سرگرمیفیلم و بازی

قسمت 12 مانکن + [ دانلود قسمت دوازدهم سریال Mannequin ]

دانلود قسمت ۱۲ سریال مانكن قسمت دوازدهم به همراه خلاصه داستان Mankan

دانلود قسمت ۱۲ سریال مانکن – Mannequin : به کارگردانی حسین سهیلی زاده ، دوشنبه ۲۰ آبان ماه وارد شبکه ی نمایش خانگی شد.این مجموعه در ۲۶ قسمت به قلم بابک کایدان نگاشته شده و از مرداد امسال فصل اول آن منتشر شد.

در خلاصه قسمت 12 مانکن آمده است که : « کاوه از کتی درخواستی دارد . کتی می فهمد که کاوه عاشق دختره است . اخگر پدر همتا را مجبور میکند که به سمت مادرش شلیک کند که… »  با سریال ماگرتا همراه باشید .

بنر قسمت دوازدهم مانکن
بنر قسمت دوازدهم مانکن

دانلود سریال مانكن قسمت دوازدهم

دانلود قسمت دوازدهم مانکن با کیفیت بالا Mannequin Series

پوستر قسمت دوازدهم مانکن
پوستر قسمت دوازدهم مانکن

خلاصه داستان مانکن ۱۲

در قسمت قبل دیدیم که ژیلا تاوان خیانتش به اخگر را پس داد. او که در فکر فرار از نزدیکی اخگر و خروج از کشور بود ناگهان با افراد اخگر مواجه شد، در حالی که پسرش را گرفته اند و با چاقو منتظر او بودند.

همتا نیز با شنیدن خبر مریضی مادرش تصمیم گرفت که خودش را زودتر به خانه‌ی مادرش برساند. او با کاوه تماس گرفت و در جریانش گذاشت و کاوه نیز از همتا خواست که هر جایی می‌خواهد برود با بهرام برود.

مشکل مصنوعی بودن و در نیامدن کنش‌ها در سریال مانکن کماکان به چشم می‌خورد. تمام اتفاقاتی که تصور می‌شود می‌توانند عطف‌های تاثیر گذار داستانی مانکن باشند گویی یکی یکی بی تلاشی برای تاثیر گذاری تعریف می‌شوند و از روی آن‌ها پریده می‌شود.

اصرار مانکن به بعضی چیز‌های تکراری اش هم قابل درک نیست. سریال بار سنگینی را بر دوش کاراکتری گذاشته است که جدای از این که بازیگرش توانایی‌های بازیگری بسیار محدودی دارد، خود کاراکتر هم خیلی جذاب از آب در نیامده است. تکیه و اصرار به کار‌های ابلهانه و مثلا با مزه بهرام از تمهیدات غیر قابل درک مانکن است.


بازیگران : محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی، امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، بهشاد شریفیان، نفیسه روشن، علی فرهنگی، رابعه مدنی، پانته‌آ کی‌قبادی، بهزاد محسنی، بهزاد خلج، الهام پاوه نژاد، رضا توکلی، همایون ارشادی، لیندا کیانی، شبنم قلی خانی، محمد صادقی و عارفه معماریان

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *