تخفیف‌های امروز دیجی کالا مشاهده
+
سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه مرداد ۹۹ ،❤️ فال و طالع بینی این ماه حافظ اصلی

فال ماهانه مرداد 99 یا فال ماه جولای میلادی ، فال ماهیانه مرداد امسال و فال این ماه

در این نوشته از بخش فال ماگرتا، فال ماهانه مرداد ۹۹ ، طالع بینی مرداد امسال ، طالع ماه مرداد 99 ، فال ماه مرداد سال جدید و فال ماهانه مرداد 1399، فال این ماه و طالع این ماه من و فال ماهیانه مرداد 2020 را برای متولدین همه ماه آماده کرده ایم در ادامه همراه ما باشید.

فال ماهانه مرداد ۹۹ متولدین فروردین

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ فروردین ماه
فال متولد فروردین

در فال ماهانه مرداد ۹۹ شما آمده است که به پس انداز کردن پول هایتان ادامه دهید و از آن ها برای موفقیت استفاده کنید. در اواسط ماه یکی از دوستانتان که به او علاقه زیادی دارید دچار مشکل شده و به کمک شما احتیاج دارد. تمام تلاش خود را برای این دوست انجام دهید و به او ثابت کنید که هرگز در اوقات دشوار او را تنها نخواهید گذاشت. خجالت را کنار بگذارید و ابراز عشق و محبت کنید.

شما یک فرصت عالی برای معشوق خود دارید و یک روز پر از لحظه های عاشقانه را با عشق خود گذراندید . بالاخره در این ماه می توانید احساساتی شوید و تصمیمات غیر منطقی بگیرید. همسر شما به مراقبت و توجه شما احتیاج دارد.

فال این ماه شما می گوید که شخصی به شما پیشنهاد سرمایه گذاری می دهد ، آنها را جدی بگیرید و درآمد خود را افزایش دهید. اما ممکن است شما با یک مشکل اعصاب خورد کن رو به رو شوید اما ناراحت نشوید و از عقل غنی خود برای حل این مشکل کمک بگیرید.

افراد اطراف شما بسیار علاقه دارند که در کنار شما باشند و حضور شما با آنها زمینه را برای شادی و خوشحالی اطرافیان فراهم می کند. از این موقعیت حداکثر استفاده را ببرید و روز هایی از این ماه را با اطرافیان خود بگذرانید.

مرداد ماه می تواند نقطه عطف زندگی شما باشد پس نگذارید نگرانی و اضطراب شما آن را خراب کند. در ذهن اطرافیان شما جا افتاده است که شما یک فرد حسود هستید و پیشرفت دیگران را نمی توانید بینید ، این روحیه باعث شده است که اطرافیان از شما دور شوند و هیچ کس علاقه ای به نشستن و ایستادن با شما ندارد.

در فال ماهانه مرداد ۹۹ شما آمده است که این ماه زمان خوبی برای رهایی از لجاجت و حسادت است و به دیگران ثابت کنید که با تمام وجود از پیشرفت و موفقیت آنها لذت می برید.

احتمال اختلاف بین اعضای خانواده وجود دارد ، در این اختلاف مشارکت نکنید و مطمئن باشید که خانواده راهی خوب برای برقراری صلح و آرامش پیدا خواهد کرد. شما باید کارهای زیادی انجام دهید ،…

فال حافظ فروردینی ها:

اینقدر ظاهربین نباش. ظواهر تو را فریب داده اند و بابت این مسئله از تو سوء استفاده می کنند. فکر می کنی اگر جواب رد بشنوی میمیری و شفای دردت را فقط رسیدن به یار میدانی. هر چند که او کوچکترین توجهی به تو ندارد. خودت را خسته نکن. هنوز اول راهی، از فراز و نشیب نترس. آینده ی بسیار مبارک و خوبی داری هر چند که گاهی گناه می کنی.

سطح انرژی کلی شما: 62 درصد
ستاره شما 86 درجه جنوبی
بهترین روز: 8، 6، 15
بدترین روز: 9، 17

فال این ماه متولدین اردیبهشت

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ اردیبهشت ماه
فال متولد اردیبهشت

در فال ماهانه مرداد ۹۹ شما آمده است که روحیه منفی بودن را کنار بگذارید و از دستاوردهای خود در زندگی چشم پوشی نکنید. از روز اول ماه مرداد به نفع شما می باشد که نظارتی کامل بر فعالیت های مالی و تجاری خود داشته باشید.

همسر یا معشوق شما از مشکلی رنج می برد و به کمک شما احتیاج دارد. قلب خود را به روی هر کسی یا کسی باز نکنید. ‍‍ شما به فکر افزایش درآمد خود هستید و دارید بیشتر از توانی که دارید انرژی مصرف می کنید، اجازه ندهید کار بیش از حد شما را از مراقبت از اعضای خانواده و سلامت خود منحرف کند.

شما در ماه مرداد 99 فرصت های خوبی برای تجارت دارید و در قراردادهای معاملاتی و مالی ضرر نخواهید کرد.

یکی از دوستان شما که به یکدیگر خیلی علاقه دارید ، مدتی است که با شما بد رفتار کرده است و رفتار او با شما مانند گذشته نیست ، از این رفتار او توهین برداشت نکنید و مطمئن باشید که مشکلات زندگی باعث شده است تا این دوست رابطه کمتری با شما داشته باشد.

در روز 28 ام مرداد ماه 99 یکی از اطرافیان از شما می خواهد که پول مورد نیاز خود را به آنها وام دهید ، اما مطمئن باشید در ازای آن پول بازپرداخت مطمئن می گیرید ، زیرا بسیار محتمل است که آن شخص پول شما را پس ندهد.

بر اساس فال این ماه اگر بخواهید در رابطه زناشویی خود همین مسیر را ادامه دهید هیچ فهم متقابل بین شما و همسرتان وجود نخواهد داشت که همین امر باعث دعوا بین شما شده و روابط تان را تیره تر از گذشته می کند.از روز اول ماه مرداد زمان خوبی است تا همسرتان را دوست داشته باشید و یا عاشق زندگی باشید و در کنار هم کار کنید تا به تفاهم بیشتری برسید.

شما فردی شتابزده هستید ، اما این روحیه فقط شما را به سمت بی دقتی و هذیان سوق می دهد. از همیشه احساس انرژی بیشتری می کنید ، از این روحیه برای کمک به دیگران استفاده کنید.

فال حافظ اردیبهشتی :

به قولهایی که داده ای عمل کن. به جای اینکه همه چیز را درست کنی همه را خراب تر کرده ای. دیگر روی برگشتن نداری. اسرارت فاش شده است. بی قراری، کار را از آنچه که هست بدتر نکن. رو به سوی خدا کن تا تو را از سرگردانی نجات دهد. نگذارید وقت بگذرد ممکن است حسودان کارها را خراب کنند و شما در رسیدن به مقصود عمری را در پی او بگردید. هر لحظه مقامت و زندگیت بهتر از لحظه ی پیش می شود. در این حال از یاد خدا غافل نشو.

سطح انرژی کلی شما: 50 درصد
ستاره شما 80 درجه جنوبی
بهترین روز: 3، 5، 9
بدترین روز: 8، 27

فال ماهانه متولدین خرداد

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ خرداد ماه
فال متولد خرداد

در فال ماهانه مرداد 99 شما آمده است که شما نظر خود را علنی بیان نمی کنید و این وضعیت باعث شده است که اطرافیان شما را دست کم بگیرند. ماه خوبی در زمینه سرمایه گذاری کسب درآمد خواهید داشت و بیشتر توصیه می شود در بازار املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید.

به یاد داشته باشید که دخالت های غیر ضروری در امور همسرتان یا زندگی عاشقانه چیزی بیش تر از دلخوری به وجود نمی آورد. همسرتان در روز 16 ام مرداد برنامه خاصی را آماده کرده است تا به شما ثابت کند که همیشه به شما فکر می کند. ‍‍اگر مجرد هستید و هنوز عاشق نشده اید این ماه زندگی شما تغییر خواهد کرد و عشق پایدار و پرشور را تجربه خواهید کرد.

بخاطر کمک هایی که بی منت انجام می دهید دعای نیکوکاران پشت سر شما می باشد و این تاثیر این دعاها را در اواخر این ماه خوبی مشاهده خواهید کرد. شما به کسی وام داده اید در روز 17 ام ماه پول بازگردانده می شود.

در فال ماهانه مرداد ۹۹ شما آمده است که شما یک فکر روشن در ذهن خود دارید ، اما این فکر را با کسی در میان نگذاشته اید و از شکست ایده های خود می ترسید. این ماه زمان خوبی است تا ایده خود را به دیگران منتقل کنید.

ممکن است بخواهید تغییراتی در ساختار اصلی روابط فعلی خود ایجاد کنید ، اما به نظر نمی رسد کاری انجام شود که به دنبال آن باشید. تسلیم نشو؛ هر شکست فقط تمرینی برای یک پیروزی بزرگ است. ماری آن رادماچر ، نویسنده می گوید: “شجاعت همیشه غرش نمی کند.” بعضی اوقات صدای آرام است که در پایان روز می گوید فردا دوباره امتحان خواهم کرد.

فال حافظ خردادی:

هم نشینانتان هم از خدا دور شده اند از آنها دوری گزینید از خدا بخواهید اول سلامتی را به شما عطا کند و بعد از رموز خداوند همه چیز برایتان روشن می شود و از این طوفان بلا به سلامتی رهایی پیدا می کنید. نذری کرده ای که اگر از این ورطه ی غم نجات پیدا کنی تا دم مرگ از راه راست برنمی گردی. توبه کن تا دلت صاف شود. انتظارات بیجا را کنار بگذار.

 سطح انرژی کلی شما: 40 درصد
ستاره شما 105 درجه جنوبی
بهترین روز: 8، 29
بدترین روز: 9

فال این ماه متولدین تیر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ تیر ماه
فال متولد تیر

از اعتماد به نفس و انرژی خود استفاده کنید. در ماه مرداد 99 شما باید پول زیادی را برای بهبود مهارت های خود یا یکی از اعضای خانواده هزینه کنید. در این ماه با جنبه ای جدید از عشق یا محبت همسرتان آشنا می شوید.

بگذارید از ترس و مقدمه برود و با زندگی کنار بیایید. دریابید که اعضای خانواده درباره تغییرات مهمی که قرار است ایجاد کنید چه فکر می کنند.

خاطرات خوب به ذهن شما گره خورده است و احساس می کنید که فرزند درونی شما زنده است ، این روح را با در آغوش بگیرید و یک روز پر از شادی و خوشبختی از ماه را با برگرداندن خاطرات خوب به زندگی تجربه کنید.

در این ماه فرصتی برای ورزش و تحرک پیدا خواهید کرد تا انرژی بیشتری پیدا کنید، سلامتی خود را از طریق ورزش حفظ کنید. شما از یک عضو خانواده مزایایی دریافت خواهید کرد.

در فال ماهانه مرداد ۹۹ شما آمده است که برای برطرف کردن نگرانی های احتمالی خود با اعضای خانواده مشورت کنید. قدرت عشق در زندگی را دست کم نگیرید و تا حد ممکن اطرافیان را دوست داشته باشید. در زندگی روزمره احتمال تنهایی وجود دارد. ‍‍

شما دنیا را به صورت مملو از مشکلات منفی و آزاردهنده مشاهده می کنید ، این روحیه را تغییر دهید و عینک بدبینی را بردارید. متاسفانه شما کمی حسود هستید اما فراموش نکنید که با حسادت جایی در قلب دیگران ندارید.

شما روحیه ای مسئولیت پذیر دارید و برای سلامتی و رفاه اعضای خانواده خود آتش و آب می اندازید ، این روحیه را حفظ کنید و اطمینان حاصل کنید که نگرانی های شما از نگاه خانواده شما پنهان نشده است.

در اواخر ماه شما باید تصمیم مهمی بگیرید ، اما این امکان وجود دارد که در این تصمیم قلب شما بر ذهن شما غلبه کند و شما یک تصمیم عاطفی را تا آنجا که ممکن است اتخاذ کنید ، آن تصمیم را برای آینده کنار بگذارید و اجازه ندهید که احساسات در راه واقعیت ها قرار گیرند.

فال این ماه شما می گوید که مدتی است که شما از کسی پول گرفتید و شرایط پرداخت بدهی را پیدا نکردید ، در روز 6 ام مرداد سایه خوشبختی روی شما می افتد و پول به دست شما می رسد. با این پول بدهی های خود را پاک کنید. سعی کنید از این به بعد مقداری پول پس انداز کنید تا دیگر مجبور نشوید از کسی وام بگیرید.

فال حافظ تیر ماهی ها:

به زودی از بند اسارت رها می شوید و به عافیت کامل می رسید در این زمان است که کینه و کدورت ها را دور می ریزید و دلتان را پاک می کنید. در انتظار رحمت الهی بی قراری می کنید. شانس به شما رو می کند ولی آن را پس می زنید. در هر حال هر چه تقدیر الهی باشد همان است. به روی خودتان متکی باشید که با زورگیری از مردم به جایی نمی رسید. امیدوار باشید که نیت تان خواهید رسید.

سطح انرژی کلی شما: 84 درصد
ستاره شما 132 درجه جنوبی
بهترین روز: 1، 22، 27
بدترین روز: 11، 24

فال ماهانه مرداد ۹۹ متولدین مرداد

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ مرداد ماه
فال متولد مرداد

در فال ماهانه مرداد ۹۹ شما آمده است که اخیراً مشکلات عاطفی زیادی را تجربه می کنید و به نظر می رسد در اواخر این ماه شخصی که دوستش دارید از شما دور شده و احساس تنهایی می کنید. این وضعیت می تواند شما را غمگین و افسرده کند ، اما نباید وقت خود را با این احساسات بی فایده تلف کنید. بهترین کار این است که تا زمانی که این خبر از طرف شخص دیگر نیاید، سرگرم با چیزهای دیگر باشید تا بتوانید هنگام آمدن او خوشحال شوید.

به جای تمرکز روی چیزهای منفی که در پیشرفت شما اختلال ایجاد می کنند، افق خود را گسترده تر کنید و آینده مورد نظرتان را در ذهن خود تجسم کنید و خود را محدود به این نگرش منفی نکنید.

اگر به حساب بانکی خود نگاه کنید ، خواهید دید که مانده حساب شما کمتر از حد انتظار است. احتمالاً زیاد نگران نخواهید شد ، اما کمی ناراحتی اجتناب ناپذیر است. به خاطر همین ناامید نشوید ، آرام باشید و هزینه های خود را برنامه ریزی کنید.

هزینه های اضافی خود را برای مدتی از بین ببرید و فقط برای نیازهای ضروری هزینه کنید. خیلی زود نتیجه خواهید گرفت و از کاری که انجام داده اید کاملاً راضی خواهید بود.

فال این ماه شما می گوید که مواظب اهداف خود باشید و تا زمان تحقق آنها به کسی نگویید ، زیرا افراد سودجو زیادی در اطراف شما هستند. شما یک فرد مهربان و دلسوز می باشید اما از استفاده بیش از حد از این ویژگی خود خودداری کنید و ابتدا روی خود تمرکز کنید.

در اواسط ماه بین تاریخ 15 مرداد تا 25 مرداد 99 یک تماس تلفنی دریافت می کنید که انتظار نداشتید. اگر از شما درخواستی شد ، قبل از هر پاسخی در مورد آن فکر کنید تا پشیمان نشوید.

شما یک پیشنهاد شغلی دریافت می کنید. ممکن است در ابتدا وسوسه انگیز باشد ، اما بهتر است جنبه های دیگری را علاوه بر مالی در نظر بگیرید و سپس تصمیم بگیرید. شما مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتید ، حالا بهتر است فقط به تفریح فکر کنید. تعطیلات خود را برنامه ریزی کنید زیرا یک سفر خوب می تواند تفاوت بزرگی در زندگی شما ایجاد کند.

فال حافظ مردادی:

در همه حال تعادل را حفظ کنید. زیاده روی در هر کاری به شما بلا می رساند. اگر می خواهید عهد و پیمان بین شما از بین نرود حد خود را حفظ کنید. در هر حال از خداوند کمک بطلبید. از دست بنده ی خدا کاری ساخته نیست. در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد.

سطح انرژی کلی شما:  44 درصد
ستاره شما 108 درجه شمالی
بهترین روز: 11، 23، 6
بدترین روز: 4، 30

فال این ماه متولدین شهریور

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ شهریور ماه
فال متولد شهریور

در فال ماهانه مرداد ۹۹ شما آمده است که استرس بیش از حد فشار زیادی به بدن شما وارد کرده است ، اما این روزهای آخر است و از این پس باید نتایج اقدامات خود را مشاهده کنید. بهترین کاری که اکنون می توانید انجام دهید این است که تسلیم شوید و استراحت کنید.

طبیعت می تواند انرژی مثبت فوق العاده ای به شما بدهد. شخصی به تازگی وارد زندگی شما شده است ، شاید شما هم اکنون نتوانید خیلی با او ارتباط برقرار کنید ، اما بعداً او به یکی از نزدیکان زندگی شما تبدیل می شود.

در مرداد ماه ممکن است تصمیم بگیرید که با شخص دیگری کاری جدید را انجام دهید. صحبت در مورد برنامه های شما مدت زمان زیادی طول خواهد کشید ، اما این امر تأثیر مثبتی در نتیجه کار شما خواهد داشت که ارزش زمان صرف شده را دارد. اکنون زمان مناسب برای تصمیم گیری در هر زمینه ای است ، زیرا ذهن شما بسیار متمرکز و دقیق تر از گذشته است.

در فال ماهانه مرداد ۹۹ شما آمده است که حتماً وقتی را برای گذراندن با دوست خود اختصاص دهید و آنها را به هیچ وجه قربانی کارهایتان نکنید. چه رابطه شما جدید و چه قدیمی باشد ، باید وقت کافی را برای آن اختصاص دهید.

اگر تعطیلات تابستانی شما هنوز شروع نشده است و هنوز هم باید به سر کار بروید ، برای رویدادهای غیر منتظره آماده شوید. درهای جدید برای رسیدن به اهداف کاملاً متفاوت برای شما باز خواهد شد که در صورت استفاده صحیح از آنها ، می تواند پیشرفت چشمگیری را به همراه داشته باشد.

اگر قصد دارید در مورد یک موضوع خاص مطالعه کنید ، این ماه زمان بسیار خوبی برای انجام این کار خواهد بود ، زیرا ذهن شما بسیار قوی و آماده است و هر آنچه را که می خوانید به خوبی به یاد خواهید آورد.

انرژی جسمی شما در این ماه در سطح بالایی است و جاه طلبی های شما حتی بیشتر از گذشته است. شما در حال فکر کردن به انجام کارهایی هستید که سطح استاندارد اقتصادی و اجتماعی زندگی شما را بهبود می بخشد. شما زمان زیادی را برای جمع آوری اطلاعات و انجام کارهای دیگری که برای رسیدن به آن اهداف باید انجام دهید ، می گذرانید.

در این ماه اگر می خواهید زمان تلف شده را به حداقل برسانید ، توصیه می کنیم هرچه سریعتر از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید.

فال حافظ شهریور ماهی ها:

قدر جوانی خویش را بدانید. فرصتهای طلایی را یکی یکی دارید از دست می دهید. به یار خود اعتماد کنید. با چشم عق به دور دست نگاه کنید. با یک اتفاق کوچک میدان را ترک نکنید. شب را به خواب نگذران که وقت خوبی برای عبادت است همراهانتان بیشتر کارها را دشوار می کنند حلقه ی اقبال به سوی شما می آید. انسانی عادل و حق بین هستید دل و زبانتان یکی است. اگر کسی خوبی در حق تان کند چند برابر جواب آن خوبی را می دهید.

 سطح انرژی کلی شما: 95 درصد
ستاره شما 105 درجه جنوبی
بهترین روز: 8، 16، 26
بدترین روز: 9، 19

تخفیف صد تومانی دیجی کالا

فال ماهانه مرداد ۹۹ متولدین مهر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ مهر ماه
فال متولد مهر

در فال ماهانه مرداد ۹۹ شما آمده است که یک زوج به همراه فرزندشان به دیدن شما خواهند آمد. یکی از این دو به احتمال زیاد به صورت حرفه ای و تجاری به شما مربوط می شود. این رابطه در هر سطح منجر به گفتگوهای بسیار جالبی بین شما خواهد شد که می تواند منجر به برنامه های امیدوارکننده برای یک فعالیت حرفه ای مشترک در آینده شود.

در این ماه عادت شب زنده داری خود را ترک کنید و سعی کنید خیلی دیر نخوابید و قبل از رفتن به رختخواب فکر نکنید. ذهن شما مانند یک قطار پر سرعت حرکت می کند و اگر آن را کنترل نکنید ، بی خوابی به شما ضربه می زند و دیگر نمی توانید به راحتی بخوابید.

در فال این ماه شما آمده است که خوشبختانه ، شما بسیار قوی تر از گذشته هستید و اعتماد به نفس و تمرکز شما زیاد است ، و می توانید سعی کنید تا زمانی که نتیجه بگیرید بدون اینکه احساس خستگی یا ناامیدی کنید به مسیرتان ادامه دهید.

شما احساس می کنید که وقت خود را برای انجام کاری تمام نکرده اید ، و این باعث می شود که خطرات غیر ضروری را به وجود آورید. این ترسها احتمالاً بیهوده است و بهتر است مراقب باشید که قدم نادرست برداشته و از مسیر درست منحرف شوید.

اگرچه ممکن است مشکلاتی برای حل شدن وجود داشته باشد ، اما نباید خود را سرزنش کنید. سعی کنید بیشتر استراحت کنید.

ممکن است بتوانید در خانه خود تغییراتی ایجاد کنید که به نفع زندگی عشق شما باشد. ممکن است بخواهید مبلغ قابل توجهی هزینه کنید. توجه داشته باشید که این زمان مناسبی برای خرید کالاهای گران قیمت نیست.

ناراحت خواهید شد زیرا کار مهم را به موقع انجام ندادید. عجله نکن! ممکن است اضطراب داشته باشید و نتوانید تمرکز کنید. شما باید با عشق به زندگی استراحت کنید و زمان بیشتری را سپری کنید.

فال حافظ مهر ماهی ها:

از شر شیطان به خدا پناه ببر، جز خدا کسی با تو نیست. فعلا جور و ستم بر روی سرت سایه انداخته و با گوشه نشینی و آه کشیدن کار درست نمی شود. در راهی که قدم می گذاری کسی حمایتت نمی کند. با خود عهدی بسته اید که اگر انجام شود، تولد دیگری می یابید. انسان های مؤمنی به شما کمک می کنند تا غم این ایام را آسان تر تحمل کنید و از این ورطه نجات یابید و به ستاره ی بخت و اقبال خودتان برسید. صفای دل را در راه عشق پیدا کنید که بدون عشق باز هم عمرت به هدر می رود.

سطح انرژی کلی شما: 90 درصد
ستاره شما 72 درجه شمالی
بهترین روز: 8، 10، 14
بدترین روز: 9، 20

فال ماهانه مرداد 99 متولدین آبان

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ آبان ماه
فال متولد آبان

در فال ماهانه مرداد ۹۹ شما آمده است که اگر از استرسهایی که در محل کار با آن روبرو هستید عصبانی هستید ، باید بدانید که اوضاع به خوبی پیش می رود. اما این وقایع هیجان خاص خود را دارند و به زودی به پایان نمی رسد. حالا چه چیزی مهمتر است؟ لذت بردن از زندگی مهمترین چیز در حال حاضر است و استرس هایی که با آن روبرو می شوید کم اهمیت نیست. مکانی آرام پیدا کنید که بتوانید نگرش خود را تغییر داده و آن را بهتر کنید.

توانایی شما برای رها کردن احساسات پیچیده و صحبت در مورد خودتان هدیه ای واقعی است. اما این توانایی بعضی اوقات می تواند به ضرر شما باشد. زمان کافی برای پیگیری همه مسیرهای عاطفی وجود ندارد.

شخصی منتظر شماست که بسیار نگران است ، اما شما از او بی خبر هستید. سعی کنید در اسرع وقت او را ملاقات کنید و او را آرام کنید تا پشیمان نشوید. از طرف او به شما نیکی و برکت خواهد رسید.

اگر در زندگی قناعت پیشه باشید و به آنچه دارید قناعت کنید و حرص و طمع را از خود دور نمایید، هرگز محتاج کمتر از خودتان نمی شوید و دست نیاز به سوی کسی دراز نخواهید کرد و همیشه شاد خواهید بود.

در ده روز آخر مرداد 99 ممکن است تصمیم بگیرید که با شخص دیگری کاری انجام دهید. صحبت در مورد برنامه های شما مدت زمان زیادی طول خواهد کشید ، اما این امر تأثیر مثبتی در نتیجه کار شما خواهد داشت که ارزش زمان صرف شده را دارد. این ماه زمان مناسبی برای تصمیم گیری در هر زمینه ای است ، زیرا ذهن شما بسیار متمرکز و دقیق تر از گذشته است.

طبق فال این ماه بالاخره و شاید بعد از مدت زمان بسیار طولانی ، به یکی از اهداف بلند مدت خود خواهید رسید و این باعث می شود شما بسیار پر انرژی ، شاد و پر از شور و شوق شوید.

در حال فکر کردن در مورد آینده هستید و برای اهداف دیگری که دارید برنامه ریزی می کنید. اکنون زمان بسیار خوبی خواهد بود تا تصمیم بگیرید که می خواهید در سال جدید چه کاری انجام دهید. امروزه شرکت در فعالیت های مختلف اجتماعی می تواند برای شما بسیار مفید باشد و فرصتی برای دیدار با افراد جدید و تأثیرگذار به شما می دهد ، بنابراین تا حد امکان در جامعه بمانید و از ماندن در خانه خودداری کنید.

فال حافظ آبانی:

خواهان زیادی دارید کسانی هستند که محتاج شما می باشند آنها را از خودتان دور نکنید. شما هم از کشی دور افتاده اید و تنها امیدتان وصال یار می باشد و تنها چیزی که زندگیتان را دوباره تضمین می کند همین است. نامه ای به دست تو خواهد رسید که عین مراد است. خداوند یار توست. از خدا جدا نشو تا همیشه نتیجه ی کار بر وفق مرادت باشد.

سطح انرژی کلی شما: 76 درصد
ستاره شما 57 درجه شمالی
بهترین روز: 1، 17، 26
بدترین روز: 11

فال ماهانه متولدین آذر ماه

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ آذر ماه
فال متولد آذر

در فال ماهانه مرداد ۹۹ شما آمده است که یک فرد قابل اعتماد وارد زندگی شما می شود که با آنها بسیار راحت می توانید زندگی کنید. از آنچه در اطراف شما گفته می شود آگاه باشید. همه افراد خیرخواه نیستند و بعضی اوقات فقط منافع شخصی خود را دنبال می کنند.

در مورد هدفی که در ذهن دارید بهتر است برای رسیدن به نتیجه مطلوب از بازی سرسختی و وحدت دست بکشید. آنچه از گذشته باقی می ماند ، حافظه است و نباید پشیمان شد. برای نشان دادن راه آینده ، از خاطرات خوب به عنوان چراغ استفاده کنید ، در غیر این صورت مجبور خواهید بود دوباره قدم بزنید. فاجعه ای رخ خواهد داد که شما با خیال راحت از آن عبور کردید.

ایده ای برای سرمایه گذاری به ذهن شما خطور کرده است. این یک ایده خام است ، به پردازش بیشتری نیاز دارد. در صورت آگاهی ، می توانید از آن برای بهبود وضعیت خود استفاده کنید. شما از تکرار کلمات تکراری در روابط عاطفی خود خسته شده اید.

اوضاع به این شکل باقی نمی ماند ، شما می توانید مطمئن باشید که نتایج تلاش های خود را خیلی زود خواهید دید. اتفاق خوبی رخ می دهد.

در خرید و فروش سود خوبی نصیبت می شود.داشتن پول می تواند برای یک نفر به معنای آزادی و برای دیگری به معنای امنیت،قدرت و توانمندی باشد.

هر چه با دیگران روراست تر باشی،بهتر است. مراقب وسایلت باش تا از روی حواس پرتی آنها را جا نگذاری.قبل از رفتن برای دید و بازدید عید حتما تلفن بزن و ساعت را دقیق مشخص کن.

نیازتان را جز خدا به احدی نگفته اید. رازتان را هم به کسی نگویید که هدف نزدیک و مرادتان در راه است. در هر کاری از هدایت بزرگان استفاده می کنید تا از نادانی رهایی یابید. غصه هایتان برطرف می شود اما به شرط آنکه دست از شکایت و ناله کردن های الکی بردارید.

در فال ماهانه مرداد ۹۹ شما آمده است که اگر صاحب بچه هستید، این ماه خیلی مواظب آنها باشید. زیرا ممکن است با دوستی ناباب دوست شوند که آینده آن ها را به خطر بیندازد. جلوگیری از همین مسائل کوچک در آینده می تواند بسیار کمک کننده باشد.

فال حافظ آذر ماهی:

اگر تا به امروز دوست و همراهی نداشته ای به خاطر این است که خودت نمی خواستی تا امروز دنیا بر وفق مرادت نبوده وای این دوران رو به اتمام است و بخت و اقبال خوشی در راه است. حاجات تو یکی پس از دیگری برآورده شده و باز هم با نیاز به درگاه خدامی روی. تقوی را پیشه کن تا از پیشگاه حق رانده نشوی. خودتان را به دست سرنوشت سپرده اید و مطمئن هستید هر چه پیش آید رضای حق در اوست.

سطح انرژی کلی شما: 93 درصد
ستاره شما 26 درجه شمالی
بهترین روز: 1، 4، 27
بدترین روز: 9، 20

فال ماهیانه مرداد ۹۹ متولدین دی

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ دی ماه
فال متولد دی

در فال ماهانه مرداد 99 شما دی ماهی عزیز آمده است که به زودی زود توسط یک فرد آشنا یک خبر مسرت بخش به شما می رسد و شما را خوشحال می کند. از این خبر سودی عاید شما می شود و شما را از نگرانی خلاص می کند. پول هایتان را به نحوی پس انداز کنید تا بتوانید تا آخر ماه دوام بیاورید و پول داشته باشید. باید به سلامتی و تعادل بدنتان توجه داشته باشید. با خوردن سبزیجات نیازهای تغذیه ای تان را برطرف کنید.

این روزها به خاطر پشیمانی یا یک نوع شکست نباید خود را سرزنش کنید و توانایی‌های خود را دست کم بگیرید. سعی کنید اعتماد به نفس خود را حفظ کنید .ممکن است که افرادی در کار شما اختلال ایجاد کنند که باید جلوی آنها را بگیرید.

مراقب باشید که وقت شما صرف امور بیهوده و پوچ نشود.حتماً برای زمان خود ارزش قائل باشید.دروغگویی را کنار بگذارید.برای دیگران فیلم بازی نکنید. افرادی را در زندگی خود نگه دارید که برای شما ارزش بیشتری قائل هستند. حتماً نسبت به کار خود تعهد داشته باشید.

به شما خیلی ها بدی کردند اما شما دندان به جگر گرفتید و به کسی چیزی نگفتید بهتر است همچنین راز دار بمانید و به کی چیزی نگویید، در ضمن سعی کنید از نصیحت بزرگان حداکثر استفاده را بکنید تا نتیجه های بهتری بگیرید . اتفاقی برایتان رخ میدهد که فکر میکرده اید یک آرزوی محال است. اما این اتفاق خوشایند شادی و نشاط را مهمان قلبتان خواهد کرد.

فال این ماه شما می گوید که به زودی فردی شما را تحت فشار قرار می دهد اما خودتان را به آنچه دیگران در مورد شما فکر می کنند، محدود نکنید. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که با احترام با آنها بر خورد کنید اما راه خودتان را پیش بگیرید.

آنچه در طی چند ماه گذشته، به دلیل مشغله کاری، کنار گذاشته بودید را جبران کنید. به عنوان مثال کمبود خواب یا دیدار دوستان تان.

کلاس های زبان خارجی می تواند کمک زیادی به پیشرفت شما کند. افرادی قول و قرار هایی داده اند، دلتان را به حرف هایشان خوش نکنید. موقعیت خود و خانواده تان را در نظر بگیرید و همین جور بدون فکر به دیگران برچسبی نزنید، اعتبار خود را پیش دیگران زیر سوال می برید.

فال حافظ متولدین دی:

همه ی نقشه های شما برای آینده زمانی محقق می شود که سودای طمع را کنار بگذارید و رازتان را فاش نکنید. عاقبت کارتان خیر است. نفس اماره را در خود از بین ببر که این نفس بنیادت را از بین می برد چون باد پائیزی بهار دل تو را پیر می کند و این را هم بدان که همگان از کارهای پنهانی تو باخبرند. به مال و ثروت زیادی می رسید ولی باز هم از یاد خدا غافل نمی شوید و به خاطر ذره ذره ی چیزهایی که خدا به شما داده شاکر هستید.

سطح انرژی کلی شما: 60 درصد
ستاره شما 105 درجه جنوبی
بهترین روز: 8، 26، 7
بدترین روز: 9، 19

فال ماهانه مرداد بهمن ماهی ها

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ بهمن ماه
فال متولد بهمن

در فال ماهانه مرداد ۹۹ شما آمده است که رفتار شما با دیگران صادقانه می باشد و این امر باعث شده است که بسیاری از دوستان نیز این کار را انجام دهند. یک آشنا کمک می خواهد ، اما مهمتر از همه او می خواهد به شما نزدیک شود. خیلی زود به او اعتماد نکنید.

مرداد ماه فرصتی برای شماست تا با کسی که اصلاً انتظار آن را نداشته اید ، رابطه خوبی برقرار کنید. روز تولد یک دوست عزیز را با او همکار می باشید را فراموش می کنید.

یک دوست یک لطف کوچک را برای شما انجام می دهد ، شکرگزار و سپاسگزار باشید ، به یاد داشته باشید که مهربانی یک وظیفه نیست بلکه سپاسگذاری یک وظیفه است.

دوری از ورزش و نگرانی از اضافه وزن نیز مشکل دیگری است که از مدت‌ها پیش شما را آزار می دهد، با خودتان قراری بگذارید و حداقل نیم ساعت پیاده روی کنید. سلامتتان از همه چیز مهمتر است.

بسیار عالی می باشد که شما از همیشه مصمم ترهستید که در رسیدن به اهداف خود قدمی بردارید. اگر رفتار غیرمسئولانه شخصی را بیش از حد تحمل کرده اید سعی کنید در اسرع وقت با پیدا کردن بهانه ای رابطه خود را با آن شخص قطع کنید. جلوگیری از آسیب در هر زمانی مفید است تا آنجایی که می شود سعی کنید فرصت دیگری به او ندهید.

شما همیشه خودتان را به عنوان فردی توانا و باهوش قبول داشته اید، اما موفقیت های اخیری که در زمینه ی حرفه ای و اقتصادی داشته اید باعث شده اند به وجود استعدادها و توانایی هایی در خودتان پی ببرید که تا کنون از آنها بی خبر بوده اید.

در فال ماهانه مرداد ۹۹ شما آمده است که شما دوره ای بی نظیر را با دوستانی خوب پشت سر گذاشته اید که در آن نه تنها پیشرفت و موفقیت را تجربه کرده اید و وضع مالی خود را بهبود بخشیده اید، بلکه به شناختی بهتر از خود نیز دست پیدا کرده اید. قربانی ترس های قدیمی خود نشوید و توانایی هایتان را دست کم نگیرید.

زمان آن رسیده است که برنامه روزانه خود را بهبود ببخشید. داشتن برنامه ریزی در کارهای روزانه به شما این فرصت را می دهد که وقتی خالی برای خودتان داشته باشید.

فال حافظ متولدین بهمن:

جلوی هواهای نفسانی خویش را بگیرید. هر چند که به وصال یار فکر می کنید ولی مطمئن نیستید که او هم مثل شما فکر می کند یا نه. زیاده طلبی را کنار بگذارید و روزهای خوش جوانیتان را با غم نگذرانید و توقع خودتان را کم کنید. جلوه هایی از حاجات بر شما نمایان شده است از خدا بخواهید تا کامل شود. از سر صدق و وفا دعا کنید. در زندگی به آنچه که آرزو کنی می رسی. فقط مواظب فتنه ی دیگران باش، منتظر خبر خوش باش.

سطح انرژی کلی شما: 87 درصد
ستاره شما 146 درجه جنوبی
بهترین روز: 10، 11، 26
بدترین روز: 5

فال ماهانه مرداد متولدین اسفند

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ اسفند ماه
فال متولد اسفند

در فال ماهانه مرداد 99 شما آمده است که دنیای اطراف شما اخیراً به طرز چشمگیری تغییر کرده است. در این ماه فرصتی برای استراحت ، دست نگه داشتن و ارزیابی مجدد برخی چیزها دارید. مسائل اقتصادی ، روابط و تعهدات نزدیک و اعتماد به نفس شما برجسته می شود. در این ماه وضعیت مالی و روابط صمیمی شما دستخوش تحولات ویژه ای می شوند. همچنین می توانید مسیر دستیابی به فراوانی و شکوفایی بیشتر و تحقق رویاهای خود را بهبود بخشید.

دنیای پیرامون شما اخیرا به طرز دراماتیکی تغییر کرده است. در این ماه فرصت دارید که مقداری آرام باشید، دست نگه دارید و دوباره مسائل را ارزیابی کنید. مسائل اقتصادی، ارتباطات و تعهدات نزدیک و عزت نفس شما برجسته می‌شوند. در این ماه به واسطه انرژی طبیعت، اوضاع مالی و روابط صمیمی‌ دستخوش تحولات خاصی می‌شوند. همچنین فرصت اصلاح و پاکسازی مسیر برای دستیابی به فراوانی و شکوفایی بیشتر و تحقق رویاهایتان خواهید داشت.

شما چیزهای زیادی برای ارائه به دنیا و عشق بسیار زیادی دارید ، اما ابتدا باید یاد بگیرید که خود را دوست داشته باشید. شما به احتمال زیاد تغییراتی اساسی در روابط خود ایجاد خواهید کرد ، به ویژه موارد مرتبط با مسائل عاطفی و پول. این ماه زمان خوبی برای پرداخت بدهی و مالیات هایتان می باشد.

فال حافظ اسفندی ها:

رشته ی کار از دستتان خارج شده است. کار امروزتان را به فردا موکول نکنید، هر چند می دانید راهی را که انتخاب کردهاید بسیار سخت و پر فراز و نشیب است ولی به خاطر نتیجه ی شیرینش تحمل می کنید. طلب خود را از خدا می خواهید. هر روزتان بهتر از روز قبل می ود. زیرا دلتان پاک است. هر کاری را که می خواهید انجام دهید در موردش کمی فکر و تامل کنید اگر عجله کنید باعث پشیمانی تان می شود پس از فضل و عقل خودتان استفاده کنید.

سطح انرژی کلی شما: 53 درصد
ستاره شما 86 درجه جنوبی
بهترین روز: 8، 10، 2
بدترین روز: 9، 7

❓ فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سروکار داشته ایم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ نظرات خود را در مورد فال ماهانه مرداد ۹۹ با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب ها

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

‫11 نظرها

 1. Avatar مریم مهرنوش گفت:

  با سلام و خسته نباشید ،، واقعا تشکر و قدردانی میکنم نسبت به این فالنامه شما ،، پر حقیقت اکثر مواردی که ذکر می کنید واقعی است …

 2. Avatar م.ج گفت:

  خداوکیلی این فالها را از کجا در میارید میذارید توی سایت؟ این پیش بینی ها را از کجا میارید؟ خیلی دلم میخواد بدونم این فالها و انواعشون چطوری به وجود میان. هر سایت طالع بینی و فالی که میری میخونی هر کدوم فالشون فرق داره. پس کدومو باید باور کرد؟ به طور مثال فال مرداد ماه ۹۹ را ۴ نمونه ازش خوندم. آخه کدوم درسته؟ واقعا که فال و طالع بینی فقط واسه سرگرمیه و هیچ کدام واقعیت ندارن. همشون سرکاریه 😉

 3. Avatar فال فالوده گفت:

  فال ماهانه فالوده در مقایسه با فال ماهانه ماگرتا هیچی نیست. محشره این فاله ماهونه تون

  1. طهرانی طهرانی گفت:

   بهترین فال ستاره شناسی ماهانه هم در فال ماه قرار گرفت

 4. Avatar .... گفت:

  چرا ستاره ، سطح انرژى ، بهترین و بدترین روز فروردینى ها و اسفندى ها یکیه ؟؟؟؟؟؟؟

 5. Avatar حبیبه گفت:

  یکم سطح فال ماهانه افت کرده فک میکنی یه اخوندی چیزی داره فالتو میگه!جالب نبود بخصوص این ماه خرداد. قبلا سطحش بهتر بود

 6. Avatar بانو گفت:

  سلام.من اولین بار اتفاقی فال سایت شما رو مرداد 98 خوندم.کاملا درست بود. تعجب کردم بعد رفتم فال دوماه قبل هم خوندم ببینم درسته یانه. اون قضایای خاص کاملا برام اتفاق افتاده بود. اون موقع مطالب فالتونو از هرمنبعی میاوردین دوباره لطفا از همون منبع بنویسین. اونا دقیقا درست بود. این جدیدا همش الکیه. برگردین به روال سابق.

 7. Avatar مهسا گفت:

  فال ماهانه هاتون عالین . ممنون ازتون

 8. Avatar فال ماهانه مرداد گفت:

  فال نیمه دوم مرداد 99 تون عالی بود من خیلی کیف کردم کاملا درسته
  البته باید بگم فال ماه مرداد ۹۹ نیمه اول هم عالی بود

 9. Avatar Dusty Alger گفت:

  Hello.This article was really motivating, particularly since I was searching for thoughts on this subject last Sunday.

 10. Avatar ExoRank گفت:

  Awesome post! Keep up the great work! 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن