سرگرمیفیلم و بازی

قسمت 8 مانکن + [ دانلود قسمت هشتم سریال Mannequin ]

دانلود قسمت هشتم سریال مانکن به همراه خلاصه داستان هشتم Mankan

دانلود قسمت ۸ سریال مانکن – Mannequin : به کارگردانی حسین سهیلی زاده ، دوشنبه ۲۲ مهر ماه وارد شبکه ی نمایش خانگی شد.این مجموعه در ۲۶ قسمت به قلم بابک کایدان نگاشته شده و از مرداد امسال فصل اول آن منتشر شد. این مجموعه اولین اثر حسین سهیلی‌زاده در شبکه نمایش ‌خانگی است که داستانی اجتماعی و عاشقانه را روایت می‌کند.

در خلاصه قسمت 8 مانکن آمده است که : « همتا وارد یک مافیای خطرناک می شود و در جستجوی راز زندگی کاوه است تا اینکه بفهمد او برای چه عشقشان را بهم زده است که… »  با سریال ماگرتا همراه باشید .

دانلود سریال مانكن قسمت هشتم

دانلود قسمت هشتم مانکن با کیفیت بالا Mannequin Series

پوستر قسمت هشتم مانکن
پوستر قسمت هشتم مانکن

خلاصه داستان مانکن ۸

در قسمت هفتم سریال مانکن دیدیم که خانواده‌ی کاوه او را طرد کردند. همتا نیز عضوی از دستگاه مرموز اخگر شد و بعد از ۱۸ ماه به طور اتفاقی کاوه و همتا با یکدیگر روبرو شدند آن هم در شرایطی که همتا در جاده‌ای خلوت از دست چند موتور سوار می‌گریخت و کاوه تصادفا او را دید.

در گوشه دیگر داستان معلوم شد فردی که در درگیری با کاوه زخمی شده برادر اخگر است و طولی نکشید که در بیمارستان جان داد.

اخگر همه‌ی افرادش را بسیج کرد تا همتا را پیدا کنند. همتایی که اکنون کنار کاوه است و آن‌ها از طرفی باید از چشم کتی دور باشند و از طرفی نیز هم نباید ردی از خود به اخگر و دار و دسته اش نشان دهند.

مانکن در قسمت هفتم با پرشی ۱۸ ماهه از روی بسیاری از اتفاقات گذر کرد. اتفاقاتی که مربوط به جدا شدن و دوری کاوه از خانواده اش و حل شدن او در دنیای کتی و همچنین مربوط به ماندگار شدن همتا در تشکیلات اخگر و مسائلی است که موجب فرار او از چنگ برادر اخگر می‌شود.

در واقع مانکن در قسمت قبل در نقطه‌ی عطفی قرار گرفت که از این جای قصه به بعد هم باید به سوالاتی درباره‌ی ۱۸ ماه دوری کاوه و همتا و آن چه بر آن‌ها گذشته پاسخ دهد و هم جریان حال را پیش ببرد و نگاه به آینده داشته باشد. چه بسا که سوالاتی قبل‌تر از این ۱۸ ماه نیز هنوز بی پاسخ است. فرارو

خلاصه ای از قسمت هشتم مانکن
خلاصه ای از قسمت هشتم مانکن

بازیگران مانکن :

بازیگران سریال مانکن : محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی، امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، بهشاد شریفیان، نفیسه روشن، علی فرهنگی، رابعه مدنی، پانته‌آ کی‌قبادی، بهزاد محسنی، بهزاد خلج، الهام پاوه نژاد، رضا توکلی، همایون ارشادی، لیندا کیانی، شبنم قلی خانی، محمد صادقی و عارفه معماریان

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *