سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۶ ریاضی چهارم با راه حل

گام به گام صفحه 6 از فصل یکم ریاضی پایه چهارم دبستان و حل سوالات کار در کلاس

پاسخ سوال های کاردرکلاس صفحه ۶ ریاضی چهارم از فصل یک کتاب که در رابطه با اعداد و الگوها می باشد را می توانید در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا با راه حل های کامل و صحیح مطالعه فرمایید.

حل کاردرکلاس صفحه ۶ ریاضی چهارم ابتدایی

۱- مانند نمونه، جاهای خالی را پر کن.

دو تا ده هزار تا برابر است با : …بیست… هزار یعنی عدد : ۲۰۰۰۰دویست تا هزار تا برابر است با :‌ …دویست… یعنی عدد : ۲۰۰۰۰۰

سیصد و بیست تا هزار تا برابر است با : …سیصد و بیست… یعنی عدد :‌ ۳۲۰۰۰۰

چهارصد و هفتاد و دو تا هزار تا برابر است با : …چهارصد و هفتاد و دو… یعنی عدد :‌ ۴۷۲۰۰۰

۲- هر جدول چه عددی را نشان می دهد؟
قسمت دوم سوال، با توجه به جدول های بالا، عددی را که هر کدام از جدول ها نشان می دهد، بنویسید و جاهای خالی را مانند نمونه پر کنید.گام به گام کار در کلاس صفحه 6 ریاضی چهارم ابتدایی
گام به گام کار در کلاس صفحه 6 ریاضی چهارم ابتدایی

دانش آموز عزیز به این نکته توجه داشته باشید که شما حتما باید زمانی از این مطالب استفاده کنید که دچار مشکل شده باشید در غیر اینصورت بعدها در امتحان و هنگام پرسش های کلاسی با سختی های زیادی مواجهه می شوید.

کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۵ ریاضی چهارم

✅ به پایان جواب کاردرکلاس صفحه ۶ ریاضی چهارم رسیدیم، برای دیدن پاسخ بقیه تمرین های کتاب کافیه شماره صفحه موردنظر را به همراه کلمه ماگرتا در گوگل جست و جو کنید و یا از طریق بخش دیدگاه همین مطلب با کارشناسان ما در ارتباط باشید.موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.