سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ ،❤️ فال و طالع بینی این ماه حافظ اصلی

فال ماهانه اردیبهشت 1400 یا فال ماه ژانویه میلادی 2021 ، فال ماهیانه اردیبهشت امسال و فال این ماه

در این نوشته از بخش فال ماگرتا، فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ ، طالع بینی اردیبهشت ماه امسال ، طالع ماه اردیبهشت 1400 ، فال ماه اردیبهشت سال جدید و فال ماهانه اردیبهشت 1400، فال این ماه و طالع این ماه من و فال ماهیانه اردیبهشت 2021 را برای متولدین همه ماه آماده کرده ایم در ادامه همراه ما باشید.

فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ متولدین فروردین

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ فروردین ماه
فال متولد فروردین

در فال ماهانه اردیبهشت 1400 شما فروردین ماهی عزیز آمده است که در روزهای گذشته از همسرت کمی دور شدی اما توی رابطه شما گاهی دلتنگی و تنهایی وجود دارد ولی دوست داشتنتون دوطرفست و این مهمه. اگر می بینی که زیاد از هم دور مانده اید یک کادو بخر یا همسرت را به یک شام دعوت کن تا کدورت ها از بین بره.

خیلی زود درست در زمانی که فکرشم نمی کنی یک موفقیت مالی بزرگ در زندگیت اتفاق می افته اما تا اون موقع باید به اندازه پول خرج کنی و یک چند وقتی رو باید تحمل داشته باشی. استرس داشتن و نا امیدی در این بازه زمانی فقط اوضاع رو برات پیچیده می کنه و هیچ کمکی به تو نمی کنه. مطمئن باش خیلی زود به آرزوهات میرسی.در این ماه امکان داره آدم های زیادی برای دلجویی و درخواست کمک پیش شما بیان، مثل همیشه این افراد را نا امید نکنید و معذرت خواهی آن ها را قبول کنید. سعی کن تو زندگی زیاد مغرور نشی چون این غرور و تکبر دردسر های زیادی برات درست می کنه و نمیزاره به خیلی از چیزها و درخواست هات برسی.

 شما مسئولیت خود را بر مستقل بودن ترجیح می‌دهید، حتی اگر از تصمیم خود راضی و خشنود نباشید. به حرف های دیگران زیاد گوش نده. برای اتفاقی که افتاده خود را سرزنش نکن. بخدا توکل کن انشالله که بخوبی و خوشی مشکلت پایان میپزید. در روزهای پایانی ماه برای عملی شدن یكی از اهداف جاه طلبانه تان تا جای ممكن صبر و حوصله به خرج دهید!

باید از کوته نظری و سطحی بینی چشم بپوشید و بیشتر از گذشته به حقایق توجه کنید ، بهتر است زیاد اهل تظاهر نباشید. از سال گذشته نذری داری که بهتره هر چه زودتر اونو ادا کنی. در نهایت بهتر است در این ماه روی مسئله ای که نگرانی چگونه انجامش بدی بیش از حد حساس نشو، سعی کن با ذهنی باز و کمک دیگران مشکلات را حل کنی. تو فقط اگه نکات منفی رو از خودت دور کنی زندگی خیلی بهتری خواهی داشت.

فال حافظ فروردینی ها:

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد که با خیال او زندگی می کنی. مدعی هستی که عاشق شده ای اما می دانی که برای رسیدن به وصال یار باید صبر داشته باشی. با گوشه نشینی کار به جایی نمی بری. تلاش کن، هر چند که سال ها طول بکشد. ولی عاقبت به مراد خودت می رسی. حساس خستگی می کنی و درونت غوغاست به ائمه متوسل شو تا به حقیقت برسی. تو را با دنیای فانی کاری نیست پس به باقیات برس و سینه ات را با یاد خدا پر کن تا به وصال یار برسی.

سطح انرژی کلی شما: 76 درصد
ستاره شما 57 درجه شمالی
بهترین روز: 1، 22، 27
بدترین روز: 11، 24فال این ماه متولدین اردیبهشت

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ اردیبهشت ماه
فال متولد اردیبهشت

در فال این ماه شما اردیبهشت ماهی عزیز آمده است که اگر مجرد هستی در اواسط ماه فردی از نزدیکان شما به شما پیشنهاد ازدواج می دهد، در نگاه اول شما زیاد از این پیشنهاد خوشحال نمی شوید اما زیاد عجولانه تصمیم نگیرید و از پدر و مادرتان برای انتخاب درست کمک بخواهید. بهتر است زودتر تصمیم خود را بگیری چون در روزهای آخر ماه اردیبهشت کمی تمرکز ذهنیت به هم می خوره.

اگر رازی داری که اذیتت می کنه و دوست داری چه سریعتر اونو به زبان بیاری پیشنهاد می کنم فعلا این کار را انجام نده، چون این ماه اصلا برای این کار مناسب نیست. یادتان نرود که شاد باشید و وظایف تان را با روی خوش انجام دهید. آدم خوش قلب و مهربانی هستی اما بعضی از دوستان و اطرافیانت از این ویژگی تو سو استفاده می کنن، در این ماه بهترین فرصت برای ری اکشن نشون دادن به این موضوع را پیدا می کنی.

بر اساس فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ مراحل وامی که از بانک درخواست کرده بودی در هفته های اول ماه به زودی طی میشه و پولش به دستت می رسه. اگر می توانی مقداری از این پول را صرف تفریح و خوشگذرانی کن و بقیه آن را برای سرمایه گذاری که در ذهنت داری مصرف کن. بهتر است با خانواده سفر بری چون مدتیه تمام هم و غمت شده کار و به زندگی شخصی ات خیلی توجه نداری.

اگر تو زندگی خیلی فراز و نشیب‌ داری و فکر می کنی نسبت به بقیه مشکلات بیشتری داری باید بگویم که اصلا اینطور نیست، اینقدر به خودت سخت نگیر چون هر چقدر حساس تر باشی رسیدن به موفقیت دشوار تر می شود. اصلا  همین غم و غصه بیهوده ای که می خوری باعث میشه نتونی خوب فکر کنی و بهترین تصمیم هارو بگیری.

اگر موضوعی خاص در ذهنت داری که مربوط به کودکی شما می باشد، در این ماه دیگر وقتشه که به یک روانشناس مراجعه کنی زیرا این موضوع ممکن به یک وسواس فکری برای شما تبدیل شود. البته فراموش نکنید که بهتر است برای هر قدمی که برمی دارید همه جوانب آن را بررسی کنید.فال حافظ اردیبهشتی :

تنهایی کاری از پیش نمی بری، احتياج به یک همکار و همدل داری که در ضمن راز تو را فاش نکند. گرمای عشق تو بدون کمک دوست سرد می شود و به بر نمی رسد. آسوده خاطر باش که او تکی گاه خوبی برای رسیدن تو به حاجاتته می باشد و راه ر برایت میسر می سازد.

مواظب رفتارتان باشید گاهی زیاده روی می کنید، با بیشتر به خدا روی آورید زیرا همه ی ما میهمانان ناخوانده ای هستیم که باید به آخرت برگردیم، هم نشینانتان هم از خدا دور شده اند از آنها دوری گزینید از خدا بخواهید اول سلامتی را به شما عطا کند و بعد از رموز خداوند همه چیز برایتان روشن می شود و از این طوفان بلا به سلامتی رهایی پیدا می کنی.

سطح انرژی کلی شما: 94 درصد
ستاره شما 122 درجه جنوبی
بهترین روز: 5، 12، 17
بدترین روز: 10، 23

فال ماهانه متولدین خرداد

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ خرداد ماه
فال متولد خرداد

طبق فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ شما، اگر ولخرجی و خوشگذرانی بیش از حد را کنار نزاری در آینده نزدیک خیلی آسیب می بینی. دوستانی داری که باعث می شوند شما از هدفتان دور شوید، با آن ها قطع رابطه کنید و آدمی که در ذهنتان دوست دارید باشید را در مرور زمان بسازید. به شرط آن که به توانایی هایتان ایمان داشته باشید. خلاقیت چیزی است که در این ماه باید به آن اهمیت زیادی دهید.

از ماه اردیبشهت تا پایان سال یک زمان خاص را برای برطرف کردن مشکل چاقی و یا برای تناسب اندام و زندگی سالم خود مشخص کنید. ذهن شما با ورزش خیلی فعال می شود و ایده های جذابی به ذهنتان می رسد. هدف های خیلی بزرگ و پرارزشی داری که انشاء الله به یکی یکی آن ها جامه عمل می پوشانی و خوشحال می شوی.

یکی از بهترین استعداد های شما قابلیت انجام چندین کار به صورت همزمان می باشد، ولی در این ماه فشار بسیاری را روی خود احساس می کنید و ممکن کمی کارهایتان به عقب بیافتد پس بهتر است که در این ماه برنامه ریزی های هوشمندانه تری داشته باشید. اگر مدتی است روابط اجتماعی ‌تان کم شده است، سعی کنید دوباره به اجتماع برگردید و با دوستان خود به گردش و مسافرت های کوتاه مدت بروید تا ذهنتان نیز ریکاوری شده باشد.

فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ می گوید که لازم نیست همه دوستان و اطرافیان رو راضی نگه داری، کمک کردن به بقیه تا وقتی خوبه که به خود شما لطمه ای نزنه. اگر در موقعیتی قرار گرفتی که تحت کنترلت نیست دستپاچه نشو و سعی کن با کمک منطق و عقل خود کنترل اوضاع را  به دست بگی. این بهترین سلاح برای بهتر کردن اوضاع است. اگر مدتیه که از یکی دوستان صمیمیت هیچ خبری نداری، سعی کن امروز با او تماس بگیری و حالش را بپرسی.

مدتیه که قصد داری به یکی از عزیزانت هدیه ای خوب بدهی اما به دلیل مشغله کاری این کار را به تعویق انداخته‌ای، بیش از این دست دست نکن. از شما درخواستی شده آن را بی جواب نگذارید، اگر سهل انگاری بکنید خودتان پشیمان خواهید شد. برای حرف کسی که شناختی از شما ندارد ارزشی قائل نشوید، دیگران هم به او اهمیتی نخواهند داد.

فال حافظ خردادی:

فرصت جدیدی در اختیار تو قرار گرفته است. اکنون وقت آن است که از تجربیاتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را بکنی تا به موفقیتهای بزرگ برسی. به تلاش خود ادامه بده و ناامید مشو و بدان که استقامت و پایداری در انجام کارها عامل اصلی موفقیت و پیروزی است. از چشم حسودان و بدخواهان به خدا پناه ببر و از نعماتی که خدا در اختیارت گذارده است، نهایت استفاده را ببر و حال دل خود را تنها با آنان بازگو که تو را درک می کنند.

سطح انرژی کلی شما: 90 درصد
ستاره شما 72 درجه شمالی
بهترین روز: 8، 18، 24
بدترین روز: 9، 27

فال ماهانه اردیبهشت 1400 متولدین تیر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ تیر ماه
فال متولد تیر

بر اساس فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ شما آدم قضاوتی هستید و سریعا همه را قضاوت می کنید، این اخلاق شما ممکن است در این ماه دردسرهای زیای برایت پیش بیاورد و مجبور دائما از دیگران معذرت خواهی کنی. در واقع فال این ماه شما سعی دارد بگوید که بدون فکر کار انجام ندهی و قبل از هر کار و تصمیمی اول به خوبی فکر کنی. متأسفانه ماه قبل، ماه خوبی نداشتی و همین باعث شده که کمی از خودت دور شوی. به یاد داشته باشید که گاهی اوقات یک شکست آشکار موجب تغییرات مثبت و پایدار خوبی برای شما می شود.

در این ماه کارهایی را انجام دهید كه كه شما را كمك كند كه به ذات خود برسید، مانند دعا كردن،‌ قدم زدن در طبیعت یا گوش كردن به یك موسیقی الهام بخش. به زودی شرایط مالی شما دچار تغییرات مثبتی خواهد شد. اطرافیان شما از صداقتتون قدردانی خواهند کرد، حتی اگر بهشان زیان رسانده باشد. برای انتخاب کردن مقصد خود، بهتر است ساده ترین و راحت ترین راه را انتخاب کنید.شما در زمینه های مختلف پیشرفت خواهید کرد، پس بنابراین نگران آینده خود نباشید.

در روزهایی از ماه دائما درگیر خاطرات گذشته می شی و مدام حسرت روزهای از دست رفته را می خوری، اما بهتره که افسوس خوردن را کنار بزاری و با انجام کارهای متفاوت مثل ثبت نام در کلاس های هنری یا در کلاس زبان خارجی غمو از خودت دور کنی. هیچ چیز مثل جنگیدن برای این که سطح آدرنالینتان را بالا نگه دارید به کارتان نخواهد آمد پس به هیچ ‌عنوان سعی نکن که جلوی خودت را بگیری.

فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ می گوید که اغلب اوقات حرف های بقیه روی شما خیلی اثر می گذارد، این مشکل شما باعث شده است که نتوانید درست تصمیم بگیرد و دائما از این شاخه به آن شاخه بپرسید. راه حل درمان این مشکل قرنطیه کردن ذهنتان در مقابله حرف های بقیه و ایمان داشتن به عقیده و باورهای خودتان می باشد. اگر یکسال به این موضوع پایبند باشید نتیجه آن را می بینید.

فال حافظ تیر ماهی ها:

نیت مطلوبی که در سر داری برای انجام، نیازمند زمینه ای مساعد است که فراهم آوردن این زمینه وظیفه توست و آن هم میسر نمی شود مگر با سعی و تلاش بسیار.  با این حال حاضری سخت ترین کارها را برای رسیدن به مقصود خود انجام دهی ولی بدان که در راه تو مدعیان بسیاری وجود دارند که اگر می خواهی به مقصود برسی باید از آنان پیشی بگیری.

سطح انرژی کلی شما: 95 درصد
ستاره شما 105 درجه جنوبی
بهترین روز: 8، 16، 26
بدترین روز: 9، 19

فال ماهانه اردیبهشت متولدین مرداد

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ مرداد ماه
فال متولد مرداد

در فال ماهانه اردیبهشت شما آمده است همسرتان شما را خیلی دوست دارد اما به این دلیل که زیاد او را تحت فشار قرار می دهید کمی از دست شما دلخور است، سعی کنید با یک هدیه این کدورت ها را از بین ببرید و بیشتر به او توجه ای داشته باشید که صحیح باشد و اذیتش نکند. بعضی مواقع انتظار دارید که دیگران در زندگیتان همان نقشی را داشته باشند که شما برایشان تعیین می کنید، متأسفانه این روش شما را به جایی نخواهد رساند و با واکنش های منفی روبرو خواهید شد.

اجازه ندهید احساس کینه نسبت به بعضی افراد در وجودتان ریشه بگیرد چرا که اینگونه مسائل چنان عمیق می‌ شود که بر روی زندگی و کار و روابط اجتماعی تاثیر منفی میگذارد. سوء تفاهمی پیش میاد آید که ممکن است بخاطر آن با یک آدم قوی تر از خودتان دعوا کنید، مراقب باشید. به طور کلی در این ماه به جای اینکه سعی کنید حق را به جانب خودتان دهید و مدام در پی تصدیق خود باشید آرام بگیرید و از درگیر شدن در یک جنگ لفظی اجتناب کنید.

طبق گفته فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ سعی کنید کمی رازدار باشید تا مورد اعتماد اطرافیان تان قرار بگیرید درون شما یک رهبر وجود دارد که تا زمانی که به خودتان اعتبار دهید می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. بحث های احساسی همیشه جلوی تفکرات منطقی تان را می گیرد و باعث میشود مرتب از این شاخه به آن شاخ بپرید. مدتی به فکر تغییر محیط زندگی افتاده که گرچه سخت است ولی شما آن را انجام خواهید داد.

به دلیل مشکلات مالی در ماه گذشته مجبور شدید از یکی از دوستان تان مبلغی را قرض کنید اما تا به امروز شرایط باز پرداخت آن را پیدا نکرده اید، نگران نباشید در میانه های ماه می توانید قرض خود را پس بدهید. سعی کنید در ماه های آینده کمی پول پس انداز کنید تا درگیر چنین مشکلاتی نشوید.

در فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ شما آمده است که یک پیشنهاد شغلی دریافت می کنید. ممکن است در ابتدا وسوسه انگیز باشد ، اما بهتر است جنبه های دیگری را علاوه بر مالی در نظر بگیرید و سپس تصمیم بگیرید اکنون زمان مناسب برای تصمیم گیری در هر زمینه ای است، زیرا ذهن شما بسیار متمرکز و دقیق تر از گذشته است. امیدوارم در مسیر درست قدم بردارید.

فال حافظ مردادی:

انسانی با معرفت و وفادار به عهد و پیمان خود هستی. به یاد داشته باش که خوبی همیشه خوب و بدی همیشه ناپسند است و کار خوب بی اجبر و مزد نمی ماند. بیهوده مخور و به جای آن در همه امور عاقلانه فکر کن و عجولانه تصمیم مگیر، چرا که کامیابی با توست. به کسی دل سپرده ای که دل در گرو دیگران دارد و تو باید از این عشق حذر نمایی هرچند او دارای ظاهری زیبا و موقعیتی عالی باشد ولی به کار تو نخواهد آمد و ادامه این راه جز پستی و بدبختی ره آوردی نخواهد داشت.

سطح انرژی کلی شما: 48 درصد
ستاره شما 86 درجه جنوبی
بهترین روز: 8، 12، 24
بدترین روز: 9، 17

فال این ماه متولدین شهریور

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ شهریور ماه
فال متولد شهریور

بر اساس فال ماهانه اردیبهشت 1400 ، شما از طریق دوستان خود با یک آدم مهم آشنا می شوی که می تواند برای شما بسیار سودمند باشد.  اگر به تازگی شخصی وارد زندگی تان شده است اما شما انتظار شخص گذشته تان را می کشید بهتر است آن را فراموش کنید، چون این شخص جدید برای شما و زندگی تان خیلی بهتر است و می توانید باهم رابطه محکم و خوبی داشته باشید.

شما در حال حاضر نمی تونید به اندازه ای كه دوست دارید روی اطرافیانتان حساب کنید پس زیاد به آن دل نبندید. اگر به این موضوع شک دارید کافیست کمی صبر کنید و ببینید که چطور بخاطر یک موضوع کوچک یك اتفاق جدی پیش می‌آید و همه دور و بری هایتان غیبشان می‌زند.

در این ماه با توجه به شیوع ویروس جدید اما از لحاظ سلامتی اوضاع برای شما بسیار خوب خواهد بود، اما بهتر است چکاپ های معمول را سره وقت انجام دهید. بهتر است سری به پزشك خود بزنی. بحثهای احساسی همیشه جلوی تفکرات منطقی تان را می گیرد. عجول هستید و عجولانه تصمیم می گیرید.  در آخر این ماه چیزی واقعا شما را متحیر میکند.

شهریور ماهی عزیز اگر بخواهید در رابطه زناشویی خود همین مسیر را ادامه دهید هیچ فهم متقابل بین شما و همسرتان وجود نخواهد داشت و همین امر به زودی باعث دعوا بین شما خواهد شد و روابط تان را تیره تر از گذشته می کند. حتما سعی کنید در رفتار خود تجدید نظر کنید سپس خواهید دید که خیلی بیشتر از قبل احساس پر انرژی بودن و داشتن حس خوب می کنید.

درست است شما کمی حسود هستید اما این را هم می دانید که با حسادت جایی در قلب دیگران ندارید. فکر کردن به این چیزها را کنار بزارید الان فقط تفریح کردن است.  اگر حوصله ندارید ، یک سفر کوتاه را امتحان کنید. سفر می تواند تفاوت بزرگی در زندگی شما ایجاد کند. بدون آنکه متوجه شوید استرس خیلی زیادی به بدن و روحتان وارد کرده اید و به این سفر خیلی نیاز دارید.

فال حافظ شهریور ماهی ها:

آنکه در نظر تو دارای قدرت و منزلتی والاست تنها به این دلیل به تو روی آورده است که قلبی پر از مهر و صفا و صمیمیت داری. برای مقبول شدن در بین مردم تلاش بسیاری لازم است، پس شروع کن. همای سعادت در انتظار شماست. بیش از این او را معطل مکن زیرا به هر کسی چنین موقعیتی روی نمی کند ولی بدان که در این راه رقیبان بسیاری وجود دارند. آرزوهای بلند و اهداف دست نیافتنی داری به موقعیت خود خوب بیندیش و آمال و آرزوهایت را با بهترین چیزها تعدیل کن.

سطح انرژی کلی شما: 67 درصد
ستاره شما 80 درجه جنوبی
بهترین روز: 3، 14، 28
بدترین روز: 8، 27

فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ متولدین مهر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ مهر ماه
فال متولد مهر

در فال ماهانه اردیبهشت شما آمده است که این ماه کمی دچار آشفتگی و افکار منفی و پوچ می شوید. گاهی فکر می کنید دیگران توقعات زیادی از شما دارند و این موضوع بر روی شما فشار زیادی وارد می کند پس بهتر است تعارف را کنار بگذارید و با اطرافیانتان در این مورد صادقانه صحبت کنید. در چنین مواقعی بهتر است با افراد با تجربه و دانای بیشتری صحبت کنید و از آن ها نظر خواهی کنید.

از آنجایی که آدم بسیار خون گرمی هستید با همه معاشرت دارید و بگو بخند می کنید اما با هر کسی هر شوخی را نکنید شخصیت خود تان را ناخواسته زیر سوال خواهید برد و مجبور به توضیح دادن خواهید شد که فایده ای هم ندارد. تنهایی برای شما سم است و اجازه ندهید انزوا و گوشه ‌گیری زمینه افسردگی‌ تان را فراهم کند. هیچ چیز به اندازه حضور در کنار اعضای خانواده و هم‌ صحبتی با آنها، شما را آرام نمی‌ کند.

در فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ آمده است که خوشبختانه نوزادی برای یکی از اعضای خانواده از راه می رسد که بسیار خوش قدم می باشد. با مشورت خانوادگی یک نام بسیار خوب و نیکو برایش انتخاب کنید. مهر ماهی عزیز مدتیه که اصلا به خودت نمیرسی اول ماه زمان مناسبیه که خودت را تحویل بگیری و با خرید چند دست لباس شیک حسابی آراسته بشی. اگر منتظری که یک نفر بیاید تا احتیاجات شما را برآورده کند سخت در اشتباهید و باید مدت زیادی را منتظر بمانید.

اتفاقای بد زندگیت حکمتی داره که به زودی حکمت اونو می فهمی و لبخند شیرینی میزنی. مطمئن باش خداوند هیچ کاری را بدون دلیل انجام نمی دهد فقط به او ایمان داشته باش. در روز های آخر سال منتظر یک هدیه و سوپرایز از طرف همسرت باش، این اتفاق حسابی خوشحالت می کنه و باعث میشه احساس خوشبختی بکنی.

اگر قصد تغییر شغل یا رشته دارید حتما از کسانی که در زمینه جدیدی که می خواهید قدم بردارید تجربه دارند سوال های زیادی بپرسید. با این کار می توانید مطمئن شوید که می خواهید در زندگی تان تغییر ایجاد کنید یا نه. اگر مشورت نکنید پس از چند هفته پشیمان خواهید شد و ذهنتان را از قبل هم آشفته تر می کنید.

فال حافظ مهر ماهی ها:

انسانی هستی که ظاهر و باطنی یکسان داری و به همین علت در زندگی خود با مشکلات بسیاری روبرو شده ای تنها چیزی که برای رسیدن به پیروزی و موفقیت لازم داری کمی همت است. با عزم و اراده و همتی که خدا در وجود تو نهاده می توانی بهترین زندگی را برای خود بسازی. مطمئن باش با همه سادگی با توجه به این تواناییها به موفقیت های بزرگ خواهی رسید، پس در مقابل غم و غصه پایداری کن.وقت آن رسیده که دیگر در زندگی ات تحولی ایجاد کنی و واقع نگر تر و حقیقت جو باشی.

سطح انرژی کلی شما: 41 درصد
ستاره شما 26 درجه شمالی
بهترین روز: 1، 18، 26
بدترین روز: 9، 27

فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ متولدین آبان

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ آبان ماه
فال متولد آبان

در فال ماه اردیبهشت شما آمده است که بر خلاف گذشته که همیشه پرانرژی و امیدوار بودید این ماه احساس بی‌ارادگی می‌کنید و در این فکر هستید که کنترل اوضاع از اختیار شما خارج شده است، به هر قیمتی که شده به این احساس خاتمه دهید و نبض زندگی را در دست بگیرید، شما خیلی قوی و با اراده هستید و باید به هدف های جاه طلبانه ای که برای خود تعیین کردید برسید.

در اواسط ماه ممکن است فکر کنید که همسرتان اصلا حوصله شما را ندارد، اجازه دهید کمی خستگی و کسالت او فروکش کند مجددا خوش اخلاق خواهد شد. این مدت کم را سریع از کوره در نروید و بر اعصاب خود مسلط باشید. البته اجازه ندهید این دلخوری به کدورتی عمیق تبدیل شود و در اولین فرصت به همسرتان بفهمانید که از هر فرصتی برای خوشحال کردن او استفاده می کنید.

به گفته فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ اگر قصد خرید یک خانه جدید دارید این ماه فرصت خوبی برای این کار است اما شما نباید زیاد عجله کنید و باید کل ماه را صرف گشتن و انتخاب بهترین خانه برای خرید کنید. یک شخص با تجربه تمام اسرار کاریش را با شما درمیان می گذارد. این ملاقات به شما کمک می کند تا برنامه ریزی کنید. باید مسئولیت های بیشتری را به عهده بگیرید. فرصت خوبی دارید تا موفق شوید.

یکی از اطرافیان شدیدا به کمک شما نیاز دارد، این فرد را به حال خود رها نکنید و هر کاری که از دست تان بر می‌آید را برای کمک به ایشان انجام دهید. تا می‌توانید دانش و مهارت‌های جدید فرا بگیرید. مطمئن باشید به هر اندازه که برای فراگیری مهارت‌های جدید تلاش می‌کنید،‌ به همان اندازه در زندگی از اطرفیان جلوتر قرار خواهید گرفت.

فرصتی برای رفاقت‌های تازه پیدا می‌کنید و این رفاقت‌ها، موفقیت‌های بیشتری را به ارمغان می‌آورد. یادگیری مهارت های برقراری ارتباطی تان به نظر عالی است و می توانید بسیاری از مشکلات را حل کنید. می توانید در تمام بخش های اجتماعی موفق شوید. اگر تمایل دارید که کار جدیدی را انجام دهید موفق خواهید شد. باید از حدس و گمان مالی اجتناب کنید.

فال حافظ آبانی:

با برنامه ریزی دقیق پیش بروید و قوانین زندگیتان را رعایت کنید تا بتوانید خیلی زود به موفقیتی که در انتظارش هستید دست یابید و خود را به مقامات بالا برسانید. هیچ خطری در زندگی شما را تهدید نمی کند بهتر است نگرانی به دل خود راه ندهید و در انجام کارهایتان تاخیر به وجود نیاورید تا بتوانید خیلی زود به اهدافتان برسید. اگر در شرف ازدواج با کسی هستید باید چشمانتان را بر روی دیگران ببندید و زیبایی های فردی که قرار است با او زندگی کنید را ببینید تا خوشبختی بر روی زندگی شما بختک بزند.

سطح انرژی کلی شما: 87 درصد
ستاره شما 146 درجه جنوبی
بهترین روز: 10، 20، 26
بدترین روز: 21، 27

فال ماهانه متولدین آذر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ آذر ماه
فال متولد آذر

در فال ماهانه اردیبهشت شما آمده است که ممکن است در اول ماه از شما درخواست اضافه کاری سخت داشته باشند که با مقاومت شما روبرو خواهد شد. البته این مقاومت تا زمانی ادامه پیدا میکند که شما مطمئن شوید که آن کار واقعی بوده و برای کمک باشد. شما چیزهای زیادی برای ارائه به دنیا و عشق بسیار زیادی دارید ، اما ابتدا باید یاد بگیرید که خود را دوست داشته باشید.

 از جایی که انتظارش را ندارید کمک دریافت می کنید ولی شما آنقدر مشغول و نگران مسئولیت های تان هستید که توجهی به این کمک نمی کنید. تمامی روزهای زندگی‌تان را خاطره ساز و به‌یادماندنی کنید. از دوستان ناباب خود دوری کنید. در تصمیم گیری خود احتیاط بیشتری به خرج دهید تا بعدا پیشمان نشوید. به طور کلی راهتان درست است راهتان را ادامه دهید. در راه، در برخورد با سختی ها قوی باشید و در مقابل حرف زور و نابجا که جلوی پیشرفتتان را می گیرد بایستید.

فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ می گوید که اگر دوست دارید کاری را که در ذهن دارید به تنهایی انجام دهید، لزومی ندارد در موردش این همه با دیگران صحبت کنید. مشورت کردن با دیگران همیشه لازم و ضروری نیست. نیتی در دل دارید، اطمینان داشته باشید که عاقبت خوش این کار تغییرات بسیاری را در زندگی تان به وجود می آورد.

آدم هایی مانند تو كه داراي قلبي پاك هستند ، هميشه موفق و پيشتازند. بر خداوند متعال توكل كن كه روزگار خوبي پيش روي تو می باشد به شرطی که ایمانت استوار بماند و هرگز در هیچ موقعی خداوند را فراموش نکنید. به زودی به این نتیجه می رسید که باید تفاوت هایی که با دیگران دارید را تقویت کنید و در پی این نباشید که خود را همرنگ جماعت کنید.

توی رابط عاطفت بعضی وقت ها احساس تنهایی می کنی اما مطئن باش که دوست داشتنتون دوطرفه است و این مهمه. انسانیت و شرف خود را برای برخی  مسائل کوچیک و پیش پا افتاده حدر ندهید. خیلی چیزها کاملا به شانس بستگی دارند و باید صبر کنید و ببینید که چه چیزی برای شما پیش خواهد آمد. ماه خوبی را برای شما آرزو می کنم.

فال حافظ آذر ماهی:

اگر شما تا موقعی که کاملا کارهایتان را تمام نکرده اید سکوت اختیار نکرده و حرف بزنید، مورد توجه واقع شدن و بازخوردهای مثبت بهتان کمک می‌کند. هیچ‌چیزی مثل جنگیدن برای این‌که سطح آدرنالینتان را بالا نگه‌دارید به کارتان نخواهد آمد و شما هم به‌هیچ‌عنوان قصد ندارید جلوی خودتان را بگیرید. پول هایتان را به نحوی پس انداز کنید تا بتوانید تا آخر ماه دوام بیاورید و پول داشته باشید. باید به سلامتی و تعادل بدنتان نیز توجه بسیار زیاد تری داشته باشید تا دچار مریضی نشوید. با خوردن سبزیجات نیازهای تغذیه ای تان را برطرف کنید.

سطح انرژی کلی شما: 72 درصد
ستاره شما 75 درجه جنوبی
بهترین روز: 6، 10، 16
بدترین روز: 8، 31

فال ماهیانه متولدین دی

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹  دی ماه
فال متولد دی

در فال اردیبشهت ماه شما آمده است که حس می کنید دیگران آن طور که باید شما را حمایت نمی کنند اما خیالتان از این که تلاش های این چند وقتتان دیده شده اند راحت باشد. به طور کلی این ماه  از لحاظ مادی برای شما ماه خوبی خواهد بود. بین شما و یکی از صمیمی ترین دوستانتان بحث پیش آمده است ولی درروزهای آشتی می کنید و بیرون به صورت تصادفی دیدار می کنید.

افراد حسودی در اطراف شما هستن که چشم دیدن شادی و خوشبختی شما و همسرتان را ندارند، سعی کنید شادی ها و خوشحالی هایتان از دید این افراد پنهان کنید زیرا ممکن است مشکلاتی برای شما ایجاد کنند. در زمینه شغلی نیز بالاخره تلاش و سخت کوشی شما دارد جواب می دهد و پیشرفت حرفه ای مورد نظرتان را دارید به دست می آورید.

دی ماهی عزیز در فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ شما آمده است که اطراف تو كسی هست كه تو را بهتر از خودت می‌ فهمد و درك می‌كند. اما تو بی‌تفاوت نسبت به دیگران سرت به كارهایت گرم است و به خیال خودت راحت و خوشحالی. بهتر است دقیق‌تر به اطرافت نگاه كنی. فرصت‌ها همیشه منتظر تو نمی‌مانند. البته در هر حال حاضر بهتر است به جای صحبت کردن در مورد این موضوع تصمیمی‌عاقلانه بگیرید.

شما خیلی از بقیه انتقاد می کنید و همش انتظار دارید که کاری برایتان انجام دهند، بهتر است سریعا این اخلاق خود را تغییر دهید و مثبت اندیشی را جایگزین اون کنی تا هیچکس اذیت نشود. فقط به حس خود اطمینان کنید و بدانید که شما را به مسیر درستی هدایت می کند.

فال حافظ متولدین دی:

به زودی او به تو فرصتی خواهد داد. آماده باش تا با تلاش و فداکاری صداقت خود را به او اثبات کنی و اگر نمی خواهی ترک این عشق را بکنی، در راه خود ثابت قدم باش. از این شاخه به آن شاخه پریدن و هر روز دری را زدن به نفع تو نمی باشد. سعی کن با فکر باز و دقت و مشورت بسیار راه درستی را انتخاب کنی و در آن مسیر قدم برداری تا به موفقیت برسی.  گناه های خود را به گردن دیگران مینداز و خود درصدد جبران اشتباهاتت باش تا رستگار شوی.

سطح انرژی کلی شما: 76 درصد
ستاره شما 112 درجه جنوبی
بهترین روز: 15، 24، 29
بدترین روز: 6، 26

فال ماهانه بهمن ماهی ها

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ بهمن ماه
فال متولد بهمن

در فال اردیبهشت شما آمده است که باید به صدای غریزه ی خود گوش کنید و به جای اینکه تا ظهر بخوابید هر چه زودتر بیدار شوید و از انرژی خود بهترین استفاده را بکنید. به اطرافیانتون و نصیحتاشون گوش کنید،آنها خوشبختی شما رو میخوان. بین حرفی که میزنید با عمل کردنتون به اون حرف فاصله هستش،بهتره که فاصله رو از بین ببرید و تلاش بیشتری کنید.مشکلات به زودی کمتر میشه.

در این ماه به فکر این باش که هر موقع هرجا میری بهت خوش بگذره تا نگرانی هات از بین بره. در روزی های ۲۰ یا ۲۴ ام ماه خبر خوبی بهت می رسه. اگر دنبال ایجاد تغییراتی هستی دست نگه دار خوب پیش نخواهد رفت. اگر از حرف‌های کسی دل‌خور شده‌ای، بهتر است خیلی زود و صریح با او گفت‌وگو کرده و هر مسئله‌ای را که پیش آمده است، حل کنی؛ چون هرچه حل این مسائل طولانی‌تر شود دیگران که شاید آدم‌های حسودی هم باشند، از این فرصت استفاده کرده و با دروغ‌هایشان میان شما را خراب‌تر می‌کنند.

در این ماه نمی‌توانی روی مسائل مالی‌ات تمرکز داشته باشی و شاید تصمیماتت، چندان درست و منطقی نباشند. از امروز دو هدف بلند و کوتاه‌مدت برای خودت تعریف کن. تا جای ممکن زندگی و مراحلش را آسان بگیر. برای رسیدن به چیزهایی که می‌خواهی، از همین حالا دست‌به‌کار شو، وگرنه با ‌تاخیر به آرزوهایت می‌رسی. اما مراقب باش از حدومرزت خارج نشوی.

طبق گفته فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ شما در زندگی گره‌هایی به وجود می‌آید که با دست باید آن‌ها را باز کرد. اگر از کسی بدی دیدی، سعی نکن آن را با بدی جواب بدهی. اگر احساسات ناخوشایندی به سراغت آمده است، حتما دلیلش را جویا شو. یادت باشد هنوز طبیعت، زیبایی‌های خود را دارد و تو می‌توانی با کسانی که دوستشان داری، آخر هفته‌ها را به گشت‌وگذار بگذرانی.

طوری رفتار کن که بیشتر به تو احترام بگذارند. در رابطه‌ات با دیگران تا می‌توانی مراقب کلماتی که به کار می‌بری، باش؛ چون نشانه شخصیت توست. اگر به‌تازگی علاقه زیادی به خوابیدن داری یا به‌طورکلی خواب‌آلوده هستی و به‌سختی از رختخوابت جدا می‌شوی، فراموش نکن که کار و مسئولیت‌های زیادی داری. قبل از خواب ساعتت را برای بیدارشدن روشن کن و در صبح هم تنبلی را فراموش کن.

فال حافظ متولدین بهمن:

سعی کن خوش قلب و خوش اخلاق باشی تا زیبایی های دنیا را به خوبی تماشا و نگاه کنی.لطف خدا شامل حالتان شده و نامه ای با ارزش شما می دهند که بسیار خوشحال می شوید توشه ای هم برای آخرت خودتان اندوخته کنید. حاضر هستید همه ی مشقات را به جان بخرید به شرط اینکه به دولت و بخت خودتان برسید. به قول معروف تا کار نکنید مزدی هم دریافت نمی کنید پس تلاش کنید تا زمانی که جان در بدن دارید.

سطح انرژی کلی شما: 44 درصد
ستاره شما 108 درجه شمالی
بهترین روز: 10، 24، 30
بدترین روز: 4، 16

فال ماهانه اردیبهشت متولدین اسفند

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ اسفند ماه
فال متولد اسفند

در فال ماهانه اردیبشهت ۱۴۰۰ شما آمده است که اگر صاحب بچه هستید، این ماه خیلی مواظب آنها باشید. زیرا ممکن است با دوستی ناباب دوست شوند که آینده آن ها را به خطر بیندازد. جلوگیری از همین مسائل کوچک در آینده می تواند بسیار کمک کننده باشد. مهربانی زیاد را کنار بگذارید و افرادی را در زندگی خود نگه دارید که برای شما ارزش بیشتری قائل هستند. حتماً نسبت به کار خود تعهد داشته باشید.

توانایی شما برای رها کردن احساسات پیچیده و صحبت در مورد خودتان هدیه ای واقعی است. اما این توانایی بعضی اوقات می تواند به ضرر شما باشد. زمان کافی برای پیگیری همه مسیرهای عاطفی وجود ندارد. شخصی منتظر شماست که بسیار نگران است ، اما شما از او بی خبر هستید.

سعی کنید در اسرع وقت عشق تان را ملاقات کنید و او را آرام کنید تا پشیمان نشوید. از طرف او به شما نیکی و برکت خواهد رسید. دنیای پیرامون شما اخیرا به طرز دراماتیکی تغییر کرده است. در این ماه فرصت دارید که مقداری آرام باشید، دست نگه دارید و دوباره مسائل را ارزیابی کنید.

شما چیزهای زیادی برای ارائه به دنیا و عشق بسیار زیادی دارید ، اما ابتدا باید یاد بگیرید که خود را دوست داشته باشید. شما به احتمال زیاد تغییراتی اساسی در روابط خود ایجاد خواهید کرد ، به ویژه موارد مرتبط با مسائل عاطفی و پول. این ماه زمان خوبی برای پرداخت بدهی و مالیات هایتان می باشد.

فال حافظ اسفندی ها:

در هدف خود پافشاری کنید حتما پیروز می شوید. با کسانی که نیت خیر نداردند همنشینی نکنید. اگر فتنه ای دیدید از آن پرهیز کنید تا سلامت بمانید. شما بهتر می دانید که راهی بهتر از راستی نمی باشد، این دنیا ارزش آن را ندارد که یه راه خلاف بروید شما یک عمر شریف بوده اید. حرف دیگران را گوش نکنید و به راه آنان نروید تا زندگی آسوده ات را خراب نکنی. از خودکامی و خودرأیی بپرهیز و برای شروع کار با کسانی که از تو تجربه بیشتری دارند، مشورت کن و منتظر موقعیت مناسب بمان.

سطح انرژی کلی شما: 84 درصد
ستاره شما 132 درجه جنوبی
بهترین روز: 1، 22، 27
بدترین روز: 11، 24

❓ فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سروکار داشته ایم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ نظرات خود را در مورد فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.