ترفندفناوری

آموزش افزایش دو برابری سرعت گوشی اندروید بدون روت کردن

چگونه سرعت گوشی اندرویدی خود را زیاد کنیم ؟

آموزش افزایش سرعت گوشی اندروید : گوشی های اندرویدی همواره با گذشت زمان دچار افت سرعت می شوند و روش های مختلفی مانند پاک کردن حافظه Cach و … می تواند به سرعت بخشیدن به عملکرد گوشی های اندرویدی وجود موثر باشد ، اما در امروز در بخش ترفند ماگرتا روشی را برای شما آماده کرده ایم که بدون نیاز به روت کردن موبایل باعث افزایش دو برابری سرعت تلفن شما بدون حذف هیچ گونه فایل و یا برنامه ای می شود.

[su_box title=”برای عدم کند شدن موبایل : “]

✅ برای جلوگیری از کند شدن تلفن همراه خود حتما نکاتی که در ادامه بیان شده اند را رعایت کنید :

  • همیشه صفحه اسکرین موبایل خود را خالی از برنامه و ویجت ها نگه دارید.
  • برنامه های بیهوده و بدون مصرف را حذف کنید.
  • قابلیت همگام سازی یا Sync را که از طریق نوار نوتیفیکیشن بار قابل روشن و خاموش شدن است را فقط در مواقع نیاز فعال کنید.
  • از برنامه های مدیریت حافظه و حذف فایل های ناکارآمد مانند Clean Master کمک بگیرید.
[/su_box]

آموزش افزایش سرعت گوشی اندروید

برای افزایش سرعت گوشی اندروید خود منوی برنامه های موبایل خود را باز کرده و به بخش تنظیمات یا Setting مراجعه کنید. در بخش تنظیمات صفحه را پایین کشیده و وارد بخش About Phone شوید و سپس بررسی کنید که منوی شما به کدام یک از تصاویر زیر شباهت دارد.

About Phone
About Phone

باید به دنبال گزینه Build Number باشید که در برخی موبایل ها در بخش About Phone در برخی Software Info قرار دارد. پس از پیدا کردن Build Number هفت بار آن را لمس کنید تا قابلیت Developer Mode یا حالت برنامه نویس موبایل شما فعال شود.

اکنون وضعیت برنامه نویس یا پیشرفته اندروید برای شما فعال شده است. بار دیگر Setting تلفن خود را باز کنید و وارد بخش About Phone شوید ، خواهید دید که آیتمی با عنوان Developer Option به این بخش اضافه شده است (ممکن است این قابلیت در خود Setting اضافه شده باشد).

حالت برنامه نویس اندروید
حالت برنامه نویس اندروید

وارد این بخش شده و هر سه قابلیت Windows Animation Scale – Transition Animation Scale – Animator Duration Scale را بر روی 0.5X تنظیم کنید.

غیرفعال کردن انیمیشن های اندروید
غیرفعال کردن انیمیشن های اندروید

💡 با کمی کار کردن با موبایل اندرویدی خود متوجه افزایش سرعت قابل توجه آن خواهید شد.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سیزده =