سرگرمیفال

فال روزانه امروز شنبه ۹ شهریور ماه ۱۳۹۸

فال امروز | فال 9 شهریور | فال امروز من آنلاین

فال روزانه شنبه ۹ شهریور ، فال امروز ( فال روزانه ) و طالع بینی روزانه خود را که برای متولدین هر ماه تولد جداگانه آماده شده است را در بخش سرگرمی ماگرتا مشاهده کنید.


فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روزانه شنبه ۹ شهریور

فال روزانه متولد فروردین
فال روزانه متولد فروردین

فال روزانه امروز ، امروز روابط شما به خوبی پیش خواهند رفت و می توانید ثبات عاطفی که به دنبالش هستید را در رابطه با شخصی که مورد اعتمادتان است پیدا کنید. اگر احساس کردید که این شخص به اندازه ای که انتظار دارید به شما نزدیک نمی شود دلسرد نشوید.

او به احتمال زیاد سعی دارد به شما اجازه دهد فضای شخصی خودتان را داشته باشید و نمی خواهد طوری رفتار کند که احساس خفگی کرده و به یکباره از او دلزده شوید. حواستان به کیف پول و رمز کارت های بانکی تان و هر چیزی که به حساب و کتاب های مالی مربوط می شود باشد زیرا با یک احتیاطی کوچک ممکن است درگیر بحث در مورد مسائل مالی شوید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روزانه متولد اردیبهشت
فال روزانه متولد اردیبهشت

امروز می خواهید همه را در برنامه های خود شریک کنید و کارهایتان را به همراهی دوستانتان انجام دهید. شما همیشه به دنبال این هستید که از دیگران مراقبت کنید و در موقعیت های مختلف به دیگران کمک می کنید. امروز بیشتر از همیشه می خواهید از بقیه مواظبت کنید و این کار هیچ اشکالی ندارد.

فال روزانه امروز ، فقط به یاد داشته باشید که خودتان هم نیازهایی دارید و نباید همه وقت خود را برای بقیه صرف کنید. امروز بسیار احساس تنهایی می کنید و تلاش می کنید روابطی که تقریبا از بین رفته اند را بازسازی کنید.

زیاد بر درست کردن چیزهایی که امیدی به درست کردنشان نیست پا فشاری نکنید و در عوض سعی کنید روابط جدیدی را بسازید.

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روزانه متولد خرداد
فال روزانه متولد خرداد

شما زیاد علاقه ندارید احساسات خود را با دیگران در میان بگذارید. درحقیقت چون ماه جدید برج سنبله محجوب در چهارمین خانه‌تان (یعنی خانه خانواده) قرار گرفته است، شما شدیداً گوشه گیر شده‌اید. شما بیشتر دوست دارید داخل خانه بمانید، بنابراین مجبور نیستید وارد گروه‌های بزرگ مردمی بشوید.

شما نباید فکر کنید که دچار دردسر و گرفتاری شده‌اید؛ برای اینکه امروز زیاد اجتماعی نیستید.

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روزانه متولد تیر
فال روزانه متولد تیر

موجی از ایده های بزرگ بر ساحل ذهن تان رسیده است و نمی توانید جلوی آن را بگیرید. یک فرصتی پیش روی تان قرار گرفته که شما را وسوسه می کند، اما هنوز نمی دانید که آیا این فرصت پتانسیل واقعی شدن را دارد یا نه.

با این حال این شک و تردید و نمی تواند جلوی شما را بگیرد، هر طور شده می خواهید فرصت های جدید را امتحان کنید. تصمیم ندارید به خارج از کشور یا کهکشانی دیگر سفر کنید، اما به دنبال ماجراجویی هستید و می خواهید با این کار احساس آزادی کنید.

می توانید به چیزهایی که دوست دارید در تصورات تان فکر کنید و هر وقت احساس کردید که یک ماجرایی جالب است و پتانسیل واقعی شدن را دارد بکوشید تا آن رویا را به واقعیت تبدیل کنید.

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روزانه متولد مرداد
فال روزانه متولد مرداد

اگر می خواهید پشیمان نشوید قبل از تلفنی که می خواهید بزنید خوب فکر کنید و احساسی عمل نکنید. شما فرد مهربانی هستید و دوست دارید به دیگران کمک کنید و هر طور شده دست آنها را بگیرید. چند دیدار و ملاقات آینده ساز برایتان پیش خواهد آمد. بجای زیاد حرف زدن سعی کنید بیشتر گوش بدهید و از بحث های بیهوده بپرهیزید.

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روزانه متولد شهریور
فال روزانه متولد شهریور

حوادث غیر منتظره ممکن است برای شما رخ دهد که باعث می شود فرصت های مطلوبی را برای شما به ارمغان آورد. واقعاً می خواهید موفق شوید و به سختی هم کار می کنید. موفق شدن شما حتمی است. امشب تصمیمات مهمی را در ارتباط با مشکلات قلبی هم خواهید گرفت. باید بیشتر به حس درونی تان توجه کنید

فال روزانه امروز ، اراده ات بسیار قوی است و با آن می توانی دنیا را زیر و رو کنی. همه چیز را زیبا می بینی و از این دید خود راضی هم هستی. زیبایی ها آنقدر تو را مست کرده که به خزان فکر نمی کنی.

گاهی خود را مثل باد سبک می دانی و دلت می خواهد همراه آن سرگردان باشی ولی این خیالات برایت ثمری ندارد پس اراده ی قوی خویش را به کار برده، دنیا و آخرت خود را بساز.

هم‌چنین بخوانید :
قدرت استتار شگفت‌انگیز حیوانات در طبیعت

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روزانه متولد مهر
فال روزانه متولد مهر

موفقیت تنها به چیزهایی که در دنیای حرفه ای به دست می آورید محدود نمی شود. امروز افکار خود را روی زندگی شخصی خود متمرکز کنید، شاید مجبور شوید بعضی چیزها در زندگی حرفه ای خود را قربانی کنید تا وقت بیشتر برای خودتان و خانواده تان بگذارید.

اما مسلما آنچه در مقابل یه دست می آورید ارزشی خیلی بیشتر از آنچه قربانی می کنید را دارد. باید از اینکه عزیزانتان اولویت اصلیتان در زندگی باشند به خودتان افتخار کنید. برنامه ریزی بیش از حد دقیقی برای امروزتان نداشته باشید، چون به احتمال زیاد کارها و اتفاقات غیر مترقبه ای پیش خواهند آمد که نمی گذارند قدم به قدم این برنامه ی دقیق خود را عملی کنید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روزانه شنبه ۹ شهریور

فال روزانه متولد آبان
فال روزانه متولد آبان

از نظر روحی و احساسی امروز وضعیت خوبی دارید. اما وقتی نوبت به تصمیم گرفتن برای انجام کارهایتان می رسد دو دل می شوید. همه ی گزینه های موجود برای شما جذاب به نظر می رسند و شما نمی خواهید هیچ کدام از این گزینه ها را از دست بدهید.

به احتمال زیاد هیچ کدام از این گزینه ها را از دست نخواهید داد. برای شما بهتر است که هر کدام از این کارها را، هر چند هم که کم باشد، امتحان کنید. کار های مختلفی هستند که شما توانایی انجام دادن آنها را دارید. پس وقت خود را تلف نکنید و هر کدام از این کارها را یک بار امتحان کنید و ببینید که کدامیک از آنها را بهتر می توانید انجام دهید و به کدامیک علاقه بیشتری دارید. انتخاب خود را عاقلانه انجام دهید!

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روزانه متولد آذر
فال روزانه متولد آذر

 با وجود اینکه امروز شما کار زیادی برای انجام دادن ندارید، ولی ماه جدید برج سنبله در دهمین خانه‌تان یعنی خانه شغلی حضور دارد و شما را تشویق می‌کند بیشتر کار کنید.

فال روزانه امروز ، برنامه ریزی کردن برای کارهای هفته آینده ایده خیلی خوبی است، اما با وجود تاکیدات بیشتر بر روی خانه یازدهم تان یعنی خانه اهداف بلند مدت، شما بیشتر سعی می‌کنید برای آینده‌های دورتر خود برنامه ریزی کنید.

درحال حاضر تعادل بر قرار کردن بین وظایف روزانه و کارهایی که می‌خواهید در آینده انجام دهید مهم ترین کار است.

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روزانه متولد دی
فال روزانه متولد دی

امروز نمی توانید تنبلی کنید، آن هم فقط به خاطر این که اوضاع به نفع شماست. سخت کوش باشید و به تعهدات تان عمل کنید تا شانس موفقیت تان افزایش پیدا کند.

اگر چه نسبت به اهداف بلند مدت تان واقع نگر هستید، اما هنوز از زندگی اجتماعی خود مطمئن نیستید. یادتان باشد موقع گفتگو چیزهایی را بگویید که در ذهن دارید، دلیلی ندارید چیزی را پنهان کنید. وقتی همه چیز را گفتید اطرافیان تان هم احساس بهتری خواهند داشت.

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روزانه متولد بهمن
فال روزانه متولد بهمن

شخصی پای حرفی که به شما زده و قولی که داده نخواهد ایستاد. خبری خواهید شنید که دلتان را می سوزاند. به روی خودتان نیاورید و دشمنتان را شاد نکنید. این اتفاق و این روزها می گذرد. خاطراتی که مثل خنجر به دلتان فرو می رود، اینهمه مرور کردن اشتباه محض است. روزهای عمرتان را تلف می کنید. آنهم برای چیزی که ارزشش را ندارد.


فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روزانه شنبه ۹ شهریور

فال روزانه متولد اسفند
فال روزانه متولد اسفند

ناشکری نکن فقط به فکر خودت نباش به دیگران هم نگاه کن. از بلاتکلیفی نجات خواهی یافت. دوستان و آشنایان کمکت می کنند. کمی طاقت بیاور. فکر نکن که تنهایی، خدا با توست. تو به مقامی می رسی که همگان حیرت می کنند و این زمان دور نیست.

فال عطسه شنبه / فال عطسه روز شنبه

٠٧-٠۴ : روزت به خوبی می گذرد

٠٨-٠٧ : مواظب کارهایت باش

٠٩-٠٨ : مطمئن باش دوستت دارد

٠٩-١٠ : خوشحالی

١١-١٠ : نامه دریافت می کنی

١٢-١١ : دعوا می کنی

١٢-١٣ : دیدار

١۴-١٣ : دیدار با کسی

١۵-١۴ : یک اتفاق بد

١۶-١۵ : مھربانی می بینی

١٧-١۶ : یک روز خوب و عالی

١٨-١٧ : بھ تو فکر می کند

١٩-١٨ : برای او ارزشمندی

٢٠-١٩ : کمکش کن

٢١-٢٠ : دیدار غیرمنتظره

٢٢-٢١ : درباره تو صحبت می کند

٢٣-٢٢ : درباره تو صحبت کرده

٢۴-٢٣ : در خواب تو را می بیند

٠۴-٢۴ : در خواب تو را می بین

برچسب ها

موسوی

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست هفت + = سی سه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن