سبک زندگی

جواب فعالیت های صفحه ۶۰ ریاضی دهم با توضیح

گام به گام و پاسخ سوالات فعالیت صفحه 60 درس توان های گویا ریاضی پایه دهم تجربی و ریاضی فیزیک

پاسخ صفحه ۶۰ ریاضی دهم رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک که شامل فعالیت های درس توان های گویا فصل ۳ می باشد را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما فراهم کرده ایم.

مطلب پیشنهادی: جواب تمرین و کاردرکلاس صفحه ۵۷ و ۵۸ ریاضی دهم

جواب فعالیت های صفحه ۶۰ ریاضی دهم

پاسخ فعالیت اول صفحه ۶۰ ریاضی دهم

هر یک از عبارت های زیر را به شکل رادیکالی نوشته و در صورت امکان حاصل آنها را به دست آورید.

حل سوالات فعالیت صفحه 60 ریاضی دهم رشته تجربی و ریاضی فیزیک
حل سوالات فعالیت صفحه 60 ریاضی دهم رشته تجربی و ریاضی فیزیک

☑️ دانش آموز عزیز جهت یادگیری هر چه بهتر مطالب این درس، حتما به صورت صحیح از این پاسخ ها استفاده کنید تا در امتحان دچار مشکل نشوید. بهترین راه برای یادگیری درس ریاضی تمرین کردن زیاد و برطرف کردن تدریجی مشکلات می باشد.

در ادامه این صفحه از شما خواسته شده است که اکنون شما اعداد توان دار زیر را به شکل رادیکال بنویسید و در صورت امکان حاصل آنها را به دست آورید.

پاسخ کامل فعالیت های صفحه 60 ریاضی دهم درس توان های گویا
پاسخ کامل فعالیت های صفحه 60 ریاضی دهم درس توان های گویا

اگر در مورد هر یک از سوالات بالا پرسشی دارید آن را از قسمت نظرات بپرسید تا کارشناسان ما و یا سایر دانش آموزان پاسخگوی شما باشند.

همچنین بخوانید
جواب تمرین و فعالیت صفحه ۵۶ ریاضی دهم
و
جواب کاردرکلاس صفحه ۵۵ ریاضی دهم

☑️ به پایان جواب فعالیت های صفحه ۶۰ ریاضی دهم رسیدیم، جهت مشاهده گام به گام سایر تمرین های کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

3 دیدگاه

    1. رادیکال ۸۱ به توان ۳ یعنی سه بار ضربه در خودش میشه بعد دوباره ۸۱ به توان سه میگی چه عددی ۴ بار ضربه در خودش میشه که میشه ۸۱ خب ۳ اگه چهار بار ضربه در خودش کنی میشه ۸۱ اونجا پایین سه تا ۸۱ داریم هر کدوم جزرش میشه ۳ خب سه تاشونو ضرب میکنی جواب میشه ۲۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − دو =