سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه فروردین ۹۹ ،❤️ فال و طالع بینی این ماه حافظ اصلی⭐

فال ماهانه فروردین 99 یا فال ماه مارس میلادی ، فال ماهیانه فروردین امسال و فال این ماه

در این مطلب از بخش فال ماگرتا، فال ماهانه فروردین ۹۹ ، طالع بینی فروردین امسال ، طالع ماه فروردین 99 ، فال ماه فروردین سال جدید و فال ماهانه فروردین1399، فال این ماه و طالع این ماه من و فال ماهیانه فروردین 2020 را برای متولدین همه ی ماه آماده کرده ایم در ادامه همراه ما باشید.

فال ماهانه فروردین ۹۹ متولدین فروردین

فال ماهانه دی ۹۸ فروردین ماه
فال متولد فروردین

در فال ماهانه شما فروردین ماهی عزیز آمده است که به زودی موقعیت مالی شما بهبود پیدا می کند اما باید همچنان مواظب خرید ها و خرج های روزانه ی خود باشید.اگر بخواهید به سختی به نظرات و عقاید خود بچسبید و از آنها در مقابل دیگران پرخاشگرانه حمایت کنید فقط اوضاع را برای خودتان پیچیده تر می‌کنید. ممکن است در زندگیتان شکست و ناامیدی در شما به وجود بیاید اما از این ماه به خودتان قول دهید که از لحظه حال لذت ببرید.شادی و خوشبختی فراوانی در زندگی نصیبتان خواهد شد.

هرگز از کاری که می کنی نا امید نشو و به آنچه که دارید قناعت کنید چون آنچه را که خداوند قادر متعال برای هر بنده ای مقدور فرموده به اندازه استعداد و لیاقت اوست پس به این امر شاکر باشید. اگر به خدا توکل کنی ،آنچه را که بخواهی بدست خواهی آورد.قصدی را که در دل داری انجام خواهد شد فقط باید چند روزی صبر کنی. یکی از دوستان و اطرافیانتان به شما حسادت می کند، مواظب اطرافتان باشید و سعی کنید باعث به وجود آمدن حسادت دیگران نشوی.

بر اساس فال ماهانه فروردین ۹۹ این ماه می تواند یک ماه بزرگ برای قدمهای محکم زندگی باشد. قادر خواهید بود ذهن خود را درباره برخی مسائل مهم و حتی اطرافیان ، آماده کنید.  شما مسئولیت خود را بر مستقل بودن ترجیح می‌دهید، حتی اگر از تصمیم خود راضی و خشنود نباشید.

به حرف های دیگران زیاد گوش نده. برای اتفاقی که افتاده خود را سرزنش نکن. بخدا توکل کن انشالله که بخوبی و خوشی مشکلات پایان میپزید. در روزهای پایانی ماه برای عملی شدن یکی از اهداف جاه طلبانه تان تا جای ممکن صبر و حوصله به خرج دهید! باید از کوته نظری و سطحی بینی چشم بپوشید و بیشتر از گذشته به حقایق توجه کنید ، بهتر است زیاد اهل تظاهر نباشید ؛ در غیر اینصورت آرامش زندگی تان به هم خواهد خورد.

فال حافظ :

تفسیر فال حافظ شما نشان می دهد که با خیال او زندگی می کنی. مدعی هستی که عاشق شده ای اما می دانی که برای رسیدن به وصال یار باید صبر داشته باشی. با گوشه نشینی کار به جایی نمی بری. تلاش کن، هر چند که سال ها طول بکشد. ولی عاقبت به مراد خودت می رسی. حساس خستگی می کنی و درونت غوغاست به ائمه متوسل شو تا به حقیقت برسی. تو را با دنیای فانی کاری نیست پس به باقیات برس و سینه ات را با یاد خدا پر کن تا به وصال یار برسی.

سطح انرژی کلی شما: 76 درصد

ستاره شما 57 درجه شمالی

بهترین روز: 1، 22، 27

بدترین روز: 11، 24

فال این ماه متولدین اردیبهشت

فال ماهانه دی ۹۸ اردیبهشت ماه
فال متولد اردیبهشت

در فال این ماه شما اردیبهشت ماهی عزیز آمده است که نیازهای عاطفی تان در این ماه بسیار اذیتتان خواهد کرد، نگران نباشید زیرا اگر مجرد هستید، به زودی شخص دلخواهتان را پیدا خواهید کرد و در کنار او به آرامش خواهید رسید. هر چه بیشتر کارها را به تعویق بیندازید، انجام دادن شان سخت تر خواهد شد. باید راهی پیدا کنید تا در عین توجه به تمایلات شخصی تان به وظایف تان هم برسید. یادتان نرود که شاد باشید و وظایف تان را با روی خوش انجام دهید.

در اواسط ماه کمی تمرکز ذهنی شما به هم می خورد و همین باعث می شود ندانید که چکار باید بکنید. چیزی که سعی دارید از آن دوری کنید کنترل ذهنتان را در دست گرفته است. با استفاده از خلاقیت و استعداد خود سعی کنید احساساتتان را از طریق انجام کارهای بیان کنید. هیچ مشکلی ندارد اگر برای این که توجه اطرافیان را به خود و مشکلات موجود جلب کنید کمی سر و صدا به راه بیندازید زیرا در نهایت به سود شما خواهد شد.

شما دارای قلبی پاک ، مهربان و انسان دوست هستید اما بعضی از دوستان و آشنایان قدر شما را ندانسته و موجب ناراحتی تان را فراهم میکنند. در این ماه شما فرصتی برای اشتباه ندارید، پس قبل از اینکه بخواهید برنامه و پروژه جدید را آغاز کنید خوب به آن فکر کنید تا وسط کار مجبور نشوید آن را رها کنید.

طبق فال ماهانه فروردین ۹۹ چشمانتان را به نعمت های خداوند باز کنید ؛ شما یکی از بزرگترین نعمت ها را دارید ، جفا و ستم است اگر به چیزی جز آنچه دارید و هستید بیندیشید ، البته آرزوهای بهتر به شما قدرت بیشتری میدهد تا بر جهت گیری خود پافشاری داشته باشید و شرایط را بهتر کنید اما یادتان باشد که «جز کوی دوست» نروید!

فال حافظ :

تنهایی کاری از پیش نمی بری، احتیاج به یک همکار و همدل داری که در ضمن راز تو را فاش نکند. گرمای عشق تو بدون کمک دوست سرد می شود و به بر نمی رسد. آسوده خاطر باش که او تکی گاه خوبی برای رسیدن تو به حاجات می باشد و راه ر برایت میسر می سازد. مواظب رفتارتان باشید گاهی زیاده روی می کنید، با بیشتر به خدا روی آورید زیرا همه ی ما میهمانان ناخوانده ای هستیم که باید به آخرت برگردیم، هم نشینانتان هم از خدا دور شده اند از آنها دوری گزینید از خدا بخواهید اول سلامتی را به شما عطا کند و بعد از رموز خداوند همه چیز برایتان روشن می شود و از این طوفان بلا به سلامتی رهایی پیدا می کنی.

سطح انرژی کلی شما: 94 درصد

ستاره شما 122 درجه جنوبی

بهترین روز: 5، 12، 17

بدترین روز: 10، 23

فال ماهانه متولدین خرداد

فال ماهانه دی ۹۸ خرداد ماه
فال متولد خرداد

طبق فال ماهانه فروردین 99 شما ، خطری را که سلامتی جسمانی شما را به خطر انداخته بود بحمدالله از سر گذرانده اید پس وقت آن است که به شکرانه رفع این مشکل صدقه ای دهید و بینوایان را اطعام کنید. . در ماه های آخر سال استرس زیادی داشته اید اما در این ماه همه آنها از بین می روند، به شرط آن که به توانایی هایتان ایمان داشته باشید. خلاقیت چیزی است که در این ماه باید به آن اهمیت زیادی دهید.

یکی از بهترین استعداد های شما قابلیت انجام چندین کار به صورت همزمان می باشد، ولی در این ماه فشار بسیاری را روی خود احساس می کنید و ممکن کمی کارهایتان به عقب بیافتد پس بهتر است که در این ماه برنامه ریزی های هوشمندانه تری داشته باشید. اما فراموش نکن که برای سلامت ذهن و جسمت به آرامش، تفریح و خواب کافی به یک اندازه نیازمندی. اگر مدتی است روابط اجتماعی ‌تان کم شده است، سعی کنید دوباره به اجتماع برگردید و با دوستان خود به گردش و مسافرت های کوتاه مدت بروید تا ذهنتان نیز ریکاوری شده باشد.

فال ماهانه فروردین ۹۹ شما می گوید که  برای برخی از متولدین این ماه جابه جایی شغلی پیش می آید و همین امر موجب می شود، دوره ی کوتاهی را با رکود مالی سپری کنند.   در این ماه نخواهید که همه چیز را کنترل کنید و در عوض‌ سعی کنید جدی باشید و تصمیم بگیرید که در آینده چه کار باید بکنید.  دردی قدیمی ممکن است که التیام پیدا می کند، وقتی که مایل هستید صادقانه با احساسات خود روبرو شوید.  اگر متاهل هستید, سعی کنید همسر خود را شاد کنید و نسبت به یکدیگر درک متقابل داشته باشید.

فال حافظ :

فرصت جدیدی در اختیار تو قرار گرفته است. اکنون وقت آن است که از تجربیاتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را بکنی تا به موفقیتهای بزرگ برسی. به تلاش خود ادامه بده و ناامید مشو و بدان که استقامت و پایداری در انجام کارها عامل اصلی موفقیت و پیروزی است.  از چشم حسودان و بدخواهان به خدا پناه ببر و از نعماتی که خدا در اختیارت گذارده است، نهایت استفاده را ببر و حال دل خود را تنها با آنان بازگو که تو را درک می کنند.

سطح انرژی کلی شما: 90 درصد

ستاره شما 72 درجه شمالی

بهترین روز: 8، 18، 24

بدترین روز: 9، 27

فال این ماه متولدین تیر

فال ماهانه دی ۹۸ تیر ماه
فال متولد تیر

بر اساس فال ماهانه فرودین شما ، در این ماه با مشکلاتی در زندگی تان رو به رو خواهید شد که بزودی این مشکلات از شما برطرف می شود بهتر است نگرانی ها را به دل خود راه ندهید و صبورانه کارهایتان را انجام دهید. سعی کنید مراقب سلامتی خود باشید تا مشکلات زیادی برای تان به وجود نیاید. طالع بینی این ماه شما بازگو می کند که اطرافیانتان با حرف های دروغین شان مشکلات خیلی زیادی برای تان به وجود می آورند و شما را به دردسر های زیادی می اندازند اما سعی کنید گول حرفهای اطرافیانتان را نخورید.

شما در کل آدمی هستید که زود قضاوت می کنید اما این کار شما در این ماه می تواند باعث دردسرهای زیادی برای شما شود پس در مورد رفتارهای دیگران زود قضاوت نکن و رفتارها و گفته‌های دیگران را در ذهن‌تان نگه دارید و بعد راجع‌به آنها نتیجه‌گیری کنید. در واقع فال این ماه شما تمرکزش بر این است که در فرودین ماه کاری را بدون فکر انجام ندهید چرا که این فال از مشکلات و گرفتاری ها خبر می دهد. تنها کاری که باید بکنید این است که اول فکر کنید و بعد به درستی با اتخاذ بهترین تصمیمات عمل کنید.

فال ماهانه فروردین ۹۹ شما می گوید که متاسفانه ماه قبل، ماه خوبی نداشتید و بیشتر درگیر مسائل مالی و خانوادگی بودید. این ماه برایتان از ماه قبل بهتر خواهد بود. انرژی وافری که به دست می آورید نیز شما را وادار می کند که به سمت اهداف تان با قدرت بیشتری پیش روید. به یاد داشته باشید که گاهی اوقات یک شکست آشکار موجب تغییرات مثبت و پایدار خوبی برای شما می شود.

فال حافظ :

نیت مطلوبی که در سر داری برای انجام، نیازمند زمینه ای مساعد است که فراهم آوردن این زمینه وظیفه توست و آن هم میسر نمی شود مگر با سعی و تلاش بسیار.  با این حال حاضری سخت ترین کارها را برای رسیدن به مقصود خود انجام دهی ولی بدان که در راه تو مدعیان بسیاری وجود دارند که اگر می خواهی به مقصود برسی باید از آنان پیشی بگیری.

 سطح انرژی کلی شما: 95 درصد

ستاره شما 105 درجه جنوبی

بهترین روز: 8، 16، 26

بدترین روز: 9، 19

فال ماهانه فروردین 99 متولدین مرداد

فال ماهانه دی ۹۸ مرداد ماه
فال متولد مرداد

طالع فروردین 99 شما میگوید که بزودی به وصال و مرادت خواهی رسید و مدعیان ساکت خواهند شد انشاءالله. اما هرگز مغرور نشو ، کمی به خدا و بزرگی اش فکر کن که همانا عشق واقعی اوست او هم به تو کمک خواهد کرد. در زمینه کاری و پولی رشد و ارتقا پیدا خواهید کرد و موفقیت و سربلندی را در آینده به دست می آورید که شما را به مقامات بالا می رساند و زندگیتان را پر از آرامش و آسایش می کند.

در مقاطعی از ماه احساس تنهایی می کنی ولی با گریه و زاری کاری از پیش نخواهی برد. خداوند کمکت می کند همتی کن تا هرچه زودتر به نیتت برسی. احساساتی که نسبت به دیگران داریم خیلی چیزها را در مورد خودمان می توانند به ما بگویند! در قلمرو عشق و روابط عاطفی، تحول فوق العاده ای اتفاق می‌افتد که برای تو تعیین کننده خواهد بود پس دلخوری‌هایی که میان شما و عشق‌زندگی‌تان وجود دارد را به باد فراموشی بسپارید.‍‍ همسر یا عشق‌زندگی‌تان را تحت ‌فشار نگذارید و زندگی را به ایشان سخت نگیرید. خانواده را در اولویت اول کارهای خود قرار دهید.

اگر می خواهید در رابطه عاطفی تان تغییری ایجاد کنید، اول از همه در مورد خود اطمینان حاصل کنید، سپس وارد عمل شوید. این ماه برایتان تغییری ایجاد می شود که به نفعتان است. خود را آماده شنیدن خبر و یا حوادثی نمایید. سعی کنید تصمیمات سنجیده تری بگیرید و جوانب هر کار را بسنجید در این صورت ماه فروردین را با شادکامی و دلی شاد سپری خواهید کرد.

بر اساس فال ماهانه فروردین ۹۹ پیشنهاد می کنیم نخستین تصمیم شما در این ماه این باشد که از هر کجا و هر فردی که باعث ناراحتی و افسردگی در شما می شود دوری کنید یا حضور آن ها را در زندگی خود کم رنگ تر کنید. با افرادی که انرژی مثبت دارند بیشتر معاشرت کنید تا شما نیز شاد و پر امید باقی بمانید، با افراد توانمند و بزرگ دیدار کنید، یادتان باشد درباره عقاید دیگران قضاوت نکنید تا آرامش شما و دیگران به هم نخورد.

فال حافظ :

انسانی با معرفت و وفادار به عهد و پیمان خود هستی. به یاد داشته باش که خوبی همیشه خوب و بدی همیشه ناپسند است و کار خوب بی اجبر و مزد نمی ماند. بیهوده مخور و به جای آن در همه امور عاقلانه فکر کن و عجولانه تصمیم مگیر، چرا که کامیابی با توست. به کسی دل سپرده ای که دل در گرو دیگران دارد و تو باید از این عشق حذر نمایی هرچند او دارای ظاهری زیبا و موقعیتی عالی باشد ولی به کار تو نخواهد آمد و ادامه این راه جز پستی و بدبختی ره آوردی نخواهد داشت.

سطح انرژی کلی شما: 48 درصد

ستاره شما 86 درجه جنوبی

بهترین روز: 8، 12، 24

بدترین روز: 9، 17

فال این ماه متولدین شهریور

فال ماهانه دی ۹۸ شهریور ماه
فال متولد شهریور

بر اساس فال ماهانه فرودین 99 شما در این ماه مشکلاتی پیش روی شما قرار خواهند گرفت که برای برطرف شدن آنها مجبور هستید که از راه های قانونی آن اقدام کنید . برای انجام کارهایتان انصاف بخرج دهید تا زودتر برطرف شوند اما هر قدمی که برمی دارید همه جوانب آن را بررسی کنید. شاید در هفته های پایانی ماه عشق سابق خود را ملاقات کنید اما این موضوع نباید بر روی احساسات شما اثر بگذارد یا شما را خیالاتی کند.

از طریق دوستان خود با یک آدم مهم آشنا میشوی که می تواند برای شما بسیار سودمند باشد. برای حل مشکلاتتان در این ماه از تجربه های این شخص دانا استفاده کنید و در فرصتی خوب از آن برای شام دعوت کنید تا رسم ادب و تشکر کردن را به جا آورده باشید. تصمیم مهمی گرفته‌اید و مطمئن باشید که این تصمیم صلاح شما و اطرافیان را به دنبال دارد.

در این ماه با توجه به شیوع ویروس جدید اما از لحاظ سلامتی اوضاع برای شما بسیار خوب خواهد بود، اما بهتر است چکاپ های معمول را سر وقت انجام دهید. بهتر است سری به پزشک خود بزنی. چون نگرانی‌های تو را نسبت به بعضی از عوارض جسمی برطرف خواهد کرد. خستگی و افسردگی بیشتر دلایلی روحی دارد و آنها را باید برطرف کرد.

آنچه را که هم اکنون دارید قدرش را بدانید. اگر در تلاش برای بهبود شرایط هستید ، تلاش را در تداوم همان مسیر و آنچه که دارید قرار دهید. بحث های احساسی همیشه جلوی تفکرات منطقی تان را می گیرد. عجول هستید و عجولانه تصمیم می گیرید.  در آخر این ماه چیزی واقعا شما را متحیر میکند.

فال ماهانه فروردین ۹۹ می گوید که اگر به تازگی شخصی وارد زندگیتان شده است اما شما انتظار شخص گذشته تان را می کشید بهتر است آن را فراموش کنید، چون این شخص جدید برای شما و زندگی تان خیلی بهتر است و می توانید باهم رابطه محکم و خوبی داشته باشید.

فال حافظ :             

آنکه در نظر تو دارای قدرت و منزلتی والاست تنها به این دلیل به تو روی آورده است که قلبی پر از مهر و صفا و صمیمیت داری. برای مقبول شدن در بین مردم تلاش بسیاری لازم است، پس شروع کن. همای سعادت در انتظار شماست. بیش از این او را معطل مکن زیرا به هر کسی چنین موقعیتی روی نمی کند ولی بدان که در این راه رقیبان بسیاری وجود دارند. آرزوهای بلند و اهداف دست نیافتنی داری به موقعیت خود خوب بیندیش و آمال و آرزوهایت را با بهترین چیزها تعدیل کن.

سطح انرژی کلی شما: 67 درصد

ستاره شما 80 درجه جنوبی

بهترین روز: 3، 14، 28

بدترین روز: 8، 27

فال ماهانه فروردین ۹۹ متولدین مهر

فال ماهانه دی ۹۸ مهر ماه
فال متولد مهر

در فال ماهانه فروردین شما آمده است در مسائل عاطفیتان دچار سوء تفاهماتی می شوید که اشتباه از شما می باشد، باید انتقادها را تحمل کنید و در مقابل بی احترامی ها عکس العمل نشان ندهید تا رشد کنید. در این ماه ناخواسته گاهی اوقات قولی را که می دهید از یاد میبرید فراموش نکنید که با خوش قولی و انجام آن ، احترام و اعتماد دیگران را به سوی خود جلب می کنید.

مشکلاتی دارید و به جای اینکه از طریق راه های عقلانی و منطقی برای حل کردن آن ها اقدام کنید دست به دغل بازی و دروغ کاری میزنید. اما این کار باعث بدتر شدن اوضاع خواهد شد. به خدا توکل کن و کمی فکر کن تا دلت قوی شود. تو حسن های زیادی داری که پنهان مانده اند. اطرافیانتان روی شما حساب می کنند ولی افسوس که همه را پراکنده نموده اید ولی با انجام یک کار خوب می توانید اعتماد آن ها را دوباره به دست بیاورید. بدون زحمت و تلاش به جایی نمی رسی و نخواهی رسید.

این ماه کمی دچار آشفتگی و افکار منفی و پوچ می شود. بی دلیل یا با دلیل استرس، اضطراب و تنش های گاه و بیگاه سراغتان می آید و مجدد به حالت عادی برمی گردید. سعی کنید در تمام لحظات توکل و امیدتان را از دست ندهید و با عقل و درایتتان پیش بروید. به هر درخواست و برنامه ای جواب مثبت ندهید.

گاهی فکر می کنید دیگران توقعات زیادی از شما دارند و این موضوع بر روی شما فشار زیادی وارد می کند پس بهتر است تعارفات را کنار بگذارید و با اطرافیانتان در این مورد صادقانه صحبت کنید. در چنین مواقعی بهتر است با افراد با تجربه و دانای بیشتری صحبت کنید و از آن ها نظر خواهی کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. دیدگاه شما در رابطه با مسائل زیادی تغییر کرده است و همچنان لازم است در مورد برخی مسائل بیش تر تحقیق کنید و عقاید خود را به روز کنید.

فال حافظ :

انسانی هستی که ظاهر و باطنی یکسان داری و به همین علت در زندگی خود با مشکلات بسیاری روبرو شده ای تنها چیزی که برای رسیدن به پیروزی و موفقیت لازم داری کمی همت است. با عزم و اراده و همتی که خدا در وجود تو نهاده می توانی بهترین زندگی را برای خود بسازی. مطمئن باش با همه سادگی با توجه به این تواناییها به موفقیت های بزرگ خواهی رسید، پس در مقابل غم و غصه پایداری کن.وقت آن رسیده که دیگر در زندگی ات تحولی ایجاد کنی و واقع نگر تر و حقیقت جو باشی.

سطح انرژی کلی شما: 41 درصد

ستاره شما 26 درجه شمالی

بهترین روز: 1، 18، 26

بدترین روز: 9، 27

فال ماهانه فروردین ۹۹ متولدین آبان

فال ماهانه دی ۹۸ آبان ماه
فال متولد آبان

در فال این ماه شما آمده است که پول قابل توجهی به دستان می رسد که اوضاع زندگی را تا حدی تغییر میدهد ، سعی کنید این تغییر تاثیر خوبی روی خانواده بگذارد و همگی در لذت بردن از آن سهیم شوند. بیشتر افراد خانواده و اطرافیان مدیون صبر و نبوغ و هنر و فداکاری شما هستند. اگر می خواهید سرمایه گذاری دارید احتیاط کنید که فریب وعده ها و نویدهای سوء استفاده گران را نخورید و سرمایه خود را از دست ندهید در نیمه دوم ماه فرودین یک خبر خوش به شما خواهد رسید.

در این ماه یک نفر شدیدا به محبت و عشق شما نیازمند است. محبت خود را از او دریغ نکنید ولی هرگز در صدد افشای راز کسی نباشید و سعی کنید همواره محرم و رازنگهدار مردم باشید تا مردم به شما اعتماد کنند. شادی‌های خود را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید. تمرکز بیشتری به کارها بدهید و نگذارید حواس‌تان نسبت به چیز های دیگری پرت شود. لحظه ‌های عاشقانه‌ای انتظار شما را می‌کشد. ممکن است در این ماه از بیماری خفیفی رنج ببرید، پس حتما از انجام کارهایی که نیاز به فعالیت شدید جسمی دارند اجتناب کنید و به خودتان استراحت کامل دهید.

 در قدم اول هر کاری باید هدف درستی داشته باشید و بعد نیز تا آخرین لحظه دست از تلاش نکشید و تا آخرین توان در انجام آن کوشا باشید. دلتان می خواهد کارهای جدیدی در زندگیتان انجام بدهید اما این کار مستلزم آن می باشد که کمی خلاق تر باشید و سعی کنید از ایده های مختلف کمک بگیرید تا راه  هیجان انگیزتری برایتان باز شود. تمام خلاقیت خود را از مرحله ایده پردازی تا اجرا به کار بگیرید تا بهترین و عالی ترین نتیجه ها را به دست بیاورید. اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید تا بتوانید ببینید دقیقا در کجا قرار گرفته اید. وضعیت خود را بسنجید و ببینید به کجا می خواهید برسید.

فال حافظ :

با برنامه ریزی دقیق پیش بروید و قوانین زندگیتان را رعایت کنید تا بتوانید خیلی زود به موفقیتی که در انتظارش هستید دست یابید و خود را به مقامات بالا برسانید. هیچ خطری در زندگی شما را تهدید نمی کند بهتر است نگرانی به دل خود راه ندهید و در انجام کارهایتان تاخیر به وجود نیاورید تا بتوانید خیلی زود به اهدافتان برسید. اگر در شرف ازدواج با کسی هستید باید چشمانتان را بر روی دیگران ببندید و زیبایی های فردی که قرار است با او زندگی کنید را ببینید تا خوشبختی بر روی زندگی شما بختک بزند.

سطح انرژی کلی شما: 87 درصد

ستاره شما 146 درجه جنوبی

بهترین روز: 10، 20، 26

بدترین روز: 21، 27

فال ماهانه فروردین ۹۹ متولدین آذر

فال ماهانه دی ۹۸ آذر ماه
فال متولد آذر

فال ماهانه فروردین امسال شما بازگو می کند که کسانی هستند که در کار شما سنگ می‌اندازند ولی صبر و حوصله و در عین حال تلاش به موقع شما همه این افراد را نقره داغ می کند. اگر خانمی باردار دارید و یا خود باردار می باشید این ماه ممکن است وقت زایمان فرا برسد، این فرزند برای شما خوش قدم است و روی مسیر مالی شما تاثیر خوبی دارد و از درو دیوار برای شما ثروت و پول و مال می آید و این از پا قدم این نوزاد است .

اگر مشکلاتی مالی دارید که می تواند تاثیر های بدی بر روی زندگی تان بگذارد از همسرتان کمک بگیرید و به نصیحت‌های ایشان گوش کنید. متاسفانه هزینه‌های زندگی شما در این ماه از چیزی که انتظارش را دارید تجاوز می‌کند برای حل مشکلات مالی از اندوخته‌ای که پس‌انداز کرده‌اید کمک بگیرید..‍ برای کاهش نگرانی‌ها دمی در کنار عشق‌زندگی‌تان بنشینید و آرامش بگیرید. در اواخر ماه مهمانی از راه دور پس از مدت ها دوری به دیدار شما خواهد آمد و شما مجبور می‌شوید وقت زیادی را به پذیرایی و استقبال از این مهمان تان اختصاص دهید.

 خودتان بهتر از هر کسی، به خصوصیات و استعداد های خودتان آگاه هستید. بنابراین با مقداری تأمل بنگرید که به دنبال چه هستید و هدفتان چیست؟ اگر دنبال سودی بزرگ و عالی هستید ممکن است این ماه بهترین زمان ممکن برای شما باشد و باید موقعیت مناسب را درک کنید تا موفق شوید. نامه ای را دریافت خواهید کرد که کمی برایتان غیرمنتظره خواهد بود اما مطمئناً خوشحالی فراوانی شما را همراهی خواهد کرد.

ممکن است در اول ماه از شما درخواست اضافه کار یا کاری سخت داشته باشد که با مقاومت شما روبرو خواهد شد. البته این مقاومت تا زمانی ادامه پیدا میکند که شما مطمئن شوید که آن کار واقعی بوده و برای کمک باشد. از سوی دوستان اشتباهی رخ خواهد داد که موجب آزار و رنجش تان میشود اما بهتر است بر آنان خرده نگیرید چون همیشه گذشت و گشاده رویی تأثیری بیشتر و بهتری در زندگی شما خواهد داشت

فال حافظ :

اگر شما تا موقعی که کاملا کارهایتان را تمام نکرده اید سکوت اختیار نکرده و حرف بزنید، مورد توجه واقع شدن و بازخوردهای مثبت بهتان کمک می‌کند. هیچ‌چیزی مثل جنگیدن برای این‌که سطح آدرنالینتان را بالا نگه‌دارید به کارتان نخواهد آمد و شما هم به‌هیچ‌عنوان قصد ندارید جلوی خودتان را بگیرید. پول هایتان را به نحوی پس انداز کنید تا بتوانید تا آخر ماه دوام بیاورید و پول داشته باشید. باید به سلامتی و تعادل بدنتان نیز توجه بسیار زیاد تری داشته باشید تا دچار مریضی نشوید. با خوردن سبزیجات نیازهای تغذیه ای تان را برطرف کنید.

سطح انرژی کلی شما:  72 درصد

ستاره شما 75 درجه جنوبی

بهترین روز: 6، 10، 16 بدترین روز: 8، 31

فال ماهانه فروردین ۹۹ متولدین دی

فال ماهانه دی ۹۸ دی ماه
فال متولد دی

در فال ماهانه فروردین 99 شما آمده است که در فکر شروع دوباره ای برای جبران کردن هستید. یک مناسبت های ویژه مانند تولد،جشن فارغ التحصیلی،عروسی،اعیاد و … در پیش است. یادت باشد که فراموش نکنی هدیه هایی برای این مناسبت بفرستی. قرار است اتفاق جدیدی در زندگیتان رخ بدهد .بنابراین ذهن تان را سخت درگیر کرده است و نگرانی بیش از حدی دارید .اما اگر کمی دقت کنید و از تجربیات دیگران نیز استفاده کنید خواهید دید که چه راحت می توانید از پس آن برآیید .

روز اول ماه را با نگرانی آغاز نکنید و با روحیه ای عالی به مبارزه با ناراحتی‌ها افکار منفی ذهنتان بروید تا ببیند که چطور همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. در این ماه بیشتر از همیشه کار کنید و مطمئن باشید که مزد زحمت‌های‌تان را دریافت خواهید کرد. تنبلی را کنار بگذارید به خصوص در حال حاضر که ویروس جدیدی آمده است برای حفظ سلامتی‌تان بیشتر ورزش کنید. کاری نکن که بعدها از کرده ی خویش هم خودت و هم دیگران ناراحت باشند. اما از چیزی نترسید، ایمانتان به خدای بزرگ شما را از هر طوفانی نجات می بخشد.

از نظر شغلی ماه پر استرس و شلوغی را خواهید داشت. خود را آماده کنید تا با یک کار بزرگ در رابطه عاطفی و یا روابط کاری تان روبرو شوید. در هفته دوم ماه دریافت یک پیغام غیر منتظره از یک دوست قدیمی شما را متعجب خواهد کرد. تفاوت هایی که با دیگران دارید را تقویت کنید و در پی این نباشید که خود را همرنگ جماعت کنید.

 از جایی که انتظارش را ندارید کمک دریافت می کنید ولی شما آنقدر مشغول و نگران مسئولیت های تان هستید که توجهی به این کمک نمی کنید. تمامی روزهای زندگی‌تان را خاطره ساز و به‌یادماندنی کنید. شکیبا باشید و بدانید که دیر یا زود به‌تمامی خواسته‌هایتان خواهید رسید. اینکه در هر کاری سعی می‌کنید بهترین باشید بی‌نظیر است اما بدانید که برای کارهای بی‌نتیجه نباید زیاد وقت بگذارید. 

فال حافظ :

به زودی او به تو فرصتی خواهد داد. آماده باش تا با تلاش و فداکاری صداقت خود را به او اثبات کنی و اگر نمی خواهی ترک این عشق را بکنی، در راه خود ثابت قدم باش. از این شاخه به آن شاخه پریدن و هر روز دری را زدن به نفع تو نمی باشد. سعی کن با فکر باز و دقت و مشورت بسیار راه درستی را انتخاب کنی و در آن مسیر قدم برداری تا به موفقیت برسی.  گناه های خود را به گردن دیگران مینداز و خود درصدد جبران اشتباهاتت باش تا رستگار شوی.

سطح انرژی کلی شما:  76 درصد

ستاره شما 112 درجه جنوبی

بهترین روز: 15، 24، 29

بدترین روز: 6، 26

فال ماهانه فروردین متولدین بهمن

فال ماهانه دی ۹۸ بهمن ماه
فال متولد بهمن

طالع بینی فروردین 99 شما می گوید که  اواسط ماه اطلاعاتی به دستتان می رسد که مدتهاست در انتظار آن هستید. روزها مواظب سلامتی خود باشید و به برنامه غذایی خود بیشتر از گذشته اهمیت بدهید. زیرا مریضی می تواند برنامه ی کاری شما را به هم بزند. در این ماه زمان گذاشتن برای امور خیریه به شما احساس خوبی منتقل می کند و به شما انرژی مثبت مضاعفی منتقل خواهد کرد.

فال این ماه شما نشان می دهد که مورد تعریف و تمجید و ستایش اطرافیان قرار می گیرید. از کارهای شما قدردانی به عمل می آید که این موضوع باعث خشنودی شما خواهد شد. همچنین فراموش نکنید که در این موقع است که باید مراقب نیرنگ و فریب دشمنان خود باشید. از دوستان ناباب خود دوری کنید. در تصمیم گیری خود احتیاط بیشتری به خرج دهید تا بعدا پشیمان نشوید. به طور کلی راهتان درست است راهتان را ادامه دهید. در راه، در برخورد با سختی ها قوی باشید و در مقابل حرف زور و نابجا که جلوی پیشرفتتان را می گیرد بایستید.

طبق فال این ماه ، شما نباید در تصمیم گیری هایتان ریسک کنید. بعضی مواقع باید در قدم هایی که بر می دارید بسیار محتاط باشید. در این ماه میخواین یک تصمیم مهم مالی بگیرین اما اصول قانونی اون رو نمیدونین. اما یادتون باشه که فرصتی که هم اکنون براتون ایجاد شده ممکنه تا چند هفته دیگه براتون فراهم نباشه .در این ماه پروژه های کاری تون خوب پیش میره و موفق می شوید و به سود خوبی میرسین. زندگی فراز و نشیب زیاد داره و باید به آینده ای موفق امیدوار باشین. فردی روزی به شما کمک کرده زمانی که شما نیاز به کمک داشتین اما الان وقتش رسیده که شما هم جبران کنین.

فال حافظ :

به شما خیلی ها بدی کردند اما شما دندان به جگر گرفتید و به کسی چیزی نگفتید بهتر است همچنین راز دار بمانید و به کی چیزی نگویید، در ضمن سعی کنید از نصیحت بزرگان حداکثر استفاده را بکنید تا نتیجه های بهتری بگیرید. زندگی را بیش از اندازه بر خود سخت گرفته ای و به همین دلیل بسیار غصه می خوری، بهتر است غم و غصه را کنار بگذاری و زندگی را نیز برخود ساده تر بگیری. سعی کن خوش قلب و خوش اخلاق باشی تا زیبایی های دنیا را به خوبی تماشا و نگاه کنی.

سطح انرژی کلی شما:  44 درصد

ستاره شما 108 درجه شمالی

بهترین روز: 10، 24، 30

بدترین روز: 4، 16

فال ماهانه اسفند ماهی ها

فال ماهانه دی ۹۸ اسفند ماه
فال متولد اسفند

بر اساس فال ماهانه شما  در روزهای ۱۷م و ۱۸م ماه اتفاقات خوبی برای شما می افتد که از دریافت آنچه که حق شما است خرسند خواهید شد. تمرکز در روزهای ۲۴م و ۲۵م ماه دشوار خواهد شد؛ حتی بر روی ساده ترین مسائل. بد نیست که ساده ترین امور را هم در این روزها یادداشت کنید. توی رابطت گاهی دلتنگی و تنهایی وجود دارد، گاهی مشکل و ناراحتی، ولی دوست داشتنتون دوطرفه می باشد و این مهمه انسانیت و شرف خود را برای برخی  مسائل کوچیک و پیش پا افتاده حدر ندهید. خیلی چیزها کاملا به شانس بستگی دارند و باید صبر کنید و ببینید که چه چیزی برای شما پیش خواهد آمد.

فال ماهانه فروردین ۹۹ می گوید که اگر دوست دارید کاری را که در ذهن دارید به تنهایی انجام دهید، لزومی ندارد در موردش این همه با دیگران صحبت کنید. مشورت کردن با دیگران همیشه لازم و ضروری نیست. نیتی در دل دارید، اطمینان داشته باشید که عاقبت خوش این کار تغییرات بسیاری را در زندگی تان به وجود می آورد. در روزهای آخر ماه خبری به شما می رسد که بسیار شادتان می کند، بعد از شنیدن این خبر تمهیداتی فراهم می آید تا به سفری چند روزه با دوستانتان و یا خانواده بروید از این سفر نهایت استفاده را ببرید تا کمی ریکاوری کرده باشید.

فرصت ها و روابط اجتماعی می تواند در شغلتان موفقیت به همراه آورد. ولی باید مراقب باشید که با چه کسی در ارتباط هستید. ظاهراً شما وارد بحثی شده‌اید که خیلی سهل و آسان است، اما این فقط ظاهر قضیه است و در پشت پرده اتفاقات دیگری می‌افتد.  ید. کسی بشما مراجعه می‌‌‌کند و از شما درخواست کمک دارد. اگر توانایی کمک کردن به وی را دارید به او کمک کنید ولی اگر این توانایی را در وجود خود نمی‌‌بینید وی را با قول‌های‌ بی‌‌خودی، دلگرم نکنید.  افرادی مانند تو که دارای قلبی پاک هستند ، همیشه موفق و پیشتازند. بر خداوند متعال توکل کن که روزگار خوبی پیش روی تو می باشد به شرطی که ایمانت استوار بماند و هرگز در هیچ موقعی خداوند را فراموش نکنید.

فال حافظ :

در هدف خود پافشاری کنید حتما پیروز می شوید. با کسانی که نیت خیر نداردند همنشینی نکنید. اگر فتنه ای دیدید از آن پرهیز کنید تا سلامت بمانید. شما بهتر می دانید که راهی بهتر از راستی نمی باشد، این دنیا ارزش آن را ندارد که یه راه خلاف بروید شما یک عمر شریف بوده اید. حرف دیگران را گوش نکنید و به راه آنان نروید تا زندگی آسوده ات را خراب نکنی. از خودکامی و خودرأیی بپرهیز و برای شروع کار با کسانی که از تو تجربه بیشتری دارند، مشورت کن و منتظر موقعیت مناسب بمان.

سطح انرژی کلی شما: 84 درصد

ستاره شما 132 درجه جنوبی

بهترین روز: 1، 22، 27

بدترین روز: 11، 24

❓ فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سروکار داشته ایم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ نظرات خود را در مورد فال ماهانه فروردین ۹۹ با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب ها

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

‫3 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن