سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه اسفند ۹۸ ،❤️ فال و طالع بینی این ماه حافظ اصلی⭐

فال ماهانه اسفند 1398 یا فال ماه مارس میلادی ، فال ماهیانه اسفند و فال این ماه

در این مطلب از بخش فال ماگرتا، فال ماهانه اسفند ۹۸ ، طالع بینی اسفند امسال ، طالع ماه اسفند 98 ، فال ماه اسفند و فال ماهانه اسفند 1398، فال این ماه و طالع این ماه من و فال ماهیانه اسفند 2020 را برای متولدین همه ی ماه آماده کرده ایم در ادامه همراه ما باشید.

فال ماهانه اسفند ۹۸ متولدین فروردین

فال ماهانه دی ۹۸ فروردین ماه
فال متولد فروردین

در ماه قبل همانطور که در فالتان گفته شده بود نگران از دست دادن چیزی بودید که زمان زیادی را صرف به دست آوردن آن کرده بودید اما خوشبختانه این نگرانی راحت تر از آنچه که فکر می کردید در مسیر حل شدن است. در این ماه از آنجایی‌ که‌ سریعا در عمل‌ و در احساسات‌ از حد اعتدال‌ خارج‌ می شوید، ممکن‌ است‌ برای‌ افراد تابع‌ و خود دردسرهایی ایجاد کنید.

با توجه به فال ماهانه اسفند ۹۸ شما باید کم تر با خودتان کلنجار بروید و مدام با دیگران برخورد نامناسب نداشته باشید با این افکار فقط دیگران‌ تنهایتان‌ می‌گذارند و در جمع‌ آن‌ها جایی‌ ندارید. زندگی را سخت نگیرید که هرچه سخت‌گیر باشید، زندگی هم برای‌تان سخت خواهد گذشت. کمی بیشتر بـه خودتان استراحت دهید و اطرافیانتان را فراموش نکنید آن ها بـه کمک شما احتیاج دارند.

پیغامی از راه دور دریافت میکنید که برایتان مسرت بخش است در این ماه حس ششم شما خیلی خوب کار می کند و هر جا دیدید عقل و احساستان با هم جور در نمی آیند بهتر است به صدای درونتان گوش کنید. منتظر باشید، اتفاقات بسیار بزرگی در راه اسـت و بهترین روز برای شـما بیستم ماه خواهد بود در واقع همه چیز از اواسط ماه افزایش سرعت خواهد داشت.

جنبه مهمی که برای شما فروردین ماهی های عزیز در این ماه وجود دارد این است که کارهای خود را بر اساس اولویت بندی پیش ببرید. پس دست به یک برنامه ریزی حساب شده بزنید تا به بهترین شکل ممکن برنامه های خود را اجرا کنید. همچنین صبر و کنترل خلق و خوی شما نیز می تواند باعث ایجاد شگفتی هایی در مراحل انجام این برنامه ریزی شود. اما به یاد داشته باشید که به اندازه کافی نیز استراحت داشته باشید.

دیدگاهی قدیمی شما نسبت به به زندگی و کار باعث شده است که ایده‌های خلاقانه ای در سر شما پرورش پیدا نکند، نتیجه این امر باعث عقب افتادگی شما از نظر کاری در آینده خواهد شد. در فال شما توصیه شده است که کمی ورزش را به سبک زندگی خود اضافه کنید، همیشه خوب است که به طور منظم مقداری یوگا تمرین کنید زیرا این ورزش باعث باز شدن ذهن شما می شود.

اگر مجرد هستید و قصد ازدواج دارید این ماه بهترین زمان برای شماست. اگر واقعا نیت به انجام این کار داشته باشید با فردی عالی از لحاظ اخلاقی و اجتماعی آشنا خواهید شد که مورد علاقه پدر و مادرتان نیز خواهد بود. در انجام این کار عجله نداشته باش و اصرار نکن. اگر می خواهی به مقصود برسی باید مشکلات زیادی را پشت سر بگذاری و سختی های زیادی را نیز تحمل کنی.

فال حافظ این ماه شما : زندگی شما آنچنان تغییر می کند که انگار عمر دوباره ای یافته ای ، از این واقعه نهایت استفاده را ببر و سعی کن اشتباهات گذشته را دوباره تکرار نکنی. زمان را نیز از دست نده و قدر دوستان خود را بدان و آنها را فراموش نکن به شرط آنکه اعتماد به نفس خوبی داشته باشی، شهرت و ثروت خوبی در دسترس تو خواهد بود.

میزان انرژی این ماه شما 71%.ستاره اقبال 165 شمالی

فال این ماه متولدین اردیبهشت

فال ماهانه دی ۹۸ اردیبهشت ماه
فال متولد اردیبهشت

فال این ماه شما را با یک جمله انگیزشی شروع می کنیم : انرژی مثبت داشته باشید و خوشبختی را خودتان برای خودتان بسازید ! آرزوهای بزرگی در سر داری، جای نگرانی نیست فقط کافیه به خدا توکل کنی و همه ی تلاشت را به کار بگیری. این ایستادگی و مقاومتی که در راه رسیدن به اهداف خود دارید جایی نتیجه می دهد که هرگز فکرش را هم نمی کنید.

از آنجایی ام که آدم صادقی هستید در این ماه افرادی از اطرافیان شما این از این صداقت شما برداشت بدی می کنند و تا مرز توهین کردن به شما نیز پیش خواهند رفت، به خاطر این رفتار ها عقیده ی و اعتقاد خود به صداقت و درستکاری را تغییر ندهید و مطمئن باشید که به زودی از شما عذرخواهی های زیادی خواهد شد. انرژی منفی را با ورزش کردن از خود دور نمایید.

طبق فال ماهانه اسفند ۹۸ شما بجای اینکه به نقاط ضعف خود فکر کنید، بهتر است بر روی مهارت و توانایی هایی که دارید تمرکز نمایید. مشکلات نباید باعث شوند تا شما خصوصیات اخلاقی خوبتان را فراموش کنید بلکه باید برای حفظ این خصوصیات بیشتر از همیشه تلاش کنید. از افراد خودخواه فاصله بگیرید. برخی از صفات خوب شما در محیط کار باعث میشود وظایف مهمی به شما ارجاع شود.

بهتر است پروژه و طرح‌هایی که در سابق داشته‌اید و هنوز ناتمام هستند را به اتمام برسانید و بعدا برای کارهای جدیدتان تصمیمات جدیدی را بگیرید در این مسیر با دیدی مثبت به همه چیز نگاه کنید زیرا کمی حواس پرت شده اید که نیاز به آرامش و تمرکز بیشتر دارید. شما نیاز دارید تا هرج و مرج زندگیتان را کمتر کنید و آسوده خاطر شوید. روزهای طولانی و خسته کننده به زودی به اتمام خواهند رسید.

فکر می‌کنید با زور می توانید همه چیز را به دست آورید ولی اینطور نیست. دل و دینتان را به خدا بسپارید تا به یمن خوبی‌تان دولت و مال و سلامت به شما عطا فرماید. غصه هایتان برطرف می شود به شرط آنکه دست از شکایت بردارید. نامه ای را دریافت خواهید کرد که کمی برایتان غیرمنتظره خواهد بود اما مطمئناً خوشحالی فراوانی شما را همراهی خواهد کرد.

مهر کسی را به دل دارید که فعلاً وصال میسر نیست و باید با صبر و حوصله به انتظار فراهم شدن شرایط مناسب بنشینید. از خیالپردازی دست بکشید و واقع گرا باشید. اصرار بیهوده تنها مشکلات زیادی را برای شما ایجاد خواهد کرد که باعث پشیمانی شما می شود، وقع نداشته باشید همه مثل شما به زندگی نگاه کنند.

فال ماهانه حافظ شما: تزویر و ریا را از خود دور کن. با همه ی مردم صادقانه رفتار کن. غرور و تکبر را رها کن و اشتباهات خود را بپذیر و در رفع آنها بکوش. به زودی به مقصود خود می رسی. نیت شما برای انجام کار پاک است ولی مردم و افراد مغرض باور ندارند ، به طعنه های آنها گوش نده و کارت را دنبال کن. اسرار خود را با کسانی که شناخت کافی از آنها ندارید و امتحانشان را پس نداده اند، در میان نگذارید.

میزان انرژی این ماه شما 74%.ستاره اقبال 113 شرقی

فال ماهانه متولدین خرداد

فال ماهانه دی ۹۸ خرداد ماه
فال متولد خرداد

در ماهی که گذشت در رابطه با تحصیل یا شغل خود کمی بیخیال بود و این موضوع باعث شده است پیشرفت کمی داشته باشید. در این ماه زمان خود را باید مدیریت کنید و تلاش بیشتری کنید تا با کسب نتایج خوب بتوانید پیشرفت قابل توجهی داشته باشید. در واقع متأسفانه مدتی است نسبت به گذر عمر بی توجه شده اید ، باید به این نکته توجه داشته باشید که امکان از گشت زمان نیست.

اگر قصد ازدواج دارید به دنبال یک مرد خردادی مانند خود باشید زیرا مرد این ماه بـه صد شیوه مختلف بـه نامزدش ابراز علاقه میکند. او بـه شیوه‌هایی علاقه‌اش را نشان می‌دهد که نظیرش را هیچ جای دیگر ندیدید. موانعی که در سر راه شما قرار گرفته است به راحتی قابل حل است به شرطی که تلاش در حل مشکلات داشته باشید آنگاه مشکلی در روند موفقیت شما ایجاد نمی کند.

فال ماهانه اسفند ۹۸ شما می گوید که شما با شخصی دیدار خواهید داشت که باید توانایی های خود را به او ثابت کنید و برای این قرار ملاقات کمی نگران هستید. این نگرانی بی جا است زیرا شما از دانش خوبی برخوردار هستید و تنها تمرکز ندارید که آن هم با رعایت برخی نکات به خوبی قابل حل شدن است. اما بازهم سعی کنید این نگرانی و استرس خود را در ظاهر خود بروز ندهید تا بتوانید بر اوضاع مسلط باشید.

توجه کنید که شما می توانید آینده را دستخوش تغییر کنید. می توانید حوادث را تغییر دهید. و هیچ دلیلی وجود ندارد که تسلیم طالع خود شوید. چه اینکه طالع خوبی برای شما پیش بینی شده باشد چه اینکه اتفاق ناگوارى برای شما حدس زده شده باشد. شرافت انسان در نزد آفریدگار بیش از هر ستاره، سیاره و حیوانی‌ است. برخی اوقات بیش از حد خودتان را درگیر گذشته می کنید و مدام حسرت گذشته و روزهای از دست رفته را می خورید اما بهتر است افسوس و غم را از خود دور کنید و سعی کنید به آینده با دید مثبت تری نگاه کنید. در این ماه هدف ارزشمندی را دنبال می کنید و برنامه بسیار خوبی را در نظر دارید اما سخن اصلی بر سر این است که اخیرا کمی سستی یا تردید در اندیشه تان راه یافته است.

بهترین روز های شما در ماه هشتم، دوازدهم و بیست و یکم اسفند می باشد. همچنین روزهای یازدهم و بیست چهارم اسفند نیز روزهای خوبی در این ماه برای شما نمی باشد. در این دو روز کمی بیشتر مراقب خود و خانواده باشید. سعی کنید ورزش را به سبک زندگی خود اضافه کنید تا در مسیر سلامتی قرار بگیرد و ذهنتان نیز کمی پرورش پیدا کند تا تصمیمات خوبی بگیرید.

فال حافظ این ماه شما : از روزی که عاشق شده ای با مشکلات بسیاری روبرو گشته ای، ولی همچنان به وصال او و حل این مشکلات امیدواری. به جز او به هیچ کس و هیچ چیز نمی اندیشی و در انتظار فرصتی هستی تا راز دل خود را به او بگویی. آماده باش که بزودی این فرصت مهیا خواهد شد. عاقبت اندیش باش و فردای خود را نیز در نظر بگیر.

میزان انرژی این ماه شما 75%.ستاره اقبال 70 جنوبی

فال این ماه متولدین تیر

فال ماهانه دی ۹۸ تیر ماه
فال متولد تیر

در این ماه ایده های ناب و خلاقانه یکی پس از دیگری به ذهنتان خطور می کنند و فرصت های بیشماری را پیش رویتان قرار می دهند. صحبت و حتی بحث کردن با دیگران باعث می شود تا ایده های جدید به مغزتان خطور کند و برای تحقق آنها برنامه ریزی هایی داشته باشید. نیات بزرگ و مقاصد پرارزشی را در مد نظر دارید که انشاالله با یاری و لطف خداوند به یکی یکی آن ها جامه عمل خواهید پوشانید.

بدون اینکه اهمیت بدهید دیگران چه فکری می‌کنند اهداف خود را دنبال کنید و در موضع خود باقی مانده و بر اعتقادات خود پافشاری کنید اما به شرط آنکه اولا هر کار را خوب بسنجید و سبک و سنگین کنید و ثانیا از مشورت با کسانی که از شما بصیرتر و خبیرتر هستند استفاده کنید.

با توجه به نزدیک شدن به ایام عید سعی کنید به اهالی خانه در خانه تکانی کمک کنید به عنوان مثال برخی از کارهای عقب افتاده خانه را انجام دهید. مثلا زیر زمین را مرتب و سازماندهی کنید و البته خیلی هم به خود سخت نگیرید. با این کار می توانید کمی میزان عشق و علاقه خود را به اعضای خانواده نشان دهید.

در ماه اسفند 98 دیگران خیلی راحت نسبت به شما تیر ماهی عزیز و نیت هایتان دچار شک و تردید می شوند، پس سعی کنید هر طوری که شده است به دیگران دلیلی ندهید که به شما شک کنند.شانس این را دارید که روابط متزلزل را دوباره به حالت شکوه گذشته شان برسانید. به فقرا کمک کنید و سعی کنید کارهایی را انجام دهیم که فقط بخاطر خداوند باشد مطمئن باشید که پاسخی فراتر از انتظار از سوی خدا دریافت خواهید کرد.

شاید در آخرین روزهای ماه فکر سفر و استراحت به سرتان خطور کند، مشکلی ندارد دست از کار بکشید و با دیگران اوقاتی را به شادی و تفریح بگذرانید. هر کاری که در دست دارید کنار بگذارید و بیرون بروید، بهتر است با کسانی همسفر شوید که می توانند خوشحال تان کنند. این سفر حتی می تواند برای شما بانی خیر شده و با کسی آشنا شوید که در آینده همسرتان می شود.

بر اساس فال ماهانه اسفند ۹۸ شما، ممکن است وسیله ی نقلیه ی شما در ماه پیش رو خراب شود یا درگیر یک حادثه شوید که خسارت مالی برای شما در پی خواهد داشت. نگران نباشید بسیار بهتر که پول خود را صرف این تصادف کنید تا خرج مشکلات دیگری مانند سلامتی. همیشه قبلا بیرون آمدن از خونه صدقه بدهید و با یاد و نام خدا روز خود را آغاز کنید.

فال حافظ این ماه شما : تحولی عظیم در زندگی خودت به وجود بیاور و دلت را به دریا بزن. روزگار خوشی پیش رو داری پس غم به دلت راه نده و از لحظاتت بهترین استفاده را ببر قبل از اینکه دیر شده باشد. کار خوب انجام بده که نتیجه اش را خیلی زود ببینی. حسادت را از خود دور کن تا چیزهای زیبا بیشتر در نظرت بیاید با خدا باش تا شیطان از تو دور شود و آرزوهای محالت محقق گردد.

میزان انرژی این ماه شما 73 %.ستاره اقبال 39 شرقی

فال ماهانه اسفند متولدین مرداد

فال ماهانه دی ۹۸ مرداد ماه
فال متولد مرداد

در ماهی که گذشت رنج و زحمت زیادی کشیدی و ناراحتی دوری از عزیزان را تحمل کردی. گاه در تنهایی گریه می کنید و احساس تنهایی شدید می کنید و این حس شما را آزار می دهد اما در این ماه همه چیز عوض خواهد شد و رنج و زحمت ها به پایان خواهد رسید. در این ماه احساس می‌کنید که باید از نظر احساسی تعدیل شوید و می‌خواهید انرژی اضافی خود را تخلیه کنید.

اگر اکبر نام هستید یا اکبری فامیلی شماست برای خودتان صدقه دهید چون خطری از سرتان رد می شود که از این خطر ممکن است به دردسر بیفتد. همسر یا محبوب شما دچار شرایطی سخت و دشوار میشود ، پس سعی کنید بجای انتقاد او را تشویق کنید ، هر تشویق شما برای او یک نیروی محرک قوی است که در کنار شما قادر به عبور از بحرانها شود.

در این ماه زمانی بسیار خوب برای ابراز علاقه به شخص مورد علاقه تان محسوب میشود ، پس فرصت را از دست ندهید و اگر یکی از قرارهایتان با او بی نتیجه بوده یا با اختلافی همراه شده است نباید فکر کنید به هیچ جا نمی رسید. در این ماه جشنی بزرگ خواهید داشت و بسیار خوشحال و شادمان خواهید شد و هدایای زیادی نیز دریافت خواهید کرد ، جشن تولد خودتان را میگویم که انشاءالله مبارک است. در این ماه به جای اینکه سعی کنید حق را به جانب خودتان دهید و مدام در پی تصدیق خود باشید آرام بگیرید و از درگیر شدن در یک جنگ لفظی اجتناب کنید.

فال ماهانه اسفند ۹۸ شما می گوید که با وجود اینکه شما اهمیت پس انداز کردن را به خوبی درک و تجربه کرده اید ولی باز هم بدون داشتن دلیلی مهم پول خرج می‌کنید و این خیلی ناراحت کننده است. در یک کار فرهنگی مشارکت هایی خواهید داشت که به شما احساس مفید بودن می دهد و می تواند برای آینده ی کاری شما نیز می توانید تاثیر مطلوبی داشته باشد پس سعی کنید در این کار تلاش کنید.

به کار و شغلی که دارید بیشتر دل ببندید و اگر ناملایماتی بر سر راه شما پیدا شد ناامید نشوید و دست از طلب بر ندارید تا انشاالله کام شما حاصل شود. آن خبری که در انتظارش هستید حالا حالاها به شما نخواهد رسید. از نصیحتهای دیگران ناراحت نشو.به پدر و مادرت احترام بگذار.به کارهایت سرعت عمل ببخش.مطمئناً به آن چه می خواهی می رسی. عزیزی از شما دور شده که موجب دلواپسی تان شده است به زودی خبرهای خوشی از ایشان دریافت میکنید و دیدارها تازه خواهد شد.

فال ماهانه حافظ شما: سعی کن با رفتار صحیح غم روزگار را از دلت بیرون کنی ، شاد باش و خود را با کار مشغول کن همچنین صبر تحمل خود را زیاد کن تا به سرعت ناراحت و دلگیر نشوی. عجولانه عمل نکنید بلکه درست فکر کنید. با شکست عاطفی که چندی قبل داشته اید، نسبت به همه ی بدبین هستید. قلب تو مملو از محبت و دوستی است و به درگاه خداوند عزت داری. حق شناسی و پایداری ات در دوستی زبانزد همگان است.

میزان انرژی این ماه شما 80 %.ستاره اقبال 22

فال این ماه متولدین شهریور

فال ماهانه دی ۹۸ شهریور ماه
فال متولد شهریور

در این ماه تحت فشار های زیادی خواهید بود اما اجازه ندهید شرایط دشوار و استرس زا اعتماد به نفس شما را تضعیف کند و همچنان با همان انرژی و اعتماد به نفس به سمت اهدافتان پیش بروید. اگر در این ماه قصد بازسازی خانه ی خود را دارید، این کار هزینه های زیادی را برایتان به همراه خواهد داشت، اما نتیجه ی نهایی برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود. خوشبختانه علایق جدید شما و خوبتان خواسته‌ هایتان را به شما یادآوری کرده، شما را آگاه می‌کند و به زندگی‌ تان نیز معنای جدید و خوبی می‌دهد فقط باید صبر داشته باشید.

در حالیکه شما از فکر کردن به خاطرات گذشته دست کشیده‌اید، باز هم احساس بیهودگی می‌کنید. ولی اگر بخواهید به خود تکانی بدهید، یادآوری فکر و خیالات قدیمی پالایش کننده خواهد بود. شما بسیار احساساتی و رمانتیک شده اید، اما اگر بخواهید تمام روزتان را با عشقتان بگذرانید فرصت ها و موقعیت هایی که در اختیارتان قرار گرفته اند را از دست خواهید داد.

کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی رساند. بر اساس فال ماهانه اسفند ۹۸ شما به طور کلی فردی میانه رو هستید اما بد نیست که هرازگاهی سروصدایی کنید و نظر بدهید در غیر این صورت دیگران از شما ایراد می گیرند. اگر بتوانید اعتماد دیگران را جلب کنید، احترام و اعتبار بیشتری کسب خواهید کرد.

کارهایی که شما ماه قبل شروع کرده بوده اید اکنون باید جایگزین داشته‌های قدیمی ‌شما بشوند. اگر شما سعی نکنید که محرک های خود را پنهان کنید، با آرامش و محکم حرکت کردن احساس بهتری در شما ایجاد می‌کند و می‌تواند موفقیت شما را در دراز مدت تضمین و بیمه کند.

در این ماه در زمینه سلامتی نیاز به مراقبت دارید. سرماخوردگی و سرفه و مشکلات سوء هاضمه پیش می آیند و ممکن است شانس ابتلا به افزایش فشار خون و قند نیز پیش بیاید. بیشتر مراقب باشید و ورزش را به سبک زندگی خود اضافه کنید تا از سلامتی بیشتری برخوردار شوید.

این ماه مخلوطی از همه چیز با هم است. در فعالیتهای اجتماعی مشارکت می کنید اما با لحنی تند و خشن با موانعی در زندگی شخصی و شغلی روبرو شوید. از بحث کردن با همسرتان خودداری کنید. اکنون زمان آن رسیده که یک نظم نهایی به کاری که شروع کرده بودید بدهید.

فال ماهانه حافظ شما : از راهی که می روی می خواهند منصرفت کنند. سرزنشت می کنند و می گویند آخر کار جز بدنامی چیز دیگری نیست. خودت هم بر سر دو راهی مانده ای و بی سر و سامان هستی. فکرت کار نمی کند. همه چیز را به خدا بسپار. او همه چیز را درست می کند و بر همه چیز واقف است و التیام دهنده ی دل پر خون توست. از آنجایی که ماه پشت ابر نمی‌ماند، قبل از اینکه دست‌ شما پیش عشق‌زندگی‌تان رو شود و آبروی‌تان برود. صداقت را با عشق‌زندگی‌تان در پیش بگیرید.

میزان انرژی این ماه شما 74 %.ستاره اقبال 63 غربی

فال ماهانه اسفند ۹۸ متولدین مهر

فال ماهانه دی ۹۸ مهر ماه
فال متولد مهر

ممکن است این ماه تمرکزتان را از دست بدهید اما زیاد هم نگران این نیستید که نتوانید آن را دوباره بدست بیاورید ، به جای اینکه سعی کنید رویاهایتان را معقول جلوه دهید اجازه دهید آنها به شما نشان دهند که در دنیا چه کار باید بکنید. در اواسط ماه اطلاعاتی به دستتان می رسد که مدتهاست در انتظارش هستید. دوستی برای مشورت پیش شما می آید، دلتان برای او نسوزد و حقیقت را به او بگویید زیرا به صلاحش است. به زودی سهمی و ارثیه ای به شما میرسد.

توی رابطت گاهی دلتنگی و تنهایی وجود دارد، گاهی مشکل و ناراحتی، ولی دوست داشتنتون دوطرفه می باشد و این مهمه. در فال ماهانه اسفند ۹۸ شما آمده است که در فکر شروع دوباره ای برای جبران مافات هستید. هر چند که گناهکاری ولی راه توبه را پیش گرفته ای و از این به بعد رحمت خداوند شامل حالت می شود. مطمئن باش آنقدر عمر می کنی که به آرزوهایت برسی.

بهتر است کاری را که به پایان خود نزدیک شده دیگر به تعویق نیندازید. دلتان می خواهد که مسیرتان را مستقیم ادامه دهید، اما اگر کمی هم احتیاط کنید بد نیست. اکنون اعتماد به نفس تان رو به افزایش است، اما فکر نکنید که می توانید به این ترتیب از سخت ترین مراحل و موانع بگذرید. شما جهش و تغییرات ناگهانی مثبتی داشته‌اید، اما هنوز هم لازم است که به خودتان اجازه بدهید تا چند روز وظایف منظم روزانه تان را کنار بگذارید.

این ماه باید فعالیت هایتان را بیشتر کنید و سعی کنید که از رقبای خود پیشی بگیرید. ریسک پذیری خوب است اما احتیاط را رعایت کنید، در غیر این صورت نه تنها به خود بلکه به اطرافیان تان نیز آسیب و صدمه خواهید رساند. شما بدون اینکه خودتان آگاه باشید در طی مراحل کاری خود و در خلال تغییرات به وجود آمده پیشرفت می‌کنید. پس به خاطر رکود و سکون موقتی کارتان نگرانی به خود راه ندهید!

در این ماه ممکن است یک مشکل احساسی حل نشده از گذشته دوباره بروز کند. درست است که دلتان نمی خواهد راجع به احساسات تان حرف بزنید، اما حداقل کمی تلاش کنید تا با دیگران ارتباط برقرار کنید. شیفته و عاشق چیزهای جدیدی می باشید به تازگی فرا گرفته اید و می خواهید تا حد امکان همه ی جزییات مربوطه را پیدا کنید. برای این که اعتماد به نفس تان کمرنگ نشود باید تلاش مضاعف و بیشتری به خرج دهید.

فال حافظ ماهیانه شما :‌ سعادت و خوشبختی چون هلال ماه نو به زندگیت سرک خواهد کشید. خداوند برکات و نعمات خود را شامل حالت خواهد نمود. قصد انجام معامله ای را داری. در این روزها یکی برای دلجویی با تقاضای کمک نزد شما خواهد آمد. شایسته است که او را ناامید و دلشکسته نکنید. مطمئن باشید که متوجه اشتباه خودش شده است. هرچه سریعتر اقدام کن که گرچه بهای سنگینی را در این معامله باید پرداخت کنی اما بدان که حاصل آن سود سرشاری است که نصیب تو خواهد شد. به حرفهای دیگران اعتنا نکن و کار خود را انجام بده.

میزان انرژی این ماه شما 77%.ستاره اقبال 76 جنوبی

فال ماهانه اسفند ۹۸ متولدین آبان

فال ماهانه دی ۹۸ آبان ماه
فال متولد آبان

در فال ماهانه اسفند۹۸ شما آمده است که در این ماه با چالش زیادی رو به رو می شوید. تصمیم به تغییر در شیوه زندگی تان می گیرید. اگر قصد انجام کارى رو دارید براتون عالی هستش. شخصى دورادور بهتون توجه داره.خرید ماشین برای خودتون یا یکی از اعضای خانواده دیده میشه.از لحاظ عاطفى دلتون شکسته، احساس میکنید بهتون خیانت شده و شخص سومی تو رابطتون هستش. به هر حال شروع جدیدى براتون دیده میشه.

شخصى بهتون فکر میکنه و بزودى از طرفش خبر خوبی رو دریافت می کنید. نذر و نیازی که برآورده میشه، تغییرات مثبتی توی زندگیتون در حال شکل گرفتنه. دیگر وقت آن است که گذشته را رها کرده و به گذشته بسپارید. هرگونه عقب نشینی، جابجایی و سفر برای رهایی از کسالت و افکار یکنواخت مناسب مساعد است.

در این ماه اهداف بزرگ و خردمندانه ای در سر میپروراند که برای رسیدن به آن باید مرحله به مرحله پیش بروید و آن هم به گذشت زمان نیاز دارد ؛ توصیه میشود با تقسیم آن هدف بزرگ به هدفهای کوچک تر راحت تر به جلو قدم بگذارید. تخیلات را کنار بگذارید و با واقعیات رو‌به‌رو شوید. سعی کنید کارهایی را که به شکست منتهی شده را بررسی کنید و علل شکست آنها را بیابید و اگر قصد تکرار دوباره آنها را دارید سعی کنید اشتباهات گذشته را دوباره تکرار نکنید.

در ماهی که گذشت زیاد میل به مصرف گرایی داشته ای،از این به بعد کمی باید جلوی خودت را بگیری و کمتر خرج کنی و باید پول خود را ذخیر کنی. تلاش کن به تعادل برسی.اگر نکات منفی را از خودت دور کنی زندگی بهتری خواهی داشت. مسئولیت های زیادی گردن تان است که باعث می شود برخی از کارهایتان به تعویق افتند و حتی مجبور شوید پروژه هایی را که برایتان اهمیت زیادی دارند، نیمه رها کنید.

یک بحث نیمه تمام را هرچه زودتر تمام کنید. این بحث هرچه طولانی شود به نتیجه رسیدنش غیر محتمل تر می شود. اگر قصد ازدواج دارید بهتر است با عشق شریک زندگی تان را انتخاب کنید وگرنه طعم واقعی خوشبختی و سعادت را نخواهید چشید. واکنش دیگران نسبت به ایده های مهم و قابل تامل تان را در نظر بگیرید و سپس به سراغ تصمیم گیری های مهم و تعیین کننده بروید.

فال ماهانه حافظ شما: سعی کنید در زندگی دنبال کارهای محال و نشدنی نروید که باعث هدر رفتن وقت و انرژی شما خواهد شد. گاهی تقدیر را نمی توان عوض کرد زیرا باید همینطوری باشد و این خواست خدا می باشد. با مردم هم سر جنگ نداشته باش. از خداوند طلب یاری کن و نیز هر کسی ار راه رسید نمی تواند رفیق شفیقی برایت باشد. بر سر دو راهی قرار گرفته اید و تصمیم گیری برایتان بسیار مشکل شده است. راه اول برای شما ثروت و مال به دنبال دارد ولی با دلی تنگ و راه دوم نیک نامی و عشق و وصال ولی بدون ثروت و مال. روزگار تلخ برایت شیرین شده، نسیم بهاری هم دل سرد و بی روح تو را به گلزاری مصفا مبدل خواهد ساخت.

میزان انرژی این ماه شما 78%.ستاره اقبال 33 شرقی

فال ماهانه اسفند ۹۸ متولدین آذر

فال ماهانه دی ۹۸ آذر ماه
فال روزانه متولد آذر

در فال ماهانه اسفند ۹۸ شما آمده است که برای دوری کردن از یک کشمکش آماده باشید که برنامه‌هایتان را به تعویق بیندازید. تا موقعی که کار تمام شود به این رویه ادامه دهید. شما هنوز به ایده‌آل‌های خود نرسیده‌اید، ولی هنوز باید صبر کنید. خوشبختانه شما خیلی سرسخت بوده و الان لازم است که تا جایی که در توانتان است صبر کنید! تا موقعی که شما با کار سخت و کافی خودتان را در بوته آزمایش قرار می‌دهید. منتظر یک سری از خبرهای خوب باشید. چند روز آینده روی خط شانس و فرصتهای کمیاب هستید.

امور عشقی شما در ایده آل ترین حالت ممکن خواهد بود و اوضاع خانوادگیتان نیز بسیار دلگرم کننده است. به زودی، فردی که برای مدتی طولانی به شما علاقه مند بود به شما ابراز علاقه خواهد کرد. سعی کنید در روابط خود با دیگران خونسرد باشید و از بروز عصبانیت و پرخاشگری خودداری کنید. به فرزندان خود استقلال بیشتری دهید اما از دور آن ها را مدیریت کنید. بهتر است، به دنبال ایجاد تغییراتی مثبت در زندگی شخصی خود باشید.همیشه در انجام هر کاری از توکل به خداوند غافل نشوید که یاد خدا آرامش‌ بخش است. با داشتن درایت و صرفه جویی، موفق به تثبیت امور مالی خود خواهید بود.

در این ماه تماسی با شما گرفته می شود که خیلی غیرمنتظره است و از این تماس خوشحال می شوید و خبری مهم دریافت می کنید که این خبر چه عشقی باشد و چه کاری و چه مالی برای شما مثبت و خوب است حرص و جوشهای زیادی دارید و این حرص و جوشها هم مالی است و هم مربوط به زندگی شماست.

در شغل تان ماه خیلی شلوغی را در پیش دارید. یکی از دلیل هایش هم این است که می خواهید همه ی کارها را خودتان انجام دهید. موفقیت تان در این است که چطور بتوانید از دیگران کمک بگیرید. که اگر اینکار را نکنید هیچ شانسی برای برنده شدن ندارید. سه هفته ی اول اسفند ماه آماده ی عشق هستید و قلبتان بروی آن باز است و در هر لحظه تان جرقه های عشق وجود دارد.

سخاوت و ادب دو ویژگی شخصیتی فوق العاده هستند که شما از آنها برخوردار هستید و هرچند خود شما آدم سودجویی نیستید این ویژگی های اخلاقی امسال منافع زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت. شما نسبت به قبل شجاع‌تر شده‌اید، برای اینکه تصمیم گرفته‌اید که آدم متفاوتی باشید. خیلی مطبوع خواهد بود اگر برای ایجاد تعادل در شخصیت خودتان، در اوایل زندگی و جوانی آموزش هایی در رشته هایی که خلاقیت دارد و یا رشته های هنری، به شما داده شود. طبیعت شما به مهربانی بهترین پاسخ را می دهد و در عوض از اجبار و استبداد خشمگین می شوید.

فال ماهانه حافظ شما: منتظر رسیدن پیامی از کسی هستی که دوستش داری. به زودی این پیام به دستت خواهد رسید، اما تو انسان بسیار ساده دلی هستی. اگر می خواهی در عشق موفق باشی، بیش از این باید حواس خود را جمع کنی. خیالت از بابت رقیب آسوده باشد. او تو را ترجیح می دهد.

میزان انرژی این ماه شما 70%.ستاره اقبال 85 شمالی

فال ماهانه اسفند ۹۸ متولدین دی

فال ماهانه دی ۹۸ دی ماه
فال متولد دی

این ماه نوید یک استراحت و بهبودی را بعد از یک زمان پر چالش و خسته کننده می دهد. زمانی که نیاز دارید ذهن خود را از درگیری ها به دور کنید. بعد از بحران و خستگی زمانی را صرف استراحت خود بگذار.مشکلات و شکست مایوسانه شما با نذر و دعاهایتان امید بخش خواهد شد. در انتظار تغییر و اتفاقی بزرگ در زندگی تان هستید اما فراموش کرده اید که این اتفاق را باید خودتان با تلاش های فراوانتان رقم بزنید. هیچ کس نمی تواند زندگی شما را تغییر دهد جز خودتان.

در اواسط ماه با شریک عاطفی تان دچار سوءتفاهم خواهید شد اگر تصمیم بگیرید که به همراه دوستانتان به سفر بروید. نقش قربانی را بازی نکنید و صادق باشید، باید آرامش خود را حفظ کنید و از دعوا کردن اجتناب کنید. خیلی خوب است که از رنجش‌ها و موانع که پیرامون مسیر خود می‌بینید آگاهی داشته باشید، اما خودتان را درگیر آن نکنید. صبر شما به نتیجه خواهد رسید!

حس ششم شما به شما می‌گوید که یک هفته از ماه را ممکن است کمی‌تنبل باشید، ‌پس سعی می‌کنید که هرزمانیکه توانستید زمانی را برای استراحت بگذارید و تا می توانید بر این حس غلبه کنید. نگران نباشید شما با انجام به موقع وظایفتان این ماه وقت کافی برای استراحت هم خواهید داشت. در فال این ماه شما بسیار تاکیده شده است که غرور و آبروی خود را به خاطر منافع کوچک و بی ارزش از دست نده. به آنچه داری قناعت کن و بلند پرواز نباش. در راه دوستی صادق و محکم باش.

کسی که به شما علاقه دارد سعی دارد که با شما یک قرار ملاقات ترتیب دهد. اما شما امتناع می کنید. به چه دلیل ؟ بهتر است کمی تجدید نظر کنید شاید اتفاق های خوبی برای شما در پیش باشد. در فعالیت های دسته جمعی شرکت کنید ، چون طالع شما از ملاقاتی خبر می دهد که در یکی از این فعالیت ها رخ می دهد و منافع شما را در برخواهد داشت .

احتمال دارد که در روزهای پایانی ماه تغییر منزل داشته باشید یا تغییر دکوراسیون یا تعمیرات در منزل خود خواهید داشت. شخصی در حق شما بدی و شرارتی خواهد کرد اما شما او را مورد عفو و بزرگواری خود قرار خواهید داد. برای کسالتی مختصر از نظر جسمی یا روحی به نزد پزشک خواهید رفت. یا برای انجام کاری قانونی به نزد وکیل یا قاضی خواهید رفت. از نظر شرایط فیزیکی و جسمی کمی به بیماری و شرایط نامساعد مبتلا خواهید شد که خیلی زود رفع خواهد شد و جای آن را سلامتی و تندرستی کامل خواهد گرفت.

فال ماهانه حافظ شما: شما نشان می دهد برای کاری که نیت کرده اید اگر تلاش کنید خیلی زود به مرادتان می رسی. شانس به شما رو کرده، حیف است اگر آن را از خود دور کنید. روزگارتان آنقدر خوب می شود که تمام غم ها و غصه های گذشته را فراموش می کنید. برای رسیدن به مرادتان کمی سختی می کشید ولی اگر عاقل باشید به راحتی به نیات خودتان می رسید. هرگز امید خود را از دست مده از تو حرکت و از خدا برکت. هرگز ظلم و ستم نکنید که باز همه چیز را از دست خواهید داد.

میزان انرژی این ماه شما 75 %.ستاره اقبال 98 غربی

فال ماهانه اسفند ۹۸ متولدین بهمن

فال ماهانه دی ۹۸ بهمن ماه
فال متولد بهمن

در این ماه فعالیت تازه ای را آغاز می کنید که در بدو آن با سختی های روبرو می شوید اما نباید صحنه را خالی کنید مطمئناً شما پتانسیل فایق آمدن بر این گرفتاری را دارید. یک بحث سازنده و مفید با فردی خواهید داشت و مسایل بسیاری که برایتان اهمیت دارند روشن خواهند شد در حرکتی که می خواهید انجام بدهید نیاز به یک همکار دلسوز دارید ، بنابراین باید در انتخاب او دقت کنید.

کمی به خود اهمیت بدهید، کفش‌هایی که چشمتان دنبالش است را برای خودتان بخرید، برای خودتان بستنی بخرید یا تمام آخر هفته را فیلم‌های کلاسیک تماشا کنید. هر آنچه که دوست دارید، انتخاب ‌کنید، زیرا موجب شادی روح شما می‌شود. روی نقاط قوت افراد تان تمرکز کنید بسیاری از ما عادت کرده‌ایم که بیشتر روی نقاط ضعف دیگران تمرکز کنیم و در نتیجه نقاط قوت آنها را نادیده می‌گیریم.

خوشرویی و حوصله شما موجب شده که نزد اطرافیان و خانواده محبوب باشید البته این فضیلت اخلاقی در بسیاری از موارد در محیط کار با تحصیل به سود شماست . نصایحی را که از جانب سالمند شنیده اید به کار گیرید. در عالم هنر ورزش یک موفقیت انتظار شما را می کشد یک فرصت از دست رفته مجدداً برای شما پیش می آید که البته باید سعی کنید تا این بار آن را هدر ندهید . بدهی فراموش شده ای دارید که بهتر است هر چه زودتر آن را بپردازید . البته در آن راز بزرگی نهفته است که بعداً متوجه آن می شوید.

تمایل دارید که سرمایه گذاری کنید و چیزی بخرید، اما حواستان باشد که در سرمایه گذاری عجله نکنید، شاید چیزی که اکنون دلتان می خواهد آن را داشته باشید مناسب اوضاع و احوال شما نباشد. سعی کنید؛ کمی رازدار باشید تا مورد اعتماد اطرافیان تان قرار بگیرید. مغرور بودن از شما انسان نادرستی در زندگی می سازد که باعث گمراهی و نابودی در شما خواهد شد

فال حافظ این ماه شما: به مقصود خود میرسی اگر سختی ها و مرارتهای راه را تحمل کرده و بر خداوند توکل داشته باشی. هرگز امید خود را از دست مده از تو حرکت و از خدا برکت.شما می گوید خود را از بقیه جدا می دانی و به خودت مغرور شده ای. فکر می کنی از تو عاقل تر کسی دیگر نیست، اگر به خدا نزدیک شوی عشق به حق تعالی تو را از بندهای غرور و ریا جدا می کند و از غم ها و دردهای دنیوی خلاص می شوی و نامت به نیکی همه جا یاد می شود و به حاجات خودت می رسی. تنها آرزویتان رهایی از غم و درد است که عنایت خداوند آن را برآورده می سازد.

میزان انرژی این ماه شما 74 % .ستاره اقبال 76 شمالی

فال ماهانه اسفند ماهی ها

فال ماهانه دی ۹۸ اسفند ماه
فال متولد اسفند

بر اساس فال این ماه متاسفانه باید بگوییم که امکان دارد تهمتی به شما زده می شود اگر این تهمت مربوط به شغل و محل کار شما بود ممکن است خیلی بهم میریزید و اعصابتان خرد شود اما اصلا اهمیت ندهید و این فرد مورد نظر را به خداوند واگذار کنید چوبش را میخورد. در اسفند ماه شما اوقات خوشی را با شریک تان می گذرانید. اگر مجرد هستید، ممکن در یک مهمانی، کنفرانس یا یک دورهمی شخص دلخواه تان را ملاقات کنید. در اسفند ماه شما بسیار جذاب تر و درخشنده تر از قبل خواهید بود. در اواخر ماه بخاطر احساس و تجربه ای که در طول ماه داشتید زندگی عاطفیتان رنگ و بویی تازه و نو می گیرد.

برای قانع نمودن دیگران در رابطه با هدفها و نقشه هایی که برای آینده دارید، گرفتار مشکلات زیادی خواهید گشت. اگر وقت آزاد داشته باشید میتوانید از یک سرگرمی مورد علاقه تان لذت ببرید. شاید یکی از دوستان را مجبور کنید با شما همیاری کند. ستارگان شما را به خوشگذرانی تشویق میکنند اما بطور غریزی فعالیتهایی که به آنها عادت کرده اید و ذاتی هستند را انتخاب نکنید.

در این ماه ممکن است زیاد تحت فشار قرار بگیرید اگر کنترل خود را از دست دادید و نزدیک بود دعوا راه اندازید، لطفا از یک تا ده بشمارید و خونسردی خود را حفظ کنید. اعتماد به نفس شما خوب است اما نباید به غرور تبدیل شود. هدف ویژه ای دارید که نکات مثبتی در آن نهفته، پس سعی کنید تا به انجام برسانید.

در این ماه فراوانی کار شما می تواند مقداری برایتان خسته کننده باشد اما بهتر است که در مقطعی از زمان کار خود را سر فرصت انجام دهید نه اینکه برای رسیدن به خط پایان عجله کنید! در این ماه ممکن است بر این باور باشید که تمام عادات احساسی قابل تغییر هستند مخصوصا اگر شما مایل باشید که در ذهن خود خیال کنید که در موقعیت کنونی به نتیجه و هدف خود رسیده‌اید بدون اینکه واقعا در واقعیت به آن دست پیدا کرده باشید. در این ماه آهسته پیش بروید و بنیادی ایجاد کنید که به اندازه کافی مستحکم باشد که تا آخرین زمان همین جور باقی بماند.

این ماه شما منبع نیرومندی از الهام و خیال دریافت می‌کنید ، اگر همچنان روی ابرها شناور باشید ممکن است بی اساس و سست عنصر جلوه کنید. در این ماه شما فرصتی برای اشتباه ندارید، پس قبل از اینکه بخواهید برنامه و پروژه جدید را آغاز کنید خوب به آن فکر کنید تا وسط کار مجبور نشوید آن را رها کنید.

میزان انرژی این ماه شما 79 % ستاره اقبال 23 جنوبی

❓ فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سروکار داشته ایم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ نظرات خود را در مورد فال ماهانه اسفند ۹۸ با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب ها

موسوی

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن