اخبار
موضوعات داغ

کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد 98 + آموزش دریافت کارت

بر اساس جدیدترین اخبار منتشر شده زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ از روز دوشنبه ۲۰ خرداد ماه لغایت چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه می باشد.

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 98 به هنگام حضور در جلسه آزمون می بایست مدارکی را به همراه داشته باشند که مهمترین آن کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد می باشد.

کارت ورود به جلسه آزمون ارشد حاوی اطلاعات ثبت نامی و تاریخ و محل برگزاری آزمون است و توسط سازمان سنجش منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد 98

به دنبال وقوع سیل در برخی استان های کشور و تاخیر در زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 ، داوطلبان می بایست در زمان دیگری نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند که احتمالا 3 تا 5 روز قبل از زمان برگزاری آزمون می باشد . ( تاریخ در نظر گرفته شده برای کنکور کارشناسی ارشد 98 ، روزهای 23 و 24 خرداد ماه می باشد ) .

بر اساس جدیدترین اخبار منتشر شده زمان توزیع کارت ورود به جلسه ۹۸ از روز دوشنبه ۲۰ خرداد ماه لغایت چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه می باشد. 

داوطلبان باید برای مشاهده و پرینت کارت ورود به جلسه به سایت سازمان سنجش به آدرسwww.sanjesh.org مراجعه نمایند.

داوطلبان لازم است براساس مشخصات شناسنامه‌ای (نام‌، نام‌خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد رهگیری) نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان بایستی شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

تبصره: آن دسته از داوطلبانی که علاوه بر کدرشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در یکی از ۶۳ کدرشته امتحانی به عنوان رشته امتحانی دوم (رشته‌ شناور) نیز بوده‌اند، می‌بایست کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را نیز از سایت این سازمان پرینت و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت مراجعه نمایند.

برچسب ها

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن