سبک زندگی

کلاس کنکور آنلاین

این روزها کمتر آموزشگاه و موسسه را برای کلاس های حضوری مشاهده میکنیم و ظاهراً ذائقه عمومی مردم به سمت کلاسهای کنکور آنلاین گرویده است. تا همین چند سال پیش کلاس های شلوغ در خیابان انقلاب تهران وهمچنین کلاس های بزرگ در مراکز استانها پذیرای دانش آموزان علاقه مند به کلاس های کنکور حضوری بودند، اما اکنون با چرخشی ۱۸۰ درجه ای ذائقه آموزشی عموم مردم به سمت و سوی کلاس‌های آنلاین کنکور و کلاس های آنلاین تقویتی گرویده است.

بهترین کلاس های کنکور آنلاین

بهترین کلاسهای کنکور آنلاین در ایران کدام هستند؟

در حال حاضر بهترین موسساتی که خدمات کلاس کنکور آنلاین با اساتید صاحب اثر و صاحب نام را ارائه می دهند عبارتند از:  مجموعه های کارنامه خرد و رایان کلاس و تاملند و کلاسینو

 اما پرسش اصلی دانش آموزان در این روزها آن است که تفاوت این مجموعه های برگزار کننده کلاس کنکور آنلاین با یکدیگر در چیست و روش تدریس اساتید در این مجموعه های برگزار کننده کلاس کنکور آنلاین چه تفاوتی با یکدیگر دارند و نوع جزوات ارائه شده و تطابق جزوات اساتید این موسسات کنکوری آنلاین با سوالات کنکور سراسری چگونه است برای پاسخ به پرسشهای بالا با ما همراه باشید

بررسی کلاس کنکور آنلاین کارنامه خرد

کارنامه خرد از نخستین مجموعه های برگزار کننده کلاس های کنکور آنلاین در ایران بوده که با استخدام و دعوت به همکاری از دبیران برند ایران، آموزشهایش صفر تا صد می باشد و پس از بیان هر درسنامه، تست های کنکور و تست های تالیفی در سه سطح متوسط دشوار و بسیار دشوار در کلاس ها بررسی میگردد و اساتید همزمان با تدریس، حل تست های فراوان را نیز در دستور کار خود قرار میدهند. در کارنامه خرد به تمام جزوات صورت انحصاری توسط اساتید برتر ایران طراحی و تالیف شده است که تا پیش از شروع کلاسهای آنلاین کنکور، این جزوات در اختیار شما قرار می گیرد. جزوات این مجموعه علاوه بر آموزش های کامل، حل تست های فراوان را نیز دار دستور کار خود دارند.

 همینطور پلتفرم برگزاری کلاس کنکور آنلاین کارنامه خرد، وب سایت شخصی خود موسسه می باشد که به صورت انحصاری برای این موسسه توسط برنامه نویسان کامپیوتری برجسته کشور نوشته و طراحی شده است و کلاس ها در سرور اختصاصی بدون قطعی و وصلی و با کیفیت فول اچ دی برگزار می گردد. همچنین مجموعه کارنامه خرد برای تعمیق مطالب و تفهیم تمام تست ها و مسائل، با ایجاد محیط های رفع اشکال  با حضور اساتید به سوالات شما نیز پاسخگویی مناسب و به هنگام انجام می پذیرد.

 در واقع پس از تدریس درکلاس کنکور آنلاین این موسسه، دانش آموزان ‌میتوانند در گام دوم فیلم های آفلاین را نیز برای افزایش عمق یادگیری مجدد در پنل خود مشاهده نمایند و در گام بعدی هنگام حل تستهای تعیین شده توسط اساتید و مشاوران اگر در حل یک تست با مشکل و دشواری روبرو شدند می‌توانند در گروه ها و در بستر های رفع اشکال مشکلات علمی و تستی خود را مرتفع نمایند.

 از دیگر خصایص اصلی مجموعه مذکور می توانیم به تمام صفحه بودن و پخش سینمایی کلاس های آنلاین در این مجموعه اشاره کنیم در تعداد زیادی است موسسات موسسات کنکور آنلاین هنگام برگزاری کلاس کنکور آنلاین دانش آموزان یک صفحه بسیار ریز و کوچک را مشاهده می نمایند و کیفیت پایین این تصاویر کوچک باعث عدم یادگیری کافی و عمیق می گردد .

بررسی کلاس کنکور آنلاین

بررسی کلاس کنکور آنلاین کلاسینو

اما موسسه کنکور آنلاین که به تحلیل و بررسی آن خواهیم پرداخت مجموعه کلاسینو میباشد. کلاسینو از دبیر ایرانی بسیار قدیمی و باتجربه بهره می برد و میانگین سنی اساتید این موسسه بالا بوده و کوهی از تجربه را در دبیران این مجموعه در مقابل خود خواهید داشت.

 کلاس های کنکور آنلاین این موسسه به صورت آفلاین نیز قابل مشاهده و دسترسی می باشد و امکان مشاهده فیلمها تا پایان سال تحصیلی را دارا خواهید بود

هنگام برگزاری کلاس کنکور آنلاین در این موسسه شما تصویری کوچک از استاد را معمولاً در سمت راست و بالای صفحه مشاهده مینمایید و تصویر جزوات نیز در صفحه نمایش مشخص است.

 همچنین در این موسسه از وال های بزرگ استفاده نمی گردد و تصویر استاد در برابر سی تاچ و تلویزیونهای ۷۵ تا ۸۵ اینچی قابل مشاهده است و برخلاف موسسات تاملند و کارنامه خرد، در موسسه کلاسینو از وال های بزرگ و تصاویر بزرگ خبری نیست. این موسسه یکی از از نخستین برگزارکنندگان کلاس کنکور آنلاین در سطح کشور بوده و دارای استودیو های متعدد می باشد. همچنین برخی از کلاس های آنلاین این مجموعه از داخل ایران برگزار می گردد و برخی از اساتید که در ایران حضور ندارند کلاس های آنلاین خود را در خارج از ایران در بستر آنلاین برای مخاطبان خود اجرا و برگزار می نمایند

موسسه کلاسینو علاوه بر برگزاری کلاس کنکور آنلاین اخیراً به چاپ کتاب نیز روی آورده به شما علاوه بر شرکت در کلاس کنکور آنلاین این مجموعه کتاب های موسسه را نیز که توسط دبیران در داخل موسسه چاپ شده است تهیه و خریداری نمایید

بررسی کلاس کنکور آنلاین کلاسینو

بیشتر بخوانید:

بهترین کلاس کنکور آنلاین

معرفی کلاس کنکور آنلاین

کلاس کنکور آنلاین خوب چه ویژگی هایی دارند ؟

کلاس کنکور حضوری یا کلاس کنکور آنلاین ؟

بررسی کلاس کنکور آنلاین تاملند

اما سومین موسسه تاملند است.تاملند نیز همچون کارنامه خرد و کلاسینو از نخستین پلتفرمهای برگزاری کلاس کنکور آنلاین در ایران است.کلاسه کنکور آنلاین این موسسه با دبیران خوب برگزار میگردد و همچون دو موسسه قبلی،دیدن فیلمهای آفلاین امکان پذیر است.کلاسها به صورت سالانه و نیز کلاسهای نکته و تست نیز برگزار میشود.کلاسهای این موسسه معمولا از مردادماه شروع گردید و کلاس کنکور آنلاین این مجموعه تا اسفندماه معمولا اتمام میگردد.در کلاسها هم تدریس انجام میگردد و هم تست حل و بررسی میگردد.

وظایف دانش آموزان در کلاس کنکور آنلاین چیست؟

پیش از آغاز کلاس کنکور آنلاین ،دانش آموزان باید مباحث درسی مربوط به آن جلسه را پیشخوانی نمایند.

همچنین پیش از آغاز کلاس کنکور آنلاین باید محیطی آرام و ساکت را مهیا نموده و از استماع کلاس در محیط های شلوغ اجتناب نمایید

همچنین هنگام برگزاری کلاس کنکور آنلاین ، در حل سوالات مطرح شده مشارکت فعال داشته باشید و اصطلاحا در کلاس کنکور آنلاین خود اکتیو و پویا باشید.

هنگام برگزاری کلاس کنکور آنلاین با دیگر دانش آموزان چت های بیمورد نکنید تا تایم کلاستان هدر نرود.

هنگام برگزاری کلاس کنکور آنلاین از صفحات مهم و ضروری اسکرین شات بگیرید تا از مطالب کلاس جا نمانید و در زمان مناسبی آنها را وارد جزوات کلاس کنکور خود نمایید.

اما پس از برگزاری کلاس کنکور آنلاین و در اولین فرصت،به مشاهده مجد کلاس بپردازید و نقایص جزوه خود را ترمیم کنید. بلافاصله پس از برگزاری کلاس کنکور آنلاین تستهای زیادی از مبحث تدریس شده در کلاس کنکور آنلاین حل نمایید تا به تسلط کافی برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *