سبک زندگی

جواب صفحه 76 ریاضی دهم انسانی ⚡️ کاردرکلاس

گام به گام صفحه 76 ریاضی و آمار (1) کلاس دهم انسانی از درس گردآوری داده ها فصل 3

جواب کاردرکلاس صفحه ۷۶ ریاضی و آمار دهم انسانی از فصل سوم کار با داده های آماری و درس «گردآوری داده ها» را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده‌ایم.

جواب کاردرکلاس صفحه 76 ریاضی دهم انسانی

حل کاردرکلاس صفحه ۷۶ ریاضی دهم انسانی
حل کاردرکلاس صفحه ۷۶ ریاضی دهم انسانی

۱- چه راه دیگری برای آمارگیری طول قد دانش‌آموزان یک مدرسه پیشنهاد می‌کنید؟
جواب : پرسش از تعدادی از دانش آموزان.

۲- فرض کنید زمان لازم را برای گردآوری همه داده‌های دانش‌آموزان در اختیار نداشته باشید. اگر بخواهیم نمونه‌ای را انتخاب و آمارگیری کنیم، چه راهی پیشنهاد می‌کنید که نمونه به صورت تصادفی انتخاب شود؟
جواب : از هر کلاس چند دانش آموز به طور تصادفی انتخاب می کنیم.

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: جواب صفحه 74 ریاضی دهم انسانی
و
جواب صفحه 72 ریاضی دهم انسانی
و
جواب صفحه 70 ریاضی دهم انسانی

☑️ به پایان پاسخ کاردرکلاس صفحه 76 ریاضی دهم انسانی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *