سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه خرداد ۱۴۰۱ ،❤️ فال و طالع بینی این ماه حافظ اصلی

فال ماهانه خرداد 1401 یا فال ماه آپریل میلادی 2022 ، فال ماهیانه خرداد امسال و فال برج یک

در این نوشته از بخش فال ماگرتا، فال ماهانه خرداد ۱۴۰۱ ، طالع بینی خرداد ماه امسال ، طالع ماه سوم 1401 ، فال ماه ۳ سال جدید و فال ماهانه خرداد 1401، فال این ماه و طالع این ماه من و فال ماهیانه برج 5 سال 2022 را برای متولدین همه ماه آماده کرده‌ایم در ادامه همراه ما باشید.

فال ماهانه خرداد ۱۴۰۱ متولدین فروردین

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ فروردین ماه
فال متولد فروردین

این ماه بیشتر در مکانهای عمومی و در ارتباط با دیگران باشید. ارتباط بیشتر با دوستان یا حتی عشق زندگی‌تان شما را به حال و آینده امیدوار می‌کند به طوری که ایده های مثبتی به ذهنتان می رسد که می خواهی در ماه‌های آتی اجرایشان کنید. سعی کنید ایده های تان را جایی بنویسید تا فراموش نشود. شما تا به حال صبر زیادی کردید و اکنون زمان ابراز وجود است حتماً حرف های زیادی برای معشوقه تان دارید پس بهتر است صادقانه آنها را بیان کنید.

اگر آسان بگیرید همه چیز برایتان آسان می شود. مردم گاهی فقط به یک شنونده نیاز دارند تا زمانی که از شما نظرتان پرسیده‌اند نظری ندهید. خریدتان را بهتر است کمی به تعویق بیندازید اتفاقی در شرف وقوع است که ممکن است به پول تا نیاز داشته باشید اولویت بندی کنید انجام یک کار مهم را با سهل انگاری به تعویق انداخته‌اید ادامه این روند پریشانتان می‌کند.

❤️ فال عشق ماهانه خرداد ۱۴۰۱ : زندگی عاطفی شما تغییر و تحولاتی خواهد داشت که در نهایت به سود شما خواهد بود.

🔮 فال فرشتگان : فرشته روچل Rochelle، اگر تو به حکمت درون قلبت رجوع کنی و آن را دنبال کنی به سعادت و رفاه می رسی.

فال حافظ فروردین ماهی

با به کارگیری همه تلاش و اراده و همت عالی خود به اهداف خود خواهید رسید. با داشتن دوستی صادق به بهشت برین دست پیدا می کنی. بی انصافی است اگر گله و شکایتی داشته باشی. غرور نداشته باش با اهل فن و نظر مشورت کن تا از خطاها به دور باشی. احساس خستگی می کنی و درونت غوغاست به ائمه متوسل شو تا به حقیقت برسی. غصه هایتان برطرف می شود به شرط آنکه دست از شکایت بردارید.

سطح انرژی کلی شما: 85 درصد
ستاره شما 100 درجه جنوبی
بهترین روز: 5، 26، 9
بدترین روز: 1، 17

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ اردیبهشت ماه
فال متولد اردیبهشت

مهربانی در شما موج می‌زند اما این خصلت در این ماه بیش از همیشه در شما فوران می‌کند، به طوری که برای برخی از عزیزانتان هدیه می خرید. اگرچه آنها از این رفتار شما بسیار خوشحال می شوند اما حواستان باشد که در این کار زیاده روی نکنید، زیرا توقع دیگران را بالا می‌برید و این کار در دراز مدت به ضررتان تمام می شود. شاید تصور کنید که با شریک زندگی تان به اندازه کافی حرف می زنی اما آیا حرف های شما عمیق و از ته قلبتان است؟ اگر می خواهید رابطه خود را بهبود ببخشید برای صحبت کردن در مورد موضوعات مهم با یکدیگر وقت بیشتری بگذارید.

شما مجرد های متولدین اردیبهشت تغییراتی را در رابطه عاطفی تان تجربه خواهید کرد که برایتان بسیار دلنشین است ممکن است شخصی جدید وارد زندگی تان شود در مورد چیزی که حق شماست کوتاه نیایید کاری به حرف دیگران نداشته باشید و بدون اینکه خاطر کسی را آزرده کنید راه خودتان را بروید و کار خودتان را بکنید. یادتان نرود که شما فقط یک بار زندگی می کنید.

❤️ فال عشق ماهانه خرداد ۱۴۰۱ : یکی از دوستانتان خواسته یا ناخواسته به استحکام رابطه شما کمک می‌کند.

🔮 فال فرشتگان : فرشته سارنا sarena، من فرشته فراوانی هستم. تو پولی را که نیاز داری به دست می آوری. چگونگی وقوع این امر در دستان خداوند است. مطمئن باش.

فال حافظ اردیبهشت ماهی

کرم و لطف خدا شامل حالتان شده است پس چرا این همه مکدر و ناراحت هستید. اینقدر خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. از آنچه که قسمتتان شده ننالید در عوض شما با نفس خودتان مرده ای را زنده می کنید و خواهان بسیار دارید. از دیگران دل می برید ولی جفا می کنید. سعی کنید دل دیگران را هم برای خودتان حفظ کنید. به قول معروف تا کار نکنید مزدی هم دریافت نمی کنید پس تلاش کنید تا زمانی که جان در بدن دارید.

سطح انرژی کلی شما: 38 درصد
ستاره شما 97 درجه شمالی
بهترین روز: 26، 14
بدترین روز: 19، 5

فال ماهانه متولدین خرداد

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ خرداد ماه
فال متولد خرداد

در خرداد ماه برای شما اتفاقی خاص می افتد، بعد از دیدار با فردی احساس عجیبی را در وجود خود تجربه می کنید و نسبت به خود و زندگی تان امیدوار می شوید. اگر مجرد هستید بدانید که جمله معروف عشق در نگاه اول در شما اتفاق افتاده است پس آن را جدی بگیرید. اگر هدفی در سر داشته‌اید که هیچگاه عملی نشده است، ناامید نشوید زیرا دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است.

اولین قدم را به سمت موفقیت محکم بردارید و به زودی تغییری بزرگ زندگی‌تان اتفاق می‌افتد. برای غلبه بر حسن ناآرامی که در عمق وجودتان احساس می کنید وارد رابطه جدید نشوید کلافگی و اضطراب این روزهای تان با بحث کردن با دیگران کمتر نمی شود بیش از حد برای نگه داشتن چیزی یا کسی بها دادید رها کنید و ایمان داشته باشید اگر مال شما باشد به شما برمی گردد. بیش از این عذاب را تحمل نکنید.

❤️ فال عشق ماهانه خرداد ۱۴۰۱ : اتفاقات خوبی در انتظارت است. فقط کمی جسارت داشته باش و کاری انجام بده که روزگار هجران دوباره به وصل تبدیل شود.

🔮 فال فرشتگان : فرشته دانیل Daniel، من فرشته ازدواج هستم و در حال حاضر در کناری ایستاده‌ام.

فال حافظ خرداد ماهی

اگر محبت و خوبی و لطف و صفا را یکجا داشته باشی پیش خلق مقامت بالا می رود. مشکلات زندگی باعث شده تا سرتان به سنگ بخورد. تصمیم بگیرید برای رسیدن به مقصود کاری کنید که همه انگشت به دهان بمانند. این محبت و عشق است که هیچ وقت پایانی ندارد. به یار نظر کن و از راهی که رفته ای برگرد.

سطح انرژی کلی شما: 50 درصد
ستاره شما 65 درجه جنوبی
بهترین روز: 5، 6، 25
بدترین روز: 9، 11

طالع بینی ماهانه خرداد 1401 متولدین تیر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ تیر ماه
فال متولد تیر

شما فردی هستید که هر لحظه چیز تازه ای را می‌طلبید. این ماه علایق ناگهانی شما نه تنها دیگران بلکه خود شما را نیز متعجب خواهد کرد زیرا تصمیمی خواهید گرفت که تغییری بزرگ به زندگی تان بدهید، اگرچه اکنون آن را به چشم یک سرگرمی می بینید اما در آینده نزدیک می تواند برای شما منبع درآمدی باشد. اگر اخیراً به خصوص با شریک زندگی تان کم حرف شده‌اید باید گفت که بیان احساسات واقعی می تواند حقایق را آشکار و مشکلات بسیاری را حل کند پس بیشتر با دیگران گفتگو کنید.

فرصتی ناب در رابطه با روابط عاطفی تان در انتظارتان است به شرط آنکه گوش شنیدن داشته باشید و حواستان به جزئیات باشد، یادتان باشد لذتی که در بخشیدن است در تلافی کردن نیست. برخی از کارها در این ماه به نتیجه نمی رسد، بنابراین بسیار ناراحت خواهید شد و بلافاصله همه را محکوم می کنید که دقیقاً همان کاری را که می خواستید انجام نداده اند، اما باید بدانید که این راه آرام شدن نیست.

❤️ فال عشق ماهانه خرداد ۱۴۰۱ :‌ تعلقات عاطفی که نسبت به شخص خاصی دارد، بزرگتر از آن چیزی که هست به نظر می‌رسد.

🔮 فال فرشتگان : فرشته آزور Azur، خواسته و آرزوی تو به زودی برآورده می شود. صبر و حوصله داشته باش. سعی نکن به زور کاری را انجام دهی.

فال حافظ تیر ماهی

ناامید نباشید. هر آنچه که تلاش کرده‌اید به زودی نتیجه و مزد آن را دریافت کنید و دوباره زنده می شوید. تکیه بر شب و تاریکی نکنید. اگر زیان دیده‌اید در جایی دیگر مالی به شما می رسد. برای رسیدن به حاجات تان غیر از خدا پیش کسی دست دراز نکنید که به بدنامی ان نمی ارزد. در همه حال خداوند به شما کمک می کند و شما بر همه ی دشمنانتان غلبه می کنید.

سطح انرژی کلی شما: 106 درصد
ستاره شما 85 درجه جنوبی
بهترین روز: 9، 11، 30
بدترین روز: 5، 17

فال ماهانه خرداد ۱۴۰۱ متولدین مرداد

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ مرداد ماه
فال متولد مرداد

زندگی پر از ماجراجویی است، اگر تا به حال به این موضوع اعتقاد نداشته‌اید در خرداد ماه زندگی این جنبه خود را به شما نشان خواهد داد. به دلیل موفقیت‌هایی که در گذشته به دست آورده‌اید و همچنین تعریف و تمجیدهایی که دوستانتان از شما می کنند اعتماد به نفستان بالا می رود، از این شرایط برای به دست آوردن موفقیت های بیشتر استفاده کنید. به زودی با افرادی آشنا خواهید شد که مشترکات و علاقه مندی های مشابهی با آنها دارید.

آنها می‌توانند به شما در راهی که انتخاب کرده‌اید کمک کنند، گذشته را به فراموشی بسپارد و با نگاهی نو به سوی آینده قدم بردارید. شما برای انتظار کشیدن ساخته نشده‌اید به خودتان جرات بدهید و با اعتماد به نفس و جسارت بیشتری کنترل اوضاع زندگی‌تان را به دست بگیرید. در خانه تان را به روی هر کسی باز نکنید همه مردم نیت خیر ندارند و دل و زبانشان با هم یکی نیست.

❤️ فال عشق ماهانه خرداد ۱۴۰۱ : امواج شادی و شادمانی را احساس می‌کنید که به شکل آشنایی با فرد جدید در زندگی شما به وجود می‌آیند.

🔮 فال فرشتگان : فرشته رایه Raye، در حال حاضر یوگا و فعالیتهای بدنی برای تندرستی و سلامتی و آرامش درونی و رشد روحی تو الزامی و ضروری است.

فال حافظ مرداد ماهی

غافل از حال خویش شده ای. تو جوانی پرشور هستی که از تو برای رسیدن به موفقیت استفاده می کنند و خودت از قافله عقب مانده ای. قدر آن چیزی را که داشتید ندانستید و حال دارید از فراق آن می سوزید. تنها آرزویتان رهایی از غم و درد است که عنایت خداوند آن را برآورده می سازد. اگر می خواهید غرق در الطاف خداوند شوید و در بحر نعمات او شنا کنید و عزت و بزرگی خود را حفظ کنید و به غم دل دچار نشوید بخشنده باشید و دوستانتان را ببخشید.

سطح انرژی کلی شما: 78 درصد
ستاره شما 46 درجه شمالی
بهترین روز: 22، 10، 5
بدترین روز: 21، 27

طالع بینی ماهانه متولدین شهریور

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ شهریور ماه
فال متولد شهریور

در محیط کار پیشنهادی به شما می شود که انرژی و انگیزه را افزایش می‌دهد و درآمد شما نیز از این طریق افزایش می یابد. تغییر ساده نیست پس اگر برای مسیری که انتخاب کرده‌اید نگران هستید دوستان خود را فراموش نکنید زیرا آنها می‌توانند حامیان بزرگی برای شما باشند. شریک زندگی‌تان به فکر ایجاد تغییری در زندگی است حتی اگر ایده او برای شما مسخره به نظر آمد به او نخندید و بگذارید آزادانه کاری را که به آن علاقه دارد انجام دهد اگر او را آزاد بگذارید علاقه او به شما نیز بیشتر خواهد شد.

بهتر دست از لجبازی بردارید و برای کاری که باید انجام دهید هر چه زودتر درخواست وام کنید. دست دست کردن فقط اوضاع را سخت تر می کند. چیزی یا کسی یا جواب سوالی را که به دنبالش می گردید پیدا خواهید کرد کافیست اندکی صبورتر باشید. رویاهایتان را جدی تر بگیرید تا حسرتشان را نخورید. به دنبال شور و هیجان و کاری جدید در آغاز ماه هستید، آنقدر بگردید تا آنچه که به دنبالش هستید را بیابید.

❤️ فال عشق ماهانه خرداد ۱۴۰۱ : شما شانس دیدن چیزهایی را از رابطه خود دارید که معمولاً خارج از دسترس شما بوده‌اند. بسیاری از حقایق آشکار می‌شوند.

🔮 فال فرشتگان : فرشته آریل Arielle، تجارب روحی و روشن بینانه جدیدی، شخص تو و دیدگاهت را نسبت به جهان تغییر می دهد. اجازه بده موهبت های روحی تو به وسیله یادگرفتن، دعا و نماز خواندن و ژرف اندیشی (مدیتیشن) گسترش یابد.

فال حافظ شهریور ماهی

از نظر ایمان در مقام بالایی هستید به زیارت عتبات عالیات مشرف می شوید. به دوستان خودتان اطمینان کنید. در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد. بسیار مواظب باشید تا به دام شیطان نیافتید. فکر حکیمانه ی شما روزگار را سخت شکست داده است.

سطح انرژی کلی شما: 100 درصد
ستاره شما 75 درجه شمالی
بهترین روز: 16، 11، 2
بدترین روز: 25، 30

طالع بینی ماهانه خرداد ۱۴۰۱ متولدین مهر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ مهر ماه
فال متولد مهر

تصمیم دارید راهی را آغاز کنید اما نگران هستید، اگرچه موانع پیش پای تان وجود دارد اما آنقدر با اراده قدم برمی دارید که در نهایت موفقیت شما حتمی است. سعی کنید این رفتار خود را همیشگی کنید زیرا هیچ هدفی آسان به دست نمی آید. برای شروع کاری مورد حمایت دیگران قرار می گیرید پس از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. بهتر است خرداد ماه هر آنچه دوست دارید و ندارید را کنار بگذارید و کمی نسبت به معشوقه تان انعطاف‌پذیری بیشتری نشان دهید، عشق به سمت شما سرازیر است.

بیش از آنکه در مورد فرد مورد علاقه تان قضاوتی داشته باشید با حفظ آرامش و خونسردی سوالی که مدتهاست ذهنتان را به خود مشغول کرده از او بپرسید. ایجاد تغییرات جزئی و آسان در برنامه های روزمره تان و یکنواخت زندگی تان به رضایت خاطر و آرامش تان کمک بسیاری می کند. پیشنهاد سفر را حتما قبول کنید. در روزهای پایانی ماه هم باید برای هر چیزی آماده باشید روزهای پر مشغله ای را در محیط کار تجربه خواهید کرد.

❤️ فال عشق ماهانه خرداد ۱۴۰۱ : سوء تفاهمی که قبلاً بین شما و یارتان پیش آمده بر طرف شده و مشخص می‌شود که هیچ‌کدام از شما نیت بدی نداشته است.

🔮 فال فرشتگان : فرشته بریدجت Bridgette، مراقب باش کاری نکنی. قبل از آنکه ادامه دهی جوانب و شرایط را با دقت بسنج و بررسی کن.

فال حافظ مهر ماهی

ذات و طینتی زیبا داری و همین برای معرفی تو کافی است. احتیاج به آراستن ظاهر نیست. اعتماد به نفس خود را تقویت کن. هر کس که تو را انتخاب کند عاشق طینتت می شود. حاجتی دارید که با دعا به درگاه خدا برآورده می شود. انشاءالله. از همنشینی با یار بد پرهیز کنید تا سعادتمند شوید. شکایت نکنید همه‌ی مسائل کار خدا بوده تا به خودتان بیایید.

سطح انرژی کلی شما: 95 درصد
ستاره شما 75 درجه جنوبی
بهترین روز: 25، 16، 10
بدترین روز: 30، 6

فال ماهانه خرداد 1401 متولدین آبان

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ آبان ماه
فال متولد آبان

آیا تا به حال در مورد اینکه داشتن نگرش مثبت نسبت به زندگی چه تاثیراتی روی احساس خوشبختی و همچنین سلامت جسمانی شما می تواند داشته باشد چیزی شنیده‌اید. اگر تا به حال این اطلاعات را تنها در کتاب ها دیده‌اید در این ماه می توانید آنها را به طور ملموس و در زندگی خود تجربه کنید و ببینید داشتن تفکر و نگرش مثبت چه نتایج ارزشمندی می تواند داشته باشد. مطمئن باشید به زودی جواب سوال های تان را پیدا خواهید کرد.

شما احساس می‌کنید بسیار قوی هستید و ذهنتان هم خیلی خوب کار می‌کند از این وضعیت به خوبی استفاده کنید تا نتیجه آن را خیلی زود در زندگی حرفه ای خود ببینید و شاهد فرصت‌های کاری فوق العاده باشید. اتفاقی افتاده یا به زودی می‌افتد که باورش برایتان مشکل است به خودتان فرصت بدهید طول می کشد تا درک کنید این اتفاق می‌تواند به نفع تان باشد. راه های جدید را امتحان کنید و جز خودتان با هیچکس مشورتی نکنید تا این طوفان بگذرد، کمی صبور باشید و در وقت آزاد تان کتاب بخوانید.

❤️ فال عشق ماهانه خرداد ۱۴۰۱ : آخر ماه می‌تواند برای شما روزی باشد که اتفاقات عاطفی‌ای که در گذشته برایتان اتفاق افتاده دوباره برایتان یادآوری شود.

🔮 فال فرشتگان : فرشته یوونه Yvonne، تو رابطه خاصی با حیوانات داری. حیوانات تو در زمین و آسمان توسط فرشتگان محافظت می شوند.

فال حافظ آبان ماهی

تو که خودت بی تجربه ای چگونه به دیگران امر و نهی می کنی. تو که از عشق بویی نبرده ای چطوری صحبت از عشق می کنی و به راه راست دعوت می کنی. رازها و درد دلهایت را حفظ کن و سرپوشی روی آن بگذار. خداوند تو را از بندی که در آن گرفتار هستی نجات می دهد، به شرط آنکه برای رسیدن به ایمان و صفای دلت تلاش کنی.

سطح انرژی کلی شما: 65 درصد
ستاره شما 72 درجه شمالی
بهترین روز: 6، 15، 24
بدترین روز: 9، 30

فال ماهانه متولدین آذر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ آذر ماه
فال متولد آذر

فکر می کنید نیمه گمشده خود را یافته‌اید، اگر به احساس خود ایمان دارید این ماه را به همراه محبوبتان به یک مکان زیبا بروید و احساسات واقعی تان را آشکار کنید. مطمئنا از اینکه صادق بوده‌اید پشیمان نخواهید شد. بر سر دوراهی قرار می‌گیرید، مهم راهی که انتخاب می‌کنید نیست مهم تلاش شما برای گذراندن موانع است هر راهی را در پیش بگیرید سختی‌هایی دارد پس بجای معطل کردن اولین قدم را با اراده‌ای بالا بر دارید.

شما بر هر موضوعی بیش از حد اصرار می کنید بد نیست گاهی همه چیز را رها کنید و به سرنوشت اجازه دهید تا شما را به آن سمتی که می خواهد ببرد. برای برآورده کردن رویای یکی از عزیزانتان دست یاری به سوی او دراز کنید. با یکی از دوستان خود اختلاف نظری پیدا خواهید کرد که اگر واقع‌بینانه با آن برخورد کنید مشکلی ایجاد شده به آسانی برطرف می گردد. این روزها به شدت حساس شده‌اید، دلیل بروز مشکلات تان همین است توقع محال نداشته باشید، نه از خودتان و نه از دیگران!

❤️ فال عشق ماهانه خرداد ۱۴۰۱ : یک گفتگوی صمیمانه و البته جدی با کسی که مدت‌هاست در نظر داری پیش می‌آید و متوجه می‌شوی که عشقتان دو طرفه است.

🔮 فال فرشتگان : فرشته مرلینا Merlina، تو آشفته و سردرگم هستی چراکه به اندازه کافی آگاهی و اطلاعات نداری. قبل از آنکه تصمیم بگیری بهتر است بیشتر خبر کسب کنی و از آگاهان و مطلعان کمک بگیر.

فال حافظ آذر ماهی

دشمنی را کنار بگذارید تا بتوانید پیروز شوید و به نیات خودتان برسید باید مانند شیری باشید تا بتوانید دشمنان را که همچون ماری شما را نیش می زنند از بین ببرید. آسوده خاطر باشید دیدار یار حتمی است. . با خدا باش و قرآن بخوان تا غم ها از دلت پاک شود و راه دین را پیدا کنی تا با سرعت هر چه تمام تر به قله ی موفقیت صعود نمایی. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

سطح انرژی کلی شما: 80 درصد
ستاره شما 100 درجه شرقی
بهترین روز: 5، 12، 17
بدترین روز: 10، 23

فال ماهیانه متولدین دی

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹  دی ماه
فال متولد دی

با تمام احساساتی که در دل دارید برایتان سخت است که بتوانید خودتان را با واقعیت تطبیق دهید اما این ماه باید این کار را بکنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید. منتظر فرصتی هستید تا هدفی که در سر دارید را پیش ببرید، یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که بر ترس‌هایتان غلبه کنید و آنها را به شیوه ای مثبت و درست به کار گیرید. مطمئنا در این راه موفق خواهید بود. شما عاشق پیشرفت هستید و دوست دارید در تمام جنبه های زندگی حتی رابطه عاطفی هر روز یک قدم به جلو بگذارید.

اگرچه شریک زندگی شما کمی نگران است اما با جسارتی که دارید حتماً موفق خواهید شد. به حرف ها و سوال های دیگران نیز اهمیتی ندهید، همه دار و ندار تان را پای یک تصمیم نگذارید چرا که بیهوده خودتان را سر خورده می کنید. شخصی به اصرار می خواهد با شما صحبت کند این فرصت را از آن نگیرید، پشیمان می شوید. از شنیدن خبری خوشحال خواهید شد و به شخصی تبریک خواهید گفت. بهتر است در نگهداری و حفظ آنچه که راحت بدست نیاورده‌اید بیشتر دقت کنید.

❤️ فال عشق ماهانه خرداد ۱۴۰۱ : از رقیبان سبقت خواهی گرفت؛ بنابراین امکان موفقیت تو در این رابطه زیادتر می‌شود.

🔮 فال فرشتگان : فرشته بتانی Bethany، اگر تو خوب مراقب خودت باشی برای همه چیز اکتفا می کند. امروز برای تو اتفاقی که اعصابت را راحت می کند.

فال حافظ دی ماهی

حوادث زیادی در آینده برایت اتفاق می افتد پس بیدار و هوشیار باش. برای رسیدن به خوشی آینده، روزگار امروزت را خراب نکن. مواظب رفتارتان باشید گاهی زیاده روی می کنید، یا بیشتر به خدا روی آورید زیرا همه‌ی ما میهمانان ناخوانده ای هستیم که باید به آخرت برگردیم. دنیا سرابی بیش نیست حتی سبزه و گل و دشت چند صباحی می مانند. تکیه بر این عالم فانی نکن.

سطح انرژی کلی شما: 85 درصد
ستاره شما 87 درجه شمالی
بهترین روز: 8،6، 20
بدترین روز: 15، 19

فال ماهانه بهمن ماهی ها

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ بهمن ماه
فال متولد بهمن

خرداد ماه اطلاعات مهمی دستگیرتان می شود که می تواند درهای تازه ای را به روی شما بگشاید و زندگی شخصی یا حتی حرفه ای تان را تغییر دهد. فرصتی برای تان فراهم می شود که می توانید توانایی های خود را بالا ببرید. این ماه زمان فوق العاده ای برای یادگیری است پس آن را از دست ندهید. در این راه با افراد جدیدی نیز آشنا خواهید شد اگر دوست دارید دست به کارهای عجیب و غریب بزنید حتی اگر رفتار شما از نگاه دیگران نامعقول بیاید باز هم شما به کار خود ادامه دهید.

درهای جدیدی در این راه به روی شما گشوده خواهد شد. حسی اسرار آمیز شما را به سمت شناخت هرچه بهتر فردی سوق می‌دهد که تازه وارد زندگی‌تان شده است. قوه تخیل خود را تقویت کنید، با عزت نفس جسارت به سوی هدف تان پیش بروید، گیر افتادن در گذشته فقط به ناامیدی و سرخوردگی منجر می شود. به امور عاطفی خود با نگاهی تازه و متفاوت بنگرید.

❤️ فال عشق ماهانه خرداد ۱۴۰۱ : مشکلی که در مورد استقلالت در رابطه داشتی حل شده و از بین خواهد رفت.

🔮 فال فرشتگان : فرشته دزیره Desiree، اکنون شرایط مناسب نیست. منتظر بمان یا راههای دیگری را بسنج. از خداوند کمک و یاری بخواه.

فال حافظ بهمن ماهی

حادثه ای در پیش است که شما را از بی سامانی نجات می دهد. راه راست را پیشه‌ی خود کن. خداوند باز هم به تو لطف کرده است. گر برای رسیدن به معشوق عاشق نباشی و با جمال ظاهر وصال طلبی جز دردسر عایدت نخواهد شد. غم دلت را به کسی نگفته ای و در عین غمگینی می خندی. زندگی را هر طوری که بگیری می گذرد. پس امید داشته باش و از نعمات خدا لذت ببر.

سطح انرژی کلی شما: 76 درصد
ستاره شما 65 درجه جنوبی
بهترین روز: 8، 2، 4
بدترین روز: 9، 17

فال ماهانه متولدین اسفند 1401

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ اسفند ماه
فال متولد اسفند

یاد گرفتن مهارت های جدید اعتماد به نفس شما را بالا می‌برد و تلاش‌هایی که طی هفته‌های گذشته برای رسیدن به اهدافتان کرده‌اید با موفقیت به نتیجه می رسد و شما مورد تحسین شدید اطرافیانتان قرار خواهید گرفت. به زودی پولی به دستتان می رسد که می توانید با آن کمی خوش بگذرانید. شما سختی‌های بسیاری را متحمل شدید و حالی خوش شایسته شماست. افراد بسیاری برای درد و دل نزد شما می‌آیند، اما بهتر است شما نیز برای خودتان زمان بگذارید.

رابطه عاطفی تان نیاز به کمی تغییر دارد، در این مورد با شریک زندگی تان مشورت کنید. از زبان شیرین تان برای رفع کینه و کدورتی کهنه استفاده کنید. مراقب باشید این ماه تا می توانید از تنش‌های کاری دور بمانید و خود را درگیر هیچ بحثی نکنید. شخصی نزد شما برای درد و دل خواهد آمد، بهتر است فروتن و متواضع باشید و ناخواسته با گفتن حرفی بار دلش را سنگین تر نکنید.

❤️ فال عشق ماهانه خرداد ۱۴۰۱ : طرف مقابل در برخی مسائل کوتاه خواهد آمد. ممکن است این کوتاه آمدن در اثر یک تدبیر و دوراندیشی خردمندانه اتخاذ شده باشد.

🔮 فال فرشتگان : فرشته ایزابلا Isabella، الان زمان مناسب برای اقدام جدید است. شما موفق می شوید و نتیجه منطبق بر انتظارات مثبت تو است.

فال حافظ اسفند ماهی

از حرف سنجیده و درست ناراحت نشو. بدان که مصلحت تو را می خواهند هر چند که فکر کنی کسی درکت نمی کند. کاری را که اصرار به انجام آن داری عاقبت خوشی ندارد. قدر جوانی خویش را بدان و شادابی خود را با دیگران تقسیم کن. تنها آرزویتان رهایی از غم و درد است که عنایت خداوند آن را برآورده می سازد.

سطح انرژی کلی شما: 70 درصد
ستاره شما 65 درجه شمالی
بهترین روز: 10، 25، 16
بدترین روز: 4، 13

❓ فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سروکار داشته ایم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ نظرات خود را در مورد فال ماهانه خرداد ۱۴۰۱ با ما به اشتراک بگذارید. همچنین اگر دوست داشتید این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.