سرگرمیفیلم و بازی

قسمت شانزدهم مانکن + [ دانلود قسمت 16 سریال Mannequin ]

دانلود قسمت شانزده سریال مانكن قسمت ۱۶ به همراه خلاصه داستان کوتاه Mankan

دانلود قسمت ۱۶ سریال مانکن – Mannequin : به کارگردانی حسین سهیلی زاده ، دوشنبه 18 آذر ماه وارد شبکه ی نمایش خانگی شد.این مجموعه در ۲۶ قسمت به قلم بابک کایدان نگاشته شده و منتشر شد.

در خلاصه قسمت 16 مانکن آمده است که : « کاوه و دوستش به فکر زمین زدن اخگر هستند. کتی به دنبال عکس عشق سابق کاوه است تا او را بشناسد و…»  با سریال ماگرتا همراه باشید .

دانلود قسمت شانزدهم سریال مانكن

دانلود قسمت شانزدهم مانکن با کیفیت بالا Mannequin Series

پوستر قسمت شانزدهم مانکن
پوستر قسمت شانزدهم مانکن

خلاصه داستان مانکن ۱۶

در قسمت قبل دیدیم که همتا از دامی که کتی برایش پهن کرده بود، رهید و دم به تله نداد. او فریب فرستاده‌ی کتی را نخورد و از عشقش به کاوه سخنی به میان نیاورد.

اما هنوز هم تحمل این که کاوه در مقابل کتی نقش بازی کند و در جمع خود را عاشق و وفادار به او نشان داد، برایش دشوار بود و حریف اشک‌های گاه و بی گاهش در این باب نشد.

در قسمت پانزدهم بالاخره دیدار اخگر و کتی به شکلی ناگهانی رقم خورد. اخگر رد بهرام و همتا را تا شرکت کتی زد و شخصا به دنبال آن‌ها آمد و در معامله با کتی قول همکاری بی چون و چرا با کتی را در ازای پیدا کردن و تحویل بهرام و همتا را می‌دهد.

اما در زمانی که اخگر در شرکت کتی حاضر بود همتا هم سر رسید و اردشیر با دیدن او به دنبالش رفت. مانکن در این قسمت‌ها سعی می‌کند تا داستان را تا حد قابل توجهی پیش ببرد و دیگر خبری از مزه پرانی‌های بهرام و یا موزیک ویدئو‌های طولانی و بی فایده نیست. هر چند این پیش بردن داستان هم در جا‌هایی توی ذوق می‌زند و عجیب به نظر می‌رسد.

خلاصه قسمت ۱۶ مانکن

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =