سبک زندگی

جواب فعالیت صفحه ۴۹ ریاضی یازدهم تجربی ⭕️ با توضیح

گام به گام فعالیت های صفحه 49 ریاضی یازدهم تجربی ، درس آشنایی با برخی از انواع توابع فصل سوم

جواب فعالیت های صفحه ۴۹ ریاضی یازدهم تجربی از فصل ۳ درس آشنایی با برخی از انواع توابع ؛ برای مشاهده گام به گام صفحه 49 ریاضی پایه یازدهم در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

پاسخ فعالیت صفحه ۴۹ ریاضی یازدهم با راه حل

در نمودارهای زیر تابع با ضابطه f(x)=۱/x با دو دامنه متفاوت رسم شده است. مشخص کنید که هر کدام از این نمودارها مربوط به کدام دامنه است؟

هزینه پاک‌سازی x درصد از آلودگی‌های شهری و صنعتی رودخانه‌ای با تابع با ضابطه p(x)=۲۵۵x/۱۰۰−x محاسبه می‌شود که در آن x درصد آلودگی و p(x) هزینه پاک‌سازی بر حسب میلیون تومان است.
الف) جدول زیر را کامل کنید.
ب) با یک میلیارد تومان چه درصدی از آلودگی‌های این رودخانه پاک‌سازی خواهد شد؟
پ) چرا هیچ‌گاه ۱۰۰ درصد از آلودگی‌های این رودخانه پاک‌سازی نمی‌شود؟

گام به گام فعالیت صفحه 49 ریاضی یازدهم تجربی
گام به گام فعالیت صفحه 49 ریاضی یازدهم تجربی

⭕️ نکته : دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت صفحه ۴۸ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب صفحه ۴۵ و ۴۶ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب فعالیت صفحه ۴۴ ریاضی یازدهم تجربی

☑️ به پایان پاسخ فعالیت صفحه ۴۹ ریاضی یازدهم تجربی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین های سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =