سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه مرداد ۱۴۰۱ ،❤️ فال و طالع بینی این ماه حافظ اصلی

فال ماهانه مرداد 1401 یا فال ماه جولای میلادی 2022 ، فال ماهیانه مرداد امسال و فال برج پنجم

فال ماهانه مرداد 1401 – در این نوشته بخش فال ماگرتا، فال ماهانه مرداد ۱۴۰۱، طالع بینی مرداد ماه امسال، طالع ماه پنجم 1401، فال ماه ۵ سال جدید و فال ماهانه مرداد 1401، فال این ماه و طالع این ماه من و فال ماهیانه برج 7 سال 2022 را برای متولدین همه ماه آماده کرده‌ایم در ادامه همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: فال هفتگی تمام روزهای هفته

فال ماهانه تیر ۱۴۰۱

فال ماهانه مرداد ۱۴۰۱ متولدین فروردین

برای انجام کارهای خانه از اعضای خانواده کمک بگیرید. در این ماه به سفر دوری خواهید رفت، مرور گذشته فقط عمرتان را تلف می کند. از تمامی لحظه های حال لذت ببرید، هر روز پر از اتفاقات پیش بینی نشده است اما در دخل و خرج میانه رو باشید تا دچار دردسر نشوید. با شخصی آشنا خواهید شد که از نقطه نظر روحی و سلایق زندگی بسیار به شما نزدیک است با این شخص منطقی برخورد کنید.

مدتهاست که با یکی از نزدیکانتان دچار مشکل شده‌اید و ارتباطتان قطع شده است، برطرف کردن این مشکل به نفع شماست. در کاری که می‌کنید پشتکار بسیار بالایی دارید و همین باعث پیشرفت شما و حسادت شخصی در اطرافتان شده است. بدون ایجاد حاشیه و درگیری های ذهنی به راه خود ادامه دهید. از نصیحت کردن یک دوست به جایی نخواهید رسید او نهایتاً کار خودش را خواهد کرد.

در این ماه حس معنویت شما تقویت خواهد شد بنابراین در بررسی موضوعاتی که کنجکاوی شما را برمی‌انگیزد دریغ نکنید و در نهایت انجام کارهای داوطلبانه را در نظر بگیرید زیرا اکنون هر چه بیشتر بدهید بیشتر به دست خواهید آورد. شما نسبت به دوستانتان انسان موفق تری هستید و به همین دلیل همه آرزو دارند که بیشتر شبیه شما و جای شما باشند بنابراین از جایگاهی که دارید راضی باشید و بیشتر از آن لذت ببرید. همچنین سعی کنید دوستان بیشتری پیدا کنید و بیشتر با مردم ارتباط داشته باشید.

❤️ فال عشق ماهانه مرداد ۱۴۰۱ : به آنچه می خواستید، خواهید رسید و یک رابطه عاشقانه برای شما تضمین می شود.

🔮 فال فرشتگان : فرشته سارنا sarena، من فرشته فراوانی هستم. تو پولی را که نیاز داری به دست می آوری. چگونگی وقوع این امر در دستان خداوند است. مطمئن باش.

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ فروردین ماه

فال حافظ فروردین ماهی

از نصیحت بزرگان استفاده کنید. عیب دیگران را بپوشانید تا مردم نیز از عیب هایتان صرف نظر کنند. هیچکدام از راه هایی را که انتخاب کرده ای به هدف نرسیده است. باز هم تلاش کن بالاخره روزگار روی خوش خود را به تو نشان می دهد و دلت شاد می شود. غرور کاذب خویش را دور بریز کسانی هستند که تو را بسیار دوست می دارند تو هم از محبت خود بخشش کن.

سطح انرژی کلی شما: 95 درصد
ستاره شما 75 درجه جنوبی
بهترین روز: 25، 16، 10
بدترین روز: 30، 6

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

شما قلب مهربانی دارید و همیشه سنگ صبور دیگران هستید اما واقعیت این است که خود شما هم نیاز دارید تا با کسی درد و دل کنید، این شخص را در خانواده تان بجویید تا با او حرف بزنید تا دلت سبک شود. خبر به دنیا آمدن کودکی شما را خوشحال می کند. گذر زمان به شدت فکرتان را مشغول کرده است اما دل نگرانی تان بیهوده است. مرداد ماه از شخصی که توقعی ندارید هدیه ای دریافت خواهید کرد که شما را دلخوش می‌کند.

این ماه زمان بسیار خوبی برای گفتگو و مذاکره با شخص برجسته‌ای در محیط کاری است، فرصت را از دست نداده و درخواست خود را مطرح کنید. اگر در پی درخواست وام یا تسهیلات هستید حالا زمان مناسبی برای اقدام کردن است، فرصت را از دست ندهید. در مرداد ماه زندگی برای شما بسیار سریع پیش می‌رود و باید سعی کنید از دوره های زمانی کوتاه برای استراحت از زندگی و برنامه ریزی تعطیلات به مقصدی ساحلی استفاده کنید.

اگر دوستی از شما انتقاد کرد حتما سعی کنید به آن فکر کنید و تغییرات را بپذیرید و در آغوش بگیرید و با انجام کارهای جدید دروازه های جدیدی از خلاقیت را در زندگی خود باز کنید. سعی کنید با همه مهربان باشید، حتی اگر دشمنان خود را شکست داده‌اید. همچنین از کینه توزی و ایجاد دشمنی بپرهیزید و با همه خوب باشید.

❤️ فال عشق ماهانه مرداد ۱۴۰۱ : یک عشق منتظر در انتظار شما می باشد با این حال، اگر نیتتان خوب نباشید، این عشق ممکن است با همان سرعت که بدست می آید، با همان سرعت نیز از بین برود.

🔮 فال فرشتگان : فرشته روچل Rochelle، اگر تو به حکمت درون قلبت رجوع کنی و آن را دنبال کنی به سعادت و رفاه می رسی.

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ اردیبهشت ماه

فال حافظ اردیبهشت ماهی

 از رقیب خود دوری کن کار را از روی عقل و منطق انجام بده. عجله نکن همه چیز بموقع درست خواهد شد. نماز صبح را بجا آورید و دست به دعا بردارید. فکرهای شیطانی را برای رسیدن به مقصود فراموش کنید. در کاری که می خواهید انجام بدهید اول همت کنید و اراده داشته باشید. دل بزرگی داری و برای همین خدا تو را از مال دنیا بی نیاز می سازد.

سطح انرژی کلی شما: 65 درصد
ستاره شما 72 درجه شمالی
بهترین روز: 6، 15، 24
بدترین روز: 9، 30

فال ماهانه متولدین خرداد

از امتحان کردن راه های نرفته می هراسید و همین امر هم باعث تجربه نکردن لذت های جدید در زندگی شما شده است. مرداد ماه از کارهای تکراری فاصله بگیرید. جنگ اول به از صلح آخر است اگر همان اول نظر خود را صادقانه بیان کنید جایی که دیگر راه برگشتی نباشد کشیده نمی شود. سعی کنید این روزها بیشتر از گذشته درس بگیرید و دوباره اشتباهات را تکرار نکنید.

حواستان به یکی از اعضای خانواده تان بیشتر باشد. با یک مشکل مالی روبرو خواهید شد برای رفع این مسئله با یک مشاور حقوقی مشورت کنید موضوع به سادگی قابل حل شدن است. پاسخ سوالی را که بی جواب گذاشته‌اید و بهتر است هر چه زودتر آن را پاسخ بدهید. متاسفانه اطرافیان شما انسان های نا امیدی هستند و ذهنیت بسته ای دارند. سعی کنید به مکان های جدیدی بروید و با کسانی هم صحبت شوید که علاقه شما را به یادگیری چیزهای جدید بر می انگیزند، اگر این کار را انجام دهید نسخه جدیدی از شما ظاهر می شوید که از نظر شغلی بسیار پر مشغله می باشد.

اگر برای هر قدمی که می خواهید بردارید برنامه ریزی کنید، پیشرفت شما دو برابر خواهد شد. به دلیل انرژی خوبی که در این ماه دارید، می توانید در این کار موفق باشید، پس معطل نکنید. در صورت لزوم، با کسانی دوست شوید که بتوانند به شما مشاوره های خوبی بدهند. در این ماه با استرس و عصبانیت مقابله نکنید، زیرا نگرش های مثبت خود را از دست خواهید داد و احساسات منفی بر آنها چیره می شود.

❤️ فال عشق ماهانه مرداد ۱۴۰۱ :‌ عشق خالص و بی آلایشی در انتظار شما می باشد. به زودی دردسرها و مشکلاتتان از بین خواهند رفت و در موضوعات مربوط به عشق و محبت به خوشبختی زیادی می رسید.

🔮 فال فرشتگان : فرشته آزور Azur، خواسته و آرزوی تو به زودی برآورده می شود. صبر و حوصله داشته باش. سعی نکن به زور کاری را انجام دهی.

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ خرداد ماه

فال حافظ خرداد ماهی

میدان برای نشان دادن هنرهایت خالی است پس مرد میدان باش. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است. توقع خود را کم کن چه کاری کرده ای که حالا توقع بهشت داری.

سطح انرژی کلی شما: 38 درصد
ستاره شما 97 درجه شمالی
بهترین روز: 26، 14
بدترین روز: 19، 5

طالع بینی ماهانه مرداد 1401 متولدین تیر

اجازه ندهید هیچ کس به هیچ بهانه‌ای حق و حقوق تان را پایمال کند و نهایتاً با زبان بازی شما را مقصر جلوه دهد. کمی به خودتان برسید و برای خودتان خرید کنید. شما از فردی دلسرد و ناامید شده‌اید که او هم نسبت به شما همین احساس را دارد بر اساس احساسات خود دست به هیچ اقدامی نزنید. مرداد ماه ابرهای تیره از ذهنتان کنار رفته و این احساس سردی در شما فروکش می کند.

اعضای خانواده تان به شما به چشم ستون خانواده نگاه می کنند پس بهتر است مراقب سلامت جسم خودتان باشید تا بتوانید همیشه آنها را حمایت کنید. این اواخر در رابطه با مسائل کاری با مشکلات بزرگی روبرو شده‌اید وقتتان را با توضیح بیهوده دادن به دیگران تلف نکنید و به خودتان و قلب مهربانتان اعتماد کنید. به زودی میزبان دوست عزیزی خواهید بود که می توانید درد خود را با او در میان بگذارید و از او برای رفع مشکلاتتان کمک فکری بخواهید.

این روزها در حال خارج شدن از منطقه امن زندگی تان هستید و این ممکن است گاهی ترسناک باشد ولی الهامات بزرگی برای شما وجود دارد البته اگر جرات ریسک های بزرگ را داشته باشید، به یاد داشته باشید که وقتی در های خاصی بسته می شوند در های دیگری باز خواهند شد بنابراین اجازه دهید که یک اتفاق غیر منتظره شما را از لاک تان بیرون بکشد.

❤️ فال عشق ماهانه مرداد ۱۴۰۱ : این کارت نشان دهنده یک شخص جوان است که ممکن است منفی یا حسود باشد. او ممکن است بسیار باهوش و ماهر در سخن باشد.

🔮 فال فرشتگان : فرشته دانیل Daniel، من فرشته ازدواج هستم و در حال حاضر در کناری ایستاده‌ام.

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ تیر ماه

فال حافظ تیر ماهی

اضطراب زیادی داری. غصه نخور، عاشقی جز عذاب و درد چیز دیگری ندارد ولی به خاطر عشقت زندگی می کنی. همیشه در صدد رفع عیوب و اشکالات خودتان می باشید. آسوده خاطر باش که او تکی گاه خوبی برای رسیدن تو به حاجاتت می باشد و راه ر برایت میسر می سازد. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

سطح انرژی کلی شما: 85 درصد
ستاره شما 87 درجه شمالی
بهترین روز: 8،6، 20
بدترین روز: 15، 19

فال ماهانه مرداد و پیش بینی اتفاقات

قولی برای انجام کاری به کسی داده‌اید که مدام به تعویق انداخته‌اید، بهتر است تا شخصیت خوش قولتان زیر سوال نرفته است این کار را به سرانجام برسانید. همه چیز آن طور که شما امیدوار بود پیش نمی رود اما به خاطر داشته باشید که هیچ شغلی عالی و بدون نقص نیست. بخاطر یک مشکل قدیمی مجبور به پرداخت هزینه ای شده‌اید و شما پیش بینی این هزینه را نکرده بودید و همین امر هم باعث نگرانی حساب و کتاب های این ماه تان شده است اما نگران نباشید چرا که این مسئله را نیز پشت سر می گذارید.

مسافری از راه دور خواهید داشت که دلتان به دیدنش روشن خواهد شد از بودن با او لذت ببرید و تا می توانید مشکلات را و به طور موقت به دست فراموشی بسپارید. برای حل یک مشکل حقوقی به جای مراجعه خواهید کرد و نهایتا این مسئله به نفع شما تمام خواهد شد پس بیهوده خود را وارد درگیری‌های لفظی نکنید.

شخصیت شما به گونه ای است که اگر چیزهای غیر مفید و به درد نخور را رها به زودی خلاقیتی پیدا می کنید که مسیر موفقیت شما را بسیار کوتاه تر می کند. با داشتن استمرار و کارهای مفید به زودی شما با افراد و فرصت های روبرو خواهید شد که به شما کمک می‌کنند به مقصد مورد نظر خود برسید. تردید و دودلی موجب به تعویق افتادن کارتان خواهد شد و این اصلاً به نفع شما نیست.

❤️ فال عشق ماهانه مرداد ۱۴۰۱ : دوستی ها و پیمان های جدید شکل خواهند گرفت! این پیمان ها احتمالا هم از لحاظ عاطفی سودمند، و هم عملی هستند.

🔮 فال فرشتگان : فرشته رایه Raye، در حال حاضر یوگا و فعالیتهای بدنی برای تندرستی و سلامتی و آرامش درونی و رشد روحی تو الزامی و ضروری است.

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ مرداد ماه

فال حافظ مرداد ماهی

تقاضای خویش را بلند بگو تا شاید کسی حرف هایت را بشنود و یا اینکه شکار به دام تو بیفتد. دل خسته ای را به دست آورید که ثوابی بالاتر از این وجود ندارد. دنیا پستی و بلندی های زیادی دارد. در جمع آوری پول و ثروت خیلی زیاده روی می کنی. بیش از اندازه برایت دردسر ساز می شود. وعده ای هم که داده ای بجا آور دولت دو در خانه ی شماست.

سطح انرژی کلی شما: 76 درصد
ستاره شما 65 درجه جنوبی
بهترین روز: 8، 2، 4
بدترین روز: 9، 17

طالع بینی ماهانه متولدین شهریور

برای کاری که نمی توانید بکنید بیش از این خودتان را آزار ندهید. دوری از عزیزی شما را کلافه کرده است اما برای پیشرفت در کارتان لازم است که فعلاً صبور باشید. این ماه برای شما ماهی سرشار از تفریح و خوشگذرانی با دوستان خواهد بود اما حواستان باشد که هر چیزی حد و اندازه ای دارد. به زودی امکان جابجایی و نقل مکانی هم برایتان به وجود می‌آید در این بین نیز برای رسیدن به آنچه که می خواهید همین حالا مطالعه را شروع کنید.

به تازگی دوباره به یک رابطه ی قدیمی برگشته‌اید شما حالا پخته تر هستید و می توانید با نگاهی متفاوت به این رابطه تازه برخورد کنید. در مرداد ماه در رابطه با مسائل احساسی مراقب زبان خود باشید چرا که ممکن است ناخواسته چیزی بگویید که طرف مقابل تان را ناراحت کنید و بعدها هر چه هم تلاش کنید موفق به جبران آن نشوید.

درست است که اوضاع مالی تان آنچنان خوب نیست ولی سعی کنید شعله درونی و اشتیاق خود را نسبت به هدف‌هایتان زنده نگه دارید، زیرا شما ۷۰ درصد مسیر موفقیت را طی کرده‌اید و چیزی نمانده که به اولین هدفتان برسید. شما در حال حاضر در لحظه نادر و بسیار خاصی از زندگی‌تان قرار دارید که باید تصمیمات درستی بگیرید.

❤️ فال عشق ماهانه مرداد ۱۴۰۱ : شکاف در روابط شما دیده می شود. به احتمال خیلی زیاد در این ماه دچار بی وفایی و شکست عشقی می شوید.

🔮 فال فرشتگان : فرشته آریل Arielle، تجارب روحی و روشن بینانه جدیدی، شخص تو و دیدگاهت را نسبت به جهان تغییر می دهد. اجازه بده موهبت های روحی تو به وسیله یادگرفتن، دعا و نماز خواندن و ژرف اندیشی (مدیتیشن) گسترش یابد.

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ شهریور ماه

فال حافظ شهریور ماهی

به هر کس وفا کردی جفا دیده ای. سینه ای مالامال از درد داری. تا کی می خواهی پریشان حال باشی. دست از غم بردار. چرا با بدان نشست و برخاست داری. چرا می خواهی با سرنوشت خود بجنگی. آه و ناراحتی اطرافیانت را ببین و به آنها هم توجه کن و توکل به خدا کن. اتفاقاتی در شرف انجام است که شما از آن بی خبرید.

سطح انرژی کلی شما: 70 درصد
ستاره شما 65 درجه شمالی
بهترین روز: 10، 25، 16
بدترین روز: 4، 13

فال ویژه شما : فال احساس طرف مقابل یونانی

طالع بینی ماهانه مرداد ۱۴۰۱ متولدین مهر

در رابطه با روابط عاطفی تان شاید بهتر باشد نسبت به اتفاقات ناخوشایند این اواخر منطقی تر فکر کنید و یک تصمیم قاطع بگیرید تا شما را از این همه فکر کردن و درگیری رها کند. تلاش برای سرکوب کردن عشق به وجود آمده در دلتان بیهوده است. به زودی به یک میهمانی دعوت خواهید شد این دعوت را حتماً بپذیرید و بروید. چند وقتی است که بد اخلاق شده‌اید، با ادامه این روند به جایی نخواهد رسید.

مدتی است که یکی از عزیزترین اشخاص زندگی تان از شما فاصله گرفته است، لازم نیست نگران آن باشید زیرا این دوری طولانی نخواهد بود و شما به زودی دوباره او را خواهی دید. امکان دارد برای یک کار قانونی به سفری بروید، اگر این اتفاق افتاد خوشحال باشید زیرا با دست پر از این سفر باز خواهید گشت.

در روابط عاطفی شما مرزهایی وجود دارد، اما شما یکدیگر را دوست دارید و به یکدیگر اهمیت می دهید. از اینکه گاهی در روابط عاطفی خود شکست می خورید ناراحت نباشید زیرا در این ماه یک پیشنهاد عاطفی جدید و عالی دریافت خواهید کرد. مشکلات کوچک زیادی در اطراف شما وجود دارد که برای آسیب رساندن به شما بسیار کوچک هستند، پس نگران نباشید و سعی کنید آنها را یکی یکی حل کنید. برای مدتی عشق زندگی تان را به حال خود رها کنید تا اگر خواست تنها باشد.

❤️ فال عشق ماهانه مرداد ۱۴۰۱ : مشکلات اخیرتان راه را برای خوشبختی، اقبال مساعد و موفقیت باز و هموار می سازند! از خوشبختی و اخبار خوبی که این کارت برایتان می آورد، لذت ببرید.

🔮 فال فرشتگان : فرشته یوونه Yvonne، تو رابطه خاصی با حیوانات داری. حیوانات تو در زمین و آسمان توسط فرشتگان محافظت می شوند.

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ مهر ماه

فال حافظ مهر ماهی

از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. کرم و لطف خدا شامل حالتان شده است پس چرا این همه مکدر و ناراحت هستید. اینقدر خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. ناامیدی باعث پریشانی تان شده است. این گوی و این میدان همت طلب کنید تا خداوند نیز شما را یاری فرماید. اگر برای هدف‌هایتان به اندازه کافی تلاش کنید فرجام کارتان بسیار مبارک و عالی است.

سطح انرژی کلی شما: 85 درصد
ستاره شما 100 درجه جنوبی
بهترین روز: 5، 26، 9
بدترین روز: 1، 17

فال ماهانه مرداد 1401 متولدین آبان

پس از ماه ها با دوستان قدیمی ملاقات خواهید داشت و زمان بسیار خوبی را به مرور خاطرات خواهید گذراند. در اواخر ماه امکان دارد با یکی از دوستانتان بر سر موضوعی بحث و جدل کنید و کدورتی بین شما پیش بیاید، بهتر است شما پیش قدم شده و مسئله را خاتمه دهید. ادامه این روند بیهوده و بی دلیل است. شخصی دائم سعی می‌کند خود را به شما نزدیک کند اما شما زیاد مایل به انجام این کار نیستید پس مودبانه جایگاهش را به او متذکر شوید.

در این ماه با رعایت رژیم غذایی مناسب و فعالیت بدنی مستمر سلامتی خود را دریابید. خبر ناخوشایندی به گوش تان خواهد رسید که تاثیری بر زندگی شما ندارد. شما مدام در حال تحقق علایق خودتان هستید و اطرافیانتان را فراموش کرده‌اید، بهتر است کمی بیشتر کسانی که برایتان عزیز هستند را در نظر بگیرید وگرنه وقتی به خودتان می آید که شخصی را به شدت رنجانده و از خودتان دور کرده‌اید.

دزدی و جیب بری در فال شما دیده می شود، پس در بیرون از خانه مراقب خود باشید تا آسیبی نبینید. درست زمانی که باید رفتار خود را تغییر دهید و در مقابل دیگران واکنش نشان دهید چرا می ایستید و نگاه می کنید؟ سعی کنید کمی حاضر جواب تر باشید و نگذارید به راحتی دیگران هر چه می خواهند به شما بگویند و بروند.

❤️ فال عشق ماهانه مرداد ۱۴۰۱ : اخباری در مورد کسی کی دوستش دارید دریافت خواهید کرد که نمی خواهید آن را بشنوید. سعی كنيد مثبت تر باشید و حالات و انتظارات منفی را از خود دور كنيد!

🔮 فال فرشتگان : فرشته بریدجت Bridgette، مراقب باش کاری نکنی. قبل از آنکه ادامه دهی جوانب و شرایط را با دقت بسنج و بررسی کن.

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ آبان ماه

فال حافظ آبان ماهی

بسیار انسان وارسته و با ایمانی هستید و جز بندگی خدا را نمی پذیرید. بارها از دام شیطان به سلامت رهایی پیدا کرده اید. جای شما بهشت برین است. اگر غصه‌ای در دلتان دارید حتما آن را به دیگران هم بگویید شاید به شما کمک کنند. دلتان نمی شکند و خدا نیز کمکتان می کند. گذشته ها گذشته. کینه ها را فراموش کنید و از خودتان مروت و گذشت نشان بدهید.

سطح انرژی کلی شما: 50 درصد
ستاره شما 65 درجه جنوبی
بهترین روز: 5، 6، 25
بدترین روز: 9، 11

فال ماهانه متولدین آذر

این روزها به شدت احساس خستگی می کنید بنابراین در مرداد ماه به تغذیه تان بیشتر توجه کنید و شب بیداری های تان را کم کنید وگرنه در کارها دچار مشکل می شوید و سلامت خود را به خطر می‌اندازید. آینده نگری بیش از اندازه شما را از حال غافل می‌کند. حواستان باشد تا جای ممکن از وارد شدن در هر بحثی فاصله بگیرید و گرنه به دلیل فشار هایی که این عواقب تحمل کرد ممکن است بحث از کنترل تان خارج شده و از کوره در بروید.

رازی در دلتان است که بشدت وسوسه شده‌اید تا با کسی در میان بگذارید بهتر است عواقب این کار را با خودتان مرور کنید و سفره دلتان را باز نکنید. هدیه ای از طرف کسی که به تازگی با او آشنا شده‌اید دریافت خواهید کرد. ضمناً برای دریافت یک مدرک قانونی اقدام کرده بودید که موفق نشده‌اید آن را دریافت کنید اما ناامید نشوید و دوباره اقدام کنید این بار موفقیت از آن شماست.

به زودی به آرامشی که به دنبالش هستید خواهید رسید، نگران نباشید، فقط این آرامش را به دیگران نشان دهید زیرا می توانند آن را خراب کنند. همچنین در این ماه زمانی که فرصت کردید برای انجام یک کار خیر پیش قدم شوید. هر چه زودتر غرور خود را کنار بگذارید و از دیگران کمک بخواهید زیرا برای موفقیت در کار خود به فردی نیاز دارید که در کنار شما باشد و به شما کمک کند تا همه چیز را به خوبی انجام دهید و نور و راهنمای شما باشد.

❤️ فال عشق ماهانه مرداد ۱۴۰۱ : یکی از دوستانتان خواسته یا ناخواسته به استحکام رابطه شما کمک می‌کند. زندگی عاطفی شما تغییر و تحولاتی خواهد داشت که در نهایت به سود شما خواهد بود.

🔮 فال فرشتگان : فرشته بتانی Bethany، اگر تو خوب مراقب خودت باشی برای همه چیز اکتفا می کند. امروز برای تو اتفاقی که اعصابت را راحت می کند.

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ آذر ماه

فال حافظ آذر ماهی

خودت می دانی اگر اراده کنی همیشه بهترین ها مال توست ولی تنبلی کرده و تدبیر کارت را به دست دیگری می سپاری. دلت را مثل آیینه صاف کن. پرده های تاریک را از رویت کنار بزن تا حقیقت را ببینی آن موقع است که به مقام عالی می رسی. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن می باشد. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

سطح انرژی کلی شما: 80 درصد
ستاره شما 100 درجه شرقی
بهترین روز: 5، 12، 17
بدترین روز: 10، 23

فال ماهیانه متولدین دی

با احساسی برخورد کردن با مسئله‌ای که پیش خواهد آمد ممکن است به آن نتیجه ای که می خواهید نرسید و مشکلاتتان اضافه تر هم بشود. نگران و دلتنگ عزیزی از راه دور هستید که فعلاً دیدارش ممکن نیست صبور باشید و در این مورد کمتر بهانه گیری کنید زندگی همیشه همانطور که ما می‌خواهیم پیش نمی رود. شما دل مهربان و ساده ای دارید و همین امر باعث می شود که ناخودآگاه از روی معرفت اشتباهاتی را انجام دهید پس بهتر است کمی با خودتان خلوت کنید و صادقانه رفتارتان را مرور کرده و قضاوت کنید اگر اشتباهات را حالا بپذیرید هنوز وقت برای جبران دارید.

برای بزرگترها در خانواده تان احترام بیشتری قائل شوید باور کنید که شما دانای کل نیستید و گاهی اشتباه می‌کنید. در این ماه یک تغییر کوچک در سبک زندگی خود ایجاد کنید، به عنوان مثال، صبح که از خواب بیدار می شوید، روز را با موسیقی مورد علاقه خود شروع کنید. این روزها به جای خیالبافی سعی کنید برنامه و هدف داشته باشید و بی جهت نگران گذشته و شکست عشقی که داشتید نباشید زیرا خاطره آن حادثه شما را غمگین می کند.

سلامتی شما در این ماه بسیار مفید خواهد بود. اگر به اندازه کافی بخوابید و استراحت کنید، از نظر عاطفی راحت تر و شادتر خواهید بود. گاهی اوقات ممکن است مشکلاتی در زندگی زناشویی شما وجود داشته باشد اما برای داشتن یک رابطه خوشایند باید سعی کنید که مراقب احساسات و عواطف شریکتان باشید و زیاد به آن سخت نگیرید.

❤️ فال عشق ماهانه مرداد ۱۴۰۱ : یک مرد مو بور و یا خانم مشکی مو در فال شما دیده می شود. این مرد بسیار بالغ می باشد و امکان دارد از شما خواستگاری کند.

🔮 فال فرشتگان : فرشته مرلینا Merlina، تو آشفته و سردرگم هستی چراکه به اندازه کافی آگاهی و اطلاعات نداری. قبل از آنکه تصمیم بگیری بهتر است بیشتر خبر کسب کنی و از آگاهان و مطلعان کمک بگیر.

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹  دی ماه

فال حافظ دی ماهی

حادثه ای برایت اتفاق افتاده که حتی عقل هم عاجز از حل آنمی باشد. در تاریکی هستی که روزنه ای برای فرار پیدا نمی کنی. از دوستان با عقل و درایت خودتان کمک بگیرید. مال حلال به دست بیاورید چون مال حرام زود از دستتان خارج می شود. قدر آنچه را که دارید بدانید و دست از گله و شکایت بردارید و ناشکر نباشید.

سطح انرژی کلی شما: 106 درصد
ستاره شما 85 درجه جنوبی
بهترین روز: 9، 11، 30
بدترین روز: 5، 17

فال ماهانه بهمن ماهی ها

برای آنچه که اتفاق افتاده کاری جز صبوری از دستتان بر نمی آید. حواستان به اطرافیان تان باشد نگاهشان به شماست. در این ماه برای انجام یک کار اداری یا امضای یک سند دست نگه دارید و عجله نکنید. این اواخر شما خود را به شدت سرگرم کار کرده‌اید تا جایی که از زندگی و لذت های آن دور شده‌اید پس بهتر است کمی حجم کاری تان را کمک کنید و بیشتر به خودتان بپردازید.

اگر می توانید به سفر بروید برای خودتان خرید کنید و برای خانه تان گل و گیاه بخرید. شخصی به شما معرفی خواهد شد که در صورت یکی بودن خواسته های تان این آشنایی می تواند مسیر زندگی‌تان را تغییر دهد، از خودتان فرصت این دیدار را دریغ نکنید و با هیچ پیش فرضی هم جلو نروید گاهی باید پارو نزد. در حال حاضر ذهن شما درگیر سوالات زیادی است، برای رهایی از این وضعیت باید در این ماه بیشتر با دیگران ارتباط برقرار کنید، ذهن خود را باز نگه دارید و وقایع را از زوایای مختلف بررسی کنید.

اگر می خواهید شروع جدیدی داشته باشید، باید بدانید که برخی مسائل در حال حاضر نیاز به یک سری مسائل قانونی و اداری دارد، بنابراین اگر می توانید در مقابل این موضوع صبور باشید انجامش دهید. در فال ماهانه مرداد شما بسیار تاکید شده است که فداکاری شما به خانواده می تواند به شما کمک کند عشق و توجهی را که می خواهید به دست آورید و به زودی به یک موفقیت چشم گیر برسید.

❤️ فال عشق ماهانه مرداد ۱۴۰۱ : تعلقات عاطفی که نسبت به شخص خاصی دارد، بزرگتر از آن چیزی که هست به نظر می‌رسد.

🔮 فال فرشتگان : فرشته ایزابلا Isabella، الان زمان مناسب برای اقدام جدید است. شما موفق می شوید و نتیجه منطبق بر انتظارات مثبت تو است.

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ بهمن ماه

فال حافظ بهمن ماهی

اینقدر به جوانی و شادابی و زیبایی خویش مغرور نباش. همیشه جوان و شاداب نمی مانی. دعا هم می کنی ولی نتیجه نگرفته ای مطمئن باش آنقدر عمر می کنی که به تمام آرزوهایت برسی. غصه نخور به وصال یار خواهی رسید. به زیارت می روید و به زودی غرق در نعمت می شوید. تصمیم تان عجولانه است. فریب ظواهر را خورده‌اید و تمام فکر و ذکرتان را مشغول کرده است.

سطح انرژی کلی شما: 78 درصد
ستاره شما 46 درجه شمالی
بهترین روز: 22، 10، 5
بدترین روز: 21، 27

فال ماهانه متولدین اسفند 1401

دیگر وقت آن رسیده که به خودتان بپردازید و زندگی کنید، حواستان به سلامتی تان هم باشد و رژیم غذایی مناسب داشته و از ورزش غافل نشوید و گرنه سر و کارتان به پزشک می افتد. مشتاق دیدار کسی هستید که در زندگی تان بسیار تاثیرگذار بوده و هنوز برایتان عزیز است. اگر آن شخص با شما تماس گرفت مطمئن باشید که این اشتیاق دو طرفه بوده است. اگر چه شما بسیار هوشیار و مختار هستید اما باز هم به خاطر دل مهربانتان از شما سوء استفاده می‌کنند.

شخصی در اطراف شما است که بدون مطالعه پیشنهادات بزرگی می‌دهد، آن شخص را از خودتان دور کنید وگرنه وارد بازی خطرناکی خواهید شد. شما می خواهید دیدگاه خود را نسبت به دیگران تغییر دهید، اما این نیز برای شما دشوار است. در مرداد ماه، اگر با فردی ملاقات داشتید، بهتر است افکار منفی را از خود دور کنید و با اطمینان با آن فرد صحبت کنید.

اگر می خواهید به ثروت زیادی برسید باید در زندگی خود فردی مثبت اندیش باشید و از هوش خود به خوبی استفاده کنید. وقت خود را برای توضیح دادن به دیگران تلف نکنید زیرا مسیری که در آن هستید مسیر درستی است و تنها کاری که باید انجام دهید تمرکز است.

❤️ فال عشق ماهانه مرداد ۱۴۰۱ : امواج شادی و شادمانی را احساس می‌کنید که به شکل آشنایی با فرد جدید در زندگی شما به وجود می‌آیند.

🔮 فال فرشتگان : فرشته دزیره Desiree، اکنون شرایط مناسب نیست. منتظر بمان یا راههای دیگری را بسنج. از خداوند کمک و یاری بخواه.

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ اسفند ماه

فال حافظ اسفند ماهی

اینقدر خودتان را دست پایین نگیرید. شما هم می توانید مثل دیگران کاری کنید که پولدار و با مقام شوید کمی همت لاز است و امید داشته باشید. به سفری پر خیر و برکت می روید. گم شده ی بخت خویش را در آن سفر می یابید و درس عشق را در ان سفر می آموزید. نصیحت بزرگان را آویزه‌ی گوشتان قرار دهید. فکر می کنی تا حالا عمرت را به هدر داده ای به همه چیز و همه کس شک داری.

سطح انرژی کلی شما: 100 درصد
ستاره شما 75 درجه شمالی
بهترین روز: 16، 11، 2
بدترین روز: 25، 30

همچنین بخوانید: فال سالانه امسال

❓ فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سروکار داشته ایم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ نظرات خود را در مورد فال ماهانه مرداد ۱۴۰۱ با ما به اشتراک بگذارید. همچنین اگر دوست داشتید این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.