سبک زندگی

جواب صفحه 58 ریاضی دهم انسانی ⚡️ پاسخ فعالیت

گام به گام صفحه 58 ریاضی و آمار (1) کلاس دهم انسانی از درس نمودار تابع خطی فصل 2

جواب فعالیت صفحه ۵۸ ریاضی و آمار دهم انسانی از فصل دوم تابع و درس «نمودار تابع خطی» را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده‌ایم.

جواب فعالیت صفحه 58 ریاضی دهم انسانی

یک کارخانه تولید لوله‌های آبیاری کشاورزی در هر ساعت ۰/۳ کیلومتر لوله تولید می‌کند.

اگر متراژ لوله‌ای را که این کارخانه پس از x ساعت تولید می‌کند، بر حسب متر با f(x) نشان دهیم. جدول زیر را برای f(x) به ازای مقادیر مختلف x کامل نمایید. نقاط به دست آمده از جدول قسمت قبل را در یک دستگاه دو محور عمود بر هم مشخص کنید. نقاط حاصل را به هم وصل کنید.

پاسخ صفحه ۵۸ ریاضی دهم انسانی
پاسخ صفحه ۵۸ ریاضی دهم انسانی

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: جواب صفحه 56 و 57 ریاضی دهم انسانی
و
جواب صفحه 53 و 54 و 55 ریاضی دهم انسانی
و
جواب صفحه 52 ریاضی دهم انسانی

☑️ به پایان پاسخ فعالیت صفحه 58 ریاضی دهم انسانی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *