سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه آذر ۱۴۰۰ ،❤️ فال و طالع بینی این ماه حافظ اصلی

فال ماهانه آذر 1400 یا فال ماه نوامبر میلادی 2021 ، فال ماهیانه اذر امسال و فال این ماه

در این نوشته از بخش فال ماگرتا، فال آذر ۱۴۰۰ ، طالع بینی آذر ماه امسال ، طالع ماه نهم 1400 ، فال ماه ۹ سال جدید و فال ماهانه آذر 1400، فال این ماه و طالع این ماه من و فال ماهیانه برج 9 سال 2021 را برای متولدین همه ماه آماده کرده ایم در ادامه همراه ما باشید.

فال ماهانه آذر ۱۴۰۰ متولدین فروردین

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ فروردین ماه
فال متولد فروردین

در فال ماهانه آذر ۱۴۰۰ شما آمده که برخی از کارها در این ماه به نتیجه نمی رسد، بنابراین بسیار ناراحت خواهید شد و بلافاصله همه را محکوم می کنید که دقیقاً همان کاری را که می خواستید انجام نداده اند، اما باید بدانید که این راه آرام شدن نیست. از شما خواسته می شود کاری را انجام دهید که نمی توانید انجام دهید. راهی پیدا کنید و زیر بار نروید. شخصی از در وارد می شود و با خود خبری می آورد. برای وارد شدن به یک رابطه عاطفی بهتر است خود را آماده کنید تا تجربیات گذشته را تکرار نکنید.

مراقب باشید که زیاد از اطرافیانتان جاسوسی نکنید. فقط به فردی که بیش از حد سوال می پرسد بگویید که موضوع مربوط به آن نیست. دروازه را می توان بست، اما دهان مردم را نمی توان بست. در این ماه چیزی را که مدت ها به دنبال آن بوده اید، خواهید خرید. در زندگی شما عزیزی وجود دارد که با او احساس آرامش و راحتی خواهید داشت. با تغییر دکوراسیون منزل تنوع در محیط خانه ایجاد خواهید کرد. به این ترتیب از احساس خستگی و روزمرگی دور می شوید.

کمی دلتنگ و غمگین هستی زندگی را با همه خوبی ها و بدی هایش تجربه کنید و از آن لذت ببرید. انجام ندادن کاری شما را بیشتر از انجام آن ناامید می کند. یک بار برای همیشه آن را تجربه کنید و خود را آرام کنید. تنهایی ات را با هیچ کس و هیچ چیز پر نکن. اگر کسی را دوست دارید، نه تنها به او فکر کنید، بلکه رفتار خود را با رفتارتان ثابت کنید. یک تصمیم منطقی شما را در موقعیت خوب و امنی قرار می دهد.

پول قابل توجهی دریافت خواهید کرد که تا حدودی شرایط زندگی را تغییر می دهد. اگر مشکلی دارید، می توانید با آرامش آن را حل کنید. اگر چه در این مسیر عشق باید کمی مشکلات را تحمل کنید اما در نهایت موفقیت با شماست. یکی از رازهای موفقیت این است که آن را آسان بگیرید تا دنیا به شما سخت نگیرد. وقتی نوبت به مسائل عاطفی شما می رسد، شاید بهتر باشد کمی احساسات خود را پنهان کنید و خیلی هیجان زده نشوید.

❤️ فال قهوه : آفتابه ↰ راستی و استواری و پایداری و عمر طولانی کردن و یا خدمتگزاری گروهی را کردن.

فال حافظ فروردین ماهی

کمی هم صبر کنید به آنچه که اراده کرده اید می رسید. در این راه سختی و ضرر زیادی می کشید ولی می ارزد.خداوند را سپاسگزار باش تا نعمات خود را از تو دریغ نکند. برای کوچکترین نعمت خدا شکر به جا می آورید و در عین خشم و غضب چون آب سرد و زلالید.

سطح انرژی کلی شما: 100 درصد
ستاره شما 75 درجه شمالی
بهترین روز: 16، 11، 2
بدترین روز: 25، 30

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ اردیبهشت ماه
فال متولد اردیبهشت

در طالع بینی ماهانه آذر ۱۴۰۰ از شما خواسته شده که تکلیف خود را با کسی که با یک دست شما را به جلو هل می دهد و با یک پا به عقب می راند، روشن کنید. خودت را اسباب بازی کسی نکن. حتی اگه دلت شکسته سعی کن عاقل باشی. همه چیز به نفع شما پیش خواهد رفت. برای تسلط بر همه چیز کافی است به خود ایمان داشته باشید. در این ماه اگر به نحوی در مسیر عشق و علاقه خود تجدید نظر کنید به نتایج بهتری دست خواهید یافت.

برای خرید یا فروش عجله نکنید. شما امروز برای چیزی که فردا به آن خواهید خندید ناراحت هستید. برو جلو و ادامه بده. شما در دوراهی ماندن و رفتن هستید. تصمیم خود را برای رهایی از این آشفتگی بگیرید. بهتر است همین الان راهی برای آرامش بیشتر پیدا کنید وگرنه با ادامه این روند اطرافیانتان را پراکنده خواهید کرد. بهتر است تا جایی که می توانید پس انداز کنید. به زودی به پس انداز خود نیاز خواهید داشت. باری از دوش کسی میگیری و مشکلش را حل میکنی.

مجردها برای پیشنهاد ازدواج آماده باشند، امکان نامزدی نیز وجود دارد. مسائل مالی در این ماه نتایج متناقضی خواهد داشت. ممکن است برای مد، استایل و سفر پول خرج کنید که شاید برای این ماه برنامه ریزی نکرده باشید. اما نظرات دوستان یا خواهر و برادر شما نیز وجود دارد. در این ماه باید بیشتر مراقب وظایف شغلی و اداری خود باشید.

برای کسانی که منتظر پذیرش در یک موسسه خارجی یا شروع دوره جدید هستند، شانس موفقیت وجود دارد. هیچ مشکل عمده ای برای سلامتی انتظار نمی رود، اما قبل از خوردن نوشیدنی های سرد یا فست فود باید احتیاط کرد. ممکن است ایمنی شما ضعیف شده و مشکلات ناگهانی ایجاد کند. کارتان را رها نکنید و مطمئن باشید زحماتی که می کشید از چشم اطرافیانتان پنهان نمی ماند.

❤️ فال قهوه : حوض ↰ علم و دانش, از علم و دانش زیاد بهره مند شدن – علم تان افزونی میابد.

فال حافظ اردیبهشت ماهی

در زمان احتیاج هم در هر خانه ای را نزن که حاجت تو در زور بازویت می باشد. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است. گره از کارت باز می شود. تو کار خودت را بکن دشمن شکست می خورد و دست به هر چه بزنی طلا می شود.

سطح انرژی کلی شما: 95 درصد
ستاره شما 75 درجه جنوبی
بهترین روز: 25، 16، 10
بدترین روز: 30، 6

فال ماهانه متولدین خرداد

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ خرداد ماه
فال متولد خرداد

به اعضای خانواده بیشتر توجه کنید و از صحبت با اعضای خانواده لذت ببرید. با دوستی آشنا خواهید شد که مدت زیادی از او بی خبر بودید. اتفاقات غیرمنتظره زیادی بر سرتان خواهد آمد و مجبور خواهید بود مشکلات زیادی تحمل کنید. به اعضای خانواده بیشتر توجه کنید و از صحبت با اعضای خانواده لذت ببرید. با دوستی آشنا خواهید شد که مدت زیادی از او بی خبر بودید. اتفاقات غیرمنتظره زیادی بر سرتان خواهد آمد و مجبور خواهید بود مشکلات زیادی تحمل کنید.

به خود قول داده اید که اوقات فراغت خود را صرف کارهایی که دوست دارید بگذرانید، اما این وعده عملی نمی شود و چیزهای غیرمنتظره ای سر راهتان قرار می گیرد و باید به جای انجام کارهایی که دوست دارید، کارهای غیرمنتظره را انجام دهید. اطرافیان خود را فراموش نکنید. مدتی است که به فکر خرید کالا هستید، این ماه زمان خوبی برای خرید است. خبر خوب برای شما این خبر را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید و شادی های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

شما فردی مشکوک هستید و به زمین و زمان شک دارید، این روحیه شما را به دردسر بزرگی می اندازد. دوست یا آشنایی که علاقه زیادی به شما دارد، امروز برنامه ویژه ای برای شما تدارک دیده است و قصد دارد با هدیه دادن شما را غافلگیر کند. قدر این دوست را بدانید و در اولین فرصت محبت او را جبران کنید. صداقت یکی از عوامل ایجاد یک رابطه سالم است. به جای اینکه خیلی به خودتان فشار بیاورید و چندین کار را همزمان بدون کیفیت انجام دهید، یک کار را به خوبی انجام دهید.

اولین قدم برای رسیدن به خوشبختی این است که یاد بگیرید به خواسته های خود احترام بگذارید. شما حرف درست را در زمان مناسب می گویید تا بتوانید تایید دیگران را جلب کنید. به جای تمرکز بر جلب تایید و تایید دیگران، باید روی دنبال کردن رویاهای خود تمرکز کنید. عاقلانه به نظر نمی رسد که به اشتباهات خود و کارهایی که باید انجام می دادید اما انجام نداده اید فکر کنید. تمرکز بر توانایی های خود به جای اشتباهات و کاستی ها به شما قدرت فوق العاده ای می دهد.

❤️ فال قهوه : سنجاب ↰ جمع کردن مایحتاج برای روز مبادا _ زرنگی.

فال حافظ خرداد ماهی

بسیار مواظب باشید تا به دام شیطان نیافتید. فکر حکیمانه ی شما روزگار را سخت شکست داده است. این در بسته وقتی باز می شود که حقوق دیگران را رعایت کنی. غم خوردن سودی ندارد. از فرصتی که داری استفاده کن وگرنه کسی دیگر از این فرصت سود می برد.

سطح انرژی کلی شما: 65 درصد
ستاره شما 72 درجه شمالی
بهترین روز: 6، 15، 24
بدترین روز: 9، 30

فال ماهانه آذر 1400 متولدین تیر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ تیر ماه
فال متولد تیر

در فال شما یک کیسه پول برای شما دیده شده است، اگر مشکل مالی داشته اید یک راهی برای شما باز می شود. مشکلات احساسی شما برطرف می شود. نیت و حاجتی که در دلتان دارید در حال اتفاق افتادن است. سعی کنید یک مقدار با سیاست تر رفتار کنید و در شناخت آدم های اطرافتان دقیق تر باشید چون ممکنه که در مسیر موفقیت شما مشکلات زیادی ایجاد کنند. با همین شور و اشتیاقی که دارید به تلاش هایتان ادامه دهید خیلی زود به چیزی که می خواهید می رسید.

اگر خانم متاهل هستید خبر بسیار خوشحال کننده ای مثل مادر شدن می شنوید و اتفاق های غیر منتظره و امیدوار کننده ای در انتظار شما می باشد. با صبر و تامل به زندگی که از خود و همسرتان انتظار دارید می رسید. اگر به مشکل حقوقی برخورد کردید حتما از مشاور حقوقی کمک بگیرید. در مورد یکی از دوستانتان سوالات زیادی در ذهنتان ایجاد شده است بهتر است یک سری تغییر و تحولات در رابطه تان با این شخص ایجاد کنید.

دور و اطراف شما آدم های حسود زیادی هستند و به زندگی شما چشم دارند اما خوشبختانه بین شما و همسرتان عشق عمیقی وجود دارد و هیچکس نمی تواند برای زندگی شما مشکلی ایجاد کند. نسبت به انجام دادن کاری که نتیجه آن مشخص نیست دو دل هستید، طبق فالی که برای شما دیده شده است بهتر است آن را انجام دهید چون نتیجه خوبی دارد. ممکن است به شما تهمت و افترایی زده شود و شما را عصبانی کند، سریعا از خود دفاع کنید و نگذارید پشت سرتان حرف بزنند.

بابت موضوعی که در رابطه با همسرتان است خیلی وقت است که دست به دعا شده اید، صد در صد حاجت روا می شوید و درست مثل یک معجزه مشکلتان برطرف می شود. در این ماه سعی کنید یکی از عادت های بدتان که رک بودن می باشد را ترک کنید چون همش بدون نیت خاصی حرف هایی را می زنید که دور و اطرافیانتان را ناراحت می کند.

❤️ فال قهوه :‌ صورت انسان ↰ فال خوب – ازدواج.

فال حافظ تیر ماهی

آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. با تلاش و اراده ی خویش شیطان را در وجودت کشته ای، حال وقت برپا خاستن است.

سطح انرژی کلی شما: 80 درصد
ستاره شما 100 درجه شرقی
بهترین روز: 5، 12، 17
بدترین روز: 10، 23

فال ماهانه آذر ۱۴۰۰ متولدین مرداد

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ مرداد ماه
فال متولد مرداد

در حالت بلاتکلیفی و ناکامی قرار دارید اما این ها همه وضعیت هایی هستند که حل و فصل خواهند شد. در این ماه حمایت خیلی بزرگی از طرف پدرتان دریافت می کنید که شما را بسیار متعجب و خوشحال می کند. در فال شما آمده است که می خواهید سر از کار کسی دربیارید، خیلی تو کار این فرد دخالت نکنید چون خودتون ضربه و آسیب می بینید. اگر متاهل هستید و در زندگی تان مشکل دارید فعلا باید صبوری بکنید تا مشکلاتتان حل شود.

در این ماه خیلی نا امید می شید و فکر می کنید که دیگه به هیچ وجه نمی تونید مشکلات پیش آمده را حل کنید اما خوشبختانه با فردی آشنا می شوید که به شما قوت قلب می دهد و به شما کمک می کند که خودتان را جمع و جور کنید. همچنین سعی کنید به خاطر لج و لجبازی مشکلات بی خودی و الکی برای خودتون و خانواده ایجاد نکنید. شما انسان بالغ و فهمیده ای هستید پس متناسب با شخصیت خوبی که دارید برخورد کنید.

یک خرید خوب در این ماه خواهید داشت، این خرید می تواند خانه، ماشین و یا وسیله ای باشد که خیلی به آن نیاز دارید. در روزهای پایانی ماه یک ملاقات کاری خواهید داشت که امکان استخدام شدن در این کار زیاد است. بدهکاری ها و قرض هایی که دارید را به مرور زمان پرداخت می کنید پس بی خود به خودتان استرس ندهید. به زودی دوست قدیمی تان که رابطه تان با همدیگر شکراب شده است را ملاقات می کنید و با یکدیگر آشتی می کنید.

❤️ فال قهوه : دست در دست بودن یک زن و مرد ↰ ازدواج – مشارکت.

فال حافظ مرداد ماهی

در گذر عمر غافل مانده اید اگر می خواهید به قله های موفقیت صعود کنید از تجربه ی پیران استفاده کنید. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. خانه شما به زودی مجلس بزم و عروسی خواهد شد و همه به شوق این وصال کمر همت بسته اند.

