سرگرمیفال

فال سال ۱۴۰۳ ❤️ طالع بینی واقعی سال اژدها برای همه‌ی ماه ها

فال امسال و طالع بینی سال هزار و چهارصد و سه و طالع بینی میلادی 2024 متولدین همه ی ماه ها برای سال دراگون

فال سال 1403 – در این مطلب از بخش فال ماگرتا به بررسی فال سال ۲۰۲۴ برای همه‌ی ماه های سال و طالع بینی سال 2024 میلادی ، طالع بینی سال دراگون برای متولدین سالهای دیگر و طالع بینی سال اژدها و همچنین فال هزار و چهارصد و سه شمسی برای نیمه اول سال و نیمه دوم سال برگرفته از فال حافظ می پردازیم.

فال سال ۱۴۰۳ و طالع بینی سال اژدها

فال سال 1403 و طالع بینی سال دراگون

علم اختر گویی یا طالع‌بینی یعنی تعبیر و تفسیر آینده با توجه به وضعیت ستارگان، و علم اخترشناسی یعنی پژوهش علمی ستارگان و علم کائنات، نخست از سده هفدهم میلادی از یکدیگر جدا شدند.

تاریخ تولد متولدین سال اژدها: ۱۳۱۹ – ۱۳۳۱ – ۱۳۴۳ – ۱۳۵۵ – ۱۳۶۷ – ۱۳۷۹ – ۱۳۹۱ و ۱۴۰۳

علایق متولدین سال اژدها

متولدین سال اژدها در طالع بینی چینی، دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی هستند که آنها را از سایرین متمایز می کند. آن‌ها سرشار از انرژی و شور و نشاط هستند و از زندگی لذت می برند. به ندرت تسلیم می شوند و همیشه برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنند. اژدهاها از روحیه ماجراجویی و جسارت بالایی برخوردارند و از امتحان کردن چیزهای جدید واهمه ای ندارند.

 • شعار: از عهده انجام هر کاری به خوبی بر می آیند و هرگز محتاج دیگران نخواهند شد.
 • رنگ مورد علاقه: طلایی
 • حیوان: میمون
 • رایحه: سبزی
 • گل: رز
 • جواهر تولد: یاقوت
 • فلز: نقره
 • عدد شانس: ۲
 • بهترین جفت برای ازدواج: موش، میمون
 • بدترین جفت برای ازدواج: سگ، گاو، اژدها، خرگوش

متولدین سال اژدها در اکثر موارد کمال گرا هستند و همیشه در تلاشند تا بهترین ها را به دست آورند. این کمال گرایی گاه می تواند باعث ایجاد مشکلاتی برای آنها شود. از طرفی متولدین این سال به سختی نظرات خود را تغییر می دهند و ممکن است در برابر انتقادات دیگران جبهه گیری کنند. اژدهاها در روابط عاطفی خود وفادار و عاشق پیشه هستند و برای همسر و فرزندان خود فداکاری می کنند.

فال سال ۱۴۰۳ برای متولدین فروردین

متولدین فروردین ماه
متولدین فروردین ماه

سال جدید برای متولدین فروردین با شروعی پرنشاط و امیدوارکننده همراه خواهد بود. به نظر می رسد که 1403 سالی پر از شادمانی و خوشبختی برای شما رقم خواهد خورد. ثبت نام در کلاس جدید، فرصتی برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی تان فراهم کرده است. سعی کنید از این فرصت برای یافتن دوستان و همکاران خوب و موثر نیز استفاده کنید.

در فصل پاییز با چالش های خانوادگی روبرو خواهید شد و ممکن است برخی از دوستانتان از شما ناامید شوند. اما شجاعت ذاتی شما به شما کمک می کند تا بدون هیچ گونه بحرانی از این برهه عبور کنید. در نهایت، در انتهای سال، پیشرفت شما برای همه آشکار خواهد شد. از نظر روحی کمی خسته هستید و نیاز به معاشرت با دوستانی که به شما انرژی می دهند دارید.

در سال جدید، سعی کنید از خودخواهی دوری کنید و بیشتر به مسائل دیگران توجه کنید و به یاری و حمایت آنها بپردازید. راه سند زدن امسال برای شما باز است و اگر موقعیت خرید زمین یا خانه برایتان پیش آمد، با تحقیق کامل آن را خریداری کنید زیرا سود خوبی از طریق آن کسب خواهید کرد. البته شما می توانید از این خانه برای سکونت نیز استفاده کنید.

تا شش ماه آینده، پول هنگفتی مانند وام، قرعه کشی یا ارثیه به دست شما خواهد رسید. شما انسان صبور و مسئولیت پذیری هستید و بار سنگینی از مشکلات را به دوش می کشید. هر چه زودتر برای خود همدمی پیدا کنید زیرا از نظر روحی در معرض آسیب های زیادی هستید.

عدد شانس شما ۶، ۴۱ و ۸۳ می باشد.
رنگ قدرت فروردین ماهی ها قرمز است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : زندگی متفاوتی خواهید داشت. طبق اخترشناسی ازدواج شما امسال سرپرست خوبی برای خانواده خواهید بود. در این سال شادی ترین لحظه ها را تجربه خواهید کرد. مطمئناً از شریک زندگی خود خبر خوبی خواهید گرفت.

فال سالانه 1403 متولدین اردیبهشت

متولدین اردیبهشت ماه
متولدین اردیبهشت ماه

سال 1403 با انبوهی از انرژی مثبت و دگرگونی های عظیم برای شما آغاز خواهد شد. تعهد و پشتکار شما در این سال نقشی کلیدی در رسیدن به اهدافتان خواهد داشت. میل به کمک به دیگران و قلب مهربانتان، انرژی مضاعفی به شما خواهد بخشید. در زمینه شغلی و تحصیلی، انتخاب های مهمی پیش روی شما خواهد بود و مسئولیت پذیری و مهربانی در کنار هم، رمز موفقیت شما در این مسیر خواهد بود.

دریافت یک هدیه گرانبها مانند طلا یا تجربه یک اتفاق غافلگیرانه و خوشحال کننده مانند ازدواج، در انتظار شماست. قدرت های مثبت کیهانی، سال پربرکتی را از نظر احساسی برایتان رقم خواهند زد. اگر به دنبال گسترش فعالیت های تجاری خود هستید، احتمالاً در اواسط سال وارد یک شراکت خواهید شد. کنترل خشم، درسی است که باید در جوانی بیاموزید تا در آینده با چالش های بزرگ تری روبرو نشوید.

شما فردی بسیار حسابگر هستید و این صفت در سال جدید نیز همراه شما خواهد بود. برای دستیابی به منابع جدید مالی برنامه ریزی کنید، اما لذت بردن از زندگی را نیز فراموش نکنید. با توجه به فرا رسیدن زمستان، مراقب سلامتی خود باشید. تغذیه سالم و ورزش منظم را در برنامه روزانه خود بگنجانید و برای ارتقای روحیه تان، مدیتیشن، یوگا یا تمرینات تنفسی را امتحان کنید.

در پایان سال، ممکن است کمی احساس خستگی کنید، اما نگران نباشید. این خستگی پس از یک سال پر از تلاش، طبیعی است. اگر می خواهید این خستگی برای شما لذت بخش باشد باید در طول سال به برنامه ریزی هایی که انجام داده‌اید عمل کنید تا با دیدن دستاوردهایتان خوشحال شوید.

عدد شانس شما ۵، ۳۵ و ۸۲ می باشد.
رنگ قدرت اردیبهشت ماهی ها سبز است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : امسال برای شما و همسرتان سالی پر از شادی با روزهای خوش زیادی خواهد بود. سو تفاهم و جر بحث های بسیار کمی خواهید داشت که به سادگی قابل حل شدن می باشد.

طالع بینی سال 2024 متولدین خرداد

متولدین خرداد ماه
متولدین خرداد ماه

در سال جدید، به شما پیشنهاد می شود که در کنار فعالیت های روزمره خود، به کارهای خیر و انسانی نیز توجه بیشتری داشته باشید. این کار به شما رضایت بیشتری از زندگی خواهد داد. سال گذشته، تحت تاثیر مشکلات اقتصادی و اجتماعی، از زندگی خود لذت کافی نبردید و کمی ناامید شده اید. اما امسال باید به امید بهبود شرایط و گذر از این دوره سخت تلاش کنید.

خلاقیت و پشتکار شما می تواند راه حل های نوآورانه ای برای مسائل پیش رویتان پیدا کند. نیمه سال نقطه عطفی برایتان خواهد بود. از این زمان به بعد باید سخت کار کنید تا سطح زندگی عادی خود را حفظ کنید. فصل زمستان نیز زمان مناسبی برای مسافرت و ریکاوری می باشد. هدیه دادن و محبت کردن به دیگران، صمیمیت و عشق را در روابط شما افزایش خواهد داد.

امسال فصل پاییز می تواند برای شما خیلی سرنوشت ساز باشد، زیرا احتمال تغییراتی در ساختار خانواده شما وجود دارد. برای این تغییرات آماده باشید و سعی کنید با انعطاف پذیری و سازگاری، خود را با شرایط جدید وفق دهید. به روابط فردی خود اهمیت بدهید و از لجبازی پرهیز کنید. با صبر و حوصله و گفتگو می توانید مشکلات را حل کنید.

به طور کلی، سال 1403 برای شما سال نسبتا خوبی خواهد بود و تعداد زیادی از انتظاراتتان برآورده می شود. اما ممکن است در برخی از لحظات سال به اشتباهات گذشته خود فکر کنید. قبل از اینکه این افکار زمینه افسردگی شما را فراهم کند، اشتباهات خود را فراموش کنید و به خاطر داشته باشید که انسان جایزالخطاست.

اعداد شانس شما ۱، ۳۵ و ۸۶ می باشد.
رنگ قدرت خرداد ماهی ها زرد است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : در سال 1403 شما قبل از ازدواج شانس ملاقات چندین باره با شریک زندگی خود را خواهید داشت. علاوه بر این، شما با شریک زندگی خود دوستی خوبی خواهید داشت و به دنبال ازدواج خود خواهید بود.

فال سال ۱۴۰۳ برای تیر ماهی ها

متولدین تیر ماه
متولدین تیر ماه

در سال جدید، ممکن است با اقوام نزدیک خود اختلاف پیدا کنید. سعی کنید با تفکر و صبر به رفع موانع و حل اختلافات بپردازید. به شایعات و بدگویی ها توجهی نکنید و از حرف های نیش دار و طعنه آمیز خودداری کنید. با کلام دلنشین و رفتار محبت آمیز می توانید دیگران را به خود جلب کنید و عشق و محبت را در روابط خود تقویت کنید. یادگیری کنترل خشم و حفظ خونسردی در مواقع بحرانی، به شما در عبور از چالش های پیش رو کمک خواهد کرد.

امسال زمان مناسبی برای ورزش کردن و تقویت بدن و سیستم ایمنی شما است. افکار منفی را دور بریزید و به دنبال زیبایی ها و انگیزه ها در زندگی خود باشید. خلاقیت و نوآوری را در خود تقویت کنید و از این طریق به دنبال یافتن شغل و حرفه ای متناسب با علایق خود باشید. در زمینه عاطفی، شناخت بهتر خود و ارتباط قوی با خودتان زمینه ساز روابط عاطفی پایدار در آینده خواهد بود.

در سال جدید با شخصی آشنا خواهید شد که تاثیرات بسیار مثبتی در زندگی شما خواهد گذاشت. این شخص می تواند معشوق، همکار و یا حتی یک راهنمای مهم برای شما باشد. اگر ضرری داشته اید یا پولی از دست داده اید، این موضوع در سال جدید برای شما حل می شود و بازگشت پول خواهید داشت. سعی کنید عادت غیبت کردن را کنار بگذارید. رازدار باشید و ذهن خودتان را زیاد درگیر رازهای دیگران نکنید.

در زمینه کسب و کار قراردادهای بزرگی بدست خواهید آورد. می توانید در امور مالی محتاطانه تر اقدام کنید و سعی کنید به سرمایه گذاری های بهتری بپردازید. شما در تمام معاملات مالی خود با موفقیت روبرو خواهید شد و پول و نقدینگی زیادی در این سال برای شما پیش بینی می شود.

عدد شانس شما ۱، ۲۴ و ۶۶ می باشد.
رنگ قدر تیر ماهی نقره ای می باشد.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : در فال شما آمده است که ممکن است تأثیرات مثبت و منفی در زندگی متاهلی خود داشته باشید. طبق گزارش پیش بینی ازدواج ممکن است با همسرتان سوء تفاهم هایی داشته باشید.با آرام بودن و داشتن روابط خوب با همسرتان از نزاع های ناخواسته جلوگیری کنید. برای هر مسئله ای وحشت نکنید، با شریک زندگی خود صحبت کنید تا همه مشکلات به خوبی حل شوند.

فال سالانه امسال متولدین مرداد

متولدین مرداد ماه
متولدین مرداد ماه

متولدین مرداد به عنوان افرادی خلاق و پرانرژی شناخته می‌شوند. سال 1403 برای شما سالی پر از تجربه‌های جدید و پرهیجان خواهد بود و در زمینه کاری بسیار موفق خواهید بود. در ارتباط با دیگران، بر کیفیت و نه کمیت تمرکز کنید و دوستانی را انتخاب کنید که واقعاً به شما ارزش می‌دهند. از لحاظ روحی و جسمی، سال جدید بهترین زمان برای بهبود وضعیت خود است.

اگر کار قانونی یا دادگاهی دارید، به زودی شخصی به شما کمک خواهد کرد و حکم به نفع شما صادر خواهد شد. همچنین قبولی و پیروزی برای کسانی که منتظر قبولی کنکور یا در زمینه تحصیلی و کاری هستند دیده می شود و به زودی موانع از جلوی راه شما برداشته خواهد شد. هر چند وقت یکبار با پدر و مادرتان صحبت کنید زیرا آن ها نگران شما هستند.

اگر در خانه دختر دم بخت دارید به زودی برایش ازدواج دیده می شود. همچنین، پیشنهاد ازدواج برای مجردین، به خصوص خانم ها، به واسطه دوستی دیده می شود. برای انجام کاری قانونی به نزد وکیل یا قاضی خواهید رفت و با روی باز از شما استقبال خواهد شد. در سال جدید با یکی از دوستان قدیمی خود که دچار مشکل شده بودید آشتی خواهید کرد. این آشتی باعث اتفاقاتی خواهد شد که حسرت قهر بودن با او را خواهید خورد.

در زمینه کاری، قبل از آغاز هر پروژه مطمئن شوید که تمام ابزار و تجهیزات لازم را فراهم کرده‌اید. قبل از شروع به کار، بیندیشید و همه جوانب کار را در نظر بگیرید. امسال زمان آن است که به عنوان فردی پرشور و مصمم در محیط کار خود شناخته شوید و به سمت جایگاه‌های بالاتر در سازمان حرکت کنید.

عدد شانس شما ۶، ۳۹ و ۸۳ می باشد.
رنگ قدرت مرداد ماهی ها نارنجی است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : امسال زندگی عاطفی شما بیشتر از هر زمان دیگری به نحوه برخورد شما به همسرتان بستگی خواهید داشت. درست است که شما سرپرست خوبی برای فرزندانتان هستید اما سعی کنید در زمینه برخورد با همسرتان نیز پیشرفت هایی داشته باشید.

فال سال ۱۴۰۳ متولدین شهریور

متولدین شهریور ماه
متولدین شهریور ماه

متولدین شهریور به دلیل داشتن هوش بالا و اعتماد به نفس کافی، در سال جدید نسبت به سایرین به موفقیت‌های بیشتری دست خواهند یافت. احتمالاً در این سال با تغییراتی در محیط کار خود روبرو خواهید شد. برای تطبیق با این تغییرات باید تلاش کنید. اگر شغلتان باعث ایجاد استرس و ناراحتی در شما می‌شود، ممکن است لازم باشد آن را تغییر دهید.

برای داشتن یک سبک زندگی سالم، باید از تمرینات ورزشی منظم و تغذیه سالم پیروی کنید. پایبندی به رژیم غذایی به شما در دستیابی به ایده ها و چیزهای جدید کمک خواهد کرد. در سه ماه دوم سال فرصت های خوبی برای مسافرت به دور و نزدیک برای شما فراهم خواهد شد. این فرصت ها را از دست ندهید، زیرا ممکن است در آینده به ندرت چنین فرصت هایی نصیب شما شود.

در ابتدای سال اخبار خوبی خواهید شنید که مزد زحمات قبلی شما است. در فصل پاییز ممکن است تحت فشارهای زیادی قرار بگیرید. مثلا ممکن است خانواده به شما فشار بیاورند که ازدواج کنید و یا دنبال یک شغل خوب باشید. در این مواقع ناامید نشوید و با خونسردی به کارهایتان ادامه دهید. این فشارها به زودی از بین خواهند رفت.

اگر می خواهید کار بزرگی انجام دهید، فعلا صبر کنید تا زمان مناسب آن فرا برسد. برای دستیابی به رویاهایتان، به دنبال جامعه‌ای مثبت باشید. با افرادی معاشرت کنید که برایتان الهام‌بخش باشند، از شما یاد بگیرند و به شما انگیزه دهند. تا زمانی که با انسان های بالاتر از خودتان دوست نشوید مسیر موفقیت و رشد را پیدا نمی کنید.

عدد شانس شما ۱۶، ۷۹ و ۹۰ می باشد.
رنگ قدرت شهریور ماهی ها قهوه‌ای است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : در طی سال جاری سوء تفاهم هایی با شریک زندگی خود خواهید داشت. همه‌ی دعواهای شما به خاطر مسائل غیر مهم خواهد بود که بعد شما از آن پشیمان خواهید شد.

طالع بینی سال جدید متولدین مهر

متولدین مهر ماه
متولدین مهر ماه

سال 1403 پر از فرصت‌های جدید و چالش‌های هیجان‌انگیز برای شما خواهد بود. در این سال، شما در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود با موقعیت‌های جدیدی روبرو خواهید شد که می‌توانید از آن‌ها برای رشد و پیشرفت خود استفاده کنید. در زمینه کاری، شما می‌توانید در کارهایی که به آن علاقه دارید واقعاً برجسته شوید و پیشرفت چشمگیری داشته باشید.

در زمینه عاطفی نیز سال بسیار پرباری خواهید داشت. شما در برقراری روابط عاطفی و دوستانه بسیار موفق عمل خواهید کرد و روزهای شاد و خاطره‌انگیزی را تجربه خواهید کرد. اگر به دنبال عشق و هیجان هستید، امسال زمان مناسبی برای بازیابی خود و یافتن تجارب جدید و هیجان‌انگیز است.

در سال پیش رو به دلیل آگاهی تان از رویدادهای جاری جهان، ممکن است در برخی از موضوعات اجتماعی و سیاسی نیز مشارکت کنید. اعتماد به نفس بالا و درک عمیق شما از توانایی‌هایتان، رمز موفقیت شما در این سال خواهد بود. توجه به سلامتی خود را نیز فراموش نکنید. ورزش، تغذیه سالم و استراحت کافی، کلید داشتن حال خوب و انرژی لازم برای رسیدن به اهدافتان خواهد بود.

پذیرش تغییرات و بررسی شرایط فعلی، گامی کلیدی در جهت یافتن مسیر درست زندگی است. در صورت احساس انحراف از مسیر، با شجاعت و عزم راسخ، اقدام به اصلاح مسیر خود کنید. با یادگیری مهارت‌های جدید و تلاش برای رشد و پیشرفت، به اهداف خود نزدیک‌تر خواهید شد. عبور از چالش‌ها و درس‌آموزی از تجربیات گذشته، شما را در مسیر موفقیت یاری خواهد کرد.

عدد شانس شما ۷، ۵۵ و ۸۶ می باشد.
رنگ قدرت مهر ماهی ها صورتی است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : شما باید در طول این سال با همسرتان آرام و مهربان باشید. پیش بینی های اخترشناسی ازدواج در سال 2023 می گوید که زندگی زناشویی شما تا فروردین ۱۴۰۳ بسیار شاد خواهد بود. اما ممکن است بعد از گذشتن از ماه فروردین در ماه مهر با مشکلاتی روبرو شوید.

فال سال ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

متولدین آبان ماه
متولدین آبان ماه

در سال 1403، آشنایی با افراد جدید، دریچه‌ای از فرصت‌های شغلی و تجربیات نو را به روی شما خواهد گشود. با احترام به این افراد و استفاده از فرصت‌های پیش رو، مسیر پیشرفت و موفقیت را برای خود هموار خواهید کرد. در روابط عاطفی، با تمرکز بر نقاط قوت و ضعف خود، شاهد تغییراتی مثبت و سازنده خواهید بود. در سال جدید، عشق و ارتباطات را در صدر فهرست اولویت‌های خود قرار دهید.

برقراری تعادل بین کار و زندگی شخصی، از مهم‌ترین نکات کلیدی در سال پیش رو برای شما خواهد بود. با وجود تلاش‌های فراوان، ممکن است احساس کنید که در مسیر درستی قرار نگرفته‌اید و به اندازه‌ی کافی نتیجه‌ی تلاش‌هایتان را دریافت نمی‌کنید. حضور در محیط‌های مناسب و ارتباط با افراد موفق، می‌تواند در این زمینه یاری‌گر شما باشد.

تجارب سال گذشته، درس‌های ارزشمندی را به شما آموخته است، از جمله اینکه بدون تلاش، موفقیتی در کار نخواهد بود. به یاد داشته باشید که شما لیاقت بهترین‌ها را دارید و نگذارید نداشتن اعتماد به نفس فرصت های بزرگ زندگی‌تان را خراب کند. تا می توانید اطراف خود را با آدم های انرژی مثبت و مهربان پر کنید.

امسال نیز مانند سال های گذشته، تصمیمات سختی پیش روی شما خواهد بود که گاه به تعویق انداختن آن‌ها، پشیمانی به دنبال خواهد داشت. همچنین، برخورد احساسی با مشکلات، ممکن است شما را به سمت تصمیمات غلطی سوق دهد که دامنه‌ی اثر آن، دیگران را نیز شامل می‌شود. اگر نیاز به کمک داشتید فقط از نزدیکان و پدر و مادر خود کمک بگیرید زیرا دوستانتان نیت های خوبی ندارند.

عدد شانس شما ۲۷، ۵۳ و ۸۹ می باشد.
رنگ قدرت آبان ماهی ها سیاه است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : زندگی شما وارد مراحل پیچیده ای خواهد شد. همسرتان از دست شما بسیار عصبی می باشد سعی کنید که شادی را به شریک زندگی خود برگردانید آنگاه خواهید دید که همه چیز خود به خود خوب خواهد شد.

فال و طالع سال 1403 متولدین آذر

متولدین آذر ماه
متولدین آذر ماه

سال 1403 نویدبخش آغازِ پربرکتی است. کارهایتان به سهولت پیش می‌رود و گویی شانس در خانه‌تان را زده است. در طول سال، شاهد رشد اقتصادی چشمگیری خواهید بود و در زمینه مالی به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا می‌کنید. این زمان، فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت است، اما مراقب باشید که طمع شما را به بیراهه نبرد. روابط عاشقانه برای شما اهمیت زیادی دارند. سعی کنید به جای توقع از دیگران، از زندگی لذت ببرید.

ممکن است در برخی روزها احساس تنبلی کنید، اما به یاد داشته باشید که این حس گذراست و در مواقع دیگر، بسیار جدی و پرتلاش خواهید بود. شما خواهان آزادی هستید و دوست ندارید محدود شوید. با این حال، در برخی مواقع، مسائل عاطفی زندگی را برایتان پیچیده کرده و شما را مضطرب و ناامید می‌کنند. مراقب باشید که اجازه ندهید این شرایط بین شما و عزیزانتان فاصله ایجاد کند.

اواسط سال، زمان مناسبی برای شرکت در آزمون‌ها و امتحانات است. تنبلی را کنار بگذارید و تکالیف و پروژه‌های خود را به موقع انجام دهید. در این سال، تمرکز زیادی روی سلامتی و تناسب اندام خواهید داشت، اما مراقب باشید که تغییرات خلقی بر عملکردتان تأثیر منفی نگذارد. نیمه دوم سال، زمان مناسبی برای گذراندن وقت با افراد مورد علاقه‌تان است.

از نتایج کارهایتان در این سال بسیار خوشحال خواهید شد و به واسطه تلاش‌هایتان، پاداش‌های فراوانی دریافت خواهید کرد. مطمئن باشید که در روزهای پایانی سال خوش حال ترین فرد خانواده هستید زیرا به موفقیت هایی دست پیدا کرده اید که برای دیگر اعضای خانواده مثل یک رویا می باشد.

عدد شانس شما ۲۳، ۶۰ و ۸۱ می باشد.
رنگ قدرت آذر ماهی ها بنفش است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : از طریق دوستان با کسی آشنا می شوید که بسیار مناسب ازدواج و تشکیل خانواده می باشد. وقت را تلف نکنید و به خانواده خود همه چیز را بگویید. در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست.

فال سالانه جدید ۱۴۰۳ برای متولدین دی

متولدین دی ماه
متولدین دی ماه

آغاز سال 1403 نویدبخش فرصت‌های طلایی برای سرمایه‌گذاری است. با هوشمندی و دقت در انتخاب‌هایتان، می‌توانید سود قابل توجهی کسب کنید و پایه‌های مالی خود را در بلندمدت مستحکم‌تر سازید. اما مراقب باشید که در تله وام‌های اعتباری گرفتار نشوید و فقط در صورت نیاز، از آن‌ها استفاده کنید. اگر در گذشته تجربه جدایی عاطفی داشته‌اید، امسال فرصتی برای التیام و فراموشی آن خواهد بود. با امید و انگیزه به زندگی ادامه دهید.

در سال جدید، برای موفقیت در تحصیلات نیازمند تلاش و پشتکار بیشتری خواهید بود. اتکا به شانس، شما را به مقصود نخواهد رساند. آموزش‌های رسمی و فنی و حرفه ای را در برنامه خود قرار دهید و با تمرین مداوم، دانش و مهارت‌هایتان را ارتقا دهید. به یاد داشته باشید که کسب دانش، کلید موفقیت در شغل و افزایش درآمدتان است. در کنار تلاش برای پیشرفت شغلی، سلامتی خود را نیز فراموش نکنید. توجه به تناسب اندام و تغذیه سالم، ضامن موفقیت شماست.

توانایی‌های ارتباطی قوی شما در سال 1403 شکوفا خواهد شد. قدرت منطق و تحلیل شما در برقراری ارتباط با دیگران، تأثیر بسزایی خواهد داشت. احتمالاً به عضویت انجمن‌ها و گروه‌های اجتماعی جدیدی درخواهید آمد و دایره ارتباطاتتان گسترش خواهد یافت. میل به زندگی تجملاتی و راحت در شما وجود دارد، اما مراقب باشید که در این مسیر اشتباهات گذشته را تکرار نکنید.

برای رسیدن به اهداف خود، باید برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشید و از حد و حدود خود تجاوز نکنید. تعهدات بیش از حد، شما را به بن بست خواهد رساند. مسیر مشخصی برای رسیدن به اهداف تان تعیین کنید و با عزم و اراده، آن را دنبال کنید. اگر در گذشته از موضوعات مهم زندگی خود چشم‌پوشی کرده‌اید، در سال 1403 با چالش‌هایی روبرو خواهید شد.

عدد شانس شما ۳، ۶۶ و ۸۴ می باشد.
رنگ قدرت دی ماهی ها زغالی است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : زندگی زناشویی شما روز به روز قوی تر خواهد شد. علاوه بر این به نظر می رسد زندگی زناشویی شوخ طبعی دارید که باعث می شود سختی های زندگی را به خوبی پشت سر بگذارید. ایمان داشته باشید که شریک زندگی شما در تمام شرایط مانند نگهبان مراقب و پشتیبان شما خواهد بود.

فال و طالع بینی 2024 متولدین بهمن

متولدین بهمن ماه
متولدین بهمن ماه

در سال 1403، شاهد نظم و ساماندهی در دنیای بیرونی و درونی خود خواهید بود. نگرش مثبت شما در بیشتر ایام سال غالب خواهد بود، اما در مواقعی، ترس از ناشناخته‌ها و موقعیت‌های عجیب و غریب به سراغتان خواهد آمد. در این شرایط، اتکا به منطق و تفکر عقلانی، یاری‌گر شما در درک پیچیدگی‌های اطرافتان خواهد بود. احساس شروع دوباره زندگی، تجربه‌ای رایج است. در چنین مواقعی، غرق شدن در احساسات و نگرانی، راهگشا نیست.

گسترش روابط اجتماعی و آشنایی با افراد جدید، از فرصت‌های سال 1403 برای شماست. این ارتباطات در آینده‌ای نزدیک، ثمرات مفیدی برایتان به ارمغان خواهد آورد. اگر به دنبال یافتن فردی خاص هستید که قلب و روحتان را به او بسپارید، احتمالاً در سه ماهه اول سال با او ملاقات خواهید کرد. صبر و ایمان خود را حفظ کنید و از راهنمایی و حمایت دوستان، عزیزان و افراد خیرخواه بهره‌مند شوید.

پس‌انداز، یکی از بهترین راه‌ها برای رسیدن به خواسته‌ها در سال جدید خواهد بود. سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات، خرید خانه جدید یا بازسازی محل سکونت، از جمله اهدافی هستند که در سال جدید می‌توانید با تلاش و پشتکار به آن‌ها دست پیدا کنید. در این زمینه می توانید با یکی از دوستانتان که سالهاست با او رفت و آمدی ندارید مشورت کنید و مجددا رابطه دوستی خود را زنده کنید.

اگر مجرد هستید، احتمال دارد امسال به فکر ازدواج بیفتید. در این زمینه خیلی باید مراقب باشید زیرا جر و بحث های احمقانه با دلایل پوچ می تواند موقتا باعث جدایی شما از عشقتان شود. اگرچه امکان بازگشت نیز وجود دارد، اما این اتفاق ممکن است تا ماه مرداد یا اوایل شهریور طول بکشد. از خودخواهی در این مدت بپرهیزید.

عدد شانس شما ۱۷، ۴۶ و ۷۶ می باشد.
رنگ قدرت بهمن ماهی ها آبی است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : طالع بینی ازدواج 1403 میگوید که زمان مناسبی برای ازدواج و تشکیل خانواده می باشد. ممکن است تفاوت هایی داشته باشید اما نیازی به فکر کردن در مورد فراز و نشیب های زندگی زناشویی نیست ، همه مشکلات با سر رسیدن خوشحال ترین لحظه ها به پایان می رسند. نزاع ها پیوند عشق شما را قوی تر می کند.

فال سال ۱۴۰۳ متولدین اسفند

متولدین اسفند ماه
متولدین اسفند ماه

آغاز سال 1403 با چالش‌هایی در زمینه مالی همراه خواهد بود. این چالش‌ها ممکن است شما را سردرگم کرده و به وام‌های اعتباری کوتاه‌مدت نیاز پیدا کنید. اما مراقب باشید، زیرا این وام‌ها می‌توانند پرریسک باشند. از اواسط سال، شرایط مالی شما تغییر خواهد کرد و نیمه دوم سال، به مراتب بهتر از نیمه اول خواهد بود. برای کسانی که قصد سرمایه‌گذاری در ملک دارند، شرایط امیدوارکننده‌ای پیش رو خواهد بود.

احتمال روبرو شدن با فردی خاص در زندگی عاطفی شما از اواسط امسال وجود دارد. این فرد می‌تواند خلاءهای عاطفی شما را پر کند و رابطه‌ای عاشقانه بین شما شکل بگیرد. به تدریج، ممکن است هر دوی شما تصمیم به جدی‌تر کردن رابطه و ازدواج بگیرید. حضور در مهمانی‌های متعدد در ابتدای سال به نفع شما خواهد بود. در این مهمانی‌ها، دوستی‌ها و روابط جدیدی برایتان شکل خواهد گرفت که در ارتقای موقعیت اجتماعی شما نقش اساسی خواهند داشت.

اگر مجرد هستید،‌ باید در زمینه ازدواج کمی احتیاط کنید. همچنین کسانی که در حال حاضر در رابطه‌ای هستند، باید از رفتارهای ناپسند و زشت خودداری کنند، زیرا این رفتارها می‌تواند بر روابطشان تأثیر منفی گذاشته و مانع ازدواجشان شود. به طور کلی، نیمه دوم سال برای ازدواج مناسب‌تر خواهد بود. در زندگی زناشویی نیز به افراد توصیه می‌شود از درگیری و تنش دوری کنند.

عدد شانس شما ۸، ۲۷ و ۵۶ می باشد.
رنگ قدرت اسفند ماهی ها فیروزه ای است.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : با توجه به فال ازدواج شما امسال شرایط بسیار مثبت است. بعد از ماه شهریور تا پایان سال زمان مناسبی برای ازدواج است. اما افرادی که قبلاً ازدواج کرده اند ، در طول این سال تجربه های مفیدی خواهند داشت.

فال ویژه برای شما :‌ طالع بینی چینی سال تولد شما

♈ مطلب پیشنهادی:
فال ماهانه این ماه
و
فال هفتگی تمام روزهای هفته

در این نوشته به بررسی فال سال ۱۴۰۳ شما پرداختیم، حتما نظرتان را در مورد طالع بینی که برای شما انجام شده بود از قسمت دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

‫12 دیدگاه ها

 1. این هم از امتیازهای ویژه ماگرتاست که میشه اینجا پیش از فرا رسیدن سال نو فالش رو داشت و خوند! با سپاس فراوان و ویزه از شما

 2. خیلی خوشم اومد چند نکته دیدم که فقط مخصوص اتفاقات من من خردادیم و فعال بازار بورس قشنگ تو فال به اسن موضوع برام اشارا شد ممنون

 3. پیش از هر چیز باید یه سپاسگزاری ویژه داشتم باشم از شما که همیشه فالها رو زودتر از زمانی که آدم انتظارش رو داره میگذارید. دیگه اینکه همچون همیشه بهترین بود!

 4. سلام و درودبرشما ، فال آرام بخش شماخیلی کمک کرد . اگرانسان واقعانیازبه راهنمائی داشته باشه و باتمام قلب به فال مراجعه کنه دست پربرمیگرده . برای شماوهمه ی انسانهاآرزوی خوشبختی دارم .

 5. طالع بینی سال ۹۹ برای متولدین سالهای دیگر امسال تون امیداورم برام واقعی باشه بی صبرانه منتظرشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 1 =