سبک زندگی

جواب صفحه 59 ریاضی دهم انسانی ⭕️ پاسخ کاردرکلاس

گام به گام صفحه 59 ریاضی و آمار (1) کلاس دهم انسانی از درس نمودار تابع خطی فصل 2

جواب کاردرکلاس های صفحه ۵۹ ریاضی و آمار دهم انسانی از فصل دوم تابع و درس «نمودار تابع خطی» را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده‌ایم.

مطلب پیشنهادی: جواب صفحه 58 ریاضی دهم انسانی

جواب کاردرکلاس اول صفحه 59 ریاضی دهم انسانی

جواب کاردرکلاس اول صفحه 59 ریاضی دهم انسانی

در یک تابع خطی f(۰)=۲ و f(۲)=۳ با توجه به معادله خط که در کتاب ریاضیات نهم دیده‌اید، ابتدا m و سپس به کمک آن f(x) را مشخص و نمودار تابع را رسم کنید.

گام به گام صفحه ۵۹ ریاضی دهم انسانی
گام به گام صفحه ۵۹ ریاضی دهم انسانی

پاسخ کاردرکلاس دوم صفحه 59 ریاضی دهم انسانی

جدول زیر رابطه بین عمق و دمای سنگ‌ها را در زیر زمین نشان می‌دهد. x معرف عمق (بر حسب کیلومتر) و y معرف دما (بر حسب سانتی‌گراد) است. اگر دمای سنگ‌ها تابع خطی بر حسب عمق باشد، ابتدا جدول زیر را کامل کنید و به کمک آن تابع y=f(x) را مشخص نموده سپس تعیین کنید در چه عمقی دما به ۴۴۰ درجه سانتی‌گراد می‌رسد؟

گام به گام سوالات صفحه ۵۹ ریاضی دهم انسانی
گام به گام سوالات صفحه ۵۹ ریاضی دهم انسانی

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید:
جواب صفحه 56 و 57 ریاضی دهم انسانی
و
جواب صفحه 53 و 54 و 55 ریاضی دهم انسانی

☑️ به پایان پاسخ کاردرکلاس های صفحه 59 ریاضی دهم انسانی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.