سرگرمیفال

فال سال ۱۴۰۱ ❤️ طالع بینی واقعی سال ببر برای همه‌ی ماه ها

فال امسال و طالع بینی سال هزار و چهارصد و یک و طالع بینی میلادی 2022 متولدین همه ی ماه ها برای سال ببر

فال سال 1401 – در این مطلب از بخش فال ماگرتا به بررسی فال سال ۲۰۲۲ برای همه‌ی ماه های سال و طالع بینی سال 2022 میلادی ، طالع بینی سال ببر برای متولدین سالهای دیگر و طالع بینی سال ببر و همچنین فال هزار و چهارصد و یک شمسی برای نیمه اول سال و نیمه دوم سال برگرفته از فال حافظ می پردازیم.

فال سال ۱۴۰۱ و طالع بینی سال ببر ۲۰۲۲

فال سال ۱۴۰۱ و طالع بینی سال ببر

علم اختر گویی یا طالع‌بینی یعنی تعبیر و تفسیر آینده با توجه به وضعیت ستارگان، و علم اخترشناسی یعنی پژوهش علمی ستارگان و علم کائنات، نخست از سده هفدهم میلادی از یکدیگر جدا شدند.

تاریخ تولد متولدین سال گاو : ۱۳۰۵ – ۱۳۱۷ – ۱۳۲۹ – ۱۳۴۱ – ۱۳۵۳ – ۱۳۶۵ – ۱۳۷۷ – ۱۳۸۹ – ۱۴۰۱

علایق متولدین سال ببر

متولدین این سال انسان های بسیار شجاع و فعالی هستند که همواره به دنبال چیزهای جدید و چالش های سخت هستند و از زندگی تکراری بیزارند. زاده شده گان سال ببر فوق العاده مهربان، صبور، خیرخواه و معمولا برونگرا هستند. مهم ترین ویژگی شان تسلیم نشدن در برابر مشکلات می باشد و آن ها همیشه با انرژی و انگیزه ای بالا به زندگی ادامه می دهند.

 • شعار: من پیروز می‌شوم
 • رنگ مورد علاقه: سبز و آبی
 • حیوان: گربه
 • رایحه: یاسمین
 • گیاه: میخک صدپر
 • طعم: شیرین
 • جواهر تولد: یاقوت
 • فلز: طلا
 • عدد شانس: ۹ و ۴
 • بهترین جفت: اسب و سگ
 • بدترین جفت: مار و میمون

ببر مهربان است و خیلی کم پیش می آید که اعصابش خورد شده و کنترل خود را از درست دهد، منطقی فکر می کند و برای هر حرکت خود دلیلی دارد، رهبران بسیار باهوشی هستند که می توانند به خوبی شرایط را درک کنند.

♈ مطلب پیشنهادی:
فال ماهانه این ماه
و
فال هفتگی تمام روزهای هفته

فال سال ۱۴۰۱ برای متولدین فروردین

متولدین فروردین ماه
متولدین فروردین ماه

مطابق فالنامه سال 1401 دو ملاقات مهم خواهید داشت که یکی در مورد مسائل تحصیلی و شغلی است و دیگری در مورد زندگی آینده‌تان. همچنین در اوایل سال ممکن است از طرف دوست یا برخی افراد نزدیک، مشکلاتی برای تان ایجاد شود. همچنین بهتر است زیاد اهل تظاهر نباشید؛ بگذارید اطرافیان شما حقایق را ببینند با این اوصاف شما را بیشتر دوست خواهند داشت و موفق تر از گذشته خواهید بود.

در برخی از لحظات امسال ذهنتان کمی دچار آشفتگی و پریشانی می شود که تقریبا تا اواسط زمستان این پریشان خاطری حل می شود. اگر ضرری داشته اید یا پولی از دست داده اید این موضوع در سال جدید برای شما حل می شود و بازگشت پول دارید.

همچنین در فال امسال شما آمده است که اگر در رابطه احساسی قرار ندارید حضور شخصی در زندگی‌تان می تواند یک موقعیت خوب رو برای شما به وجود بیاورد. اولین چیزی که در یک رابطه برای شما مهم می باشد حس وفاداری هست و اولین چیزی هم که روی این فرد نظرتونو جلب می کنه اون حس تعهدی است که ازش میگیرید و موقعیت وفادار بودنش برای شما می تونه کاملا واضح به چشم بیاد.

راه سند زدن امسال برای شما باز می باشد، اگر موقعیت خرید زمین یا خانه برای تان پیش آمد حتما با تحقیق کامل آن را بخرید زیرا سود خوبی از طریق آن کسب می کنید. نتیجه ای در فال شما آمده است نشان می دهد که این فرصت می تواند در زمان ۸ وعده موفقیت آمیز باشد.

در فال شما دیده می شود که در فصل بهار از نظر کاری فصل سختی پیش روی دارید. فشردگی کارها باعث خستگی بیش از حد شما خواهد شد و سرتان خیلی شلوغ می شود، همین موضوع برخی اوقات باعث نا امیدی شما می شود و به فکر جا زدن می افتید اما نباید این کار را انجام دهید زیرا همین سختی اول سال باعث می شود شما از خیلی جهات پیشرفت کنید.

سختی های امسال شما فقط سه ماه زمان می برد بعدش ریتم کاریتون شرایط بهتری به خودش می گیره. برای کسانی ارتباطی مثل نامزدی دارند به زودی این رابطه می تونه به ازدواج تبدیل شه. ممکن است امسال کمی زود رنج شوید سعی کنید روی این اخلاقتان بیشتر کار کنید.

عدد شانس شما ۶، ۴۱ و ۸۳ می باشد.
رنگ قدرت فروردین ماهی ها قرمز است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : زندگی متفاوتی خواهید داشت. طبق اخترشناسی ازدواج شما امسال سرپرست خوبی برای خانواده خواهید بود. در این سال شادی ترین لحظه ها را تجربه خواهید کرد. مطمئناً از شریک زندگی خود خبر خوبی خواهید گرفت.

فال سالانه 1401 متولدین اردیبهشت

متولدین اردیبهشت ماه
متولدین اردیبهشت ماه

سال هزار و چهارصد و یک برای شما سالی همراه با الهام گرفتن از همه چیزهای جدید و دنیای اطراف شما می باشد. در طالع بینی سالانه شما آمده است که مسافرت های خارجی برای شما در پیش می باشد که این ممکن است بخاطر شغل شما یا فقط یک مسافرت تفریحی به منظور تفریح کردن با دوستان و خانواده باشد.

پول بزرگی مثل وام یا قرعه کشی یا ارثیه تا شش وعده دیگ به دست شما خواهد رسید شما انسان صبور مسئولیت پذیری هستین و مشکلات زیادی رو روی دوشتون دارید که داره سنگینی می کنه، خودتون در حال دست و پنجه نرم کردن و تلاش با این فشار ها و مسئولیت های زندگی تان یا در روابط احساسی تان هستید، نگران نباشید زیرا این سختی ها و مشکلات به زودی و تا اواسط سال به پایان خواهد رسید.

به هر موضوع یا نیتی که دارید بله افتاده، در سال جدید خبرها و اتفاقات خوبی برای شما در راهه اگر خودتون یا از نزدیکانتون کسی مشکل جسمی داره حتما باید به پزشک مراجعه کند. توی روابط احساسی تون عشق سابقتون دلتنگ شماست و این دلتنگی دو طرفست به زودی با همدیگه دیدار خواهید داشت.

امسال برای شما سال پر برکت و خوبی خواهد بود شما انسان بسیار خوش شانس و مهربانی هستید، یک فاصله و دوری بین خودتون یا پسر یا مرد جوانی دیده می شه که با شما نسبت خونی داره این جدایی و دوری در هر حال شما رو یک مقدار ناراحت می کنه. این قهرها و جدایی ها موقت ممکن است تا مهر ماه طول بکشد اما به هر حال به پایان می رسد.

سال ۱۴۰۱ برای شما با اتفاقات بسیار مثبتی شروع می شود همچنین ممکن کارهایتان به سهولت انجام شده و شانس در خانه تان را بزند. به تدریج روابط شما با دوستان و همکارانتان بهبود می یابد اما در بعضی مواقع احتمال دارد با چالش های جدیدی در زمینه شغلی تان مواجهه شوید. خیلی مهم است که در این دوره افکار منفی خود را کنترل کنید، اگر این کار را انجام دهید یک رشد اقتصای خوب می کنید و طول سال در زمینه مالی بسیار موفق می شوید.

اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری طولانی مدت است اما بهتر است حریص نباشید. از آنجایی که روابط عاشقانه برایتان اهمیت دارد قدرت های مثبت کیهانی به شما کمک خواهند کرد تا سال خوبی از نظر احساسی داشته باشید.

عدد شانس شما ۵، ۳۵ و ۸۲ می باشد.
رنگ قدرت اردیبهشت ماهی ها سبز است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : امسال برای شما و همسرتان سالی پر از شادی با روزهای خوش زیادی خواهد بود. سو تفاهم و جر بحث های بسیار کمی خواهید داشت که به سادگی قابل حل شدن می باشد.

طالع بینی سال 2022 متولدین خرداد

متولدین خرداد ماه
متولدین خرداد ماه

با کمک خدا و سعی و تلاش خودتان سال ۱۴۰۱ برای شما در مسیر زندگی شغلی و شخصی تان موفق خواهد بود. بر طبق فال سالانه شما در سه ماهه اول سال در زمینه مراودات شانس خوبی خواهید داشت. نیمه اول سال نقطه عطفی برایتان خواهد بود. اما شما الان باید سخت کار کنید تا سطح زندگی عادی تان را حفظ کنید.

امسال پول بسیار بزرگی برای شما دیده می شه. یک هدیه گرانقیمت مثل طلا یا چیز با ارزشی دریافت می کنید و برای مجردین حلقه ازدواج دیده می شه که براتون واقعا غیر منتظره و غافلگیرانه هست. تا هفت وعده زمانی دیگه امضای سند کاری یا شراکت مالی برای شما دیده می شه، همچنین یک موفقیت بزرگ در روابط کاری، مالی و احساسی در پیش دارید.

شک نکنید که امسال یک سال خیلی عالی برای شما خواهد بود، به هر موضوع و نیتی که کرده اید بله افتاده. منتظر اتفاقات خوب و سوپرایزهای زیاد باشید. امسال از نظری کاری خیلی پیشرفت می کنید و به گونه ای ۱۴۰۱ نقطه عطف زندگی شما می باشد. اگر به برنامه ریزی هایی که کرده اید عمل کنید به خوبی از نظر شخصیتی و دانشی رشد می کنید و در حرفه خود کاملا موفق عمل می کنید.

شما شخص بسیار حساسی هستید و از قلب پاکی برخوردارید پس از عشق های مجازی و شرارت های آن اجتناب کنید. از جانب یک شخص مقام دار که دارای موقعیت اجتماعی ویژه ای است در حق شما ارفاق بزرگی خواهد کرد. خواسته و حاجتی از خداوند دارید که برآورده خواهد شد. در مورد مسئله ای که احساس نا امیدی و خستگی روحی می کنید نگران نباشید زیرا در حال برطرف شدن است، سرمایه فراوانی در انتظار شما خواهد بود. جایی می خواهید بروید شک و تردید نداشته باشید با روی باز و گشاده از شما استقبال خواهد شد.

به طور کلی شما سال نسبتا خوبی دارید و تعداد زیادی از انتظاراتتان برآورده می شود اما امکان دارد در برخی از لحظات سال جدید به اشتباه‌هایی که در گذشته مرتکب شده‌اید فکر کنید قبل از اینکه این شرایط زمینه افسردگی شما را فراهم کند، اشتباه‌های خود را فراموش کنید و به خاطر داشته باشید که انسان جایزالخطاست.

اعداد شانس شما ۱، ۳۵ و ۸۶ می باشد.
رنگ قدرت خرداد ماهی ها زرد است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : در سال 1401 شما قبل از ازدواج شانس ملاقات چندین باره با شریک زندگی خود را خواهید داشت. علاوه بر این، شما با شریک زندگی خود دوستی خوبی خواهید داشت و به دنبال ازدواج خود خواهید بود.

فال سال ۱۴۰۱ برای تیر ماهی ها

متولدین تیر ماه
متولدین تیر ماه

در فال سالانه میلادی 2022 شما تیر ماهی عزیز آمده است که امسال برای شما سالی پرمشغله اما ثمر بخش خواهد بود. برنامه شلوغی خواهید داشت، اما این شلوغی از سرعت شما کم نخواهد کرد. برعکس، هرچه بیشتر کار می کنید انرژی بیشتری هم می گیرید. شما اغلب اجازه می دهید که فلسفه بافی بر شعور عادی تان برتری پیدا کند ولی این کار می تواند امسال شما را به دردسر بیندازد.

از موضوعی احساس ناراحتی می کنید و در رنج و عذاب هستید انگار کسی را دوست دارید و اونو از دست داده اید و غم و اندوهی در دلتان هست که باعث افسردگی شما شده برای خودتون یا یکی از عزیزانتون یک جراحی کوچک دیده می شه سعی کنید انرژی های منفی رو از خودتون دور کنید.

افکار پریشان، بی خوابی، کابوس و دلتنگی برای شما دیده می شه که به زودی رفع خواهد شد. انگار نسبت به چیزی یا موضوعی ترس دارید که تا شهریور ماه از تمام این سردرگمی و دلتنگی ها نجات پیدا می کنید. ایمان داشته باشید که امسال برای شما سال بسیار خوب و پر برکتی خواهد بود. شما در صحبت و گفت و گویی خواهید درخشید.

در یک مصاحبه اداری شغلی موفقیت اذعان شما خواهد بود. بسیاری از کارهای عقب افتاده شما انجام خواهد شد نگران نباشید. در آینده نزدیک از توجه احساسی شخصی نسبت به خودتان احساس خوشبختی بسیاری خواهید نمود. از موانع و مشکلاتی که احیانا با آن ها برخوردار خواهید شد با بردباری و یاری خود با موفقیت گذر خواهید کرد. ترس از مشکلی شما را بسیار آشفته و مضطرب می کند اما شما به این ترس با موفقیت غلبه خواهید کرد.

یکی از دوستانی که انتظارش را هم ندارید به شما کمک خواهد کرد تا از برخی حالت های نا مساعد روحی خارج شوید و دل گرمی شما را نسبت به زندگی تان بیشتر خواهد کرد. در مورد مسئله ای که احساس نا امیدی و خستگی روحی می کنید نگران نباشید زیرا در حال بر طرف شدن است. تنوعی در زندگی شما ایجاد خواهد شد به گونه ای که سمت و سوی زندگی شما را به بهبودی خواهند کشاند و زندگی را با طعمی بسیار شیرین تر از قبل خواهید چشید.

در فصل پاییز در یک جوی قرار می گیرید که ممکن است افکار منفی شما را احاطه کند و زیر فشارهای زیادی قرار بگیرید. مثلا ممکن است خانواده به شما فشار بیاورند که ازدواج کنید و یا دنبال یک شغل خوب باشید در اینگونه مواقع اصلا نا امید نشوید و با خونسردی به کارهایتان ادامه دهید زیرا همه چیز در زمان مناسب اتفاق می‌افتد و زمان مناسب برای لذت بردن شما در سال ۱۴۰۱ فرا می‌رسد.

عدد شانس شما ۱، ۲۴ و ۶۶ می باشد.
رنگ قدر تیر ماهی نقره ای می باشد.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : در فال شما آمده است که ممکن است تأثیرات مثبت و منفی در زندگی متاهلی خود داشته باشید. طبق گزارش پیش بینی ازدواج ممکن است با همسرتان سوء تفاهم هایی داشته باشید.با آرام بودن و داشتن روابط خوب با همسرتان از نزاع های ناخواسته جلوگیری کنید. برای هر مسئله ای وحشت نکنید، با شریک زندگی خود صحبت کنید تا همه مشکلات به خوبی حل شوند.

فال سالانه امسال متولدین مرداد

متولدین مرداد ماه
متولدین مرداد ماه

در آغاز سال 1401 ، انرژی خوب و مثبت زیادی را دریافت خواهید کرد. در طالع بینی شما آمده است که سرسختی و پافشاری، شما را در رسیدن به اهداف کاری تان به جلو پیش می برد. شما درست از توانایی های خودتان استفاده نمی کنید زیر صحیح است که شما یک رهبر بسیار خوبی هستید، اما متاسفانه خیلی در باد موفقیت های خود می مانید و به ریاست بازی کشیده می شوید، سعی کنید این رفتار خود را تصحیح کنید تا پیشرفت بیشتری داشته باشید.

امسال برای شما سال خیلی خوبی خواهد بود. توی روابط احساسی شما عشق و همدلی دیده می شه، امسال منتظر اتفاقات خوب و مثبت خواهد بود فقط باید قوی و محکم باشید. توی روابط احساسی تون امکان داره یک مقدار دچار دودلی بشید اما طرف مقابلتون شما را دوست داره و بهتون فکر می کنه، به زودی دیدار خوشحال کننده ای پیش رو خواهید داشت.

برای خودتون یا یکی از نزدیکانتون یک مشکل قلبی یا جراحی دیده می شه نگران نباشید به زودی بهبودی کامل دیده می شه. از عشق های مجازی و شرارت های آن اجتناب کنید، مانعی سر راه شماست که با بردباری موفق خواهید شد آن را از سر راهتان بردارید و به مقصود خود نایل شوید. برای کسالتی مختصر از نظر روحی نزد روانشناس خواهید رفت.

برای انجام کاری قانونی به نزد وکیل یا قاضی خواهید رفت، شک و تردید نداشته باشید و با روی باز و گشاده از شما استقبال خواهد شد، شما فردی جسور و شجاع هستید که به هر چه اراده کنید به خواسته و نیاز قبلی خود خواهید رسید زیرا همواره توکلتان بر خداوند است. شادی های قلبی شما از عشق خودتان روز به روز بیشتر و بیشتر خواهد شد.

آغاز سه ماهه دوم امسال برای شما بسیار کلیدی است و ممکن است اتفاقات خیلی غافلگیر کننده ای برایتان بی افتد. با این حال، برنامه‌ریزی دقیق مالی ممکن است دارایی مالی شما را تا پایان سال به بالاترین حد برساند. همچنین ممکن است در نیمه دوم سال یک جایزه معتبر دریافت کنید.​ ​

عدد شانس شما ۶، ۳۹ و ۸۳ می باشد.
رنگ قدرت مرداد ماهی ها نارنجی است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : امسال زندگی عاطفی شما بیشتر از هر زمان دیگری به نحوه برخورد شما به همسرتان بستگی خواهید داشت. درست است که شما سرپرست خوبی برای فرزندانتان هستید اما سعی کنید در زمینه برخورد با همسرتان نیز پیشرفت هایی داشته باشید.

فال سال ۱۴۰۱ متولدین شهریور

متولدین شهریور ماه
متولدین شهریور ماه

در فال سال ۱۴۰۱ برای شما شهریور ماهی های عزیز سالی سرشار از پستی و بلندی پیش بینی شده است همچنین با نتایج مختلفی هم روبرو خواهید شد. ممکن است احساس کنید که زندگی شما دچار یک سری ناراحتی ها شده است، زیرا که فرصت هایی برای مشکلات مالی شما فراهم می شود و یا توسط اشخاص دیگر مورد انتقاد قرار می گیرید.

اگر در خانه دختر دم بخت دارید به زودی برایش ازدواج دیده می شه یا ازدواج یکی از دخترای اقوام در پیشه در کل پیشنهاد ازدواج برای مجردین به خصوص خانم ها به واسطه دوستی دیده می شود. مراقب باشید که چیزی رو از اعضای خانواده تون پنهان نکنید امکان داره آن ها بتوانند در هر مسئله ای به شما کمک کنند، جای هیچگونه نگرانی نیست.

شخصی به شما و همسرتان یک مقدار حسادت می کنه مواظب باشید تا تفرقه بین شما ایجاد نکند. این روزها زیاد به روابط احساسی تون فکر می کنی و کمی نگران آینده هستی اما این نگرانی بی دلیل می باشد چون رابطتون خیلی خوبه و هر دو بسیار رو راست هستید و هم دیگر را واقع دوست دارید. خداوند از شما حمایت خواهد کرد و زندگی خوبی خواهید داشت.

یک تلفن یا پیغامی بسیار خوشحال کننده از شخصی که به او علاقه مند هستید دریافت خواهید کرد و باعث شادی شما می شود. به ارتباطی بسیار خوشایند و دوستانه با شخصی که دارای موقعیت ویژه ای از نظر اجتماعی و شغلی است دست پیدا خواهید کرد. خبری که مدت های طولانی در انتظار رسیدن به آن بوده اید به شما خواهد رسید اقدام به خرید خانه، ملک یا ماشین یا یک وسیله ضروری گرانقیمت برای زندگی خود خواهید کرد.

امسال کارهای زیادی برای شما پیش می‌آید و زمانی برای بودن در کنار اعضای خانواده پیدا نمی‌کنید. هر چند وقت یکبار با پدر و مادرتان صحبت کنید زیرا آن ها نگران شما هستند پس سعی کنید به آن ها دلگرمی بدهید. اگر حواس‌تان به گذر زمان نباشد، سریع‌تر از چیزی که انتظار دارید امسال سپری خواهد شد. حرف آخر اینکه در سال ۱۴۰۱ خیلی عجله نکنید و گام به گام پیش بروید و برای مرحله جدیدی از زندگی تان برنامه ریزی کنید.

عدد شانس شما ۱۶، ۷۹ و ۹۰ می باشد.
رنگ قدرت شهریور ماهی ها قهوه‌ای است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : در طی سال جاری سوء تفاهم هایی با شریک زندگی خود خواهید داشت. همه‌ی دعواهای شما به خاطر مسائل غیر مهم خواهد بود که بعد شما از آن پشیمان خواهید شد.

طالع بینی سال جدید متولدین مهر

متولدین مهر ماه
متولدین مهر ماه

در فال سالانه 1401 شما آمده است که امسال بالاخره تسلیم تغییرات جدید می شوید با کمال تعجب شروع به خواندن کتابهای شعر و سرودن شعر خواهید کرد. در طالع بینی شما آمده است که در مرداد و آذر باید بیشتر مراقب باشید و موقع امضای هر کاغذی دقت زیادی به خرج دهید. اگر خانم هستید امسال بسیار مراقب چرب زبانها و ظواهر فریبنده‌ی افراد باشید. هر کار بدون مشورتی که انجام دهید قطعا عواقب آن تا پایان عمر با شما خواهد بود.

در مسیری که قدم گذاشته اید متحمل سختی هایی هستید که با پشتکار و اعتماد به نفسی که دارید سخت در حال رقابت و تلاش هستید تا به موفقیت برسید. کسانی که منتظر قبولی کنکور یا در زمینه تحصیلی و کاری هستن براشون قبولی و پیروزی دیده میشه و به زودی موانع از جلوی راهتون برداشته می شن. به زودی در یک شادی و خنده فراوان قرار خواهید گرفت، یک هدیه دریافت می کنید که ممکن است عطر یا ادکلن باشد.

توی روابط احساسی تون رابطه بسیار عالی و ماندگاری خواهید داشت. در تعطیلات امسال به یک سفر بی نظیر خواهید رفت، از یک شرایط نامساعد و ناهموار رها خواهید شد و به احساس آرامش فوق العاده ای دست خواهید یافت. یک تلفن یا نامه بسیار خوشحال کننده از شخصی که به او علاقه مند هستید خواهید داشت.

سال ۱۴۰۱ آخرین فرصت شما برای پیشرفت و رهایی از وضعیت فعلی می باشد پس لطفا تا آنجایی که می توانید مهارت های جدیدی را پیشرفت در کار و زندگی تان یاد بگیرد و با افرادی که اهمیتی به وقت و زمان نمی دهند رفاقت نکنید. با انجام این کارها فقط حسرت از دست دادن رویاهایتان را می خورید. اگر نگرانی داشتید آن ها را با انجام کارهای مذهبی و خیرخواهانه کنار بگذارید.

در سال 2022، شما باید تجربه و دانش خود را توسعه دهید. سفر برای کسب و کار یا تحصیل می تواند شما را به مکان های جدید و هیجان انگیز ببرد. اگر به نوشتن کتاب، سخنرانی در جمع یا به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با مخاطبان فکر می کنید، امسال زمان خوبی است اگر زود بجنبید امسال بهتر از هر زمان دیگری مشهور خواهید شد.

عدد شانس شما ۷، ۵۵ و ۸۶ می باشد.
رنگ قدرت مهر ماهی ها صورتی است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : شما باید در طول این سال با همسرتان آرام و مهربان باشید. پیش بینی های اخترشناسی ازدواج در سال 2022 می گوید که زندگی زناشویی شما تا فروردین ۱۴۰۱ بسیار شاد خواهد بود. اما ممکن است بعد از گذشتن از ماه فروردین در ماه مهر با مشکلاتی روبرو شوید.

فال سال ۱۴۰۱ برای متولدین آبان

متولدین آبان ماه
متولدین آبان ماه

در فال سال شما آمده است که امسال با اقوام نزدیک خود اختلاف پیدا می کنید و آنها را ترک می کنید. سعی کنید با تفکر صحیح به رفع موانع و اختلافات بپردازید. گوش به حرف و شایعات و بدگویی ها ندهید. به دیگران حرفهای نیش دار و طعنه آمیز نزنید. با کلام دلنشین می توانید دیگران را به سوی خود جلب کنید و به تقویت عشق و محبت بپردازید.

اگر کار قانونی یا دادگاهی دارید، اگر توی این مسیر دوندگی هایی کردید به زودی شخصی توی این راه به شما کمک می کنه، شک نکنید حکم به نفع شما صادر خواهد شد. برای خانم ها آقایی دیده می شه که دوستتون داره و قصد حمایت کردن و محبت کردن به شما را دارد. برای مجردین خواستگاری و ازدواج دیده میشه که در سال ۱۴۰۱ انجام خواهد شد.

کسانی که تنها هستند و توی هیچ رابطه ای نیستند یک پیشنهاد دوستی تازه که همراه با عشق است دیده میشه به جایی دعوت می شوید یا خبر خوبی می شنوید که باعث خوشحالی شما خواهد شد. تا سه وعده زمانی دیگه یکی از حاجت های قدیمی شما برآورده می شه، یادتون نره که حتما از خداوند تشکر کنید و قدر نعمت های آن را بدانید. به یک دورهمی دعوت خواهید شد که رفتنش خالی از لطف نیست. هدیه یا خبر خوشی رو دریافت می کنید که باعث خوشحالی شما خواهد شد. به خاطر انرژی مثبت و خوبی که دارید امسال شروع دوباره ای خواهد داشت و همه چیز تغییر می کند.

خبری که مدت های طولانی در انتظار رسیدن به آن بوده اید به شما خواهد رسید. به واسطه یک اتفاق بد در زندگی زناشویی شما گرمی، شور و اشتیاقی جدید پدید خواهد آمد که باعث می شود همدیگر را بیشتر دوست داشته باشید. در مورد نیت قلبی تان شادی زیادی به شما روی خواهد آورد نگران تندرستی و سلامتی خود نباشید هیچ بیماری خطرناکی شما را تهدید نخواهد کرد. در سال جدید، ممکن است لازم باشد از یک روانشناس یا درمانگر کمک بگیرید تا قدرت خود را بازیابید و آشفتگی عاطفی را فراموش کنید.

با فعال تر شدن زمینه مشارکت شما، باید انتظار داشته باشید که مسیر جدیدی را در پیش بگیرید و اهمیت کار گروهی را درک کنید، کار گروهی که آزادی شما را به خطر نمی اندازد. همچنین انتظار می رود که برخی از مهمترین و اصلی ترین آرزوهای شما در سال 1401 برآورده شود. امسال باید به سلامت خود توجه بیشتری داشته باشید و مراقب باشید که وزن کم نکنید. اگر شغلتان باعث می شود احساس استرس و ناراحتی کنید، ممکن است لازم باشد آن را تغییر دهید.

عدد شانس شما ۲۷، ۵۳ و ۸۹ می باشد.
رنگ قدرت آبان ماهی ها سیاه است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : زندگی شما وارد مراحل پیچیده ای خواهد شد. همسرتان از دست شما بسیار عصبی می باشد سعی کنید که شادی را به شریک زندگی خود برگردانید آنگاه خواهید دید که همه چیز خود به خود خوب خواهد شد.

فال و طالع سال 1401 متولدین آذر

متولدین آذر ماه
متولدین آذر ماه

فال سال ۱۴۰۱ برای آذر ماهی های عزیز در طالع بینی امسال شما آمده است که در عرصه مالی و اقتصادی وضعیت بسیار پایدار و ثابتی خواهید داشت. از این رو شما امسال می توانید با یک کاسه کردن منابع مالی خود وضعیت مالی خود را تحکیم بخشید. از این رو امسال برایتان سفرهای کاری نیز پیش خواهد شد. با این وجود سعی کنید به منظور استراحت و تجدید قوا سفرهای تفریحی را با اعضای خانواده نیز داشته باشید.

در حال حاضر از شرایطی که دارید ناراضی هستید ولی انگار مجبورید که ظارتونو خوب نشون بدید، درسته که شرایط بر خلاف میل شما می باشد ولی ماندگار نیست و به زودی گشایشی توی کارهاتون صورت می گیره. برای مجردین ازدواج بر پایه رسم و رسوم دیده می شه البته ممکنه این ازدواج تا آخر سال ۱۴۰۱ طول بکشد چون اتفاقات زیادی در حین آن می افتد.

شخص احساسی تون به شما وفادار می باشد و به قول و قراری که داده پایبنده، اگر چشمان ضعیفی دارید بهتره که امسال حتما به چشم پزشکی مراجعه کنید و به خوبی پیگیر آن باشید. توکلتون به خداوند باشه و شکر نعمت را به جای آورید. در سال جدید با یکی از دوستان قدیمی تان که دچار مشکل شده بودید آشتی می کنید و همین آشتی باعث به وجود آمدن اتفاقاتی می شه که حسرت می خورید که چرا با همدیگر قهر بوده اید.

سال ۱۴۰۱ برای شما بسیار پر برکت می باشد. بشارت و شادی به یکباره و دور از انتظار در مورد نیت قبلی تان به شما خواهد رسید. در مورد موضوعی که احساس نا امیدی و خستگی روحی می کنید نگران نباشید زیرا در حال برطرف شدن است. پیغامی حامل شادی و سعادت فراوان است به شما خواهد رسید. شخصی در حق شما بدی و شرارتی خواهد کرد اما شما او را مورد عفو و بزرگواری خود قرار خواهید داد.

سعی کنید در سال جدید تشنه تجربیات جدید برای نشان دادن استعدادهایتان باشید زیرا شما از این روش خیلی پیشرفت می کنید. در سال جدید گاهی اوقات هزینه های شما بیشتر می شود پس بهتر است کمی مراقب باشید. توصیه می کنیم کمی مراقب بازار سرمایه و بورس باشید. در ماه های پایانی سال فرصت بهتری برای موفقیت اقتصادی و رشد خواهید داشت.

عدد شانس شما ۲۳، ۶۰ و ۸۱ می باشد.
رنگ قدرت آذر ماهی ها بنفش است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : از طریق دوستان با کسی آشنا می شوید که بسیار مناسب ازدواج و تشکیل خانواده می باشد. وقت را تلف نکنید و به خانواده خود همه چیز را بگویید. در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست.

فال سالانه جدید ۱۴۰۱ برای متولدین دی

متولدین دی ماه
متولدین دی ماه

بر اساس فال سال 1401 شما امسال بر خلاف قبل هیچ چیز نمی تواند اعتماد به نفس شما را کم کند زیرا به درک متقابلی از خود و توانایی هایتان رسیده اید. در ابتدای سال اخبار خوبی می شنوید که مزد زحماتی است که قبلا کشیده اید. در سه ماه دوم سال فرصت های خوبی برای مسافرت به دور و نزدیک برای شما فراهم خواهد شد، فرصت را از دست ندهید اغلب چنین فرصت هایی در زندگی نصیب شما نمی شود.

امسال ممکن است شخصی از شما تقاضای کمک داشته باشه که انتظارش را نداشته باشید یا خودتون از کسی کمک بخواهید، بهتره در مورد چیزی که می خواهید بهش برسید کمی فکر کنید. در روابط احساسی تون یک مقدار احساس غمگینی می کنید، مطمئن باشید به اون چیزی که می خواهید می رسید صبر داشته باشید. پیشنهاد کاری یا پیشنهاد سفری در سال جدید دریافت می کنید، توی یک بلاتکلیفی و دو راهی قرار می گیرید ولی به زودی راه درست رو پیدا می کنید و از این بلاتکلیفی در می آید.

شخصی که متولد مرداد به زودی توی زندگی شما نقش پر رنگی پیدا خواهد کرد. به یک سفر توریستی به خارج از کشور خواهید رفت، در یک گردهمایی بزرگ شرکت خواهید کرد که این موضوع بسیار به نفع شما می باشد. احتمال دارد اواسط سال منزل خود را تغییر دهید. نگران تندرستی و سلامتی خود نباشید مشکلی شما را تهدید نمی کند. شما شخص بسیار حساس هستید و از قلب پاکی برخوردارید در سال جدید اتفاق های شگفت انگیزی برای شما رخ خواهد داد.

در ماه اردیبهشت یا شهریور امکان دارد شخصی بخواهد از شما اخاذی کند و در کارتان برای شما مشکلات بزرگی ایجاد کند، بهتر است بیشتر مراقب شرایط باشید و در انجام کارهایتان سهل انگاری نکنید. شاید انرژی زیادی در شما وجود داشته باشد که باید در جهت درست هدایت شود. سعی کنید تحت راهنمایی کار کنید و با یک متخصص کار کنید زیرا اغلب گفته می شود که بهترین چیزها را با راهنمایی مناسب به دست می آورید.

در اواخر سال احتمالاً فرصت های زیادی به شما داده می شود تا روابط خوبی با همکاران خود ایجاد کنید. بهترین دوستان جدید شما در سال 1401 خواهند بود. عادت های جدیدی مثل یوگا و مدیتیشن احتمالا به شما قدرت می دهد. در مورد افراد متاهل، شما و همسرتان به احتمال زیاد قبل از شروع سه ماهه سوم امسال در زندگی تان تغییرات مثبت و خوبی را مشاهده خواهید کرد، امکان دارد صاحب یک فرزند پسر شوید.

عدد شانس شما ۳، ۶۶ و ۸۴ می باشد.
رنگ قدرت دی ماهی ها زغالی است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : زندگی زناشویی شما روز به روز قوی تر خواهد شد. علاوه بر این به نظر می رسد زندگی زناشویی شوخ طبعی دارید که باعث می شود سختی های زندگی را به خوبی پشت سر بگذارید. ایمان داشته باشید که شریک زندگی شما در تمام شرایط مانند نگهبان مراقب و پشتیبان شما خواهد بود.

فال و طالع بینی 2022 متولدین بهمن

متولدین بهمن ماه
متولدین بهمن ماه

در سال 1401 متولدین مرداد آمده است که اعمال نیک و خدا پسندانه انجام می دهید که در قبال این عمل ، خداوند صد چندان آن را ارزانی خواهد کرد و خودتان نیز خوشحال و مسرور خواهید شد. لازم است شما در مقابل همکاران و افراد صاحب منصب برای دفاع و اثبات موقعیت خود به اندازه کافی جسور و با شهامت باشید، این تنها راهی است که در این سال شما می توانید از نردبان موفقیت بالا بروید.

متولدین بهمن صبور و آرام هستند و رفتار دوستانه ای دارند. البته گاهی اوقات شرایط ایجاد می‌کند که کمی هم خشن باشند. هنگامی که از لحاظ ایده با تیم و گروه خود اختلاف نظر پیدا می کنید عصبانی نشوید و آرامش خود را حفظ کنید تا بتوانید تصمیمات بهتری بگیرید. هرگز به دنبال انتقام گیری نباشید اگر کسی اشتباهی کرده باشد به زودی متوجه آن می شود و لازم نیست شما از آن انتقام بگیرید.

امسال تصمیمات سختی پیش روی دارید و به همین خاطر معمولا پروژه های خود را به تعویق می اندازید که بعدا باعث پشیمانی تان می شود. در برخورد با مشکلات بسیار احساسی برخورد می کنید و به همین علت گاهی اوقات تصمیمات غلطی هم می گیرید که ترکش های آن خیلی ها را در بر می گیرد.

اگر به فکر سرمایه گذاری یا شراکت کاری با کسی هستید، سعی کنید با فکر و درایت جلو بروید و با یک شخص مورد اعتماد مشورت کنید. برای مجردین در سال جدید خواستگار و خواستگاری دیده می شه. برای کسانی که بخاطر بچه دار شدن دکتر می روند و دارن هزینه می کنند بارداری دیده می شود. مشکلات مالی که دارید در سال جدید حل خواهد شد، ولخرج هستید بهتره کمی ولخرجی را کنار بگذارید چون ممکنه در یک مقطع زمانی به مشکل مالی برخورد کنید.

یک جور ارتقا مقام و موفقیت مالی و کاری پیش روی دارید. سفری در پیش دارید که ممکنه با اعضای خانواده باشه، اگر می خواهید کاری انجام دهید فعلا دست نگه دارید تا زمانش فرا برسه. شخصی هست که شما را در رفتار و گفتار مثبتی که دارید الگو و نمونه قرار داده این شخص از نزدیکان و دوستان شما می باشد. در فال شما در ماه های آبان یا آذر خوشحالی و هیجان فوق العاده از موضوعی که شما را غافلگیر خواهد کرد دیده می شود.

عشق شما نسبت به یک شخص، روابط دوستانه و پیمان محبت را میان شما و او محکم خواهد ساخت. شخصی برایتان قدمی خیری بر خواهد داشت که در زندگی فردی و اجتماعی شما بسیار موثر است و شما را به آرامش لازم خواهد رسانید باید قدردان لطف و محبت او باشید.

عدد شانس شما ۱۷، ۴۶ و ۷۶ می باشد.
رنگ قدرت بهمن ماهی ها آبی است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : طالع بینی ازدواج 1401 میگوید که زمان مناسبی برای ازدواج و تشکیل خانواده می باشد. ممکن است تفاوت هایی داشته باشید اما نیازی به فکر کردن در مورد فراز و نشیب های زندگی زناشویی نیست ، همه مشکلات با سر رسیدن خوشحال ترین لحظه ها به پایان می رسند. نزاع ها پیوند عشق شما را قوی تر می کند.

سال ۱۴۰۱ متولدین اسفند

متولدین اسفند ماه
متولدین اسفند ماه

در سال 1401 «ببر» برخلاف سال های گذشته تمام اقدامات آغاز شده از سوی شما با موفقیت انجام انجام خواهد شد. امسال برای شما بسیار هیجان انگیز خواهد بود، سرشار از شگفتی ها و سوپرایز هاست، نکته مهم این که قرار دادن زندگی عاطفیتان در راه رسیدن به اهدافتان بسیار سخت است اما باید انجام شود تا بتوانید به آن چیزی که می خواهید برسید.

امسال در زندگی عاطفی خود لذت زیادی را احساس خواهید کرد. با کسی آشنا می شوید که به خوبی شما را درک می کند و می تواند باعث پیشرفت شما در هر زمینه ای بشود. در سال های گذشته همیشه بر اساس حدس هایتان تصمیم گیری کرده اید سعی کنید که امسال در تصمیم گیری های تان مردد نباشید بالاخره که باید تصمیم جدی بگیرید. امسال شما ۴ بار با چالش های سختی رو به رو خواهید شد که تحقیق و مشاوره با افراد با تجربه کلید موفقیت شما خواهد بود.

همچنین ممکن است ۶ هفته فکرتان درگیری یکی از دوستان و نزدیکانتان باشد ، اگر کمکی از دستتان بر می آید بی دریغ کمک کنید. در زمینه کسب و کار قراردادهای بزرگی با توجه به شغلتان بدست می آورید. می توانید در امور مالی محتاطانه تر اقدام کنید و سعی کنید به سرمایه گذاری های بهتری بپردازید. شما در تمام معاملات مالی خود با موفقیت روبرو خواهید شد و پول و نقدینگی زیادی در این سال برای شما پیش بینی می شود. بنابراین شما می توانید به اندازه کافی خرج کنید زیرا پول و ثروت زیادی از طریق معاملات مالی نصیب شما خواهد شد.

اگر مجرد هستید شانس زیادی برای آشنایی با کسی که دوستش داشته باشید را نخواهید داشت و ممکن است گیر آدم نادرستی بیافتید. حتی ممکن است کسی که در قلب خود دوستش دارید و از عشق شما بی خبر است با شخص دیگری ازدواج کند. در طرف مقابل اما متاهل ها اوضاع تقریبا ثبات خود را حفظ خواهد کرد به شرطی که از کاه کوه نسازید و سر مسائل کوچک با همسرتان بحث نکنید. تا جای ممکن سعی کنید خودتان را به همسرتان نزدیک کنید و صمیمیتتان را افزایش دهید.

عدد شانس شما ۸، ۲۷ و ۵۶ می باشد.
رنگ قدرت اسفند ماهی ها فیروزه ای است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : با توجه به فال ازدواج شما امسال شرایط بسیار مثبت است. بعد از ماه شهریور تا پایان سال زمان مناسبی برای ازدواج است. اما افرادی که قبلاً ازدواج کرده اند ، در طول این سال تجربه های مفیدی خواهند داشت.

فال ویژه برای شما :‌ طالع بینی چینی سال تولد شما

در این نوشته به بررسی فال سال ۱۴۰۱ شما پرداختیم، حتما نظرتان را در مورد طالع بینی که برای شما انجام شده بود از قسمت دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

‫6 دیدگاه ها

 1. ناشناس گفت:

  برای من عالی

 2. محدثه گفت:

  عالی ممنون

 3. بیســان مزرعـه گفت:

  خوشم امد ممنونم

 4. یه مردادی مغرور گفت:

  طالع بینی سال ۹۹ برای متولدین سالهای دیگر امسال تون امیداورم برام واقعی باشه بی صبرانه منتظرشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.