مطلب پیشنهادی :
ad
+
سرگرمیفال

فال سال ۱۴۰۰ ❤️ طالع بینی واقعی سال گاو برای همه‌ی ماه ها

فال امسال طالع بینی سال هزار و چهارصد و طالع بینی میلادی 2021 متولدین همه ی ماه ها برای سال گاو

فال سال 1400 – در این مطلب از بخش فال ماگرتا به بررسی فال سال ۲۰۲۱ برای همه ی ماه های سال و طالع بینی سال 2021 میلادی ، طالع بینی سال گاو برای متولدین سالهای دیگر و طالع بینی سال گاو و همچنین فال هزار و چهارصد شمسی برای نیمه اول سال و نیمه دوم سال برگرفته از فال حافظ می پردازیم.

فال سال ۱۴۰۰ و طالع بینی سال گاو ۲۰۲۱

فال سال ۱۴۰۰ و طالع بینی سال گاو

علم اختر گویی یا طالع‌بینی یعنی تعبیر و تفسیر آینده با توجه به وضعیت ستارگان، و علم اخترشناسی یعنی پژوهش علمی ستارگان و علم کائنات، نخست از سده هفدهم میلادی از یکدیگر جدا شدند.

تاریخ تولد متولدین سال گاو : ۱۲۸۰ – ۱۲۹۲ – ۱۳۰۴ – ۱۳۱۶ – ۱۳۲۸ – ۱۳۴۰ – ۱۳۵۲ – ۱۳۶۴ – ۱۳۷۶ – ۱۳۸۸ – ۱۴۰۰

علایق متولدین سال گاو

متولدین این سال انسان های بسیار قابل اعتماد و مستقلی بوده که همواره به دنبال چالش های سخت و کنار زدن مخالفان خود هستند. زاده شده گان سال گاو فوق العاده قوی، صبور، کم حرف و معمولا درونگرا هستند، اما زمانی که نیاز به حرف زدن باشد بهترین سخن ها را بیان می کنند و می توانند هر کسی را قانع کنند.

  • رنگ: آبی تیره
  • حیوان: خرس
  • رایحه: شالی مار
  • گیاه: مریم گلی
  • طعم: شیرین
  • جواهر تولد: لاجورد
  • فلز: مس
  • عدد شانس: ۱
  • بهترین جفت: موش، مار، خروس
  • بدترین جفت: اژدها، اسب، بز، سگ، خرگوش

گاو مهربان است و خیلی کم پیش می آید که اعصابش خورد شده و کنترل خود را از درست دهد، منطقی فکر می کند و برای هر حرکت خود دلیلی دارد، رهبران بسیار باهوشی هستند که می توانند به خوبی شرایط را درک کنند.

فال سال ۱۴۰۰ برای متولدین فروردین

متولدین فروردین ماه
متولدین فروردین ماه

در فال سالانه 1400 شما آمده است که امسال بالاخره تسلیم تغییرات جدید می شوید با کمال تعجب شروع به خواندن کتابهای شعر و سرودن شعر خواهید کرد. در طالع بینی شما آمده است که در مرداد و آذر باید بیشتر مراقب باشید و موقع امضای هر کاغذی دقت زیادی به خرج دهید. اگر خانم هستید امسال بسیار مراقب چرب زبانها و ظواهر فریبنده ی افراد باشید. هر کار بدون مشورتی که انجام دهید قطعا عواقب آن تا پایان عمر با شما خواهد بود.

افراد جدیدی سر راهتان قرار می گیرند که جاذبه ی زیادی دارند و پیشنهادهای عجیب و غریبی را مطرح می سازند. دقت کنید جاذبه ی این پیشنهادها در دراز مدت از بین می رود. اگر متاهل هستید مراقب حال همسرتان باشید مخصوصا اگر متولد خرداد باشد او گاهی عصبانی می شود و بی خود بهانه می گیرد و رفتارهای بدی از خود نشان می دهد نگران نباشید این ها گذرا است و به مرور حل خواهد شد.

با فرا رسیدن فصل بهار دیگر تصمیمات مهم را به تاخیر نیندازید. اگر آخرین مهلت را از دست دهید، تاوان آن می تواند شغل شما باشد. تمرکز کنید و اطلاعات شخصی خود را با کسانی که مورد اعتماد شما نیستند در میان نگذارید زیرا ممکن است آسیب ببینید.

با توجه به فال سال ۱۴۰۰ شما بهتر است که سعی کنید هم به خانواده و هم به دوستان بفهمانید که چقدر به آنها احترام می گذارید و می توانند بر روی شما حساب باز کنند. طالع بینی شما را نصیحت می کند که از دوست محبوب و صمیمی خود قدردانی کنید و خودخواه نباشید.

در آخر همه چیز برای شما به خوبی و خوشی خواهد گذشت در صورتی که در درگیریهای کاری ، شغلی و دعوائی دخالت نداشته باشید و یا آنها را ایجاد نکنید که در اینصورت گرفتار خواهید شد. همیشه یاد خدا را به خاطر داشته باشید و تنها از او کمک و یاری بخواهید.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : شما باید در طول این سال با همسرتان آرام و مهربان باشید. پیش بینی های اخترشناسی ازدواج در سال 2021 می گوید که زندگی زناشویی شما تا فروردین ۱۴۰۰ بسیار شاد خواهد بود. اما ممکن است بعد از گذشتن از ماه فروردین در ماه مهر با مشکلاتی روبرو شوید.

فال سالانه 1400 متولدین اردیبهشت

متولدین اردیبهشت ماه
متولدین اردیبهشت ماه

در فال سال شما آمده است که امسال با اقوام نزدیک خود اختلاف پیدا می کنید و آنها را ترک می کنید. سعی کنید با تفکر صحیح به رفع موانع و اختلافات بپردازید. گوش به حرف و شایعات و بدگویی ها ندهید. به دیگران حرفهای نیش دار و طعنه آمیز نزنید. با کلام دلنشین می توانید دیگران را به سوی خود جلب کنید و به تقویت عشق و محبت بپردازید.

علاوه بر این روی این موضوع کار کنید که همیشه خشم خود را کنترل کنید و کمی خونسرد باشید. تغییرات در خانه و یا یک حرکت و یا تغییر در ساختار خانواده نیز پیش بینی می شود. به هر صورت این اتفاق خواهد افتاد پس برای آن آماده باشید. در فال و طالع بینی سالانه 1400 شما آمده است که برخی از چهره های گذشته دوباره به زندگی شما باز خواهند گشت و زندگی شما باز هم با چیزهای فراموش شده و قدیمی روبرو خواهد شد.

با نگرش مثبت و چشم انداز تازه به زندگی در این سال شاهد به ارمغان آمدن پاداش های بسیاری برای خود خواهید بود. از نظر پولی خیلی بسیار حسابگر هستید و این سال نیز از این نظر هیچ تفاوتی با قبل از خود نخواهید داشت. برای دستیابی به منابع جدید مالی برنامه های خود را توسعه دهید اما یادگیری لذت بردن از زندگی هم نیاز به زمان دارد.

خبرهای بسیار شگفت انگیزی در سال 1400 خواهید داشت. مراقب نخستین گام های خود باشید. سال قبل خجالتی و سست بودید اما امسال نه مطمئنا گاهی از خودتان می پرسید چگونه ممکن است که در این موقعیت باشید و در موقعیت دیگر نه.

نیمه سال نقطه عطفی برایتان خواهد بود. شما الآن باید سخت کار کنید تا سطح زندگی عادی تان را حفظ کنید. پاییز و زمستان زمان های مناسبی برای مسافرت و ریکاوری هستند. شما موفقیت شغلی را جشن خواهید گرفت و خبرهای خوشایند خانوادگی تان را دنبال خواهید کرد.

در اواخر سال گاو ممکن است رکود اقتصادی پیش بیاید اگر احساس خسارت کردید از دوستتان بخواهید به شما مشاوره بدهد. همچنین هرگز فراموش نکنید که همیشه اول از خداوند بخواهید که کمکتان کند. تا قبل از پایان سال اهداف مالی و حرفه ای خود را اجرایی کنید و در این زمینه هیچ چیز را به تعویق نیندازید.

در آخر به یاد داشته باشید که بهتر است شما به شریک زندگیتان آزادی بیشتری در زندگی بدهید.مطمئن باشید این رفتار و جذابیت منحصر به فرد شما مجددا روابط شما را به حالت مطلوب قبل باز می گرداند.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : زندگی شما وارد مراحل پیچیده ای خواهد شد. همسرتان از دست شما بسیار عصبی می باشد سعی کنید که شادی را به شریک زندگی خود برگردانید آنگاه خواهید دید که همه چیز خود به خود خوب خواهد شد.

طالع بینی سال 2021 متولدین خرداد

متولدین خرداد ماه
متولدین خرداد ماه

فال سال ۱۴۰۰ برای خردادماهی های عزیز : در طالع بینی امسال شما آمده است که در عرصه مالی و اقتصادی وضعیت بسیار پایدار و ثابتی خواهید داشت. از این رو شما امسال می توانید با یک کاسه کردن منابع مالی خود وضعیت مالی خود را تحکیم بخشید. از این رو امسال برایتان سفرهای کاری نیز پیش خواهد شد. با این وجود سعی کنید به منظور استراحت و تجدید قوا سفرهای تفریحی را با اعضای خانواده نیز داشته باشید.

یکی از اخبار خوبی که امسال خواهید شنید این است که در نهایت شما فرد مورد علاقه تان برای زندگی مشترک را پیدا خواهید کرد. بخاطر مشغله های فراوانی که دارید ممکن است بد خلقی هایی با همسر خود داشته باشید و او را از خود رنجور کنید با او صحبت کنید و ایشان را در جریان اضطراب و تنشی که در محل کار با آن مواجه هستید قرار دهید تا شما را درک کند.

مشکلاتی دارید که تنها خداوند می تواند آنها را حل کند ، می توانید نذر و نیاز کرده و از خداوند درخواست کمک کنید تا موانعی که در سر راه شما قرار گرفته است را کنار بزند.

در فال سال ۱۴۰۰ شما آمده است که اگر درگیر بحث و جدالی شدید، به یاد داشته باشید که حتما آرامش و کنترل خود را حفظ نمایید. ممکن است در جریان درگیری سخنی بگویید که بعد ها از آن پشیمان شوید. به روابط خود توجه بیشتری داشته باشید. در این زمینه می توانید از هارمونی و آرامش لذت ببرید.

در پایان سال بر اساس طالع بینی های انجام شده ممکن است برخی هزینه های پیش بینی نشده مانند خرید های گران قیمت و هزینه های درمانی برای شما پیش آید، بنابراین بهتر است آینده نگر بوده و به بعد از این سال و خروج از این دوره طلایی نیز نگاهی داشته باشید. همچنین علیرغم برنامه شلوغی که در این سال دارید، سعی کنید خانه و خانواده مرکز توجه شما باشد.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : از طریق دوستان با کسی آشنا می شوید که بسیار مناسب ازدواج و تشکیل خانواده می باشد. وقت را تلف نکنید و به خانواده خود همه چیز را بگویید. در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست.

فال سال ۱۴۰۰ برای تیر ماهی ها

متولدین تیر ماه
متولدین تیر ماه

بر اساس فال سال 1400 شما امسال بر خلاف قبل هیچ چیز نمی تواند اعتماد به نفس شما را کم کند زیرا به درک متقابلی از خود و توانایی هایتان رسیده اید. در ابتدای سال اخبار خوبی می شنوید که مزد زحماتی است که قبلا کشیده اید. در سه ماه دوم سال فرصت های خوبی برای مسافرت به دور و نزدیک برای شما فراهم خواهد شد، فرصت را از دست ندهید اغلب چنین فرصت هایی در زندگی نصیب شما نمی شود.

امسال در زندگی عاطفی خود لذت زیادی را احساس خواهید کرد. با کسی آشنا می شوید که به خودی شما را درک می کند و می تواند باعث پیشرفت شما در هر زمینه ای بشود. در سال های گذشته همیشه بر اساس حدس هایتان تصمیم گیری کرده اید سعی کنید که امسال در تصمیم گیری های تان مردد نباشید بالاخره که باید تصمیم جدی بگیرید.

در زمینه کاری بیشتر از هر زمانی حس رقابت را با همکارانتان حس خواهید کرد به جای حسادت به دنبال پیشرفت و آموختن چیزهای جدید باشید. فال سال ۱۴۰۰ شما در زمینه کسب و کار میگوید که فرصت های پول سازی برای شما فراهم می شود مخصوصا اگر از برقراری ارتباط و اطلاعات و همچنین تکنولوژی بیشتر استفاده کنید.

اگر در این مواردی که گفته شد تخصص خاصی دارید پس حتماً انتظار سود زیادی را داشته باشید. معمولا ساده ترین روش ها بهترین روش ها هستند و روش های سنتی از روشهای تجربی فراتر خواهند رفت. زمان آن است بزرگ فکر کنید و به همه نشان دهید که شغل خود را در اولویت قرار داده اید و موفقیت شما تضمین شده است.

امسال شما 4 بار با چالش های سختی رو به رو خواهید شد که تحقیق و مشاوره با افراد با تجربه کلید موفقیت شما خواهد بود. همچنین ممکن است 6 هفته فکرتان درگیری یکی از دوستان و نزدیکانتان باشد ، اگر کمکی از دستتان بر می آید بی دریغ کمک کنید.

طالع سالانه 1400 شما می گوید که یادگیری مهارت های جدید مخصوصاً زبان کاملا به نفع شما خواهد بود پس وقتی را به فراگیری مهارتی اختصاص دهید زیرا در آینده می تواند کلید حل مشکلات بسیاری باشد اما نکته‌ای که وجود دارد این است که باید صبور باشید تا به موفقیت کامل برسید.

شما امکانات زیادی در اختیار خواهید داشت که نزدیکترین آنها در تحقق آرزوهایتان به شما کمک خواهند کرد و در آخر به شما توصیه می شود که سلامتی خود را مدیریت کرده و در هیچ چیز زیاده روی نکنید زیرا ممکن است تاثیرات منفی بر سلامت عمومی شما داشته باشد.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : زندگی زناشویی شما روز به روز قوی تر خواهد شد. علاوه بر این به نظر می رسد زندگی زناشویی شوخ طبعی دارید که باعث می شود سختی های زندگی را به خوبی پشت سر بگذارید. ایمان داشته باشید که شریک زندگی شما در تمام شرایط مانند نگهبان مراقب و پشتیبان شما خواهد بود.

فال سالانه امسال متولدین مرداد

متولدین مرداد ماه
متولدین مرداد ماه

در سال 1400 متولدین مرداد آمده است که اعمال نیک و خدا پسندانه انجام میدهید که در قبال این عمل ، خداوند صد چندان آن را ارزانی خواهد کرد و خودتان نیز خوشحال و مسرور خواهید شد. لازم است شما در مقابل همکاران و افراد صاحب منصب برای دفاع و اثبات موقعیت خود به اندازه کافی جسور و با شهامت باشید، این تنها راهی است که در این سال شما می توانید از نردبان موفقیت بالا بروید.

اعتماد به نفس ذاتی شما برا انجام تکالیف در زمان مقرر ستودنی است و این احساس را به زیر دستان و اطرافیان خود انتقال می دهید. بر طبق فال سالانه، شما اگر مجرد هستید ممکن است یک پیشنهاد ازدواج داشته باشید که شریک زندگی تان بسیار پایبند و متعهد به رابطه است. در زمینه روابط رمانتیک و عاشقانه برای شما سالی پر هیجان و سرشار از رضایتمندی با احساساتی رمانتیک و عاشقانه پیش بینی می کند.

در زمینه کسب و کار قراردادهای بزرگی با توجه به شغلتان بدست می آورید. می توانید در امور مالی محتاطانه تر اقدام کنید و سعی کنید به سرمایه گذاری های بهتری بپردازید. شما در تمام معاملات مالی خود با موفقیت روبرو خواهید شد و پول و نقدینگی زیادی در این سال برای شما پیش بینی می شود. بنابراین شما می توانید به اندازه کافی خرج کنید زیرا پول و ثروت زیادی از طریق معاملات مالی نصیب شما خواهد شد.

علل الخصوص در نیمه دوم سال معاملات مطلوب و خوبی پیش بینی می شود. تا قبل از پایان سال اهداف مالی و حرفه ای خود را اجرایی کنید و در این زمینه هیچ چیز را به تعویق نیندازید. در آخر اینکه توانایی مهم شما این است که در کارهای عملی هم به اندازه کارهای فکری ، توانمند،‌ خلاق و ماهر هستید اما نمی توانید به خوبی از آن استفاده کنید کمی وقت بگذارید تا در این زمینه پیشرفت کنید.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : طالع بینی ازدواج 1400 میگوید که زمان مناسبی برای ازدواج و تشکیل خانواده می باشد. ممکن است تفاوت هایی داشته باشید اما نیازی به فکر کردن در مورد فراز و نشیب های زندگی زناشویی نیست ، همه مشکلات با سر رسیدن خوشحال ترین لحظه ها به پایان می رسند. نزاع ها پیوند عشق شما را قوی تر می کند.

فال سال ۱۴۰۰ متولدین شهریور

متولدین شهریور ماه
متولدین شهریور ماه

در سال 1400 «گاو» برخلاف سال های گذشته تمام اقدامات آغاز شده از سوی شما با موفقیت انجام انجام خواهد شد. امسال برای شما بسیار هیجان انگیز خواهد بود، سرشار از شگفتی ها و سوپرایز هاست، نکته مهم این که قرار دادن زندگی عاطفیتان در راه رسیدن به اهدافتان بسیار سخت است اما باید انجام شود تا بتوانید به آن چیزی که می خواهید برسید.

امسال یک سال بسیار کم استرس خواهد بود و همه چیز در روال عادی خود و به سلامتی در حال حرکت مثل یک قایق در برکه ای آرام است. اگر مجرد هستید و قصد ازدواج دارید امسال بهترین فرصت می باشد زیرا در همه ی زمینه ها موفق می باشید و مشکلات کمی خواهید داشت. طبق پیش بینی های انجام شده رویاهای شما با کار سخت و پشتکار به یک واقعیت تبدیل خواهد شد.

فال سال ۱۴۰۰ به شما توصیه می کند که مواظب سلامتی پدرتان باشید و از او مراقبت کنید. زیرا شرایطی که دارد ممکن است بر بدن او اثر منفی بگذارد. در نیمه دوم سال برای شما معاملات مطلوب و خوبی پیش بینی می شود اما شما نباید بدون داشتن آگاهی سریعا همه را قبول کنید. سعی از افرادی که قبلا تجربه این گونه معاملات را داشته اند مشورتی خوب بگیرید.

در بخش ارتباطات شما همه چیز مرتب است تا ماه اردیبهشت، اما ممکن است روابط شما بین ماه های خرداد تا آذر دچار محدودیت شود. ممکن است با یک شخص نزدیک دعوا کنید و یا وارد یک بحث شوید، در کل باید از این مورد اجتناب کنید.

یک دوره عقب نشینی در ماه های آخر سال برای شما شروع می‌شود که باید در آن رفتار و اخلاق خود را در رابطه با وضعیت مالی تان مورد بررسی قرار دهید، اگر احساس کنید که رفتاری ناخوشایند و نامطلوب دارید که متناسب با شخصیت شما نمی باشد زمان آن فرا رسیده است که آن را کنار بگذارید.

در آخر اینکه در محیط کاریتان به دنبال این نباشید که انگیزه های دیگران را بفهمید. سعی کنید یک عضو کارآمد در گروه باشید و طوری عمل کنید که در جهت منافع همه باشد. کمی با همکاران خود سازش داشته باشید و زیاد لجباز و یک دنده نباشید. حریص نباشید و سعی کنید قدم به قدم به اهدافتان برسید. با توجه به فال سال گاو خودتان می شود فهمید که یک شبه نمی توان راه صد ساله را طی کرد. به مقصد رسیدن مهم نیست بلکه آموختن در مسیر است که به موفقیت شما معنا می دهد.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : با توجه به فال ازدواج شما امسال شرایط بسیار مثبت است. بعد از ماه شهریور تا پایان سال زمان مناسبی برای ازدواج است. اما افرادی که قبلاً ازدواج کرده اند ، در طول این سال تجربه های مفیدی خواهند داشت.

طالع بینی سال جدید متولدین مهر

متولدین مهر ماه
متولدین مهر ماه

مطابق فالنامه سال 1400 دو ملاقات مهم خواهید داشت که یکی در مورد مسائل تحصیلی و شغلی است و دیگری درمورد زندگی آینده تان. همچنین در اوایل سال ممکن است از طرف دوست یا برخی افراد نزدیک، مشکلاتی برای تان ایجاد شود. همچنین بهتر است زیاد اهل تظاهر نباشید ؛ بگذارید اطرافیان شما حقایق را ببینند با این اوصاف شما را بیشتر دوست خواهند داشت و موفق تر از گذشته خواهید بود.

در سال های گذشته همیشه لحظاتی داشته اید که دچار استرس و اضطراب شده اید. یان مشکل ریشه در عدم اعتماد به نفس شما دارد. اگر در سال 2021 میلادی سعی نکنید که این مشکل خود را بر طرف نکنید دچار دردسرهای زیادی خواهید شد که می تواند فرصت های زیادی را از شما بگیرد.

امسال آهسته پیش بروید و بنیادی ایجاد کنید که به اندازه کافی مستحکم باشد که تا آخرین زمان همینجور باقی بماند. سعی کنید روابط خود را با خود خدا قوی تر کنید. زیرا تنها اوست که می تواند به شما کمک کند. مطمئن باشید که نگاه و لطف پروردگار شامل حال شما شده و درهای رحمت به رویتان باز خواهد شد.

در سال گاو قبل از آغاز یک پروژه بهتر است مطمئن باشید که تمام ابزار و تجهیزات را فراهم و مهیا کرده اید سپس قبل از اینکه شروع به کار کنید بیندیشید و مطمئن شوید که همه جوانب کار را در نظر گرفته‌اید. اگر قبل از هر کاری اول وظایفی که در خانه دارید را انجام دهید خود و دیگران را از یک دردسر و گرفتاری بزرگ نجات داده‌اید. برای سلامتی، فعالیت در فضای باز و در هوای تمیز و خوب برایتان مناسب خواهد بود. می توانید هر هفته یک بار قدرت خود را بازیابی کنید.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : زندگی متفاوتی خواهید داشت. طبق اخترشناسی ازدواج شما امسال سرپرست خوبی برای خانواده خواهید بود. در این سال شادی ترین لحظه ها را تجربه خواهید کرد. مطمئناً از شریک زندگی خود خبر خوبی خواهید گرفت.

فال سال ۱۴۰۰ برای متولدین آبان

متولدین آبان ماه
متولدین آبان ماه

سال هزار و چهارصد برای شما سالی همراه با الهام گرفتن از همه چیزهای جدید و دنیای اطراف شما می باشد. در طالع بینی سالانه شما آمده است که مسافرت های خارجی برای شما در پیش می باشد که این ممکن است بخاطر شغل شما یا فقط یک مسافرت تفریحی به منظور تفریح کردن با دوستان و خانواده باشد.

فداکاری شما در این سال به تقویت روابط فعلی و ایجاد برخی تنش ها و حسادت ها منجر می شود. این ها همه می توانند چالش های امسال شما باشند اما یکی از وعده های امسال برای شما رشد درونی و بلند مدت شما و پاداش هاست. در طالع بینی سالانه شما دیده می شود که امکان دارد یک پیشنهاد ازدواج داشته باشید که از یک رابطه پرشور و انرژی خاص می گردد که سراسر عشق است.

امسال زمانی است که شما نیاز دارید که به شدت مراقب امور عاطفی خود باشید و توجه کنید. درست است که سال گذشته برای شما خیلی خوب نبود ولی امسال بالاخره خبرهای خوبی خواهید شنید. در سال ۱۴۰۰ سعی کنید این اخلاق خود که همیشه حق را به جانب خودتان می دهید و مدام در پی تصدیق خود می باشید را ترک کنید و از درگیر شدن در یک جنگ لفظی اجتناب کنید.

در تابستان امسال متحمل شکست های می شوید اما سعی کنید از این شکست ها درس بگیرید و اصلا به آن ها بیش از حد فکر نکنید وگرنه همچون سال گذشته هیچ تغییر و روند مثبتی را در زندگی خود احساس نخواهید کرد. سعی کنید وقتتان را صرف خانواده کنید، ابراز علاقه شما به آنها، خوشحالشان می کند. در آخر به خودتان باور و ایمان داشته باشته باشید و بجای فکر های منفی سعی کنید به چیزهای مفید و سازنده که می تواند در آینده شما تاثیر گذار باشد فکر کنید.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : امسال برای شما و همسرتان سالی پر از شادی با روزهای خوش زیادی خواهد بود. سو تفاهم و جر بحث های بسیار کمی خواهید داشت که به سادگی قابل حل شدن می باشد.

فال و طالع سال 1400 متولدین آذر

متولدین آذر ماه
متولدین آذر ماه

با کمک خدا و سعی و تلاش خودتان سال هزار و چهارصد ۱۴۰۰ برای شما در مسیر زندگی شغلی و شخصی تان موفق خواهد بود. بر طبق فال سالانه شما در سه ماهه اول سال در زمینه مراودات شانس خوبی خواهید داشت. نیمه اول سال نقطه عطفی برایتان خواهد بود. اما شما الان باید سخت کار کنید تا سطح زندگی عادی تان را حفظ کنید.

سه ماه آخر سال به نفع آنهایی که هنوز همسر ندارند می باشد. در این سال تغییرات زیادی در شغل تان ایجاد می شود. پارسال سخت کار می کردید و صبورانه انتظار می کشیدید و امسال بالاخره پاداش دریافت خواهید کرد. طالع بینی سال جدید شما می گوید که بهترین فصل برای شما پاییز پایدار، خواهد بود.

در سه ماهه سوم سال افتی پدید می آید. کسی درصدد سرقت خوشبختی شماست. از مشکلات فرار نکنید و با آنها روبرو شوید. زمانی که با افراد خائن نسبت به خود، مواجه می شوید خواهید دید قدرتمند تر از آن چیزی که فکر می کنید هستید.

به سراغ وجدانتان بروید و مطالب را بازگو کنید. عشق نزدیک تر از آن چیزی است که فکر می کنید. طبق طالع بینی امسال مجردها شانس بزرگی برای ملاقات با دلبر خود در این دوره خواهند داشت و آنهایی که در این مراودات هستند، دوباره به استقبال صلح و آرامش شان می روند.

شما از رقیبان خود هیچ چیز کمتر ندارید و با تصمیماتی عقلانی موفق خواهید شد پس آهسته پیش بروید و بنیادی ایجاد کنید که به اندازه کافی مستحکم باشد که تا آخرین زمان همینجور باقی بماند. به دلتان بد راه ندهید و به خدا توکل کنید و مطمئن باشید خداوند شما را همراهی خواهد کرد.

در سال 1400 سعی کنید یک اخلاق بسیار خوب به ویژگی های شخصیتی تان اضافه کنید. مثلا به جای اینکه سعی کنید حق را به جانب خودتان دهید و مدام در پی تصدیق خود باشید آرام بگیرید و از درگیر شدن در یک جنگ لفظی اجتناب کنید.

تا قبل از پایان سال اهداف مالی و حرفه ای خود را اجرایی کنید و در این زمینه هیچ چیز را به تعویق نیاندازید. اگر شما در محیط کار در همه روابط خود دچار مشکل هستید،مطمئن باشید که روابط شما با همه خوب خواهد شد. تمایل به کشف افق های جدید و چشم اندازهای بهتر از سال جاری برایتان به دست می آید.

در آخر اینکه در فال سال شما پیش بینی شده است که از انرژی های ستاره ای خوب امسال بهره مند خواهید شد بنابراین، می توانید، با آرامش، آینده خود را بسازید و حفظ کنید.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : در سال 1400 شما قبل از ازدواج شانس ملاقات چندین باره با شریک زندگی خود را خواهید داشت. علاوه بر این، شما با شریک زندگی خود دوستی خوبی خواهید داشت و به دنبال ازدواج خود خواهید بود.

فال سالانه جدید ۱۴۰۰ برای متولدین دی

متولدین دی ماه
متولدین دی ماه

در فال سالانه میلادی 2021 شما دی ماهی عزیز آمده است که امسال برای شما سالی پرمشغله اما ثمر بخش خواهد بود. برنامه شلوغی خواهید داشت، اما این شلوغی از سرعت شما کم نخواهد کرد. برعکس، هرچه بیشتر کار می کنید انرژی بیشتری هم می گیرید. شما اغلب اجازه می دهید که فلسفه بافی بر شعور عادی تان برتری پیدا کند ولی این کار می تواند امسال شما را به دردسر بیندازد؛

فکر و گمان می تواند مفید و سازنده باشد اما ممکن است شما را از مسیرتان منحرف کنند، تفاوت هایی که با دیگران دارید را تقویت کنید و در پی این نباشید که خود را همرنگ جماعت کنید. شما با استفاده از استعداد و تجربه خود ممکن است احساس خوبی در دیگران در محل کار ایجاد کنید. بر اساس فال و طالع بینی سال 1400 امسال رشد کسب و کار شما بسیار مطلوب خواهد بود.

در واقع امسال همان زمانی است که شما ممکن است در مورد بازسازی درونی خود کارهایی انجام دهید. مطمئن باشید در سال پیش رو شما قدرت خود را بدست می آورید و هر چیزی که شما همیشه می خواستید و در طلب آن بودید را بدست می آورید. متاسفانه امسال در زندگی عاطفی تان چیز زیادی رخ نخواهد داد.

اگر مجرد هستید شانس زیادی برای آشنایی با کسی که دوستش داشته باشید را نخواهید داشت و ممکن است گیر آدم نادرستی بیافتید. حتی ممکن است کسی که در قلب خود دوستش دارید و از عشق شما بی خبر است با شخص دیگری ازدواج کند. در طرف مقابل اما متاهل ها اوضاع تقریبا ثبات خود را حفظ خواهد کرد به شرطی که از کاه کوه نسازید و سر مسائل کوچک با همسرتان بحث نکنید. تا جای ممکن سعی کنید خودتان را به همسرتان نزدیک کنید و صمیمیتتان را افزایش دهید.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : در فال شما آمده است که ممکن است تأثیرات مثبت و منفی در زندگی متاهلی خود داشته باشید. طبق گزارش پیش بینی ازدواج ممکن است با همسرتان سوء تفاهم هایی داشته باشید.با آرام بودن و داشتن روابط خوب با همسرتان از نزاع های ناخواسته جلوگیری کنید. برای هر مسئله ای وحشت نکنید ، با شریک زندگی خود صحبت کنید تا همه مشکلات به خوبی حل شوند.

فال و طالع بینی 2021 متولدین بهمن

متولدین بهمن ماه
متولدین بهمن ماه

در آغاز سال 1400 ، انرژی خوب و مثبت زیادی را دریافت خواهید کرد. در طالع بینی شما آمده است که سرسختی و پافشاری، شما را در رسیدن به اهداف کاری تان به جلو پیش می برد. شما درست از توانایی های خودتان استفاده نمیکنید زیر صحیح است که شما یک رهبر بسیار خوبی هستید، اما متاسفانه خیلی در باد موفقیت های خود می مانید و به ریاست بازی کشیده می شوید، سعی کنید این رفتار خود را تصحیح کنید تا پیشرفت بیشتری داشته باشید.

سال جدید ممکن است یکی از دگرگون کننده ترین سال هایی اخیر زندگی شما باشد.  در سال جدید به هر کاری متوسل خواهید شد تا راه و روش خود را پیاده کرده و به هدف‌تان دست پیدا کنید.

طالع بینی سال جدید می گوید که اگر خانم هستید امسال در تلاش باشید که عادت غیبت کردن را سریعا کنار بگذارید چرا که دعواهای ناخوشایندی برای شما به همراه خواهد داشت. اگر کسی رازی را با شما در میان گذاشت، سعی کنید رازدار باشید و ذهن خودتان را زیاد درگیر آن نکنید.

فصل پاییز می تواند برای شما سرنوشت ساز باشد پس باید به روابط فردی اهمیت بدهید و لجباز نباشید. می توانید مشکلات را با سازش به آسانی حل کنید. به یاد داشته باشید که یک هدیه کوچک مثل گل رز می تواند هر کسی را خوشحال کند. امسال بیشتر به شرایط فیزیکی و بدنی خود اهمیت بدهید ، زمان مناسبی برای ورزش کردن است. بدن و ایمنی شما هر دو تقویت خواهند شد.

در پایان سال 1400، انرژی شما کمی کم خواهد شد و می توانید خستگی را در خود به راحتی احساس کنید. به گونه ای که انگار نزدیک است به خواب زمستانی بروید. شروع به بدتر شدن در کار و حرفه خود می کنید، اما بعد از این سال شلوغ، این ها طبیعی است و لازم نیست نگران باشید.

🧡 فال سالانه عاطفی شما : امسال زندگی عاطفی شما بیشتر از هر زمان دیگری به نحوه برخورد شما به همسرتان بستگی خواهید داشت. درست است که شما سرپرست خوبی برای فرزندانتان هستید اما سعی کنید در زمینه برخورد با همسرتان نیز پیشرفت هایی داشته باشید.

سال ۱۴۰۰ متولدین اسفند

متولدین اسفند ماه
متولدین اسفند ماه

در فال سال ۱۴۰۰ برای شما اسفند ماهی های عزیز سالی سرشار از پستی و بلندی پیش بینی شده است همچنین با نتایج مختلفی هم روبرو خواهید شد. ممکن است احساس کنید که زندگی شما دچار یک سری ناراحتی ها شده است، زیرا که فرصت هایی برای مشکلات مالی شما فراهم می شود و یا توسط اشخاص دیگر مورد انتقاد قرار می گیرید.

اگر برای خود برنامه های طولانی مدت دارید و مدت زمان زیادی است که صبر کرده اید در بخش دوم سال به نتایج بسیار عالی در ماه های مرداد تا آذر دست پیدا خواهید کرد. امسال باید از ریسک کردن های مالی اجتناب کنید. زیرا زمان خوبی برای انجام این کار نمی باشد. زمان خود را آزاد کنید و به پیاده روی بپردازید. امسال به شما توصیه می شود که بیشتر مواظب سلامتی تان باشید و رژیم غذایی مناسب بگیرید و حرکات یوگا را هر روز انجام دهید.

در طالع بینی میلادی 2021 شما پیش بینی می شود که زندگی خانوادگی و مسائل مربوط به عشق و احساسات تان مانند یک گل زیبا در باغ شکوفا خواهد شد. امسال موفق خواهید شد که کارهایی را انجام دهید که سال پیش ناتمام مانده است و سالی لذت بخش برای شما خواهد بود. امسال تصمیم می گیرید که سخت کار کنید مخصوصا در حیطه آموزش و پرورش، اما طبق گفته های گانش باید بیشتر احتیاط کنید.

اعتماد به نفسی که دارید باعث افزایش کارایی شما در این سال خواهد شد. سطح اعتماد بنفس زیادی دارید که باعث می شود به موفقیت های زیادی دست پیدا کنید. در آخر بر اساس فال سال هزار چهارصد خود همیشه به خود بگویید در طول این سال ها افت و خیزهای زیادی داشته ام ، اما امسال پیشرفت چشمگیری خواهم داشت. به یاد داشته باشید که سخت کار کردن مزایای زیادی نیز دارد!

🧡 فال سالانه عاطفی شما : در طی سال جاری سوء تفاهم هایی با شریک زندگی خود خواهید داشت. همه ی دعواهای شما به خاطر مسائل غیر مهم خواهد بود که بعد شما از آن پشیمان خواهید شد.

مطلب پیشنهادی برای مطالعه :‌ طالع بینی چینی سال تولد شما ، 99 درصد واقعی !

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.