سرگرمیفیلم و بازی

قسمت 15 مانکن + [ دانلود قسمت پانزدهم سریال Mannequin ]

دانلود قسمت ۱۵ سریال مانكن قسمت پانزده به همراه خلاصه داستانی Mankan

دانلود قسمت ۱۵ سریال مانکن – Mannequin : به کارگردانی حسین سهیلی زاده ، دوشنبه ۱۱ آذر ماه وارد شبکه ی نمایش خانگی شد.این مجموعه در ۲۶ قسمت به قلم بابک کایدان نگاشته شده و از مرداد امسال فصل اول آن منتشر شد.

در خلاصه قسمت 15 مانکن آمده است که : « کاوه برای کتی غیرتی می شود. کتی از ماجرای کاوه و راز عاشقانه اش بو می برد. اخگر شخصا به دفتر کتی می آید که…»  با سریال ماگرتا همراه باشید .

دانلود قسمت پانزدهم سریال مانكن

دانلود قسمت پانزدهم مانکن با کیفیت بالا Mannequin Series

پوستر قسمت پانزدهم مانکن
پوستر قسمت پانزدهم مانکن

خلاصه داستان مانکن ۱۵

در قسمت قبل دیدیم که ژیلا برای انتقام گرفتن از اخگر و جبران کار‌هایی که با او کرده بود تصمیم گرفت که با کاوه و همتا همکاری کند. او در مقابل اخگر وانمود کرد که داستانی که برایش در باره‌ی ربودن او و پسرش تعریف کرده است را باور کرده است و در پی انتقام از همتا و دوستان اوست.

از طرف دیگر وضعیت رابطه و زندگی و کار همتا با کاوه و نزدیک بودنش به کتی برای هر دوی آن‌ها به سختی می‌گذرد و هر لحظه‌ی آن‌ها آبستن آشکار شدن رابطه شان با هم و فهمیدن کتی است.

همتا هم باید باید برخورد‌های زننده‌ی کتی را تحمل کند و همچنین باید شاهد مهر ورزیدن کاوه به کتی در میان جمع باشد. دیدن این اتفاقات و اشک‌های گاه و بی گاه او هم به زودی برایشان گران تمام می‌شود چرا که یکی از کارمندان کتی از موضوع بو می‌برد و به همتا نزدیک می‌شود.

مانکن و شخصیت هایش به روز‌های پر برخورد خودشان رسیده اند. برخورد اخگر و ژیلا، کاوه و کتی، سلمان و همتا. حالا انگیزه‌های اکثر شخصیت‌های سریال مشخص شده است و باید دید که در کشمکش میان آن‌ها کدام یک می‌توانند به اهداف خودشان برسند.

خلاصه قسمت ۱۵ مانکن

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − یک =