مطلب پیشنهادی :
ad
+
سبک زندگی

جواب صفحه ۳۶ ریاضی چهارم ؛ فعالیت و کاردرکلاس

پاسخ سوال های فعالیت و کار در کلاس صفحه 36 از فصل دوم کتاب ریاضی پایه چهارم ابتدایی

جواب سوالات صفحه 36 ریاضی چهارم دبستان که شامل فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۶ فصل دوم ریاضی پایه چهارم ابتدایی می باشد را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم.

جواب فعالیت صفحه ۳۶ ریاضی چهارم

حل سوالات فعالیت صفحه 36 ریاضی چهارم ابتدایی
حل سوالات فعالیت صفحه 36 ریاضی چهارم ابتدایی

مطلب پیشنهادی: جواب کاردرکلاس صفحه ۳۵ ریاضی چهارم

۱- با رسم شکل یک کسر مساوی با ۱/۳ بنویسید که مخرج آن ۹ باشد. حالا برای کسر ۱/۳ یک کسر مساوی دیگر بنویسید.

۲- مانند سوال بالا، برای کسرهای داده شده یک کسر مساوی بنویسید. با توجه به تساوی های بالا، توضیح دهید چگونه بدون رسم شکل می توان کسر مساوی یک کسر را پیدا کرد.

۳- طاها می خواست حاصل جمع زیر را به دست آورد. آموزگار برای راهنمایی او این شکل را رسم کرد. توضیح دهید طاها باید چه کسری را به جای ۱/۲ بنویسد. چرا؟

پاسخ کاردرکلاس صفحه ۳۶ ریاضی چهارم دبستان

۱- جاهای خالی را پر کنید.
۲- مانند نمونه، حاصل جمع و تفریق ها را به دست آورید.

جواب سوالات کار در کلاس صفحه 36 ریاضی چهارم ابتدایی

برای مشاهده بهتر و بزرگ تر تصاویر پاسخ ها کافیست یک بار بر روی آن ها کلیک کنید و سپس تصویر جدید باز شده را به اندازه دلخواه بزرگنمایی کنید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی چهارم ؛ تساوی کسرها

✅ در این نوشته سوالات فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۶ ریاضی چهارم دبستان را حل کردیم، اگر سوالی دارید آن را از قسمت نظرات بپرسید. همچنین برای مشاهده گام به گام سایر تمرین های کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو نمایید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.