سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه مرداد ماه ۹۸ برای متولدین ماه ها ، طالع بینی مرداد ماه

طالع بینی مرداد ماه 98

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، فال می باشد از این رو امروز در ماگرتا فال ماهانه مرداد ۹۸ را برای شما فراهم کرده ایم.

متولدین فروردین ماه 

فال ماهانه مرداد

متولدین فروردین ماه
متولدین فروردین ماه

اگر در فروردین ماه به دنیا آمده اید و به دنبال فال ماهانه مرداد 98 هستید باید بدانید که اگر در ماه مرداد 1398 یکی از دوستان تان شادی شما را به هم بزند ممکن است کمی ماجرا درست شود، اما یادتان باشد که هیچ کس قصد ندارد زندگی شما را خراب کند. همه می خواهند در مسیری که می روید کمک تان کنند و از نظر احساسی شما را راضی نگه دارند، اما خودتان هم باید تلاش کنید و سهم تان را از کار به درستی انجام دهید. باید یاد بگیرید که یک عضو سازنده و کارآمد در گروه باشید تا به این ترتیب شانس موفقیت تان افزایش پیدا کند. بخشندگی را فراموش نکنید که همان کلید موفقیت شماست. به گزارش سماتک اگر زن متولد فروردین هستید در مرداد ماه ۹۸ یا به زودی تماس تلفنی عاشقانه در پیش رو خواهید داشت که آینده تان را به خوبی و خوشی می سازد و شما را از مشکلات سختی ها خیلی زود رها می‌کند،، در این تماس تلفنی تصمیمات مهمی گرفته خواهد شد.

اوضاع مالی شما بهتر شده است و به سود خوبی رسیده اید اما فعلا نمی توانید ولخرجی های گذشته را داشته باشید و بی حساب و کتاب خرج کنید.در گذشته مشکلاتی با همسر یا دوستتان داشتید, روابط عاطفیتان رو به بهبود خواهد رفت اما به طور کلی بهتر است مواظب حرف هایتان باشید تا دلخوری جدیدی پیش نیاید. اگر نیت تحصیل و یا آموزش چیزی رو دارید براتون خوب افتاده. یکنفر در این مسیر راهنماییتون میکنه. اگر نیت دارید کاری رو انجام بدین قبلش دربارش تحقیق کنین. توش دردسر افتاده. ممکنه این دردسر به خاطر از دست دادن یکسری فرصت باشه. اگر نیت احساسی دارید رابطه منجر به ازدواج میشه. اگر میخواین زمان انجام نیتتون رو بدونین براتون ۲ یا ۳ وعده دیگه افتاده.

متولدین اردیبهشت ماه

فال ماهانه مرداد

متولدین اردیبهشت ماه
متولدین اردیبهشت ماه

متولدین ماه اردیبهشت باید در مرداد سال ۹۸ باید بدانید که زندگی شما در ماه های گذشته فراز و فرودهای بسیاری داشته است و در موقعیت کاملا متفاوت از گذشته قرار گرفته اید. موفقیت و آینده خوب می تواند باعث شود تا به خود، شغل خود و مسایل مالی دید بهتری پیدا کنید. از فرصت های این ماه از فصل تابستان سال ۹۸ برای بررسی و تحلیل وضعیت کنونی خود بهره بگیرید و ببینید در کدام مسیر می توانید آینده بهتری برای خود رقم بزنید. در این روز از ماه مرداد سال ۱۳۹۸ قدرت تحقق رویاهای خود را دارید و در زندگی عاشقانه خود نیز می توانید در کنار فرد دلخواه و موردعلاقه تان لحظه های شادی را تجربه کنید. برای خوشحالی او می توانید کارهایی انجام دهید که دوست دارد.

زیارت رفتن یا سفر زیارتی بزرگ مثل مکه و کربلا براتون افتاده. اگر نیت برگشت طرف مقابلتون رو دارید براتون خوبه اما زمانش زود نیست. اگر تلاش کنید به آرزوهاتون میرسید. براتون معجزه افتاده در مدت کمتر از ۱ سال.
گره بزرگی در کار شما ایجاد شده است سعی کنید؛ دست به کارهای نادرستی نزنید که برایتان مشکلات بزرگی به وجود می آورد و شما را به دردسر های خطرناکی می اندازد.

