سبک زندگی

جواب سوالات درس ۱۱ هدیه دوم ابتدایی

گام به گام پاسخ و حل پرسش تمرین های خاطره ، بگرد و پیدا کن و همراه با خانواده صفحه 56 و 57 درس 11 یازدهم کتاب هدیه های آسمان پایه دوم دبستان

جواب سوالات درس ۱۱ یازدهم هدیه دوم ابتدایی ؛ در این مطلب با پاسخ و جواب سوال های تمرینات خاطره صفحه ۵۶ بگرد و پیدا کن و همراه با خانواده صفحه ۵۷ درس ۱۱ یازدهم نماز بخوانیم کتاب هدیه های آسمانی کلاس دوم دبستان آشنا می شوید. در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

همچنین بخوانید: جواب سوالات درس دهم هدیه دوم دبستان

جواب سوالات درس ۱۱ هدیه دوم ابتدایی
جواب سوالات درس ۱۱ هدیه دوم ابتدایی

جواب خاطره صفحه 56 درس یازدهم هدیه های آسمانی دوم دبستان

اوّلین نمازی که خواندم …

پاسخ: هیچ گاه فراموش نمی کنم معلم خوب و مهربانم در نمازخانه مدرسه به من و هم کلاسی هایم نماز خواندن را به من یاد داد وقتی برای اولین بار نماز خواندم خیلی خوشحال شدم که می توانم با خدا گفت گو کنم.

جواب بگرد و پیدا کن صفحه 57 درس 11 هدیه دوم ابتدایی

در تصویر زیر می توانید پاسخ این تمرین را مشاهده کنید.

جواب بگرد و پیدا کن صفحه 57 درس 11 هدیه دوم ابتدایی

پاسخ همراه با خانواده صفحه 57 درس یازدهم هدیه دوم دبستان

امشب در خانه ی ما جشن کوچکی برپاست. مادر غذای خوشمزه ای درست کرده و پدر شیرینی خریده است. من و برادرم مهدی، نماز خواندن را یاد گرفته ایم. این جشن به خاطر من و اوست. با خودم می گویم…

پاسخ: خیلی خوشحالم که توانستم نماز خواندن را یاد بگیرم و این جشن نیز به من انگیزه بسیاری در نماز خواندن و صحبت و راز و نیاز با خدای بزرگ می دهد.

همچنین بخوانید: جواب سوالات درس نهم هدیه کلاس دوم ابتدایی

توجه: شما دانش آموز پایه دوم دبستان می توانید برای دسترسی سریع و آسان تر به جواب سوالات تمرینات درس های کتاب هدیه های آسمان دوم ابتدایی ، در انتهای عنوان خود عبارت «ماگرتا» را نیز در گوگل جستجو کنید.

در انتها امیدواریم که مقاله جواب سوالات درس ۱۱ یازدهم هدیه های آسمانی پایه دوم ابتدایی ؛ برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد. سوالات خود را در بخش دیدگاه بیان کنید. 🤗

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =