سبک زندگی

جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۲۲ ریاضی نهم

گام به گام و پاسخ فعالیت و کاردرکلاس صفحه 122 ریاضی پایه نهم متوسطه ، فصل 7 عبارت های گویا

جواب صفحه 122 ریاضی نهم متوسطه: در این نوشته گام به گام کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۲۲ ریاضی نهم از فصل ۷ عبارت های گویا را مرور می کنیم، جهت مشاهده با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۲۱ ریاضی نهم

جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۲۲ ریاضی نهم

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۲۲ ریاضی نهم

حاصل هر عبارت را به ساده‌ترین صورت بنویسید. (مخرج همه کسرها مخالف صفر فرض شده است)

حل سوالات کاردرکلاس صفحه 122 ریاضی نهم فصل 7
حل سوالات کاردرکلاس صفحه 122 ریاضی نهم فصل 7
پاسخ کاردرکلاس صفحه 122 ریاضی پایه نهم فصل عبارت های گویا
پاسخ کاردرکلاس صفحه 122 ریاضی پایه نهم فصل عبارت های گویا

توجه: تمامی مطالب درسی موجود در این سایت صرفاً جنبه آموزشی دارد و باید به گونه ای از آنها استفاده کنید که به درس های شما آسیبی وارد نکند. بنابراین حتما قبل از هر کاری یک بار به سوالات پاسخ دهید سپس اگر در هر قسمت مشکلی داشتید آن را برطرف کنید.

جواب فعالیت صفحه ۱۲۲ ریاضی نهم

طول ضلع مربع داخل مستطیل، نصف عرض مستطیل است. اگر نسبت مساحت مربع به مساحت مستطیل ۵/۲۶ باشد، طول و عرض مستطیل را به دست آورید. راه حل را کامل کنید و توضیح دهید: چگونه به کمک ساده کردن عبارت گویای به دست آمده و حل معادله، پاسخ به دست می‌آید؟

گام به گام فعالیت صفحه 122 ریاضی نهم با تدریس کامل
گام به گام فعالیت صفحه 122 ریاضی نهم با تدریس کامل

🔰 دانش آموز عزیز اگر سوالی درباره تمرین های حل شده داشتید کافیست آن را از بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان ما و یا سایر دانش آموزان پاسخگوی شما باشند.

همچنین بخوانید: جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۲۰ ریاضی نهم

🟦 در این نوشته جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۲۲ ریاضی نهم متوسطه را بررسی کردیم، جهت مشاهده گام به گام سایر صفحات کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو نمایید. همچنین این کار برای بقیه کتاب هایتان نیز می توانید انجام دهید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.