سرگرمیفیلم و بازی

دانلود قسمت هجدهم سریال مانکن 18

قسمت هجده سریال مانكن قسمت ۱۸ به همراه خلاصه داستان Mankan

دانلود قسمت ۱۸ هجدهم سریال مانکن – Mannequin : قسمت هجدهم 18 سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی دوشنبه ۲ دی منتشر شد. این مجموعه در ۲۶ قسمت به قلم بابک کایدان نگاشته شده است.

در خلاصه قسمت 18 مانکن آمده است که : « پدر کاوه پیش کتی می رود و مادر کاوه با کتی صحبت میکند. در این قسمت اخگر… »  با سریال ماگرتا همراه باشید .

دانلود قسمت هجدهم سریال مانكن

دانلود قسمت هجدهم مانکن با کیفیت بالا Mannequin Series

پوستر قسمت هجدهم مانکن
پوستر قسمت هجدهم مانکن

خلاصه داستان مانکن ۱۸

در قسمت قبل دیدیم که کاوه در خانه‌ی اخگر با آبتین روبرو شد و بدین شکل هم از زنده بودنش مطمئن شد و هم برای اخگر خط و نشان‌هایی کشید که توسط برادرش به گوشش برسد.

آبتین در مدتی که در بستر بیماری بود، کلامی جز نام همتا بر زبان نیاورد و اخگر نیز برای این که حواس او را از همتا منحرف کند مدام وعده‌ی شراکت و همکاری با هم را به او می‌دهد، امری که پیش از این از انجامش سر باز می‌زد.

نقشه‌های کاوه فعلا خوب پیش رفت و او بدون از دست دادن امتیاز یا چیز ارزشمندی به خواسته هایش رسید. اما گفت و گوی او و پدرش بعد از مدت‌ها به احتمال زیاد در قسمت‌های آینده کار دست کاوه می‌دهد. سلمان باز هم سر خود و احساسی عمل می‌کند و ماجرای همتا را با همسرش در میان می‌گذارد و به این نیز بسنده نمی‌کند. حرکت بعدی آن‌ها رفتن به شرکت کتی و صحبت کردن با اوست…

نظرات و بازخورد مخاطبان مانکن از این سریال اکثرا مثبت است و این خیلی هم دور از انتظار نیست. مخاطب‌هایی که سریالی را تا هفده قسمت دنبال می‌کنند حتما تا حدود زیادی از آن مجموعه رضایت دارند.

بابک کایدان نویسنده‌ی مانکن که به تازگی اثری دیگر نیز به قلم او وارد شبکه‌ی نمایش خانگی شده است، چندی پیش در یک برنامه‌ی رادیویی با تمجید از سریال‌های ترکیه‌ای آن‌ها را الگوی مناسبی برای ورود سریال سازی به چرخه‌ی سرمایه دانست و همچنین افزود که سریال‌های ترکیه در امر جذب مخاطب بسیار خوب عمل می‌کنند و سریال‌های ایرانی اگر همچون آن‌ها عمل کنند بسیار خوب عمل کرده اند.

خلاصه داستان قسمت ۱۸ مانکن

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 1 =