سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۴۵ ریاضی یازدهم تجربی

گام به گام صفحه 145 ریاضی یازدهم تجربی از درس احتمال شرطی و پیشامدهای مستقل فصل 7

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۴۵ ریاضی یازدهم تجربی از فصل ۷ «آمار و احتمال» درس احتمال شرطی و پیشامدهای مستقل ؛ برای مشاهده گام به گام صفحه 145 ریاضی پایه یازدهم در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: جواب تمرین صفحه ۱۴۲ ریاضی یازدهم

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۴۵ ریاضی یازدهم تجربی

پاسخ صفحه ۱۴۵ ریاضی یازدهم با توضیح

در یک مسابقه اتومبیل‌رانی احتمال اینکه یک اتومبیل دچار نقص فنی نشود و به خط پایان نیز برسد، برابر ۰/۷ است و احتمال اینکه یک اتومبیل دچار نقص فنی نشود، برابر ۰/۸ است. اگر بدانیم یک اتومبیل دچار نقص فنی نشده است، با چه احتمالی به خط پایان رسیده است؟

حل کاردرکلاس صفحه 145 ریاضی یازدهم
حل کاردرکلاس صفحه 145 ریاضی یازدهم

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید:
جواب کاردرکلاس صفحه ۱۴۱ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب کاردرکلاس صفحه ۱۴۰ ریاضی یازدهم تجربی

☑️ به پایان پاسخ کاردرکلاس صفحه ۱۴۵ ریاضی یازدهم تجربی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *