سبک زندگی

جواب کاربرگ شماره ۳ مطالعات هشتم ⚡️ پاسخ کاربرگه 3 مقابله با خشم

پاسخ کاربرگه شماره ۳ مطالعات اجتماعی هشتم متوسطه به نام مقابله با خشم

جواب کاربرگ شماره ۳ مطالعات اجتماعی هشتم: در این نوشته پاسخ کاربرگه شماره 3 مقابله با خشم مطالعات پایه هشتم را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا به عنوان کمک درسی برای شما دانش آموز عزیز سال هشتمی فراهم کرده ایم که در ادامه کنار ما باشید.

همچنین بخوانید : جواب کاربرگ شماره ۲ مطالعات اجتماعی هشتم

گام به گام کاربرگ ۳ مطالعات هشتم
گام به گام کاربرگ ۳ مطالعات هشتم

جواب کاربرگ شماره ۳ مطالعات اجتماعی هشتم

در پاسخ به کاربرگه 3 مطالعات هشتم مقابله با خشم داریم :

موقعیت (۱)

پدر زهره به او و خواهرش قول داده بود که پنجشنبه آنها را به اتفاق دو نفر از دوستانشان به سینما ببرد ولی آن روز به قول خود عمل نکرد و به خانه تلفن زد و گفت که کاری برایش پیش آمده است. زهره و خواهرش عصبانی شدند و… .
آنها باید چه رفتاری از خود بروز بدهند؟

بهتر است با درک کامل شرایط فعلی دلیل را از پدر جویا شوید و منتظر فرصت مناسب باشید.

موقعیت (۲)

حمیده موضوعی را به یکی از دوستانش میگوید و از او میخواهد به دیگران نگوید، اما چند روز بعد متوجه میشود، چند نفر از همکلاسی هایش موضوع را میدانند. او عصبانی میشود و… .
حمیده چه واکنشی باید داشته باشد؟

ممکن است قبل از خود به کسی گفته باشد، پس نباید عصبانی باشد، بلکه با آرامش ابراز ناراحتی کند و منتظر واکنش او باشد. او همچنین باید در انتخاب دوست رازدار برای دوستی دقت کند.

موقعیت (۳)

رضا و خواهرش یک رایانه مشترک دارند. رضا مشغول کار با رایانه بود اما یک دفعه بدون آنکه بخواهد، چند مورد از فایلهای مهمی را که خواهرش ذخیره کرده بود، پاک کرد. خواهر رضا، بسیار عصبانی شد.
رضا چه کار باید بکند؟

با اعتراف به اشتباه خود عذرخواهی می کند و قول می دهد که در مرتب سازی پرونده ها و جبران اشتباهش به او کمک کند.

موقعیت (۴)

شهرام از نانوایی محل، نان گرفته و در حال رفتن به خانه است. در همسایگی خانه شهرام، پسری زندگی می کند که چند سال از او بزرگتر است و اغلب حالت خشمگین و پرخاشگر دارد. همچنین معمولاً دیگران را مسخره و تحریک به دعوا میکند و بهانهای هم برای دعوا، پیش میکشد. شهرام از کنار او رد میشود تا به خانه برود اما آن پسر جلویش را میگیرد و شروع به فحش دادن میکند. شهرام با متانت به راهش ادامه میدهد اما باز مورد توهین قرار میگیرد. شهرام چه رفتاری باید داشته باشد؟

سعی کنید از او دوری کنید و به محض رسیدن به خانه پدر و مادرش را مطلع کند تا با والدین او صحبت کنند.

همچنین بخوانید : جواب کاربرگ شماره ۱ مطالعات اجتماعی هشتم

✅ شما نیز اگر پیشنهادی برای جواب هر یک از کاربرگ شماره ۳ مطالعات هشتم دارید می توانید از قسمت دیدگاه، متن خود را با سایر دانش آموزان به اشتراک گذارید و بنویسید. برای بهتر پیدا کردن ما در گوگل در انتهای عبارت جستجوی خود کلمه ماگرتا را اضافه کنید سپاسگزاریم.🤗✌

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *