سبک زندگی

چگونه بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی را پیدا کنیم؟

ویژگی‌های بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی چیست؟ نکات مهم در پیدا کردن بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یک زبان بین‌المللی است. در نتیجه در حوزه‌های مختلف کاربردهای متفاوت دارد. به همین دلیل یادگیری آن برای هر فردی که قصد تحصیل در مقاطع تحصیلی بالا یا مهاجرت به دیگر کشورها یا راه‌اندازی یک کسب و کار گسترده را دارد یک ضرورت محسوب می‌شود.

بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی

برای یادگیری این زبان و پیشرفت در آن باید تحت نظر یک معلم خوب آموزش ببینید. با ما همراه باشید تا راه های پیدا کردن بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی را به شما نشان دهیم. منظور از معلم خوب معلمی است که از روش‌های یادگیری مناسبی استفاده می‌کند و در کمترین زمان ممکن بیشترین مطلب را به زبان آموز انتقال می‌دهد.

معلم خصوصی زبان انگلیسی

ویژگی‌های بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی

  • یک معلم خصوصی زبان در درجه اول باید از دانش و تخصص کافی در زمنیه زبان انگلیسی برخوردار باشد.
  • باید قدرت بیان خوبی داشته و به راحتی بتواند دانش خود را به زبان آموز منتقل کند.
  • او باید اشتباهات زبان آموز را به وی تذکر دهد و آن ها را اصلاح نماید.
  • قطعا به دست آوردن هر مهارتی نیاز به انجام تکلیف دارد. معلم خصوصی زبان انگلیسی باید تکالیف مناسبی برای زبان آموز در نظر بگیرد و از این طریق به نقاط ضعف و قوت او پی ببرد و درصدد رفع یا تقویت آن‌ها برآید.
  • یک معلم انگلیسی خوب باید توانایی کافی در تلفظ کلمات انگلیسی را داشته باشد تا بتواند این مهارت مهم را به زبان آموز نیز آموزش دهد.

لازم است بدانید در همان جلسات اول متوجه میزان تخصص و مهارت معلم خود می‌شوید و می‌توانید در مورد اینکه آیا او بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی است یا خیر نظر دهید. پس اگر متوجه شدید که معلم شما ویژگی‌های فوق را ندارد وقت و انرژی خود را با او هدر ندهید و به دنبال معلم دیگری باشید.

بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی هفتم مدرسه را دراین  لینک پیدا کنید: معلم خصوصی انگلیسی هفتم

نکات مهم در پیدا کردن بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی با معلم خصوصی

بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی باید به نیازهای زبان آموز توجه کند

معمولا زمانی که زبان آموز به جای شرکت در کلاس‌های گروهی، تدریس خصوصی را انتخاب می‌کند به دنبال برآورده کردن یک نیاز خاص است. روش تدریس باید مطابق با نیاز زبان آموز تعیین شود. مثلا اگر نیاز زبان آموز آماده شدن برای آزمون‌های آیلتس یا تافل باشد معلم باید مباحثی را به او آموزش دهد که در این آزمون‌ها به عنوان سوال مطرح می‌شود. یا اگر نیاز زبان آموز به‌کارگیری زبان انگلیسی برای انجام امور تجاری و راه‌اندازی یک کسب و کار بین‌المللی است معلم باید اصطلاحات و لغات خاص زبان انگلیسی تجاری را به او آموزش دهد. در کل بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی معلمی است که در همان ابتدا نیازهای زبان آموز را بشناسد و مطابق با آن‌ها پیش برود.

پیدا کردن مناسب‌ترین معلم زبان برای دانش آموز کلاس هشتم: معلم خصوصی انگلیسی هشتم

معلم خصوصی زبان انگلیسی باید از منابع بروز برای تدریس استفاده کند.

منابع تدریس، یکی از مهم‌ترین موارد مورد نیاز برای آموزش است. اگر منابع معلم بروز نباشد نمی‌تواند دانشی را که زبان آموز نیاز دارد به وی منتقل کند. او باید اطلاعات کاملی در مورد منابع جدید داشته و با توجه به نیاز زبان آموز منابع مفید را به او معرفی کند.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

معلم خصوصی زبان انگلیسی باید باتجربه، باحوصله و متعهد باشد.

تجربه در تدریس موجب می‌شود معلم با تسلط بیشتری کلاس درس را اداره کند؛ به نقاط ضعف و قوت زبان آموز پی ببرد و او را در رفع اشکالاتش هدایت نماید. بهترین استاد خصوصی زبان انگلیسی باید حوصله و انگیزه کافی برای تدریس داشته و به این کار علاقه‌مند باشد تا بتواند انگیزه لازم در زبان آموز را نیز ایجاد کند.

یک معلم خصوصی زبان انگلیسی متعهد برای وقت زبان آموز احترام قائل است و تمام مدت زمانی را که در کلاس به سر می‌برد به امر تدریس و موارد مربوط به آن از جمله رفع اشکال، پرسش و پاسخ، بررسی تمرینات و… صرف می‌کند. از طرفی باید سر وقت در کلاس حاضر شده و در انتهای زمانی که برای برگزاری کلاس در نظر گرفته شده کلاس را ترک کند.

کلاس نهم هستید؟ معلم خصوصی زبان می خواهید؟ روی لینک زیر کلیک کنید:

معلم خصوصی انگلیسی نهم

بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی باید بتواند آزمون‌های مناسبی طراحی کند.

معمولا در کلاس‌های خصوصی و گروهی آزمون‌هایی برای سنجش میزان پیشرفت و یادگیری زبان آموزان برگزار می‌شود. مدرس خصوصی زبان انگلیسی باید بتواند آزمون‌هایی طراحی کند که مطابق با استانداردهای روز باشد. مخصوصا اگر هدف از یادگیری زبان انگلیسی موفقیت در آزمون‌هایی مانند آیلتس و تافل و… است حتما باید نمونه سوالات مشابهی در اختیار زبان آموز قرار بگیرد تا میزان دانش و توانایی او سنجیده شود.

انتخاب بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی در های‌تاکی

های‌تاکی (hitalki.org) می‌تواند بستر بسیار مناسبی برای انتخاب بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی باشد. زیرا تمام معلمان این مجموعه افرادی کارآزموده و کاربلد هستند و همگی بعد از شرکت در مصاحبه با کارشناسان حوزه زبان‌های خارجی و کسب امتیاز بالا در مجموعه پذیرفته شده‌اند. این پلتفرم مزایایی دارد که هر زبان آموزی را ترغیب به رزرو کلاس می‌کند.

شناخت مدرس زبان انگلیسی

در این پلتفرم امکان شناخت معلم از طریق مشاهده ویدئو، مطالعه پروفایل، مشاهده نظر زبان آموزان قبلی و… را در اختیار شما قرار می‌دهد. قیمت‌ها در های‌تاکی بسیار متنوع است، در نتیجه زبان آموز می‌تواند با توجه به بودجه‌ای که دارد به رزرو کلاس بپردازد و در مسیر یادگیری زبان انگلیسی قدم بردارد. تمام معلم‌های های‌تاکی جزء بهترین‌ها هستند.

در واقع قیمت هر کلاس با توجه به نظر شخصی معلم مشخص شده و بعد از بررسی و تایید توسط های‌تاکی به زبان آموز اعلام می‌شود. از طرفی معمولا قیمت کلاس‌های حضوری نسبت به کلاس‌های آنلاین بیشتر است. شاید یکی از دلایل آن مدت زمان کلاس حضوری باشد که حدود نیم ساعت بیشتر از کلاس آنلاین طول می‌کشد.

زبان انگلیسی

ویژگی مهم دیگری که های‌تاکی دارد و آن را به بهترین پلتفرم آموزش حضوری و آنلاین زبان‌های خارجی از جمله انگلیسی تبدیل می‌کند وجود تیم پشتیبانی قوی است. این تیم همواره بر عملکرد معلم‌ها نظارت داشته و در عین حال پاسخگوی مشکلات زبان آموزان هستند.

های‌تاکی به قدری برای زبان آموز و جلب رضایت او احترام قائل است که امکان لغو کلاس در صورت عدم رضایت از معلم را فراهم می‌کند. در واقع اگر زبان آموز به هر دلیلی از کلاس درس راضی نباشد می‌تواند مسیر یادگیری را با معلم دیگری ادامه دهد.

پیدا کردن بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی

پیدا کردن بهترین معلم خصوصی یک مساله مهم برای هر فرد علاقه‌مند به زبان انگلیسی به شمار می‌رود. نکته مهمی که در این باره وجود دارد تفاوت هدف زبان آموزان نسبت به هم می‌باشد. در واقع هر زبان آموز معیارهای خود را دارد و هدف خاصی را از یادگیری زبان انگلیسی دنبال می‌کند. پس ابتدا باید هدف خود از یادگیری زبان انگلیسی را تعیین کنید سپس به دنبال معلم خصوصی انگلیسی خوب بگردید. هدف شما ممکن است شامل برقراری ارتباطات بین‌المللی، مهاجرت به یک کشور خارجی، شرکت در آزمون‌های آیلتس یا تافل، تقویت مهارت مکالمه و… باشد. هر هدفی را که دنبال می‌کنید باید در همان جلسه اول آن را با معلم خصوصی خود در میان بگذارید تا او بتواند کلاس را در راستای این هدف پیش ببرد و شما را به آن برساند.

لازم به ذکر است شما نباید از معلم خصوصی زبان انگلیسی خود انتظارات نامعقول داشته باشید. در واقع معلم تنها یک راهنماست. با اینکه نقش او در یادگیری زبان آموز بسیار مهم است اما تلاش زبان آموز نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. از طرفی یادگیری زبان انگلیسی به زمان نیاز دارد و بهتر است با برنامه دنبال شود. این برنامه توسط معلم تنظیم می‌شود و هرچه بهتر باشد زبان آموز را سریع‌تر به آنچه می‌خواهد می‌رساند.

آیا معلم خصوصی باید انگلیسی صحبت کند؟

بهتر است معلم خصوصی زبان انگلیسی در کلاس درس به صورت انگلیسی صحبت کند. باید تلاش کنید تا هر جلسه نسبت به جلسه قبل پیشرفت کرده و بخش بیشتری از صحبت‌های معلم را متوجه شوید. معمولا معلم با توجه به سطح مهارت شما در کلاس صحبت می‌کند و همواره از شما بازخورد می‌گیرد. حال اگر موردی را متوجه نشده یا اشتباه متوجه شوید به شما کمک می‌کند اشتباه خود را اصلاح نمایید. پس نگران این موضوع نباشید و از معلمی که در کلاس درس به زبان انگلیسی صحبت می‌کند استقبال کنید.

پیشنهاد ما به شما پلتفرم های‌تاکی است.

با توجه به آنچه در مورد های‌تاکی گفته شد به جرات می‌توان گفت این پلتفرم بستر مناسبی برای جستجوی بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی است. در واقع پیشنهاد می‌شود به جای اینکه مدت زمان زیادی را صرف جستجوی معلم انگلیسی خوب کنید همین امروز نسبت به رزرو کلاس در های‌تاکی اقدام نمایید و یادگیری این زبان بین‌المللی را با یکی از معلم‌های های‌تاکی تجربه کنید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.