سطح انرژی کلی شما: 85 درصد
ستاره شما 87 درجه شمالی
بهترین روز: 8،6، 20
بدترین روز: 15، 19

طالع بینی ماهانه متولدین شهریور

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ شهریور ماه
فال متولد شهریور

اگر در اسم شما حروف میم و ی وجود دارد یا در اسم همسرتان این حروف اسمی وجود دارد اتفاق خوبی برای شما پیش خواهد آمد و خیلی از داشتن همدیگر خوشحال می شوید. گره هایی که در زندگی شما وجود دارد موقتی است و خیلی زود باز خواهند شد فقط کافیست عجله نکنید و فقط از خدا کمک بخواهید. از محل کارتان نقل مکان خواهید کرد و در جایی استخدام می شوید که موقعیت شغلی خیلی بهتری نسبت به شغل قبلی تان دارد.

با پدر، مادر و خواهر برادرتان رابطه تان شکر آب شده است، بهتر است شما پیش قدم شوید و برای آشتی کردن پا پیش بگذارید. در زندگی تان خیلی عجول هستید و همین امر باعث شده است که تصمیمات اشتباه خیلی زیادی بگیرید. به جای عجله کردن سعی کنید قبل از انجام کاری خوب تحقیق کنید و یا از اطرافیان با سوادتان مشورت بگیرید. ازدواجی هست که در خانواده تان صحبتش مطرحه اما انجام نمی شه چون مانع های زیادی در این مسیر ازدواجی دیده می شود.

در اواسط ماه ممکن است بخاطر شرایطی که پیش می آید کمی گریه کنید و نا امید شوید اما خب این هم مثل سایر مشکلات گذشته می گذرد و شما آن را فراموش می کنید. شخصی اطلاعاتی را از شما پنهان می کند و صحبت نکردن در مورد آن کار را دشوار می کند. اولین قدمی که باید بردارید این است که به مسائل شخصی خود بپردازید و نقش خود را در حل و فصل وضعیت گیج کننده فعلی ایفا کنید.

خیلی مراقب اطرافیان و دوستانتان باشید این روزها به هیچکس نمی شود اعتماد کرد. بیشتر اوقات، چیزهایی که به ما نزدیک تر هستند، سخت تر دیده می شوند. با افرادی که دوستشان دارید و برایتان ارزش قائل هستید وقت بگذارید تا بتوانید احساس ارزشمندی کنید. زندگی آنقدر طولانی نیست که بخواهیم خود را مجبور کنیم با افرادی که هیچ شخصیت مشترکی ندارند وقت بگذرانیم.

❤️ فال قهوه : مربع ↰ میراث و سود را توضیح می دهد – خانه تازه – سعادت _ بشارت و شادی _ شور عشق.

فال حافظ شهریور ماهی

اعتقاد داری که انسان بدشانسی هستی ولی اینطور نیست شما خودت فرصت ها را از دست داده ای. خودتان را لایق چیزهایی می دانید که باقی است نه از بین رفتنی. همیشه در این فکرید که چرا از بعضی کارها غافل مانده اید. برای کوچکترین نعمت خدا شکر به جا می آورید و در عین خشم و غضب چون آب سرد و زلالید.

سطح انرژی کلی شما: 76 درصد
ستاره شما 65 درجه جنوبی
بهترین روز: 8، 2، 4
بدترین روز: 9، 17

فال ماهانه آذر ۱۴۰۰ متولدین مهر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ مهر ماه
فال متولد مهر

شما به مراسمی دعوت خواهید شد که در آن با افرادی آشنا خواهید شد که آشنایی با آنها می تواند تغییر بزرگی در زندگی شما ایجاد کند. یادگیری چیزهای جدید نه تنها در محیط کار بلکه در روابط عاطفی شما نیز تفاوت ایجاد می کند. پس از ثبت نام در کلاس های مورد علاقه خود دریغ نکنید، با وجود اینکه روحیه بسیار حساسی دارید، به سرعت عصبانی می شوید. سعی کنید این اخلاقتان را به مرور ترک کنید.

با گذشت زمان حس ششم شما بسیار قویتر شده است و تجربه خیلی بیشتری نسبت به گذشته دارید و می‌توانید افکار و احساسات اطرافیان خود را بدون اینکه دهانش را باز کنید بخوانید. غریزه شما امروز بسیار قوی است، پس به هر چیزی که غرایزتان به شما می گوید اعتماد کنید زیرا به شما کمک می کند اطرافیانتان را بهتر درک کنید و با آنها رفتار کنید.

در فال شما برای خانم های مجرد تا آخر تابستون خواستگار دیده میشه. شخصی که بهتون پیشنهاد برای ازدواج خواهد داد از نظر مالى آدم موفقيه. اين روزا فكرتون مشغول و درگير مسئله اى هست. توی روابط احساسیتون دوستش دارید و بهش فکر می کنید ولی در یک شک و تردید قرار گرفته اید و احساس ناراحتی و تنهایی می کنید، شخصی با حسادتش نسبت به شما قصد داره بینتون فاصله بیندازه، بهت توجه میکنه ولی اطراف رابطتون حسادت شخصی دیده میشه.

انرژی زیادی داری کمی از این بمب انرژی رو برای ورزش و تفریح بذارنذار فشار روحی روت بمونه با ورزش می تونی روحت رو سبک کنی. ممکن است شخصی از شما درخواستی غیرمعمول داشته باشد که انجام دادنش باعث دردسر شود بهتر است که به این کار اقدام نکنید و بیهوده وارد مسائل پیچیده نشوید.

❤️ فال قهوه : حلقه ↰ خواستگاری – ازدواج – خوشبخت شدن در دوران زندگی و زناشوئی – انجام یک معامله – خواستگاری و نامزدی.

فال حافظ مهر ماهی

دعایتان فقط برای رسیدن به مال و ثروت است ولی بدانید شما ثروتی دارید که شاید دیگران حسرت آن را داشته باشند و آن نعمت سلامتی است.شما هم از کشی دور افتاده اید و تنها امیدتان وصال یار می باشد و تنها چیزی که زندگیتان را دوباره تضمین می کند همین است.

سطح انرژی کلی شما: 70 درصد
ستاره شما 65 درجه شمالی
بهترین روز: 10، 25، 16
بدترین روز: 4، 13

فال ماهانه آذر 1400 متولدین آبان

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ آبان ماه
فال متولد آبان

افرادی به ظاهر دوست قصد دارند تا به شما آسیب برسانند و به هر طریقی که شده موفقیت و پیشرفت های شما را زیر سوال ببرند بسیار مراقب باشید و تا می توانید از آنها دوری کنید. وقتی کسی مانند خدا از شما محافظت می کند پس چرا انقدر به دلتان تشویش و نگرانی راه می دهید هر کاری که می‌خواهید بکنید انجام دهید و بدانید که خداوند همواره پشتتان است و نمی گذارد به شما گزندی برسد.

در این ماه دمدمی مزاج نباشید و بر روی حرف هایتان استوار بمانید رفتارهایی که شما دارید باعث سلب اعتماد دیگران نسبت به شما می شود و دیگر شخص را در وقت گرفتاری نخواهید داشت که به کمک شما بشتابد. به هرکسی به اندازه لیاقتش بها دهید و کاری را انجام ندهید که فکر کنند وظیفه شماست. اگر به او بفهمانيد که در نبود شما به چه مشکلاتی می خورد آنگاه ارزش واقعی شما را خواهند فهمید.

نصیحت پدر و مادرتان را آویزه گوشتان کنید و برای حرف هایشان احترام قائل باشید. با آنها با تندی برخورد نکنید زیرا در آینده خواهید فهمید که هر کلام آنها راه گشای بسیاری از مشکلات شماست. حسودان و بد نظران در اطرافتان بسیار زیادند و با انرژی های منفی که از خودشان ساطع می کنند موجب می شود تا نتوانید به آرزوهای تان دست پیدا کنید بايد آنها را از زندگیتان بیرون بیاندازید.

دل به عشقی سپرده اید که فراموش کردنش بسیار برای تان دشوار است و از ابراز احساسات خود هم واهمه دارید، از او دست بکشید زیرا مناسب حال شما نیست. زندگی پستی و بلندی دارد و نمی توان گفت که هیچ کسی هیچ مشکلی در زندگی اش ندارد بهتر است به جای غصه خوردن تلاش خود را مضاعف کنید و با پشتکار موانع را از سر راهتان بردارید.

❤️ فال قهوه : تخت ↰ به سفری بزرگ میروید و به جاه و مقام خواهد رسید و بر دشمنان غالب می شوید.

فال حافظ آبان ماهی

اضطراب زیادی داری. غصه نخور، عاشقی جز عذاب و درد چیز دیگری ندارد ولی به خاطر عشقت زندگی می کنی. خودتان همت داشته و از علم و دانایی خودتان استفاده کنید. پند پیران را گوش کن. کار ثواب انجام بده تا همیشه دعای خیر بدرقه ی راهت باشد.

سطح انرژی کلی شما: 85 درصد
ستاره شما 100 درجه جنوبی
بهترین روز: 5، 26، 9
بدترین روز: 1، 17

فال ماهانه متولدین آذر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ آذر ماه
فال متولد آذر

فردی را برای عشق ورزیدن انتخاب کنید که ارزش مهر و محبت شما را داشته باشد و شما را به بازی نگیرد هیچگاه به دنبال عشق های خیابانی نروید و فرد با اصل نسبی برای خود برگزینید. خانواده تان به شما احتیاج دارند و باید به آنها کمک کنید زیرا شرایط ناگواری برایشان به وجود آمده، خودخواهی را کنار بگذارید و در وقت سختی آنها را ترک نکنید.

در این ماه از تنبلی و کاهلی به شدت دوری کنید هر آنچه که تاکنون کشیده‌اید از همین اهمال ورزی و کوتاهی‌ هایست که داشته‌ اید. افرادی به ظاهر دوست قصد دارند تا به شما آسیب برسانند و به هر طریقی که شده موفقیت و پیشرفت های شما را زیر سوال ببرند بسیار مراقب باشید و تا می توانید از آنها دوری کنید. زندگی به بسیار کوتاست پس چه بهتر که از لحظه لحظه آن لذت ببرید.

در جمع های دوستانه تان یادت باشه پشت سر بقیه حرف زدن خوب نیست و تو مخالفی اما اگه حسن کسی گفته میشه مشکلی نیست اما موقع غیبت جمع رو ترک کن و اعتراض کن اینجوری خودت هم بیمه میشی و کسی پشت سرت حرف نمی زنه. برای فرار از فشار و استرس باید بجنگی با مشکلات با خرید و خورد و خوراک حل نمیشه.

در این ماه بین شما و یکی از همکاران یا همسایه هایتان بحثی پیش می آید، به نفع شماست که هر چه زودتر به این مشکل خاتمه دهید و اجازه ندهید این مشاجره تبدیل به کینه شتری شود. شاید افرادی بخواهد شما را از رسیدن به آنچه که در آرزویش رسید باز دارند و با نظرهای منفی شان در جهت نادرست شما را هدایت کنند به حرف های شان توجهی نشان ندهید چرا که در مسیر کاملاً درستی قرار دارید.

❤️ فال قهوه : ماه ↰ عشق و نامزدی – ازدواج – با همسری خوش سیما و صاحب مقام, ازدواج می کنید – گاهی ناراحتی روحی و روانی.

فال حافظ آذر ماهی

برای کاری که نیت کرده اید اگر تلاش کنید خیلی زود به مرادتان می رسی. شانس به شما رو کرده، حیف است اگر آن را از خود دور کنید. وجود خود را به آنها نزدیک کن تا بلکه دلت آرامش بیشتری پیدا کند. به وصال یار می رسید.

سطح انرژی کلی شما: 38 درصد
ستاره شما 97 درجه شمالی
بهترین روز: 26، 14
بدترین روز: 19، 5

فال ماهیانه متولدین دی

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ دی ماه
فال متولد دی

کسی به شما پیشنهاد عاشقانه ای می دهد که منتظرش بودید، اما برای پاسخ دادن به او و ابراز احساسات خود عجله نکنید، سعی کنید مدتی عقب نشینی کنید اینطوری بیشتر به نفع شما خواهد بود. با یک فرد مهم و مشهور آشنا خواهید شد و این شخص به شما توصیه های ارزشمندی خواهد کرد. رابطه خود را با این شخص تقویت کنید و در آینده بیشتر با این فرد مشهور ارتباط برقرار کنید.

روحیه خسته و غمگینی دارید و احساس می کنید که این روحیه مانع پیشرفت و موفقیت شما شده است، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند. برای رهایی از این حال ورزش کنید و اوقات بیشتری را با خانواده و دوستان بگذرانید. بر اثر لجاجت و تندخویی شما جر و بحث شدیدی در زندگیتان رخ می‌دهد. خشم خود را فروخورید، آرامش خود را حفظ کنید سپس حرف‌های دلتان را بزنید.

متاسفانه توى روابطتون سردى به وجود اومده، ولى شخص احساسيت دوستت داره ، یه جورايى باهات ارتباط خواهد گرفت، و ابراز علاقه، ابراز عشق، ابراز توجه میکنه،سعی کنید دودلیت و شک ها را از خود و ارتباط خود دور کنید، خیر و برکت به سمت شما حرکت خواهد کرد. خیلی به خودتان و همسرتان سخت نگیرید زندگی ارزش این کارها را ندارد.

یکی از اطرافیانتان شما را ناراحت و دل شکسته کرده است،اما بزودی پشیمان میشود و از شما دلجویی خواهد کرد پس او را ببخشید. روحیه مسئولیت پذیری ندارید و این شرایط باعث شده اطرافیان آنطور که باید روی شما حساب نکنند. از امروز در تعامل با دیگران احساس مسئولیت بیشتری کنید و به آنها ثابت کنید که فردی قابل اعتماد هستید. اگر وقت خالی دارید حتما در کلاس هایی شرکت کنید که مهارت های فردی شما را بالا می برد.

❤️ فال قهوه : میمون ↰ زیرکی – موزیگری _ شیطنت _ جستن از خطر.

فال حافظ دی ماهی

آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. به ائمه توسل جویید از بازی ایام غافل نشوید. فرصت باز هم پیش می آید. دل از خدا جدا نکن و امیدوار باش که در آینده ای نزدیک به مراد خود خواهی رسید.

سطح انرژی کلی شما: 50 درصد
ستاره شما 65 درجه جنوبی
بهترین روز: 5، 6، 25
بدترین روز: 9، 11

فال ماهانه بهمن ماهی ها

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ بهمن ماه
فال متولد بهمن

پیامی از طرف کسی به شما می رسد که حتی فکرش را هم نمی کردید. آنقدر درگیر مشکلات خود هستید که متوجه اطرافیانتان نمی شوید و گاهی اوقات کسانی را که دوستتان دارند نمی بینید. ممکن است به دلیل از دست دادن یکی از بستگان دور غم و اندوه کوتاه مدتی را تجربه کنید، اما به زودی این غم را فراموش خواهید کرد. حواس‌تان را بیشتر از همیشه جمع کنید، چرا که احتمال زیادی وجود دارد یکی از کالاهای باارزش خود را گم کنید.

دچار عشق یک طرفه ای شده اید که به زودی برای تان به شرایطی خوشحال کننده تبدیل خواهد شد چراکه خواهید فهمید این فرد احساس بسیار عمیقی نسبت به شما دارد اما از ابراز این عشق و علاقه به شما می ترسد پس سعی کنید تا راه را کمی برایش هموار نمایید. خبر خوب دیگر اینکه شما عاشق فرد درستی شده اید و این شخص شما را در آینده خیلی خوشحال و امیدوار می کند. رابطه خود را از دید حسودان دور نگه دارید.

در این ماه ممکن است برخی وقت ها تند و بی پرده حرف بزنید و به‌رغم این که حرف‌های منطقی و درستی می‌زنید، اما لحن کلام تندی که دارید زمینه دلخوری اطرافیان را فراهم کرده است. سعی کنید از طریق راه دیگری اشتباه دیگران را به آن ها گوشزد کنید. احتمال ایجاد اختلاف‌نظری میان شما و یکی از اعضای خانواده یا همکاران در محل‌کار وجود دارد. اجازه ندهید این اختلاف نظر به دلخوری تبدیل شود.

سعی کنید همیشه رویکردی سخاوتمندانه را در زندگی در پیش بگیرید. از اظهار نظر در جمع می ترسید و حرف دلتان را نمی زنید، این روحیه نه تنها شما را خجالتی می کند، بلکه باعث می شود اطرافیانتان به نظرات شما توجه نکنند. ادامه این وضعیت به نفع شما نیست. این ماه زمان مناسبی برای افزایش درآمد است، به شرطی که قبل از هر سرمایه گذاری با افرادی که نبض بازار را در اختیار دارند مشورت کنید، علاقه خود را به یادگیری علم و دانش دست کم نگیرید.

❤️ فال قهوه: عقرب ↰ جدائی – هرج و مرج – حسادت – رنج و زحمت و تحمل خسارت.

فال حافظ بهمن ماهی

کسانی را دارید که حاضرند برای رسیدن به مقصود به شما کمک کنند. راه و روش تان آیین خوبان است اگر می خواهید گمشده ی خودتان را پیدا کنید بیشتر جستجو کنید. صبر داشته باش و مقاومت کن تا روزی به کام دلت برسی.

سطح انرژی کلی شما: 106 درصد
ستاره شما 85 درجه جنوبی
بهترین روز: 9، 11، 30
بدترین روز: 5، 17

فال ماهانه آذر متولدین اسفند

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ اسفند ماه
فال متولد اسفند

خیلی دلتنگ روابط گذشته خود شده اید اما این را بدان که گذشته را نمی توان احیا کرد بلکه باید خاطرات را حفظ کرد و با مرور این خاطرات درس های لازم را از آنها گرفت. گذشته می تواند چراغ راه شما در آینده باشد. ارث زیادی خواهید برد که وضعیت مالی شما را تغییر می دهد و باعث می شود رشد اقتصادی خوبی داشته باشید، فقط مراقب باشید با زیاده خواهی های بی مورد دوباره دچار مشکل نشوید.

سردرگمی و نگرانی امون شما را بریده است و شب ها راحت نمی خوابید، این وضعیت سلامتی شما را به خطر می اندازد اما چاره ای ندارید زیرا ذهنی آشفته و مضطرب دارید. ادامه این وضعیت اصلا به نفع شما نیست پس در اولین فرصت به این وضعیت فکر کنید و آرام شوید. کارها راحت‌تر از چیزی که انتظارش را دارید انجام می‌شود. این شرایط را به فال نیک بگیرید و کارهای ناتمام را پایان بخشید.

شما به یک مهمانی یا رویدادی دعوت شده اید که علاقه زیادی به شرکت در آن ندارید. گاهی رابطتون گرم و گاهی سرد، گاهی قهر گاهی آشتی، به هر حال اگر قهرید به زودی آشتی میکنید و باهم جایی کنار هم قرار میگیرید و این براتون آرامش خاصی میاره چون دوست داشتنتون دوطرفست. سعی کنید خیلی شریک زندگی تان را اذیت نکنید زیرا این شخص شما را خیلی دوست دارد و از روی علاقه است که به شما گیر می دهد.

گاهی اوقات احساس می کنید مثل گذشته قوی و سالم نیستید و همیشه احساس ضعف و خستگی می کنید. دلیل این وضعیت در کم تحرکی و ورزش نکردن است، پس از امروز فرصت را برای ورزش استفاده کنید و با ادامه ورزش و تحرک از ضعف و خستگی جلوگیری کنید. به مرور زمان ذهنتان نیز باز می شود و ایده های خوبی می دهید. خطر بزرگی از بیخ گوشتان می گذرد همیشه سعی کنید صدقه بدهید. در وقت های خالی تان به خانواده و دوستان سر بزنید.

❤️ فال قهوه : توپ ↰ با ورزش کردن می توانید از بیماری خلاصی یابید – به زندگی بدون ثبات اشاره می کند – به معنی تغییرات مداوم است.

فال حافظ اسفند ماهی

حیف از توست که با حیله و ریا بخواهی زندگی کنی. ذات تو مثل یک سجاده پاک و بی ریاست. مراقب شیطان باش. روزی می رسد که قدرتان را بدانند هم اکنون نیز همراهی دارید که قدرتان را می داند. ریا و تزویر نکن. با حکم خداوند نجنگ تا راه های موفقیت در مقابل دیدگانت روشن شود.

سطح انرژی کلی شما: 78 درصد
ستاره شما 46 درجه شمالی
بهترین روز: 22، 10، 5
بدترین روز: 21، 27

❓ فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سروکار داشته ایم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ نظرات خود را در مورد فال آذر ۱۴۰۰ با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

30 دیدگاه

 1. نرگس گفت:

  عالی بود تمام نکات و اتفاقات به درستی بیان شده بود😘
  ممنون از لطف شما⚘⚘⚘

 2. سولماز گفت:

  این بار خییلی بهتر از ماه گذشته بود. همیشه اینجوری بنویسین.

 3. نگین گفت:

  من آذری ام فک میکردم خرافاته ولی اتفاق افتادن:|
  از کجا میفهمین؟

  1. محمد گفت:

   شانسیه عزیزم

 4. ناشناس گفت:

  تیر و بهمن عالی بود سپاس

 5. FÆ®ÑÆZ MØHÆMMÆÐÏ گفت:

  سلام، روز بخیر. فال فروردینیتون کاملا درست و دقیق بود همون اتفاق هایی که برام افتاده نوشته هم شده، واقعا معجزه اس!
  تشکر از زحماتتون.

 6. ناشناس گفت:

  خوبه ولی اگر حیوان و سنگ بهمن رو میزاشتین عالی میشد

  1. موسوی پوران گفت:

   تشکر، حتما در فال ماه بعد گذاشته می شود.

 7. بارانی گفت:

  تاحدودزیادی براآذریادرست بود
  تشکر

 8. Goli گفت:

  مرصی از فال گریتتون امیدوارم ۲۰م روز خبی باشه🙂🤞🏻

 9. نویسنده گفت:

  من اردیبهشتی ام بیشترش واقعیت بود ممنون از شما

  1. ناشناس گفت:

   من اسفندی ام بیشار واقعیت بود ممنون

 10. مهر ماهی ام ، طرفدار محسن ابراهیم زاده گفت:

  عالی فقط ۸۰ درصدش واقعی بود برای من💗
  هستی قاسمی 💞
  کلاس پنجم ، از بابلسر💞
  راستی دوستم شهریوریه برای اونم ۸۰ درصد واقعی بود👫🏻
  ممنون بای🖐🏻👋🏻

  1. یه دختر گفت:

   اههههه چه خوب

  2. ناشناس گفت:

   خیلی خوشحالم که ۸۰ درصد درست بود امیدوارم کم کم بشه ۱۰۰ درصد 😘😘😘

 11. Eli گفت:

  مهر ماهی عزیز رو خوب اومدی😁

 12. مريم گفت:

  فال بسيار خوبي بود ،تقريبا ٨٠ درصد از فالي كه خوندم اين ماه برام اتفاق افتاد.مرسي

 13. سهیلا ابراهیمی گفت:

  همش آبان در مورد ازدواج و زناشویی بود اه وو

 14. مریم مهرنوش گفت:

  با سلام و خسته نباشید ،، واقعا تشکر و قدردانی میکنم نسبت به این فالنامه شما ،، پر حقیقت اکثر مواردی که ذکر می کنید واقعی است …

 15. م.ج گفت:

  خداوکیلی این فالها را از کجا در میارید میذارید توی سایت؟ این پیش بینی ها را از کجا میارید؟ خیلی دلم میخواد بدونم این فالها و انواعشون چطوری به وجود میان. هر سایت طالع بینی و فالی که میری میخونی هر کدوم فالشون فرق داره. پس کدومو باید باور کرد؟ به طور مثال فال مرداد ماه ۹۹ را ۴ نمونه ازش خوندم. آخه کدوم درسته؟ واقعا که فال و طالع بینی فقط واسه سرگرمیه و هیچ کدام واقعیت ندارن. همشون سرکاریه 😉

 16. فال فالوده گفت:

  فال ماهانه فالوده در مقایسه با فال ماهانه ماگرتا هیچی نیست. محشره این فاله ماهونه تون

  1. طهرانی گفت:

   بهترین فال ستاره شناسی ماهانه هم در فال ماه قرار گرفت

 17. .... گفت:

  چرا ستاره ، سطح انرژى ، بهترين و بدترين روز فروردينى ها و اسفندى ها يكيه ؟؟؟؟؟؟؟

  1. نویسنده گفت:

   اهوممم

 18. حبیبه گفت:

  یکم سطح فال ماهانه افت کرده فک میکنی یه اخوندی چیزی داره فالتو میگه!جالب نبود بخصوص این ماه خرداد. قبلا سطحش بهتر بود

 19. بانو گفت:

  سلام.من اولین بار اتفاقی فال سایت شما رو مرداد 98 خوندم.کاملا درست بود. تعجب کردم بعد رفتم فال دوماه قبل هم خوندم ببینم درسته یانه. اون قضایای خاص کاملا برام اتفاق افتاده بود. اون موقع مطالب فالتونو از هرمنبعی میاوردین دوباره لطفا از همون منبع بنویسین. اونا دقیقا درست بود. این جدیدا همش الکیه. برگردین به روال سابق.

 20. مهسا گفت:

  فال ماهانه هاتون عالین . ممنون ازتون

 21. فال ماهانه مرداد گفت:

  فال نیمه دوم مرداد 99 تون عالی بود من خیلی کیف کردم کاملا درسته
  البته باید بگم فال ماه مرداد ۹۹ نیمه اول هم عالی بود

 22. Dusty Alger گفت:

  Hello.This article was really motivating, particularly since I was searching for thoughts on this subject last Sunday.

 23. ExoRank گفت:

  Awesome post! Keep up the great work! 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.