما خواهید رسید.

به کارتان و همکارانتان دلگرمی و خاطرجمعی بیشتری بدهید. اگر قصد سرمایه گذاری در هر موردی را دارید سعی کنید که فریب وعده ها و نویدهای سوء استفاده گران را نخورید و سرمایه خود را از دست ندهید در نیمه دوم ماهی که شروع کرده اید احتمالا یک خبر خوش ب شما خواهد رسید.

شما عزیزانی که در ماه خرداد به دنیا آمده اید هرگز به دیگران اجازه ندهید تا با سرکشی و دخالت بی مورد در زندگی شما زندگیتون را تحت کنترل خود بگیرند و باعث شود عزت نفس و شخصیت شما ضعیف شود.

گسترش خوبی در کار خواهید دید و منابع مالی خود را تقویت خواهید کرد. از نظر زندگی شخصی شما با کسی که دوستش دارید از پیوند بسیار خوبی برخوردار خواهید شد. ممکن است این دو نفر حتی مباحث عمیقی داشته باشند.

در شناخت افراد سیاست و دقت کامل بخرج دهید. ماهی که شروع کرده اید برای اقدام به معاملات اقتصادی مناسب نیست.نامه ای را دریافت خواهید کرد که کمی برایتان غیرمنتظره خواهد بود اما مطمئناً خوشحالی فراوانی شما را همراهی خواهد کرد.

فال حافظ شما برای این ماه :‌ از دست کسی دلگیر هستی و غصه می خوری ، اگر به کسی خوبی کرده ای برای خدا کرده ای پس افسوس نخور و از آن شخص دلگیر نباش که خدا جواب نیکی تو را می دهد. نیت شما برای انجام کار پاک است ولی مردم و افراد مغرض باور ندارند ، به طعنه های آنها گوش نده و کارت را دنبال کن تا از اشتباه به در آیند.

بهترین روز های شما در ماه : 5، 12، 17

بدترین روز های شما در ماه بهمن : 11، 24

فال ماهانه بهمن متولدین اسفند

فال ماهانه دی ۹۸ اسفند ماه
فال متولد اسفند

در فال ماهانه بهمن ۹۸ شما آمده است که شما در این ماه ممکن است دست به انجام کارهای احمقانه ای بزنید پس قبل از انجام هر کاری خوب به آن فکر کنید زیرا شما الگوی بسیاری از جوانان دور و اطراف خود هستید. هرگز نگران چیزهایی که اجتناب ناپذیرند نباشید، همه چیز خودش در زمان مناسب حل خواهد شد. احتیاط و هوشیاری شما بسیار خردمندانه است، به خاطر اینکه هیجان شما به این منجر می‌شود که براحتی واقعیت و بی طرفی خود را از دست بدهید. قبل از اینکه یکباره به درون موضوعی بپرید، خوب فکر کنید و آرام داخل آن شوید.

در این ماه ناخواسته گاهی اوقات قولی را که می دهید از یاد میبرید فراموش نکنید که با خوش قولی و انجام آن ، احترام و اعتماد دیگران را به سوی خود جلب می کنید.

اجازه ندهید احساس کینه نسبت به بعضی افراد در وجودتان ریشه بگیرد یا اصولا دلخوری‌ها و ناراحتی‌های‌تان در رفتار و کردار اجتماعی نمایان شود چرا که این‌گونه مسائل چنان عمیق می‌شود که بر روی زندگی و کار و روابط اجتماعی تاثیر منفی میگذارد. دوستان شما طالب روی خوش شما هستند، پس بخند به روی کسانی که دوست‌شان دارید و دوست‌تان دارند را فراموش نکنید.

این ماه پول قابل توجهی به دستان می رسد که اوضاع زندگی را تا حدی تغییر میدهد ، سعی کنید این تغییر تاثیر خوبی روی خانواده بگذارد و همگی در لذت بردن از آن سهیم بشوید ؛ اگر دچار مشکل شدید با خونسردی موفق به حل آن میشوید.. در دوره یی هستید که باید انتقادها را تحمل کنید و در مقابل بی احترامی ها عکس العمل نشان ندهید. سعی کنید از خود خوری های بیهوده بپرهیزید. از نظر جسمی در شرایط خوبی به سر می برید و از بیماری اخیر اثری نیست.

بیشتر افراد خانواده و اطرافیان مدیون صبر و نبوغ و هنر و فداکاری شما هستند. اعتقاد دارید نباید وقت فرزندتان بیهوده تلف شود. سعی می کنید در طول مدت زندگی چیزی بیاموزند تا به جهان بینی کامل برسند. برنامه ریزی دقیقی برای تمام ساعات خواهید داشت. تمامی امکانات و پتانسیل لازم برای پیشرفت و ترقی شما مهیا است که میتواند آینده درخشانی را برای خودتان رقم بزنید.

بیشتر حواس تان به این باشد که می خواهید جا برای چه ایده ای باز کنید. نکته ی آخر این که حواس تان باشد تا هر وقت شانس در خانه ی تان را زد با آغوش باز آن را بپذیرید. خیلی دلتان می خواهد که به سفر بروید، حتی همه ی جزئیات آن را در ذهنتان تجسم کرده اید. اما به خاطر برنامه ها و وظایفی که دارید نمی توانید به یک سفر طولانی بروید.

اگر این مساله را آگاهانه انتخاب کرده اید، اشکالی ندارد و به دنبالش بروید، مشروط به اینکه حرف و حدیث دیگران را به جان بپذیرید و انتظار تایید عموم را نداشته باشید و نکته ی آخر این که از این فرصت استفاده کنید تا دست به تغییرات مثبت بزنید و اصلاً غصه ی چیزهایی را که از دست میدهید نخورید.

فال حافظ شما برای این ماه :‌ زندگی شما آنچنان تغییر می کند که انگار عمر دوباره ای یافته ای ، از این واقعه نهایت استفاده را ببر و سعی کن اشتباهات گذشته را دوباره تکرار نکنین. زمان را نیز از دست نده و قدر دوستان خود را بدان و آنها را فراموش نکن.به شرط آنکه اعتماد به نفس خوبی داشته باشی، شهرت و ثروت در دسترس تو خواهد بود. این اعتماد به نفس با خودخواهی و غرور فرق می‌کند. باید با استفاده از استعداد و توانمندی‌های خود آینده‌ات را بسازی.

بهترین روز های شما در ماه : 1، 22، 27

بدترین روز های شما در ماه بهمن : 11، 24

برچسب ها

موسوی

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن