سبک زندگی

جواب کاردرکلاس و تمرین صفحه ۲۲ ریاضی نهم

پاسخ سوالات کاردرکلاس و تمرین صفحه ۲۲ کتاب ریاضی پایه نهم متوسطه درس اول عدد گویا فصل دوم عددهای حقیقی را با جواب کامل در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم.

جواب کاردرکلاس صفحه ۲۲ ریاضی نهم

نمایش اعشاری هر یک از کسرهای زیر را بنویسید:

پاسخ کار در کلاس صفحه 22 ریاضی نهم متوسطه
پاسخ کار در کلاس صفحه 22 ریاضی نهم متوسطه

برای مشاهده بهتر تصاویر کافیست یکبار بر روی آن ها کلیک کنید و سپس به اندازه ای که می خواهید آن را زوم کنید.مطلب پیشنهادی: جواب فعالیت صفحه ۱۹ و ۲۰ ریاضی نهم

اگر به نمایش اعشاری کسرهای بالا دقت کنید، خواهید دید که فقط کسرهایی نمایش اعشاری مختوم دارند که (پس از ساده شدن) مخرج آنها شمارنده اولی به جز ۲ و ۵ ندارد.

پاسخ تمرین صفحه ۲۲ ریاضی نهم متوسطه

۱- حاصل عبارت های زیر را به دست آورید و تا حد امکان ساده کنید.

حل سوالات تمرین صفحه 22 فصل دوم ریاضی نهم
حل سوالات تمرین صفحه 22 فصل دوم ریاضی نهم

۲- عددهای زیر را از کوچک به بزرگ مرتب کنید.جواب تمرین صفحه 22 ریاضی نهم متوسطه
جواب تمرین صفحه 22 ریاضی نهم متوسطه

۳- بین هر دو کسر، سه کسر بنویسید.

پاسخ تمرین های صفحه 22 ریاضی نهم متوسطه
پاسخ تمرین های صفحه 22 ریاضی نهم متوسطه

دانش آموز عزیز جهت یادگیری هرچه بهتر مفاهیم این صفحه حتما یک بار خودتان همه سوالات را یک دور حل کنید سپس اگر مشکلی داشتید از مطالب این صفحه کمک بگیرید. با این کار در امتحان های پایانی و پرسش های کلاسی دچار مشکل و دردسر نخواهید شد.

همچنین بخوانید: جواب تمرین صفحه ۱۷ ریاضی نهم

✅ در این نوشته جواب کاردرکلاس و تمرین صفحه ۲۲ ریاضی نهم متوسطه را به طور کامل مرور کردیم، اگر سوالی دارید آن را از قسمت دیدگاه بنویسید. همچنین جهت مشاهده پاسخ سایر تمرین های کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو کنید.موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.