سبک زندگیگردشگری

بهترین منطقه چیتگر برای زندگی کجاست؟

منطقه چیتگر یکی از مناطق خوش آب و هوا و با قدمت شمال غرب شهر بزرگ تهران است. با توجه به وسعت این ناحیه برای ساخت و سازهای نو و امروزی، برج های عظیم و شکیلی در این منطقه ساخته شده که مکان خوبی برای زندگی ساکنین فراهم کرده است.

 ما در این مقاله برای شما به معرفی بهترین منطقه چیتگر برای زندگی خواهیم پرداخت؛ پس اگر این موضوع برای شما جذابیت دارد در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین منطقه چیتگر برای زندگی

ویژگی های برتر منطقه چیتگر برای سکونت

شاید کسانی که در شهر تهران از دوران طولانی سکونت دارند، به خوبی با این ناحیه شمال غربی با قدمت و مدرن آشنایی داشته باشند. ما در این قسمت به ویژگی های برتر این منطقه خواهیم پرداخت تا با دلایل محبوبیت این منطقه را برای زندگی آشنا شوید.

آب و هوای خوب

این منطقه به دلیل مشرف شدن از طرفی به دریاچه چیتگر و از طرفی به پارک جنگلی آن توانسته در هوای پر از آلودگی شهر تهران به یک ناحيه مناسب برای زندگی تلقی شود. بخش هایی از این منطقه بیشتر در مسیر دو نقطه طلایی یعنی دریاچه و پارک جنگلی چیتگر هستند؛ پس به همین دلیل حال و هوای خوبی نیز به ساکنین آن خواهد بخشید.

موقعیت ایده آل برای گذران اوقات فراغت

همانطور که گفتیم دو نقطه طلایی این منطقه ضمن اینکه حال و هوا و جو خوب برای ساکنین آن ساخته است؛ باعث شده که آنها بتوانند در زمان تعطیلات به راحتی و بدون استفاده هیچ وسیله نقلیه ای از فضاهای موجود در این منطقه مثل پارک جنگلی و دریاچه چیتگر به خوبی استفاده ببرند و اوقات خوشی را در کنار خانواده شان سپری کنند.

راه های ارتباطی عالی و مناسب

یکی از مزیت هایی که توانسته است منطقه چیتگر را به یکی از بهترین مناطق شهر تهران برای زندگی تبدیل کند، راه های ارتباطی خوب و مناسب آن است. طوری که ساکنین این منطقه از اتوبان ها و آزادراه هایی که تلاقی خوبی با این منطقه دارند به راحتی به دیگر نقاط شهر تهران عزیمت کنند.

بهترین جای چیتگر برای زندگی کردن دائم

امکانات رفاهی ویژه

از دیگر امتیازاتی که می توان به منطقه چیتگر برای زندگی آسان و راحت نسبت داد، امکانات رفاهی است که در این ناحیه با توجه به نیاز مردم تعبیه شده است. پاساژهای مدرن، شیک و مجلل از جمله بازار بزرگ ایران مال بهترین امکانات را در خود جای داده تا کسانی که در این ناحیه سکونت دارند بتوانند به راحتی نیاز خود را تامین کنند.

ساختمان های عظیم و مدرن منطقه چیتگر

از دیگر ویژگی های مثبتی که می توان به این منطقه نسبت داد، ساختمان ها و برج های نوسازی است که در آن ساخته شده است. تمامی پروژه های ساختمانی که در این منطقه احداث شده اند دارای امنیت و امکانات رفاهی کامل هستند و بهترین نوع ساخت را دارند.

 بهترین مناطق چیتگر برای سکونت

در این قسمت به معرفی و تشریح بهترین مناطق چیتگر برای زندگی خواهیم پرداخت تا به شما در بهترین خرید منزل مسکونی تان کمکی کرده باشیم.

بخش غربی دریاچه مصنوعی چیتگر

بخش غربی دریاچه مصنوعی چیتگر به دلیل مشرف شدن آن در قسمت غربی این دریاچه و دارا بودن شهرک‌ های منحصر به فرد و ساختمان های تجاری و مسکونی مدرن توانسته است به یکی از مناطق خوب این ناحیه برای سکونت تبدیل گردد.

بخش شرقی آزادگان

این بخش به دلیل واقع شدن در نزدیکی دریاچه و پارک جنگلی چیتگر شرایط خوبی را برای روح و روانی آرام فراهم کرده است.

قسمت بلوار کوهک

یکی از قسمت هایی که در منطقه چیتگر محبوب می باشد، بلوار کوهک است که به دلیل نزدیکی به پارک جنگلی آن و واقع شدن ایستگاه مترو در این قسمت، از مناطق خوب آن محسوب می شود.

بخش شمالی اتوبان خرازی

بخش شمالی اتوبان خرازی بهترین منطقه چیتگر برای زندگی محسوب می شود. این بخش از شمال به اتوبان خرازی مشرف است که راه ارتباطی آسانی را فراهم کرده و از دیگر خصیصه های این بخش برج ها و پروژه های مدرن همچون پروژه نیکان بوده که بسیاری از خریداران را مجذوب خود کرده است.

بخش خرگوش دره شرق آزادگان

ویژگی این بخش خارج بودن آن از محدوده هرج و مرج شهر تهران است که این قسمت را به یک محل سکونت پر از آرامش و سکوت تبدیل کرده است. شاید از ایرادات این منطقه در دسترس نبودن راه ارتباطی خوب و مناسب باشد اما محیط آرامی که نصیب تان می شود برای یک عمر زندگی ارزشش را دارد.

پروژه هایی که حوالی منطقه چیتگر واقع شده اند

در حوالی منطقه چیتگر پروژه های عالی و زیبایی ساخته شده اند که با بهترین امکاناتی که در این برج ها در نظر گرفته شده است شرایط یک زندگی آسان و ایده آل را فراهم می کند.

سخن پایانی

در این مقاله به شرح بهترین مناطق چیتگر برای زندگی پرداختیم؛ همچنین از امتیازاتی که باعث شده است این منطقه را به محله های پر طرفدار در شهر تهران تبدیل کند، سخن گفتیم.

منطقه 22 شهر تهران با احداث بهترین پروژه ها و شهرک های خاص در آن توانسته توجه بسیاری از سرمایه ‌گذاران و خریداران واحد های تجاری و مسکونی را به خود جلب کند. به امید اینکه این مقاله توانسته باشد راهنمای خوبی برای شما در آشنایی با بهترین منطقه چیتگر برای زندگی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *