سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه خرداد ۱۴۰۳ ❤️ طالع بینی اتفاقات این ماه حافظ اصلی

فال ماهانه خرداد 1403 و فال ماه مِی میلادی 2024 - فال ماهیانه برج 3 و ماه سوم سال هزار چهارصد و سه

فال ماهانه خرداد ۱۴۰۳: طالع بینی روشی برای شناخت آینده است اما نباید به هیچ وجه به آن باور داشت بنابراین اگر در ادامه در فال خود چیزهایی را خواندید که برایتان خوشایند نبود به هیچ وجه ناراحت نشوید و فقط به چشم سرگرمی به آن ها نگاه کنید. بدین منظور در ادامه با بخش فال ماگرتا همراه من باشید.

مطلب پیشنهادی: فال هفتگی تمام روزهای هفته

فال ماهانه خرداد 1403 متولدین فروردین

شماها آدم‌های صبوری هستید، اما صبر هم حدی داره! دیگه وقتش رسیده که از این رابطه مزخرف که فقط داره اذیتتون می‌کنه بیرون بیایید و به خودتون یه ذره احترام بذارید. می‌دونم که قبول کردن اشتباه سخته، ولی یادتون باشه که هیچ کس کامل نیست و همه ما اشتباه می‌کنیم. مهم اینه که از اشتباهات خودمون درس بگیریم و سعی کنیم که خودمون رو تغییر بدیم.

از اون آدمی که مدام داره تهدیدتون می‌کنه هم نترسید. می‌دونم که ترسناکه، ولی اگه هیچی بهش نگید و فقط سکوت کنید، اوضاع بدتر میشه. شجاعت خودتون رو جمع کنید و در مقابلش بایستید. مطمئن باشید که می‌تونید از پسش بربیایید. شاید یه ذره نگران یه بیماری باشید، ولی اصلا نگران نباشید. به زودی حالش خوب میشه. فقط کافیه که به خودتون ایمان داشته باشید و مثبت فکر کنید.

❤️ فال عشق خرداد ماه شما: این ماه برای فروردینی‌ها پر از شور و اشتیاق خواهد بود. اگر مجرد هستید، ممکن است با کسی خاص آشنا شوید که قلبتان را تکان دهد. اگر در یک رابطه هستید، منتظر لحظات عاشقانه و هیجان‌انگیز باشید. در رابطه خود با معشوقتان لجبازی و یکدندگی خود را کنترل کنید، زیرا ممکن است باعث سوء تفاهم و درگیری شود.

فال حافظ فروردین ماهی

چندی است که چشم به راه و منتظر خبری هستید. به عافیت و سلامت می رسید و مقامتان روز به روز بالاتر می رود. تقاضای خویش را بلند بگو تا شاید کسی حرف هایت را بشنود و یا اینکه شکار به دام تو بیافتد یعنی ایکه به مقصد برسی. امیدوار باشید رضایتان به رضای خدا باشد زیرا به آنچه که طلب کرده اید می رسید.

سطح انرژی کلی شما52 درصد
ستاره شما76 درجه شمالی
بهترین روز5 و 16 و 29
بدترین روز5 و 19

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

حرف نزنی که عمل بهش سخته! غصه نخور، یه عالم فرصت های خوب منتظرته، فقط کافیه سرت رو برگردونی و بهشون نگاه کنی. یهو میبینی یه کاری که فکر می کردی غیرممکنه، یهو آسون میشه و کلی به نفعت میشه. تو یه درخواست داری که بهش جواب مثبت داده میشه، فقط یه کم صبر کن. تو این ماه یه خرید مهم داری که نباید بیشتر از این عقبش بندازی. راستگویی بهترین راهه برای رسیدن به خواسته هاته.

تو رابطت عاطفیت یه مشکلی هست که داری ازش فرار می کنی. طرف مقابل ازت دلخوره، ولی تو هیچی به روی خودت نمیاری. اگه همین طور پیش بری، اوضاع بدتر میشه و یه عالمه مشکل پیش میاد. دنبال یه چیزی یا یه کسی هستی که می خوای بدون زحمت به دستش بیاری. ولی یادت باشه که هیچ چیز تو این دنیا مفت به دست نمیاد. یه کم تلاش کن، یه کم صبر کن، یه کم صادق باش، بعدش ببین چی میشه!

❤️ فال عشق خرداد ماه شما: ثبات و آرامش در روابط عاطفی اردیبهشتی‌ها در این ماه حرف اول را می‌زند. اگر مجرد هستید، فرصتی برای یافتن عشقی پایدار و عمیق خواهید داشت. اگر در یک رابطه هستید، از صمیمیت و تعهدی که بین شما و همسرتان وجود دارد لذت ببرید. از وسواس و غرور خود دوری کنید، زیرا می‌تواند به روابطتان آسیب برساند.

فال حافظ اردیبهشت ماهی

با خیال روی یار زندگی می کنید و امیدتان به جوابی است که او می دهد. دیگر از انتظار خسته شده اید و دلتان محزون شده و از آتش عشق می سوزید. ناامید شده اید و حاضرید برای رسیدن به یار هر کاری انجام دهید. وقتی به گذشته تان فکر می کنید می بینید چندان کار مفیدی انجام نداده اید. در حال حاضر مصلحت در این است که خاموش باشید.

سطح انرژی کلی شما70 درصد
ستاره شما50 درجه جنوبی
بهترین روز15 و 20 و 30
بدترین روز5 و 9

فال ماهانه متولدین خرداد

اردیبهشت یه ماه سختیه و انجام کاری که تو ذهنت داری کلی دردسر و چالش داره. یه عده آدم حسود و بدخواه هم دور و برت هستن که حرفای منفی میزنن، ولی تو گوشتو به این حرفا نده و نذار که نگرانت کنن. فقط رو کار خودت تمرکز کن و بذار حرف دیگران مثل نسیم از کنار گوشت رد بشه. یادت باشه که تو ذاتاً مهربونی و نباید با حرفای تند و گزنده دیگران، اونا رو ناراحت کنی. یه چیز مهمی که از دست دادی به زودی دوباره بهت برمیگرده، فقط صبور باش و ناامید نشو.

این روزا طرف مقابلت خیلی خسته و عصبی شده، پس سعی کن باهاش با آرامش و صبر و حوصله رفتار کنی. یادت باشه که “نرمی سنگ را آب میکنه”. با تلاش و پشتکار بی وقفه ای که داری، اوضاع مالی و مادی زندگیت داره رو به بهبودی میره. از این فرصت استفاده کن و یه دریچه به سوی آرامش و شادی برای خودت باز کن. فقط یادت نره که روزای سخت هم توی زندگیت بودن و قدر این روزای خوب رو بدون.

❤️ فال عشق خرداد ماه شما: این ماه برای خردادی‌ها پر از خلاقیت و ایده‌های جدید در عشق خواهد بود. اگر مجرد هستید، با اعتماد به نفس و جذابیت خود می‌توانید قلب‌ها را تسخیر کنید. اگر در یک رابطه هستید، با غافلگیری‌های عاشقانه و لحظات رمانتیک، شور و اشتیاق را به رابطه‌تان بازگردانید. از تنش و اضطراب دوری کنید، زیرا می‌تواند تمرکز شما را از عشق و روابطتان دور کند.

فال حافظ خرداد ماهی

تحولی بزرگ در زندگیت به وجود بیاور و دلت را به دریا بزن. کار خوب انجام بده که نتیجه اش را خیلی زود ببینی. حسادت را از خود دور کن تا چیزهای زیبا بیشتر در نظرت بیاید. خودتان را مستحق زجر و عذاب می دانید چون خود شما به دنبال این کار رفته اید. امیدوارید دوباره همه چیز درست شود و دست غیبی شما را نجات بخشد.

سطح انرژی کلی شما95 درصد
ستاره شما140 درجه شمالی
بهترین روز25 و 27 و 30
بدترین روز10 و 15

طالع بینی ماهانه خرداد 1403 متولدین تیر

یک ماه پرمشغله و پر چالش در انتظارتونه. یه نفر مدام از شما توقعات مختلفی داره و انگار هیچوقت از شما راضی نمیشه. یادتون باشه که شما مجبور نیستید زیر بار خواسته های غیرمنطقی و نامعقول کسی برید که بهتون احترام نمیذاره. اگه یه کاری رو بلد نیستید، خجالت نکشید و رک و راست به طرف مقابل بگید. زیر بار انجام کاری که ازش سررشته ندارید نرید و خودتون رو به دردسر نیندازید.

در مورد یه مسئله مهم، اوضاع طبق برنامه پیش نمیره و ممکنه حسابی دستپاچه بشید. اما آروم باشید و هول نکنید. این تغییر میتونه یه فرصت عالی برای شما باشه، به شرطی که به موقع و درست باهاش برخورد کنید. در یه رابطه عاطفی، مدام به گذشته فکر نکنید و خاطرات رو با حال مقایسه نکنید. شرایط الان شما با گذشته خیلی فرق کرده و باید با واقعیت کنار بیاید. یه سوءتفاهم بین شما و یکی از دوستانتون وجود داره که با یه صحبت دوستانه و صمیمی به راحتی حل می‌شه. هر دوتون منتظر آشتی و رفاقت دوباره هستید.

❤️ فال عشق خرداد ماه شما: تیرماهی‌ها در این ماه باید منتظر لحظات پرمخاطره و غیرقابل پیش‌بینی در روابط عاطفی خود باشند. اگر مجرد هستید، ممکن است با کسی آشنا شوید که شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. اگر در یک رابطه هستید، برای حفظ تعادل و پویایی در رابطه‌تان تلاش کنید. از تعصبات و قضاوت‌های زودهنگام خودداری کنید، زیرا می‌تواند به سوء تفاهم و درگیری منجر شود.

فال حافظ تیر ماهی

به قولی که به خودت داده ای عمل کن وگرنه غم به دنبال می آوری. فکر می کنید وضعیت شما تغییر ناپذیر است و این مسئله باعث دل سردیتان شده است. از یکنواختی خسته شده اید اما ناامید نباشید این کار به دست خودتان حل می شود. اراده آهنین و محکمی دارید. بخت و اقبال به شما روی آورده و معجزه ای در شرف وقوع است که همگان را به حیرت وامی دارد.

سطح انرژی کلی شما70 درصد
ستاره شما120 درجه جنوبی
بهترین روز1 و 10 و 25
بدترین روز6 و 19 و 23

فال و پیش بینی ماهانه مرداد ماهی ها

قلبت رو به فال نگیر، هیچکس توی این زمینه قابل پیش‌بینی نیست. یهو یه خبری می‌شنوی که ممکنه رو تصمیمات پولیت تاثیر بذاره. از یه دوست یه هدیه قشنگ می‌گیری که حسابی صمیمتون رو زیاد می‌کنه. یه دعوت یه جایی داری برای یه کار خیر، تو اینجور مواقع استخاره و این حرفا معنی نداره، برو و ثوابشو ببر. یه دوست قدیمی پیدات میشه، باهاش سرد برخورد نکن، یه پیشنهاد جالب برات داره.

این ماه دنبال یه مجوز می‌گردی، یه جا مجبور می‌شی خلاف میلت یه کاری رو انجام بدی. موافقت نکن کاری رو انجام بدی که توش تجربه نداری، فقط آبروت رو می‌بری. یه ماه پر از اتفاقات غیرمنتظره در انتظارت هست، حواست باشه و یهو تصمیم نگیر. یهو یه شانس بزرگ نصیبت می‌شه، قدرشو بدون. مواظب دوستات باش، ممکنه یهو یهو از یه جایی که فکرش رو نمی‌کنی کمکت کنن.

❤️ فال عشق خرداد ماه شما: مردادی‌ها در ماه خرداد فرصتی برای التیام زخم‌های عاطفی و بازسازی روابط خود خواهند داشت. اگر مجرد هستید، با ذهنی باز به دنبال عشق باشید و از گذشته درس بگیرید. اگر در یک رابطه هستید، با صبر و حوصله و گفتگوی صادقانه، مشکلاتتان را حل کنید. از انزوا و گوشه‌گیری دوری کنید، زیرا می‌تواند شما را از یافتن عشق و صمیمیت دور کند.

فال حافظ مرداد ماهی

مواظب رفتارتان باشید گاهی زیاده روی می کنید، یا بیشتر به خدا روی آورید زیرا همه ی ما میهمانان ناخوانده ای هستیم که باید به آخرت برگردیم. همه‌ی کارها را به شوخی و خنده نگیر. مردم را مسخره نکن چون با این کار دل دیگران را می شکنی. حاضر برای رسیدن به مرادت هر چه داری بدهی ولی فکر می کنی کسی به حرفت گوش نمی دهد و همه از تو دوری می کنند.

سطح انرژی کلی شما90 درصد
ستاره شما135 درجه شمالی
بهترین روز8 و 11 و 23
بدترین روز15 و 19

طالع بینی ماهانه متولدین شهریور

توی رابطه عاطفی‌تون قدر خودتون رو بدونین و جایگاهتون رو حفظ کنین. یه نفر توی زندگیتون هست که با بودنش نور و برکت به زندگی‌تون میاره. برای رسیدن به آرزوتون، اول با خودتون و طرف مقابلتون صادق باشین و خواسته‌هاتون رو به طور واضح بیان کنین. توی رابطه عاطفی‌تون شرایطی پیش میاد که مجبور به یه تصمیم‌گیری مهم می‌شین. برای انجام یه کار مجبور به گرفتن کمک مالی از دیگران هستین.

اگه نمی‌خواین دیگران توی کارتون دخالت کنن، بهتره خودتون هم توی کار اونا دخالت نکنین. یه اتفاق ساده شما رو به یاد گذشته‌ای می‌اندازه که ازش فراری هستین. برای رفتن به یه سفر بهتره هر چه زودتر برنامه‌ریزی کنین. به حرف دلتون گوش کنین و از غریزه‌هاتون استفاده کنین. سعی کنین توی تصمیم‌گیری‌هاتون عجله نکنین. یه نفر از شما کمک مالی می خواد. اگه در توانتون هست و بهش اعتماد دارید، بهش کمک کنید. در غیر این صورت، با احترام بهش نه بگید و بهانه نیارید.

❤️ فال عشق خرداد ماه شما: شهریوری‌ها در این ماه باید منتظر لحظات شاد و پرشور در روابط عاطفی خود باشند. اگر مجرد هستید، فرصتی عالی برای یافتن عشقی شاد و پرماجرا خواهید داشت. اگر در یک رابطه هستید، با همسرتان به تفریح و مسافرت بروید و از اوقاتتان لذت ببرید. از لجبازی و یکدندگی خود دوری کنید، زیرا می‌تواند باعث سوء تفاهم و درگیری شود.

فال حافظ شهریور ماهی

مشکلی داری به جای اینکه آن را حل کنی کاری می کنی که اوضاع بدتر شود. با دغل بازی و دروغ کاری از پیش نمی بری. عقلت را به کار نمی اندازی. به عبادت بپرداز و کمی فکر کن تا دلت قوی شود. دست نیاز کسی را رد نکنید. اگر مشکلی دارید فقط رو به سوی خدا کنید که او حلال مشکلات است. خیلی تلاش می کنید تا خواسته هایتان بر وفق مرادتان باشد اما فعلا باید ساخت.

سطح انرژی کلی شما50 درصد
ستاره شما40 درجه جنوبی
بهترین روز12 و 20 و 29
بدترین روز14 و 10

فال ویژه شما : فال احساس طرف مقابل یونانی

طالع بینی ماهانه خرداد ۱۴۰۳ متولدین مهر

یادتون نره که چی میخواین تو زندگی، این ماه فرصت خوبیه که بهشون برسین. فقط یه کم اراده به خرج بدین و از سختی ها نترسین. یادتون باشه که دنیا فقط پول و مادیات نیست، یه ذره معنویت هم لازمه. به خودتون اهمیت بدین تا بقیه هم بهتون اهمیت بدن. فکر نکنین که دیگه دیر شده و از همه چی جا موندین، هنوز دیر نشده و میتونین به آرزوهاتون برسین.

اگه دلتون واسه کسی تنگ شده، اشکال نداره، گریه کردن یه ذره دلتنگی رو کم میکنه. ولی حواستون باشه که چی میخواد و از چی ناراحتین. سعی کنین همیشه تعادل رو حفظ کنین و نه افراط کنین و نه تفریط. در این ماه حتما به یاد داشته باشید که “چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است”. اول به نیازهای خودتون و اطرافیانتون رسیدگی کنید و بعد به فکر کمک به دیگران باشید.

❤️ فال عشق خرداد ماه شما: مهری‌ها باید منتظر لحظات رمانتیک و ایده‌های خلاقانه در عشق باشند. اگر مجرد هستید، با شجاعت و جسارت به دنبال عشقتان بروید و از ابراز احساسات خود نترسید. اگر در یک رابطه هستید، با غافلگیری‌های عاشقانه و لحظات خاص، عشقتان را به همسرتان نشان دهید. از افکار منفی و بدبینی دوری کنید، زیرا می‌تواند شادی و عشق را از زندگی شما دور کند.

فال حافظ مهر ماهی

در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد. بلند شو ببین که چگونه دشمنانت شکست خورده اند و غم هایت به پایان رسیده. مالی به تو می رسد که باعث می شود مشکلاتت حل شود. گرمای خوشبختی را حس می کنی و ابرهای تیره از آسمان دلت کنار می روند و تو پیروز و موفق می شوی.

سطح انرژی کلی شما56 درصد
ستاره شما80 درجه جنوبی
بهترین روز10 و 15 و 25
بدترین روز18 و 28

فال ماهانه متولدین آبان

مادیات رو ول کن، به چیزای معنوی هم فکر کن! فقط به دنیا و پول و این چیزا نگاه کنی ضرر می کنی. دوستات رو با دقت انتخاب کن. با هر کسی رفیق نشو. تو کار و بار یه پیشرفتی داری. یه مسئله کاری یا مالی که داری زود حل میشه. موقعیته خوبیه برای سرمایه گذاری. یه فرصت عالی گیرت میاد که پولت رو چند برابر کنی. فعلا حرفاتو تو دلت نگه دار. الان وقتش نیست که حرفاتو به زبون بیاری، پشیمون میشی.

برای رسیدن به آرزوت یه کاری کن که بعدا پشیمون نشی. حرفی نزن که بعدا دردسر بشه برات. تو یه معامله یه پولی گیرت میاد که فکرشو هم نمی کردی. قدر داشته هاتو بدون. همش غرغر نکن، به چیزای خوب زندگیت هم فکر کن. سعی کن همیشه نیمه پر لیوان رو ببینی. افکار مثبت میتونن خیلی بهت کمک کنن تا به اهدافت برسی.

❤️ فال عشق خرداد ماه شما: آبانی‌ها در این ماه باید منتظر لحظات عمیق و پرمحتوا در روابط عاطفی خود باشند. اگر مجرد هستید، به دنبال کسی باشید که با شما علایق و ارزش‌های مشترکی داشته باشد. اگر در یک رابطه هستید، با همسرتان گفتگوهای عمیق و فلسفی داشته باشید و از یکدیگر درک عمیق‌تری پیدا کنید. از رازداری و پنهان‌کاری دوری کنید، زیرا می‌تواند به سوء تفاهم و درگیری منجر شود.

فال حافظ آبان ماهی

خبر خوشی را به زودی به شما می دهند که علاوه بر شما دیگران نیز خوشحال می شوند. این خبر خوش معمایی است برای شما که چطور شد همه چیز بر وفق مراد پیش آمد. فکر می کنید وضعیت شما تغییر ناپذیر است و این مسئله باعث دل سردیتان شده است. شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

سطح انرژی کلی شما90 درصد
ستاره شما40 درجه شمالی
بهترین روز8 و 18 و 28
بدترین روز5 و 6

فال ماهانه متولدین آذر

یک ماهه پرماجرا و هیجان‌انگیز در انتظارتون هست. یه فرصت عالی برای انجام کار خیر و کمک به دیگران نصیبتون می‌شه. دریغ نکنید و از این فرصت برای ثواب اندوزی استفاده کنید. یه دوست قدیمی که مدتی ازش بی‌خبر بودید سراغتون رو می‌گیره و باعث خوشحالی‌تون می‌شه. آماده یه گفتگوی صمیمی و خاطره‌انگیز باشید. خبری خوش از راه دور به گوشتون می‌رسه که حال دلتون رو حسابی خوب می‌کنه.

یه کم از معاشرت با افراد جدید واهمه دارید، اما یادتون باشه که آشنا شدن با آدم‌های جدید می‌تونه فرصت‌های عالی برای شما ایجاد کنه. شجاعت به خرج بدید و با روی خوش به استقبال آدم‌های جدید برید. یه پیشنهاد شغلی جدید در این ماه به شما داده می‌شه. قبل از اینکه عجله کنید و قبولش کنید، حتماً تمام جوانب و شرایط رو به دقت بررسی کنید و بعد تصمیم بگیرید.

❤️ فال عشق خرداد ماه شما: آذری‌ها در این ماه باید منتظر لحظات پرشور و پرحرارت در روابط عاطفی خود باشند. اگر مجرد هستید، با اعتماد به نفس و جذابیت خود می‌توانید قلب‌ها را تسخیر کنید. اگر در یک رابطه هستید، با همسرتان به دنبال ماجراجویی و هیجان باشید و از لحظات عاشقانه‌تان لذت ببرید. از بی‌فکری دوری کنید، زیرا می‌تواند به شما و اطرافیانتان آسیب برساند.

فال حافظ آذر ماهی

به عشق کسی مبتلا شده اید که به شما بی توجهی کرده و نظری به دل بستگی های شما ندارد. اگرچه حاضرید برای رسیدن به یار به هرکاری دست بزنید اما بهتر است دست نگه داشته و او را رها کنید. به پیغامی که برایتان می فرستند اهمیت ندهید چون می خواهند شما را به دام بیاندازند. یادت باشد که با شکستن دل ها به جایی نخواهی رسید. اگر محبت و خوبی و لطف و صفا را یکجا داشته باشی پیش خلق مقامت بالا می رود.

سطح انرژی کلی شما60 درصد
ستاره شما55 درجه شمالی
بهترین روز3 و 15 و 29
بدترین روز8 و 11

فال ماهیانه متولدین دی

توی حرف زدن با عشقتون محتاط باشید و قبل از بیان هر حرفی خوب فکر کنید. بعدا پشیمونی فایده نداره و ممکنه راه برگشتی هم نباشه. یه سری نقشه تو ذهنتون دارید که برای عملی کردنشون به زمان بیشتری نیاز دارید. پس عجله نکنید و بی گدار به آب نزنید. توی خرداد ماه منتظر یه مهمون ناخونده باشید که با خودش شادی میاره. نذارید یه اتفاق کوچیک بین شما و کسی که دوستش دارید فاصله بندازه. کدورت ها رو با صحبت کردن حل کنید.

خستگی مفرط جسمی برای شما دردسر ساز شده. هر چه زودتر یه کم به خودتون استراحت بدید و برای خستگی هاتون کاری بکنید. یه دعوت رو رد نکنید. این روزها بهتر است به حرف دلتون گوش بدید و از زندگی لذت ببرید. حالا وقتشه که برای رسیدن به آرزوهای خودتون تلاش کنید. مطمئن باشید که اگه سخت تلاش کنید و از هیچ تلاشی دریغ نکنید، به موفقیت‌های بزرگی در زمینه تحصیل یا کار دست پیدا می‌کنید که همه رو شگفت‌زده می‌کنه. فقط یادتون باشه که مغرور نشید، غرور فقط شما رو از اطرافیانتون دور می‌کنه و باعث میشه که تنها بشید.

❤️ فال عشق خرداد ماه شما: دی‌ماهی‌ها در این ماه باید منتظر لحظات باثبات و آرامش‌بخش در روابط عاطفی خود باشند. اگر مجرد هستید، به دنبال کسی باشید که به شما احساس امنیت و ثبات بدهد. اگر در یک رابطه هستید، با همسرتان برای ساختن آینده‌ای مشترک برنامه‌ریزی کنید و به یکدیگر اطمینان خاطر بدهید. از سردی و بی‌توجهی دوری کنید، زیرا می‌تواند باعث دلسردی عاطفی شود.

فال حافظ دی ماهی

دست نیاز کسی را رد نکنید. اگر مشکلی دارید فقط رو به سوی خدا کنید که او حلال مشکلات است. جانتان را برای رسیدن به مقصود در طبق اخلاص گذاشته اید و ارزش زیادی برای رسیدن به هدف قائلید. معتقدید در عین سکوت باید حرف زد. در زندگی به پستی و بلندی اعتقاد داشته باش. سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود.

سطح انرژی کلی شما40 درصد
ستاره شما60 درجه جنوبی
بهترین روز9 و 13 و 27
بدترین روز6 و 11 و 30

فال ماهانه بهمن ماهی ها

عصبانی شدی؟ یه نفس عمیق بکش، بعد حرف بزن. یه کم صبر کن، بذار حرفت رو مزه مزه کنی، بعد بگو. از این قفسی که خودت برا خودت ساختی بیا بیرون! زندگی رو زندگی کن، غصه نخور. برو دنبال یه کاری که هم به درد خودت بخوره هم به درد دیگران. گره ای که تو کارت افتاده با کمک یه آدم جدید حل میشه. یاد یه دوست قدیمی بیفت و سراغش رو بگیر. این ماه یه مدرک یا نامه خوشحالت میکنه. نذرت رو ادا کن.

یه سری خاطرات داری که ول کردنشون سخته، ولی بهتره به آینده نگاه کنی. خودتو دست کم نگیر، تو آدم خیلی با ارزشی هستی! این ماه ممکنه یه کم احساس تنهایی کنی، ولی این حس زودگذره. با دوست و خونواده ات وقت بگذرون، ازشون کمک بگیر و بهشون کمک کن. تو میتونی به هر چیزی که توی ذهنت داری برسی، فقط کافیه که به خودت ایمان داشته باشی و تلاش کنی.

❤️ فال عشق خرداد ماه شما: بهمن‌ماهی‌ها در ماه خرداد باید منتظر لحظات غیرقابل پیش‌بینی و هیجان‌انگیز در روابط عاطفی خود باشند. اگر مجرد هستید، ممکن است با کسی آشنا شوید که شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. اگر در یک رابطه هستید، با همسرتان برای ایجاد تنوع و پویایی در رابطه‌تان تلاش کنید. از ایده‌های غیرمنطقی و غیرواقعی دوری کنید، زیرا می‌تواند به ناامیدی و دلشکستگی منجر شود.

فال حافظ بهمن ماهی

اگر زیان دیده اید در جایی دیگر مالی به شما می رسد. برای رسیدن به حاجاتتان غیر از خدا پیش کسی دست دراز نکنید که به بدنامی ان نمی ارزد. با خیالبافی و حسرت کشیدن کاری از پیش نمی بری و به هیچ مقام و منزلتی هم نمی رسی. این طوری به جای عقل، جهالت به سراغت می آید و ایمانت هم کم می شود. عمر عزیز خود را به بطالت صرف کرده ای بدون اینکه به نتیجه ای برسی. به واقعیات بپرداز و رویاها را فراموش کن.

سطح انرژی کلی شما70 درصد
ستاره شما60 درجه جنوبی
بهترین روز4 و 14 و 24
بدترین روز2 و 12 و 22

فال ماهانه متولدین اسفند

یه فرصت عالی برای شرکت در یه کار خیر پیش اومده، پس معطل چی هستی؟ یه لبخند به لب بقیه بیار و ثوابش رو ببر. یه اتفاق قشنگ تو راهه که زندگی رو دوباره برات شاداب و با طراوت میکنه. انگار یه نسیم خنک بعد از یه روز گرم و طاقت فرسا میاد و همه چیز رو سرزنده میکنه. تو آدمی مهربون و دلسوزی هستی و همیشه دنبال کمک به بقیه ای. اما مراقب باش از این مهربونیت سوء استفاده نکنن.

بعضی ها هستن که از خوبی دیگران سوء استفاده میکنن و تو هم بارها از این ناحیه ضربه خوردی. از گذشته درس بگیر، ولی مهربونیت رو هم حفظ کن. نذار کسی تو رو دست کم بگیره. این روزها زیاد به ندای قلبت گوش کن و هر کاری که حس میکنی درسته انجام بده. از ابراز احساساتت به عزیزانت نترس. به خودت و توانایی هات ایمان داشته باش. مراقب سلامتیت باش و یه کم به خودت استراحت بده.

❤️ فال عشق خرداد ماه شما: اسفندی‌ها در این ماه باید منتظر لحظات رمانتیک و رویایی در روابط عاطفی خود باشند. اگر مجرد هستید، به دنبال عشق ایده‌آل و شگفت‌انگیز خود باشید. اگر در یک رابطه هستید، با همسرتان به دنبال خلق خاطرات عاشقانه و به یاد ماندنی باشید. از حساسیت و زودرنجی دوری کنید، زیرا می‌تواند باعث سوء تفاهم و درگیری شود.

فال حافظ اسفند ماهی

آنچه را که مصلحت است انجام بده فقط علم برای رسیدن به مقصود و حاجت کافی نیست ایمان قوی و تحمل سختی ها ی راه هم لازم هست. بنابراین دست از غرور بردار و تلاش کن. از اینکه اگر پیروز نشوی می ترسی و مدام در حال رنجیدن هستی تا رنج نبینی به مقصود نمی رسی. اگر قرار باشد با نبودن درد و مشقت وصل حاصل شود، نتیجه‌ی کار برایت لذت بخش نخواهد بود.

سطح انرژی کلی شما50 درصد
ستاره شما70 درجه جنوبی
بهترین روز6 و 13 و 20
بدترین روز11 و 29

همچنین بخوانید: فال سالانه امسال

❓ فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سروکار داشته‌ایم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ نظرات خود را در مورد فال ماهانه خرداد ۱۴۰۳ با ما به اشتراک بگذارید. همچنین اگر دوست داشتید این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

‫104 دیدگاه ها

  1. خوشحالم و البته بسیار سپاسگزار که در این سال هم همچون همیشه در هر چه زودتر گذاشتن فال ماه ماگرتا جان پیشتازه!!!

  2. واااای باز چه ذوقی کردم اومدم فال هفته رو بخونم دیدم فال بهمن ماه ه پیشاپیش گذاشته شده و چه امیدبخش بود این کار شما ماگرتا جان! کار شما همه جوره 20!

  3. وای آره! همینجوره! همین این فال و هم فال هفتگی! هر دو چیزهای درستی میگن! راستی دست ماگرتای نازنین درد نکنه که چه خوش موقع فال رو گذاشته و روانمون رو شاد کرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − ده =