متولدین خرداد ماه

فال ماهانه مرداد

متولدین خرداد ماه
متولدین خرداد ماه

تصمیم گرفته بودی مهارت دوست یابی ات را بیشتر کنی،یادت باشد تداوم صمیمیت از شروع آن مهم تر است.اغلب اوقات به راحتی با دیگران صمیمی می شوی،ولی خیلی زود دلسرد می گردی و نمی توانی صمیمیت سابق را حفظ کنی.دوستی مهارت می خواهد و استحکام آن هنرمندی لازم دارد.در مسیر زندگی مطمئناً سختی ها و مشکلات فراوانی پیش می آید که باید با گذشت و صداقت آنها را از پیش پا برداشت.تبسم جرقه عشق و دوستی است.هرگز بر سر کسی که دوستش داری فریاد نزن و او را تحقیر نکن..از خودت بپرس چقدر برای رسیدن به خواسته هایت وقت و انرژی گذاشته ای..در میانه ماه به دو هدف واقعی ات می رسی.رفتن به سفرهای دور برای آنهایی که درصدد مهاجرت به شهرها و حتی کشورهای دیگر هستند،امکان پذیر است.اگر به دنبال آرامش هستی با نزدیکانت حرف بزن و شرایط را چه خوب و چه بد با آنها در میان بگذار.

موجی از نا امنی به سراغ تان آمده است، به همین خاطر تصمیم دارید که فقط روی خوش تان را به زندگی نشان دهید. اگر کورکورانه مثبت اندیش باشید ممکن است همه چیز غلط پیش برود. ارزشی ندارد که حقیقت درون تان را پنهان کنید، خودتان را درگیر اموری که به نفع تان نیست نکنید. حقیقت را بگویید و برای تان مهم نباشد که دیگران چه واکنشی نشان خواهند داد. یادتان باشد که شما می توانید فقط خودتان را تحت فرمان داشته باشید.
برای تحقق آرزوی‌تان در تلاش هستید. در این راهی که قدم گذاشته‌اید به سختی‌هایی برخورد می‌‌کنید که با تفکر و بدون عجله باید آنها را از سر راه خود بردارید.

متولدین تیر ماه

فال ماهانه مرداد

متولدین تیر ماه
متولدین تیر ماه

در این ماه شما بسیار پر انرژی هستید و انگیزه ی زیادی دارید تا کارهای مختلفی را تجربه کنید.این انرژی مثبت و شور و شوق باعث می شود بتوانید تجربه های خوبی کسب کنیدبه راحتی  می توانید توانایی های خود را در موارد مختلف بسنجید و بلاخره متوجه خواهید شد که استعداد و علاقه اتان در چه زمینه ایست. اگر مجرد هستید در این ماه با شخصی ملاقات خواهید کرد که احساس می کنید همان نیمه گمشده شماست اما بهتر است آهسته پیش بروید و از تجربیات گذشته خود استفاده کنید تا بتوانید یک رابطه ی آرام را تجربه کنید.

فال ماهانه مرداد ۹۸ در مورد شما تیر ماهی های عزیز گفته است که پشیمانی سودی ندارد. راهی را که رفته ای تا آخر باید بروی هر چند که راهی سخت می باشد به تجربه اش می ارزد. الان وقت فکر کردن و عمل کردن است. انسان با اراده ای هستی و اگر بخواهی کاری را انجام دهی طوفان به پا می کنی. شما شخصی جاه طلب، پر انرژی، مقتدر، با نظم و آگاه هستید. شما استعداد و اراده ی لازم برای مبارزه با سخت ترین شرایط در کمال شجاعت را دارید، اما لجبازی ها و حسادت های گاه به گاهتان می توانند برایتان دردسرساز شوند. ماه مرداد ۹۸ که پیش رو دارید برای شما وضعیت اقتصادی فوق العاده و سلامتی کامل را به همراه خواهد داشت. تیر ماهی هایی که در زمینه تجارت فعال هستند در مرداد ۹۸ باید در زمینه های پرسودتری سرمایه گذاری خواهند کرد. از طریق سفرها و فعالیت های اجتماعی خود با افراد معتبر و سرشناسی آشنا خواهید شد که می توانند موقعیت های حرفه ای ارزشمندی را برای شما فراهم کنند. کمک های غیر منتظره از طریق این آشنایان جدید و یا اقوام دور به پیشرفت حرفه ای و تجاری شما کمک خواهد کرد. تیری های متأهل روابط خوب و بدون مشکلی را پیش رو خواهند داشت و همسرانشان آنها را مورد حمایت خود قرار داده و غرق در عشق و محبت خواهند نمود. برای مجردها هم عشقی ناگهانی و طوفانی پیش بینی می شود که به احتمال زیاد دوام چندانی نخواهد داشت.

متولدین مرداد ماه

فال ماهانه مرداد

متولدین مرداد ماه
متولدین مرداد ماه

در این ماه سیاره حاکم شما تحت استرس و فشار است ، از اینکه شما کارهای بسیاری برای انجام دادن دارید‌ و این می‌تواند مانع لذت بردن شما از زندگی شود چرا که شما باید انرژی لازم را برای رویارویی با کارهای بی شماری که در این ماه خواهید داشت بدست آورید. اگر چه ممکن است اهداف شما در مسیر شما و درست جلوی رویتان قرار داشته باشند، ‌اما به نظر نمی‌آید که رسیدن به آنها کار آسانی باشد. اگر احساسات ناگفته شما روی هم انباشته شده می‌تواند موقعیت و حالت خوشی را در شما تبدیل به نارضایتی و نگرانی کند ؛ وقت را هدر ندهید و برای حل کردن مشکلی که خودتان مسبب گره خورده شدنش بودید اقدام کنید! شغل خود را عوض خواهید و این تعویض از هر جهت به سود و بنفع شماست. از دنیا مردم دنیا روی برنگردانید. اگر می خواهید دیگران شما را دوست داشته باشند شما هم آن ها را دوست بدارید حافظ برای فال این ماه شما گفته است (احتیاج من به وصل خویشتن دانسته ای- دوستان را دستگیری کن به وقت احتیاج) برای این ماه شما دوستی با متولدین «اردیبهشت ماه» و دوری از متولدین «دی ماه» توصیه می شود.

متولدین شهریور ماه

فال ماهانه مرداد

متولدین شهریور ماه
متولدین شهریور ماه

تا ۲ وعده دیگه خبری بهتون میرسه که منتظرش بودین. ملاقات با شخصی خواهید داشت که مشکلاتتون رو حل میکنه. مراقب یه خرابکاری تو هفته آینده باشین.با مثبت نگری به تک تک خواسته هایت خواهی رسید،نگرانی های در حال تمام شدن است.به زودی خواهی فهمید که با غم و غصه خوردن کاری پیش نمی رود،بلکه باید از همان جایی که چرخ زندگی را متوقف کرده ای بر گردی و دوباره شروع کنی.شک و دو دلی را از خودت دور ساز.برای این که تعادل به زندگی ات برگردد بهتر است تمام مسایل روزانه را از روی عقل و قانون انجام بدهی.

اگر در نظر داری محل کارت را تغییر دهی صبر کن تا شرایط اقتصادی ثبات بیشتری به خود بگیرند.بهترین نعمتی که می توانی در زندگی ات داشته باشی،داشتن همسری شایسته و مهربان است..در خرید و فروش سود خوبی نصیبت می شود.داشتن پول می تواند برای یک نفر به معنای آزادی و برای دیگری به معنای امنیت،قدرت و توانمندی باشد.هر چه با دیگران روراست تر باشی،بهتر است.ارتباط های دوستانه را نگه دار و با دیگران از روی صدق و صفا و یکرنگی رفتار کن.افراد دوست نما را از خودت دور کن.خیلی از این افراد فقط برای وقت گذراندن به دنبالت می آیند.
شاید در نیمه ی ماه پیش رو, مشکلات مالیتان ادامه دار باشد اما رفته رفته اوضاع مالیتان بهبود پیدا خواهد کرد و می توانید موفقیت های خوبی را کسب کنید. پس نگرانی شما در این باب, بی مورد است

اگر متوجه شوید که کسی دارد بخش مهمی از اطلاعات را از شما پنهان می کند ممکن است اذیت شوید، اما این قابلیت را دارید که شرایط تحت کنترل خودتان درآورید. اعتماد به نفس داشته باشید تا همه چیز عوض شود، پس به خودتان شک نکنید. اکنون به شما پیشنهاد می شود که به زوایای پنهان ذهن تان رجوع کنید و ببینید ضمیر ناخودآگاه تان به شما چه می گوید. می توانید خوشبختی را از جاهایی پیدا کنید که انتظارش را ندارید.

متولدین مهر ماه

فال ماهانه مرداد

متولدین مهر ماه
متولدین مهر ماه

فال ماهانه مردادماه سال ۱۳۹۸ برای متولدین ماه مهر گفته است که مطمئن هستید به هدف تان می رسید، اما تنها مشکل تان این است که در مرداد ماه امسال نمی توانید خواسته های تان را در قالب کلمات بیان کنید. آرزوهایی که در سر دارید آن قدر دور و دراز به نظر می رسند که دل تان نمی خواهد درباره ی آن ها با کسی صحبت کنید. اما شاید تصمیم بگیرید که هر طور شده احساسات تان را بروز دهید. کم کم متوجه می شوید که آن چه می خواستید تا پایان این ماه تغییر کرده است. مهر ماهی های عزیز سعی کنید جلو بروید و حرف دل تان را بزنید، اما آماده چند پیچ و مانع در مسیرتان باشید و صمیمیت زیاد بسیار عالی است اما گاهی باعث می شود تا افراد نتوانند دیگر به رشد فردی خود فکر کنند و همه تصمیماتشان را بر رابطه دونفره خود محدود می کنند. در زندگی دیگران سرک نکشید با این کار برای خود مشکلات بزرگی به وجود خواهید آورد و زندگیتان را به دردسر می اندازید بهتر است؛ سرتان به کار خودتان باشد تا مشکلی در آینده برایتان به وجود نیاید.

هم‌چنین بخوانید :
خلاصه و نقد و بررسی قسمت 6 و اخر فصل 8 گیم اف ترونز - شوکه کننده !

بی تابی و بی قراری به پایان رسیده است،به شکرانه آن صدقه بده.درس جدیدی در زندگی یاد گرفتی،که با عشق و محبت قادر خواهی بود،سخت ترین و بد اخلاق ترین آدمها را رام سازی.با تسلط بر اعصاب و مشورت با یکی از افراد با تجربه می توانی مسائل را حل کنی.با بگو مگو کارها اصلاح نمی شود،بلکه امور زندگی با صبر و شکیبایی بهتر نظم می یابد.زمان به نفع توست وهمه چیز همان می شود که می خواهی.ستایش پروردگار را فراموش نکن.هر لحظه که واقعا به یادش می افتی زبان به شکرش بگشای.در شک و تردیدی،آن کاری را بکن که قلبت به تو می گوید.مطمئن باش به آرزوهایت خواهی رسید.در ماه گذشته زیاد میل به مصرف گرایی داشته ای،از این به بعد کمی باید جلوی خودت را بگیری و کمتر خرج کنی.تلاش کن به تعادل برسی.اگر نکات منفی را از خودت دور کنی زندگی بهتری خواهی داشت.بیماری که نگران حالش هستی به زودی بهبود می یابد.مدت ها در انتظار تغییر شغل یا مکان بوده ای،تا چند ماه دیگر گشایشی پیدا می شود و آنگاه با خیال راحت اقدام می کنی.تا می توانی دست نیازمندان را بگیر و صدقه بده.نظر بزرگان خانواده را محترم بشمار.آنها تجربه بیشتری از تو دارند و هر چیزی را با چشم دیگری نگاه می کنند.

متولدین آبان ماه

فال ماهانه مرداد

متولدین آبان ماه
متولدین آبان ماه

سعی کنید با همه حتی با دشمنان خود در صورت پیروزی بر آن ها مهربان باشید. از کینه توزی و ایجاد دشمنی پرهیز کنید. نسبت به همه محبت داشته باشید و همیشه این شعر مولوی را به یاد داشته باشید که (از محبت خارها گل می شود. و از محبت سرکه ها مل می شود) هر دشمنی، یک دشمنی متقابل رابه همراه دارد. از تصمیمی که گرفته اید دست بردارید و منصرف شوید که بوی (خیر) از آن به مشام نمی رسد.
خطری را که سلامتی جسمانی شما را به خطر انداخته بود بحمدالله از سر گذرانده اید و به شکرانه آن صدقه دهید و بینوایان را اطعام کنید به وعده ها و عیدها و فریب کاری های کسانی که قصد سوء استفاده از شما دارند دل خوش نکنید. شما هزار تدبیر که بخرج بدهید در مقابل یک تقدیر آسمانی و الهی مجبور به تسلیم هستید. دل به کرم (الله) ببندید.

سعادت زناشویی تان در گرو ایجاد ثبات در آن است و با رفتار پسندیده و جذابیت باعث جذب جنس مخالف خواهید شد. تفاهم در نهایت منجر به تصمیم گیری برای ازدواج خواهد شد. افزایش مسئولیتهایتان ممکن است باعث کاهش زمان استراحت و شخصی تان شود. با زیردستانتان مدارا کنید و از برخوردهای پرخاشگرانه خودداری کنید. در این ماه به دنبال سفرهای بین المللی هستید. سفرهای دور برای گسترش کسب و کار خواهید داشت. کمک شریک زندگی تان برایتان بسیار مثبت خواهد بود. شما به خوبی از خدمات تان بهبود زیادی خواهید دید. دایره روابط اجتماعی تان بسیار بزرگ خواهد شد و قادر هستید که موفقیت را با تمام موانع و دشمن تراشی ها بدست آورید. سلامتی این ماه طبیعی است فقط برخی عوارض کوچک مثل سردرد یا درد در پاها و یا مشکلات مربوط به استخوان باعث ناراحتی خواهند شد.

متولدین آذر ماه

فال ماهانه مرداد

متولدین آذر ماه
متولدین آذر ماه

در این ماه باید برای آینده شغلی یا تحصیلیتان تصمیماتی بگیرید و برای همین کمی گیج شده اید. به شما توصیه می کنیم بدون مشورت با افراد با تجربه و مطلع تصمیمی نگیرید.در حال حاضر آشفتگی و نظرات مختلفی را از اطرافیانتان شنیده اید که شما را گیج کرده است.تنها با کسانی مشورت کنید که در این مرود تجربه داشته اند و می توانند پیش زمینه ای از آینده کاری یا تحصیلیتان را برای شما شرح دهند.ممکن است در این ماه عشق سابقتان را ملاقات کنید و یا او با شما تماس بگیرد تا با هم دیداری داشته باشید این اتفاق چندان خوشایند شما نخواهد بود پس از این شخص دوری کنید.

اکنون برای این که از عمل کردن به قول هایی که داده اید فرار کنید می خواهید به رویاهای غیر واقعی فکر کنید. شاید قصد و نیت بدی نداشته باشید، اما موضوع این است که مهلت زیادی ندارید و هنوز نمی دانید که چه طور باید به تعهدات تان عمل کنید. حتی یک چیز کوچک ممکن است به یک موضوع جدی تبدیل شود. راهکاری را که در پیش گرفته اید یک باره تغییر ندهید، چند روزی صبر کنید ببینید چه پیش می آید.
یک شخص مرموز در فالتونه که قصد سو استفاده داره و دردسر سازه. موقع کار کردن مراقب باشین بهتون آسیب جسمی نرسه. اگر قصد سرمایه گذاری دارید براتون هشدار افتاده. اگر تک نیت دارین راه براتون بازه. اگر زمان نیت میخواین ۶ وعده دیگه.

متولدین دی ماه

فال ماهانه مرداد

متولدین دی ماه
متولدین دی ماه

طالع بینی ماهانه مرداد 98 برای متولدین دی بسیار خوب است و دی ماهی ها در این ماه برج الاسد از نظر روحی و جسمی در شرایط خوبی قرار خواهید داشت و می توانید حجم زیادی کار انجام دهید. به همین دلیل، شاید بهتر باشد برخی از کارهای عقب افتاده خانه را انجام دهید. مثلا زیرزمین را مرتب و سازمان دهی کنید و البته خیلی هم به خود سخت نگیرید. فقط باید از انرژی های خوب امروز استفاده درستی داشته باشید و اگر به دنبال یافتن فردی رویاهای خود هستید تا عشق را با او تجربه کنید، مرداد 98 فرصت مناسبی برای یافتن اوست. در مهمانی های خانوادگی، دوستانه یا قرارهای دسته جمعی با دوستان می توانید فرد دلخواهتان را پیدا کنید. به زودی تماس تلفنی کاری در پیش رو دارید که موفقیت و سربلندی را در زندگیتان سرازیر می‌کند شما را به هدفتان می‌رساند و زندگی‌تان را به خوبی و خوشی می سازد بهتر است نگرانی به خود راه ندهید.
یک رابطه عاطفی یا شراکت به پایان میرسه و رابطه جدیدی شروع میشه که این رابطه دوم براتون خوب افتاده. دوستان یا بستگان بی خیر و برکت ناگهان به کمک شما میان. تا ۷ وعده دیگه خبر ازدواج دارید که میتونه مربوط به خودتون باشه.

از رفیق یا دوست صمیمی تان به خاطر هم پا بودن با شما در مرداد ماه امسال تشکر کنید. این امید است که شما را زنده نگه داشته ولی گاهی طاقت از کف داده و خواب و خوراکتان را می گیرد. زخم زبان به کسی نزن تا خودت همیشه از زخم زبان در امان باشی. از دانش خود برای رسیدن به مقصود استفاده کن تا به منظوری که می خواهی برسی.

باید شادی را یکبار دیگر تجربه کنی.تلاشی که از خودت نشان می دهی هر روز تورا یک قدم به خواسته هایت نزدیکتر می سازد.از وسواست کم کن،زیرا وسواسی که از خودت نشان می دهی،باعث افسردگی می شود.فرد مهربانی هستی.سعی کن اعتدال را رعایت کنی.مسافرت خوب است..شراکت را در هر کاری با تعمق انجام بده.چیزی را از دست داده ای بهتر از آن را به دست خواهی آورد.به والدینت مهر و تجه خاصی داشته باش.بعضی وقت ها می خواهی کارها سریع انجام شود،البته بدون این که مقدمات اولیه اش را آماده کرده باشی..روحیه خودت را همیشه شاد نگه دار.کلاسهای خداشناسی و خود شناسی را دنبال کن.صبر و شکیبایی را پیشه خود ساز،زیرا زندگی فراز و نشیب زیادی دارد.در امور تحصیلی موفقیت همراهت است.برای خوش اندام شدن احتیاج به رژیم غذایی درست داری.به زودی نوزادی در خانواده متولد می شودکه قدم مبارکی دارد.در راه عشق،صداقت و وفاداری را فراموش نکن و بگذار تا طف مقابلت همیشه خاطرش نسبت به تو راحت باشد.

متولدین بهمن ماه

فال ماهانه مرداد

متولدین بهمن ماه
متولدین بهمن ماه

امروز اطرافیان تان در ماجراهای شما نقش دارند و شاید از بعضی رفتارهای آن ها ناراحت شوید. اکنون بیش از هر چیز دیگری به صداقت نیاز دارید، اما احساس تان به شما می گوید که صداقتی در روابط تان وجود ندارد. البته بهتر است باور کنید که دیگران نهایت تلاش شان را می کنند تا مفید باشند. از انتظارات تان کوتاه بیایید و به همین چیزهایی که دارید قانع باشید.
چرا فکر می کنید که ضرب المثل معروف (هر چه سنگ است برای پای لنگ است) فقط برای شما به وجود آمده است؟ و یا لااقل برای متولدین بهمن ماه مصداق دارد؟ شما شخصیتی کاملا متفاوت و مغایر با شخصیت متولدین دیگر ماه های سال دارید. هم واجد تمام صفت های مثبت آن ها و هم دارای همه صفت های منفی آن ها هستید بنابراین گاه صددرصد (مثبت) و گاه صددصد (منفی) هستید.
از موضوع و مسئله ای که برای شما پیش آمده است سخت ناراحت هستید ولی ناشکر و ناامید نباشید و مثل سعدی شیرازی که گفت (رو شکر کن مباد که از بدبتر شود) خدا را شکر کنید که از بد (بتر) به سراغتان نیامده است. سفر کرده عزیزی دارید که بزودی به دیدار او نایل خواهید شد. احتمال یک (جابه جائی) در زندگی شما می رود به رضای خداوند راضی باشید فال این ماهشما می گوید (رو و شب خوابم نمی آمد به چشم غم پرست- بسکه در بیماری هجر تو گریانم چو شمع) قدر متولدین «فروردین ماه» را بدانید ولی در این ماه با متولدین «خرداد ماه» کاری نداشته باشید. امروز اطرافیان تان در ماجراهای شما نقش دارند و شاید از بعضی رفتارهای آن ها ناراحت شوید. اکنون بیش از هر چیز دیگری به صداقت نیاز دارید، اما احساس تان به شما می گوید که صداقتی در روابط تان وجود ندارد. البته بهتر است باور کنید که دیگران نهایت تلاش شان را می کنند تا مفید باشند. از انتظارات تان کوتاه بیایید و به همین چیزهایی که دارید قانع باشید.

متولدین اسفند ماه

فال ماهانه مرداد

متولدین اسفند ماه
متولدین اسفند ماه

شاید دوست داشتن برای عده‌ای از متولدین این ماه ایجاد دردسر کند، بنابراین اگر می‌‌بینید که توانایی تحمل دردسرهای آن را ندارید، فراموشش کنید. احتمالا در راهی که پیش می‌‌روید، دچار مشکلاتی خواهید شد ولی زود قضاوت نکنید و زود از کوره در نروید که در نهایت، تحمل این مشکلات نتیجه‌بخش خواهد بود. نظرات شما در مورد اطرافیان و دوستان نزدیک‌تان تغییر خواهد کرد. شما از طرف آنان مورد لطف قرار می‌‌گیرید و برای آنان کارهایی انجام خواهید داد که شما را تشویق خواهند کرد.

پیشنهادی خواهید داشت که شروعی برای پیروزی‌های شما خواهد بود، فقط باید با احتیاط عمل کنید و پله‌های ترقی را باحوصله و بدون عجله طی کنید. تا آن‌جا که برای شما مقدور است خود را با اعضای خانواده درگیر نکنید و سعی کنید اگر بین شما و هر یک از اعضای خانواده مشکلی وجود دارد، آن را با صحبت کردن برطرف کنید. در این بین خبر خوشحال‌کننده و امیدوار‌کننده‌ای به شما می‌‌رسد. عاشق هم باشید و روزهای خوش‌تان را با هم تقسیم کنید.

شما شخصی مستقل وقدرتمند هستید.در حال حاضر همسر یا دوستتان دچار مشکلاتی شده است اما شما با روحیه قوی خود می توانید یک حامی خوب برای او باشید و به او کمک کنید تا شرایط موجود را تحت کنترل خود در بیاورد.در خانه اتان تغییراتی اساسی در حال وقوع است که برخی از آن ها باب میل شماست و می تواند به نفع شما تمام شود.بهتر است در برخی کارها در کنار خانواده باشید و از آن ها حمایت کنید.به یک مهمانی دعوت خواهید شد که ممکن است در آن جا شخصی حرف هایی به شما بزند که چندان خوشایند شما نباشد.بهتر است در مقابل او سکوت کنید و نسبت به حرف هایش بی اعتنا باشید

ناامیدی رو بذارید کنار و به روزهای خوش آینده امیدوار باشین چون تا ۵ وعده دیگه زندگیتون تغییر می کنه. یک پروژه جدید رو شروع می کنین. مهارتهای جدیدی یاد می گیرید. یک خبر خوب درباره ازدواج می شنوید. عشق در زندگی خانوادگی شما موج خواهد زد.

برچسب ها

موسوی

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

‫4 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا