سبک زندگی

کاردرکلاس صفحه ۱۳۳ ریاضی ششم با جواب کامل

پاسخ کاردرکلاس صفحه 133ریاضی ششم و گام به گام صفحه صد و سی و سه فصل 7 تقریب

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۳۳ ریاضی ششم : در این مقاله پاسخ کار در کلاس فصل 7 صفحه 133 ریاضی ششم را برای شما آماده کرده ایم، در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

پیشنهادی : جواب صفحه ۱۳۲ و ۱۳۳ ریاضی ششم

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۳۳ ریاضی ششم

کار در کلاس صفحه 133 ریاضی ششم شامل پنج سوال می باشد که عبارتند از :1- مقدار تقریبی هر یک از اعداد زیر را به روش قطع کردن با تقریب خواسته شده به دست آورید.

جواب کار در کلاس صفحه 133 ریاضی ششم

برای دیدن تصویر در سایز بهتر یک بار بر روی آن کلیک کنید.

2- 47923839 تومان با تقریب کمتر از 10000 (تومان) به روش قطع کردن چقدر می شود؟

3- عدد 2354/93 را یک بار با تقریب کمتر از 0/1 و بار دیگر با تقریب کمتر از 1 به روش قطع کردن تقریب بزنید.کدام یک به مقدار واقعی نزدیک تر است؟ …. مقدار اختلافش با عدد واقعی چقدر است؟ ….

4- دانش آموزی مقدار تقریبی عدد 237/5 را با روش قطع کردن به صورت زیر نوشته است. اشتباه او را توضیح دهید و درست آن را بنویسید.

با تقریب کمتر از 10، 32 ≈ 327/5

5- به کمک ماشین حساب مقدار تقریبی هر یک از کسرهای زیر را با تقریب کمتر از 1/0 به روش قطع کردن به دست آورید. مقدار تقریبی کدام یک از کسرها با مقدار دقیق آنها برابر است؟

دانش آموز عزیز سوال های بخش تقریب از فصل 7 بسیار مهم می باشند و برای حل کردن آن ها نیاز به دقت بالایی دارد، سعی کنید سوال ها را خودتان حل کنید تا در امتحان دچار مشکل نشوید.✅ با اضافه کردن عبارت «ماگرتا» در انتهای سرچ های خود در گوگل می توانید بهترین پاسخ ها را مطالعه نمایید، همچنین اگر پیشنهادی در رابطه با کاردرکلاس صفحه ۱۳۳ ریاضی ششم دارید از قسمت نظرات آن را بنویسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.