سبک زندگیمد و زیبایی

نحوه بستن کراوات اسپرت با ترفند جدید و ساده

چگونه کراوات را به صورت اسپرت و حرفه ای گره بزنیم؟

آموزش ساده بستن کراوات اسپرت ؛ در نگاه اول کراوات شاید یک اکسسوری خیلی ساده به نظر برسد اما صحیح بستن همین اکسسوری ساده ظرافت و زیبایی کت و شلوار، جلیقه و استایل شما را چند برابر بیشتر می کند.

بهترین ویژگی کروات گره زده شده به صورت اسپرت این است که می توان از آن هم در موقعیت های اجتماعی استفاده کرد و هم در موقعیت های کاری، همچنین بستن این نوع کراوات بسیار ساده است و فقط ۱۰ ثانیه زمان می برد. بدین منظور در ادامه با بخش مد و زیبایی ماگرتا همراه باشید.

نحوه بستن کراوات اسپرت

طریقه بستن کراوات اسپرت مردانه و پسرانه

روشی که در ادامه گفته می شود بسیار ساده است اما برای مشاهده بهترین نتیجه باید آن را چند باری در مقابل آینه تمرین کنید. بدین منظور مراحل گفته شده را به ترتیب انجام دهید:

راهنمای بستن کروات اسپرت پسرانه
راهنمای بستن کروات اسپرت پسرانه

۱. ابتدا یقه پیراهن را بالا زده و کراوات را طوری دور گردن قرار دهید که لبه پهن در سمت راست قرار گرفته و تا زیر انتهای لبه باریک کشیده شود.

۲. لبه پهن کراوات را از روی قسمت باریک رد کنید.

۳. حال لبه پهن را از زیر حلقه درست شده رد کنید و آن را همانجا نگه دارد و رهایش نکنید.

۴. سپس لبه پهن را از زیر لبه باریک به سمت مخالف ببرید.

۵. حال لبه پهن را از روی و سمت چپ قسمت باریک رد کنید به طوری که سمت اصلی آن رو به بیرون باشد.

۶. انتهای پهن را از دهانه گردن به سمت بالا بکشید.

۷. هنگام پایین آوردن، لبه پهن را از حلقه ایجاد شده رد کنید.

۸. قسمت های آویزان را با یک دست نگه دارید، با دست دیگر گره را با احتیاط به سمت یقه بلغزانید تا محکم شود، سپس یقه را پایین بیاورید.

☑️ به این نکته نیز توجه داشته باشید که همیشه باید سعی کنید عرض کراوات را با عرض یقه تان هماهنگ کنید. استفاده از کراوات های پهن با یقه های تنگ یا بالعکس می تواند زیبایی شما را از بین ببرد.

☑️ در این مقاله نحوه بستن کراوات اسپرت با ترفند جدید و ساده را یاد گرفتیم، اگر سوالی داشتید حتما آن را از بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *