سرگرمیفیلم و بازی

دانلود قسمت دهم سریال کرگدن + تیزر و داستان 10

دانلود قسمت ده ۱۰ سریال کرگدن به همراه خلاصه داستان و آنونس Rhino Series

قسمت دهم کرگدن : سریال کرگدن به کارگردانی کیارش اسدی زاده و تهیه کنندگی صادق یاری، جدید‌ترین سریال شبکه‌ی نمایش خانگی است که قسمت هشتم آن شنبه 21 دی منتشر شد. نسخه اصلی این سریال جذاب را می‌توانید با کیفیت بالا از سایت ماگرتا دانلود کنید.

دانلود قسمت دهم سریال کرگدن

دانلود قسمت دهم ۱۰ کرگدن با کیفیت بالا Kargadan

سریال کرگدن قسمت دهم کیفیت ۴کی 4k | 4K | 2.07 GB
قسمت دهم سریال کرگدن کیفیت 1080 | 1080p | 721 MB
قسمت ده کرگدن کیفیت 720 | 720p | 539 MB
قسمت 10 کرگدن کیفیت 480 | 480p | 326 MB


پوستر قسمت دهم سریال کرگدن
پوستر قسمت دهم سریال کرگدن

خلاصه داستان کرگدن قسمت 10

در قسمت قبل دیدیم که در این قسمت دانیال و رها تن بیهوش کاظمی که ضربه‌ای از پشت به سرش خورده بود را پیدا کردند، اما خبری از گیسو نیست. جست و جو برای پیدا کردن گیسو آن‌ها را به ساختمانی متروکه می‌رساند که تکه‌هایی از لباس‌های گیسو در آن پیدا می‌شود.

در سمت دیگر قصه نوید در بازی پیچیده‌ای وارد شده است که مشخص نیست هر کدام از قسمت‌های آن را چه کسی مدیریت می‌کتد. ونوشه، افشین، نوید و کیانا هر یک در این بازی سهمی دارند و با وجود این که روبروی هم لبخند به لب دارند پشت سر هم برای یکدیگر توطئه می‌کنند.

نوید به رها قول داد که کمک کند تا گیسو پیدا شود. این اتفاق نیز می‌افتد. بچه‌ها از طریق ویدئویی که برایشان فرستاده می‌شود گیسو را در حالی که دست و پایش در چاهی بسته شده است پیدا می‌کنند.

کرگدن با همان ساختار مقطع و متقاطع خودش پیش می‌رود و وقایع همچون تکه‌هایی ریخته و پاشیده از یک پازل بزرگ به نوبت به نمایش در می‌آیند و ما را با بخشی از آن چه داستان کرگدن را تشکیل می‌دهد آشنا می‌کنند.

این چند پاره بودن روایت از جهتی مخاطب را برای فهمیدن اصل داستان و پی گیری همه‌ی قسمت‌ها ترغیب می‌کند و از جهتی هم این پیچیدگی و پرش‌های ناگهانی آن برخی را از تعقیب سریال زده می‌کند. چرا که با شروع هر سکانس و حتی تا نیمه‌های آن فهمیدن این که کنشی که در تصویر مشاهده می‌شود مربوط به کدام مختصات زمانی و مکانی سریال است یک چالش برای بیننده محسوب می‌شود.

قسمت دهم کرگدن

اما آن دسته از مخاطبانی که در قسمت‌های اولیه مجذوب سریال شدند و به آن اعتماد کرده اند تا این قسمت آن را دنبال کرده اند، اکنون از انتخاب و اعتماد خود راضی هستند و پیچیدگی‌های سریال نیز به نظرشان جذاب می‌نماید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.