سرگرمیفال

طالع بینی چینی سال تولد ☄️ نقاط ضعف و قوت تمامی نمادها

طالع بینی و نماد سال های چینی برای بررسی ویژگی های شخصیتی و رفتاری متولدین تمامی ماه ها

طالع بینی چینی افراد را بر اساس سال و حیوان تولد: در فرهنگ چینی متولدین هر سال میلادی یک نماد دارند که توسط آن می توانند از طالع و ویژگی های شخصیتی خود با خبر شوند. همچنین شما توسط این نماد می توانید بهترین و بدترین جفت خود را برای زندگی بشناسید. بدین منظور در ادامه با بخش طالع بینی ماگرتا همراه ما باشید.

هم‌چنین بخوانید: فال و طالع بینی اتفاقات امسال

طالع بینی چینی

فرمول تبدیل سال شمسی به میلادی

قبل از مطالعه طالع بینی چینی خود، لازم است ابتدا توسط فرمول زیر سال میلادی تولد خود را محاسبه کنید و بعد از جدول زیر ببینید که سال تولد شما چه حیوانی است و در نهایت ویژگی های آن را بخوانید.

اگر تاریخ تولد شما بین ۱ فروردین تا ۱۰ دی است
سال تولد خود با عدد ۶۲۱ جمع کنید

اگر تاریخ تولد شما از ۱۱ دی تا آخر سال است
سال تولد خود با عدد ۶۲۲ جمع کنید

اگر سال مورد نظر شما کبیسه بود
روز ۱۰ دی به ۱۱ ام و ۱۱ دی به ۱۲ ام تغییر می کند

جدول طالع بینی چینی سال تولد
جدول طالع بینی چینی سال تولد

پس از اینکه متوجه شدید حیوان سال تولد شما چیست می توانید از طریق منوی زیر ویژگی های مربوط به حیوان خود را مطالعه فرمایید.

🐭 ویژگی افراد سال موش

نقطه قوت متولدین سال موش:
فردی هستید که به راحتی می توانید دوستان و روابط اجتماعی عالی داشته باشید. شمع اقتصادی و تجاری بالایی دارید. توانایی خیلی جالبی در تجزیه و تحلیل مطالب و اطلاعات دارید. قابلیت تجسم سازی رویداد ها و دورنگری از بهترین های افراد سال موش صحرایی می باشد. جاه طلب هستید و فرصت‌هایی که دیگران نمی توانند آن را تشخیص دهند شما به راحتی آن ها را انتخاب می کنید.

نقطه ضعف متولدین سال موش:
به راحتی می توانید از کوره در بروید، عصبانی شوید و کنترل خود را از دست بدهید. موش همیشه ناراحت، ناراضی و گاهی عصبی است و همیشه بنا را بر گله و شکایت می گذارد. این افراد به روابط تجاری و اقتصادی اهمیت بیشتری نسبت به رابطه های عاشقانه و عاطفی می دهند. ماهیت موذیانه موش به صورت کینه توزی و بی پروایی و بی احتیاطی در انسان نمایان می شود.

بهترین همسر سال موش: اژدها، میمون
بدترین همسر سال موش: بز، اسب، خرگوش، خروس

🐮 خصوصیات افراد سال گاو

نقطه قوت متولدین سال گاو:
نماد قدرت و پشتکار، قدرت مواجهه با شرایط مختلف را دارید و جالب است بدانید که اعتماد به نفس بالایی در حل و فصل کردن مسائل دارید یعنی می توانید یک کار را به آخر برسانید حتی اگر آن کار را شما شروع نکرده باشید. شدیدا به این باور دارید که دارای قابلیت های زیادی هستید یعنی کمی هم خود متشکرید. در رابطه با روابط عاطفی بسیار وفادار هستید و خواهان یک رابطه بی حاشیه می باشید. گاو موجودی متفکر است و شاید به همین دلیل تنهایی را دوست دارد.

نقطه ضعف متولدین سال گاو:
بعد منفی شخصیت شما این می باشد که اگر فکر کنید چیزی به شما تعلق دارد فقط برای به دست آوردن آن می جنگید وسعی نمی کنید آن را به صورت منطقی به دست بیاورید. تقریبا آدم حریصی هستید یعنی دوست دارید که صد در صد یک چیز را داشته باشید. گاو با وجود ظاهر آرام حیوانی شیطان است و از اینکه کسی پایش را در کفشش بگذارد متنفر است. برای گاو عشق فقط یک سرگرمی دلپذیر است. او می تواند مهربان، وفادار و حتی احساساتی باشد، اما هرگز عاشق نمی شود.

بهترین همسر سال گاو: موش، مار، خروس
بدترین همسر سال گاو: اژدها، اسب، بز، سگ، خرگوش

🐯 نقاط قوت و ضعف افراد سال ببر

نقطه قوت متولدین سال ببر:
بر اساس طالع بینی چینی سال تولد شما شدیدا احساساتی می باشید و از بیان کردن احساستان هیچ ترسی ندارید.
در رابطه با عواطفتان می توانید بدون اینکه هیچ پرده یا فیلتری باشد حرف بزنید و لذا همین امر باعث شده است که شما ببر ها یکی از بهترین شاخص ها یا معیارهای مشخص برای روابط طولانی مدت یا شریک زندگی بودن خوب را داشته باشید. اعتماد به نفس بالایی دارید.

نقطه ضعف متولدین سال ببر:
از بزرگترین کشمکش های شما این است که از یک طرف احساسی هستید و از یک طرف دیگر دوست دارید که سلطه گر یا قدرت طلب باشید و موازنه کردن بین این دو گاهی سخت می باشد چون هم باید از طرفی احساسی بود و از طرفی دیگر قدرتمند و سلطه طلب. در عشق بسیار رک گو و صادق می باشید ولی همان حس سلطه طلبی گاهی باعث می شود که تنها بمانند. اگر کسی از اطرافیان به شما انتقاد کند، حتی اگر آن انتقاد درست باشد باعث ناراحتی شما می شود و می تواند باعث افسرده شدن شما نیز شود.

بهترین همسر سال ببر: اسب، سگ
بدترین همسر سال ببر: مار، میمون

🐰 طالع بینی چینی افراد سال خرگوش (گربه)

نقطه قوت متولدین سال خرگوش:
در جامعه از شما به عنوان فردی مهربان و خون گرم یاد می شود، خرگوش موجودی زود جوش است و بودن در کنار دیگران را بسیار دوست دارد. از رابطه های عاشقانه هیچ هراسی ندارید و کاملا عادی می توانید مثل همه رابطه ای عاشقانه را آغاز کنید. مار وقتش را بیهوده تلف نمی‌کند و کمتر عمرش را با پر‌گوئی و بیهوده گوئی از دست می دهد و به احساس و درک اولیه‌اش در موارد مختلف ایمان دارد.

نقطه ضعف متولدین سال خرگوش:
به صورت غیر عمدی مسائل بسیار مهمی را که در رابطه مهم هستند از یاد می برید مثلا فراموش می کنید که سالگرد ازدواجتان چه موقع می باشد ولی کاملا غیر عمدی. از مکان های شلوغ و مهمانی های شلوغ اصلا خوشتان نمی آید ولی اگر به شما بگویند که در رابطه با این مطلب ساعت ها بنشینیم و بحث منطقی کنیم استقبال بسیار خوبی از خود نشان می دهید. در روابط عاشقانه محافظ گر هستید یعنی مثل یک گارد از رابطه خود محافظ می کنید.

بهترین همسر سال خرگوش: سگ، بز، خوک
بدترین همسر سال خرگوش: موش، گاو، اژدها، خروس، اسب

🐲 طالع بینی چینی سال تولد اژدها

نقطه قوت متولدین سال خرگوش:
داشتن کاریزمای بالا و انرژی بسیار بالا از مشخصه های افراد این ماه می باشد. اگر داخل یک جمعی باشید همه شما را نشان می دهند و یا اگر وارد یک جمعی شوید قطعا همه متوجه حضور شما خواهند شد. در هر کار یا شغلی که مشغول هستید، همیشه نامبر وان می باشد چرا که بسیار باهوش هستید ولی جالب است بدانید که گاهی وقت ها بدون این که دلیلی داشته باشید از کوره در می روید و حتی بی ادب نیز می شوید.

