سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه آبان ۹۸ برای متولدین ماه ها ، طالع بینی با فال حافظ اصلی

فال ماه آبان, فال ماهانه, فال این ماه , فال ماهیانه

فال ماهانه آبان ۹۸ ماگرتا : فال ماه آبان برای متولدین فروردین اردیبهشت خرداد تیر مرداد شهریور مهر آبان آذر دی بهمن اسفند به همراه طالع بینی آبان ماه ۹۸ در ادامه در بخش سرگرمی ماگرتا

فال ماهانه آبان ۹۸ متولدین فروردین

متولدین فروردین ماه
متولدین فروردین ماه

در فال ماهانه آبان ۹۸ شما فروردین ماهی عزیز آمده است که یک رابطه عاشقانه در پیش دارید که فرد مورد نظر آن شخصی نیست که مورد نظر شما بوده است ، بهتر است کمی در مورد این رابطه فکر کنید و یک تصمیم قاطع بگیرید.

کاهش درآمد شما محتمل است. امروز از چشم اندازهای تجاری جدید آگاه باشید. سعی کنید پیشنهادهای ایمنی را انتخاب کنید که از قبل به خوبی از آن آگاه هستید یا اصرار بر دستمزدی دارید که بتواند میزان ورود مالی مورد نظرتان را به شما برساند.

اگر به رژیم غذایی سالم و ورزش منظم پایبند باشید ، بدون هیچ مشکلی قادر خواهید بود تمام آرزوهای تناسب اندام خود را تحقق بخشید. در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل جسمی مانند درد ، یا مشکلات عاطفی مانند عصبانیت یا ترس ، حتما آنها را نادیده بگیرید. این زمان خوبی برای شروع رژیم است.

در این ماه تمرکزتان را از دست داده اید به توانایی هایتان اعتماد داشته باشید مطمئن باشید که حتما به خواسته هایتان می رسید. با مشکلات خود کنار بیایید ، اجازه دهید به مرور زمان آن ها برطرف شوند.


زمان بین 3 تا 6 بعد از ظهر برای شما بهترین زمان است بنابراین باید اوضاع را طبق آن برنامه ریزی کنید.


فال ماهانه متولدین اردیبهشت

متولدین اردیبهشت ماه
متولدین اردیبهشت ماه

یکی از دوستان قدیمتان را ملاقات می کنید که هم صحبتی با اون باعث می شود ایده های جدیدی به ذهن شما برسد. اما هرگز بدون فکر کردن و مشورت گسترده دست به هیچ کاری نزنید.

این ماه بهترین زمان برای سرمایه گذاری در زمینه املاک و سهام است. با این حال ، شما باید نسبت به سرمایه گذاری های خود بسیار محتاط باشید در این ماه احتمال افزایش ناگهانی در هزینه های شما وجود دارد. حتی ممکن است برخی از شما برای تأمین نیازهای مالی خود مجبور به گرفتن وام شوید. این زمان مناسب برای شماست که بتوانید بودجه خود را کنترل کنید و از هزینه های غیرضروری خودداری کنید. وقتی هزینه های خود را کاهش دهید ، وضعیت مالی شما بسیار بهتر خواهد شد.

در این ماه شرایطی را تجربه می کنید که باید هر چه زودتر نسبت به آن واکنش نشان دهید تردید و دودلی موجب به تعویق افتادن کارتان خواهد شد و این به نفع شما نیست.


فال ماهانه آبان ۹۸ ، یکی از اعضای خانواده دل شما را شکسته است ، برای معذرت خواهی پیش شما می آید با لبخند از او استقبال کنید. در گذشته زندگی کردن خوب نیست.

ساعت بین 5 و 6:30 بعد از ظهر می تواند دوره ای بسیار خوش شانس برای شما باشد. قرمز رنگ خوش شانس شما برای روز است.

فال ماهانه متولدین خرداد

متولدین خرداد ماه
متولدین خرداد ماه

تجربیات اخیر ، شما را دلسرد و افسرده کرده است. به آینده فکر کنید و از این تجربیات به عنوان عامل محرک خود استفاده کنید. مطمئن باشید که به زودی خبرهای خوشحال‌ کننده‌ ای به شما می رسد. از آنجایی که ممکن است ذهن شما تا حدی پراکنده شده باشد ، تصمیمات بزرگی را فعلا اتخاذ نکنید.

همیشه در انجام هر کاری از توکل به خداوند غافل نشوید که یاد خدا آرامش‌ بخش است. در ابتدای این ماه از نظر روحی احساس ضعف می کنید اما از روز هفدهم به بعد انرژی شما بالا می رود.

تلاش کنید در محیط خانواده یا کار اختلاف‌ نظرهای کوچک و کم اهمیت را بزرگ نکنید و مانع از پیش آوردن هرگونه جر و بحث شوید. سعی کنید نسبت به آنچه که در اطراف شما در حال گذشتن است، آگاه باشید.


اگر با مشکل چاقی روبرو هستید ، این ماه بهترین فرصت را برای شروع فعالیت تناسب اندام خود به ارمغان می آورد. با از دست دادن وزن اضافی که با خود متحمل شده اید ، سطح انرژی شما افزایش می یابد. و مهمتر از همه ، با حفظ تناسب جسمی زندگی شما را به سمت بهتر تغییر می دهد. بیماران فشار خون باید مراقبت ویژه ای از سلامتی خود داشته باشند و تمام محدودیت های رژیم غذایی را رعایت کنند.

در فال ماهانه آبان ۹۸شما خرداد ماهی عزیز آمده است که انجام دادن کارهایتان بین ساعت 10 صبح و 11:00 بدون اینکه تلاش زیادی انجام شود ، به بهترین نحو انجام می شود. همچنین پوشیدن هر لباسی با رنگ بنفش برای شما خوش شانس خواهد آورد.

فال ماهانه آبان ۹۸ متولدین تیر

متولدین تیر ماه
متولدین تیر ماه

در روز های آخر آبان ماه با یکی از اهالی فامیل دعوا و جر و بحث می کنید اگر نتوانید خودتان را کنترل کنید رابطه ی شما مثل گذشته نخواهد شد. باید محتاط باشید که با کسانی که دوستشان دارید مشاجره نکنید.

پیشنهاد های مالی خوبی از سمت پروژه هایتان به دست شما می رسد اما با احتیاط عمل کنید. حرکت با احتیاط ممکن است وقت گیر به نظر برسد اما احتمال بروز خطاها و پرداخت سودهای بزرگتر را در دراز مدت از بین می برد.

این احتمال وجود دارد که شریک زندگی شما نتواند انتظارات شما را برآورده کند و ممکن است احساس منفی نسبت به او ایجاد کنید. شریک زندگی شما واقعاً به شما اهمیت می دهد و شما را دوست دارد. او یا او می خواهد شما را بیشتر درک کنید. صبور باشید ، به زودی فرصتی خواهد رسید که متوجه خواهید شد که او شخص مناسب شماست.

فال ماهانه آبان ۹۸ ، کارهای اشتباهی در گذشته انجام داده‌ اید که همیشه ذهن شما را به خود در گیر کرده است اما به زودی جبران خواهید کرد. فقط کافیست به خدا و بزرگی اش ایمان داشته باشید و به جای خیال‌ پردازی، واقع‌ گرا باشید.

احتمال دارد که در اواخر ماه به همراه خانواده به یک سفر بروید و ممکن است وسیله ی نقلیه ی شما خراب شود. اگر مشکلی را قبل اینکه از کنترلتان خارج شود حل کنید کار خیلی عاقلانه‌ای کرده‌اید،


گره های مالی امروز شما بخاطر تصمیم های اشتباهی است که در گذشته گرفته اید. تنها کاری که می توانید انجام دهید این  است که  به صورت مقطعی آن را حل کنید.

انتظار می رود کارهایی که بین ساعت 4 تا 6 بعد از ظهر انجام می شود نتایج مطلوب را به همراه داشته باشد. رنگ قرمز طبق نظر اخترشناسان رنگ خوش شانس شما برای روز است.

فال ماهانه متولدین مرداد

متولدین مرداد ماه
متولدین مرداد ماه

در فال ماهانه آبان ۹۸ شما آمده است که ماه بسیار شلوغی را در پیش دارید پس انرژیتان را صرف کارهای بیهوده نکنید و هوشمندانه عمل کنید.

امکان دارد در ده روز اول فردی را ملاقات کنید که در آینده ارتباط عاطفی عمیقی بین شما ایجاد می شود. اتفاقات بسیار جالب و شیرین برایتان رخ خواهد داد.

از دست یکی از دوستانتان دلخور و عصبی می شوید. او کاری می کند که شما اصلا انتظارش را ندارید. احساسات منفی خود را نسبت به اون بیان کنید و نگذارید تبدیل به نفرت شود.

در انجام مسائل کاری آنچه را که واقعا ضروری است انجام دهید ؛ برنامه ریزی و فکر کردن به آنچه که می‌خواهید انجام دهید بهتر از این است که کاری را بدون اینکه به عواقب آن فکر کنید شروع کنید.


انجام کارها در این ماه برای شما بین ساعت 9 صبح و 10:00 صبح بسیار مثمر ثمر خواهید بود و نقره ای رنگ شانس شما است.

فال ماهانه متولدین شهریور

متولدین شهریور ماه
متولدین شهریور ماه

در فال ماهانه آبان ۹۸ متولدین شهریور آماده است که در این ماه باید بیشتر سکوت کنید تا حرف بزنید اگر احتیاط نکنید ، مستعد به گفتن چیزهایی آزار دهنده هستید. سعی کنید با فعالیتهایی درگیر شوید که ممکن است به شما کمک کند بالغ تر شوید.

اگر مجرد هستید در این ماه به خواستگاری می روید. خانواده شما با کمک به شما در تصمیم گیری صحیح ، نقش مهمی در زندگی مشترک شما خواهند داشت. شما نیاز به ارتباط با شریک زندگی خود را در سطح احساسی و معنوی تر دارید.

هم‌چنین بخوانید :
متن آهنگ شنیدنی چهل گیس ایوان بند به همراه موزیک ویدیو

در مسائل کاری برنامه ریزی برای فعالیتهای اجتماعی به شما کمک خواهد کرد که آرامش بیشتری داشته و شادتر باشید.


در روز های پایانی ماه برنامه یک سفر را بچینید و با خانواده یا دوستان کمی استراحت کنید. در کنار درآمد و کار زیاد کمی مسائل هست که باید به آنها رسیدگی و حل کنید.

طبق فال ماهانه آبان ۹۸ شما انجام کارهای مهم شما باید بین ساعت 10 صبح و 11:00 باشد. همچنین پوشیدن رنگ قرمز روشن برای شما خوش شانسی خواهد آورد.

فال ماهانه آبان ۹۸ متولدین مهر

متولدین مهر ماه
متولدین مهر ماه

این روزها رفتارهای بی ثباتی دارید که در می تواند برای شما دردسر ساز شود. راه نجات از این رفتار ها این است که ذهن خود را به مسائل حاشیه یی معطوف نکنید. اصلا نگران نباشید و فکر نکنید که مشکل یا مساله‌ای قرار است برای شما رخ دهد.

اگر در اهدافتان به اولویت هایی که تعیین کرده اید شک کنید، فقط زمان را از دست داده اید. آگاه باشید که اهدافی که در سر دارید به اندازه ی اهداف دیگران نوع دوستانه نیستند. به خاطر داشته باشید که هر کسی در نوع خودش متفاوت است و این که مدام خودتان را بادیگران مقایسه کنید عمل بیهوده ای است. 


در این ماه از آرامش ذهنی خوبی برخوردار خواهید شد. افکار مثبت به شما کمک می کند تعادل در زندگی پیدا کنید. اگر می خواهید یک سلامتی عالی داشته باشید ، یک رژیم غذایی مغذی گرفته و از غذاهای روغنی و سرخ شده خودداری کنید ، زیرا در طولانی مدت بر بدن شما تاثیر می گذارد

طبق فال ماهانه آبان ۹۸ شما بهترین ساعت روز شما بین ساعت 10 صبح و 11 صبح است ، بنابراین کارهایتان را در این بازه زمانی برنامه ریزی کنید. سفید رنگ شانس شما در آبان ماه است.

فال ماهانه متولدین آبان

متولدین آبان ماه
متولدین آبان ماه

در ماهانه آبان ۹۸ شما آمده است که تمایل دارید که به کار جدیدی دست بزنید که اطلاعات کافی در مورد آن را ندارید. باید محدودیت های وضعیت فعلی را بپذیرید و با در نظر گرفتن  آن ها مشغول کار جدیدتان شوید. تنها راه برای رسیدن به هدف تان این است که گام‌هایی کوچک اما با تعمق و تامل بیشتر بردارید!

آدم بلند پروازی هستید و ریسک کردن به صلاح شما نیست. تخیلتان برای سوق دادن شما به سمت مسیر درست قوی تر از منطق خشک محاسباتی شماست. از ابراز آزادانه احساسات خود نترسید.

تغییر و تحولات زیادی را در زندگی تجربه خواهید کرد که روحیه تان را در جهت مثبت دگرگون می کند. وقت آن رسیده که بهترین ویژگی های خود را به نمایش بگذارید، یعنی حساسیت، محبت و بینش. می توانید به راحتی استعداد خلاقانه خود را به نمایش بگذارید.

یک بحث سازنده خواهید داشت که مسائل بسیاری را برایتان روشن می کند در حرکتی که می خواهید انجام دهید نیاز به یک همکار دلسوز دارید ، بنابراین باید در انتخاب او دقت کنید چرا که هدف مهمی در پیش دارید .


قرار نیست با کسی رقابت کنید. قرار نیست راه یکه بقیه رفته اند را شما هم بروید. همیشه پس انداز کردن برای آینده هم خوب نیست. گاهی باید دست به جیب بشوید و از لحظه های کنونی زندگی لذت ببرید. 

افکار شما در مورد کار در خارج از کشور و همکاری با خارجیها ممکن است تغییر کند. همچنین ممکن است دیدگاه عاطفی شما نسبت به کار نیز تغییر کند.

فال ماهانه آبان ۹۸ شما می گوید که ساعت شانس شما بین ساعت 10 و 11 صبح است ، بنابراین هر مهمی را در این بازه زمانی برنامه ریزی کنید.

فال ماهانه متولدین آذر

متولدین آذر ماه
متولدین آذر ماه

از آنجایی که آدم خوش قلب و مهربان هستی بسیار زود رنجیده می شوید و با عصبانیت دست به کار می شوی.همین کار نیرویت را کم می کند. حضور و انرژی های اطرافیانتان به نفع شما است و شما را در موقعیت قدرت قرار می دهد.

از سوی دوستان اشتباهی رخ خواهد داد که موجب آزار و رنجش تان میشود اما بهتر است بر آنان خرده نگیرید چون همیشه گذشت و گشاده رویی تأثیری بیشتر و بهتری دارد.

زمان کمی‌را به فعالیت‌های جدی‌تر اختصاص دادن کار خوبی است، اما نباید زیاد به خودتان سخت نگیرید. برای اینکه زندگی آنقدرها هم که شما فکر می‌کنید سخت نیست.


بر اساس فال ماهانه آبان ۹۸ شما اخترشناسان توصیه می کنند که برای رسیدن به بهترین نتیجه ، بین ساعت 2 و 4:30 بعد از ظهر برای انجام امور مهمتان برنامه ریزی کنید. بنفش رنگ شانس شما در آبان ماه می باشد.

فال ماهانه آبان ۹۸ متولدین دى

متولدین دی ماه
متولدین دی ماه

در این ماه اگر همانند گذشته وقتتان را بجای فعالیت در تفریح بگذرانید، گرفتاری طولانی مدتی برای خود ایجاد خواهید نمود. مراقب هر حرفی که میزنید باشید، شاید در نظر هر حرف ساده ای بی خاصیت و بی معنا باشد اما ممکن است همچین حرفهایی به ظاهر بی ارزش در جاهایی آسیب رسان باشد.

نکته مهم این است که شما عاشقانه کاری را انجام داده اید و باید همان مسیر را ادامه دهید تا به نتیجه مورد نظرتان برسید. 

فال ماهانه آبان ۹۸ ، به جای اینکه طبق انتظارات افراد دیگر رفتار کنید، باید بدانید که ابراز کردن احساسات‌تان بیشتر بهتان امکان می‌دهد به نفع خودتان کار کنید.

با وجود اینکه خودتان می‌دانید چه چیزی به نفعتان است، ولی باز بهتان توصیه می‌کنیم زمانی را برای شناختن نیازهای افراد دیگر در نظر بگیرید.


طبق فال ماهانه آبان ۹۸ شما ، نقطه انرژی بالای شما حدود ساعت 5 بعد از ظهر خواهد بود ، بنابراین براساس آن برنامه ریزی کنید. رنگ شانس شما در این ماه آبی می باشد.

فال ماهانه متولدین بهمن

متولدین بهمن ماه
متولدین بهمن ماه

بر اساس فال ماهانه آبان ۹۸ شما انتظار می رود وارد یک رابطه جدی می شوید. این فرد جدید شخصی خواهد بود که می تواند همه راهنمایی های لازم را در زندگی شما انجام دهد.

به جای اینکه به خودتان سخت بگیرید، در انتظارات و توقعات خود تجدید نظر کنید. در این صورت بیشتر از آن چه فکرش را بکنید به رضایت خواهید رسید.

در این ماه نه گفتن واجب ترین کاری باشد که باید انجام دهید، چرا که این کار ساده وقت اضافی ای که بهش نیاز دارید را بهتان می‌دهد.

در این ماه هدف ارزشمندی را دنبال می کنید و برنامه بسیار خوبی را در نظر دارید اما سخن اصلی بر سر این است که اخیرا کمی سستی یا تردید در اندیشه تان راه یافته است. این ماه را باید جشن بگیرید زیرا زمان موفقیت شما بسیار نزدیک شده است و شاید هم بتوان گفت که هم اکنون غرق در مقدمات آن موفقیت هستید.


طبق فال ماهانه آبان ۹۸ شما برای شانس بیشتر باید رنگ نارنجی بپوشید. پیش بینی می شود زمان مطلوب برای شما بین ساعت 12:00 ظهر و 1 بعد از ظهر می باشد.

فال ماهانه متولدین اسفند

فال ماهانه آبان ۹۸

متولدین اسفند ماه
متولدین اسفند ماه

فال ماهانه آبان ۹۸ ، تمام تنش ها را از ذهنتان رها کنید و به خودتان اجازه دهید فقط استراحت کنید.مشکلات شخصی می تواند در این ماه کمی احساس بی قراری برای شما ایجاد کند. آرام باشید و تنش ها را از خود دور کنید.

برای رسیدن به هدف ، خود را درگیر برخی کارهای خلاقانه کنید و اجازه ندهید که افکار ناخواسته به ذهن شما خطور کند. برای تقویت استحکام ذهنی تلاش کنید. اگر می خواهید روی کار خود تمرکز کنید ، یک ذهن بدون تنش ضروری است.

اگر به فکر ایجاد مشارکت نزدیک و متعهد برای سرمایه گذاری تجاری با یک فرد هستید ، باید بیشتر مراقب باشید. اطمینان حاصل کنید که این همکاری برای هر دو طرف دارای مزایای برابر است.


بر اساس فال ماهانه آبان ۹۸ شما رنگ ارغوانی برای شما خوش شانس خواهد بود و زمان بین ساعت 10 صبح تا 12:45 بعد از ظهر برای انجام وظایف یا تصمیمات مهم مناسب است.

برچسب ها

موسوی

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن