فناوری

بهترین بازی های فکری اندروید برای پرورش مغز و ذهن ۲۰۱۹

بررسی و دانلود بهترین بازی های فکری معمایی اندروید در سال 2019 با بیشترین امتیاز

بهترین بازی های فکری اندروید :‌ بازی‌های فکری معمایی از سبک‌های بسیار پر طرفدار در دنیای بازی‌های اندرویدی است که می تواند هر کسی را به چالش بکشد. اگر شما هم عاشق به چالش کشیدن ذهن خود هستید امروز می خواهیم تعدادی از این بازی ها را به شما معرفی کنیم پس در ادامه با بخش بازی های اندروید ماگرتا همراه باشید.

چرا بازی های فکری ؟ سال ها پیش دانشمندان به این نتیجه رسیده بودند که اگر حافظه کاری انسان با بازدهی بهتری به فعالیت های خود ادامه دهد می توانید موضوعات را با سرعت بیشتری فرا بگیرید.

[su_box title=”مطالب مرتبط”]

[/su_box]

بازی فکری معمایی Peak اندروید

بازی فکری پیک
بازی فکری پیک

بازی فکری اندروید Peak – مغز خود را با این بازی آموزشی به چالش بکشید و مهارت های شناختی خود را تحت فشار قرار دهید. Peak با انواع بازی های سرگرم کننده ، حافظه ، توجه ، حل مسئله ، چابکی ذهنی ، واژگان ، هماهنگی ، خلاقیت و کنترل احساسات را به چالش می کشد. این بازی مانند مربی شخصی برای مغز شماست و به شما کمک می کند پیشرفت کنید ، تمرین های ذهنی را برنامه ریزی کنید و همچنین یادآوری هایی را ایجاد کنید تا هرگز آنها را از دست ندهید.

💡 در سال 2016 ، Peak توسط Google Play به عنوان یکی از بهترین برنامه های اندرویدی انتخاب شد.

بازی فکری اندروید Lumosity

 
Lumosity یکی دیگر از بهترین انتخاب ها از بین بازی های فکری و پرورش مغز اندروید است که با مجموعه ای از بازی های سرگرم کننده ، تحریک کننده و تمرین برای آموزش ذهن شما ، بهبود مهارت های حل مسئله ، حافظه و تمرکز همراه است. در این بازی بیش از 40 بازی مغزی برای به چالش کشیدن 5 توانایی شناختی و آزمایش تفکر انتقادی شما در دسترس است. بازی ها به قدری کوتاه هستند که به راحتی در برنامه روزمره شما قرار می گیرند.

بهترین بازی های فکری اندروید Memorado

بازی پرورش ذهن ممرادو
بازی پرورش ذهن ممرادو

Memorado – Brain Games Premium از بهترین بازی های فکری اندروید می باشد که شامل بازی ها و تمرین های فکری می باشد و به شما امکان تقویت مغز را خواهد داد. تمرین هایی که در طول بازی به شما نمایش داده می شود بر اساس مهارت هایی است که برنامه طبق پاسخ گویی های شما به دست آورده است. همچنین در این برنامه شاهد نمایش آمارها و نمودارهای مختلفی خواهید بود که میزان پیشرفت شما در طول بازه زمانی که از برنامه استفاده کرده اید را نمایش می دهد.استودیو سازنده تنها روی بخش آموزشی حساب باز نکرده و بازی های Memorado به خوبی می توانند بازیکن ها را سرگرم کنند.

بازی چالشی معمایی Elevate

 
بازی فکری اندروید Elevate – Brain Training Pro مجموعه ابزارهایی برای تمرکز و تسلط شما در گوشی ارائه می دهد. این برنامه با هدف بهبود تمرکز، مهارت سخنوری، سرعت پردازش و موارد دیگر طراحی شده است.ا استفاده از این اپلیکیشن، شما قادر خواهید بود به شکلی حرفه ای و علمی مهارت های مهم زبان انگلیسی خود را تقویت نمایید.

بازی چالشی NeuroNation اندروید

بازی فکری معمایی NeuroNation
بازی فکری معمایی NeuroNation

با NeuroNation ، مغز خود را با 29 تمرین سرگرم کننده و 7 دوره آموزشی متناسب و شخصی آموزش دهید. بازی های فکری مغز موجود در اینجا فقط برای حل آسان نیست بلکه بازی سرگرم کننده است.به واسطه تمرین هایی که در برنامه NeuroNation – Brain Training گنجانده شده است قابلیت افزایش تصمیم گیری نیز برای کاربران وجود دارد.

Skillz – Logical Brain Game

بازی فکری معمایی اسکیل زد
بازی فکری معمایی اسکیل زد

بازی فکری اندروید Skillz مهارتهای حافظه شما را آزمایش کرده و مغز شما را پرورش می دهد. صرف نظر از سن ، هر کسی می تواند این بازی منطقی را انجام دهد زیرا این بازی یک تست مهارت است. با Skillz می توانید حافظه خود را بهبود بخشیده ، رفلکس های خود را آموزش داده ، دقت خود را افزایش داده ، توانایی لمس خود را ثابت کنید ، سرعت خود را افزایش داده و هماهنگی رنگ را با بازی انواع مختلف یاد بگیرید.

Brainilis – Brain Games

بازی چالشی معمایی برینلیس
بازی چالشی معمایی برینلیس

Brainilis مغز شما را با بازی های حافظه ، منطق ، ریاضی و تمرکز به چالش می کشد. این بازی فکری برای بزرگسالان با 3 سطح دشواری برای هر بازی مناسب تر است. برای شروع بازی نیازی به دسترسی به اینترنت ندارید و یک حساب کاربری ایجاد می کنید.

بازی معروف فکری Brain Wars

بازی فکری برین وارز
بازی فکری برین وارز

Brain Wars برترین بازی تمرکزی اندروید با ایجاد رقابت و اهدای جایزه، مخاطب را به انجام مراحل بیشتر دعوت می کند.قدرت مغز خود را در برابر دوستان افزایش داده و آن ها را به چالش بکشانید. مراحلی که مسلما کمک شایانی به پویایی ذهن شما می کنند. 12 مرحله با مکانیزم های مختلف در بازی قرار داده شده تا قسمت های مختلف مغز خود را آزمایش کنید.

Left vs Right: Brain Games for Brain Training

 
بازی Left vs Right: Brain Games for Brain Training شامل 50 بازی کل است که مغز شما را در یک یا بیشتر از 6 گروه آزمایش و آموزش می دهند.

بازی فکری اندروید CogniFit

 
CogniFit تنها برنامه آموزش و بازی های مغزی است که به شما امکان می دهد حافظه و مهارت های شناختی خود را به روشی حرفه ای و سرگرم کننده ارزیابی و بهبود بخشید. مغز خود را آزمایش کنید و در مورد توانایی های شناختی و عملکرد شناختی خود بیشتر بدانید. این برنامه می تواند مهارت های شناختی افراد سالم را ارزیابی و آموزش دهد و عملکرد مغز را در افرادی که دچار نوعی کاهش شناختی یا اختلال می شوند تحریک کند.

در این بخش از مجله اینترنتی ماگرتا به بررسی بهترین بازی های فکری اندروید در سال 2019 پرداختیم. نظر شما در مورد این سبک از بازی های چه می باشد ؟ با ما از طریق بخش نظرات در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهار =