سبک زندگیمد و زیبایی

استفاده از دستگاه پلاژن و اتوی صورت برای از بین بردن جوش های صورت

بهترین روش تهیه تجهیزات زیبایی و مراقبت از پوست چیست؟

همه ما دوست داریم پوستی نرم و زیبا داشته باشیم چراکه داشتن پوستی شفاف، برای زیبای چهره بسیار مهم است. اکثر دختر خانم ها این دغدغه را دارند که چطور می توانند پوستی زیبا و شفاف داشته باشند و برای اینکار راهکارهای متفاوتی را نیز امتحان می کنند. اما از بین بردن چین و چروک و جوش های صورت نیازمند استفاده از ابزارهای خاصی می باشد.

استفاده از دستگاه پلاژن و اتوی صورت برای از بین بردن جوش های صورت

هیچ کسی نیست که نخواهد پوستی زیبا و بی عیب داشته باشد داشتن پوست زیبا آرزوی همه ما است. در گذشته رسیدن به پوست زیبا و شفاف یک رویایی بیش نبود اما امروزه با گسترش علم و فناوری، دستگاه های بوجود آمده که کمک می کند تا به راحتی پوستی زیبا و شفاف داشته باشیم.

از جمله دستگاه های که به زیبا سازی و شادابی پوست کمک می کند عبارتند از دستگاه اتوی صورت، دستگاه پلاژن و دستگاه بخور سالنی، در ادامه کاربرد و مزایایی هر کدام را بصورت کامل توضیح می دهیم پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

معرفی اولین دستگاه جوانسازی پوست: دستگاه پلاژن

معرفی اولین دستگاه جوانسازی پوست: دستگاه پلاژن

اولین دستگاهی که برای جوانسازی پوست استفاده می شود دستگاه پلاژن می باشد. این دستگاه نقش کلیدی در جوانسازی پوست را دارد و باعث جوان تر شدن پوست می شود. نحوه کارکرد این دستگاه بدین صورت است که می تواند چین و چروک های صورت را کاهش دهد که این امر موجب سفت شدن پوست، از بین رفتن لکه و جوش می شود.

این دستگاه تنها برای استفاده خانم ها نمی باشد بلکه اکثر آقایانی که می خواهند ازدواج کنند حتما باید قبل از ازدواج پوست صورت خود را توسط دستگاه پلاژن شفاف کنند تا چین و چروک های صورت برطرف گردد.

داشتن پوستی زیبا اثر مستقیمی روی اعتماد به نفس ما دارد برای همین اکثر کسانیکه برای اولین بار از این دستگاه استفاده می کنند دائما دوست دارند که باز هم از دستگاه پلاژن استفاده کنند و حس خوب داشتن چهره زیبا را در خود بیشتر تجربه کنند.

دومین دستگاه جوانسازی پوست: دستگاه بخور

دومین دستگاه جوانسازی پوست: دستگاه بخور

از دستگاه بخورصورت برای پاکسازی پوست استفاده می شود. بخور صورت یک روش پاکسازی پوست می باشد که در گذشته توسط بخار آب داغ و حوله گرم انجام می شد اما امروز می توان از دستگاه بخور سالنی استفاده کرد. این دستگاه فواید زیادی برای پوست دارد و باعث ایجاد حس آرامش می شود.

از جمله مواردی که باعث پیری پوست می شود داشتن استرس و اضطراب زیاد می باشد. این دستگاه کمک می کند تا لحظاتی به دور از استرس و اضطراب باشیم و همین امر تاثیر زیادی روی پوست ما دارد. بنابراین حتما سعی کنید در کنار استفاده از این دستگاه ها، فضای را برای خود ایجاد کنید تا حس آرامش به شما دهد.

زمانی که سطح پوست توسط بخار مرطوب می شود مواد مغذی و اکسیژن بیشتری در رگ های صورت جریان پیدا میکند که این باعث تحریک کلاژن می شود. کلاژن در واقع وظیفه تولید سلولهای جدید پوستی را بر عهد دارد.

سومین دستگاه جوانسازی پوست: دستگاه اتوی صورت

دستگاه اتوی صورت جزو جدیدترین دستگاه های زیبای است که با ایجاد امواج و فرکانس های فرا صوت کار می کند و یک لبه فلزی بسیار نازک دارد که روی صورت کشیده می شود و می تواند چین و چروک های صورت، سیاهی اطراف چشم و پف چشم را از بین ببرد.

این دستگاه هم بصورت حرفه ای و هم بصورت خانگی در بازار موجود می باشد. یعنی نیازی نیست حتما به سالن های زیبایی بروید بلکه می توانید با تهیه یکی از دستگاه های خانگی،  فرایند مراقبت از پوست را خودتان در منزل انجام دهید. نحوه استفاده از آن نیز بسیار راحت می باشد و فقط کافی است که یک بار دفترچه راهنمای آنرا بخوانید یا از طریق فیلم های آموزشی نحوه کار با آن را یاد بگیرید.

فرکانس های که این دستگاه تولید می کند از سطح پوست عبور کرده و وارد منافذ پوست می شود به همین دلیل بافتهای که در مجاورت آنها هستند دمایشان زیاد شده و سطح اکسیژن مورد نیاز سلولها افزایش می یابد و این کار باعث دفع مواد زائد می شود.

توجه داشته باشید که این دستگاه در بلند مدت مفید می باشد یعنی بصورت لحظه ای هیچ تاثیر شاید در ظاهر نداشته باشد اما بعد از مدتی که از این دستگاه استفاده کنید کم کم شاهد تاثیر بینظیر آن خواهید بود. این دستگاه با تحریک گردش خود و جدا کردن سلولهای مرده پوست باعث کاهش چین و چروک می شود.

روش های زیادی برای جوانسازی پوست وجود دارد که ما در این مقاله سه تا از بهترین ها را معرفی کردیم. اما در این بین، سبک زندگی ما و میزان استرسی که در طول روز تجربه می کنیم تاثیر زیادی روی پوست ما دارد. پس سعی کنید در کنار استفاده از این دستگاه ها مدیریت استرس خود را تقویت کنید تا همیشه پوستی زیبا داشته باشید.

بهترین روش تهیه تجهیزات زیبایی و مراقبت از پوست

فروشندگان زیادی وجود دارند که این دستگا ها را با قیمت های متفاوتی می فروشند اما تشخیص یک دستگاه با کیفیت کار هر کسی نمی باشد. اگر می خواهید هر کدام از این دستگاه ها را با کیفیت بالا و از جای معتبر تهیه کنید پیشنهاد ما فروشگاه تجهیزات زیبایی آنا می باشد.

فروشگاه زیبایی آنا، از سال ۱۳۹۶ تجربه درخشانی در زمینه لوازم پزشکی و زیبایی داشته و توانسته بهترین تجهیزات را از کشورهای مختلف جهان با بهترین کیفیت وارد کند. شما می توانید جهت خرید انواع تجهیزات زیبایی اصل و با کیفیت، با کارشناسان ما در فروشگاه تجهیزات زیبایی آنا، تماس حاصل نمایید.

شماره های تماس: 09129614014

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *