سبک زندگی

جواب فعالیت صفحه ۶۵ ریاضی یازدهم تجربی

گام به گام فعالیت صفحه 65 ریاضی یازدهم تجربی ، درس اعمال جبری روی توابع فصل سوم

جواب فعالیت صفحه ۶۵ ریاضی یازدهم تجربی از فصل ۳ درس اعمال جبری روی توابع ؛ برای مشاهده گام به گام صفحه 65 ریاضی پایه یازدهم در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید

پاسخ فعالیت صفحه 65 ریاضی یازدهم با توضیح

اگر f(x)=۲x−۱ و g(x)=x−۲، آنگاه مجموع، تفاضل، حاصل ضرب و حاصل تقسیم آنها (f/g) را به دست آورید و دامنه هر یک را مشخص کنید. برای حل این سوال به صورت زیر عمل کنید:

حل سوالات فعالیت صفحه شصت و پنجم ریاضی یازدهم تجربی
حل سوالات فعالیت صفحه شصت و پنجم ریاضی یازدهم تجربی

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: جواب صفحه ۶۳ و ۶۴ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب کاردرکلاس صفحه ۶۲ ریاضی یازدهم
و
جواب فعالیت صفحه ۶۱ ریاضی یازدهم تجربی

☑️ به پایان پاسخ فعالیت های صفحه ۶۵ ریاضی یازدهم تجربی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین های سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =