سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه مرداد ۱۴۰۰ ،❤️ فال و طالع بینی این ماه حافظ اصلی

فال ماهانه مرداد 1400 یا فال ماه جولای میلادی 2021 ، فال ماهیانه مرداد امسال و فال این ماه

در این نوشته از بخش فال ماگرتا، فال مرداد ۱۴۰۰ ، طالع بینی مرداد ماه امسال ، طالع ماه مرداد 1400 ، فال ماه پنجم سال جدید و فال ماهانه مرداد 1400، فال این ماه و طالع این ماه من و فال ماهیانه برج 5 سال 2021 را برای متولدین همه ماه آماده کرده ایم در ادامه همراه ما باشید.

فال ماهانه مرداد ۱۴۰۰ متولدین فروردین

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ فروردین ماه
فال متولد فروردین

فال ماهانه مرداد ۱۴۰۰ شما می گوید که قرار است اتفاق جدیدی در زندگیتان رخ بدهد. بنابراین ذهن تان را سخت درگیر کرده است و نگرانی بیش از حدی دارید. از بحث کردن با همسرتان خودداری کنید و صبر پیشه کنید. زمان گذاشتن برای امور خیریه به شما احساس خوبی منتقل می کند و به شما انرژی مثبت مضاعف منتقل می کند. اعضای خانواده ساز مخالف می‌زنند و اعصاب‌تان را به هم می‌ریزند. کنترل اعصاب خود را در اختیار بگیرید و با چیزهای پیش‌پا‌افتاده از کوره در نروید. 

قرار است تغییر مهمی در منزل انجام دهید اما به نفع شما است. همواره در ناز و نعمت و راحتی زندگی کرده اید و همین امر باعث تن پروری و سستی شما شده است که می تواند مشکلاتی را برایتان بوجود آورد. از چیزی دلخور یا غمگین هستی فکرش را از سرت بیرون کن. متواضع باش و تکبر را کنار بگذار. در چند روز آینده خبر خوشی به تو میرسد. اگر قصد سفر داری برو زیرا هم موجب شادی تو و هم دوست و آشنا می شود.فال این ماه شما تاکید دارد که آینده ی خوبی در پیش داری اگر همتت را به کار بگیری، با موفقیت فاصله ای نداری. افکار و نیات پاک در سر داشته باش تا خداوند تو را در کارهایت یاری دهد به زودی گشایشی در کارها پیدا میشود. اگر قصد ازدواج یا معامله ای داری به آن عمل کن با موفقیت همراه خواهد بود.

برای حضور در جلسه کاری مهم یا مهمانی رسمی دعوت هستید و در این مراسم شرایطی برای آشنایی با افراد با نفوذی را پیدا می کنید.  فردی قصد دارد کار پسندیده ای که انجام داده اید را به نفع خودش تمام کند. به فکر گسترش درآمد خود هستید، اما فراموش کرده اید که راه افزایش درآمد از میان تخصص و مهارتهای جدید می گذرد.

فال حافظ فروردینی ها:

طوری رفتار کنید که دیگر جسارت بی احترامی به شما را نداشته باشند. در فعالیت های کاری نیز مراقب باشید که ازچه کلماتی استفاده می کنید زیرا نباید شخصیت خود را کوچک کنید. اگر اخیراً علاقه زیادی به خوابیدن پیدا کرده اید یا به طور کلی خواب آلود هستید به خودتان یادآوری کنید که کار و مسئولیت زیادی دارید. ساعت خود را قبل از خواب تنظیم کنید و صبح ها تنبلی را فراموش کنید.

سطح انرژی کلی شما: 76 درصد
ستاره شما 65 درجه جنوبی
بهترین روز: 8، 2، 4
بدترین روز: 9، 17

فال این ماه متولدین اردیبهشت

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ اردیبهشت ماه
فال متولد اردیبهشت

در فال ماهانه مرداد ۱۴۰۰ شما آمده است که نگذار ذهنیت بد و تعصب بی جا مسیر درست هدفت را تغییر دهد. اگر در حال حاضر در یک رابطه هستید به احتمال زیاد شاهد عمیق تر شدن آن در این سال و سالهای آینده هستید، قرار است اتفاق جدید در زندگی شما رخ دهد. صحبتهایی راجع به شخص شما خواهد شد که موجب خشنودی و رضایت قلبی شما خواهد گشت. کارهای غیرممکن را کنار بگذارید و به فکر انجام کارهای ممکن و شدنی باشید.مشکلی برایتان پیش آمده است که هنوز جای امیدواری است پس ناامید نباشید و به خداوند توکل کنید؛ خبر خوشی دریافت می کنید که موجب خوشحالی شما و اعضای خانواده می شود؛ یک سری کارهای عقب افتاده فکرتان را مشغول کرده است که با رسیدگی و انجام آنها از استرس و نگرانی شما کاسته میشود ؛ در این ماه یک دوست قدیمی به شما کمک خواهد کرد که شرایط و موقعیت بهتری از لحاظ کاری کسب کنید.

اختلاف نظرهای زیادی را در میان اهل منزل مشاهده می کنید، اجازه ندهید این وضعیت نفاق و دوری میان اهل منزل ایجاد کند. اولین فرصت با همسرتان صحبت کنید و دلیل این رفتار ناپسند را جویا شوید. کارهای مهم را به فردا واگذار نکنید و از امروز به خودتان قول بدهید که از کارهای دشوار استقبال کنید و هرگز کار مهمی را به آینده موکول نکنید. ‍‍اگر حواستان را جمع نکنید، سرتان به انجام کارهای پیش پا افتاده بند می شود و از کارهای ضروری عقب می افتید.

همیشه نگران حل مشکلات دوستان و آشنایان هستید و قلب تان برای اطرافیان می تپد، به خاطر داشته باشید که زحمت های شما ‌بی نتیجه نخواهد ماند و اطرافیان نیز در مشکلات دست شما را خواهند گرفت. خداوند همیشه در لحظه های سخت به کمک شما می آید و از جایی که فکرش را هم نمی کنید مشکلتان برطرف می شود.

فال حافظ اردیبهشتی :

رحمت خداوند شامل حالتان می شود وخیلی زود به مراد دلتان می رسید. و این از وفا و صداقت ایمان و حق گویی تان می باشد.  حسودان و رقیبان باعث عقب افتادن کارهای تو شده اند ولی خداوند آن ها را از تو دور می کند. به وصال یاری می رسید که از هر سو حسن دارد. توانایی های خودتان را نشان بدهید و مثل همیشه به مستمندان کمک کنید.

سطح انرژی کلی شما: 85 درصد
ستاره شما 87 درجه شمالی
بهترین روز: 8،6، 20
بدترین روز: 15، 19فال ماهانه متولدین خرداد

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ خرداد ماه
فال متولد خرداد

در فال ماهانه مرداد ۱۴۰۰ شما آمده است که اخلاق و لجاجت یکی از نزدیکان حسابی شما را کلافه خواهد کرد. سعی کنید در چنین مواردی شما کوتاه بیایید. به زودی خرج نسبتا بزرگی به گردن شما می افتد اما خودتان را برای رویارویی با معجزات خداوند و زندگی آماده کنید. اجازه ندهید نگرانی‌های روزمره زمینه اضطراب و ناراحتی‌ شما را فراهم کند.

دور رفقای ناباب را خط بکشید و اهمیت بیشتری به انتخاب دوستان بدهید. نقشه های مهمی که برای کار و پیشرفت کشیده اید را با هر کس در میان نگذارید و راز نگه‌ داری پیشه کنید. سفری در راه دارید، اما به نفع‌ شما است که این سفر را به آینده موکول نمایید زیرا ممکن است برخی از فعالیت های مهم تان را مختل کند.

بر اساس فال این ماه اگر بخواهید در رابطه زناشویی خود همین مسیر را ادامه دهید هیچ فهم متقابل بین شما و همسرتان وجود نخواهد داشت که همین امر باعث دعوا بین شما شده و روابط تان را تیره تر از گذشته می کند. از روز اول ماه زمان خوبی است تا همسرتان را دوست داشته باشید و یا عاشق زندگی باشید و در کنار هم کار کنید تا به تفاهم بیشتری برسید.

بر سر یک مسئله مالی یا حقوقی یکی از نزدیکانتان بسیار ناراحت و عصبانی شده، سعی کنید او را آرام کنید. قشنگی های دنیا بیش از این حرفهاست. صله ارحام و احوال پرسی از فامیل برای روحیه تان مفید است و به کار و زندگی تان رونق و برکت می دهد. برای انجام یک معامله بهتر است کمی دست نگه دارید. شنیدن خبری محاسبات تان را تغییر می دهد، نگران نباشید این خبر خوب و به نفع شماست.

خواهان زیادی دارید کسانی هستند که محتاج شما می باشند آنها را از خودتان دور نکنید. شما هم از کشی دور افتاده اید و تنها امیدتان وصال یار می باشد و تنها چیزی که زندگیتان را دوباره تضمین می کند همین است. نامه ای به دست تو خواهد رسید که عین مراد است. خداوند یار توست. از خدا جدا نشو تا همیشه نتیجه ی کار بر وفق مرادت باشد.

فال حافظ خردادی:

 حاجتی داری که خیلی زود به آن می رسی به شرط اینکه حق دیگران را ضایع نکنی. در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. همنشینی با دوستانتان را غنیمت بدانید و از خواب غفلت بیدار شوید. دشمنی را کر بگذارید تا بتوانید پیروز شوید و به نیات خودتان برسید. دعاهایتان برآورده خواهد شد و رقیبانتان موفق نمی شوند.

سطح انرژی کلی شما: 65 درصد
ستاره شما 72 درجه شمالی
بهترین روز: 6، 15، 24
بدترین روز: 9، 30

فال ماهانه مرداد 1400 متولدین تیر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ تیر ماه
فال متولد تیر

فال ماهانه مرداد ۱۴۰۰ شما بازگو می کند که به زودی شرایط مالی شما دچار تغییرات مثبتی خواهد شد. سو تفاهم هایی پیش خواهد آمد که در نهایت اطرافیان شما از صداقتتون قدردانی خواهند کرد، حتی اگر به آن ها زیان رسانده باشید. دنیای پیرامون شما اخیرا به طرز دراماتیکی تغییر کرده است. در این ماه فرصت دارید که مقداری آرام باشید، دست نگه دارید و دوباره مسائل را ارزیابی کنید.

احترام بیشتری به سلیقه همسر یا عشق‌زندگی‌تان قائل شوید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان شما را حسابی غافلگیر می‌کند. ‍‍ استقامت شما بالاست. کارها کم کم روبه راه می شود. رودربایستی را کنار بگذارید. یک مسائلی شوخی بردار نیست. سلامت تان روحی و جسمی از هر چیزی مهم تر است. یک خبر ساده بسیار خوشحالتان خواهد کرد. یک جابجایی کاری یا مکانی دارید که در تغییر روحیه تان بسیار موثر است.

برای یک جابجایی به تکاپو خواهید افتاد و دوستانتان به کمکتان خواهند امد. عمر از آنچه که فکر می کنید سریعتر می گذرد. برای پاسخ دادن به درخواستی که از شما شده بهتر است بیش از این دست دست نکنیدف تکلیف را روشن کنید، اوضاع فرقی نخواهد کرد. هدیه ای دریافت خواهید کرد که بسیار خوشحالتان می کند.

انجام کاری مهم به شما سپرده می شود، نگرانی به دلتان راه ندهید، شما به سادگی از پسش بر می آیید. زمان آرامش رسیده است. مسیر کاری تان را عوض نکنید. بهتر است اگر می توانید کمی پس انداز کنید. در هیچ کاری زیاده روی نکنید. بدهی دارید که موعدش به سر رسیده.

مسائل اقتصادی، ارتباطات و تعهدات نزدیک و عزت نفس شما برجسته می‌شوند. در این ماه به واسطه انرژی طبیعت، اوضاع مالی و روابط صمیمی‌ دستخوش تحولات خاصی می‌شوند. همچنین فرصت اصلاح و پاکسازی مسیر برای دستیابی به فراوانی و شکوفایی بیشتر و تحقق رویاهایتان خواهید داشت.

فال حافظ تیر ماهی ها:

سعی کنید کم کاری های ماه گذشته تان را جبران کنید. پیشنهاد کاری که به شما می شود جدی بگیرید . روی آن بیشتر فکر کنید، برای رسیدن به آرامش به طبیعت پناه ببرید. برای انجام اشتباهی مجبور به عذرخواهی خواهید شد. شخصی با حرفی دیدتان را نسبت به یک کار عوض خواهد کرد.

شخصی را که از حد و مرزهایتان عبور کرده برای همیشه از زندگیتان بیرون کنید وگرنه بدهکار هم خواهید شد. باید حال کسی را بپرسید، این تماس را به تاخیر نیاندازید.

ممکن است در این ماه عشق سابق خود را ملاقات کنید سعی کنید واکنش بدی نشان ندهید و خودتان را کنترل کنید. سعی کنید فقط به همین لحظه ای که در آن هستید فکر کنید، زیرا تنها تأثیری که می توانید بگذارید فقط همین جا می باشد، همه چیز خودش در زمان مناسب حل خواهد شد.

حادثه ای برایت اتفاق افتاده که حتی عقل هم عاجز از حل آنمی باشد. در تاریکی هستی که روزنه ای برای فرار پیدا نمی کنی. دلت را قوی کن. در سرنوشت تو اینطور رقم زده شده که تا غم نخوری به مراد نمی رسی. پس امیدت را از دست نده چون دل خسته ی تو دوباره شاد می شود. به زیردستان خود بیشتر توجه کن. حریفانت دارند از تو پیشی می گیرند پس تو هم باید مثل باد راه را طی کنی.

سطح انرژی کلی شما: 80 درصد
ستاره شما 100 درجه شرقی
بهترین روز: 5، 12، 17
بدترین روز: 10، 23

فال ماهانه تیر متولدین مرداد

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ مرداد ماه
فال متولد مرداد

طبق فال ماهانه مرداد ۱۴۰۰ شما در این ماه مورد تعریف و تمجید و ستایش اطرافیان قرار می گیرید پس تا می توانید خوش بگذرانید. در این ماه ناخواسته گاهی اوقات قولی را که می دهید از یاد میبرید فراموش نکنید که با خوش قولی و انجام آن ، احترام و اعتماد دیگران را به سوی خود جلب می کنید.

در حال حاضر فرصت مناسبی برای حل مشکلات عاطفیتان به وجود آمده است، اگر این کار را همین حالا انجام ندهید و با مشکلات پیش رویتان مواجه نشوید در زمانی که اصلا فکرش را نمی‌کنید و آمادگی اش را هم ندارید خودشان به سراغتان خواهند آمد. حرف زدن در مورد مد و لباس، فیلم و موسیقی و خواندن مجلات مرتبط با آنها برایتان بسیار خوشایند خواهد بود. شاید با این حرف ها بتوانید توجه کسی که شما را به خود جذب کرده است جلب کنید.

بر سر دو راهی مانده‌اید. باید تصمیم مهمی را بگیرید که نه فقط بر سرنوشت خودتان بلکه ممکن است بر زندگی دیگران نیز تأثیر بگذارد. اگر فکر شده و با مشورت تصمیم بگیرید، موفق خواهید بود. برای سلامت ذهن و جسمت به آرامش، تفريح و خواب كافی به يك اندازه نيازمندی. از كارها يا افرادی كه تو را دچار استرس می‌كنند نیز دوری كن.

یک سند یا قرارداد شغلی را امضاء خواهید کرد که به نفع شما خواهد بود. در آینده ای نزدیک از توجه (احساسی) شخصی نسبت به خودتان احساس خوشبختی بسیاری خواهید نمود. اگر کاری باید انجام دهید که به نظم و ترتیب بیشتری نیاز دارد سعی کنید برای انجام آن تا شب دست نگه دارید.

فال حافظ مردادی:

گرمای خوشبختی را حس می کنی و ابرهای تیره از آسمان دلت کنار می روند و تو پیروز و موفق می شوی. مسائل روزمره و دنیوی راضی تان نمی کند به دنبال مراد و هدف که خودتان می دانید چیست می روید باید مشکلات را تحمل کنید تا به مرادتان برسید.  دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

سطح انرژی کلی شما: 90 درصد
ستاره شما 75 درجه شمالی
بهترین روز: 6، 20، 27
بدترین روز: 11، 30

فال این ماه متولدین شهریور

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ شهریور ماه
فال متولد شهریور

در فال ماهانه مرداد ۱۴۰۰ شما آمده است که با فردی عالی مقام ملاقات می کنید که او به شما کمک کرده و راهنمایی تان می کند. به عبادت بپرداز و کمی فکر کن تا دلت قوی شود. حادثه ای بسیار عجیب اتفاق می افتد که همه چیز را عوض می کند و به آنچه که هدفتان هست می رسید. آدم دقیقی هستی و عقلت را همیشه بر هوای نفست ترجیح داده ای.

در کارهای گروهی فعال باشید و ایده ها و نظریات خود را در جمع دوستان مطرح کنید تا ببینید چقدر در رسیدن به خواسته هایتان شما را همراهی می کنند، قدر دان این همراهی و محبت باشید تا روز افزون باشد. شخصی بدون قصد بد حرفی زده که شما را رنجانده است بهتر است در رفتارتان با او تجدید نظر کنید. در رفاقت کوتاهی نکنید.

در محل کارتان در مورد مسائل جدی و حرفه‌ ای صحبت کنید و نگذارید فکر کنند در خواب و خیال به سر می‌برید. اگر اهداف مشخص و قابل لمسی برای خودتان داشته باشید احتمال رسیدن به موفقیت برایتان بیشتر خواهد بود. در نظر گرفتن تمام گزینه‌هایی که پیش رویتان هستند کاری سخت است، ولی این را یادتان باشد که نمی توانید از همه فرصت هایی که به سراغتان می‌آیند استفاده کنید. باید خواسته هایتان را مشخص کرده و فرصت‌ های مرتبط با آن‌ ها را به کار بگیرید.

جایگاهی که به دنبالش هستید در انتظار شماست، فقط قدری تلاش و کوشش بیشتر لازم دارد. عشق، مهربانی و ولخرجی از خصایص شماست. در زمینه علمی یا تحقیقاتی موفقیتی نصیبتان می شود. خرید یا فروش خوب است. با کسی ملاقات خواهید کرد که اگر به سخنانش گوش دهید به صلاحتان است.

فال حافظ شهریور ماهی ها:

زندگی خودت را بسارز و روزگار را تجربه کن. وقتی که حس کردی نور خدا دلت را روشن کرده آن وقت حق رهبری داری. دوستانتان شما را مسخره می کنند ولی اعتنا نکنید و کار خودتان را انجام دهید. مالی را از دست داده اید که بدون تدبیر و تفکر به دست نخواهید آورد. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده و حالت نیکو می گردد.

سطح انرژی کلی شما: 55 درصد
ستاره شما 132 درجه جنوبی
بهترین روز: 1، 13، 19
بدترین روز: 11، 17

فال ماهانه مرداد ۱۴۰۰ متولدین مهر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ مهر ماه
فال متولد مهر

در فال ماهانه مرداد ۱۴۰۰ شما آمده است که باید برای تصمیم گیری شفاف و درست، ذهن خود را از حواشی و فشارهای کاری و خانواده خالی کنید، فراموش نکنید که اتفاقات بسیار خوب و بزرگی برای شما در راه است. این روزها مواظب سلامتی خود باشید و به برنامه غذایی خود بیشتر از گذشته اهمیت بدهید. نگرانی های بی مورد و کم اهمیت را کنار بگذارید.

احتمال سرقت یکی از اموال با ارزش شما وجود دارد.  قضاوت های عجولانه را کنار بگذارید و به اطرافیان سخت نگیرید. با حس و حال تازه ای از عاشقی روبرو خواهید شد. به فکر گسترش دامنه موفقیت خود هستید، اما راه درست را نمی دانید و این وضعیت زمینه افسردگی شما را فراهم کرده است. در رابطه عاطفی تان فرصتی دست می دهد تا بتوانی اشتباهات خود را جبران کنی و دل او را بدست آوری. باید از این فرصت به بهترین نحو استفاده کنی چون تکرار آن امکان ندارد.

در فال ماهانه مرداد ۱۴۰۰ شما آمده است که ایده های عالی دارید، که ارزش اجرا سازی را دارد. به هر چیز مهمی دست پیدا خواهید کرد، نیاز است سخت کار کنید و حمایت دوستان تان را در نظر بگیرید. زندگی عاطفی تان خوب پیش می رود. یکی از همکاران تان که به او اعتماد داشتید عمیقا شما را ناراحت می کند. باید بیشتر احتیاط کنید و از بحث کردن اجتناب کنید.

ممکن است ناگهان رابطه ای زندگی عاطفی شما را تحت تاثیر قرار دهد. دو به هم زنی و بدگویی راجع به دیگران بزودی شما را در دردسر خواهد انداخت و دستتان را رو خواهد کرد پس مراقب رفتارهایتان باشید. اگر چیزی در زندگی شما را آزار می دهد، در مورد آن حرف بزنید. اهل حضور در جمع نیستید و همیشه از مردم دوری می کنید، قبل از اینکه این روحیه شما را به فردی انزواطلب تبدیل کند، حضور بیشتری در جمع های خانوادگی و دوستانه پیدا کنید. اقدام به خریدن خانه, ملک, ماشین یا یک وسیله گران قیمت برای زندگی خود خواهید کرد.

فال حافظ مهر ماهی ها:

فرد تنهایی هستید. تنها کس شما دلتان می باشد. یار و دوستی ندارید. کسی از دردهایتان خبر ندارد. کمی هم صبر کنید به آنچه که اراده کرده اید می رسید. در این راه سختی و ضرر زیادی می کشید ولی می ارزد. امید داشته باشید و روزگارتان تغییر می کند. تو که خودت به همه چیز واقف هستی پس چرا غصه می خوری. کاری نکن که احترام خودت را از دست بدهی.

سطح انرژی کلی شما: 76 درصد
ستاره شما 68 درجه جنوبی
بهترین روز: 6، 20، 28
بدترین روز: 18، 27

فال ماهانه مرداد 1400 متولدین آبان

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ آبان ماه
فال متولد آبان

در فال ماهانه مرداد ۱۴۰۰ شما آبان ماهی عزیز آمده است که اگر در حال حاضر در یک ارتباط رمانتیک هستید، باید قدری زمان کنار بگذارید و با هم تنها باشید تا دوباره با هم هماهنگ شوید. ریسک پذیر باشید و کاری را انجام دهید تا لحظه حال را معنی ببخشد. به لحاظ مالی ماه خوبی را در پیش دارید و از جایی که حتی فکرش را نمی کردید پولی به دست تان می رسد.

چند وقتی است که برای درخواست وام ثبت نام کرده اید، اما تاکنون خبری از این وام به دست شما نرسیده در روزهای آخر ماه تکلیف این وام شما مشخص می شود. این وضعیت به پایان می رسد و بخت با شما یار خواهد بود. پدر یا مادر یا سایر اعضای خانواده احترام زیادی به همسر یا عشق زندگی تان می گذراند و  به شما و عشق زندگی تان ثابت می کنند که جای خاصی در دل آنها دارد.

به خاطر داشته باشید که راز موفقیت شغلی شما در آشنایی با افراد صاحب نام در حرفه ای که در آن مشغول هستید، پنهان است. در نتیجه رابطه خود با همکاران را تقویت کنید و رازهای موفقیت را از ایشان فرا بگیرید. در اوقات فراغت به کار خلاقانه ای که علاقه‌ زیادی به آن دارید مشغول شوید.

با دروغ گفتن در زندگی خود به نابودی و شکست مواجه خواهید شد و مشکلات فراوانی برای خود به وجود خواهد آورد سعی کنید؛ در زندگی با اطرافیانتان صادق باشید و هیچ گاه به دیگران دروغ نگویید. توانایی سازگاری با هر شرایط و موقعیتی را دارید و به واسطه همین امر به قدرت و موقعیت های خوبی دست پیدا خواهید کرد.

فال ماهانه مرداد ۱۴۰۰ شما بازگو می کند که در زمینه ای که تخصص ندارید کسی را راهنمایی نکنید. با بی تجربیات و کم سن و سالها مشورت و همکاری نکنید. روابط اجتماعی خود را توسعه دهید تا به شایستگی دست یابید. راه را ادامه دهید و تغییر ندهید تا موفقیت حاصل شود

فال حافظ آبانی:

بیشتر از این به مال و ثروتی که داری تکیه نکن و به آن مغرور نشو چون مال مثل خورشید از شرق طلوع می کند و از غرب افول می کند. قدر مال خود را ندانسته و بی خود آن را خرج کرده ای که حالا افسوس می خوری.  هنوز اول راهی، از فراز و نشیب نترس. آینده ی بسیار مبارک و خوبی داری هر چند که گاهی گناه می کنی.

سطح انرژی کلی شما: 78 درصد
ستاره شما 46 درجه شمالی
بهترین روز: 22، 10، 5
بدترین روز: 21، 27

فال ماهانه متولدین آذر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ آذر ماه
فال متولد آذر

فال ماهانه مرداد ۱۴۰۰ شما آذر ماهی های عزیز بیان می کند که هرگاه احساس کردید که پر انرژی و مثبت اندیش هستید، زمان مناسبی است که کار جدیدی را آغاز کنید. ایده های بزرگی در سر دارید که بسیار جسورانه است. خاطرات خود را برای همه تعریف نکنید و از خودخواهی و منم منم دست بردارید دوستانتان را خسته پراکنده می کنید.

شما احساس می کنید که ظاهرتان در وضعیت خوبی قرار ندارد و به این فکر می افتید که راه درمانی برای بهتر کردن وضعیت ظاهری خود پیدا کنید. هیچ اشکالی ندارد اگر بخواهید به ظاهر خود رسیدگی کنید، اما در واقع ظاهر شما خیلی بهتر از آن چیزی است که خودتان فکر می کنید و مشکل اصلی در ذهن شماست!

این ماه نسب به ماه قبل شرایط نسبتاً بهتر است و همان شرایط کاری و زندگی را خواهید داشت اما آرامش بیشتری دارید به شرط آنکه زیاد خود را دچار مشکل نکنید و به خود فشار نیاورید. اواسط ماه، برنامه متنوعی دارید و شادتر خواهید بود.هم اکنون زمانی است که می توانید آرزوهای متعالی برای روح خود پدید آورید.

شما وظیفه ندارید جور اشتباهات دیگران را بکشید، اگر خودتان کارهای مهمتری دارید با صراحت تمام به آنها «نه» بگویید. فرصت هایی که دارند برایتان ایجاد می شوند شما را مجبور می کنند که کار و تلاش بیشتری کنید و وقت بیشتری برای کارهایتان بگذارید. احتمال مشاجره ای میان شما و فردی وجود دارد، در این مشاجره کوتاه نیایید. علاقه شما به شخصی چشمتون رو روبه همه بسته، بیشتر به اطرافتون حواستون باشه، کسی رو آزرده نکنید که بد جواب میگیرین.

شاید مجبور باشید به خاطر همسر یا نامزدتان در جمعی حضور پیدا کنید که زیاد به آن علاقمند نیستید. گاهی به احترام کسی که دوست داریم باید افرادی که دوست نداریم را تحمل کنیم. زندگی را بیش ‌از ‌حد سخت گرفته اید و دائم به خودتان سرکوفت می‌زنید، این روحیه به غیر از سر‌خوردگی و شکست چیزی برای شما به دنبال ندارد.

فال حافظ آذر ماهی:

دست به سوی هر گلی دراز می کنید خاری از آن به دستتان می نشیند یعنی اینکه به هر کسی که نرد عشق می بازید ضرر می بینید. عهد با دلبری بسته ای که بسیار فرخ و خوب است. کسی نیست که شیفته ی جمال معنویت نشود دائم به فکر بخشش هستی و برای همین پیر نمی شوی. کسی را در کنارت داری که راهنماییت می کند. قدرش را بدان.

سطح انرژی کلی شما: 56 درصد
ستاره شما 82 درجه شمالی
بهترین روز: 6، 16، 26
بدترین روز: 12، 30

فال ماهیانه متولدین دی

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹  دی ماه
فال متولد دی

طبق فال ماهانه مرداد ۱۴۰۰ با دوستی قدیمی دوباره برخورد خواهی کرد که دیدن او تحولاتی در تو به وجود می‌‌آورد. به خودتان و توانایی هایتان اعتماد داشته باشید و مطمئن باشید با قدرت مدیریت و جذابیت ذاتی اتان می توانید دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. برای حل مشکلات همه راه ها را امتحان کنید.

بگذارید ابتدای فال یک خبر خوب به شما بدهم، خبر جدیدی دریافت می کنید یا هدیه ای شگفت انگیز از کسی می گیرید که بسیار شما را خوشحال و پر انرژی می کند. در میان شادی هایتان فراموش نکنید که عده ای به ظاهر دوست اطراف شما را گرفته اند که فقط به فکر سواستفاده از شما هستند. آنها را از خود دور کنید وگرنه مورد آزار و اذیت قرار می گیرید.

در اواسط ماه کمی عصبی هستید و خودتان هم دلیل این حالتان را نمی‌فهمید. با شنیدن صداهای ناگهانی از جایتان می پرید و حتی صدای موسیقی هم برایتان آزار دهنده است. نگران نباشید، قرار نیست دیوانه شوید. این وضعیت شما تنها ناشی از شرایط کیهانی فعلی بوده و بهترین راه برای مقابله با آن ورزش کردن و یا حداقل پیاده روی است!

انسان خوبی هستید اما رفقای نابابی دارید و این دوستان شما را از مسیر زندگی سالم دور کرده‌اند، قبل از اینکه ادامه این وضعیت، شما را شرمنده و سرافکنده کند، دوستان ناباب را کنار بگذارید. فردی قصد دارد میان شما و عشق ‌زندگی ‌تان فاصله بیاندازد، قبل از اینکه این فرد به نیت شوم خود برسد، او را شناسایی کنید و به ایشان بفهمانید که پای خود را از زندگی شما بیرون بکشد.

به کسی عشق علاقه فراوانی دارید اما ممکن است این احساس یک طرفه باشد و این فرد فقط برای گذراندن وقت با شما باشد بهتر است هر چه سریع‌تر این رابطه را برای خود مشخص کنید و بیشتر از این وابسته این فرد نشوید. درست وقتی که فکر می کنید حساب همه چیز را کرده اید و مو لای درز نقشه هایتان نمی رود و همه کارها دارند طبق برنامه ریزی شما پیش می روند پای عشق به میان خواهد آمد و همه برنامه هایتان را به هم ریخته و نقشه هایتان را نقش بر آب خواهد کرد.

فال حافظ متولدین دی:

در کمک و خدمت به دیگران از هیچ چیزی مضایقه نمی کنید. برای دوست خوب جان خود را هم فدا می کنید اما انتظار نداشته باشید دوستانتان هم مثل شما رفتار کنند. مواظب صحبت کردنتان هم باشید که از آن به ضرر خودتان استفاده می کنند. از لحظه لحظه ی زندگیتان استفاده کنید که وقت طلاست. از یاد خدا غافل نشو که تمام احوالات تو واقف است. 

سطح انرژی کلی شما: 90 درصد
ستاره شما 112 درجه جنوبی
بهترین روز: 10، 20، 30
بدترین روز: 6، 25

فال ماهانه بهمن ماهی ها

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ بهمن ماه
فال متولد بهمن

در فال ماهانه مرداد ۱۴۰۰ شما آمده است که است که در فکر شروع دوباره ای برای جبران مافات هستید. متأسفانه مدتی است نسبت به گذر عمر بی توجه شده اید ، باید به این نکته توجه داشته باشید که امکان از گشت زمان نیست و باید از این اوقات حداکثر استفاده را ببرید. خیلی فکر و خیال دارید، بگذارید جریان زندگی شما را در همان مسیری که خودش می خواهد قرار بدهد.

فرصتی فوق العاده برای عمیق تر کردن رابطه فعلیتان برایتان پیش آمده است و از طرفی هم می دانید که باید با صداقت بیشتری در این مسیر پیش بروید. نکات منفی و مثبت هر یک از گزینه های پیش رویتان را در نظر گرفته و در نهایت بگذارید قلبتان شما را به انتخاب راه درست راهنمایی کند، فقط یادتان باشد تسلیم هوس های زودگذر نشوید و آنها را با احساسات واقعیتان اشتباهی نگیرید.

شاید فکر کنید که با در رفتن از زیر بار مسئولیت هایتان احساس آرامش و راحتی به شما دست بدهد درصورتیکه اینچنین نمی باشد و عذاب وجدان اینکار همیشه بر روی دوشتان سنگینی خواهد کرد پس به جای اینکه خودتان را به آن راه بزنید و سعی کنید تا مسئولیت پذیر باشید. این روزها احساسات تان را کنترل می کنید اما اگر آنها را بیان نکنید، در آینده پشیمانی به سراغ تان خواهد آمد.

این روزها دست سرنوشت دارد شما را به جاهای تازه ای می کشاند، بهتر است به جای این که تمام توان و انرژی خود را روی یک روی متمرکز کنید صبر کنید و ببینید چه مسیر تازه ای قرار است پیش رویتان قرار بگیرد. شاید آنچه در انتظارتان است خیلی بهتر از آن چیزی باشد که خودتان خواسته اید. شاید مجبور شوید برای کمک به شخصی که برایتان خیلی عزیز است در برخی از برنامه های خود تغییر ایجاد کنید، مواظب باشید در این مورد زیاده روی نکنید و کارهای شخصیتان را هم در نظر داشته باشید.

فال حافظ متولدین بهمن:

خجالت را کنار بگذار و بر حسب قراری که گذاشته ای عمل کن حاجت خود را از خدا بخواه که اوست دعایت را مستجاب می کند. پول و مقام تان در بازوی شماست همت کنید و با تلاش به پول هم می رسید. با حرف زدن کار درست نمی شود. مرد عمل باشید.  شاید در آینده وصال یار میسر شود. با امید رسیدن به مقصود با مرگ دست و پنجه نرم کن.

سطح انرژی کلی شما: 95 درصد
ستاره شما 88 درجه شمالی
بهترین روز: 10، 17، 31
بدترین روز: 4، 22

فال ماهانه مرداد متولدین اسفند

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ اسفند ماه
فال متولد اسفند

طبق فال ماهانه مرداد ۱۴۰۰ شما اسفند ماهی عزیز تلفنی از یکی از دوستان قدیمی به شما می شود که خنده را بر لبانتان می نشاند و بسیار خوشحال می شوید. با شکست عاطفی که چندی قبل داشته اید، نسبت به همه بدبین هستید. گاهی به شدت دچار افسردگی می شوید. ساعت ‌ها وقت خود را جلوی آینه نگذرانید.

کنترل چندانی روی برنامه روزانه تان ندارید و گاه و بیگاه اتفاقات غیر منتظره ای شما را از مسیر اصلیتان منحرف کرده و وقتتان را خواهند گرفت. شاید این موضوع باعث شود توانایی خود در انجام شایسته کارها را زیر سوال ببرید، ولی هدر دادن وقتتان با این افکار منفی و شک و تردید نسبت به خودتان هیچ نفعی به حال شما نخواهد داشت.

بهتر است تا جای ممکن سر خودتان را با کارهای خیلی زیاد که بعدا حوصله انجامشان را نخواهید داشت شلوغ نکنید. دوست و يا همسرتان به سوی شما می آید و سعي میکند تا دو نفري با يك گفتگوي جدي و صريح مشكلات را حل و فصل كنيد. در کارهایت کمی سرعت العملت را بالا ببر،تا به راحتی آن ها را پیش ببری و کمتر دچار سردرگمی بشوی،شما نباید وقت را تلف کنید.

این روزها غرق در تکنولوژی هستید و دوست دارید که دانش تان را در این زمینه بالاتر ببرید. با توجه به انرژی خوبی که دارید، می توانید در این کار موفق شوید. پس درنگ نکنید. پولی به دست تان می رسد که بهتر است که آن را کنار بگذارید. اگر برای تک تک قدم هایی که می خواهید بر دارید برنامه ریزی کنید، سرعت پیشرفت تان دوبرابر خواهد شد.

اگر به رویاهایتان ایمان داشته باشید و اجازه دهید همه چیز همان طوری که قرار است پیش برود به وقتش به همه خواسته هایتان خواهید رسید. کسی را دوست دارید ولی جسارت این که پا پیش گذاشته و حرف دلتان را به او بزنید در خود احساس نمی کنید، هیچ واسطه ای در میان نگذارید و خودتان حرفتان را بزنید.

فال حافظ اسفندی ها:

اینقدر سنگدل نباش. غرور کاذب خویش را دور بریز کسانی هستند که تو را بسیار دوست می دارند تو هم از محبت خود بخشش کن.  گاهی آنقدر نگران می شوی که رشته ی کار از دستت خارج می شود. به قول حافظ نیت شما چون آب روانی در حال رسیدن است. دعایتان فقط برای رسیدن به مال و ثروت است ولی بدانید شما ثروتی دارید که شاید دیگران حسرت آن را داشته باشند و آن نعمت سلامتی است.

سطح انرژی کلی شما: 55 درصد
ستاره شما 132 درجه جنوبی
بهترین روز: 1، 13، 19
بدترین روز: 11، 17

❓ فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سروکار داشته ایم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ نظرات خود را در مورد فال ماهانه مرداد ۱۴۰۰ با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.