سبک زندگی

جواب فعالیت در منزل صفحه ۴۸ تفکر هشتم ، شنیدن سخن دیگران

پاسخ فعالیت در خانه صفحه 48 تفکر هشتم : در هنگام شنیدن سخنان دیگران چه نکاتی باید رعایت شود

جواب فعالیت در منزل صفحه ۴۸ تفکر و سبک زندگی پایه هشتم مربوط به نکات مهم هنگام سخنرانی دیگران در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما فراهم شده است.

مطلب پیشنهادی : جواب فعالیت در منزل صفحه 71 تفکر هشتم

فعالیت در منزل صفحه ۴۸ تفکر هشتم

جواب فعالیت در منزل صفحه ۴۸ تفکر هشتم

با نظر خواهی از والدین، یا اعضای بزرگتر خانواده، بنویسید که هنگام سخن گفتن، یا شنیدن سخن دیگران چه نکاتی باید رعایت شود، نوشته خود را در کلاس ارائه دهید.

مهم ترین اصل در هنگام گوش دادن به صحبت های دیگران احترام می باشد. وقتی کسی دارد صحبت می کند باید به خوبی به حرف هایش توجه کنیم و ذهن خود را روی او متمرکز کنیم. در اینگونه مواقع برقراری ارتباط چشمی و تایید صحبت های سخنران با چهره ای خندان بسیار مهم می باشد.

منظور از ارتباط چشمی این نیست که از اول تا آخر صحبت کردن فرد مقابل همش به چشمان او نگاه کنیم بلکه باید هر از گاهی نگاه مان را به سایر قسمتهای صورت او نیز منعطف کنیم.

باید طوری به حرف های شخص موردنظر گوش دهیم که انرژی بگیرد و فکر نکند که هیچ توجهی به او نداریم. همچنین هرگز نباید سخنرانی کسی را قطع کنیم و وسط صحبت هایش بپریم.

اما اگر سر خود را زیاد تکان دهید طرف مقابل فکر می کند یا شما خیلی مشتاق هستید یا عجله دارید و می خواهید ایشان حرفش را به اتمام برساند

فعالیت در منزل صفحه ۴۸ تفکر هشتم : زبان بدن ویژگی است که می تواند به ما کمک کند به سخنران بفهمانیم داریم به حرف هایش گوش می دهیم و از آن لذت میبریم. به عنوان مثال کمی به سمت گوینده متمایل شوید اما بیش از اندازه هم نباید به جلو خم شد.

اگر سوالی برای شما پیش آمد صبر کنید تا سخنرانی تمام شود سپس سوال خود را بپرسید، اینطوری هم ادب را رعایت کرده اید و هم سخنران متوجه می شود که شما به صحبت های او گوش داده اید.

در هنگام شنیدن سخنان دیگران چه نکاتی باید رعایت شود

۱- حواس طرف مقابل را با ور رفتن به موها، موبایل و خودکار پرت نکنیم. برخی از عادت ها مانند آدامس جویدن و یا بازی کردن با سوییچ ماشین را در اینگونه مواقع کنار بزاریم.

۲- قبل از شروع صحبت گوشی خود را سایلنت کنید و فقط به تماسی که ضروری می باشد جواب دهید.

۳- دائما ساعت خود را چک نکنید زیرا سخنران فکر می کند از صحبت های او خسته شده اید و می خواهید سریعا آن مکان را ترک کنید.

شما چه پاسخ های دیگری برای فعالیت در منزل صفحه ۴۸ تفکر هشتم پیشنهاد می کنید؟ از طریق بخش نظرات آن را با ما به اشتراک گذارید✅.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.