سبک زندگی

جواب کاربرگ شماره ۵ مطالعات اجتماعی چهارم 🤓 عکس خوانی

پاسخ کاربرگ شماره ۵ مطالعات اجتماعی چهارم : در عکس چه چیزهایی مشاهده می کنید؟

پاسخ کاربرگه شماره 5 مطالعات اجتماعی چهارم دبستان مربوط به پاسخ به سوالات عکس خوانی در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم شده است.

مطلب پیشنهادی : جواب کاربرگ ۸ مطالعات اجتماعی چهارم

پاسخ سوالات کاربرگ شماره ۵ مطالعات اجتماعی چهارم دبستان

جواب کاربرگ ۵ مطالعات اجتماعی چهارم

۱- در عکس زیر، چه چیزهایی مشاهده می کنید؟ مانند نمونه آن ها را مشخص کنید.

در عکس شماره گذاری ها انجام شده است که به ترتیب عبارتند از چمنزار، رودخانه، جنگل، دامنه کوه، ویلا و آپارتمان، جاده و پل.

۲- از روی عکس های می توانیم تا حدی به ویژگی های یک مکان و زندگی مردم آنجا پی ببریم. آنچه از این عکس می فهمید بیان کنید.

جواب سوال دوم کاربرگ شماره ۵ مطالعات اجتماعی چهارم

از روی ظاهر خانه و سقف آن می شود فهمید که این خانه در شمال کشور می باشد، زیرا در این مناطق باران زیاد می بارد. در مورد خانواده نیز می شود متوجه شد که آن ها یک خانواده روستایی هستند که کار آن ها کشاورزی و دامداری می باشد.

البته با توجه به تصویر می شود حدس زد که این خانواده در تولید صنایع دستی نیز فعالیت دارند، زیرا در کنار افراد بزرگتر خانواده وسایلی مربوط به تولید صنایع دستی وجود دارد.

دانش آموز عزیز، پاسخ به این سوال بسیار ساده می باشد و پیشنهاد می کنم بجای استفاده از این مطلب کمی فکر کنید و جواب خود را داخل کادر بنویسید.

✅ شما چه پاسخ های دیگری برای کاربرگ ۵ مطالعات اجتماعی چهارم پیشنهاد می کنید؟ از طریق بخش نظرات آن ها را برای ما بنویسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.