نقطه ضعف متولدین سال خرگوش:
طالب هیچ گونه قوانینی نیستید و گاهی حتی خودتان می خواهید که قانون‌هایی که شما اعمال کردید را بقیه نیز به آنها عمل کنند. جزو آن گروه از مردم هستید که کاملا کمال گرا هستند و این باعث می شود که هم از خودتان و هم از اطرافیانتان انتظارات بالایی داشته باشید. مسائل عاشقی برای شما در اولویت نیست. به روابط خویشاوندی بسیار احترام می گذارید اما زیاد دوست ندارید در بین آن ها باشید.

بهترین همسر سال خرگوش: موش، میمون
بدترین همسر سال خرگوش: سگ، گاو، اژدها، خرگوش

🪱 طالع بینی چینی و خصوصیات سال مار

نقطه قوت متولدین سال مار:
طالع بینی چینی سال تولد می گوید که شما متفکر بزرگی هستید و همه کار ها را خودتان انجام می دهید. اگر هدفی داشته باشید برای رسیدن به آن تلاش می کنید ولی هیچ کس از آن خبر دار نمی شود. اهداف و کار های خود را با دیگران به اشتراک نمی گذارید. فردی زودجوش نمی باشید و با افراد زود دوست نمی شوید ولی اگر واقعا عاشق کسی شوید از هیچ چیزی مضایقه نمی کنید یعنی رمانتیک بازی تا آخرش و دلفریبی تا آخرش.

نقطه ضعف متولدین سال مار:
اگر نامزد شما برای سال مار می باشد سعی کنید آن را نسبت به خود حساس نکنید زیرا به شما حسادت می کند.
اطرافیان شما نمی دانند با شما چطور رفتار کنند شاید وقتی که به شما از دور نگاه می کنند فکر می کنند که سالهاست شما تنهایید ولی آگاه نیستند که سال ها با کسی در ارتباط هستید و دوستش دارید این یکی از بعد های شخصیتی شما می باشد. متفکر و کارگردان های خوبی هستید ولی پشت پرده و پشت دوربین دوست دارید بنویسید دوست دارید نقشه را بریزید و یک نفر دیگر آن را انجام دهد.

بهترین همسر سال مار: گاو، خروس
بدترین همسر سال مار: ببر، میمون، خوک

🐴 ویژگی های رفتاری افراد سال اسب

نقطه قوت متولدین اسب:
شدیدا کارکن هستید یعنی کار می کنید کار می کنید و فقط کار می کنید به عبارت دیگر سختکوش هستید. اسب همیشه آراسته و ستودنی می باشد. جذابیت جنسی او خیره کننده است و می داند چگونه لباس بپوشد. علاقه خاصی به مکان های عمومی مانند کنسرت، تئاتر و … دارد. روحیه اسب بسیار با فعالیت های سیاسی هماهنگ است و این گونه چیزها او را خوشحال می کند و به او اجازه رشد می دهد. به صورت کلی مردان و زنان متولد سال اسب باهوش تر، مستقل تر و با استعداد تر از دیگران هستند.

نقطه ضعف متولدین اسب:
بزرگترین مشکل متولدین سال اسب این است که با روابط عاطفی کمی کشمکش دارند و علتش این است که از لحاظ فردی آدم کاریی هستند و زود از کوره در می روند و به زندگی فردی زیاد اعتقاد دارند برای همین نمی توانند این بالانس رو بین زندگی فردی و زندگی عاطفی ایجاد کنند. شاید به تنهایی بازیگر خوب و مدیر خوبی باشید ولی به هیچ عنوان در کار های گروهی نمی توانید شرکت کنید چون اصلا اعتقادی به کار گروهی ندارید و دوست دارید خودتان یک کار را از صفر شروع کنید و به پایان برسانید.

بهترین همسر سال اسب: ببر، بز، سگ
بدترین همسر سال اسب: موش، گاو، خرگوش، اسب

🐏 طالع بینی خصوصیات متولدین سال گوسفند

نقطه قوت متولدین سال گوسفند:
در میان افراد جامعه شخصیت دوست داشتنی، بخشنده و مهربانی دارید. دوراندیش هستید و می شود گفت سنگ تمام دوستانتان هستید. آدمی بسیار راز دار می باشید و می شود با خیالت راحت به شما اعتماد کرد. عاشق موزه کارهای هنری و طبیعت هستید و گاهی خودتان هم دستی در کار های هنری و موسیقی دارید. مردان و زنان متولد سال بز مهربان، مؤدب، جاه طلب و سخاوتمند هستند و با رویی گشاده به یاری نیازمندان می شتابند.

نقطه ضعف متولدین سال گوسفند:
بعد منفی تیپ شخصیتی شما این می باشد که از فیزیک خود همیشه شاکی هستید زیرا فکر می کنید تنها چیزی که شما رو از لحاظ شخصیتی یا فردی پایین می تواند پایین بکشد تیپ ظاهری شما می باشد. با اینکه آدم بسیار مهربان و بخشنده ای می باشید ولی هیچ وقت دوست ندارید کسی این صفات را بیان کند زیرا خجالت زده می شوید. برج جدی دیگران را مسئول هر اتفاقی می داند. متولدین این سال خود را در قبال شرایط و اتفاقات مسئول نمی داند و در نهایت همه چیز را به بخت و اقبال حواله می کنند.

بهترین همسر سال گوسفند: خرگوش، اسب، خوک
بدترین همسر سال گوسفند: موش، گاو، سگ

🐵 نقاط قوت و ضعف افراد سال میمون

نقطه قوت متولدین سال میمون:
طبیعت بسیار فعال و انرژی بالایی دارید. مانند نوک پرگار عمل می کنید و هرکجا که باشید افراد را به طرف خودتان جلب می کنید و در کل سیستم آهن ربایی بالایی دارید. متولدین این سال پدرهای خیلی خوبی می توانند باشند ولی بچه ها را خیلی لوس بار می آورند. میمون باسواد و فرهیخته است و حافظه قوی دارد. در صورت لزوم می تواند حتی کوچکترین جزئیاتی را که خوانده، دیده یا شنیده به خاطر بیاورد. به همان اندازه که میمون حیله گر است، هم سیاستمدار است و هم زیرک و می تواند در بدترین شرایط از خود محافظت کند و از هر عقده ای خلاص شود.

نقطه ضعف متولدین سال میمون:
بعد منفی شخصیت شما این است که بسیار حراف می باشید ولی جالب است بدانید شما در یک شرایط خیلی خاص و بد می توانید به راحتی جک بگوید و لبخند بر لب داشته باشید و به قول معروف ماجرا را کاملا به نفع خودتان عوض کنید به همین دلیل می گویند که افراد سال میمون قابل اعتماد نمی باشند. میمون از نظر روانی آشفته است و به شدت به خاطرات خود متکی است.

بهترین همسر سال میمون: موش، اژدها
بدترین همسر سال میمون: ببر، مار، خوک

🐔 ویژگی شخصیتی افراد سال خروس

نقطه قوت متولدین سال خروس:
قدرت بالایی در ساخت و ساز و کارهای صنعتی و دستی دارید، بدون هیچ مشکلی می توانید نظر و ایده خود را بیان کنید. مهارت جالبی در جلب کردن توجهات دارید یعنی اگر وارد جمعی شوید همه را به خودتان جلب می کنید. در بسیاری از مسائل وسواس و دقت بالایی دارید یعنی بیش از حد وسواسی هستید و این هم گاهی خسته کننده می باشد. شریک زندگی و دوست بسیار با وفایی هستید. معمولا در کارهایی که شروع می کنید به نتایج خوبی می رسید چون وسواس کاری بالایی دارید. خروس معمولاً هر کاری از دستش بر می آید انجام می دهد و اگر با تمام وجود این کار را نکند، هیچکس از او ناامید نخواهد شد.

نقطه ضعف متولدین خروس:
خروس معتقد است که همیشه حق با اوست و می داند چه کار می کند. به هیچکس اعتماد ندارد و خود محور است، اما از طرف دیگر بر نصیحت دیگران پافشاری می کند و آنها را به آخر می رساند. از آنجا که خروس موجودی خواب آلود است، گاهی اوقات خیلی جذب تنبلی می شود. چون خروس ذاتاً اسراف می کند، هر چه به دست می آورد خرج می کند. همچنین می تواند ریسک های تجاری بزرگی را متحمل شود که آن را تا مرز ورشکستگی پیش می برد و زندگی اش را نابود می کند. این اتفاق ناگوار حاصل خیالات اوست.

بهترین همسر سال خروس: گاو، اژدها، مار
بدترین همسر سال خروس: خروس، سگ، خرگوش

🐶 طالع بینی چینی ویژگی های افراد سال سگ

نقطه قوت متولدین سال سگ:
طالع بینی چینی سال تولد شما را فردی با وفا و بسیار صادق قلمداد می کند. جالب است بدانید که آدم های بسیار با انصافی هستند و عدالت رو کاملا بر قرار می کنند. اگر قرار باشد در رابطه با چیزی قضاوتی انجام شود شخصیت سال سگ بهترین قاضی می باشد. شیوه های خاصی در حل کردن مشکلات و معماها و مسائل دارند و کاملا با بقیه متفاوت هستید. بعد از متولدین سال ببر شما می توانید دومین گزینه برای زندگی خوب و بلند مدت باشید.

نقطه ضعف متولدین سال سگ:
بعد منفی شما این است که توازن بین منصف بودن و عادل بودن و انتقاد کردن رو نمی توانید پیدا کنید. چون آدم های خوبی هستید در رابطه با دوستانتان اگر قرار باشد یک انتقاد بکنید حتی اگر سازنده باشد این وسط گیر می کنید که انتقاد بکنم شاید ناراحت شود و این منصفانه نیست و از انتقاد کردن منصرف می شوید . درسته که بسیار وفادار و صادق هستید ولی اگر کسی در حق شما بدی کند کاملا در یادتان می ماند تا جبران کنید.

بهترین همسر سال سگ: ببر، خرگوش، اسب
بدترین همسر سال سگ: اژدها، بز، خروس

🐷 طالع بینی متولدین سال خوک

نقطه قوت متولدین سال خوک:
در مورد دوستان و روابط اجتماعی بسیار صبور و شکیبا هستید و اگر از کسی اشتباهی سر بزند به راحتی فراموش می کنید. دارای فنای بیان زیاد بالایی نیستید ولی خیلی مهربان هستید و اگر بدانید کسی به شما مهربانی می کنه حتما جوابش را می دهید. نحوه خرج کردن پول و صحیح خرج کردن آن برای شما بسیار اهمیت دارد. عاشق خوردن، رستوران رفتن و امتحان کردن غذاهای مختلف هستید. دروغ نمی گوید و اگر مطلع شوید کسی به شما دروغی گفته است خیلی ناراحت می شوید چون آدم بسیار ساده ای هستید و می توانید همه چیز رو باور بکنید.

نقطه ضعف متولدین سال خوک:
در محیط بیرون از خانه می تونید آدم بسیار مودبی به نظر برسید ولی در خانه نسبت به شریک زندگی بسیار عصبانی بشید و خودتان را تخلیه بکنید، دلیلش هم این است که فکر می کنید که تنها آدمی که باید شما و ناراحتی‌هایتان را تحمل کند شریک زندگی‌تان می باشد. در رابطه با روابط عاطفی آهسته آهسته قدم بر می دارید. خوک به ندرت دروغ می گوید و آن هم در مواردی است که می خواهد خود را از خطر برهاند.

بهترین همسر سال خوک: بز، خرگوش
بدترین همسر سال خوک: مار، خوک، میمون

فال های پیشنهادی:
فال عطسه واقعی روزهای هفته
فال و پیش بینی اتفاقات ماهانه
فال احساس طرف مقابل یونانی

🔰 به پایان مقاله طالع بینی چینی سال تولد شما رسیدیم، اگر این نوشته مورد توجه‌تان قرار گرفته است حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین اگر سوالی دارید آن را از بخش نظرات بپرسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

2 دیدگاه

  1. فائزه گفت:

    اممم
    1388 میشه چه سالی در این جدول ؟؟

    1. زنجیران گفت:

      سال 2009 که سال گاو می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *