سرگرمیفیلم و بازی

قسمت 5 مانکن + [ دانلود قسمت پنجم سریال Mannequin ]

دانلود قسمت پنجم سریال مانکن به همراه داستان پنج Mankan

دانلود قسمت ۵ سریال مانکن – Mankan : به کارگردانی حسین سهیلی زاده ، با تاخیر دوشنبه ۱ مهر ماه وارد شبکه ی نمایش خانگی شد.

در خلاصه قسمت 5 مانکن آمده است که : « کاوه همه داستان آزادی پدرش یعنی سلمان تعریف می کند و وی را از خانه خود بیرون می کند. کاوه در پی عصبانیت خود به سراغش کتایون میرود و… »  با سریال ماگرتا همراه باشید .

بنر قسمت پنجم مانکن
قسمت 5 مانکن

دانلود سریال مانكن قسمت پنجم

دانلود قسمت پنجم سریال مانکن با کیفیت بالا Mannequin Series

پوستر قسمت پنجم مانکن
پوستر قسمت پنجم مانکن

خلاصه داستان سریال مانکن ۵

در قسمت قبل دیدیم که همتا با اخگر دیدار کرد و از او خواست که برایش کاری پیدا کند. اخگر هم با کمال میل وعده‌ی یک شغل را به او داد و ضمن ابراز تاسف برای مرگ مادر بزرگ همتا، باز هم کاری که می‌کند را در برابر لطف و بزرگواری همتا چیزی نمی داند.

همتا به آدرسی رفت که ژیلا ، همان دختری که باعث آشنایی او با اخگر شد، در یک آرایشگاه بزرگ و لوکس منتظر او بود. ژیلا کلید آرایشگاه را به همتا داد تا او در آن جا بماند و بعد از نیز در همان جا کار کند.

سلمان، پدر کاوه ، در میان استقبال خانواده اش از زندان آزاد شد. اما از همان اولین لحظه‌ی آزادی فکر کسی که هفت میلیارد تومان بدهی او را به شکل ناشناس پرداخت کرده است رهایش نمی‌کند. او به جز این مساله با آزادی اش تغییراتی را در کاوه می‌بیند که برایش تعجب آور است.

کاوه، اسیر و اجیر کتایون، هر کاری که او بخواهد و در هر زمانی که او بخواهد باید انجام دهد و توان سرپیچی ندارد.

در شرکت باید نقش یک بیزینس من را ایفا کند که در جلسات کاری کتایون حضور پیدا می‌کند و در خانه و در مقابل مهمان‌های کتایون باید نقش یک عاشق را بازی کند که از مهمان‌های او استقبال می‌کند و برایشان کباب می‌پزد.

سلمان که به کاوه مشکوک است دست به تعقیب او می‌زند و نهایتا رد او را تا شرکتی می‌زند که به نام صوفیان است. کتایون صوفیان .

بازیگران سریال مانکن :

بازیگران سریال مانکن : محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی، امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، بهشاد شریفیان، نفیسه روشن، علی فرهنگی، رابعه مدنی، پانته‌آ کی‌قبادی، بهزاد محسنی، بهزاد خلج، الهام پاوه نژاد، رضا توکلی، همایون ارشادی، لیندا کیانی، شبنم قلی خانی، محمد صادقی و عارفه معماریان

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *